GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 16-07-2018, 18:25   #1
undisputed of gtr
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1710
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 171707
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart WWE: Smackdown Live #977 | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: YUKO & The Lone Man & Windham Lawrence Rotunda

Then... Now... Forever

Şovu GM Paige açıyor.

Paige: SmackDown Live'a hoşgeldiniz. İlk ortak PPV'i izlemiştik ve bu büyük bir başarıydı, değil mi? Geri dönen Daniel Bryan sayesinde ilk tekli zaferi elde ettik. SD Kadınlar Şampiyonu Carmella'nın sürpriz galibiyetini gördük. Hadi şey hakkında konuşalım, WWE Kemeri durumu hakkında, Shinsuke Nakamura ve AJ Styles. Maç klasik ve yoğundu, karşılıklı low-blowlar gerçekleşti, bunlar iki adamın da iyileşemeyeceği şekildeydi. Bu maçın bu şekilde sonlanmasını izlemek istemezdim ama, iki beyefendi de bu akşam burada olacak. Hadi, 2 brandli sıradaki PPV, Money in the Bank hakkında konuşalım. Bu yıl Money in the Bank, 2 merdiven maçına sahip olacak. RAW'dan ve SmackDown'dan superstarları içeren 1'i kadınlar 1'i erkekler için merdiven maçları. O çantayı söküp kontratı almak için çaba sarf edecek, fedakarlık yapacak isimler. Bu da şu anlama geliyor, SmackDown Live için en iyilerine ihtiyacım var. Kimin en iyi olduğunu eleme maçlarında göreceğiz. Ve onlarda şimdi... ŞİMDİ BAŞLIYOR!

Loaded! Birleşik Devletler Şampiyonu Jeff Hardy geliyor. Kendisi MITB ile alakalı bir işe en son 2007 yılında dahil olmuştu. O iş de hüsran ile sonuçlanmıştı... Jeff Hardy seyircilerle selamlaşarak ringe girdikten sonra rakibini bekliyor. The Miz'in müziği duyuluyor. The Miz ringe ağır adımlarla gelirken ekrana 2010 yılında kazandığı MITB maçı geliyor. Daha sonra da Randy Orton'a yaptığı cash in geliyor. Yalnız şunu söylemek lazım; cash in yaptığı ana yuhalama eklemişler, normalde çoğu seyirci Miz'in kemeri kazanmasına sevinmişti. Geçmişe mazi yapıldıktan sonra zil çalıyor ve maç başlıyor.

Money In The Bank Qualifying Match
Jeff Hardy vs. The Miz

İki isim klasik bir şekilde maçın başında birbirine karşılıklı kilitler uyguluyor, iplerde gidip geliyorlar, birbirlerinin üzerinde sekiyorlar... Bir süre sonra Jeff'ten Shoulder Block+Splash geliyor ve tuş denemesinde bulunuyor ancak başarısız oluyor. The Miz, kendini ringin dışına bırakıyor. Jeff Hardy de ringin dışına çıkıyor. Çelik merdivenlerden sekerek The Miz'in üzerine Poetry in Motion ile atlıyor, daha sonra Miz'i ringe sokuyor ve ringin köşesine çıkıyor. The Miz ise kendine geliyor ve Jeff'ten kaçarak kendini ringin köşesine bırakıyor. Bu esnada da reklamlara gidiyoruz...

Reklamlardan dönüldüğünde Jeff Hardy'nin seri arm draglar yaptığını görüyoruz. Miz'i kolundan tutarak kaldırıyor. Miz, onu iplere yolluyor ve arm drag yapıyor ama üstünlük yine Jeff'e geçiyor. Jeff, Miz'in kolunu çevirmeye çalışırken Miz'den yumruklar geliyor, daha sonra Jeff'i de iplere yolluyor. Jeff'in üzerine doğru koşarken Jeff'ten bir yumruk yiyor. Jeff Hardy, Jawbreaker yapmak istiyor ama Miz, dizini koyuyor. Jeff, kafasını tutarken Miz'den bir de Big Boot geliyor. Tuşa gidiyor. 1...2...2,31! Hardy kurtuluyor. The Miz, headlock'a alıyor. Çok geçmeden Jeff Hardy, yumruklar atarak kurtuluyor. Ardından Miz'e Clothesline deniyor ama Miz eğiliyor ve Backbreaker+Neckbreaker yapıyor. Tuşa da gidiyor ama başarısız oluyor. Tuşun ardından Jeff'e yeniden kilit bağlıyor. Jeff, seyircilere tempo tutturarak yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Miz'i Back Suplex için kaldırıyor ama Miz çekiliyor ve ayaklarının üzerine düşüyor. Jeff'e Skull Crushing Finale deniyor! Jeff, dirseği ile hareketin yapılmasını engelliyor. Miz, daha sonra Jeff'i ringin dışına bırakıyor. İplere doğru koşuyor ve ringin dışındaki Jeff'e dropkick vurmak istiyor ancak Jeff çekiliyor, The Miz iplerin arasından ringin dışına çıkıyor. Jeff'i bariyerlere götürüyor. Jeff'i kaldırıyor. Bariyerlerin üzerine Atomic Drop ile fırlatıyor! Bariyerlerin üzerindeki Jeff'e Clotheslinelar vurmaya çalışıyor ama Jeff eğiliyor, hiçbirini yemiyor. Daha sonra Miz'e kafa atıyor, bariyerlerin üzerine çıkıyor. Bariyerlerin üzerine koşuyor ve Miz'in üzerine Crossbody ile atlıyor! Jeff Hardy, çok geçmeden Miz'i ringe sokuyor ve seri yumruklar atıyor. Daha sonra iplerden sekerek Miz'e forearm vuruyor. Ardından Miz'e Inverted Atomic Drop vuruyor. Miz yere yığılıyor. Jeff, Miz'in bacaklarını ayırıyor ve Double Leg Drop! Hemen akabinde Dropkick! Jeff tuşa gidiyor. 1...2...2,31! Jeff Hardy, Miz'in kalkmasını bekliyor. Miz kalkıyor. Jeff Hardy'den Twist of Fate! Hayır! Miz, Backslide roll up için Jeff'i kavrıyor. İkili birbirini kaldırmaya çalışıyor. Bir süre sonra ikisi de hareketi bırakıyor. Bırakır bırakmaz Jeff'ten ani bir Twist of Fate!!! Jeff Hardy ringin köşesine çıkıyor ama The Miz kendini aprona çekiyor. Jeff, onun üzerine doğru koşuyor ama Miz çekiliyor. Jeff, iplerin arasına giriyor. The Miz, fırsatı değerlendiriyor ve Jeff'in kafasını tutuyor. Jeff'e, arponda Neckbreaker yapıyor! Reklamlar....

Reklamlardan dönüldüğünde Jeff Hardy ve The Miz'in yerde olduğu görünüyor. İkili birbirlerine yerde yumruklar atıyorlar. Ayağa kalkıyorlar ve yine birbirlerine yumruklar atıyorlar. Jeff Hardy, birden kendine geliyor ve Russian Leg Sweep yapıyor. Ardından Miz'in bacaklarını tersten tutuyor ve yine Double Leg Drop yapıyor, aynı zamanda tuşa da gidiyor. 1...2...2,31! Jeff, Hardy, The Miz'i kaldırmaya çalışıyor ama bu sırada The Miz, Jeff'in karnına sert bir yumruk atıyor ve Sleeper Hold'a alıyor. Jeff, Miz'i ringin köşesine çarptırıyor ve hareketten kurtuluyor. Ardından Jeff Hardy ringin köşesine çıkıyor ve Whisper in the Wind! Jeff Hardy tuşa gidiyor. 1...2...2,69! Jeff Hardy, köz getiriyor ve üzgün üzgün ayağa kalkıyor. The Miz'e Twist of Fate yapmayı deniyor ama The Miz son anda Jeff'i sırtından itiyor. Jeff iplere savruluyor. The Miz de Jeff'in üzerine doğru koşuyor ama Jeff, onu Back Body Drop ile aprona fırlatıyor. Miz'in bacağına bir de tekme atıyor, Miz aprona yapışıyor. Jeff Hardy ipelre gidiyor ve Dropkick ile The Miz'e vuruyor. The Miz, ringin dışına düşüyor. Ardından Jeff'ten Tope Con Hilo geliyor. Çok geçmeden The Miz'i ringe sokuyor. Tişörtünü çıkartarak ringin köşesine çıkıyor ama The Miz geliyor ve dengesini bozuyor. The Miz de ringin köşesine çıkıyor ve Jeff Hardy'i Superplex pozisyonuna alıyor ancak Jeff Hardy, yumruklarını konuşturarak hareketten kurtuluyor. Ringin köşesinde The Miz'e Sunset Flip Powerbomb yapıyor!!! Tuşa gidiyor. 1...2...2,99! Miz yeniden kurtuluyor. The Miz, kendini ringin köşesine bırakıyor. Jeff, ona doğru yöneliyor ve Hardyac Arrest! Jeff Hardy nefes nefese ayağa kalkmaya çalışırken üzerine The Miz geliyor ama ona Twist of Fate yapı- yapamıyor! The Miz, hareketi Skull Crushing Finale'e çeviriyor. Skull Crushing Finale! Gelmiyor! Jeff Hardy, roll-up'a alıyor. 1...2...2,31! Miz kurtuluyor. Jeff Hardy'den Dropkick geliyor. Miz de kendini yeniden ringin köşesine bırakıyor. Jeff'ten Hardyac Arrest geliyor! The Miz yavaş yavaş ayaklanıyor. Jeff Hardy, onu tutuyor ve Twist of Fate!!! Jeff Hardy ringin köşesine çıkıyor! Swanton Bomb!!! 1...2...! The Miz, aniden Crucifix roll-up yapıyor! 1...2....3!!!! The Miz maçı kazanıyor!!!

