GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 05-07-2018, 21:47   #1
Darklord1905
domtoretto34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ordu
Konular: 1027
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 116961
Rep Derecesi: domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart WWE: NXT #212 | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: domtoretto34 & The Purplemaker

Şirket: World Wrestling Entertainment
Tarih: 13 Mart 2014
Program: NXT
Türü: Haftalık şov
Bölümü: #212

Then... Now... Forever...

NXT'nin introsunu izledikten sonra Paige'nin müziğini duyuyoruz. NXT'ye hoş geldiniz. Paige belinde NXT kadınlar şampiyonluğu kemeriyle ringe doğru yürüyor. Ringe gelip kemeri kaldırıyor. Ardından Sasha Banks'ın müziği duyuluyor. Yanında Charlotte ile ringe geliyor ve maç başlıyor.

Sasha Banks(w/Charlotte) vs Paige

Banks Paige'ın elindeki tişörtü alıp fırlatıyor. Paige buna sinirlenip dövmeye başlıyor. Paige Sasha'yı köşeye atmak istiyor fakat Sasha yolluyor onu. Orada biraz sırtını tokatladıktan sonra Sasha dövme başlıyor şimdi. Paige Sasha'nın lockundan kurtudu fakat fakat Sasha clothesline ile cevap veriyor. Paige Sasha'nın lockundan geri geri giderek kurtuluyor. Ardı ardına clotheslinelar vuruyor şimdi. Bir dropkick ve PTO bağladı. Pes etti!

Kazanan: Paige by submisson (05:15)

Maç sonrası Charlotte Paige'a saldırıyor. Natalya yardıma geliyor sonrasında. Natalya, Banks ve Chatlotte ile bakışırken arka alana geçiyoruz.

Geçen hafta Corey Graves, Yoshi Tatsu arasında yaşananları izliyoruz. Ardından arka alanda Sami Zayn'ın röportajını görüyoruz.

Spiker: Sami, Corey Graves'in senin kazanma-kaybetme rekorunla ilgili söyleyecek bir çok şeyi vardı. Ama onu yendikten sonra, o defteri kapatmış hiddesiyor musun?

Sami Zayn: Dürüst olmak gerekitse, o adamla hiçbir sorunum yoktu. Bu tür adamlar sebebi ne olursa olsun beni çağırır ve spotları üstüme çeker. Beni çağırırlar ve beni asla yenemezler. Kesinlikle endişelenmekten çok uzağım, bu sorun halloldu. O fazla konuşmayı seviyor. Eğer benimle başka sorunları varsa, bulunması zor biri değilim.

Sami Zayn teşekkür edip alandan ayrılıyor.

Bu gece Cassady ve Dallas arasında maç izleyeceğimizi öğreniyoruz. Ayrıca takım şampiyonları The Ascension da aksiynda olacakmış. WrestleMania 30 ile ilgili bir tanıtım izliyoruz. Ardından iki hafta önce MoJo Rawley'in yüksek enerjisini izliyoruz. NXT Arrival'de galibiyet almıştı.

Arka alanda yerinde duramayan, mutlu MoJo Rawley'i görüyoruz.

MoJo Rawley: Eve. Mojo Rawley bebeğim. Hayatımın en büyük gecesini geride bıkratım. NXT Arrival, dünyaya başladığımızı gösterdik bebeğim. Biz henüz balşıyoruz üçnkü Hype'ımız yoktu, şu anda hyplıyız. Size geliyorum. Hadi bebeğim!

Mojo gaza gelmiş biçimde kapıyı tekmeleyip alandan ayrılırken ringe dönüyoruz.

The Ascencion vs Tyler & Cal Bishop

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Ascencion maça üstün başlıyor. Tagleşerek Tyler'ı dövüyorlar. Bir back body drop şimdi Viktor'dan. Tyler üstüne koşan Viktor'u üstünden atıyor ve apron'a düşüyor Viktor. Üstüne gelen arkadaşı hallediyor fakat Tyler kolunu tutup iplere vuruyor. Tag verdi şimdi Travis Tyler Viktor'u dövmeye başladı. Fakat Viktor'dan çok sert bir uppercut ve clothesline. Tag veriyor Viktor ve Konnor hemen Tyler'a saldırıyor. Kendi köşesine getiriyor. Orada pataklıyor. Tagleşip dövüyorlar şimdi. Konnor Viktor'a tag veriyor. Konnor Viktor'un üstüne atıyor ve Viktor jumping knee yapıyor. Viktor bir tag daha veriyor. Fall of Man! Tuş denemesi 1..2..3!

Kazanan: The Ascencion (03:25)

Maç sonrası Ascencion kemerleri ile galibiyeti kutluyor. Hemen ardından Scooby Doo reklamı izliyoruz, WWE ile alakalı bir oyunla ilgili sonra tekrar spiker masasına dönüyoruz. Tekli aksiyona devam edecekmişiz.

İlk olarak Mason Ryan geliyor ringe. Sonrasında Wesley Blake.

Wesley Blake vs Mason Ryan

Lock-up ile başlıyor maç. Blake Ryan'a saldırıyor. Ryan dövüyor şimdi köşede. Blake'den bir back elbow ve yumruklar ardı ardına. İplere koşuyor fakat Ryan yakalıyor ve garip bir hareket yapıyor. Dövmeye başlıyor şimdi. Geri köşeye atıyor Blake'i üstüne koşuyor fakat Blake çekiliyor ve ring post'a çarpıyor kafasını. Blake dövüyor şimdi de. Ryan lock'u Blake'i üstünden atarak karşılıyor. İplere koşuyor bir Big Boot ve Cobra Clutch Slam! Tuş denemesi 1..2..3!

Kazanan: Mason Ryan (04:00)

Arka alanda elinde tablet ile Bayley'i ve Devin Taylor'u görüyoruz.

Devin Taylor: Bayley, WWE Network'te her hafta olmaktan dolayı nasıl hissediyorsun?

Bayley: Hey Davin. WWE Network'ten seyrediyordum ve kesinlikle çok havalı. Her salı günü bütün arkadaşlarımla burada gösteriliyorum. Ve daha iyisi ne biliyor musun? Natty ile en iyi arkadaş olduğumdan beri Bret Hart'ı ziyaret etmiştim ve şimdi onun maçlarından birini izliyorum. Bu çok havalı.

O sırada alana elinde Summer Raenin yüzünün yapıştırıldığı pankartla Sasha ve Charlotte geliyor.

Sasha Banks: Bayley sadece Bret Hart gibi bir kaybeden.

Charlotte: Bayley, onun tek şöhret iddiası kaybettiği bir maç. Bekle bir dakika. Bayley, evsiz gibi görünen eski bir gri saçlı adamdan hoşlanıyor. The Hitman. Ugh. İkisi de saçmalık.

Sasha elindeki Summer Rae pankartına konuşuyor.

Sasha Banks: Sence de doğru mu bu Summer?

Bayley o sırada pankartı alıyor.

Bayley: Hey, Summer, neden burada en iyi arkadaşlarınla değilsin? (Summer taklidi yaparak) Çünkü onların yaşlı ve peynir gibi koktuklarını düşünüyorum! .dd Ve Bayley, sen Sasha ile ringe çıkıp kazanacaksın.

Sasha o sırada pankatrı elinden çekip alıyor.

Sasha Banks: Eğer istersın bunu şimdi yapabiliriz.

O sırada alana güleren Natalya geliyor.

Natalya: Dürüst olmak gerekirse bunu sevdim. Bu çok tatlı. Summer'ın kafasının böyle olmaya ihtiyacı var.

Sasha Banks o sırada eliden çekip alıyor.

Natalya: Bunu çok sevdim, harika. Bir sorun mu var?

Charlotte: OMG, sana sarılmak istiyorum. (Dalga geçerek) Nattie, diva şampiyonu. 100 yıl önceki.

Natalya: Bu aslında çok komikti. Hayır, ben aslında en son birbirimizi gördüğümüzü hatırlıyorum. Geçen yılki HoF töreninde amcam Bret Hart etrafındaki WWE yıldızlarına geçmiş anılarını anlatıyordu. Onun en iyi hikayesi de babandan kemeri kazanmasıydı. Ve sanırım bu baban şirketten ayrılmadan son bulmuştu. Bu unutulmaz anlardan biriydi. Biz cidden harika adamın yolundan gidiyoruz. Değil mi Charlotte?

İkili uzun süre bakıştıktan sonra Sasha ve Charlotte alandan ayrılıyor. Natalya sen harikasın canım.

Xavier Woods ringe gelip rakibini beklemeye başlıyor ama Tyler Breeze'in müziğini duyuluyor. Breeze elindeki aynaya bakıp kendini düzelte düzelte ringin önüne gelip eline mikrofon alıyor.

Tyler Breeze: Merhaba Woods. Arkadaş olmadığımızı biliyorum. Ama NXT Arrival'de olanlar Rusev elini benim eşsiz suratıma sürerken.. Sana bu gece soruyorum, bana bu gece intikamımı almam için izin ver ve kibarca ringden ayrıl. Kibarca ayrıl.

Woods gülerken onu Lana bozuyor.

Lana: Amerikan insanları, Bulgar canavar için yükseliyor. O süer atlet, Alexander RUSEV!

Rusev ringe yürürken Breeze, Woods'u tekmeliyor. Rusev de ringe girip taunt atıyor. Rusev nabiyosun krdşm. Neyse, taunt atması bittikten sonra Woods zorlanarak ayağa kalkıyor.

Xavier Woods vs Rusev (w/Lana)

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Rusev direk saldırıyor. Woods biraz hareketlenmek istese de en Woods Woods'u flapjack ile uçuruyor. En sonunda Accolade bağlayarak kazanıyor.

Kazanan: Alexander Rusev (03:30)

Rusev maın ardından Woods'un başında ellerini kaldırarak galibiyetini kutluyor. Rusev taunt atmaya devam ederken arka alana gidiyoruz. Bu arada sırada Colin Cassady vs Bo Dallas maçı var.

Arka alanda Devin Taylor'u ve NXTC Adrian Neville'yi görüyoruz.

Devin Taylor: Adrian, birkaç hafta sonra Bo ile rövanş maçın olacak. Ne hissediyorsun.

Adrian Neville: E...

O sırada alana Bo Dallas geliyor.

Bo Dallas: Neville, iki hafta. İki hafta sonra rövanşımı geri alacağım ve bu korkunç kabus son bulacak. Bu denemede inananlarımın benim için orada olduğu için çok şükürler olsun. Kanatlarımın rüzgarını hissedecekler. Neville, sen ve ben çözülmemiş soruna sahibiz ama bu burada son bulacak. Hayranlarım seni hasta edecek, yüzüne tükürecek. Adrian, sana gıcık oluyorum. Benim ligimin dışındasın.

O sırada Neville suratına bir tokat yapıştırıyor. Bo Dallas kudurmuş şekilde alandan ayrılıyor.

Main Event'e geçiyoruz. İllk olarak ringe Dallas geliyor sonra Cassady.

Bo Dallas vs Colin Cassady

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Lock-up ile başlıyor maç. Sonrasında Dallas lock-up'u devam ettirecek iken saldırıyor Cass'e. Cass'dan şimdi bir body slam ve üst üste elbow drop'lar. Şimdi iplere koşuyor ve Empire Elbow. Dallas dışarı kaçıyor. Geri giriyor sonrasında ringe. Tam girecek iken vazgeçiyor ve geri iniyor. Geri girdi şimdi ringe. Lock bağlıyor Cassady'e. Cassady şimdi Dallas'ı iplere atıyor ve shoulder block. Bo Dallas dışarı kaçıyor yine. Reklamlara gidiyoruz.

Geri geldik ringteyiz Dallas üstüne koşan Cassady'den dışarı kaçarak kurtuluyor. Fakat Cassady saçlarından tutuyor fakat Dallas Cassady'nin kafasını tutarak iplere vurduruyor. Ringe geri girdi şimdi. Pataklamaya başlıyor Cassady'i. Tuş denemesi 1..2..! Dallas pataklamaya devam ediyor Cass'i. Cass güçte olsa Dallas'ın lock'undan kurtulmayı başarıyor. İplere atıyor Dallas'ı ve karnına çok sert bir knee vuruyor. Şimdi tekrar iplere koşuyor fakat Dallas clothesline ile engel oluyor. Tuş denemesi 1..2..! Pataklamaya devam ediyor Dallas. Cass en sonunda bir reverse Dallas'ı turnbuckle'a atıyor. Sonrasında atağa geçiyor. Fakat Dallas yerde iken Cass'in gözüne parmak atıyor ve Cass'i sersemletiyor. Cass'i yakalıyor ve Butterfly DDT! Tuş denemesi 1..2..3!

Kazanan: Bo Dallas (12:00)

Maç sonrası Dallas galibiyetini kutluyor ve şov burada sona eriyor.

imza

domtoretto34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil