GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 12-06-2018, 17:35   #1
El Tigre
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Nereden: Hawkins
Mesajlar: 20.473
Konular: 5338
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 699098
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 699098
Mesajlar: 20.473

Standart NXT 203 | 8 Ocak 2014 Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: The Purplemaker & Seth Rollins GuyŞov Adı: NXT 203
Şirket: World Wrestling Entertaiment
Tarih: 18 Ocak 2014
Tür: Televizyon Şovu
THEN
NOW
FOREVER!


Intro'muz ekrana geliyor ve ilk maçımız başlıyor!

Singles Match
Summer Rae (w/ Sasha Banks) vs Bayley (w/Natalya)


İlk olarak ringe Summer Rae ve Sasha geliyor sonrasında Bayley ve Natalya. Rae gel sarıl bana diyor ama Bayley tereddüt ediyor. Tam sarılacak iken saçındaki gözlüğü atıp yere vuruyor sonrasında sunset flip tuş denemesi 1..2..! Rae kaçmaya çalışıyor ama hakem araya giriyor o arada Summer rae saldırıyor ve üstünlüğü ele alıyor uzun süre. Bayley'den üst üste hareketler geliyor. Tuş denemesinden sonra Rae Bayley'i iplere atıyor spining heel kick denemesi boşa gidiyor ve Belly To Belly! Tuş denemesi 1..2..3!

Kazanan: Bayley (w/ Natalya)

Maçtan sonra Natalya ve Bayley galibiyeti kutluyorlar.Arka alandayız şimdi, Xavier Woods var arka alanda.

Spiker: Şimdi ki konuğuma merhaba deyin. RAW'a debutunu yeni yapmış, Xavier Woods

Xavier Woods: Hmm, 200'üncü bölüm. Neler oluyor? Ben hazırım.

Spiker: Aslında bu bölüm 203.

Xavier Woods: Kaçırdım, 300'de görüşürüz o zaman.

Spiker: Bekle, bekle az önce Kane'in burada olduğu ve seninle konuşmak istediği söylendi. Ne düşünüyorsun?

Xavier Woods: R-Truth bana onun cehennemden Authorty ile geldiğini söyledi. Belki bana NXT'deyken yapacak bir şeyler verebilir. Getirin onu! Ellerindeki her şeyle mücadele ederim çünkü ben "Over 9000"'ım.Singles Match
Aiden English vs Colin Cassady


Maç öncesi geçen hafta olanlar ekrana geliyor.

İlk olarak ringe Colin Cassady geliyor sonrasında Aiden English. English klasik maç öncesi şeylerini söylüyor ve maç başlıyor. Big Cass maça üstün başlıyor. Pataklıyor English'i. Tuş denemesi 1..2..! Big Cass ay Colin Cassady English'i iplere atıyor ve üstüne koşuyor fakat English çekiliyor ve üstünlüğü ele aldı şimdi. Başarısız bir tuş denemesi geliyor ve lock bağladı şimdi. Aaaaaaaah yeter lock görmek istemiyorum incelemelerimde. Cassady kalktı şimdi English'i iplere atıyor back body drop! Bir daha atıyor birde knee geliyor. İplere koşuyor şimdi Empire Elbow! Tuş denemesi 1..2..! English'ten pin sonrası atak geliyor ve Director's Cut! Tuş denemesi 1..2..3!

Kazanan: Aiden English

Maç sonrası English galibiyetini stage'de kutluyor.Spiker: Konuğum Adrian Neville'ye merhaba deyin. Birkaç hafta önce Bo Dallas ile bir Lumberjack maçında karşılaştın. NXT Kemerini kazanmaya çok yaklaşmak nasıl hissettirdi.

Neville: Özür dilerim, Tiffany. Bana bir dakika müsade et. (Telefon ile konuşuyor.) Merhaba.

Karşı Taraf: Oh, yanlış numara.

Neville: Hey adamım, Breezy. Ne yapıyorsun, aynı odadayken beni niye arıyorsun ki?

Tyler Breeze: Çünkü seninle böyle, böyle konuştuğumda çirkin yüzüne bakmak zorunda kalmıyorum. V e bu yüzden güzelim gözlerim yerlerinden akmıyorlar. Ve seninle konuşmam gerekiyor, sana sadece şunu söylemek istiyorum: Bo Dallas'a kaybettiğin için üzgünüm.

Neville: Üzgünsün, ha? Bundan sanane peki?

Tyler Breeze: Sen başlattın ama bunu.

Neville: Hak ettin.

Tyler Breeze: Hayır etmedim.

Neville: Evet ettin.

Tyler Breeze: Hayır etmedim.

Neville: Ben hak ettiğini biliyorum.

Tyler Breeze: Benim bildiğim tek şey, NXT Evreninin muhteşem bir şampiyona ihtiyacı olduğu ve o benim. Sen değil, bir başkası değil. Sadece ben.

Neville: Hey, Breeze. Ne diyeceğim biliyor musun? Oyun oynamayı seviyorsun sen değil mi?

Tyler Breeze: Hayır, onlardan nefret ederim.

Neville: Ama ben severim ve şu anda bir tane oynayacağım. Adı da: "Bekleme Oyunu".

Tyler Breeze: Oh, en kötüsü

Neville: İyidir be.

Tyler Breeze: Nefret ederim.

Neville: Dinle! Şu anda yumruğumla yüzünü gerdirebilirim.

Tyler Breeze: Yapma.

Neville: Ama yapmaycağım. Haftaya kadar bekleyeceğim. Biliyorsun ki oturup kıvranışı izlemek daha zevkli. Sonra görüşürüz güzel çocuk.

Tyler Breeze: Yer çekiminin unuttuğu adam, heh. Daha çok Toprak Ana'nın yakışıklı yapmayı unuttuğu adam.

Singles Match
Xavier Woods vs. Alexander Rusev (w/ Lana, Corporate Kane)


Woods eğlenceli bir girişle geliyor ringe, ondan sonra ise Kane girişini yapıyor. Sonra ise Authority yaptıklarını unutmayacak nutuğu çekiyor ve gerçek rakibinin kendisi olmadığına dair bir konuşma yapıp Rusev ve Lana'yı ringe davet ediyor. Rusev girişini yapıyor. Maç hızlı başlıyor, Woods kenardan koşup Rusev'i pataklamaya başlıyor. Rusev onu en sonunda kenara ittiriyor ancak gelirken vuracağı yumrğun altından geçiyor ve sekip yine aynısını yapıyor. Son sekişinde ise çekirge 1 zıplar, 2 zıplar misali 3.cüde Samoan Drop'u yiyor. Pin geliyor ancak başarısız. Rusev yerde rakibine acı çektiriyor. Sonra yine bir pin ancak yine başarısız. Acı çektirmeye devam ediyor Rusev, Woods öldü ölecek gibi. Woods en sonunda ayağa kalkıyor ve bir kaç karşı yumruk vuruyor. Sonrasında iplerden sekip bir yumruk ve Missile Dropkick vuruyor. Rusev kenara uçuyor. Ve Honor Roll'u vuruyor Woods. Sonrasında genellikle yaptığı gibi Lost In Woods hareketini yerken bir counter yiyor ve Rusev Accolade'yi bağlıyor. Woods pes ediyor.

Kazanan: Alexander Rusev

Maçtan sonra Rusev içeride tauntunu yapıyor. Ve replay anlarını görüyoruz. Replayler bittiğinde ise ringdeki erkek arkadaşına sevinçli gözlerle bakan Lana'yı görüyoruz. Kane'de arkada seviniyor bu galibiyetten dolayı. Rusev ve Lana ringi terkederken biz de geçen hafta Rusev tarafından yenilgiye uğratılan Kofi Kingston'dan geçen haftadan kalma WWE Exclusive bir ropörtaj izliyoruz.Singles Match
Baron Corbin vs Tyson Kidd


İlk olarak ringe Tyson geliyor sonrasında Corbin. Zil çalıyor ve maç başlıyor. Hızlı başlıyor maç. Karşılıklı hareketler geliyor ikiliden. Corbin'den bir back elbow smash şimdi. Tuş denemesi 1..2..! Corbin pataklıyor Kidd'i şimdi. İplere koşuyor ve shoulder block! Tuş denemesi 1..2..! Corbin pataklamaya devam ediyor ve lock bağlıyor fakat Kidd karşılamıyor ama şimdi Corbin'in burnunu turnbuckle'a vurmaya başarıyor ve apron'da şimdi. Corbin orada atağa geçmek istiyor fakat Kidd'den apron enzugiri! Tekmeler atıyor şimdi ringte ve iplere koşuyor dropkick! Corbin'in kafasını iplere koyuyor ve iplerden zıplıyor leg drop! 3. iplerde şimdi Avalanche Blockbuster!

Kazanan: Tyson Kidd

Maç Kidd'in galibiyetini kutlaması ile son buluyor.Tornadı Tag Team Match
Camacho & Hunico vs The Ascencion


Ve Main Event vakti! Camacho ve Hunico girişlerini yapıyor. Sonra ise NXT Tag Team Şampiyonları Ascension ekibi geliyor. Tornado maç olduğu için herkes bir birine dalarak maç başlıyor. Ascension ekibi üstünlük kuruyor fakat Camacho bunu geri çeviriyor derken Hunico'nun da ondan aşağı kalır yanının olmadığını görüyoruz. İki Ascension üyeside kenara yaslanmış usul usul dayak yiyor. Ama Viktor sağlam yumruklarla Hunico'yu haşat ediyor. Camacho'nun üstlünlüğü ise devam ediyor. Ancak 3 saniye geçmeden Konnor'te haşat etmeye başlıyor. Viktor erkenden bir tuşa gidiyor attığı yumruklarla. Ama başarısız. Hunico şimdi tekrardan Viktor'a karşı olan üstünlüğünü onu kenara atıp tekmeleyerek geri alıyor. Bu böyle devam ederken şimdi Camacho'da yumruğun altından geçip bir chop vurunca üstünlük tamamen Hunico & Camacho ikilisinin oluyor. Bu olayların yaşandıktan hemen sonra Viktor hızlı yumrukları ile kendi rakibini haşat etmeye devam ediyor. Viktor kenarda Hunico'yu tekmelerken, Camacho Konnor'a bir Belly-to-Back vuruyor. Hunico şimdi yerden attığı bir tekmeyle Viktor'u afallatıyor. Ve böylelikle üstünlük yine tam anlamıyla Hunico & Camacho'da oluyor. Aynı anda ikiside kendi rakiplerine chop vuruyorlar. Bayağı sağlam haşat ediyorlar Ascension'u. Böyle devam etmesinden biraz sonra çok dayak yiyen Konnr bey çeneye yumruğu yapıştırıyor ve Rick'te rakibinin karnı ile cinsel organı arasına bir yumruk vuruyor ama Hunico bundan pek etkilenmiyor. Şimdi az önceki Belly-to-Back'in hıncını almak istermişçesine Konnor Camacho'ya aynı şekilde bir Belly-to-Back vuruyor. Maç sanki aynı ringte iki maç olurmuşçasına geçiyor adeta. Konnor Camacho'ya sağlam yumruklar atıyor ve kafasına baskı uygulanan Viktor'da bu durumdan kurtuluyor. Yine takım olarak üstünlük Ascension'da. Konnor rakibini öbür köşeye atıyor ikiside biraz diğerlerini dövdükten sonra ancak bu bir hata oluyor ve Konnor üstüne gelirken Camacho ona bir tokat vuruyor. Sonrasında iplerden destek alarak bir double-leg kick. Aynı anda Hunico'da yumruğun altından geçip Viktor'u roll-up pozisyonuna alıyor. Hakem sayarken kaldırıp bunu bir powerbomba dönüştürüyor. Hunico powerbombu vuruyor. Camacho'da bunun altında kalmayıp Top Rope Leg Drop yapıyor. Camacho Konnor'u bırakıp, Viktor'u sayıyor fakat Konnor ayaklanıp pini kırıyor ve belkide maçı kurtarıyor. Pini kırıyor kırmasına fakat Hunico'dan da bir dropkick yemekten aşağı kalmıyor. İki Ascension üyeside kendini aşağı salıveriyor. Ringte ayakta sadece Hunico ve Camacho kalıyor. Şimdi ikiside aşağı doğru iniyorlar. Reklamlardan döndüğümüzde Ascension hala dayak yiyor ancak dışarıda. Şimdi herkesi içeri doğru fırlatıp kendileride içeri giriyorlar. İki Ascension üyeside karşılıklı köşelerde. İkinci ipe çıkıp yumruk sayıyorlar fakat Ascension'un iki üyeside bunu powerbomba dönüştürüyor ve 2 güzel powerbomb izliyoruz. Herkes yerde bitik durumda. Şimdi Ascension üyeleri ayağa kalkıp karşı takımı yerde tekmeliyorlar. Şimdi Viktor, Hunico'nun dışarı çıkan kafasına vurmak için dışarı çıkıyor ve dirseği gömüyor. Ve artık dışarıda dayak yiyenler Hunico & Camacho. Viktor Huncio'yu içeri atıyor ve Camacho'da üstünlüğü geri alıyor. Yine her takımdan birer kişinin üstünlüğü var. Viktor tuşa gidiyor. Tuş başarısız ve Konnor ani bir hareketle Camacho iplere itip Flapjack yapıyor. Tuş denemesi... Başarısız. Haşat etmeye devam ediyor Ascension. Viktor sonunda bir Suplex yapıyor Camacho'ya. Ve tuşa gidiyor. Tuş başarısız. Şimdi Hunico'yu köşeye koyuyorlar ve Camacho'yu üstüne fırlatıyorlar. Şimdi de Camacho'yu alıp öbür köşeye fırlatıyorlar yine. Bu sefer Hunico, Camacho'nun üzerine gidiyor. Fakat Camacho onu üzerinde aprona atıyor ve iki takım üyeside kurtuluyor. Şimdi üzerine koşan Konnor'a Camacho bir Double-leg kick vuruyor. Hunico ise yanyana duran iki takım arkadaşının üzerine atlıyor. Bu sefer ise ayağa kalkanlara Double Clothesline Camacho'dan. Hunico'dan Viktor'a ve Camacho'dan Konnor'a birer Dropkick. Şimdi ayağa kalkan iki üyeyede Hunico ipten atlayarak Moonsault vuruyor ve ikili tuş. Ama başarısız. Camacho Konnor'u Samoan Dropluyor ve Hunico üzerine bir Senton yapıyor. Tuş denemesi fakat Viktor tuşu bozuyor. Şimdi tuş-bozan Viktor'u dışarı atıyorlar. Viktor gelmeye çalıştıkça tekmeyle itiyorlar onu. Ancak Camacho dayanamayıp bir Suicide Dive yapıyor Viktor aparkat ile karşılıyor OMG! Şimdi arkadan gelen Konnor, Hunico'ya bir facebuster yapıyor. Ve Fall Of Man vuruyorlar şimdide. Maç burada biter. Tuş başarılı.

Kazanan: The Ascension (Viktor & Konnor)Klasik tauntlarını yapıyorlar, ve maçtan replay anları geliyor ekrana. İkili kemerleri kaldırırken bizde şovun sonuna geliyoruz.
imza#jöntürkler

Konu The Purplemaker tarafından (16-07-2018 Saat 17:15 ) değiştirilmiştir.
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2018, 17:36   #2
fire of my loins
Heartless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: İzmir
Mesajlar: 15.992
Konular: 1247
Favori Güreşçisi: Roderick Strong
Rep Puanı: 155159
Rep Derecesi: Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Heartless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Heartless Heartless isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 155159
Mesajlar: 15.992

Standart

Düzeni ayarlarsanız daha iyi olabilir, elinize sağlık.
imza


2017 Slammy Awards: En İyi Üye & En Paylaşımcı Üye
Eski nick: Bella's Legacy
Heartless isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2018, 17:55   #3
kaf kef
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: Suricity
Mesajlar: 16.591
Konular: 984
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 226497
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Man The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 226497
Mesajlar: 16.591

Standart

İnceleme için elinize sağlık. Bir sonraki incelemeyi daha düzenli bir şekilde atarsan güzel olur Alper.
imza


gwa rpg: "professional wrestling's last real man" silas young

"the greatest man that ever lived" austin aries
1x gwa kıtalararası şampiyonluğu - 93 gün
en uzun süreli ve ilk gwa kıtalararası şampiyonu
Fan Fiction - Kırık Hayatlar
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.