Kazanan ve çanta maçına dahil olan: The Miz (19:22)

The Miz, kendini direkt ringin dışına bırakıyor. p*ç gülüşü atıyor. Jeff Hardy ise ringde üzgün bir şekilde duruyor. Maçın tekrar görüntüleri ekrana geliyor. The Miz, MITB maçına katılma hakkını kazanıyor. Çantayı almayı 2. kez başarabilecek mi? Yakında göreceğiz...

Arka alanda The Bar var ve Sheamus gevrek yiyor.

Cesaro: Ne yapıyorsun?

Sheamus: "Lucky Charms"(gevreğin markası) yiyorum, tamam mı?

Cesaro: Neden?

Sheamus: Çünkü geçen haftaki Xavier Woods mağlubiyetimden sonra beni daha iyi hissettiren tek şey bunlar. Tamam mı?

Cesaro: Demek istediğim, onu alt ettiğini düşünmüştüm. Fare avlayan şahin gibiydin ve sonra o pençelerinden sıyrıldı ve ciyakladı, biliyorsun işte.

Sheamus: Evet, biliyorum. Maçta olan bendim. Woods'a kaybetmem, geçen hafta Liverpool'un Chelsea'ye kaybetmesinden daha büyük bir hüzündü benim için. Ringin dışındaki çocuklara olmasa o maçı kazanabilirdim.

Cesaro: Peki, peki. Biliyorsun, yardım etmeye çalıştım. 2'ye karşı 3'tü. Bu adil değil ama düşünüyordum ki eğer senin yerinde ben olsaydım Woods o kadar kolay kurtulamazdı.

Sheamus: Efendim?

Cesaro: Yani, hmm. (Kekeliyor, cümlelerini tamamlayamıyor.)

Sheamus: Söylemek üzere olduğun şeyi söyle. Ne? Daha iyisini mi yapardın?

Cesaro: Muhtemelen, elbette adamım hadi ama.

Sheamus: Bu akşam Woods ile karşılaş da daha iyisini yapıyor musun görelim.

Cesaro: Bu harika bir fikir. Biliyor musun, kimse The Bar'ı 2 hafta üst üste salak yerine koyamaz. (Çantasını açar ve Sheamus gülmeye başlar. Çanta pankekler ile doludur.) Bu da ne, ciddi misin? Komik değil, sence bu komik mi? Bu benim eşya çantam. Bu hiç de komik değil. Neden gülüyorsun, hadi ama. (Sheamus çantasını açar ona da pankek doldurulmuştur.) Görüyor musun? Sana yapıldığında komik değil, değil mi?

Sheamus: Pankekler? PANKEKLERDEN NEFRET EDİYORUM!

The Bar ekibi bu şakaya bir hayli içerliyor. Cesaro masayı falan dağıtıyor sinirden. Bu trollenme faslının ardından bu gece Rusev vs. Bryan olacağını öğreniyoruz. Kazanan MITB maçı için bileti kapan taraf olacak.

Arka alanda Renee Young, Nakamura ile röportaj yapacak.

Renee Young: Shinsuke, Backlash'deki yorucu No DQ maç sonrası bu akşam için temize çıkarılamadın. AJ Styles ile olan meselen bitti mi?

Shinsuke Nakamura: İngilizce konuşmak yok.

Renee Young: İngilizce konuşabildiğini biliyoruz. Seni daha önce konuşurken duyduk.

Shinsuke Nakamura: Ah, evet. İngilizce biliyorum ama şu an unuttum yani şu an İngilizce konuşmak yok.

Renee Young: Pekala, tekrar İngilizce'yi unutmadan önce AJ Styles'a söylemek istediğin bir şey var mı?

Shinsuke Nakamura: AJ Styles deli biri ama ben de öyleyim. İşimiz bitmedi.

Carmella'nın arka alanda selfie tarzı videosu yayınlanıyor.

Carmella: Charlotte Flair'ı yendim. Charlotte Flair'ı yendim. Charlotte Flair'ı yendim. (Bunu söylemeye devam ediyor, kahkaha atıyor.) Ve şimdi parti zamanı ama Baltimore gibi düşük kiralı bir şehirde değil. Okyanus'un karşısına, Londra'ya Britanya tarihindeki en harika etkinliği gerçekleştirmek için gideceğim. Bu doğru. Gelecek hafta, bu prenses Royal Mellabration'ı gerçekleştirecek. Kraliyet Düğünü'nü (Royal Wedding'i) unutun. Telefonumu meşgul etmeyi bırakın. Çünkü Sen, Harry, Will, Kate, Kraliyet Ailesi'ninden hiç kimse davetli değil. Başka kim davet edilmedi biliyor musun? Ric Flair. Onun kızı olduğunu biliyor muydun? Onun adı Charlotte Flair ve ben onu yendim çünkü Mella, paradır.

Sıradaki maç için ringdeyiz. Charlotte Flair burada! Kraliçem yine tüm güzelliğiyle Baltimore'u sallıyor. Flair kızının ardından IIconics de geliyor. Maçtan önce klasik girizgah konuşmalarını yaptıktan sonra Peyton maç için yerini alıyor ve maç başlıyor.

Charlotte Flair vs. Peyton Royce (w/ Billie Kay)

İkili kısa süreli bakışmanın ardından chain wrestling'e geçiyor. Charlotte üstün gelen taraf oluyor. Yine lock-up alacaklar derken Charlotte kıvrak bir hareketle sıyrılıp rakibini belinden yakalıyor ve onu yere bırakıyor birkaç kez. Yine kaldırdığı sırada Peyton'dan dirsek darbesi geliyor. Peyton arkasını dönüp bir de tekme sallıyor ama Charlotte onun tekmesini yakalıyor ve sert bir Back Hand Chop! Kaldırıyor ve Fallaway Slam! Tutup dışarı atıyor Peyton'ı ve reklamlar.

Döndüğümüzde maç dışarı taşınmış ve Peyton üstünlüğü almış durumda. Peyton ve Charlotte ringe dönüyorlar ve Peyton, Charlotte'a Headlock bağlıyor. Charlotte kısa sürede Jawbreaker ile kurtuluyor kilitten. Ardından Back Hand Chop deniyor ama Peyton bloke ediyor bu hareketi. Peyton yumruk sallamayı deniyor ama Charlotte da sıyrılıp Peyton'a Back Suplex yapıyor. Peyton ayakları üzerinde kalmayı başarıyor ve Charlotte'ın kafasını köşeye çarptırıyor. Charlotte bu sert darbenin ardından kendini yere bırakıyor ve Peyton tuş deniyor, Charlotte 2'de bozuyor. Peyton sinirleniyor ve Charlotte'a birkaç yumruk vurduktan sonra onu kaldırıp köşeye atıyor. Köşede Charlotte'a bir süre baskı uygulayıp bırakıyor. Charlotte kendini iplere yaslıyor bu kez, Peyton iplerde de rahat bırakmıyor Charlotte'ı. Hakem saymaya başlayınca bırakıyor Peyton. Birkaç dirsek-yumruk darbelerinin ardından yine kilit haline geçiyorlar. Charlotte kilidi bozma aşamasına geldiği an Peyton, onun karnına diz darbesini patlatıyor ve iplere yolluyor onu. Dönüşte Charlotte'tan Peyton'a tekme geliyor, ardından Neckbreaker! İki isim de yerde. Kısa süre sonra birlikte ayaklanıyorlar. Peyton peş peşe yumruk atma denemelerine girişse de her seferinde Charlotte bu yumrukları savuşturup kendisi vuruyor. En sonunda Peyton'dan sert bir diz darbesi geliyor. Charlotte'ı köşeye atmak istiyor şimdi ama Charlotte'tan reverse. Peyton köşeye çarpıp geliyor. Charlotte'tan peş peşe Back Hand Chop'lar! Peyton yerle bir oluyor. Charlotte'tan Big Boot, hayır Peyton sıyrılıyor. Peyton'dan Spin Kick? Hayır, Charlotte da sıyrılıyor ve roll-up'a alıyor Peyton'ı! Peyton 2'de bozuyor. Charlotte, Peyton ayaklandığı gibi ona Belly-to Back Suplex'i koyuyor. Figure Eight bağlamak için bacağını yakalıyor şimdi Peyton'ın! Ama Peyton kendini ringin dışına atıyor zar zor. Billie ile yan yanalar. Charlotte ikilinin üzerine Slingshot Crossbody ile atlıyor! Peyton büyük bir kurnazlık yaparak son anda çekiliyor ve hareket sadece Billie'de patlıyor. Charlotte daha ayaklanamadan Peyton ona Neckbreaker'ı geçiriyor. Ardından ringe sokuyor Charlotte'ı. Kendi de girip tuş deniyor ama Charlotte atıyor 2'de. Yavaş yavaş ayaklanıyor şimdi. Peyton ona doğru yöneliyor ama Charlotte'tan dirsek darbeleri geliyor her seferinde. Hakem, Charlotte iplerde olduğu için Peyton'ı uyarırken Billie çaktırmadan Charlotte'a vuruyor ve Peyton'dan da Spin Kick geliyor! Tuş denemesi, Charlotte son anda atıyor yine! Peyton çıldırmak üzere! Kalkıp yerdeki Charlotte'a bir tekme daha vurmak istiyor ama Charlotte sıyrılıp roll-up'a alıyor, Peyton atıyor 2'de. Charlotte kendini köşeye bırakıyor. Peyton'dan Spin Kick geliyor yine. Ama Charlotte çekiliyor ve Big Boot'u çakıyor! Peyton yerde. Charlotte köşeye çıkıyor şimdi. Moonsault geliyor! Ama Peyton dizlerini koymayı başarıyor, roll-up denemesi yine. Ama Charlotte 2'de atıyor. Peyton hemen kalkıp Charlotte'ın suratına dizi patlatıyor! Tuş denemesi, yine bozuyor Charlotte! Peyton'ın 98. tuş denemesi de başarısız oluyor. Şimdi Charlotte'ı kaldırıyor ama Charlotte ani bir manevrayla kolunu çeviriyor Peyton'ın. Peyton'dan Clothesline geliyor ama Charlotte sıyrılıyor ve Spear! Tuş denemesi Charlotte'tan, Peyton atıyor! Charlotte, Figure Eight bağlamak istiyor ama Peyton çeviriyor ve roll-up, 2'de atıyor yine Charlotte. Ayaklanıp Peyton'ı belinden yakalıyor ve indirip roll-up'a alıyor, sonrasında Figure Eight'e çeviriyor! Peyton fazla dayanamıyor ve pes ediyor! Zafer kraliçenin!

Kazanan ve çanta maçına dahil olan: Charlotte Flair (9:33)

Flair kızı bu galibiyetle mavi brandden çanta maçına dahil olan ilk kadın oluyor. Charlotte sevinirken spikerlerdeyiz.

Arka alanda Dasha Fuentes, Daniel Bryan ile röportaj veriyor.

Dasha Fuentes: Affedersin Daniel. Daniel, Big Cass'ın saldırısı sonrası bu akşamki bir başka iri rakibin Rusev için iyileşmeye vaktin oldu mu?

Daniel Bryan: Dürüst olmak gerekirse, destekler çok yüksek, içinde olduğun hiçbir acı savaşmayana engel olmamalı. Big Cass bana arkamdan saldırdı, tekrar. Ama bana neden saldırdığını unutmayalım. Big Cass'i pes ettirdim. Bu akşam da Money in the Bank kontratını kazanmak için ilk adımım olacak. En son bu kontratı kazandığımda onu Big Show üzerinde kullandım ve şampiyon oldum. Açıkçası, bu tam burada, Baltımore'da gerçekleşti. Beklentilere karşı bir tarihim var ve bu gece farklı olmayacak. Dövüşeceğim. Bir yolunu bulacağım ve ne kadar büyük olurlarsa o kadar hızlı pes edeceklerini kanıtlamaya devam edeceğim. Teşekkürler Dasha.

Dasha Fuentes: Teşekkürler Bryan.

Shelton Benjamin selfie tarzı konuşmasını yapıyor.

Shelton Benjamin: Money in the Bank. Benim ünlü yaptığım maç. Sonunda kimsenin bana vermeyeceği fırsatı alma şansım. Bu benim için sadece bir maç değil. Kariyerimin en önemli anlarından bazıları merdiven maçlarındaydı ama en iyi anım henüz gelmedi.

---

Şimdi söz, Asuka'da.

Asuka: Merdivene tırmanmak, kontratı almak istiyorum. Carmella'ya cash-in yapmak istiyorum. Kimse Asuka için hazır değil. (Japonca sözler.)

Big E, gırtlağı yırtarak bir kez daha haykırıyor ve ölü seyirci bir anlığına kendine geliyor. New Day ekibi her zaman gibi dans ederek ringe geliyorlar. New Day'in ardından The Bar'ın müziği duyuluyor. Onlar da klasik alfalık içerek girişlerini yapıyorlar. Daha sonra Cesaro ve Xavier Woods dışındaki tüm isimler ringin dışına çıkıyor ve maç başlıyor.

Xavier Woods (w/ Big E & Kofi Kingston) vs. Cesaro (w/ Sheamus)

Maçın başında iki isim birbirlerine karşılıklı kilitler uyguluyorlar. Daha sonra birbirlerini iplere yolluyorlar, bir süre gel-git yapıyorlar. En sonunda Xavier Woods, Cesaro'ya Hurricanrana yapıyor ve üstünlüğü ela alıyor. Cesaro'yu ringin köşesinde yumrukluyor. Cesaro ani bir hamle ile Woods'u hakemin üzerine itiyor ama Woods duraksıyor ve hakeme bakıyor. Bu sırada Cesaro da Woods'un ensesine Clothesline'ı geçiriyor. Daha sonra da Gutwrench Suplex yapıyor. Reklamlar....

Reklamlardan dönüldüğünde iki ismin karşılıklı choplar vurduğu görünüyor. Bir süre sonra Cesaro üstünlük sağlıyor ve iplere doğru koşuyor ancak dönüşünde Woods'dan Superkick yiyor. Woods bir de Cesaro'nun bacağına Superkick vuruyor. Ardından bir de High Knee vuruyor. Cesaro ringin köşesine kendini bırakıyor. Woods, onun üzerine gitmek istiyor ancak Cesaro, onu aprona fırlatıyor. Cesaro, arkasını dönüyor ama Woods'dan Enzuigiri yiyor. Cesaro, dengesi bozuk bir şekilde dururken bunun üstüne Woods'dan Springboard Roundhouse Kick geliyor. Cesaro kendini kaybediyor. Woods, tuşa gidiyor. 1...2...2,31! Tuşun ardından Cesaro, kendini aprona bırakıyor. Woods, onun üzerine geliyor ama Cesaro, Woods'un kafasını iplerde sıkıştırıyor. Ringe giriyor. Woods'a Back Suplex yapmak istiyor ama Woods, çekiliyor ve ayaklarının üzerine düşüyor. Daha sonra Cesaro'nun üzerine doğru koşuyor. Cesaro'nun üzerinde Rolling Wheelbarrow Facebuster pozisyonu alıyor ama Cesaro, onu itiyor. Woods da iplere doğru koşuyor. Cesaro, Clothesline vurmak istiyor ama Woods, onun kollarının arasından eğiliyor ve Cesaro'ya sonunda Rolling Wheelbarrow Facebuster yapmayı başarıyor. Hareketin hemen ardından da tuşa gidiyor. 1...2...2,31! Woods, tuşun ardından ringin köşesine doğru çıkıyor. Bu sırada Sheamus, arpona çıkıyor ve Woods'un dikkatini dağıtıyor. Woods, Sheamus'un üzerine gidiyor. Bu sırada Cesaro da Woods'a roll up bağlıyor. İplere ayağını koyarak tuşa gidiyor. 1...2...2,70! Kofi Kingston geliyor ve Cesaro'nun ayağını iplerden çekiyor. Cesaro, "ne yapıyorsun bre susak" diye sitem ederken Woods, roll up yapıyor. 1...2...2,99! Cesaro, tuşun ardından dizleri üzerinde ayaklanmaya çalışırken Woods, Cesaro'nun üzerine doğru koşuyor ve Shining Wizard yapıyor. Xavier Woods, daha sonra ringin köşesine çıkıyor. Bu sırada Sheamus, aprona çıkıyor. Woods'a bağırıyor. Woods'a bağırdığı sırada Big E, kendisine kek fırlatıyor. Sheamus, anlam veremeden Big E'ye bakıyor. Daha sonra Big E'nin üzerine arpondan atlıyor ancak Big E çekiliyor. Sheamus yerde ayağa kalkmaya çalışırken Kofi Kingston aprona çıkıyor. Sheamus arkasını dönüyor. Sheamus daha nefes dahi alamadan Kofi Kingston'dan Crossbody geliyor. Sheamus yere yığılıyor. Bu sırada Xavier Woods da ringin köşesinde ayağa çıkıyor ve iplerin üzerinde yürüyor. Cesaro'nun üzerine doğru atlıyor! Ama Cesaro'dan European Uppercut geliyor!!! Woods'u havada avlıyor. Tuşa gidiyor. 1....2....3!!!! Kel31 saplıyor.

Kazanan: Cesaro (8:32)

Cesaro ile Sheamus girişte galibiyetlerini kutluyorlar. Big E ile Kofi ise Woods ile ilgileniyor. Woods'un ağzı kanıyor. Bu sırada maçın tekrar görüntüleri ekrana geliyor. Görüntüler bittikten sonra Woods'un kollarına kanın sıçradığı görünüyor. Woods, ifadesiz bir şekilde The Bar'a bakarken arka alana gidiliyor.

Kameralarımız şimdi arka alanda, Renee Young'da.

Renee Young: Bayanlar ve Baylar karşınızda AJ Styles. AJ, aynı Backlash'deki rakibin Shinsuke Nakamura gibi sen de bu akşam güreşmek için temize çıkarılamadın. Geçtiğimiz pazar ikinizde yaşadığı olayı küçümsemek hoş olmaz. Bugün Shinsuke ile konuştum ve o senin ile işinin hala bitmediğini söyledi. Sen bu konu hakkında endişeleniyor- (Styles bölüyor.)

AJ Styles: Bekle, Renee. Nereye varacağını anlıyorum ve sana katılıyorum. Shinsuke'nin seviyesine düşütüm ve zevk diyarını aştım. Ben böyle dövüşmek istemiyorum. Ama yapmam gerekiyorsa yapacağım, ve özellikle bu (WWEC'yi gösteriyor.) ortadaysa. Ne kadar da komik, Shinsuke tekrar İngilizce konuştu ve benimle işinin bitmediğini söyledi. Sanırım işimiz bitmedi. Ne zaman, neden veya nerede olduğuyla ilgilenmiyorum. Eğer Shinsuke'nin benimle tekrar ringe girecek kadar cesareti varsa onu bitireceğim. Low-Blow'ların kralı olabilir ama burası, burası AJ Styles'ın inşa ettiği ev!

Kameralarımız değişik bir mekanda şimdi. SD Tag Team divizyonunun oyuncakları görüntüleniyor sırayla. Fakat içlerinde korkunç mesajlar barındırıyorlar. Kamera yavaş yavaş kayıyor ve en sonunda Bludgeon Brothers'ı görüyoruz.

Rowan: Bizim kendimize özel oyuncaklarımız var. Ve lütfen gelin ve bizimle oynayın.

Harper: Bekliyoruz.

Sıradaki maç için ilk olarak Becky Lynch geliyor. Becky geldikten sonra arka alandayız.

Mandy Rose: Paige haklıydı. İki ayağımız üzerinde durma vakti. Biliyorsun, ikimiz de Money in the Bank merdiven maçında olabilir.

Paige: Bekle. Onunla oraya gitmiyorsun değil mi? (Sonya Deville'e söylüyor.) Bayanlar, Absolution öldü.

Sonya Deville: Öldü, evet. Geçen hafta seni duyduk. Anlıyoruz ama gördüğün gibi bir şeylerin farkına vardık Paige.

Mandy Rose: Evet, sen annemiz değilsin. Demek istediğim, yeni rahat ofis işin için bizi mahvedebilirsin. Ama şuna söz veriyoruz ki, birbirimizi asla terk etmeyeceğiz.

Paige: Bu gerçekten garip. Sizi, size birinin uyarı yaptığı bu küçük sohbet zincirinde tutmak isterdim.

Mandy Rose: Ne hakkında uyarı?

Paige: Sonya, bebeğim. Ring kenarından yasaklandın.

Mandy/Sonya: Ne? (İkili telaşlıdır.)

Böylece Sonya ring kenarından yasaklanıyor ve Mandy Rose tek başına geliyor. Maç başlıyor.

Becky Lynch vs. Mandy Rose

Zil çaldığı gibi lock-up alıyorlar. Mandy üstün çıkıyor dediğimiz anda Becky, Mandy'i üzerinden savuşturuyor. Mandy şimdi Becky'e doğru koşuyor ama Becky onu Arm Drag ile savuşturuyor bu defa. Mandy ringin dışına bırakıyor kendini. Bir süre sonra yeniden giriyor. Girdiği gibi Becky onun kolunu kapıp Dis-Arm-Her bağlamak istiyor ama Mandy sert bir dirsek darbesi ile önlüyor onu. Ardından rakibini köşeye alıp tekmeler vuruyor. Mandy, Becky'i karşı köşeye atıyor ve döndüğünde Dropkick! Becky bir süre sonra ayaklanıyor, Mandy'den bu kez de Jumping Knee Strike! Tuş deniyor ama Becky 2'de bozuyor. Mandy, Becky'i kilide alıyor şimdi. Becky kısa sürede kilidi çözmeyi başarıyor ama Mandy onu tutup yere çarpıyor. Becky kalktıktan sonra birbirlerine karşılıklı darbeler vuruyorlar. Becky en sonunda seri forearmlar vuruyor. Mandy sersemleyip geri geliyor ve sert bir forearm sallıyor ama Becky sıyrılmayı başarıyor ve Mandy'nin kolunu kapıyor! Bu kez Dis-Arm-Her bağlayabilecek gibi! Hayır başarısız oluyor. Mandy kurtulmayı başarıyor. Becky hemen onu kaldırıp Bexploder vuruyor. Mandy köşeye savruluyor şimdi. Becky ona Corner Forearm vuruyor. Ardından köşede ayağıyla Mandy'e baskı uyguluyor ama Mandy onu bir anda ittirip yere düşürüyor ve roll-up'a alıyor! Tuş başarılı! Çok aniydi bu!

Kazanan: Mandy Rose (4:38)

Mandy Rose, SD Live'daki ilk maçından kurnazca bir galibiyetle ayrılmayı başarıyor. Becky ringde şaşkınca olanı anlamaya çalışıyor. Mandy girişte galibiyetini kutladıktan sonra arka alana dönüyor.

Daniel Bryan'ın bundan 7 sene önceki MITB zaferini ve akabinde 5 ay sonra TLC 2011'de gerçekleştirdiği başarılı cash-in'i hatırlıyoruz. Ardından gecenin ana maçı için ringdeyiz. İlk olarak Daniel Bryan geliyor, ardından Bryan'ın rakibi Rusev, Aiden English eşliğinde ringe geliyor ve gecenin ana maçı için her şey hazır!

Daniel Bryan vs. Rusev (w/ Aiden English)

Kısa süreli bakışmanın ardından chain wrestling haline geçiyor ikili. Bryan, Rusev'in kolunu kapıyor hemen. Rusev, dirsek darbesiyle kurtulmayı başarıyor Bryan'dan. İplerden sekiyor ve Running Shoulder Block! Bryan yerde. Rusev yine iplerden sekiyor ama Bryan onun bacağını kapıp yere indiriyor ve Surfboard Kneebuster yapıyor Rusev'e. Ardından peş peşe tekmeler vuruyor. Şimdi rakibinin kolunu çeviriyor ama Rusev, Bryan'ı kucaklayıp Body Slam ile indiriyor. Peş peşe stomplar vuruyor. Bryan iplere yaslanmış durumda. Rusev ona doğru koşuyor ama Bryan onu ringin dışına düşürmeyi başarıyor. İplerden sekiyor şimdi ve Suicide Dive! Ama Rusev, Bryan'ı omuzlarından tutup yakalıyor ve anonsör masasına doğru fırlatıyor! Bryan yerle bir! Reklamlara gidiyoruz.

Döndüğümüzde maç ringe taşınmış durumda yeniden. Haliyle Rusev üstünlüğü hakim. Rusev, köşedeki Bryan'a tekmeler vuruyor. Ardından onu karşı köşeye atıyor ama Bryan köşeye çıkıp Rusev'in üzerinden atlıyor ve iplerden sekip Running Forearm Smash'i patlatıyor! Yalnız ne uçtu be, muazzamdı. Rusev köşeye bırakıyor kendini. Bryan yavaş yavaş ayaklanıyor ve 2 kez üst üste Corner Dropkick vuruyor! Ardından Rusev'i top rope'a çıkarıyor. Kendi de çıkıyor ve Super Frankensteiner! Rusev dizlerinin üzerine çöküyor. Bryan'dan YES Kick'ler geliyor. En sonunda Roundhouse Kick geliyor derken Rusev eğiliyor. Accolade mi? Hayır, Bryan da sıyrılıp iplerden sekiyor ama Rusev onu kucağında yakalıyor ve Spinning Side Sl- derken Bryan aniden roll-up'a alıyor Rusev'i! Ama deneme başarısız, Rusev 2'de atıyor. Aynı anda ayaklanıyorlar. Rusev'den Roundhouse Kick! Bryan yere yığılıyor. Rusev tuşa gidiyor ama 2'de bozuyor Bryan. Rusev ayaklanıyor ve Accolade bağlamak istiyor Bryan'a. Ama maçın başında Bryan onun eline çalışmıştı ve Rusev şimdi onun acısını çekiyor. Rusev zorlansa da bağladı derken Bryan bir anda kurtuluyor ve YES Lock'a çeviriyor! Ama iplere yakınlar. Rusev hemen tutunuyor iplere. Kalkıyorlar şimdi. Bryan, Rusev'in yumruklarından sıyrılarak peş peşe tekmeler sıralıyor Rusev'e. Ama Rusev'den en sonunda daha sert bir tekme geliyor. Ardından Reverse German Suplex! Ama Bryan ayakları üzerinde kalmayı başarıyor ve Rusev kalkamadan suratına Roundhouse Kick'i patlatıyor! Rusev yere bırakıyor kendini. Running High Knee için bekliyor Bryan şimdi. Ama Rusev kendini ringin dışına atıyor. Bryan iplerden sekiyor ve Rusev & Aiden ikilisine Baseball Slide! Bryan aprona geçiyor ve dışarıdaki Rusev'e doğru Diving Double Knee ile atlıyor! Rusev'i ringe sokuyor şimdi ve top rope'a çıkıyor. Front Missile Dropkick! Bir kez daha Running High Knee için hareketlendiriyor seyirileri. Rusev kalkıyor ve Running High Knee! Ama Rusev, Bryan'ı yakalıyor bir anda ve Pop-Up Knee Strike! Hemen arkasından Machka Kick! Tuşa gidiyor Rusev. Tuş başarılı! Rusev kazanıyor!

Kazanan ve çanta maçına dahil olan: Rusev (14:22)

Rusev şaşırtıcı bir şekilde Daniel Bryan'ı tertemiz tuş etmeyi başarıyor ve MITB merdiven maçına adını yazdıran 4. isim oluyor. Rusev ve Aiden rampada galibiyeti kutluyor, Bryan ise ringde kendine gelmeye çalışıyor. Şov, Daniel Bryan'ın hüzünlü bakışları eşliğinde sona eriyor.
imza

queen of rowdys

you’re my heart’s sniper

instagram
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil