GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 09-07-2018, 07:11   #1
わたしはあなたが大嫌いです
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: İzmir
Mesajlar: 43.325
Konular: 2090
Favori Güreşçisi: Kairi Sane
Rep Puanı: 215866
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 14 Ekim 2013 RAW | Şov İncelemesi

Hazırlayan : Reckless Behaviour

RAW 14/10/2013 |Şov İncelemesiŞirket
: World Wrestling Entertainment
Tarih:14 Ekim 2013
Yer: St Louis, Missouri

Raw Theme Song
NoMatch Card Maç Tipi Zaman
1The Miz vs Randy OrtonSingle Match05:15
2Fandango vs Santino Marella Single Match02:30
3Los Matadores vs 3MB Single match04:05
4Ryback vs R-Truth Beat The Clock Single match05:44
5The Real Americans vs Tons Of Funk Tag Team Match 05:45
6 Tamina Snuka w/ AJ Lee vs Brie BellaSingle Match04:30
7CM Punk vs Curtis Axel Beat The Clock Single Match 05:33
8Alberto Del Rio vs Daniel BryanSingle Match16:25
9Cody Rhodes & Goldust vs Seth Rollins & Roman ReignsTag Team Match19:20


RAW 14/10/2013|İncelemesiPyrolar eşliğinde şov başlıyor.

Shaw Michaels ringe geliyor, elinde mikrofon var ve konuşmasına başlıyor.

Shawn Michaels : İlk olarak geçen hafta WWE uygulamasında ki ankette Hell in a Cell maçı için Özel Hakem kim olmalı anketinde bana oy kullanan herkese çok teşekkür ederim. Aylar önce eğittiğim genç bir kişi WWE süperstarı oldu. Bu kişi Daniel Bryan.Her zaman Daniel Bryan'ı sevmişimdir. Diğer bir şey ise Randy Orton benim şu an ki en büyük düşmanım ve Triple H ise en iyi arkadaşım. Hell In a Cell maçı benimle alakalı değil. Bu maça çıkan iki kişinin WWE şampiyonu olma yolundaki amacı ile ilgili. İki kişiye de, Hell In A Cell maçına da saygı duyuyorum. Bu ringe ben de Hell In A Cell maçına çıkmıştım. Yükseklere çıktım, rakiplerimi yendim ama artık yoruldum. Battleground'da neler olduğunu görünce bunun tekrar olmasına izin vermeyeceğim. Hell In A Cell'de iki adam yürürken sadece biri WWE şampiyonu olacak buna söz veriyorum. Maçı en iyi şekilde yöneteceğim ...


Bu sırada Voices duyuluyor, Randy Orton geliyor ve mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.


Randy Orton : Shawn, Miz ile birazdan bir maçım var.Bunu hızlandıralım, buradaki herkesin kafasını karıştırdın öyle değil mi? Sana bir sır vereyim, burası benim doğduğum yer St.Louis ! Buradaki insanlar herkesten daha iyi senden bile Shawn! Benden hoşlanmadığını görebiliyorum, ama ben her zaman senden daha iyi maçlar çıkarttım.Shawn bu seni içten içe kemiriyor.


Shawn Michaels : Oh Randy benimle mi konuşuyordun? Şimdi dinliyorum.Bak,benim için endişelenmene gerek yok, Daniel Bryan hakkında endişelensen daha iyi olur.


Randy Orton : Daniel Bryan hakkında endişelenmek mi !!! Shawn Michaels onu Hell In A Cell'de yeneceğim, onu mahfedeceğim, onun canını yakacağım ve sen sadece orada durup bizi izleyeceksin.Orada durup sadece üçe kadar sayacaksın ve benim elimi havaya kaldıracaksın. Ben de her saniyenin tadını çıkaracağım.

Seyirciler teplki gösteriyor.

Randy Orton : Kapayn çenenizi! Eğer Hell In A Cell maçında adil davranmazsan sana yapacağım şeyleri biliyor musun Shawn?Shawn Michaels : Beni tahrik mi ediyorsun? Hell In A Cell özel hakemini tahrik ediyorsun. Bir sürü insan denedi , başaramadı ama Hell In A Cell maçında ellerini benim üzerime koyacağını mı sanıyorsun? Neden şimdi burada denemiyorsun?Eğer bunu denemeye kalkarsan seni tekmelemekten asla kaçınmam.Eğer bundan memnun değilsen, sana iki çift sözüm var !Arenada ki seyircilerden SUCK IT ! sözünü duyuyoruz. Bu sırada Randy RKO yapacakken, Shawn kurtuluyor ve Sweet Chin Music vuruyor.


Bu sırada Miz maç başlamadan direk Randy Orton'a saldırıyor ardından bariyerlere fırlatıyor.


Randy Orton vs The Miz - Single Match


Reklamlardan dönüşte Miz ringin köşesinde, Randy Orton'nun kafasını ringin köşesine çarptırıyor. Ardından bir tekme ve diz darbeleri geliyor. Randy Orton'da Clothisline ile karşılık veriyor. Ardından ringin köşesinde ki Miz'in üzerine koşarak bir Clothisline vuruyor. Ardından tekrar bir Clothisline vuruyor. Şimdi ikili karşılıklı yumruklaşıyor. Miz'den sırasıyla tekme ve yumruklar geliyor. Ardından Randy Orton'a Clothisline yaparak ringin dışına yolluyor, Miz'den Baseball Drop Kick denemesi ama başarısız olur. Orton bir Clothisline vuruyor. Kaldırıyor ve merdivenlere fırlatıyor. Tekrar diğer köşede ki merdivene de fırlatıyor. İkili tekrar ring içindeler. Orton tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Orton'dan ardı ardına diz darbeleri geliyor ve tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor. Orton şimdi de Chin Lock bağlıyor. Miz dirsek darbeleri atarak kurtuluyor ve Orton'u iplere yollayacakken Orton tersine çeviriyor ve Mizi iplere yolluyor. Dönüşte de Miz'i tutuyor ve ringin dışına yolluyor. Orton peşinden ringin dışına iniyor. Mizi kaldırıyor, Miz Ortonu ringin direğine ittiriyor. İkili tekrar ringdeler. Miz iplere gidiyor dönüşte de Clothisline yapıyor. Ardından ard arda tekme ve diz darbeleri geliyor. Ringin köşesine çıkıyor Orton'ın üzerine Axe Handle ile atlıyor.Miz'den Skull Crushing Finale denemesi geliyor. Orton kurtuluyor ve ...


Bu srıada etraf kararıyor, Wyatt Family girişte beliriyor. Miz sinirli bir şekilde onlara bakıyor. Arkasını döndüğünde Orton'dan RKO geliyor. Tuş deniyor ve başarılı oluyor.


Kazanan : Randy Orton


Bray Wyatt : Biz buradayız Miz,birlikteyiz güçlüyüz. Şunu bilmeni istiyorum Miz, maçımızdan korkmuyorum. Seni acı çektire çektire yeneceğim ha ha ha! Follow the Buzzards !Fandango vs Santino Marella


Zil çalıyor ve maç başlıyor.
İkili lock up yaparak maça başlıyor. Fandango üstün çıkyor ve Santino'yu ittiriyor. Sonra da dans ediyor. Santino'da ona dans ederek karşılık veriyor.Fandango'dan tekme ve yumruklar geliyor.Ardınan bir Uppercut vuruyor. Santino'yu kaldırıp iplere yolluyor dönüşte ise dirsek darbesi geliyor. Tuş deniyor ama başarılı olamıyor.Fandango şimdi Chin Lock bağlıyor.Santino yumruk atarak kurtuluyor ama Fandango'dan bir Clothisline geliyor.Fandango'dan şimdi de Snap Suplex geliyor. Fandango dans gösterisini yapıyor ve ringin köşesine çıkıyor. Santino'nun üzerine atlayacakken, Santino kurtuluyor ve tekme vuruyor. Santino'dan seri yumruklar geliyor ardından Fandango'yu iplere yolluyor dönüşte de Hip Toss yapıyor.Şimdi de iplere gidiyor dönüşte de bir Headbutt Drop geliyor. Santino Cobra'yı çıkartıyor bu sırada Summer Rae hayır hayır diyerek ringe girmeye çalışıyor. Bunu fırsat bilen Fandango Santino'yu ayaklarından yakalıyor ve tuş deniyor. Tuş denemesi başarılı oluyor ve maçı kazanıyor.


Kazanan : Fandango
Paul Heyman : Jüri olmadığını biliyorum, general müdür olduğunu biliyorum. Ama şu maça bak.

Video'da Punk vs Ryback maçında Punk'ın attığı tekme gösteriliyor.

Paul Heyman : Punk hile yapıyor. Açıkça hile yaparak maçı kazanıyor. Bunula ilgili bir şey yapmanı istiyorum.


Brad Maddox : Açıkça görüyorum Paul ama Ryback zaten Hell In A Cell maçına çıkacak buraya hangi amaçla geldiğini çözemiyorum.

Paul Heyman : Ben sadece buraya maçın tekrarlanmasını istemek için geldim. Punk hileci, hile yaparak maç kazanıyor. Eğer ben senin yerinde olsaydım şöyle olurdu. 2 on 1 Handicap match ! Punk vs Ryback / Curtis Axel. Bu iş için en iyi seçim.

Brad Maddox : Evet ama bunun Punk için adil olacağnı düşünmüyorum,

Paul Heyman : Adil,adil ! Punk bir hileci, onun lügatında adil diye bir kelime zaten yok.

Brad Maddox : Şöyle yapalım Paul ! Ryback vs R-truth Beat the clock maçına çıksın. Senin adamın Axel'de Punk ile bir Beat the clock maçına çıksın.

Paul Heyman : Eğer kazanırsa,

Brad Maddox : Eğer Ryback kazanırsa senin tüm o teorilerini kabul edeceğim.Anlaştık mı?

Paul Heyman : Anlaştık.
Los Matadores vs 3MB - Single Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Maça ilk olarak Drew ile Diego başlıyor. İkili lock-up yapıyorlar. Diego üstün çıkıyor chop vuruşlar vuruyor ardından Drew'a bir Dropckick vuruyor.Fernando tag alıyor. İkili'den Double Slam geliyor. Slater tag alıyor. Slater'dan ardı ardına yumruklar geliyor.Fernando'yu iplere yollamak isterken reverse ile kendisi gidiyor dönüşte ise Fernando Hurricanrana ile Slater'ı ringin dışına yolluyor. Bu sırada Torito, Slater'ı tahrik ederken, Slater onu kovalamaya başlıyor. Fernando'da Slater'ın üzerine atlıyor.İkili ringdeler. Slater'dan bir tekme geliyor. Drew tag alıyor. Şimdi bir Double Slam daha geliyor. Drew tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Drew'dan chop vuruşlar geliyor ardından bir tekme ve Chin Lock bağlıyor. Fernando yumruk atarak kurtuluyor ve Fernando'dan Lifting Reverse Sto DDT geliyor. Slater ile Diego tag alıyor. Diego'dan bir Clothisline geliyor. Ardından köşedeki Drew'a bir Dropkick vuruyor. Şimdi ringin köşesine çıkıyor ve Slater'ın üzerine atlıyor. Bu sırada Diego'da tag alıyor ve Fernando ile birlikte El Picador yapıyorlar.Diego tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.


Kazanan : Los Matadores


The Game duyuluyor. Triple H & Stephanie ringe geliyorlar ve konuşmaya başlıyorlar.

Stephanie McMahon : Geçen hafta RAW'da çok önemli bir ders öğrendik.Nezaketimin asla zayıflık ile karıştırılmamasını öğrendik.

“You got knocked out! chantleri duyuluyor.

Stephanie McMahon : Ben ve kocam bir çok kez Big Show'u finansal zor durumdan kurtardık. Yakın zamanda evindeki ipoteği satın aldık.Nasıl geri ödüyorlar?Saygısızlık ve itaatsizlik ile. Geçen hafta Big Show kovulmasından sonra ringe gelip, kocam ile yüzleşip ona saldırdı. Şimdi nerede? Şu an İşsiz ve onun evini satıyoruz. Bu WWE soyunma odasında ki herkese ders olsun. Çünkü küstahlığa asla tolere edilmeyecekti.Triple H on üç kez dünya şampiyonu, the King of Kings, the Cerebral Assassin, and The Game bu isimleri kazanmış biri. Attitude Era'yı demir yumruğu ile hükmetmiş birisi.Şimdi onun gücü ve desteği ile yeni bir dönemi tanımlıyor.


Triple H : Hakkımda çıkan yalan yanlış şeyler fazlasıyla abartılı. İki yıla yakın COO'yum. Hala da öyleyim. Kulağa gülünç gelebilir ama hepsini sizler için yaptım. Tüm kişisel ve personal ihtiyaçlarımı bir kenara koyup WWE'nin geleceği için herkes için çabaladım.Burada ki otorite oldum.Bu role katlanmak zorundaydım çünkü kimse patronu sevmiyor. Çok emek verdim. Sorgulamalara, suçlamalara, itaatsizliklere katlandım. Her erkeğin kırılma noktası vardır. Her şeyi yaptıktan sonra ben ve karım hain olduk. Eğer kötü çocuk olmamı istiyorsanız, iyi. Kötü çocuk olacağım ama daha önce görmediğiniz şeyler vereceğim. Big Show affedilmek için ayaklarıma kapanacak. Soyunma odasında ki herkes otoritemi sorgulamaya kalkarsa işinden olacak. ''YES'' düşünen herkes şimdiden dua etmeye başlayın.


Seyircilerden ''YES'' chantleri duyulmaya devam ediyor.


Bryan ringin girişinde gözüküyor. Triple H ile Stephanie sinirli bir şekilde onlara bakarken sinsice gelen Alberto Del Rio Bryan'a saldırıyor.
Ryback vs R-Truth - Beat The Clock Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. T-rtuh ringin dışına çıkıyor,, Ryback'da peşinden iniyor ve kovalamaca başlıyor. Truth ringe tekrar giriyor , Ryback da peşinden giriyor. Bu sırada Truth'dan ardı ardında tekme ve yumruklar geliyor. Ryback iplere yolluyor dönüşte Truth iplere tutunuyor. Tauntunu yapıyor ve tekrar ringin dışına çıkıyor. Tekrar bir kovalamacanın ardından ringe giriyorlar. Ryback'dan Clothisline denemese Truth eğilerek kurtuluyor ve yine ringin dışına çıkıyor ve tekrar giriyor. Resmen oyun oynuyor Ryback ile. Truth'dan bir Dropkick geliyor tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Truth ile Ryback yine ringin dışında kovalamaca oynarken Paul, Truth'u durduruyor. Bu sırada Ryback, Truth'a saldırıyor. İkili tekrar ringin içinde. Ryback tuş deniyor ama başarılı olamıyor.Şimdi Truth'u ringin köşesine fırlatıyor. Truth sert bir şekilde çarpıyor ve tekrar tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor. Ryback'den bir tekme ardından Slam geliyor. İplere gidiyor dönüşte ise Splash yapıyor. Tuş deniyor , başarısız oluyor. İkili karşılıklı yumruklaşıyor bu sırada Ryback'dan sert bir dirsek darbesi geliyor. Tuş deniyor ama Truth kurtuluyor. Truth'u kaldırıyor ve sırayla ringin köşeslerine çarptırıyor. Tuş deniyor, Truth iplere tutunarak kurtuluyor. Ryback iplere gidiyor dönüşte Truth'dan bir Dropkick geliyor. Ardından bir DDT geliyor ve iplere gidip dönüşte tekrar bir Dropkick vuruyor. Tuş deniyor ama başarısız oluyor. Truth'dan ardı ardına yumruklar geliyor ve ringin köşesine çıkıyor. Ryback'in üzerine Dropkick ile atlıyor. Tuş deniyor yine başarısız oluyor. Truth iplere gidiyor dönüşte Dropkick yapacakken Ryback kurtuluyor ve Shell Shocked yapıyor. Tuş deniyor, tuş denemesi başarılı oluyor.


Kazanan : Ryback
Arka alandayız.

Stephanie ile Bella Twins karşımızda. Stephanie Brie Bella'ya sarılıyor ve geçen hafta RAW'da Daniel Bryan ile nişanlandığı için kutluyor onu.

Stephanie McMahon : Geçen hafta kocam ringdeyken senin nişanlın ''YES'' ''YES'' diye bağırıyordu. Gerçi artık bağıramıyor. Bu gece Tamina ile olan maçından sonra ne diyecek acaba. Nikki sen arka alanda kalacaksın ama AJ Lee maçta seni izleyecek Brie.Tons of Funks vs The Real Americans - Tag Team Match


Zil çalıyor ve maça ilk olarak Brodus Clay ve Cesaro başlıyor. Lock-up yapıyorlar. Cesaro'dan tekme ve yumruk geliyor ardından iplere gidiyor ama Clay'dan bir Clothisline geliyor. Ardından bir Slam ve Chin Lock bağlıyor. Cesaro kurtuluyor bu sırada Tensai tag alıyor. İkiliden Double Slam geliyor. Tensai şimdi köşede Cesaro'yu yumrukluyor ringiin köşesin ve Money Flip ile onu fırlatıyor. Tensai'den bir Clothisline geliyor bu sırada Swagger tag alıyor ringe giriyor ve Tensai'nin bacaklarına vuruyor. Bacaklarına çalışmaya devam ediyor, Cesaro tag alıyor. Cesaro'dan bir tekme geliyor ardından Headlock bağlıyor. Tensai kurtulmaya çalışıyor ama kurtulamıyor. Cesaro daha fazla dayanamıyor ve Swagger tag alıyor. Swagger, Tensai'ye köşede ardı ardında diz darbeleri vuruyor. Ringin köşesine çıkıyor ve Springboard Imploding Splash ile üzerine atlıyor. Tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Cesaro tag alıp içeri giriyor. Cesaro'dan tekme geliyor ardından Headlock bağlıyor. Yorulmuş bir hali var, Swagger tag alıyor. Swagger Leg Lock bağlıyor. Tensai tekme atarak kurtuluyor.Karşılıklı birbirlerine Clothisline vuruyorlar. Swagger'dan ard arda yumruklar geliyor .Tensai sinirli bir şekilde Swagger ve Cesaroya saldrıyor. Clay tag alıyor. Clay'den Swagger & Cesaro'ya bir Clothisline geliyor. Battering ram ardından bir Fisherman Suplex de geliypr. Şimdi ringin köşesinde duran Cesaro'ya bir de Body Avalanche yapıyor. Clay şimdi Exploader Suplex yapıyor tuş deniyor ama içeri giren Swagger buna engel oluyor. Clay Swagger'ı ringin dışına postalıyor. Arkasını döndüğünde Cesaro'dan bir Uppercut geliyor. Ardından bir Neutralizer tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.


Kazanan : The Real Americans


Tamina Snuka /w AJ Lee vs Brie Bella - Single Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor. Brie Bella'da hızlı başlıyor.Ardı ardına yumruk ve tekmeler geliyor. Ardından Tamina'yı ringin köşesine yolluyor ve bir tekme atarak ringin dışına düşürüyor.Brie'de üzerine atlıyor. Ardından yumrukluyor. Tamina ayaklanıyor ve karşılık veriyor. İkili tekrar ringin içindeler. Tamina'dan bir tekme geliyor. Brie Leg Lock bağlıyor ama Tamina kurtuluyor. Tamina siniirleniyor ve Brie Bella'nın kafasını iplere bastırıyor. Ardından bir Headlock bağlıyor.Tamina'dan bir Suplex geliyor tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Tamina sinirleniyor ve Clothisline vuruyor.Tekrar bir Headlock bağlıyor.Brie yumruk atarak kurtuluyor ve Tamina'dan dirsek darbesi geliyor. Brie Bella'yı ringin köşesine yolluyor üzerine giderken bir Dropkick yiyiyor. Brie ringin köşesine çıkıyor ve Dropkick ile Tamina'nın üzerine atlıyor. Brie'den Clothisline geliyor ve tekrar ringin köşesine çıkıyor Tamina'nın üzerine atlayacakken kurtuluyor. Tamna'dan Big Boot geliyor tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : Tamina Snuka

Maçtan sonra Tamina ile AJ Lee, Brie Bella'yı fena dövüyor.


Arka alandayız.

Stephanie ile Maddox Goldberg ve Triple H'in Goldberg DVD maçını televizyondan izliyorlar.Daniel Bryan sinirli bir şekilde içeri giriyor. Brie Bella'ya neler olduğunu soruyor. Stephanie Brie'ye olanlar yüzünden beni suçlama diyor.


CM Punk vs Curtis Axel - Single Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor.İkili lock-up yaparak başlıyorlar. Punk üstün çıkıyor ve tekme atıyor, ardından tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Şimdi de ard arda chop vuruşlar vuruyor. Axel'de aynı şekilde karşılık veriyor.Axel tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Punk'ı kaldırıp Suplex yapıyor. İplere gidiyor dönüşte ise Leg Drop vuruyor. Tekrar tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Şimdi Punk'ı ringin köşesine yolluyor üzerine giderken CM Punk'dan Dropkick geliyor ringin köşesine çıkıyor ve CrossBody ile atlıyor. Tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Axel ringin köşesine çıkıyor tam atlıyacakken Punk kenarı kaçılıyor. Punk'dan ardı ardına diz darbeleri geliyor ve bir Clothisline tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Punk şimdi ringin köşesine çıkıyor ve Elbow Drop ile üzerine atlıyor. Tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Punk'dan GTS denemesi ama Axel kurtuluyor ve Neckbreaker yapıyor. Tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Punk'dan chop vuruşlar geliyor ve Axel'i iplere yolluyor dönüşte Axel'den bir Clothisline geliyor. Tuş deniyor ama tuş denemesi başarılı olamıyor.Axel'den Fisherman Suplex geliyor tuş deniyor ama başarısız bir tuş denemesi. Şimdi Punk'dan SuperKick ardından GTS. Tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.


Kazanan : CM Punk


Alberto Del Rio vs Daniel Bryan - Single Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor.Bryan hızlı başlıyor tekme ve yumruklar geliyor. Alberto'da tekme ile karşılık veriyor ardından Bryan'ı iplere yolluyor dönüşte ise Shoulder Block ile karşılık veriyor.Tuş deniyor ama tuş denemesi başarılı olamııyor.Bryan'dan ardı ardına diz darbeler geliyor, Alberto'yu iplere yolluyor dönüşte de bir diz darbesi vuruyor. Alberto Dropkick ile karşılık veriyor tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Şimdi de Suplex yapıyor ve Headlock bağlıyor. Bryan kurtuluyor ve Suplex yapıyor. Bryan'dan ard arda tekmeler geliyor, Alberto'da Backstabber yaparak karşılık veriyor. Tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Alberto'dan seri tekmeler geliyor, Bryan'ı ringin köşesinde yumrukluyor. Bryan şimdi de Alberto'yu ringin köşesinde ardı ardına tekmelemeye başlıyor. Reklamlardan dönüşte Bryan Crossbody ile Alberto'nun üzerine atlarken Alberto kenarı kaçılıyor.Tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Şimdi Bryan Yes Lock denemesi yapıyor. Alberto iplere tutunarak kurtuluyor. Bryan seri tekmelerine devam ediyor. Ardı ardına Uppercut vuruyor. Üzerine giderken Alberto'dan Backbreaker geliyor. Tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Şimdi de Headlock bağlıyor. Bryan yumruk atarak kurtuluyor. Alberto'dan ard ardına Headbutt geliyor. Birbirlerine karşılıklı Clothisline yapıyorlar. Bryan'dan Yes Lock denemesi ama Alberto Cross Arm Breaker yapıyor. Tuş deniyor ama başarısız bir tuş denemesi. Alberto ringin köşesine çıkıyor ve Dropkick ile üzerine atlıyor. Tuş deniyor ama yine başarısız. Alberto Headlock bağlıyor, Bryan yumruk darbeleri atarak kurtuluyor, Bryan'dan seri tekmeler gelmeye devam ediyor ardından ringin köşesine çıkıyorlar. Bryan'dan Frankenstenier geliyor. Tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Bryan şimdi Alberto'yu iplere yolluyor dönüşte ise Alberto'dan bir tekme geliyor. Üzerine gidiyor ancak Bryan ipleri eğerek Alberto'nun ringin dışına düşmesine neden oluyor. Bryan Albeto'nun üzeirne koşarak atlıyor. İkili ringin içinde tekrar, Bryan ringin köşesine çıkıyor ve Dropkick ile üzerine atlıyor. Tuş deniyor ama başarısız oluyor.Bu sırada ekranda Randy Orton beliriyor. Randy nişanlına bu gece neler olduğunu gördüm diyor. Ama merak etme şimdi onun iyi olup olmadığına bakacağım diyor. Bu fırsattan yararlanan Alberto tuş deniyor ama başarısız oluyor. Alberto'dan tekme ve yumruklar geliyor, Bryan'da tekme ile karşılık veriyor. Maçı bırakıp direk arka alana gidiyor. Bu sırada Randy'nin saldırısına uğruyor.


Kazanan : Alberto Del Rio by CountOut
Seth Rollins & Roman Reigns vs Goldust & Cody Rhodes - Tag Team Championship Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor.Seth ile Cody maça başlıyor. Cody'den tekme ve seri yumruklar geliyor. Seth Rollins'i iplere doğru sert biçimde fırlatıyor. Goldust tag alıyor, ardı ardına yumruklar geliyor. Rollins'i ringin köşessine fırlatıyor ve tekmeliyor. Ardından iplere gidiyor dönüşte ise Leg Drop vuruyor. Tuş deniyor ama başarısız oluyor.Cody tag alıyor. Cody'den bir Dropkick geliyor. Cody tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Cody'den ard arda tekme ve yumruklar geliyor. Tekrar tuş deniyor ama başarısız oluyor. Goldust tag alıyor iplere gidiyor dönüşte ise Superkick vuruyor.Tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Cody tag alıyor. Cody'den tekme ardından Slam geliyor. Tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Roman tag alıyor.Roman'dan seri tekmeler geliyor ardından tuş deniyor ama başarılı olamıyor.Seth tag alıyor ve yumruklamaya başlıyor.Cody'de karşılık veriyor ama Seth affetmiyor ve Suplex yapıyor. Tuş deniyor ama başarılı olamıyor.Goldust tag alıyor.Goldust'dan ardı ardında Clothisline'lar geliyor.Ardından Rollins'i köşeye fırlatıyor.Üzerine koşarak Clothisline vuruyor ve Bulldog yapıyor. Şimdi tuş deniyor ama başarılı olamıyor.Rollins'den Roundhose kick geliyor ardından Goldust'u iplere yolluyor dönüşte Seth Clothsline yapacakken Goldust eğilerek kurtuluyor tekrar kurtuluyor ama ringin dışına düşüyor.Reklamlardan dönüşte Roman Goldust'u ringin köşesinde yumrukluyor.Seth tag alıyor. Seth'den seri tekmeler geliyor ve tuş deniyor.İçeri giren Cody tuşa engel oluyor. Seth'den bir Clothisline daha geliyor ve tuş deniyor ama başarılı olamıyor.Roman tag alıyor. Goldust bu sırada Roman & Seth'e saldırıyor.Tag vermek için Cody'e gitmeye çalışırken Roman tekrar saldırıyor. Tuş deniyor ama başarılı olamıyor.Roman Headlock bağlıyor. Goldust yumruk darbeleri atarak kurtuluyor.Roman Goldust'u ringin köşesine yolluyor. Goldust ringin köşesinden iplere basıp Back Elbow ile atlıyor.Seth tag alıyor hemen köşede duran Cody Rhodes'e saldırıyor.Seth ringin köşesine çıkıyor. Goldust onu yakalıyor ve Scoop Slam yapıyor. Cody tag alıyor. Cody'den ardı ardına yumruk ve tekmeler. Roman'ı iplere yolluyor dönüşte ise yumruk ile karşılık veriyor.Roman Cody'nin üzerine koşarken, Cody kenarı kaçılıyor ve Roman ringin direğine çarpıyor. Fırsatı tepmeyen Cody tuş deniyor.Tuş denemesi başarısız oluyor. Cody hemen ringin köşesine çıkıyor ve Moonsault ile Roman'ın üzerina atlıyor. Tuş deniyor ama başarısız oluyor.Cody'den Dean Ambrose'ye bir Superkick, üzerine doğru koşan Roman'a da bir Dropkick vuruyor.Cody tuş deniyor ama içeri giren Seth engelliyor. Goldust da içeri giriyor ve Seth ile ringin dışında yumruklaşıyorlar. Cody Roman'ı kaldırıyor bu sırada Dean Ambrose içeri giriyor. Cody'e saldırıyor,Dean Goldusta'da saldırıyor ve ringin dışına yolluyor.Tüm Shield üyeleri Cody'e saldırıyor. Bu sırada Goldust dışarıdan aldığı sandalye ile Romana vuruyor.diğer Shield üyelerine de sandalye ile saldırıyor ve Dean Ambrose'yi ringin dışına yolluyor.Bu sırada Roman Goldust'a saldırıyor. Ringin dışında Cody ile Seth yumruklaşmaya devam ederken, Seth'den Cody'e PowerBomb geliyor. Roman Goldustu iplere yolluyor dönüşte Goldust'tan Atomic Drop ve tekme geliyor.Ringin köşesinden atlayan Seth'e de bir Atomic Drop yapıyor ve ringin dışına yolluyor. Roman Reigns'i de ringin dışına yolluyor. Bu sırada Dean ile Goldust yumruklaşıyor.Roman'dan Goldust'a bir Spear geliyor. Bu sırada Big Show seyircilerin arasından geliyor. Shield üyelerine teker teker KO Punch vuruyor. Cody fırsattan yararlanarak Roman Reignse tuş deniyor. Tuş denemesi başarılı oluyor. Yeni takım şampiyonları Goldust ile Cody Rhodes oluyor.


Kazanan : Goldust & Cody Rhodes ( New Tag Team Champions)

imza

Υπάρχει καλύτερη γιατρειά απο τη θάλασσα;

Forumun en iyi üyesi ( Slammy 2018)
Forumun en yardımsever üyesi ( Slammy 2018)

Konu Reckless Behaviour tarafından (09-07-2018 Saat 07:19 ) değiştirilmiştir.
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.