GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 20-06-2018, 05:39   #1
Toni Stormculuk Kazanacak
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 16.287
Konular: 1561
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
Rep Puanı: 490820
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 490820
Mesajlar: 16.287

Standart 8 Kasım 2017 NXT - Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: Aschentef-FreakinŞirket: WWE
Program: NXT
Türü: Haftalık şov
Bölümü: #419


Then... Now... Forever...

Geçen hafta yaşananlar ekrana geliyor. AoP ve Sanity arasında gerçekleşen maçtan görüntüler izliyoruz. Maça The Undisputed ara bulaşmıştı ve tüm takımları indirmişti yere. Daha sonrasında ise Roderick Strong olaylara müdahale etmişti. En sonunda ise Regal gelip NXT Takeover şovunda War Games maçı olacağını açıklamıştı.

Heavy Machinery (Otis Dozovic & Tucker Knight) vs. Sean Maluta & Chris Payne

''Otis Dozovic ve Chris Payne başlıyorlar maça. Dozovic indiriyor rakibini hemen yere. Ardından kaldırıyor ve Big Body Slam! Otis Dozovic gövde gösterisi yapıyor resmen. Şimdi ise Caterpillar Elbow Drop! Tag veriyor şimdi takım arkadaşına. İkili bir süre ringe tur atıyorlar ardından ise takım hareketlerini gerçekleştiriyorlar. Birdiğin göbekleri ile vuruyorlar rakiplerine. Şimdi Knight köşedeki Payne'e sert bir dirsek darbesi geçiriyor ardından ise Springboard Elbow Drop! Şimdi Otis Dozovic tag alıyor. Sean Maluta gelmek istiyor fakat Otis onu da indiriyor ardından ise The Compactor! Tuş Denemesi: 1...2...3! Başarılı! Heavy Machinery kazanıyor.''

Kazanan: Heavy MachineryKazanan takımın sevinç gösterilerini izliyoruz. Arka alanda Ember Moon var.

Muhabir: Ember Moon, Take Over'da üç rakiple karşılaşacaksınız.
Mercedes Martinez tarafından yapılan yorumlara nasıl karşılık vereceksiniz?

Ember Moon: Biliyor musun? Eğer böyle söylüyorsa haftaya karşıma çıksın, NXT kadınları içinde en tehlikeli olduğumu ona kanıtlarım.Bu gece olacakları görüyoruz ve Billie Kay, Kairi Sane maçına geçiyoruz.

Kairi Sane vs. Billie Kay

''İlk olarak Kairi Sane girişini gerçekleştiriyor. Daha sonra Billie Kay ve Peyton Royce. Şimdi ise maça geçiyoruz. İkili maçın başında bir süre üstünlük kurmaya çalışıyorlar birbirlerine. Şimdi Billie Kay'den bir shoulder tackle. Sane kalkıyor hemen. Şimdi Billie Kay clothesline geçirmek istiyor fakat eğiliyor Kairi Sane ardından ise iplerden destek alıyor ve Head Scissors! Kay ayaklanıyor derken Sane'den bir Dropkick ve tuş denemesi: 1...2. Kick Out! Kairi Sane şimdi aprona çıkan Peyton Royce'u indiriyor derken Kay geliyor ve sert bir dirsek darbesi geçiriyor ardından ise rakibini yumruklamaya başlıyor yerden birde tuş deniyor ama Sane hızlıca atıyor. Şimdi Kay rakibini omuzluyor ve Argentine Backbreaker Rack. Kay köşeye çarptırıyor Sane'i. Ardından ise roll up'a alıyor fakat Sane atıyor. Billie Kay iplere gönderiyor Sane'i derken Sane eğiliyor ve diğer iplerden sekip sert bir spear! Şimdi Knife-Edge Chop darbeleri. Şimdi ise Sliding Knee! Peyton Royce tekrar aprona çıkıyor fakat ane onu tekrar indiriyor. Şimdi Billie Kay roll up deniyor: 1...2... Kick Out! Sane kalkıyor ve Spinning Backfist! Ardından ise çıkıyor köşeye ve Insane Elbow! Tuş denemesi: 1...2...3! Maç bitiyor. Kazanan isim Kairi Sane oluyor.

Kazanan:Kairi Sane

Arka alana dönüyoruz ve Wiliam Regal ekrana geliyor. Telefonla konuşuyor.

William Regal: Taker Over grafikleri hazır mı? Bu harika, teşekkürler. (Kapı çalar.) Girin.

(Kassius Ohno Gelir.)

William Regal: Kassius nasılsın?

Kassius Ohno: Merhaba Bay Regal. Bende sizinle konuşmayı istiyordum. NXT'ye döndüğümden beri iniş çıkışlar yaşadım. Bazı serilerimden beri beni Itami ile görmüşsündür. Sanırsamda NXT Şampiyonu olma yarışından çekilme vaktim gelmiştir. Ve nereden başlayacağımız konusunda harika bir fikrim var.

William Regal: Kim var peki aklınızda.

Kassius Ohno: Take Over'da Lars'ı istiyorum.

William Regal: Lars Sullivan?

Kassius Ohno: Evet, Lars Sullivan.

William Regal: Senle, Lars'ı karşılaştıracağım o halde.

Kassius Ohno: Teşekkürler.War Games'de olacak maçlar ekrana geliyor ardından da Zeline Vega ve Andrade Cien Almas'ı görüyoruz.

Muhabir: Cien Almas 10 gün sonra kariyerinin en iyi fırsatını değerlendirmeye çalışacak Drew McIntyre karşısında. Houston'a giderken aklınızdaki strateji nedir?

Vega: Bunu defalarca dile getirdim. Stratejilerimi ve sırlarımı söylersem başarılı olamam, lakin onları tek bir kişi biliyor o da Andrade Cien Almas. Drew McIntyre şanssız çünkü bana sahip değil. Ayrıca yüz yüze konuşmayı da teklif ettik. Ancak Drew şimdilik buna hazır değil.

Muhabir: Bu soruyu sormamaya özen göstereceğiz bundan sonra. Herkes bir şeyi merak ediyor, Almas'la nasıl bir ilişkiniz var.

Vega: Bu soruya cevap vermeyeceğim ama geçmişimiz var. Onu 7 senedir tanıyorum ve gerçek Cien Almas'ı tanıyorum, tamam mı? NXT evrenindeki herkes Almas'ı tanımalı. Son olarakta Drew McIntyre'i Take Over'da yeneceğiz.

Almas: Benimle yüz yüze konuşsun. (İspanyolca bir şeyler söylüyor.) 10 gün sonra yeni NXT Şampiyonu olacağım sadece 10 gün bekleyin.Velveteen Dream vs Cezar Bononi maçına geçiyoruz. Velveteen Dream girişini gerçekleştiriyor. Ardından ise Cezar Bononi geliyor.

Velveteen Dream vs. Cezar Bononi

''Zil çalıyor ve maç başlıyor. Lock up ile başlıyorlar fakat Dream üstünlüğü alıyor hemen ve sert dirsek darbeleri vuruyor. Şimdi rakibini köşeye gönderiyor. Bu noktada Cezar Bononi sert bir dirsek darbesi ile üstünlüğü eline alıyor. Fakat Dream clothesline ile karşılık veriyor. Bononi köşede ve seri tekmeler vuruyor Dream. Şimdi ise hakeme bağırıyor. Kendisini uyardığı için. Seyircilerden reaksiyon yükseliyor. Cezar Bononi kalkıp Dream'ın üzerine geliyor derken Velveteen Dream'dan bir spinebuster ardından ise kaldırıyor rakibini ve Death Valley Bomb! Tuş denemesi: 1...2...3! Velveteen Dream rahat bir galibiyet almayı başarıyor.''

Kazanan:Velveteen Dream

Maçın tekrar görüntülerini izliyoruz. Şimdi Velveteen Dream bir mikrofon alıyor.

Velveteen Dream: Aleister Black, yakaladım. Aleister, Velveteen Dream'i kafana sok. Take Over'da yenileceğini bil.

Velveteen bu sözlerinin ardından terk ediyor ringi.

Erken saatlerde ki Sonya Deville ve Rubby Riot atışmasını görüyoruz ve Street Profits'in geçen hafta ki elemanlarla sohbetini görüyoruz ve Main Evente geçiyoruz.Adam Cole vs. Roderick Strong

''İkili girişlerini gerçekleştiriyorlar ve maç başlıyor. İkili lock up ile başlıyorlar ve bir süre birbirlerine üstünlük kurmaya çalışıyorlar. Şimdi rakibini yatırıyor yere Strong ve headlock bağlıyor ama kısa sürede reverseliyor ve hammerlock bağlıyor Cole. Şimdi Strong reverseleyen isim oluyor ama Cole da karşılık veriyor ona. Bir süre ikillinin üstünlük kurma mücadelesini izlemeye devam ediyoruz. Şimdi Adam Cole sert bir tekme geçiriyor ardından ise iplere göndermek istiyor Strong'u fakat tam tersi oluyor ve Strong gönderiyor onu. Ardından ise sert bir Dropkick! Adam Cole bırakıyor kendini ringin dışına fakat Roderick Strong hemen ringin dışına gelerek indiriyor Cole tekrar seri yumruk vurup sokuyor Cole'u ringe. Şimdi ise kendisi girmek istiyor derken Adam Cole aniden bir Superkick patlatıyor. -Reklam- Döndüğümüzde Adam Cole seri stomp darbeleri vuruyor. Şimdi köşeye gönderiyor sert bir şekilde Strong'u. Strong sırtını çarpıyor köşeye ve acı içinde yerde kalıyor. Şimdi tuş denemesi: 1...2 Kick Out! Adam Cole şimdi headlock bağlıyor. Roderick Strong yavaş yavaş kurturmayı başarıyor derken Adam Cole bir dirsek darbesi ile indiriyor Strong'u yere. Şimdi ise kilit bağlamaya devam ediyor. Roderick Strong bir süre sonra ayaklanıp Adam Cole'u köşeye çarptırarak kurturmayı başarıyor. Şimdi Adam Cole tekrar geliyor üstüne fakat Roderick onu kavrıyor ardından ise Backbreaker! Kalkıyorlar şimdi ayağa. Birbirlerine seri yumruk darbeleri vuruyorlar. Roderick Strong chop darbeleri vurarak alıyor üstünlüğü eline ve Adam Cole'un kafasını köşeye çarptırıyor şimdi ise sert bir Leaping Lariat! Adam Cole'u tekrar kaldırıyor ve köşede dirsek darbeleri vuruyor. Şimdi ise Running Forearm ardından ise Backbreaker! Tuş denemesi: 1...2... Kick Out! Roderick Strong şimdi Adam Cole omuzluyor fakat Adam Cole iniyor hemen ve bir Enzuigiri yapıştırıyor. Şimdi ise suplex için kaldırmak istiyor fakat Roderick Strong izin vermiyor. Kaldırmak istiyor Cole'u derken Cole'dan sert bir Superkick! Üstüne birde Fireman's Carry Neckbreaker! Tuş denemesi: 1...2... KICK OUT! Roderick Strong atmayı başarıyor. Adam Cole inanamıyor adeta. Adam Cole kalkıyor şimdi sinirle ve Strong'u da kaldırıyor. Fakat Roderick Strong seri yumruklar vuruyor şimdi ise Jumping Knee! Ardından köşeye çıkarıyor Adam Cole'u ve kendiside çıkıyor. Adam Cole seri dirsek darbeleri vurarak Strong'u indirmek istiyor derken köşede backbreaker geliyor Strong'dan! İnanılmaz! Roderick Strong tuşa gitmeye çalışıyor derken Bobby Fish ve Kyle O'Reilly ikilisi gelip indiriyorlar Strong'u dışarı. Hakem bitiriyor maçı.''

Kazanan: Roderick Strong via. DQ

Şimdi ise Authors of Pain geliyor! Seyircilerin arasından ise Sanity geliyor! Ring doldu adeta! Şimdi herkes saldırıyor birbirine. Büyük bir kargaşa çıkıyor. Bu takımlar War Games'i bekleyecek gibi değiller. Saldırmaya devam ediyor herkes birbirine. Ringde sadece Adam Cole ve Roderick Strong ikilisi kaldı şu an. Adam Cole köşeye çıkıyor derken Strong da geliyor ve sert bir yumruk atıyor ardından ise köşedeki rakibini kavrıyor ve Suplex yapıyor. Ringin dışında diğer güreşçilerin üzerine! Herkes yerde! Herkes bitmiş durumda. Kameralar yerde yatan güreşçileri çekerken şovumuz burada son buluyor.imzaSizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Bobby Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-Tommaso Ciampa
-----------------------------------------------------------------Feud İncelemeleri:RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.