GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 27-06-2018, 06:01   #1
VİP Üye
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Mesajlar: 42.518
Konular: 2011
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 201268
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart |7 Ocak 2008 - Raw İncelemesi|

Hazırlayan : Reckless Behaviour

RAW 7/1/2008 |Şov İncelemesiŞirket
: World Wrestling Entertainment
Tarih: 7 Ocak 2008
Yer: Mohegan, Sun Casino, Uncasville, Connecticut

RAW|Theme SongNoMatch Card Maç Tipi Zaman
1Shawn Michaels & Mr Kennedy vs Trevor Murdoch & Charlie HaasTag team match4:31
2Hardcore Holly w/Cody Rhodes vs Carlito w/Santino Marella lSingle match3:22
3Ashley Massaro vs Jillian vs Maria vs Melina vs Mickie JamesLingerie Pillow Fight match3:02
4Triple H vs William Regal First Blood match5:22
5Chris Jericho vs Gene Snitsky & John Bradshaw Layfield 2 on 1 Handicap Match 1:55
6Hornswoggle & Mick Foley vs The Highlanders Royal Rumble Qualifying Tag Team match3:43
9Jeff Hardy vs UmagaSteel Cage match14:29

RAW 7/1/2008|İncelemesiPyrolar eşliğinde şov başlıyor.

Karşımızda William Regal ve McMahon var. Sözü onlara bırakıyoruz.William Regal : Bay McMahon sizinle konuşmam gereken bir konu var.
McMahon : Bu gece 2008 yılının ilk Raw Şovundayız ve bu şova özel Raw Ruletini getirdik. Seyircilerin ve fanların beklentisi bu gece büyük.
William Regal : Lütfen McMahon söylememe izin verin. Geçen hafta Hornswoggle'a saldırarak sizi büyük hayal kırıklığına uğrattığımın farkındayım ama ...
McMahon : Benim oğluma saldırdın.
William Regal : Ama Triple H''in Royal Rumble maçında karşısına al beni.

McMahon : Evet bunu sevdim. Ama bu gece eğer sen yaralıysan ne olacak? Bu gece Triple H vs William Regal maçı olacak ! Ama maç türünü rulet belirleyecek.

Rulet dönüyor ... First Blood Match !

William Regal mutsuz bir şekilde odadan ayrılırken Triple H koridarda saldırıyor. Bu sırada gecenin ilk maçına geçiyoruz.
McMahon tekrardan ekranda bu geceki maçın türünü belirlemek için ruleti döndürüyor.
Rulet dönüyor ... Strange bedfellows match !

McMahon : İki rakip kişinin takım arkadaşı olup diğer iki kişiye karşı maça çıkmasını anlatıyor. Ve bu iki kişinin Shawn & Kennedy , diğer iki kişinin Trevor & Charlie olduğunu söylüyor.

Shawn Michaels & Mr Kennedy vs Trevor Murdoch & Charlie Haas|Strange Bedfellows Tag Team Match

Reklamlardan dönüşte, Kennedy & Charlie ring içinde Kennedy'den tekme ardından bir Neckbreaker geliyor. Tuş deniyor ama başarılı olamıyor.Şimdi iplere gidiyor bu sırada Shawn tag alıyor. Shawn içeri girip Kennedy'i ringin dışına atıyor. Takım arkadaşına hainlik yapıyor. Bu sırada Charlie'yi de ringin dışına yolluyor. Charlie ringin altından bulduğu maskeyi takıp tekrar ringe geliyor. Adeta şov yapıyor, bir havalar falan.Bu sırada Kennedy hakem ile tartışırken Trevor'dan Shawn'a bir yumruk geliyor.Trevor tag alıyor iplere gidiyor dönüşte de Big Boot vuruyor.Tuş deniyor ama başarısız.Trevor'dan ard arda yumruklar geliyor. Charlie tag alıyor. Ringin köşesine çıkıyor ve atlıyor sanırım şaka yapmak istedi bize bu sırada elbow vuruşlar ve tuş deniyor. Başarılı olamıyor. Shawn Michaels'dan chop vuruşlar geliyor ardından hemen tag vermek için Kennedy'e el uzatıyor. Kennedy oradan uzaklaşıyor, bu sırada Charlie DDT yapacakken Shawn kurtuluyor ve Charlie'nin maskesini çıkartıyor. Ardından iplere yolluyor dönüşte ise Shawn'dan Shoulder Block geliyor, ve ard arda Clothisline geliyor. Shawn ringin köşesine çıkıyor ve elbow drop ile rakibinin üzerine atlıyor. Bu sırada ringin kenarında duran Trevor'e de Sweet Chin Music vuruyor. Shawn Charlie'ye de Sweet Chin Music yapacakken, Kennedy tag alıyor. Shawn'dan Charlie'ye Sweet Chin Music geliyor.Kennedy ringe giriyor Shawn Michaels'e Mic Check yapıyor ardından yerde yatan Charlie'ye tuş deniyor. Tuş başarılı.


Kazanan : Shawn Michaels & Mr. Kennedy


Hardcore Holly (w/Cody Rhodes) vs Carlito (w/Santino Marella) Single Match

Maç Başlıyor. Carlito hızlı başladı bir tekme geliyor,ardından ard arda tekme ve yumruklar geliyor. Carlitoe iplere yolluyor Holly'i dönüşte ise Clothisline şimdi de ringin köşesinde biraz hırpalıyor. Carlito bayağı sinirlenmiş bir halde. Carliito'dan Suplex geliyor. Tuş denemesi başarılı değil. Holly'i ringin köşesine götürüyor ve kafasını ringin köşesine çarptırıyor. Diğer ringin köşesine yolluyor şimdi ise Slam geliyor.Tuş deniyor ama yine başarısız. Carlito şimdi de Arm Lock bağlıyor. Holly kurtulmayı denese de Carlito'dan kaçamıyor. Carlito'dan chop vuruşlar geliyor ard arda Holly'de aynı şekilde karşılık veriyor. Holly Carlito'yu iplere yolluyor dönüşte de Clothisline ardından tekrar yolluyor bu seferde Dropkick vuruyor. Şimdi Holly maçı eline aldı. Bu sırada Santino köşeden tahriklere devam ediyor. Ringin köşesine çıkmaya çalışıyor. Cody'de tepki gösteriyor. Bu sırada Holly Carlito'nun yüzüne bir sıvı atıyor. Ardından Alabama Slam yapıyor tuş deniyor ve başarılı.

Kazanan : Hardcore Holly (w/Cody Rhodes).

Arka alandayız.

McMahon : Bu gece sevimli gözüküyorsun.
Maria : Çok teşekkür ederim.
McMahon : Heyecanlı mısın?
Maria : Evet hem de çok.
McMahon : Bu gece divalarla ne tür bir maça çıkacağını öğrenmek için hazırız o zaman ruleti çevir bakalım.


Bu sırada McMahon hile yaparak sonucu değiştiriyor ve Lingerie Pillow Fight Match geliyor.
Ashley Massaro vs Jillian vs Maria vs Melina vs Mickie James Lingerie Pillow Fight Match

Ringin ortasında iki kişilik dev bir yatak ve yastıklar var. Herkes sırayla ringe geliyor ve maç başlıyor.Jillian ile Melina yatağın üstünde zıplarken diğer divalarda yatağın üstüne çıkıyor ve zıplamaya başlıyorlar. Bu ne güzel bir görüntü böyle. Melina ardından Jillian yatağın üzerinden düşüyor. Maria, Mickie & Ashley birbirlerine yastıklar ile vurmaya başlıyor. Bu sırada Jillian ve Melina'da diğerlerine vurmaya başlıyor. Ortalık karman çorban herkes önüne kim gelirse ona yastıklarla saldırıyor. Jillian ve Melina yatağın örtüsünü çekip içine saklanıyorlar. Diğeleri de yatağın örtüsün çekiyor. Sobe Jillian ve Melina ortaya çıktılar. Jillian ve Melina , Maria , Mickie ve Ashley'in yastık saldırısına uğruyorlar. Jillian'dan tekme geliyor, Maria da ona karşılık veriyor diğer köşede, Ashley ve Melina birbirlerine giriyorlar. Maria ortamı coşturuyor ve ringin köşesinde duran Jillian'ın üstüne atlıyor herkes coşuyor. Jillian onu iterek uzaklaştırıyor ve yastıklarla vuruyor. Diğer köşese Mickie Melina'yı iplere asmış bir şekilde açık olan poposuna şaplaklar atıyor. Ah sen yokmusun sen. Bu sırada kızlar birbirlerine Slam yaparak yatağa atıyorlar kendilerini iyi eğleniyorlar valla. Maria ve Jillian yatağın üstünde saç baş birbirlerini yoluyor. Mickie de Melina'ya saldırıyor. Jillian ise bir köşede beklerken Melina geliyor ve Ashley'i yatağın üzerine atıyorlar.Bu sırada Maria & Mickie Jillian'ı yatağın üzerinde tutuyorlar. Kollarından ve bacaklarından tutuyorlar kızı, bu sırada Ashley ringin köşesine çıkıyor ve Jillian'ın üzerine Elbow Drop ile atlıyor. Tuş denemesi başarılı oluyor maçı Ashley Massaro kazanıyor.

Kazanan :
Ashley Massaro

Triple H vs William Regal - First Blood match


Maç başlıyor. Triple H'den ard arda yumruklar geliyor. Regal ringin dışına kaçıyor. Triple H peşinden gidiyor orada da yumruklaşıyorlar. Ardından Triple H Regal'ı ringin köşesine çarptırıyor. Triple H bayağı sinirli bir şekilde saldrımaya devam ediyor. Spiker masasına da çarptırıyor Regal'ı. Triple H kendini kaybetmiş bir şekilde merdivenleri söküp Regal'ın kafasına atıyor ama Regal kurtuluyor. Şimdi Regal'dan atak geliyor. Triple H'in kafasını ringin köşesine çarptrıyor. Regal'dan tekme geliyor ardından Slam ve ringin köşesinde ki koruyucu süngeri çıkartıyor. Triple H, Regal karşılıklı yumruklaşıyor Regal Triple H'yi ringin köşesinde ki o çıkıntıya kafasını çarptırıyor. Regal dur durak bilmyior ve ard arda yumruklamaya devam ediyor. Diz darbeleri ile devam ediyor. Triple H kendine geliyor ve Regal'ın kafasını ringin köşesinde ki çıkıntıya çarptırıyor. Triple H iplere gidiyor dönüşte de FaceBuster geliyor ardından Regal'dan kontra attack ve Running Knee geliyor. Regal ringin dışına çıkıyor ve eline muşta'yı takıyor. Ringin içine giriyor bu sırada Triple H'den Spinebuster geliyor. Regal'ı ard arda yumruklamaya devam ediyor. Regal'ın kafası kanamaya başladı ve maçı Triple H kazanıyor maçtan sonra da bir Pedigree yapıyor Regal.

Kazanan : Triple H


Arka alandayız.

Hornswoogle Santino Marella'yı bu geceki takım maçında partneri olması için ikna etmeye çalışıyor. Santino da bunun çılgınca olduğunu ve küçük insanlar için risk almak istemediğini söylüyor ve küçük insanların onu ürküttüğünü söylüyor.
Hornswoggle bayağı sinirleniyor.Chris Jericho vs Gene Snitsky & John Bradshaw Layfield |2 on 1 Handicap Match

Maç başlıyor.Maça Snitsky ve Jericho başlıyor. Snitsky ard arda yumruklar atıyor ardından Jericho'yu iplere yolluyor dönüşte de Jericho kurtulmayı başarıyor ve chop vuruşlar geliyor ardından tekrar iplere yolluyor dönüşte bu sefer Snitsky'den Clothisline geliyor. Jericho kendini yerde buluyor. Snitsky Jericho'yu yerde tekmelemeye başlıyor. Ardından bir Slam geliyor ve Big Boot için üzerine koşarken Jericho kenarı kaçılıyor. Snitsky kendini iplere asılı halde buluyor tabii şeyi çizdirdi. Jericho hemen onu fırsata çevirerek iplerden bir Moonsault yapıyor. Snitsky ringin dışına düşüyor. Bu sırada JBL ringe giriyor, Jericho'ya saldırıyor, Jericho'da karşılık veriyor. Yumruklaşıyorlar Jericho, JBL'yi spiker masasına çarptırıyor. Bu sırada JBL orada duran zili Jericho'nun kafasına geçiriyor. JBL hızını alamıyor ve hakeme de saldırıyor. JBL şimdi de Jericho'nun kafasını ringin merdivenlerine vurduruyor. Yerde duran kablolar ile boğmayı da ihmal etmiyor. Hakem her ne kadar ayırmaya çalışsa da başarılı olamıyor. JBL Jericho'yu yerlerde sürüklüyor boynunda ki ip tasma görevi görüyor adeta. JBL'den bir Clothisline geliyor. JBL haddini fazla aşıyor yine yerlerde sürüklüyor Jericho'yu. JBL Jericho'yu ringin bariyerlerine de vurduruyor. Jericho nefes almakta güçlük çekiyor. JBL vazgeçmiyor ve sürüklemeye devam ediyor. Şimdi de orada duran direklerden birine ipin ucunu bağlıyor ve Jericho'yu orada bırakıyor. Hakemler araya girip ayırmaya çalışıyor. Bu kadar yeterli diyorlar. Maç DQ ile sonuçlanıyor.


Kazanan : DQHornswoggle & Mick Foley vs The Highlanders |Royal Rumble Qualifying Tag Team match


Maç başlıyor. Mick Foley ve Robbie başlıyor. İkili lock up yapıyorlar. Robbie'den ard arda yumruklar geliyor, Mick Foley de karşılık veriyor ve ipelre gidiyor dönüşte ise Clothisline yapıyor. Tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Şimdi de Hornswoggle tag alıyor. Hornswoggle'dan tekme geliyor ardından Dropkick bu sırada Rory tag alıyor. Rory'den tuş denemesi içeri giren Mick Foley önlüyor bunu. Mick Foley tag alıyor. Foley'den ard arda yumruklar geliyor ve ringin köşesinde de bunu sürdürüyor. Foley'den bir DDT geliyor. Bu sırada Robbie köşeden saldırmaya çalışıyor Foley yumruk atarak ringin dışına yolluyor. Tam arkasını dönerken Rory'den tekme ve yumruklar bu sırada Robbie tag alıyor.Robbie'den ard arda yumruklar geliyor. Rory tag alıyor. Mick Foley Rory'i ringin dışına yolluyor ardından Robbie'ye bir Clothisline vuruyor ve cebinden çıkardığı eldiveni takıyor. Bu sırada Rory ringin köşesine çıkıyor ve Foley'in üzerine tam atlarken Foley'den Mandible Claw geliyor. Rory ringin dışına çıkıyor. Hornswoogle tag alıyor. Ringin köşesine çıkıyor ve yerde duran Robbie'in üzerine Frog Splash ile atlıyor. Tuş denemesi başarılı oluyor maçı kazanıyorlar.Kazanan : Hornswoggle & Mick Foley


Jeff Hardy vs Umaga Steel Cage Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor. Bu arada Orton maçı spiker masasının orada izliyor. Umaga'dan bir Clothisline geliyor. Ardından tekrar bir Clothisline. Gövde gösterisi yapıyor adeta. Umaga tekrar Jeff Hardy'i iplere yolluyor dönüşte bu sefer Hardy kurtuluyor ve Dropkick yapıyor.Tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Jeff Hardy'den yumruk ve tekme, Umaga'da karşılık veriyor. Umaga'dan ard arda yumruklar geliyor. Seyirciler Hardy chantleri atıyor. Umaga Jeff Hardy'i ringin köşesine yolluyor üzerine giderken Jeff kenarı kaçılıyor, Umaga ringin köşesine çarpıyor.Jeff Hardy'den ard arda yumruk ve tekmeler geliyor. Şimdi de bir Dropkick ve tuş deniyor ama başarılı olamııyor. Jeff iplere gidiyor dönüşte de Umaga onu kaldırıyor ama Jeff kafese tutunuyor ve ringin dışına çıkmaya çalışıyor. Umaga son anda ayağından yakalıyor ve tekrar ringe sokuyor. Randy çıldırmış bir şekilde, Reklamlardan dönüşte Umaga Jeff Hardy'e Headlock bağlamış,Umaga'dan dirsek darbeleri geliyor. Jeff zar zor da olsa kurtuluyor ve tekme atıyor. Ardından iplere gidiyor dönüşte de Umaga onu fırlatıyor ringin tellerine. Randy bu olayı alkışlıyor. Umaga Jeff Hardy'nin kafasını tellere çarptırıyor arka arkaya.Umaga şimdi de Jeff'in üzerine doğru atlıyor. Tuş denemesi Jeff ayağını iplere koyuyor ve kurtuluyor. Randy kontrolü kaybediyor ve eline geçirdiği sandalyeyi fırlatarak ringin içine atıyor.Bunu gören Umaga sandalye ile defalarca Jeff Hardy'e saldırıyor. Tuş denemesi Jeff Hardy kurtuluyor. Umaga ringin köşesine çıkıyor bu sıra Jeff ayaklanarak ringin iplerine dokunuyor. Umaga kendini iplere asılı bir şekilde buluyor. Jeff koşturuyor ve Umaga'nın üzerine atlıyor. Umaga yerde buluyor kendini.Jeff Twisted Of Fate yapacakken Umaga kurtuluyor, ve Clothisline yapıyor. Umaga şimdi de Jeff'i ringin köşesinde yumruklamaya devam ediyor. Jeff Umaga'ya ard arda saldırmaya devam ediyor ve Enzugiri yapıyor. Arından sandalyeyi kaptığı gibi Umaga'nın kafasına geçiriyor. Jeff sandalyeyi kuruyor ve Umaga'ya sandalyenin üzerine DDT yapıyor.Bu sırada ringin kapısı açılıyor. Jeff çıkmaya yelteniyor ama Randy hakeme saldırarak buna engel oluyor.Jeff Hardy'den şimdi de Twisted Of Fate geliyor. Jeff ringin tepesine çıkmayı başarıyor ama aşağıda bekleyen Randy yüzünden aşağı inemiyor. Umaga da kendine gelmek üzere ve Jeff ringin tepesinden Umaga'nın üzerine Whisper In The Wınd ile atlıyor.Tuş denemesi ve maçı kazanıyor.Kazanan : Jeff Hardyimza


"I didnt think I could be strong."

-----------------------------------------------------
Forumun en iyi imzası ( Slammy 2017)
Forumun en iyi üyesi - (Slammy 2018)
Forumun en yardımsever üyesi - (Slammy 2018)


Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.