GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-06-2018, 20:23   #1
361
Seth Rollins Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 80
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 8834
Rep Derecesi: Seth Rollins Guy Royal Rumble maçını kazandın.Seth Rollins Guy Royal Rumble maçını kazandın.Seth Rollins Guy Royal Rumble maçını kazandın.Seth Rollins Guy Royal Rumble maçını kazandın.Seth Rollins Guy Royal Rumble maçını kazandın.Seth Rollins Guy Royal Rumble maçını kazandın.Seth Rollins Guy Royal Rumble maçını kazandın.Seth Rollins Guy Royal Rumble maçını kazandın.Seth Rollins Guy Royal Rumble maçını kazandın.Seth Rollins Guy Royal Rumble maçını kazandın.Seth Rollins Guy Royal Rumble maçını kazandın.
Standart NXT 208 | 12 Şubat 2014 Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: The Purplemaker & Seth Rollins Guy

Şov Adı: NXT 208
Şirket: World Wrestling Entertaiment
Tarih: 12 Şubat 2014 NXT
Tür: Televizyon Şovu

THEN
NOW
FOREVER!

İntromuz ekrana geliyor ve şov başlıyor.

Natalya & Emma & Bayley vs. Summer Rae & Sasha Banks & Alicia Fox (w/ Charlotte)

İlk olarak ringe Natalya & Emma & Bayley geliyor. Sonrasında Summer Rae & Sasha Banks & Alicia Fox (w/Charlotte) geliyor. Zil çalıyor ve maça Rae ve Emma ikilisi başlıyor ve tag veriyor. Rae'de tag veriyor ve Natalya Sasha ringte şimdi. Bir exploder suplex ve Sasha'nın kafasına basıp iplere koşuyor dropkick. Tuş denemesi 1..2..! Bayley ve Alicia ringte şimdi. Bayler Alicia'yı dövüyor ve Alicia köşede şimdi. Bayley biraz tokatlıyor ve monkey flip! Alicia Bayley'i iplere atıyor ve dropkick! Tuş denemesi 1..2..! Lock bağlıyor şimdi.

ARA GELDİ

Ringteyiz Summer Rae ringte Bayley'e lock bağlamış durumda. Bayley'den bir tuş denemesi şimdi başarısız. Sonrasında atağa geçiyor fakat Rae karşılıyor. Bayley'i köşeye getiriyor ve Sasha'ya tag veriyor. Sonrasında gidip Natalya'ya vuruyor. Bayley'e dönüyor şimdi. Bayley'e lock bağlamış durumda fakat Bayley kurtuluacak iken köşeye getiriyor ve Fox'a tag veriyor. Şimdi Fox'tan fisherman suplex! Tuş denemesi 1..2..! Lock bağlıyor şimdi. Rae'ye tag veriyor ve Rae pataklamaya devam ediyor Bayley'i. Tuş denemesi 1..2..! Bayley snap suplex ile kurtulmayı başardı ve Emma'ya tag verdi. Emma god mod açtı! Fakat Alicia bozdu şimdi momentumunu. Şimdi takım arkadaşları onu bırakıp gidiyor. Emma lock geliyor şimdi! PES ETTİ!

Kazanan: Emma & Natalya & Bayley

Üçlü galibiyetini kutlarken maç burada sonra buluyor.

REKLAMLAR

Aiden English vs Big Cass

İlk olarak ringe English geliyor.

Aiden English: Spot ışığı, lütfen. Herkes kendi yolunda bir sanatçıdır. Herkesin görebileceği en azından bir şey vardır. Siz de deneyebilirsiniz ancak o ringteki tek adam benim. Herkes kendi yolunda bir sanatçıdır. Ama her şeyi görmeyi başaran tek benim. Ve bu işi WWE'de tek yapan benim!

Sonrasında Big Cass geliyor ve maç başlıyor. Lock bağlayarak maça başlıyorlar. Sonrasında Cass maça üstün başlıyor. Cass English'i dışarı atıyor. Cass apron'da English'i tutmaya çaışırken English karşılıyor ve ringe giriyor neckbreaker! Sonrasında üstünlüğü elinde götürüyor bir süre English. Sonrasında Cass kurtuluyor ve üstünlüğü ele alıyor. Şimdi Cass'ten finisher denemesi fakat başarısız English'ten Director's Cut!

Kazanan: Aiden English

Maç sonrası English galibiyetini stage'de kutluyor.

REKLAMLAR

Ringe Zayn ve Cesaro geliyor.

Sami Zayn: Size buraya gelip Antonio Cesaro ile olan maçımı kaç kere izlediğimi anlatmaktan gurur duymuyorum. Ve size maçı izlemeyi uyku yerine tercih edip en küçük detayla bile takıntılı olduğumu söylemekten gurur duymuyorum. Bütün kariyerim kendimi daha da ileri doğru itmekten başka bir şey değildi. Bir sonraki engelle başa çıkmaya başlamakla alakalıydı. Ve kariyerimde ilk defa, tıkandım. Yapamıyorum. Bir anda sıkışıp kaldım ve en kötüsüde o anın ne olduğunu bilmiyorum. O maçı ne kadar izlesem de anlamıyorum çünkü kıl payı kaçan bir andı. Kariyerimdeki en önemli maçı kazanmaktan sadece bir adım uzaktaydım. Ve hala nerede yanlış yaptığımı anlayamıyorum.

Cesaro: Sami, Sami, lütfen dur. Biraz zavallıca hissettirmeye başladı. Burdayken o sonra sorununu kısaca cevaplamama izin ver. Hiçbir zaman bir an olmadı, hiç yakında değildin, hiç o saniye olmadı. Sonucu farklılaştıracak hiçbir şey yapamazdın. O maç her zaman benimdi. Anla artık, üstesinden gel. Ben senden daha iyiyim. Burada böyle kendini çıldırtıyorsun. Bu maça takıntılı hale geliyorsun. Anla-- (fanlar chant atıyor) bitirmeme izin verin. Sami, Sami, Sami. Sana bir kaç gerçeği ifade edeceğim. Senden daha iyiyim. Bu sana iyi bir kariyerin olmadığını hissettirmesin. Burada, iyi bir kariyerin olacak. Sami, istediğin herkesi yenebilirsin. Ancak sadece beni yenemezsin. Sana bir tavsiye vereyim, ikimiz birbirimizi hatrı sayılır bir süredir tanıyoruz. Sana yardım etmeme izin ver. Bunun üstesinden gel. Ancak senin bütün kariyerinin daha doğrusu bütün hayatının kristal topu olan o maçı sürekli izlemeyi seçeceksen o ayrı. Yakın ama tam olarak başarılı değil.

Sami Zayn: Doktor Cesaro, iç psikolojimin Freudumsu psiko analizi için teşekkür ederim. Beni çok iyi tanıyormuşa benziyorsun. Ama biliyorsun ki ben de seni çok iyi tanıyorum. Bu insanlar fark etse de etmese de çok uzun bir geçmişimiz var. Sadece o maç ve ya debutum değil bu geçmiş. Yıllar yıllar öncesinde dünyanın her tarafından bahsediyorum. Ve gerçek şu ki --söyledim, yine söyleyeceğim -- sana saygı duyuyorum. Seni tanıdığımdan bu yana sadece bir sıkı çalışmacı oldun. Çalışmayı kendin yaptın. Sen gerçek bir rakipsin. Sen RAW'dasın. Sen SD'desin. Bütün LE'lerdesin. Burda olmak zorunda olmamana rağmen burdasın. Diğerleri burada olmasa da sen buradasın. Çünkü sen gerçek bir rakipsin. Ve herkesle her yerde dövüşürsün. Ama benle değil. Neden bu böyle?

Cesaro: Kalın kafan bu neden almıyor bilmiyorum ama ben senden daha iyiyim. Seni bunu anlayana kadar daha kaç kere yeneceğim.

Sami Zayn: Sadece bir kere. Bir kere daha. Bir kere daha. Bir kere daha ve bana bunu kanıtlamış olursun. Ve kendine de. Ve hey beni yenersen kendine şu anda bile bildiğin bir şeyi kanıtlamış olursun ki bu şeyde senin benden kat kat daha iyi olduğun.

Cesaro: Bunu biliyorum.

Sami Zayn:
Ya da öyle gitmez işler. Belki sen korkuyorsundur.

Cesaro: Ben mi?

Sami Zayn: Evet sen. Belki de senin benim en iyimi, benimde senin en iyini ortaya koyacağımı bildiğin için korkuyorsundur. Ve belkide senin en iyin Sami bir kere daha yenemez diye korkuyorsun.

Cesaro: Öyle mi diyorsun? En iyim yeterli değil mi.

Sami Zayn: Belki.

Cesaro: Bırakta sana bir şey sorayım. Küçük dizin nasıl?

Sami Zayn: İyi.

Cesaro: Hayır, ben sana soruyorum ki o diz medikal olarak temiz mi?

Sami Zayn: İyi olacak. Benim hakkımda endişelenmene gerek yok, ben kendi kendime endişelenirim

Cesaro: Adama adama soruyorum, seni bir kez daha yendiğimde hiç bir mazeret olmayacağına söz veriyor musun?

Sami Zayn: Söz.

Cesaro: Cevabım hala hayır.

Cesaro, Sami'nin dizine sağlam bir tekme vuruyor. HHH geliyor! HHH!

HHH: Belki sen bu maçı istemiyorsun ama onlar (seyirciler) istiyormuş gibi görünüyor. Ondan daha da önemlisi ben istiyorum. Sami'nin dizi şu anda %100 iyileşmiş olmadığından sana bu maçın 27 Şubat'ta olacağının garantisini verebilirim. Bu da demektir ki burada Fullsale Üniversite'si ve WWE Network'te canlı olarak Antonio Cesaro, Sami Zayn ile karşılacak. Çünkü bu "BEST FOR BUSINESS!"

REKLAMLAR

CJ Parker vs Tye Dillinger

İlk olarak ringe Dillinger geliyor sonrasında CJ Parker. Bir süre locklaştıktan sonra CJ Parker üstünlüğü ele alıyor ve garip bir hareketle maçı kazanıyor.

Kazanan: CJ Parker

Maçtan sonra eline mikrofon alıyor ve bunları söylüyor:

C.J. Parker: Neden siz insanlar beni sevmiyorsunuz? Sizin için neler yaptığımı bilmiyor musunuz? Dünyamızın neler yaptığımı bilmiyor musunuz? Azaltıyorum, yeniden kullanıyorum, geri dönüştürüyorum. Şu anda 2013 Ford Fiesta'da 40 mil için bir galon yakıt kullanan bir adama bakıyorsunuz. Çünkü ben Toprak Ana'yı önemsiyorum. Ve siz koyunlar beni yuhalıyorsunuz. Benim sizi yuhalıyor olmam lazım. Benim buzumu eritenler sizlersiniz. Ozon tabakamda delikler açan sizlersiniz. Ağaçlarımı kesenler sizlersiniz. Hayvanlarımı avlayan sizsiniz. Her yere petrol döken sizlersiniz. Bu dünya dibi boylaycak ve NXT Evreni'nin suçu. Çünkü siz sevmekten acizsiniz. Moonchild'ı sevmiyorsunuz, dünyayı sevmiyorsunuz ve kendinizi sevmiyorsunuz. Ve bu andan sonra Moonchild'da sizi sevmiyor.

REKLAMLAR

Wyatt Family vs Jason Jordan & Marcus Louis
İlk olarak ringe Wyatt Family geliyor sonrasında Jordan Louis ikilisi. Zil çalıyor ve maç başlıyor. Maça Wyatt Family üstün başlıyor. Rowan Louis'i Harper'a atıyor ve Discus Lariat! Tuş denemesi 1..2..3!

Kazanan: Wyatt Family

Wyatt maç sonrası Jordan'a Sister Abigail yapıyor ve mikrofonu eline alıp şunları söylüyor.

Bray Wyatt: Yetişkin adam, ayak seslerimizle irkti. Bizim gelecek olşumuzun saf düşünceleri ile ruhlar ağladı. Bunlar zaten benim bütün zehirlerime kurban olmuşlardı. Ama biz nereden geldiğimizi hiç unutmadık. NXT her zaman ve şimdi Wyatt Famiy'e ait olmuştur.

NXT2014
imza

bozzie guy.

Ich bin der König.

eins. acht. sieben. 187!

Konu Seth Rollins Guy tarafından (13-06-2018 Saat 20:36 ) değiştirilmiştir.
Seth Rollins Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2018, 20:37   #2
Sasi
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1999
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 146280
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Elimize sağlık. 2014 şovları çok garip geliyor ya.
imza

Maddi, manevi
Akademik yönden
Bitiğim
Joey, biraz seni
Seyredebilir miyim?

Haftanın Parlayan Üyesi - 22 Ekim 2017
Haftanın Parlayan Üyesi - 24 Haziran 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 21 Ekim 2018
9x Onur Kürsüsü
9x Ayın İspiyoncuları Listesi
Büyük İnceleme Etkinliği 3.