GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 17-06-2018, 04:52   #1
片翼の天使
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 5141
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 143240
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart NXT Takeover: Brooklyn IV

Logo

Şov Bilgileri

Tarih: 18 Ağustos 2018
Yer New York City, New York, USA
Arena Barclays Center
Brand NXT

Poster

Tanıtım

-

Resmi Şarkılar

Maç Kartı

NXT Championship Last Man Standing Match
Tommaso Ciampa (c) vs. Johnny Gargano

NXT Women's Championship Match
Shayna Baszler (c) vs Kairi Sane

NXT North American Championship Match
Adam Cole (c) vs. Ricochet

NXT Tag Team Championship Match
Undisputed ERA (c) vs. Moustache Mountain

Singles Match
EC3 vs. Velveteen Dream

imza
5 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi
21 × Onur Kürsüsü

"Ben bir alternatifi temsil ediyorum. Bu alternatifin bir parçasıyım. Motivasyonum para olsaydı, zaten şu an WWE'deydim. Kendi prodüksiyonumun üzerinde çalışıyorum, kendi tarzımı oluşturmak istedim, anlatabiliyor muyum? Kendi tarzımı oluşturarak arkadaşlarımın, ailemin ve diğer sporcuların izleyebileceği ve keyif alabileceği maçlar yapmak istedim. İçinde bulunduğumuz dünyada belli bir tarzı seven belirli güreş hayranları var. Bunun doğru yol olduğunu düşünüyorlar, benim için böyle düşünmeleri sıkıntı değil ancak ben bu insanları etkilemeye falan çalışmıyorum. Bu insanlar zaten kendi yollarını kendileri belirliyorlar. Ben dünyayı farklı bir tarza açmaya, farklı bir tarza yöneltmeye çalışıyorum ve bunu profesyonel güreş olma potansiyeline sahip yerlerde yapmayı deniyorum.

Herkesin istediği şeyleri izlemek için önlerinde bir sürü seçenek var. Sadece en çok takip ettiğin şirketi de beğenebilirsin ya da diğer takip ettiğin şirketlerle birlikte en çok takip ettiğin şirketi aynı anda izleyerek de beğenebilirsin. Bunda bir sakınca yok. Mesela ben çocukluğumda WWE'yi izleyerek büyüdüm ve dünyada sadece WWE olduğunu düşünürdüm. Hepsi bu. Dünyaya hakim olan tek bir güreş şirketi. Daha sonra daha da büyüyerek, güreşin yerel olduğunu anladım. WCW, ECW gibi şirketlere de sahip olduğumuzu keşfettim. Daha sonra Meksika'daki güreş ilgimi çekmeye başladı ve oradaki maskeli adamların güreşini keşfettim. Ve en sonunda da, Japonya'nın güreş işinde devasa olduğunu anladım. Sanırım pek çok insan tıpkı küçüklüğümdeki gibi dev bir şirketin hâlâ dünyaya egemen olduğunu düşünüyorlar ve diğer şirketlerden halen hiçbirinin haberi yok gibi işte bütün mesele bundan ibaret. Her zaman en iyisi olmalısınız. Yaptığınız işte en iyisi olmaya özen gösterin. İnsanların ağız tadını ve ufkunu genişlettikçe, orada başka kaliteli güreş şirketlerinin ve güreşçilerin olduğunu fark ederler. İlk etapta sizin şirketinizi izlemeye başlayınca bunu hemen beğenmeyeceklerdir biraz insanlara bu durum farklı gelebilir bu sorun değil, yine de önümüzde seçenekler duruyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanları kazanmak için pek çok seçenek var."

Konu Headlock Master tarafından (18-08-2018 Saat 14:56 ) değiştirilmiştir.
Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 21-07-2018, 20:22   #2
片翼の天使
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 5141
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 143240
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

imza
5 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi
21 × Onur Kürsüsü

"Ben bir alternatifi temsil ediyorum. Bu alternatifin bir parçasıyım. Motivasyonum para olsaydı, zaten şu an WWE'deydim. Kendi prodüksiyonumun üzerinde çalışıyorum, kendi tarzımı oluşturmak istedim, anlatabiliyor muyum? Kendi tarzımı oluşturarak arkadaşlarımın, ailemin ve diğer sporcuların izleyebileceği ve keyif alabileceği maçlar yapmak istedim. İçinde bulunduğumuz dünyada belli bir tarzı seven belirli güreş hayranları var. Bunun doğru yol olduğunu düşünüyorlar, benim için böyle düşünmeleri sıkıntı değil ancak ben bu insanları etkilemeye falan çalışmıyorum. Bu insanlar zaten kendi yollarını kendileri belirliyorlar. Ben dünyayı farklı bir tarza açmaya, farklı bir tarza yöneltmeye çalışıyorum ve bunu profesyonel güreş olma potansiyeline sahip yerlerde yapmayı deniyorum.

Herkesin istediği şeyleri izlemek için önlerinde bir sürü seçenek var. Sadece en çok takip ettiğin şirketi de beğenebilirsin ya da diğer takip ettiğin şirketlerle birlikte en çok takip ettiğin şirketi aynı anda izleyerek de beğenebilirsin. Bunda bir sakınca yok. Mesela ben çocukluğumda WWE'yi izleyerek büyüdüm ve dünyada sadece WWE olduğunu düşünürdüm. Hepsi bu. Dünyaya hakim olan tek bir güreş şirketi. Daha sonra daha da büyüyerek, güreşin yerel olduğunu anladım. WCW, ECW gibi şirketlere de sahip olduğumuzu keşfettim. Daha sonra Meksika'daki güreş ilgimi çekmeye başladı ve oradaki maskeli adamların güreşini keşfettim. Ve en sonunda da, Japonya'nın güreş işinde devasa olduğunu anladım. Sanırım pek çok insan tıpkı küçüklüğümdeki gibi dev bir şirketin hâlâ dünyaya egemen olduğunu düşünüyorlar ve diğer şirketlerden halen hiçbirinin haberi yok gibi işte bütün mesele bundan ibaret. Her zaman en iyisi olmalısınız. Yaptığınız işte en iyisi olmaya özen gösterin. İnsanların ağız tadını ve ufkunu genişlettikçe, orada başka kaliteli güreş şirketlerinin ve güreşçilerin olduğunu fark ederler. İlk etapta sizin şirketinizi izlemeye başlayınca bunu hemen beğenmeyeceklerdir biraz insanlara bu durum farklı gelebilir bu sorun değil, yine de önümüzde seçenekler duruyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanları kazanmak için pek çok seçenek var."
Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 21-07-2018, 21:24   #3
Kayıtlı Kullanıcı
UmutStyles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 66
Rep Derecesi: UmutStyles Hâlâ Jobbersın Çalışman Gerek.

SummerSlam'den daha kötü fakat iyi bir şov olacağını düşünüyorum.
imza
WE DON'T SET THE BAR

WE ARE THE BAR

UmutStyles isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 28-07-2018, 09:02   #4
FtGTR
Jack the WRESTLER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Reseda'yı geçici süreliğine kapattık.
Konular: 11
Favori Güreşçisi: Katsuyori Shibata
Rep Puanı: 5189
Rep Derecesi: Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.Jack the WRESTLER Royal Rumble maçını kazandın.

Eğer Cole vs Ricochet olursa, Ricochet kemeri alır.
imza
Jack the WRESTLER isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 28-07-2018, 09:13   #5
DoctorBA
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 496
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 21827
Rep Derecesi: The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Ana kemer ve takım kemerleri maçları 3'lü olursa tadından yenmez.
imza

#RunAsOne.

İncelemeler

The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 28-07-2018, 10:23   #6
2018-2019 Sezonu Avatarı
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 747
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 92706
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı UmutStyles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
SummerSlam'den daha kötü fakat iyi bir şov olacağını düşünüyorum.
Hangi SummerSlam kendisinden önceki gün yapılan Takeover şovundan iyi oldu ki? Yine Takeover kat kat iyi olacak.
imza

Hall Of Saviors... GTW'nun Silicileri...

RPG: Alexa "BigPunch" Bliss

Her türlü profesyonel güreş geyiği için;
http://www.twitter.com/kumpirpw

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 29-07-2018, 20:22   #7
I Not Love Balor!
Destroyer244 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Tarsus
Konular: 16
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 182
Rep Derecesi: Destroyer244 NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.Destroyer244 NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.

Kairi Sane kemeri alacak bence.

Konu Look! A Wizard tarafından (29-07-2018 Saat 20:26 ) değiştirilmiştir.
Destroyer244 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 29-07-2018, 20:26   #8
WIZARD CLUB FOR EVERYONE
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 2488
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 251504
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Sane kemeri alarak bu PPV’nin ve Brooklyn’nin Japonlar için uğurlu olduğunu gösterecektir.
imza
TOMORROW BRINGS DANGER!

taste the rainbow タり下

Asuka/Shirai/Sane/Moon/Nox/Cross/Kai

A S U K A L A N D I N !

9 Ekim 2015
1 Nisan 2016-27 Ağustos 2017 - 523
22 Ekim 2017 - Arrive
19 Kasım 2017 - Sole Survivor
29 Ocak 2018 - First Ever Rumble Winner
9 Ekim 2015/9 Nisan 2018-910 Day
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 29-07-2018, 20:31   #9
Etkin, Caydırıcı, Saygın
Jonathan Good Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun/Merkez
Konular: 3
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 2488
Rep Derecesi: Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.

Her sene olduğu gibi TakeOver, SummerSlam'den kat kat daha iyi bir şov olacak. Ana kemer ve TTC maçlarında üçlü maçlar bekliyorum.
imza

"YAKARSA DÜNYAYI GARİPLER YAKAR."
Jonathan Good Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 02-08-2018, 16:53   #10
Timuçin Gürses
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2825
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 176154
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

imza

Haftanın Parlayan Üyesi - 22 Ekim 2017
Haftanın Parlayan Üyesi - 24 Haziran 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 21 Ekim 2018
10x Onur Kürsüsü
10x Ayın İspiyoncuları Listesi
Büyük İnceleme Etkinliği 3.
31. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.

GWA RPG:
Nick Jackson

Güreş Türkiye Twitter Sayfası

The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır