GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 04-07-2018, 01:18   #1
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 765
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 173100
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart 15 Kasım 2017 NXT - Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: Aschentef-Freakin

Şirket: WWE
Program: NXT
Türü: Haftalık şov
Bölümü: #420

Then... Now... Forever...

Ekranlara intro geliyor. Yiğidin harman olduğu yerdeyiz. NXT sınırları içerisindeyiz. Buradaki herkes cayır cayır güreş tutkusuyla yanıyor. NXT! NXT! NXT! chantleri ile karşılıyor seyirciler bizi. Bugün Drew McIntyre ve Andrade ''Cien'' Almas face to face yapacaklar. Ember Moon ve Mercedes Martinez karşılaşacaklar. Daha fazlası için geçiyoruz şovumuza. Street Profits girişte görünüyor. Dawkins ve Ford ikilisi ringe doğru geliyorlar. Rakipleri Tino Sabbatelli and Riddick Moss. Şimdi onlar girişlerini gerçekleştiriyorlar ve maçımız ageçiyoruz.

Street Profits vs. Tino Sabbatelli&Riddick Moss

''Angelo Dawkins ve Tino Sabbatelli ikilisi lock up ile başlıyorlar. Sabbatelli rakibini köşeye alıyor fakat hakem ayırıyor şimdi. Bu sırada aniden hamle yapıyor Dawkins ve rakibinin arkasına geçip kavrıyor. Sabbatelli bir dirsek darbesi yapıştırıyor ve iplere gönderiyor şimdi onu fakat Dawkins'den bir shoulder block, şimdi ford giriyor ve Baseman Dropkick şimdi ise Dawkins'den Splash! İkili adeta yargı dağıtıyorlar. 360 Clothesline geliyor Ford'dan ardınadn ise Moss'u indiriyor fakat Tino Sabbatelli aniden toparlanıp Ford'dan üstünlüğü alıyor. Şimdi ise takım arkadaşına tag veriyor. Riddick Moss girip seri yumruklar atıyor ardından ise Belly to Back Suplex! Ford yerde. Şimdi Moss onu kavrıyor ve Tino Sabbatelli'ye tag veriyor. Sabbatelli girer girmez sert bir yumruk yapıştırıyor. Ford diz üstü yerde. Sabbatelli bir yumruk daha yapıştırıyor. Sabbatelli'nin üstünlüğünü izliyoruz. Bu sırada Ford aniden tag veriyor takım arkadaşnıa Dawkins giriyor ringe ve Running Clothesline! Moss giriyor ona da bir Bulldog! Şimdi tekrar Sabbatelli'in üzerine koşuyor fakat Sabbatelli sert bir dirsek darbesi yapıştırıyor. Şimdi Sabbatelli koşup aprondaki Ford'u indiriyor derken Angelo Dawkins aniden gelip Tino Sabbatelli'ye Right Hook yapıştırıyor ve tuşa gidip maçı takımına kazandırıyor.

Kazanan: Street Profits

Maçın ardından Street Profits ikilisi hemen ringi terk edip seyircilerin arasına karışıyorlar. Şimdi ise Aleister Black ve Velveteen Dream ile alakalı bir promo izliyoruz. Şimdi ise Takeover: War Games şovunda gerçekleşecek diğer maçlar geliyor ekranlara. Muhteşem maçlar var.

Gecenin diğer maçına geçiyoruz. Lars Sullivan girişini gerçekleştiriyor. Ardından ise Raun Mendoza geliyor.

Lars Sullivan vs. Raul Mendoza

''Zil çalıyor ve maç başlıyor. Lars Sullivan koşuyor hemen rakibinin üzerine fakat Mendoza hemen eğiliyor ve seri tekmeler yapıştırıyor. Şimdi aprona geçiyor ve iplerden atlıyor derken Lars Sullivan havada headbutt'ı yapıştırıyor. Raul Mendoza köşede. Şimdi Lars Sullivan Body Avalanche yapıyor. Raul Mendoza ölmüş olabilir. Şimdi Lars Sullivan bir kez daha CBody Avalanche yapıyor ardından ise kavrıyor ve Powerslam! Lars Sullivan şimdi kaldırıyor rakibini ve Freak Accident! Vakit kaybetmeden tuşa gidiyor: 1...2...3! Maç bitiyor. Lars Sullivan adeta rakibini ezip geçti. Büyük bir güç.''

Kazanan: Lars Sullivan

Maçın ardından Lars Sullivan tekrar kaldırıyor Raul Mendoza'yı derken Kassius Ohno! Resmen bir kurtarıcı edasıyla geliyor olay yerine. İkili bir süre bakıyorlar birbirlerine. Lars Sullivan kahkaha atmaya başlıyor. Chris Hero abimiz olsa şimdi Lars Sullivan'ı öldürmüştü fakat benliğini kaybedip Kassius Ohno olan abimiz biraz daha anlayışlı olduğu için olay çıkmıyor. Lars Sullivan terk ediyor alanı.

William Regal'ı görüyoruz yanına Johnny Gargano geliyor.

William Regal: Merhaba John.

William Regal: Geldiğin için teşekkürler.

Johnny Gargano: Beni görmek mi istediniz?

William Regal: Evet.

Johnny Gargano: En son istediğim şey sizi hayal kırıklığına uğratmak ama inanın bana, buraya ait olduğumu biliyorum. Bu şeyi etrafta çevirebilirim.

William Regal: Buraya ait olduğunu biliyorum John, iyi bir yerlerede ulaşacaksın. Dünyadaki tüm inancım senin için. Bir fırsat ortaya çıktı. Pete Dunne beni aradı ve NXT'de herhangi biriyle UK Championship maçına çıkmak için meydan okudu. Bu iş için mükemmel bir adam olduğunu düşündüm.

Johnny Gargano: Kabul ediyorum.

William Regal: Tamam. Bu yüzden önümüzdeki hafta, UK Championship için Pete Dunne ile karşılaşacaksın.

Johnny Gargano: Tamam Bay Regal.

William Regal: Bir şeye ihtiyacınız var mı?

Johnny Gargano: Hayır. Sanırım iyi olacağız.

William Regal: Tabii ki.

Takım maçındaki takımların sıra sıra görüntülerini gördükten sonra Ember Moon vs Mercedes Martinez maçına geçiyoruz.

İlk olarak Mercedes Martinez girişini gerçekleştiriyor. Ardından ise Embor Moon girişini gerçekleştiriyor.

Ember Moon vs. Mercedes Martinez

''Zil çalıyor ve maç başlıyor. Mercedes Martinez ablamız baya uzun veya Ember Moon çok kısa. Her neyse geçiyoruz maça. İkili bir süre birbirlerine üstünlük kurmaya çalışıyorlar. Mercedes Martinez headlock'a alıyor. Şimdi Ember Moon onu iplere yollamayı deniyor fakat başaramıyor. Şimdi tekrar deniyor bu sefer gönderiyor fakat dönüşünde Martinez'den Shoulder Tackle. Şimdi ise sert bir stomp darbesi yapıştırıyor ve ardından headlock'a alıyor. Ember Moon çırpınıyor. Kurturmaya çalışıyor fakat Martinez izin vermiyor. Şimdi Ember Moon ayaklanıyor fakat Martinez sert bir tekme geçiriyor. Şimdi iplere gönderiyor onu fakat Ember Moon'dan birden Basement Dropkick! Ember Moon üstünlüğü alıyor eline. Köşeye gönderiyor Martinez'i ve bir clothesline. Martinez şimdi sert bir yumruk yapıştırıyor. Ember Moon buna bir dirsek darbesi ile karşılık veriyor. Ember Moon şimdi iplerden sekiyor derken Martinez'den bir Spinebuster! Şimdi tuş denemesi: 1...2 Kick Out. Ufak bir tanıtım arası döndüğümüzde ise ikili ayaktalar. Mercedes Martinez'den sert bir chop darbesi. Mercedes Martinez'den şimdi Snap Suplex! Ardından kaldırıyor tekrar ve Vertical Suplex! Tekrar kaldırıyor Suplex için fakat bu kez Ember Moon izin vermiyor ve sert Enzuigiri yapıştırıyor. Şimdi ise Hurricanrana! Mercedes Martinez ringin dışında. Ember Moon sekiyor iplerden ve Suicide Dive! Ember Moon sokuyor ringe Martinez'i şimdi ve köşeye çıkıyor. Köşeye çıkıyor derken Mercedes Martinez aniden sert bir tekme yapıştıyor ve ardından indiriyor onu ringe. Şimdi ise kaldırıp Fisherman Buster denemek istiyor fakat Ember Moon reverseliyor. Ember Moon şimdi tekrar çıkıyor köşeye ve The Eclipse! Ember Moon tuşa gidiyor: 1...2...3! Ember Moon kazanıyor. Pek üstün götüremediği maçta ani hamleleri ile kurtarıyor paçayı.

Kazanan: Ember Moon

Ember Moon galibiyetini kutlarken birden Nikki Cross'un müziği duyuluyor. Şimdi ise Peyton Royce'un müziği duyuluyor. Hemen arkasından ise Kairi Sane! Bu dört isim NXT Takeover: War Games şovunda karşı karşıya gelecekler. Sırada ise Drew McIntyle ve Andrade ''Cien'' Almas'ın face to face'i var.

Drew McIntyre'ın müziği duyuluyor. Şampiyon girişte görünüyor. Ringe doğru ilerliyor. Şimdi ise ringe giriyor ve bir mikrofon alıp konuşmasına başlıyor.

Drew McIntyre: Bir plan gizli kaldığında işe yaramaz mı? Tebrikler Almas, planın işe yaradı. Zelina bir şeyleri planlamıştı ama sen yine de NXT Championship maçına çıkma fırsatını yakaladın. Şimdi ikinizde de başı belada. Drew McIntyre gibi birine çarptınız, bunu düşünmeniz gerekti bunu. Bana o planlarınız işlemez. Take Over'da dayak yediğinde de aynı planları yapabilecek misin? Ve Zelina, sevimli ve ateşli Zelina. Yanlış sularda yüzdüğünün farkında mısın? Müvekkilin Almas, kemeri alamadığı zaman nasıl biri olduğumu öğrenecek. Ve şimdi burada duruyorum, sana son bir kez soruyorum Cien, Buraya gel ve bana bir erkek gibi bak. Benle, Zelina'ya bir şeyler kanıtlamak zorunda değilsin, ama kendine kanıtlamak zorundasın. Bir kereliğine buraya gel ve bana bir erkek gibi bak. Bunu düşünmeliydim, Vega seni tasmasız bırakmaz ki.

EL IDOROOOOOOO!

Andrade ''Cien'' Almas'ın müziği duyuluyor. Fakat girişte görünen isim Zelina Vega. Drew mikrofonsuz bir şekilde bir şeyler söylüyor. Duyamıyoruz derken Andrade ''Cien'' Almas geliyor. Ceketini çıkartıp dalıyor ring ve ikili yumruklaşmaya başlıyorlar. Drew McIntyre Almas'ı indiriyor derken aniden köşeden Vega atlıyor üzerine. Drew onu havada yakalıyor fakat şimdi ise Almas aniden Drew McIntyre'a saldırıyor ve onu safdışı bırakıp Hammerlock DDT yapıştırıyor. Zelina Vega yerden kemeri alıp Almas'a gösteriyor. Drew acı içinde yerde. Zelina Vega şimdi kemeri bırakıyor Drew McIntyre'ın üzerine. Almas ve Vega ikilisi çıkıyorlar ringden. Bu görüntüler ile şovun sonuna geliyoruz.

imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Zack Sabre Jr.
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Bobby Roode
-Undisputed Era
-Kevin Owens
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemelerim:

See You In Another Life Brotha!

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil