GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 10-01-2013, 16:03   #1
The DareDevil
The Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: North Carolina
Konular: 170
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 1726
Rep Derecesi: The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın.
The Icon The Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart "Wave Of The Future" Yeni Bir Dönem [RPG]

[youtube]aOPRKCpKSqk[/youtube]

"Kaz Çalıyor Seyirciler Ayakta ! Kazarian Seyircilerle Tokalaşarak Ringe Giriyor Çok Enerjik Görünüyor Elinde Bir Mikrofon Var."

"Evet bayanlar ve baylar artık Kaz adına yeni bir dönem başlıyor eskilerden o iğrenç günlerden kurtulma zamanım geldi artık geleceğe bakma zamanı ! Şuan da gelecekte görebildiğim tek şey Royal Rumble çünkü sadece ona odaklandım bütün bu çaba çalışma uykusuz kalma bütün bu şeyler sadece bir hedef için o hedef Royal Rumble ama sadece Royal Rumble değil asıl hedef Royal Rumble'de Daniels'ın k*çını tekmeleyip yok oluşunu izlemek ! Hedefler asla imkansız değildir herkesin bir hedefi vardır ve yeterli çabayı harcayıp yeterli fedakarlığı gösterirse bu hedefe ulaşabilir mesela Tommy Dreamer saygı duyduğum ve takdir ettiğim birisi çok uzun zamandır bu şirkette ve sonunda istediğini aldı mesela Daniel Bryan çok uzun zamandır bir galibiyet için çırpınıyordu ve sonunda istediğini aldı Daniel Bryan'ı gerçekten takdir etmek lazım bu arada son şovdaki o galibiyet tamamen Daniel Bryan'ın kendi yeteneği ile ilgili ben sadece Daniels'ın malubiyetini izlemek için oraya gittim ama Daniels beni görünce o kadar korktuki birden eli ayağına dolandı ve Daniel Bryan Hakettiği galibiyeti aldı.Bu arada Daniels muhtemelen şuan pis pis sırıtarak beni izliyorsundur yeni bir döneme başlamam geleceğe bakmam eskiden bahsetmem anlamına gelmiyor bunu bilmeni isterim çünkü ben konuşmayı bıraksam bile senin o iğrenç geçmişin senin peşini bırakmayacak.O saygılarını kazanmak için ayaklarına kapandığın Eric Bi***hoff ve Paul Heyman sen ne kadar gerçeklere gözlerini yumsanda benim aksime yıllarca bu işe emek vermiş insanları harcamaya devam ediyorlar sanırım görmüşsündür sen daha burnunu karıştırıken burada spikerlik yapan JR kovuldu ve yine senin aksine onurlu ve arkadaşlarına sahip çıkan Micheal Cole'da bu arenayı terk etti.Hey eğer şovun o kısmını izlemediysen kesinlikle izlemelisin pek ümitli değilim ama belki biraz insanlık öğrenirsin.Ayrıca bu belkide senin için iyi bir haber o vazgeçemediğiniz Egoistler takımınıza bir kişi daha eklendi o kişi RyBack ve ben aynı senin için düşündüğüm gibi onu bir insan olduğunu pek sanmıyorum neyse tabiki asıl konum buraya gelip bunlar hakkında şikayet etmek değildi asıl amacım ne kadar kapanmayacağını bilsemde yinede ısrarla denediğim birşey senin o koca ağızını kapatmaya çalışmak ama sanırım tek başarısız olduğum konuda bu.Artık sana Mr.Muhteşem demekten vazgeçtim Daniels artık sana Mr.Yenilgi Serisi yada Mr.Çakma Şampiyon diyebilirim çünkü artık gerçekleri yansıtan kelimeler bunlar olurdu son iki haftadır muhteşemliğinden hiçbir eser kalmadı sanırım ne kadar inkar etsende senin de içinde duygusal bir taraf var belki de gerçekleri ağır bi şekilde suratına çarpmam zoruna gitmiştir belki de sen fark etmesende moralini bozmuştur olabilir nolduğunun pek önemi yok aslında sonuç olarak son iki haftadır kendini yakışır bi şekilde yeniliyosun ne yala söyleyeyim bu beni mutlu etti üzüldüğünü görmek benim hoşuma gidiyor.Daniels burdaki adam başarı için senin aksine asla birilerine yalakalık yapmaz bunun adı senin yaptığının aksine yalakalık değil hakettiği değeri vermektir bahsettiğin adam Edge o bir efsane ve ona hakettiği gibi davranıyorum ayrıca Edge'ye yalakalık yapmak benim ne işime yarar şuan bu federasyonda olmayan güreşçilerden biri bana ne yarar sağlayabilir ki ben onları söylerken asla karşılık beklemedim sadece düşündüklerimi söyledim ayrıca bunlar gerçekler ve sen bunu inkar edemessin çünkü burdaki herkes Edge gibi bir güreşçini efsane olarak nitelendirildiğini biliyor ve tabi senin gibi güreşçilerde adi diye nitelendirilebilir.Aj Styles'a gelince o adam benim için birşeyler ifade eden sevdiğim dostlarımdan biridir senin gibi biri için onu sattığım için ne kadar pişman olduğumu ona yüzlerce kez söyledim ve oda anlayış göstererek özrümü kabul etti.Dikkatini çekmiştir örnek gösterdiğim herşeyden senin aksine diye bahsettim ve seninde bildiğin gibi bu konuda haklıyım güreş tarihinin gördüğü en uyuz insan diyebilirim senin için ama egoist demem çünkü kemeri ailesi gibi gören bir adam tanıdım bu yüzden o kadar da egoist değilsin.Chris Jericho ile güreştiğin için övündüğünü hatırlıyorum bu kadar mı düştün Daniels ? Jericho seni en fazla 5 dakika içinde ringden paketledi ve yenildin ama yenildiğin için övünmen normal son iki haftadan sonra buna alışmış olmalısın senin için hoş bir duygudur belkide.Daniels her zaman seni zor duruma sokacak birileri vardır haklı olabilirsin belki de bu ben olmam ( Seyirciler Şaşırıyor ) Ama bu kişinin benden başka biri olması için benim bu federasyonda olmamam gerekir ama ben şuan burdayım ve merak etme seni memnunniyetle durdururum.Dur bir dakika asıl güreşçiler böyle yapmaz ringe dalıp iki kişi bir adama saldırmaz mı dedin sen Daniels bir doktora gözük dostum bu korkudan dolayı beynin alt üst olmuş sanırım yaptıklarını unuttun bazı şeyleri ne çabuk unutuyorsun Daniels burdaki insanların kahramanı benim adi bir insan olup arkadan saldıran kişide sensin sanırım rolleri karıştırdın.Unuttuysan hatırlatayım sen adi ve sinsi herifin tekisin buna göre konuşmalısın Daniels.İkinci bir Edge vakası şimdide Christian a mı laf atıyorsun bak Daniels ben Christian hakkında konuştum ama onun başarılı biri olduğunu kabul ettim sense kendine bakmadan federasyondaki herkesi aşağılıyorsun ne zannediyorsun sen bu federasyonun yüzü falan değilsin Dünya ağırsiklet şampiyonuda değilsin sen Jerichoyla maça çıktığı için övünen bir adamsın git ve aynaya bir bak !Sen her fırsatta yükseğe mi tırmanıyorsun kimi kandırdığını zannediyosun sen sadece son iki haftadır yenilgiden başka bişeyi tatmayan tartışmasız çakma şampiyonun tekisin burdaki insanlar bir güreşçiye boşuna looser demez sen tam bi kaybedensin bunu kabullen artık ! (Cheer) Daniels ben kimseye itaat etmem benim burdaki insanlara iyi davranmamın sadece iki sebebi var birincisi bu insanlar burda yaptığımızı işi gerçekten takdir ediyor ve ikincisi burdaki insanların saygısını kazanıyorum senin saçma saygı formulun umrumda bile değil benim yöntemimde bu ve bunun hakkında ne düşündüğün yada ne söylediğin umrumda değil.Daniels bence yediğin laflardan dolayı biraz kafan bulandı sen neden afedersin ama ben bir babayım ve yaşımda genç bu yüzden cinsel hayatımdan da gayet memnunum ama tabii seni bilemem sonuçta artık 42 yaşındasın her erkeğin başına gelir bir gün iktidarsızlık nedeniyle benim fantazimdeki hastaneye uğrayabilirsin. ( Seyirciler Oooo diye tepki veriyor.) Durun durun hey durun lütfen Daniels bundan hoşlanmıyor bunu bir ayrımcılık olarak görüyor sanırsam onada aynı tepkiyi gösterin ki bay tartışmasız looser üzülmesin.Hey orda dur Daniels sen daha Hulk Hogan'a laf atacak kadar büyümedin herkes haddini bilmeli bu işin olma sebebi Hulk Hogan bu yüzden o koca çeneni kapat ve senin şimdi bu ring yerine bir barda olmadığın için ona dua et.Şu lanet olası hayal dünyandan çık artık Daniels sen bir efsane falan değilsin ve senin ağızına alacağın tek şey ancak bir yumruk olur bu yüzden biraz daha alcaktan uç çünkü bu numaraları kimse yutmaz.Haklısın Daniels kesinlikle haklısın o lanet egon benden kat kat daha büyük o egon o kadar büyük ki bu işi yapma sebebin olan Hogan'a bile laf edebiliyorsun senin gibi bi arsızdan bunu beklerim o yüzden pek şaşırmadım.Sen bu kemerin hakkını asla veremedin Daniels hatta bu kemeri küçük gösterdin bu kemeri sadece beceriksizlerin aldığını gösteren bir kanıt gibisin ama o kemer benim elime geçtiğinde yani Royal Rumble'de kabus sona erecek ! Senin tek gördüğünde gerçeklerden başka birşey olmayacak bu söylediklerim ve Royal Rumble'de yapıcaklarım gerçeğin ta kendisi !
imza

GWA RPG

Karakter:
Jeff Hardy
Şirket: GWA
Signature: Whisper In The Wind
Finisher: Twist Of Fate - Swanton Bomb
Başarılar: Henüz Yok

OLD RPG [2012-2016]

Karakter: Kazarian
Şirket: GTW
Signature: Springboard Leg Drop , Slingshoot DDT , Flux Capacitor.
Finisher: Fade To Black , Wave Of The Future , Back To The Future.
Başarılar ;
Cruiserweight Champion (1 Kez / 92 Gün - Longest Reigning)
GTW Tag Team Champions ( 1 Kez & Christoper Daniels / 70 Gün )
En İyi Promolar ;
Fallen Devil Ve Ona Katılanlar
Gelecekteki Şampiyon
Yeni Şampiyon
Wave Of The Future

The Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2013, 18:29   #2
El Tigre
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli.
Konular: 1811
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 33888
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Super Disaster Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Wings Of Angel !!

[YOUTUBE]fRNHNOmfuVY[/YOUTUBE]

Christopher Daniels, Stage'de gözüküyor ve ringe doğru geliyor.Steel steps'ten çıkıp ringe giriyor ve mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

"Güzel konuşmaydı Frankie ve şaşırdım, şaşırdım çünkü onca laftan sonra bu ringe çıkabildin.Ama daha sonrasında yaptığın tek şey cümlelerimi kafanda kurgulayıp bana geri satmak oldu dostum.Senin için yeni bir çağ başlıyor ! Buna sevinmem mi gerekiyor ? Ya da rahat mı olmalıyım ? Yoksa bende değişip bu adamların karşısında onların gözlerini boyayan bir çakma süper kahraman olayım ? Ama dostum (elini sürekli Kazarian'ın karşısında daire çizdirerek) bu gibi kişiler zaten kendini sürekli değiştirmeye çalışırlar.Çünkü Kaz sen tek başına bir günah gibisin..Sen bu şirketin koca bir günahısın ! Bu şirketteki işin ne dostum ? Sadece buraya çıkıp konuşmak mı ? Yüce İsa, sen bu şirkete ringin dışındaki şu poşet kadar değilsin.Artık dostum seni anlamıyorum, ikimizin arasındaki bu olan tartışmaya gücünün ve genç yaşta zayıf atan kalbinin, onurunun artık zedelenmekten yok olduğu durumda iken bile aramıza hala birilerini sokmaya çalışıyorsun.Ne yani Daniel Bryan mı ? Bu ortalıkta sadece "YES!" ya da "NO!" diye gezinen çocuk mu ? Ne yani dostum dışarıdan gücün yetmeyince içten mi fethetmeye çalışıyorsun ? Ulu tanrım, sen çok aptal birisin Kaz..Bu şirkete adeta bir günah olarak düştün, hala eski konulardasın dostum.İleriyi düşünürken bile hala eskidesin.JR daha sonra Michael Cole'un gitmesi benim umrumda bile değil ya da onları kimlerin kovduğunu ya da bu şirketi kimlerin yönettiğini çünkü ben sadece bana verilen desteğin ve paranın hakkını veririm dostum.Yani sırf yönetimden daha çok para koparabilmek ya da korkaklığı örtmek için bunların yanına sığınmam.İstikrarsızlık mı ? Dostum benim 2 tane çocuğum var ve dostum sen bu kadar alçaldın mı ? Daha doğrusu bu konu nereye gidiyor ? Bana korkak diyorsun ama konuyu buraya kadar getirdin.Kaz nedenini çok iyi biliyorum.Herkes biliyor çünkü sen sadece benim bu özelliklerimi yalanlarla süsleyerek buraya süren küçük bir mahlukatsın, çünkü dediğin gibi benim gibi bir muhteşem güreşçinin ancak görünüşüyle dalga geçebilirsin.Ve Bryan yetenekli bir güreşçi mi ? O sadece senin sayende beni yenebilen jobberdan başka biri değil.Mr Çakma şampiyon ? Mr.Çakma şampiyon ? Şaka mısın sen Kaz ? Gökten tanrı beni sınasın diye seni mi yolladı ? 34 gündür bu kemeri taşıyan bir adam nasıl olurda çakma şampiyon olurlar ? Çakma şampiyon dediğin kişi kemeri elinde tutamayan ahmaklardır ve dostum bu sefer ben bir ilk yaparak eski defterleri deleceğim burada TNA'deki X Division reignlerinden bahsediyordun.Peki sana soruyorum 28 Temmuz 2004 tarihini hatırlıyor musun dostum ? Tabii ki hatırlıyorsundur çünkü o zaman o kemeri 3. kez kazanmıştın.Peki 11 Ağustos 2004'ü hatırlıyor musun ? Hatırlıyorsundur tabii kemeri kaybettiğin gün ve aradaki süreye bakıyorum tam 14 gün ! Koca 14 gün (!) Kaz işte böyle durumlara marus kalan kişilere çakma şampiyon denir yani sen bu tanımı çoktan elde etmiş bir güreşçisin.Yani dostum bu durumda çakma şampiyon ben mi oluyorum yoksa sen mi ? Ve çoktan bu duruma erişmiş bir insan bunu bana nasıl söyleyebiliyor ? Dostum sana dediğim gibi sen karşındakine attığın lafların ana kaynağısın ve bu da buna bir örnek.Ve seni alkışlamak istiyorum dostum ! Sen çünkü bu şirkette yoluna değilde başkasının yoluna bakan tek insansın.Sen sadece ukala, hiçbir haltı beceremeyen birisin aslında buradakilere üzülmeye başladım çünkü kendilerini böyle kandıran karşımdaki et yığını kendilerinin güvenini Royal Rumble'da eline hiçbir şey geçmeyeceği zaman yok edecek bu adam sadece benim yediklerimi çöp kutusunda ayıklamaya layık.Kaz senin yeni dönemin hayırlı olsun dostum ama yeni döneminde oluşacak şeyler "Kaz yine yenilgi alıyor", "Kaz Royal Rumble'da ringe yapıştı", "Kaz kemeri alamadı." Ama dostum ben artık sana bunları kafamda felan kurmadığımı söylemekten bıktım sen anlamaktan bıkmadın.Aslında seni direkt en yakın deli hastanesine yatırmaları lazım çünkü bu halin hiç iç açıcı değil.Bu arada Kaz, Hulk Hogan'dan sonra bu şirkette arkasına saklanacak bir kurban daha buldun, ne güzel Daniel Bryan ! Dün gece onla karşılaştım ve yenilmedim o hiçbir şeyi beceremeyen tek yaptığı işi o koca sakalını büyültmek olan biri.Dün gece oraya sadece izlemek için geldiğini herkes gördü değil mi ? Bir de çok iyi kurgu yeteneğinin olduğunu sana hiç söylemiş miydim ? Senden korkmalı mıyım ? O an korkmak için ne sebebim var bunu açıklamanı istiyorum dostum.Ama seni orada görmekteki tepkimin nedeni bir aceminin işime karışmamasıydı ve seni tekrar alkışlıyorum dostum çünkü bir işi berbat etme yönetemin güreşinden kat be kat iyi.Ben bu şirkette asla yenilgilerimle övünmedim.Ahh dostum senin beynini mi boşaltmışlar ? Ya da şunu mu demeliyim, b***şalmışlar ! (Seyircilerden "ooo" diye tepkiler geliyor ve Daniels bir anda gülüyor) Gördün değil mi ? Beni sevmeseler -ki buna ihtiyacımda yok- yine de doğru ve gerçek şeylere tepkilerini iyi yansıtıyorlar.Ben sonuca sevinmedim ya da övünmedim dostum ne kadar senin bazı güreşçilerin k**larını yalasanda ben Jericho'yu sadece iyi bir rakip olarak tanıttım ama dediğim gibi o beynine ne yapmışlarsa sadece aklın kurguya çalışıyor.Şimdi bu söylediklerimi de arkadan biri seslendiriyor demiyeceksin değil mi dostum ? Liseli ergen çocuklar gibisin kendi kafalarında kuran, kendi içine kapanık bir tarafın sözünü dinlemeye çalışan birisin dostum bunlar sana uyuyor ! (Boo) Bu ses, bu ses hiçbir ayrıcalık değildir ama herkesin seni kıskandığı ses bunla anlaşılabilir."Looser'a" gelirsek dostum buradaki herkesin bana böyle söylemesi benim onurumu zedeler mi ? Hayır ! Çünkü ben ne bunların düşüncelerini ne de senin kafandaki düşünceleri önemsiyorum ben güreşimi önemsiyorum.Günde 8 saat antreman yapıyorum bu vücudu fit tutmak lazım değil mi ? Çünkü 42 yaşında olup böyle bir dinamikliğe sahip olmak her kişiye yazılan bir şey değildir.Eminim sen 42 yaşına geldiğinde tek yanın bile kıpırdayamayacak hale geleceksin.Ama bunu şimdi yapmayı çok isterim bekle ! Royal Rumble gibi harika bir yer varken senin asla kaçamayacağın ve kimseyi görevlendiremeyeceğin sadece o soğuk ringde ikimizin olacağı maçta seni ringden kazıtmak varken niye bunu şimdi yapayım ki ? Ya da niye görevimin dışına çıkayım.Aslında seni buraya gelip dinlemem bile benim gibi bir güreşçi için hakaret ama ne yaparsın dostum merak ! Ama bundan öğrendiğim tek şey eğer karşındaki Frankie Kazarian ise söylediklerine sadece gülmek yetecektir.Dostum bu şirketin bütün imkanlarını kullanıyorum ve antremanımı yapıyorum ama seni hiç göremiyorum galiba o bana dediğin gevşek ağızı burada ne kadar daha canlı tutabilirim diye düşünüyorsundur. (Boo) Ama bunda işe yaramış şeylerin var çünkü buradakilerin gözünü süslü cümlelerle boyuyabiliyorsun.Bu da aslında iyi bir özellik hakkını vermem lazım.Bu kemeri bir bakıma istiyorsun ama Kaz bu kemer sadece baktığınla kalacak önceden dediğim şeyi hatırla bu kemere ancak bu kadar yaklaşabileceksin.Ve Hulk Hogan..Auw doğru Hogan çok büyük biriydi.Daha doğrusu sen öyle diyordun.O kim dostum ? Aa doğru 1997'de en kötü seçilen güreşçi, 4 kere yılın en kötü çalışılmış maçı ödülünü alan, 4 kere yılın en kötü feudu ödülünü alan ve TNA şirketini 2010'da batma noktasına getiren biri ! Evet benim Hulk Hogan diyince aklıma bu geliyor dostum.Ama sende onun bir Hulkamaniacs'ı olduğun için böyle konuşman gayet normal.Onun sana karşı bir lafını hatırlıyorum "bu adam ileride çok iyi bir güreşçi olacak, brother!" Ama Hogan'ın güreşçi görüşü gerçekten kötüymüş ya da o zamana kadar beni hesab etmemiş.Ama doğru çünkü ikimiz o zaman arkadaştık ve beni hesap etmemişti.Hogan'ı bir köşeye atarsak gözünde nefreti görüyorum onu kusmak istiyorsun ama yapacağın tek şey karnına atladığım zaman oluşacak manzara ve o zaman bu çok hoş olmayacak.Bu kemerin kirlendiğini güzel kurgulamışsın peki dostum bu kemerin üstünde ne yazıyor okuyabiliyor musun ? Göremiyorsan söyleyeyim Christopher Daniels yazıyor ve savaş ayakta kaldığın her süre devam eder ve senin ayaklarını yerden biçmek üzereyim dostum şimdi o elini gözünün önüne koy ve seni doğrudan ayıran bu söylediğin saçma şeyleri bir kenara at çünkü geriye tek kalacak gerçek "Hala Cruiserweight kemer sahibi" Christopher Daniels olacak.Hadi dostum bekliyorum bunu da o küçük beyninde kurgula ama lütfen vaktimi almamaya çalış dostum çünkü buradaki insanların yuhaladığı kişiler aslında bu işi en iyi yapan insanlar konumunda ve bunu da sana Royal Rumble'da göstermek için çalışmam gerekiyor!"
imza

#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2013, 21:58   #3
The DareDevil

Rep Derecesi: The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın.

"Bunu bana göstermen için çalışmana gerek yok Daniels bunu bana gösteremessin çünkü öyle birşey yok , bunu denemek yerine benim gibi olmalısın belki de ama tabi sen burdaki insanlara iyi davranırsan onların köpeği olacağını düşünüyorsun ve herzaman ki gibi yine yanılıyorsun sen hep yanıldın eski dostum attığın her adım seni daha da diplere sürüklüyor bunu yapmaktan vazgeç.Şaşırma Daniels benim yapabileceğim hiçbir şeye şaşırmamalısın sana tam üç hafta önce bu ringde söyledim ben asla vazgeçmem istediğini savunabilirsin istediğinle övünebilirsin ama ben senin laflarını baltalamak için herzaman bu ringde olacağım bu yüzden yapabileceğim hiçbir şeye şaşırma senin bırak artık bu numarayı dediğin ve seninde dediğin gibi burdaki herkesi inandırdığım gerçi sen yutturmak kelimesini kullanmıştın ama ben düzelteyim herneyse benim deyimimle intikam ve hırs bana herşeyi yaptırabilir şuan ki ruh halimi anlatmak gerekirse tam olarak gözü dönmüş bir adamım işte bu yüzden sürekli senin yolundan savaşıyorum deyip duruyorum umarım nedenini anlamışsındır zaten anlamasan bile ben sana nedenini net ve sert bi şekilde Royal Rumble'de göstereceğim ! Bunlar benim kelimelerim bunlar benim düşüncelerim ve en önemlisi de bunların çoğu gerçekler neden hepsi değilde çoğu dersen bazıları gerçek değil mesela sana Mr.Muhteşem demem gibi anladım ki bu gerçek değilmiş bana söyletme son iki haftadan bahsetmekten bıktım neden bahsettiğimi anlamışsındır.Hayır hayır yanlış anladın benim için yeni bir çağın başlaması senin rahatlaman veya sevinmen anlamına gelmiyor aslında yeni çağ benim için daha başlamış değil ben sadece bunun temellerini attım yeni çağ benim için tam olarak 26 Ocak'ta başlayacak hemde bu çağ öyle hızlı gelecekki sen bile takip edemeyeceksin bu çağı başlatan kişi bir hakem olacak evet o koca elini üç defa o sana göre soğuk ringin zeminine vurduğu zaman o kemeri alıp yeni bir devir başlatacağım ve bunu pembe gözlüklerin ardından bakarak yada kafamda kurarak söylemiyorum bunu onca kez söyledim fakat sen pembe gözlük hayal kurma bahaneleriyle böyle birşey olmayacak diye ısrarla konuşmaya devam ettin ama sanırım son olanlarla birlikte sana yeterli göz dağını verdim hayır Daniel Bryan'ın seni yenişinden bahsetmiyorum benim seni yendiğim maçtan bahsediyorum hani sen eşitlenmeydi eşitlenmeydi diye zırlıyordun işte o zamandan.Ben hiçbir zaman kendimi değiştirmedim ben hep aynıydım Daniels sadece senden kurtulduktan sonra özüme döndüm asla değişmedim.Burdaki en büyük günah sensin Daniels Yüce İsa'nın adını anmayı bile haketmiyorsun burdaki insanlara her defasında fırsat buldukça hakeret edip köpek muamelesi yapan bir adammı günahtan bahsediyor yapma Daniels saçmalamaktan vazgeç kendine bakmadan konuşmaktan vazgeç ve kemeri koruyacağını söylemektende vazgeç artık çünkü bu olmayacak ! Sanırım unutkanlık dışında bilgisizlik problemlerinde var Daniels genç yaşta zayıf atan kalp mi ? (Kaz Gülüyor) Daniels senin 42 yaşında cahil bir adam olarak bu arenada dolanmanı istemediğim için sana bunu söylemeliyim genç insanlar daha diri ve daha dinamik olurlar bu bilgiyide umarım unutmassın unutsan zaten beni yeni dönemimin başlayacağı gün ben sana hatırlatırım.Dur bakalım ne düşünüyorsun ben başka bir insanla rakibimi yormaya çalışacak birimiyim yapma Daniels o kişi tam olarak sensin TNA'de bütün işlerini bana yaptırdığın o iğrenç günleri çok çabuk unuttun sanırım Daniel Bryan sadece beni destekleyen benim gibi burdaki insanlara iyi davranan saygılı bir adam bu yüzden benden de gösterdiği saygıyı alıyor bunları kendi istediği için yapıyor Daniels ben söylediğim için değil yine ve yine senin aksine iyilik yapmaktan hoşlanan insanlar var ve seni temin ederim o gün o ringde sadece ikimiz olacağız buna emin olabilirsin.Demek bu şirketi kimlerin yönettiği senin için önemli değil ciddimisin ? Tamam bende o kadar yalakalık ve savunmalara rağmen bunu yutmuş gibi yaparım ayrıca aramızdaki farkı çok net bir şekilde kendi ağızınla ifade edebilmişsin sen bu kadar emeği sana verilen destek ve para için harcıyorsun ki bu desteğe burdaki insanlar dahil değiller ben ise defalarca söylediğim gibi saygınlık kazanmak ve burda beni destekleyen insanların yüzünü kara çıkartmamak için çalışıyorum benim burdan aldığım para sadece ailemin geleceği ve benim geçimim için yoksa para denilen lanet şeyin benim için hiçbir anlamı yok.Madem söyledin Daniels sana Kaz dan bir tıp dersi daha iki çocuğun olması ileride iktidarsız olmayacağın anlamına gelmez bu bir gerçek hemde tıbbi bir gerçek neyse dediğin gibi bu konu tuhaf bir hal aldı buraya senin cinsel hayatın hakkında konuşmaya gelmedim.Daniels sen o kemeri değil 34 gün 340 gün bile taşısan benim için yine Çakma şampiyonsun o 34 gün içinde kaç defa kemerin korumak için bir maça çıktın ha ? 2 mi 3 mü ? Rakiplerinde Adam Cole gibi güreşçiler mi ? Daniel Bryan gibi yetenkli birinin aksine bu adamlar jobberdan da öte bu şovdaki opener lar.Sen 34 günlük muhteşem reigninde bu kemere bu tarz kişilere karşımı korudun seni alkışlamam gerek Daniels senin için çok büyük bir başarı ayrıca sana bay çakma şampiyon dememin bir diğer nedeni şu Tanrı beni seni sınamam için yollamadı ama tanrı olmasa da yönetim sana bu kemeri çok basit bir şekilde yolladı sadece tek bir gecede hiç hesapta yokken beleşten bir kemer kazandın ve bu kemeri 34 gün boyunca 3-4 tane çabulcuya karşı korudun vay be ne büyük reign ne büyük başarı ! Hayır Daniels kemeri elinde tutamayan ama o yolda emek harcayan insanlar takdir edilir ve istediğini alır sana önce de verdiğim örnekteki Tommy Dreamer gibi bu işin sözlüğü yok Daniels neyin ne anlam ifade ettiğini anlaman gerekir ve sen inkar etsende ben sana kesinlikle hırs ve intikamı ifade ediyorum belki biraz bişeyler öğrenmişsindir Daniels belki biraz daha hırslanıp kendi kendine bir söz falan vermişsindir benim değimimle kemer senin değiminle bebeğini kaybetmemek için ama bu söz ancak havada kalır çünkü karşında yeni jenerasyon duruyor ve bu oyunu bozacak ! ( Cheer ) Gayet net ve açığım değil mi ? Söylediklerimi gayet net bir şekilde anladığına ama anlamamazlıktan gelip kendi saçmalıklarını savunduğuna eminim.Evet Daniels 28 Temmuz 2004 ü gayet iyi hatırlıyorum ve aynı şekilde 11 Ağustos 2004 ü de gayet net hatırlıyorum ve ben bu 14 günde kemeri hakkıyla kazanıp 14 gün tadını çıkarmış bir adam görüyorum sonrada kemeri kaybettim ama bir şikayetim yok 14 uzun bir süre ve benim için sorun yaratmamasının bir nedenide seninde söylediğin gibi o kemeri 3.kez kazanmış olmam Daniels aynı kemeri 3 kez hakkınla kazanmak seni gerçek bir şampiyon yapar ve bu tartışılacak birşey değil çünkü bir gerçek bunu sende biliyorsun.Karşındaki insanlara üzülmene hiç gerek yok Daniels çünkü o başlıklar ancak Daniels'ın Hayalleri adlı gazetede çıkabilir ama sanıyorsam öyle bir gazete yok bence bir an önce çıkartmalısın tam seni yansıtan bir gazete olurdu doğrusu.Ben kimsenin arkasına saklanmam Hulk Hogan bana sadece yol gösteren bir efsaneydi ve ben onun yolundan devam ettim öylede yapacağım ayrıca Daniel Bryan dediğim gibi beni destekleyen ve senin gib adi heriflerin şampiyon olmasını istemeyen gerçeklere kulaklarını açmış biri ve sakalı falanda umrumda değil ben sadece bana saygı duymasından hoşlanıyorum ve ona iyi davranıyorum bu arada evet dün o ringe geldim aprona çıktım ve hiçbirşey yapmadan sana baktım sen beni görünce o kadar telaşa kapıldın ki sanırım arkandaki sakallı adamı birden unuttun ve bu yüzden yenildin ben bana destek veren bir adamı desteklemek için ordaydım fakat sen benide kendin gibi zannettin maça karışıp seni rezil edeceğimi düşündün ama yanıldın ben öyle biri değilim bu yüzden kurgu lafından kurtul.Evet Daniels senin Jericho'ya yenilmen son iki haftadır yeniliyor olman ve bay tartışmasız looser olman kesinlikle benim suçum bunun benim suçum olması rahatlatıyorsa benim suçum olsun tamam ama bunlar kurgu değil gerçek ve ne yaparsan yap gerçekleri değiştiremessin.İşte senin tek derdin bu zaten kimseyi önemsemiyorsun hiçbir düşünceye kulak asmıyorsun sen kafasının dikine giden adamın tekisin ve günde 8 saat sana çok gelebilir Daniels nede olsa 42 yaşında bir adamsın nolur nolmaz telefonun yanında bulunsun birgün 911'i araman gerekebilir.Hulk Hogan için o kim mi diyorsun yani Daniels gerçekten haddini aşıyorsun sen daha 10 yaşında ev ödevlerini yaparken Hulk Hogan dediğin adam güreşi zirveye taşıdı ve o yıllarda profosyonel güreşin en iyi yılları oldu bi daha o kadar ilgi asla göremedi ve o adam WWF Gibi bir şirketin batmasını önledi ve bu işin büyümesini sağladı bu yüzden bu kadar çok federasyon açıldı ve az sayıda güreşçi olduğu için senin gibi bir beceriksizi GTW Ye kabul ettiler işte işin doğrusu bu 90ların başından sonra Hogan'ın kararları yanlıştı bu yüzden de uzun zaman sevilmedi ama bu onun bu işi bu noktalara getiren adam olduğu gerçeğini değiştirmez bu yüzden bunu söylerken bidaha düşünmelisin.Evet nefretimi kusacağım Daniels ve yanlış hatırlamıyorsam en son gördüğün şey iki tane diz olmuştu bu yüzden ne olacabileceği hakkında çok emin olma çünkü dediğim gibi her an herşey değişebilir.Burada işi en iyi yapanlar yuhalanan güreşçiler mi ? Düşünmeden konuşmamalısın Daniels şuan ki şampiyonlara ve şu federasyondaki güreşçilere bir bak sana örnekler vermek isterdim ama bu tahmin edemeyeceğin kadar uzun sürer bu yüzden şimdi o koca çeneni kapat ve çöplüğüne geri dön Royal Rumble zamanı geldiğinde o çöplükten çıkacaksın ve geri döndüğünde bi daha çıkmak için fırsatın olmayacak !"
imza

GWA RPG

Karakter:
Jeff Hardy

OLD RPG [2012-2016]

Başarılar ;
En İyi Promolar ;
Gelecekteki Şampiyon
Yeni Şampiyon
Wave Of The Future

Alt 11-01-2013, 21:56   #4
El Tigre

Nereden: Kocaeli.
Konular: 1811
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Super Disaster Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

"Dostum yine aynı şeyleri söylediğinin farkında olduğunu düşünüyorum.Sadece 2 hafta, sadece 2 haftamız kaldı ve saatler ilerlemeye başlıyor, k*çını tekmelemek için son iki hafta bu kemeri hak etmek için burada bir ay konuştuk güreştik ama asıl işe geliyoruz ve asolistler en iyi anlarda çıkar bende Royal Rumble'da en iyi anımda kafanı patlatıp bu kemeri koruyacağım.Ama dostum burada durup kendi k*çımı genişletmek yerine antremanlarımı yapıp tamponuna oturamamanı sağlayacağım zaten senin saçma sözlerini dinledim, sen de sadece şu cümleyi dinle; Christopher Daniels hala Cruiserweight Şampiyonu olarak kalacak.

Diyor ve kemerini kaldırıp arka alana gidiyor.
imza

#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2013, 22:29   #5
The DareDevil

"O kemerle son günlerini iyi geçir gözün çok yükseklerde fakat sonunda o kemer benim olacak o yüzden o boş rüyadan uyan ve kendini gel ben senin o koca çeneni kapatmak için her zaman burdayım asla rahat olma Daniels hep peşindeyim !"

Kaz'da Arka Alana Gider.
imza

GWA RPG

Karakter:
Jeff Hardy

OLD RPG [2012-2016]

Başarılar ;
En İyi Promolar ;
Gelecekteki Şampiyon
Yeni Şampiyon
Wave Of The Future

Seçenekler Arama
Stil