GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 04-07-2018, 02:16   #1
#ThankYouAvengers
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Avengers Mansion
Konular: 4335
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 314827
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart WWE: NXT #209 | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: The Purplemaker & domtoretto34

Şov Adı: NXT #209
Şirket: World Wrestling Entertaiment
Tarih: 19 Şubat 2014
Tür: Televizyon Şovu

Then... Now... Forever...

Intromuz ekrana geliyor ve ilk maçımız başlıyor.

Tag Team Match:
The Ascencion vs Casey Morisson & Mike Loboska

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Ascencion maça üstün başlıyor ve öyle de devam ediyor maç. 1 dakikalık maçı Fall Of Man ile kazanıyor.

Kazanan: The Ascencion

REKLAMLAR

Singles Match:
Summer Rae (w/ Sasha Banks & Charlotte) vs Emma (w/ Bayley)

İlk olarak ringe Summer Rae ve arkadaşları geliyor sonrasında Emma ve Bayley. Maç üst üste tuş denemeleri başlıyor. Sonrasında Emma bir lock bağlıyor ve tuş denemeleri devam ediyor. Şimdi Rae apron'da ki Emma'yı ittiriyor ve Emma dışarı düşüyor. Maç bir kaç dakika Rae'nin üstünlüğünde gidiyor. Lock bağlamaları ve tuş denemeleri izliyoruz. Şimdi Emma Rae'yi iplere atıyor dropkick denemesi fakat başarısız. Tuş denemesi 1..2! Reklamlara gidiyoruz.

Geri geldik ringteyiz Rae lock bağlamış durumda. Şimdi Rae Emma'nın kafasını iplere koyuyor ve apron'a geçip orada kafasıyla ittiriyor. Şimdi geri giriyor ringe. Üstünlüğünü devam ettiriyor Rae. Emma Summer'ın bağladığı lock'tan arm drag ile kurtuluyor fakat Rae onu turnbuckle'a atıp üstüne koşuyor fakat Emma karşılıyor ve iplerden lock bağlıyor. Rae corner'a doğru yatmış durumda ve Emma üstüne koşuyor ve crossbody. Şimdi Emma hareket deneyecek iken Sasha tokat atıyor şimdi Rae'den rolls throw tuş denemesi 1..2! Rae iplere koşuyor fakat Emma çekiliyor ve Sasha'yı düşürüyor Rae! Şimdi Rae Emma Lock bağlıyor! Pes etti!

Kazanan: Emma (/w Bayley)

Arka alanda Devin Taylor'u görüyoruz.

Devin Taylor: Bayanlar ve baylar, konuğum Tyler Breeze'i takdim edeyim. Tyler, bu gece Adrian Neville ile yüzleşeceksin, maç hakkında düşüncelerin neler?

Tyler Breeze: Devin, lütfen Adrian Neville ve ''f'' harfini aynı cümlede kullanma. Bunu sevmiyorum. Ama nasıl oluyorsa bu Ugo, bir numaralı aday olmayı başardı. Bu, eğer kazanırsa onun.. onun NXT'nin yüzü olacağını gösteriyor. Adrian Neville'nin beni temsil etmesine dayanamam. Bu onun kariyerinde ilk kez alacağı bir güzellik çekimi olacak.

Tyler Breeze alandan ayrılırken sırada Zayn ve Cesaro ile röportaj yapılacağını öğreniyoruz. Sırada o varmış.

Renee Young: Bayanlar ve baylar, yanımda NXT Arrivel'de birbirleriyle yüzleşecek iki süperstar var. Antonio Cesaro ve Sami Zayn. Şimdi beyler, bibirinizle zengin bir geçmişiniz var. Aslında birsürü insanın yılın maçı olarak baktığı bir maç yaptınız.

Sami Zayn: Başlamadan önce Renee, Antonio'yu EC öneleme maçını kazanmasından ötürü tebrik edip şans dilemek istiyorum.

Antonio Cesaro: Beni Elimination Chamber öneleme maçından ötürü tebrik eden çok insan oldu. Söylemeliyim bu kariyerimde büyük bir maç. Buraya tekrar geldiğimde belki de sen sıradaki WWE World Heavyweigth şampiyonuyla konuşuyor olacaksın.

Renee Young: EC'yi gündeme getirmenize şaşırdım çünkü bu röpotajı iki kuralla anlıyorum. İlk soru sana Sami ama başlamadan bir noktaya değineyim ellerini Antonio Cesaro'ya değdirirsen gelecekteki herhangi bir EC fırsatını kaybedebilirsin.

Antonio Cesaro: İşin ilginç yanı şu ki, Sami bir daha asla NXTC şansı alamayacak. Şu konuya da değinmelisin ki ben eğer ellerimi Sami'ye değdirirsen Elimination Chamber'daki spotumu kaybedeceğim. Tabii ki güzel bir Kanadalı kadının karşısında ona elimi sürecek değilim. (seni çakal senii)

Renee Young: Sami, şimdi soracağım soruyu eminim herkes merak ediyordur. 27 Şubat'a medikal olarak temiz çıkacak mısın?

Sami Zayn: İlgin için teşekkür ederim..

Antonio Cesaro: Bunu onun yerine cevaplamama izin ver. O asla %100 olamayacak. Görüntüyü gördün. Ama eğer sen yaparsan o dizi ve topuğuyla temize çıkabilir. (Gülüyor)

Sami Zayn: Aslında Renee, ben de sana söylemek üzereydim ki dizim iyiye gidiyor ve WWE doktorları temize çıkacağımı söylüyor. Dizimle ilgili herhangi bir sorun yok yani.

Renee Young: Eminim herkes bunu duyduğuna minnettar olacak.

Antonio Cesaro: Renee, bilirsin ki maça fiziksel anlamda temiz çıkmak ve hazır olmak başkadır.

Renee Young: Bu doğru. Ama demek istediğim Sami, Elimination Chamber bütün katılımcılarına fiziksel olarak zarar veriyor. Elimination Chamber'a dört gün kalmışken bu sana Cesaro karşısında üstüesinden geleceğini düşündürüyor mu?

Sami Zayn: Pekala, söylemeden önce...

Antonio Cesaro: Renee, ben WWEC fırsatı gibi anlar için eğitildim.

Sami Zayn: Onun ne yaptığıni görmediğimi mi sanıyorsun? Ne yapmaya çalıştığını anlamadığımı mı sanıyorsun? Beni kesmeyi ve işten çıkartmayı amaçladığını görmediğimi mi sanıyorsun? Bunu kişisel hale getiriyorsun. Sana geçmişte de kişisel olduğumuzu açıklayayım Cesaro. Kişisel şekilde birbirimize saldırdık maçta ve birbirimizi çağırdık. Bu arkada kaldı. Burada kişisel olan şey bunun profosyonelce olacak olmasıdır. Sen ve önümde olacak olan maçım kariyerimin iyiye gitmesi için yoldur. Bu yüzden, bunu orada yapacağız.

Antonio Cesaro: Bak Sami. Anlamak istemediğin..

Sami Zayn: Sen anlamak istemiyorsun ve duymak isteyeceğim hiçbir şeyin yok. 27 Şubattan sonra, söyleyecek hiçbir şeyin kalmayacak.

Cesaro öfkeyle alanı terk ederken sırada Neville vs Breeze maçı için ringe yürüyen aslanları görüyoruz. Ardından uzunca Elimination Chamber reklamları görüyoruz.

Singles Match:
Neville vs Tyler Breeze

İlk olarak ringe Neville geliyor sonra Breeze. Maç lock furyası ile başlıyor. Hakem turnbuckle'da araya giriyor. Sonrasında Breeze yumrukluyor Neville'ı. Sonrasında Turnbuckle'da dövüyor. Diğer Turnbuckle' atıyor fakat Neville üstünden atlıyor ve diğer turnbuckle'a geçiyor fakat Breeze'den dropkick! Breeze dövmeye devam ediyor şimdi. Tuş denemesi 1..2! Breeze dövmeye devam ediyor. Şimdi Neville Breeze'in ayağını tutup atağa geçiyor. Turnbuckle'a kafasına vuruyor. Sonrasında iplere atıyor ve Flapjack! Tuş denemesi 1..2! Neville diz çöken Breeze'e low kick'ler atıyor ve turnbuckle'a atıyor. Diğer turnbuckle'a geçiyor ve şimdi running uppercut! Breeze Neville'ı kolundan tutup apron'a atıyor ve slingshot dropkick deniyor fakat başarısız! Neville içeri giriyor şimdi Breeze üstüne koşuyor fakat Neville üstünden atlıyor. Breeze apron'a düşüyor ve Neville'den running dropkick! İplere koşuyor şimdi moonsault plancha!

REKLAMLAR

Geri geldik ringteyiz Nevile 3. iplerde avalanche dropkick! Şimdi Neville Breeze'i kaldırmak isterken Breeze karşılıyor. Sonrasında hurricanrana denemesi fakat Neville yakalıyor ve powerbomb! Şimdi Neville apron'A geçiyor ve üstüne koşan Breze'i karşılıyor. Apron'dan atlayacak iken fake atıyor ve atlamıyor çünkü Breeze dropkick vurmaya kalkıyor. Neville iplere koşuyor ve superkick geliyor! Tuş denemesi 1..2! Breeze şimdi saçından tutup kaldırıyor ve beatuy shot deniyor fakat başarısız! Şimdi Neville'den enzguri! Turnbuckle'a gerileyen Breeze'e bir enzugiri'de orada! 3. iplere çıkıyor RED ARROW! Tuş denemesi 1..2..3!

Kazanan: Neville

Neville eline mikrofon alıyor.

Neville: NXT Arrival'dan 1 hafta uzaktayız..

O sırada Bo Dallas onu bölüyor. Elinde mikrofon var. Belinde de kemeri var uzun süredir şampiyon. Ringe geliyor Neville'nin yanına.

Bo Dallas: Neville, sadece söylemek istediğim, NXT'ye katıldığından beri kat ettiğin mesafenin etkileyici olduğunu söylüyorum. Demek istediğim, benimle NXTC için yüzleşeceksin. Bu büyük bir şey. Sen gerçekten merdivene başarıyla tırmanacaksın. Ama bence elinden geleni yaptın. Çünkü NXT Arrival'de kaybetmeye niyetim yok.

Neville: Biliyor musun Bo? Uzun zamandır benimle ne sorunun olduğunu bulmayı denedim. İlk başta benden nefret ettiğini düşündüm.

Bo Dallas: Hayır Neville, senden nefret etmiyorum. Sanırım sen iyi bir çocuksun.

Neville: Gördüğüm kadarıyla Bo, benden nefret etmiyorsun, korkuyorsun! Benden 27 şubatta seni yeneceğimden dolayı korkuyorsun. Gülüyorsun, ama gözlerinin içine bakıyorum ama onlar gülmüyor. Gözlerinde görebiliyorum. Bana vurmak istiyorsun Bo. Durma, izin veriyorum. Bana burada herkesin içinde vurman için izin veriyorum.

Neville suratını gösteriyor ama Bo o sırada mikrofonu yere atıp ceketini çıkartıyor. Kemerini de belinden çıkartıp yere atıyor ve kol düğmelerini çözüyor. Hadi be aslanım. Vurmuyor ama geri çekiyor ve ringden ayrılmaya yelteniyor. Ringin dışına çıkıp elinde kemeriyle arka alana doğru yürürken şovumuz sonlanıyor.
imza

Konu The Purplemaker tarafından (04-07-2018 Saat 15:27 ) değiştirilmiştir.
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil