GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 17-07-2018, 19:47   #1
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 775
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 177262
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart 11 Eylül 2017 RAW | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: Attitude Adjustment & Aschentef & Freakin

Then…Now…Forever…

Şov öncesi Connor’s Cure hakkında bir açıklama yapılıyor. Ardından ekrana bir yazı geliyor. Yazı bittikten sonra seyircilerden USA! USA! USA! chantleri geliyor. Ardından RAW introsunu izliyoruz. Pyrolar patlıyor ve RAW şovu başlıyor! Bu gece Anaheim, California’dayız!

Brock Lesnar'ın bu gece RAW'da olacağını ve Braun Strowman ile John Cena’nın karşı karşıya geleceğini öğreniyoruz. Duyurulardan sonra kameralarımız ringe çevriliyor ve The Truth Reigns! Roman Reigns girişte görünüyor, seyircilerden bir yuhalama geliyor. Roman Reigns bütün soğukkanlığı ile girişte bekliyor. Ardından ringe doğru geliyor, bu sırada No Mercy’de yapılacak olan John Cena vs. Roman Reigns maçının tanıtımı geliyor ekrana. Reigns apronda seyircileri süzdükten sonra ringe girip köşeye çıkıyor ve rakibini beklemeye koyuluyor. Rakibi Jason Jordan! Jordan ringe geliyor, bu sırada ekranlara geçen hafta John Cena ile olan karşılaşmasından görüntüler geliyor. Jason, ringe girip Reigns’in karşısına dikiliyor ve hakem ikiliyi kontrol edip maçı başlatıyor!

Singles Match
Roman Reigns vs. Jason Jordan

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili bir süre tur atıyorlar ringde. John Cena arka alanda maçı takip ediyor. Şimdi iki isim lock up ile başlıyorlar ve bir süre birbirlerine üstünlük kurmaya çalışıyorlar. Roman Reigns şimdi üstünlüğü alıyor eline ve bir köşeden diğer köşeye çarptırıyor Jordan'ın kafasını. Jordan şimdi birden kavrıyor Roman'ı ve Belly to belly Suplex! Ardından ise Corner Shoulder Thrusts darbeleri. Şimdi Jason Jordan çarptırıyor Roman'ın kafasını köşelere ve seri tekmeler vurmaya başlıyor. Jason Jordan şimdi sert bir biçimde diğer köşeye doğru fırlatıyor Roman Reigns'i. Bunu farklı köşelerde birkaç defa yapıyor derken şimdi Roman Reigns'den ani bir Flying Clothesline geliyor. Roman Reigns şimdi ise alıyor köşeye Jordan'ı ve Corner Clothesline! Şimdi ise sert bir Big Boot! Roman Reigns maça üstünlüğünü koymuş durumda. Şimdi ise köşeye geçiyor ve Superman Punch!? Hayır! Jason Jordan reverseliyor ve crossface bağlıyor. Roman Reigns kurturuyor ve kendini ringin dışına bırakıyor. -Reklam- Döndüğümüzde ikili ringdeler. Jason Jordan seri yumruklar vuruyor rakibine. Şimdi ise köşeye doğru fırlatıyor. Jordan çarpıyor ve yerde kalıyor. Roman Reigns şimdi kaldırıyor Jordan'ı ve Suplex! Tuşa gidiyor: 1...2 Kick Out! Roman Reigns şimdi headlock bağlıyor Jordan'a. Jason Jordan bir süre kalkıyor fakat Roman Reigns'den birden Samoan Drop geliyor. Tuşa gidiyor fakat Jordan yine atıyor. Roman Reigns yine headlock bağlıyor rakibine. Jason yine ayaklanıyor ve şimdi köşeye doğru çarptırıyor Roman'ı. Koşuyor Roman'ın üzerine fakat Roman bir tekme yapıştırmak istiyor. Jason Jordan birden yakalıyor Roman'ın ayağını ardından ise Belly To Belly Suplex yapıyor. Şimdi Roman kalkıyor fakat Jordan'dan sert bir clothesline. Tuş denemesi: 1...2.. Roman Reigns atıyor. İkili ayaklanıyorlar ve birbirlerine seri yumruklar vuruyorlar. Jason Jordan şimdi alıyor üstünlüğü eline ve sert bir dropkick! Yine tuşa gidiyor fakat atıyor Roman. Şimdi ise Jordan'dan bir Belly to Belly Suplex? Hayır! Roman reverseliyor iplerden sekiyor fakat Jordan birden eğilip kavrıyor Reigns'i ardından ise Saito Suplex! Şimdi köşeye geçiyor Jordan ve sert bir Corner Spear! Şimdi ise Pumphandle Fallaway Slam! Köprüyü kuruyor Jordan ve gidiyor tuşa: 1...2... KICK OUT! Jason Jordan vakit kaybetmeden Crossface bağlıyor. Roman Reigns acı içinde fakat iplere ulaşmayı başarıyor. Şimdi Jordan Roman'ı kavrıyor fakat Roman'dan sert dirsek darbeleri geliyor. Jordan biraz geriliyor ve koşuyor Roman'ın üzerine derken Roman çekiliyor ve Jordan omzunu sert bir şekilde köşeye çarpıyor. Jordan kendini ringin dışına bırakıyor. Şimdi Roman Reigns'den Drive By! Sokuyor Jordan'ı ringe ve sert bir Superman Punch! Ardından ise köşeye geçiyor ve Spear! Roman Reigns tuşa gidiyor: 1...2...3! Roman Reigns kazanmayı başarıyor. Maçın ardından arka alandaki John Cena geliyor ekranlara. Şimdi ise ringde Roman Reigns ve Jason Jordan ikilisi tokalaşıyorlar.

Kazanan: Roman Reigns

Roman Reigns kazanıyor. Cena arka alandan, Reigns’i takip ediyor. Jason Jordan zar zor ayağa kalkıyor, bu sırada Reigns onun karşısına dikiliyor ve ikili el sıkışıyor. Reigns seyircileri süzerken, Cena’nın yanında Charly Caruso geliyor.

Charly Charuso: Affedersin John. Roman Reigns'in zaferi hakkında söyleyecek sözün var mı?

John Cena: Oh, evet yaparım... ama ben bunu gidip Roman Reigns'e söyleyeceğim.

Kameralar tekrardan ringe dönüyor, Roman Reigns köşeye yaslanmış bir şekilde John Cena'yı bekliyor. My Time is Now duyuluyor ve John Cena girişte görünüyor. Elinde iki mikrofon ile beraber ringe giriyor. Mikrofonu yere bırakıp taunt atıyor, ardından konuşuyor.

John Cena: Şimdi Roman... bu senin taktisel pantolonun için bir cop değil, bu bir mikrofon... ve ne söyleyeceğini duymak için gerçekten heyecanlıyım. Çünkü geçen haftayı düşünecek olursak Roman Reigns buraya çok üzgün bir şekilde geldi. Çaylak Jason Jordon az kalsın beni yeniyordu. Şimdi ise buradayız... çaylak Jason Jordan az kalsın adamı yeniyordu. Yani... bunu yaptığın için bir açıklaman var diye düşünüyorum, bu sadece bir ipucu. Sadece, sadece devam et, belki burası mekanım, buna inanın gibi şeyler söyleyebilirsin.

Seyirciler gülüyor.

Roman Reigns: Aslında John, iyi bir maç için buradaydım hani şu hakkında hiçbir şey bilmediğin konu. 2 yılda senin bütün kariyerin boyunca çıkardığından daha fazla güzel maç çıkardığımı düşünüyorum.

Seyircilerden karışık tepkiler geliyor.

Roman Reigns: Bunun hakkında ne söyleyeceksin John?

John Cena: Bunu sevdim, bunu kesinlikle sevdim dostum. Benim işimi kolaylaştırıyorsun. Genellikle buraya gelip keskin kalmam gerek. Yaptığım tek şey ise buraya gelip konuşmana izin vermek.

Cena ve seyirciler gülüyor.

John Cena: Siz, bunu benim üzerime yıkamazsınız. Roman kendi kendisini gömüyor. Hey, bu senin kötü olduğun anlamına gelmiyor. Sen herhangi birimizin hayal edeceği yeteneklere sahipsin. Sen sadece kafanı kıçından çok fazla yukarı kaldırıyorsun, insan kırkayak gibi. Ve neden burayı gerçekten yönettiğini düşünüyor musun ki, aslında bütün bunların sorumlusunun kendin olduğunu zannediyorsun. Çünkü kimse senin boyutunu küçültmedi. Bu yüzden buradayım Roman! Birkaç hafta önce, her şeyi döndürebilirim dedin. John Cena her şeyi döndürebilir... hayır, hayır bu her şeyi döndürebileceğim demek değil. Bu benim her gün, her şeyi denemek için meydan okumam. Sen, sen bu rinde ya da başka bir yerde her şeyi yapmışsın gibi hissediyorsun. İkinci olarak, bunun sonun başlangıcı olduğunu düşünüyorsun. Yani... sen... gerçek başarıszlığın ne olduğunu öğreneceksin Roman Reigns. Çünkü haftadan haftaya buraya geliyorum ve sana fırsat veriyorum, kıçını okula götürüyorum ve başarısız oluyorsun.

John Cena: BAŞARISIZ OLUYORSUN! BAŞARISIZ OLUYORSUN! Ve bu... Gerçek adamların yaptığı şey değil. Adam adımlar atar... adam dediğin keskin kalır. Adamlar ev ödevini yapar, yapman gereken şey uyuşturucu içmeden önce kıçını buraya getirip özür dilemek.

Seyirciler ooo çekiyor ve destek geliyor.

John Cena: Eğer gerçekten adamın dibiysen Roman Reigns... o zaman yaralarını saracaksın, ayakta kalacaksın ve No Mercy'de bana bir şeyler göstereceksin. Şu an sana bakıyorum. No Mercy'de bir dans çeşidi olacak.

John Cena konuşmasını bitirip, iplerin arasından geçip arka alana doğru yol almak istiyor ancak Roman onu durduruyor ve söze giriyor.

Roman Reigns: Nereye gidiyorsun John? Hayır hayır, o***** olmuş kıçını buraya getir.

Seyirciler ooo çekiyor ve John Cena'nın muazzam bakışı.

Roman Reigns: Garip olan şu. Genellikle başka bir güreşçi buraya gelir ve John Cena'yı da çağırır. Böylece kendilerine isim yapabilirler. (*What*) Sen ise buraya geldin. Sen Pazartesi gecesi RAW'a geldin ve beni buraya çağırdın. Belki de senin 5 yılda sattıramadığın biletleri sattırdığım için olabilir. Olay bu adamım. İşimi düzgün yapamadığımı düşünüyorsun ama biletler güzel satılıyor, gelir göklere kadar çıktı. (Cena anlamamış bir şekilde bakıyor) WWE, bunu sensiz de yapabilir, bu yüzden beni beğenmiyorsun. WWE'nin sana ihtiyacı yok John! Senin WWE'ye ihtiyacın var. WWE'ye ihtiyacın var. Gerçek şu ki, kıçını Holywood'a atamadın. Ben ciddiyim adamım, yardıma ihtiyacın var. Bir adam tanıyorum. Yani, lütfen döndür… Ne yapıyorsan onu yap, büyük konuşmanı yap. Ne söylemek istiyorsan onu söyle çünkü hiçbir şey ifade etmeyecek. Çünkü geri alamazsın.

John Cena: Biliyorsun, bazen insanlar seni hattın üzerine ittiğinde ateşe ateşle karşılık vermek zorundasın. Bu şu an yaptığım şey. Şartları senin anlayacağın hale getireceğim. No Mercy’de beni bir uyuşturucu testiymiş gibi düşün Holmes.

Seyirciler tekrardan ooo çekiyor.

John Cena: Beni GEÇEMEZSİN!

John Cena mikrofonu fırlatıyor ve Roman Reigns ona doğru bakarken ringden ayrılıyor ve arkası dönük taunt atarak ringden ayrılıyor.
Şimdi ekranlara gecenin ilerleyen saatlerinde olacak olan John Cena vs. Braun Strowman maçının tanıtımı geliyor. Ardından birazdan Brock Lesnar’ın ringde olacağını öğreniyoruz. Ve sonrasında arka alanda Sasha Banks görünüyor. Ringe doğru gidiyor. Hemen sonrasında Universal Championship Maçının tanıtımını izliyoruz. No Mercy’i 24 Eylül 2017’de WWE Network’dan seyredebilirsiniz.

Kameralar tekrardan ringe dönüyor ve Sasha Banks bütün ihtişamı ile girişte görünüyor. Sasha’nın üzerinde Connor’s Cure tişörtü var. Sasha aprona çıkıp, klasik girişini tamamlıyor. Bu sırada geçen ekrana geçen haftadan görüntüler geliyor. Emma’nın, Sasha üzerinden tuşu bulması ardından Nia Jax’den yediği Samoan Drop ekrana geliyor. Michael Cole’un yanında spiker masasında Alexa Bliss var. Ringe döndüğümüzde hakem ikiliyi kontrol edip maçı başlatıyor.

Singles Match
Emma vs Sasha Banks

İlk Emma geliyor, ardından Sasha geliyor geçen haftanın görüntülerini gördükten sonra, Alexa Bliss'i spiker masasında görüyoruz. Cole: Yanımda RAW kadınlar şampiyonu Alexa Bliss var. Cole: Fatal 4 Way maçına çıkacaksın, tuş olmadan kemerini kaybedebilirsin, bu konu hakkında düşencen nedir? Bliss: Bunun haksızlık olduğunu düşünüyorum, diğerleri bunun için teşekkür etmeli. Maça geçiyoruz Karşılıklı yumruklaşmalardan sonra, Emma roll-up deniyor, lakin başarısız. Sasha'da deniyor, o da başarısız oluyor. Sasha ipleri gidiyor, gelirken Emma clothesline'ı yapıştırıyor. İkside yerde. Nia Jax geliyor. Alexa'nın yanında gidiyor, reklama gittikten sonra maça tekrar geçiyoruz, Nia Jax spiker masasında. Karşılıklı pinler devam ediyor, Emma köşede Sasha'yı yumrukluyor, ardından pin deniyor tekrardan başarısız. Pinden sonra Emma'yı yaklıyor Sasha, Bank Statement bağlıyor ve Emma pes ediyor.

Kazanan: Sasha Banks

No Mercy'de Nia Jax, Alexa Bliss, Sasha Banks ve Emma'dan oluşan Fatal For Way maçı olacak.

Kameralar ringe döndüğünde Next Big Thing duyuluyor ve Evrensel Şampiyon Brock Lesnar ile Paul Heyman girişte görünüyor. İkili ringe gelip, ringe giriyorlar ve ardından Paul Heyman söze giriyor.

Paul Heyman: Bayanlar ve baylar... Benim ismim Paul Heyman! Ve ben tartışmasız, yenilgisiz ve hükmeden Evrensel Şampiyonu Brock Lesnar'ın sözcüsüyüm.

Paul Heyman: Bu akşam ki işim, size zaten satılmış bir şey satmak. 24 Eylül 2017 Pazar gecesi, Los Angeles’taki Staples Center’da No Mercy olarak bilinen İzle-Öde şovunda, müvekkilim Brock Lesnar, Evrensel Şampiyonluğunu, şampiyona çağındaki en büyük şampiyonluğa karşı Braun Strowman’a karşı koruyacak.

Paul Heyman: Anladığım kadarıyla, Brock Lesnar'ın, WM 30'da Undertaker'ı fethetmesinden sonra, olasılıklar Lesnar'a karşı. Ve nedenlerden birine bakabiliriz. Strowman, Summer Slam'da Lesnar'ı dağıtmıştı çoğu kişiye göre.

Paul Heyman: Strowman, Ertesi gece RAW'a çıkıp, Brock Lesnar'ın kendinden büyük birisiyle karşılaştığını söyledi. Brock Lesnar'dan sözde büyük olan Strowman'e bakıyoruz. Lesnar'dan daha güçlü olman gerekecek ve daha kötü olmanda gerekecek, yoksa Lesnar'dan ünvanını alamazsın. Brock Lesnar'a ait olanı No Mercy'de almaya çalışmalısın. Onu da zannetmiyorum, çünkü bunları diyen tek kişi değilsin, geçmişe bakalım. The Rock, Undertaker ve John Cena. Efsane isimler değil mi bunlar, ama ne oldu, Eat Sleep Conquer Repeat. Hepsi fethedildi müvekkilim tarafından.

Paul Heyman: Corey Graves'in soracağı gibi, Strowman, John Cena'yla birlikte, canavara mı gideceksiniz? Sen bu kadar kötü müsün? Sen bu kadar kötü müsün? Gezegendeki en kötü adamdan daha mı kötüsün? Müvekkilimi etkisiz hale getirebilecek misin? Güvenlik sınırı olarak bilinen Suplex City'e, yani düşmanca zemine geçmeye hazır mısın? No Mercy'de Brocktagona kilitlendiğinde gözlerine bakıp, Savaşçı hazır mısın, diyeceğim. Brock Lesnar'la karşılaşmak için bahane arıyorsun zaten.

Paul Heyman: İşte sana bahane. Savaşçı, hazır mısın?

Paul Heyman: Savaşçı, hazır mısın?

Paul Heyman: Savaşçı, hazır mısın?

Paul Heyman: Brock Lesnar, Braun Strowman, dövüşün.

Paul Heyman mikrofonu bırakıp ringden aşağıya iniyor, Lesnar da bu sırada kemerini çıkarıp hazırlanıyor. BRAUUUUUUUUUN! Braun Strowman girişte görünüyor ve vakit kaybetmeden ringe giriyor. Strowman içeriye girdiği anda kavga başlıyor. Strowman bir yumruk denemesi yapıyor ancak Brock Lesnar ondan sıyrılıp German Suplex denemek istiyor fakat Strowman’dan bir dirsek darbesi geliyor. Lesnar biraz sarsılıyor. Strowman, Lesnar’ı köşeye alıyor ve orada yumruklamaya başlıyor. Bir, iki yumruk vurduktan sonra, Lesnar’ı kafasından tutup karnına diz darbeleri geçiriyor Strowman. Strowman hemen onu kavrıyor ve Running Powerslam pozisyonuna alıyor. Strowman ringin ortasına doğru geliyor ama Lesnar kendisini arkaya atmayı başarıyor ve Strowman’ı itiyor, Strowman köşeye çarpıyor ardından onu German Suplex için tutuyor ve fırlatıyor! Lesnar gövde gösterisi yapıyor, AMA O DA NE? Strowman hemen ayağa kalkıyor! Lesnar arkası dönük seviniyorken, Strowman onun arkasında dikiliyor! Lesnar arkasını dönüyor ve Braun Strowman karşısında! Lesnar şaşırmış bir şekilde onun suratına bakıyor! Bir süre face to face yapıyorlar, ikiside hızlı bir nefes alışverişi içerisinde, Strowman, Lesnar’a “Suplex City’e gitmeyeceğini söylüyor” Lesnar şimdi yumruk sallamak istiyor ama Strowman onu boğazından yakalıyor ve CHOKESLAM! Paul Heyman dışarda şaşırmış bir şekilde ringi izliyor, Strowman ise gözlerini fal taşı gibi açmış şekilde Lesnar’a bakıyor. Lesnar yavaş yavaş ayağa kalkıyor ama Braun Strowman onu tutuyor ve RUNNING POWERSLAM!
Braun Strowman hemen ayağa kalkıyor ve kükrüyor! “UAAAAAAAAAA!” Seyircilerden karışık tepkiler geliyor, Strowman gözünün ucuyla Brock Lesnar’a bakıyor. Lesnar yerde 2.80 uzanıyor. Strowman yerden Universal Şampiyonluk unvanını alıyor ve havaya kaldırırken bir ayağını da Lesnar’ın üzerine basıyor. Elinde unvan ile eğilip, unvanı Brock Lesnar’ın üzerine bırakıyor. Strowman’ın müziği duyulurken, Strowman iplerden geçip apronda duruyor ve iki elini de havaya kaldırıp kükrüyor. Strowman arka alana giderken, bizde ringdeki aksiyonu izliyoruz. Bu sırada Strowman, ringin dışında ringde ki Lesnar ve Heyman’a bakıyor.

Strowman arkasını dönüp gidiyor ve Strowman ile John Cena arasındaki maçın tanıtımını izliyoruz, ardından Enzo Amore’nin konuk olacağı Miz TV’nin tanıtımı ekrana geliyor. Ardından Eater of Worlds Bray Wyatt’ın RAW’da aksiyonda olacağını öğreniyoruz.

Kameralar ringe dönüyor ve Goldust! Goldust ağır adımlarla ringe geliyor, ringe girip kıyafetini çıkarırken ekran kararıyor ve değişik simgeler ekrana yansıyor. Bray Wyatt karanlık bir ortamda karşımıza çıkıyor.

Bray Wyatt: Şimdi uzun bir süredir ben senin tuhaf olduğunu düşünüyordum. Senin farklı olduğunu düşünüyordum. Ama şimdi, sadece korktuğunu düşünüyorum. Bu boyayı çıkarmayı ve dünyayı onun altında yaşayan insanlara göstermekten korkuyorsun. Ama şimdi, sadece korktuğunu düşünüyorum. Bu boyayı çıkarmaya ve dünyayı onun altında yaşayan insanlara göstermekten korkuyorsun. Sen sadece Finn Balor gibisin. Boya senin gücünden başka bir şey değil. Korumanız gereken bir silah. Sizi gerçeklerden korumak için senin silahın, çünkü onsuz sadece ölümlü bir adamsın. Ve Goldust için, şu an yapabileceğiniz tek şey kaçmak.

Bray Wyatt gaz lambasını üflüyor. Ardından ekran kapanıyor, kameralar tekrardan ringe döndüğünde Live in Fear duyuluyor ve seyirciler led ışıklarıyla ringi aydınlatıyor. Bray Wyatt elinde gaz lambası ile ağır adımlarla ringe geliyor. Bu sırada No Mercy’de Balor vs. Wyatt maçının tanıtımı ekrana geliyor. Wyatt ringe giriyor ve gaz lambasını 3-4 tur etrafında döndürdükten sonra etraf aydınlanıyor ve hakem gaz lambasını alıp kenara bırakıyor. Hakem ikiliyi kontrol ediyor ve maçı başlatıyor.

Singles Match
Goldust vs. Bray Wyatt

İlk olarak Goldust girişini gerçekleştiriyor. Daha sonra ise Bray Wyatt girişini gerçekleştiriyor. Maç başlıyor ve Goldust son derece hızlı başlıyor. Seri yumruklar atıyor rakibine ardından ise bir Big Boot! Bray Wyatt kendini ringin dışına bırakıyor fakat Goldust hemen koşarak geliyor ve bir clothesline! Şimdi ise sokuyor Bray Wyatt'ı ringe ve ardından kendiside giriyor. Wyatt şimdi yumruk geçirmek istiyor Goldust'a fakat Goldust izin vermiyor ve sert bir yumruk geçiriyor. Şimdi iplerden sekiyor Goldust derken Bray Wyatt sert bir clothesline geçiriyor ardından ise yerdeki rakibine seri yumruklar vuruyor. Şimdi ise sekiyor iplerden ve Senton Bomb!? Hayır Goldust çekiliyor. Şimdi ise Bray Wyatt kalkıp koşuyor Goldust'ın üzerine fakat Goldust çekiliyor ve Wyatt ringin dışına düşüyor. Şimdi Goldust yumruk darbeleri vurup sokuyor Wyatt'ı. Ardından ise kendisi girmek istiyor fakat bu esnada Wyatt alıyor üstünlüğü eline. Şimdi ise rakibine Sister Abigail vuruyor ve tuşa gidiyor: 1...2...3! Bray Wyatt kazanmayı başarıyor.

Kazanan: Bray Wyatt

Bray Wyatt maçın ardından bir mendil alıyor ve Goldust'un suratındaki boyayı silmeye başlıyor. Bu sırada Finn Balor'un müziği duyuluyor. Finn Balor koşarak ringe geliyor. Şimdi ringe giriyor fakat Bray Wyatt kaçıyor aniden ringden. İkili bakışıyorlar. Bu görüntülerle arka alana dönüyoruz.

Kameralar arka alana dönüyor ve Charly Caruso bizlerle, bakalım konuğu kim ya da kimler?

Charly Caruso: Eh, Bray Wyatt ile Finn Balor arasında No Mercy öncesi bir önizleme. Ve No Mercy hakkında bahsedecek konuklarım; Sheamus ve Cesaro!

Sheamus ve Cesaro kadraja giriyor.

Charly Caruso: Baylar, geçen hafta Gallows ve Anderson ile anlaşmaya girdiniz. Bu gece onlarla karşılaşma şansına sahipsiniz. No Mercy’de Seth Rollins ve Dean Ambrose’a karşı takımınız rövanşa hazırlanırken, bu size yardımcı mı oluyor? Yoksa dikkat mi dağıtıyor?

Sheamus: Chay, inan Gallows ve Anderson’ı, Ambrose ve Rollins’den daha büyük bir tehdit olarak görmüyoruz.

Cesaro: Evet, Gallows ve Anderson’ı sevmeyebiliriz ve bu gece onları yeneceğiz. En azından bir takım olduklarını inkar etmiyorlar.

Sheamus: Doğru.

Sheamus: Ambrose ve Rollins bir takım, buna göre harika bir takım ve bak görünüşe hayatlarının zamanını onlar küçük birleşme turlarıyla geçiriyor gibi görünüyorlar, ama her şey yolunda giderken bir takım olmak çok kolay.

Cesaro: Gerçek test, The Bar’ın tüm gücünü onlara indirdiğimizde, No Mercy’de gelecek.

Sheamus: Onları paspasın içinde bıraktığımızda, hırpalanmış ve çürük havayı soluyoruz. Kırık kaburgalar ve delinmiş akciğerler ve güvenmek zorunda oldukları tek şey içgüdüleridir.

Cesaro: Ve kaybettikleri zaman tarihin özünde Seth Rollins ve Dean Ambrose, bencil ve hizmetçi olduklarını kanıtlayacaklar.

Sheamus: Ve No Mercy’de en düşük seviyedeyken, onları aslan kardeşler gibi çevrelersek ve onlar bu büyük kıyameti hissettiğinde içgüdülerine dönecekler. Ve sonra her zaman yaptıkları şeyleri yapacaklar, birbirlerini kurtların içerisine atacaklar.

Cesaro: Ve onları parçalara ayırırken. Bar’ı kurmadığımızı kanıtlayacağız, Biz Bar’ız!

Kameralar tekrardan ringe dönüyor Seth Rollins ve Dean Ambrose spiker masasında bulunacaklar. Cole onlara hoş geldiniz çağrısı yapıyor. Rollins ise “biz geri döndük” diyor. Ambrose bir dürbün ile ringe bakıyor bu sırada The Club’ın müziği duyuluyor ve Karl Anderson ile Luke Gallows girişte görünüyor. İkili tauntlarını yaparak ringe ilerliyor. Daha sonra siren sesi duyuluyor, ardından bir süreliğine etraf kararıyor ve The Bar! Cesaro girişte görünüyor ve iki elini de havaya kaldırıp tauntunu atıyor. Şimdi Sheamus geliyor. The Bar ve Rollins ile Ambrose uzaktan atışıyor ardından Ambrose ve Rollins yerlerinden fırlayıp ayağa kalkıyorlar. Şimdi iki takım yumruklaşmaya başlıyorlar. Sheamus tam üstünlüğü ele alacakken, The Club geliyor ve Dean Ambrose’a saldırıyor. İkili, Dean Ambrose’u stomplamaya başlıyor bu sırada Cesaro ve Sheamus’da Rollins’i kafasından tutup girişe fırlatıyor. Seth ve Ambrose yerde yatarken, The Bar ile Anderson ve Gallows face to face yapıyor. Ardından birbirlerine girişiyorlar ve yumruklaşmaya başlıyorlar! Bir süre iki taraf yumruklaştıktan sonra hakemler ve görevliler gelip araya giriyor, ortamı yatıştırmaya çalışıyorlar. Tüm takımlar yatıştırıldıktan sonra, bizde John Cena vs. Braun Strowman maçının tanıtımını izliyoruz. Ardından The Miz kendi şovunda, Enzo Amore’u konuk edecek. Daha sonra az önce girişte yaşananları izliyoruz.

Şimdi kameralar arka alana çevriliyor ve Seth Rollins ile Dean Ambrose, Kurt Angle’ın yanında bir şeylerden dert yanıyor.

Seth Rollins: Kurt, bu gece bu adamlarla bir maç istiyoruz.

Kurt Angle: Hangi adamlar? Gallows ve Cesaro ya da Cesaro ve Sheamus?

Dean Ambrose: Hepsiyle!

Kurt Angle: Dinleyin Beyler.

Kurt Angle: Takımlar Şampiyonluğu'nu hak etmediği bir pozisyona sokamam bunun için No Mercy'i beklemelisiniz. Ama iki takım arkadaşı daha bulursanız bu gece 8 Adamlı Takım mücadelesinde The Bar ve The Club ile karşılaşabilirsiniz.

Dean Ambrose: Tamam, iki takım partneri bulacağız. Disney Dünyasına gitmemiz ve Mickey Mouse ile Batman’i bulmamız gerekse bile, bu gece takım partnerlerini bulacağız.

Kurt Angle: Gerçek insanlar bulman gerek.

Seth Rollins: Endişelenme, yapacağız, yapacağız. Bunun hakkında endişelenme.

Seth Rollins, Ambrose’u oradan alıp götürüyor. Angle onların arkasından bakarken bizde tekrardan ringe dönüyoruz.

Kameralar tekrardan spiker masasına çevriliyor. Michael Cole, Booker T ve Corey Graves karşımızda. Cole, Angle'dan bahsediyor, ardından Asuka'nın debut yapacağı promo ekranlara geliyor. Kameralar tekrardan arka alana çevrildiğinde Nia Jax karşımıza çıkıyor. Nia Jax televizyona bakarken, Alexa Bliss sinirli bir şekilde yanına geliyor.

Alexa Bliss: Sen buna inanabiliyor musun? Asuka. Şovu çalmaya çalışacak bir başka kadın daha RAW’a geliyor.

Alexa Bliss: Yani, Kurt bize ne yapmaya çalışıyor? Raw, Alexa ve Nia’nın olmalı. Hayır, Alexa ve Nia şov ve Alexa.

Alexa Bliss: Ve No No Mercy’de ikimizin de her zaman istediği gibi bire bir maçta ikimizi öne çıkarmalı.

Alexa Bliss: Demek istediğim... Düşün. Sen ve ben klasik bir maç yapabiliriz.

Alexa Bliss: Ama hayır, Kurt gidip Sasha’ya otomatik olarak bir rövanş hakkı vermek yerine gidip Emma’ya milyonuncu kez şans vermenin harika bir fikir olduğunu düşündü.

Nia Jax: Gerçekten.

Alexa Bliss: Ve şimdi ki maçta 4 kişi olacağını ve sıcak bir kaos olacağını umuyorum. Ne düşündüğümü biliyor musun? Kurt Angle’ın en iyi arkadaş olduğumuz gerçeğini takdir etmediğini düşünüyorum.

Nia Jax: Biz en iyi arkadaş değiliz.

Alexa Bliss: Sadece beni dinle. Geçen hafta ki tokat için üzgünüm. Duygularım beni etkiledi ve beni herkesten daha iyi biliyorsun . Üzgünüm ki duygularımla ilgilenmiyorum. Ve üzgünüm, Kurt Angle’a giidp, senin bir fırsat alman için onunla konuşmadım.

Alexa Bliss: Bu benim suçum, üzgünüm. Tüm bunları geride bırakalım, tekrardan yakın arkadaş mıyız?

Nia Jax: Belki ama bu duyduklarından sonra benimle arkadaş olmak istemeyebilirsin.

Alexa Bliss: Ne yaptın?

Nia Jax: Benimle bire bir maçta bulunmak ister misin? Yani, Kurt Angle ile konuştum ve gelecek hafta bu maç olacak.

Nia, Alexa’nın dibine kadar girip bir bakış atıyor ardından oradan ayrılıyor. Alexa tedirgin bir şekilde unvanına bakıyor ardından kameralarımıza arka alanda Elias takılıyor elinde gitarı ile ringe doğru geliyor.

Kameralar tekrardan ringe çevrildiğinde ringe spot ışığının düştüğünü görüyoruz.

Anonsör: Bayanlar ve Baylar karşınızda Elias.

Kamera ringin içerisine dönüyor ve Elias gitarı ile karşımızda.

Elias: Merhaba, Ben Elias. KİM ELIAS İLE YÜRÜMEK İSTER? Bu kötü değil. Benimle yürümenin hayatınızda yaptığınız en iyi kararın olduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden hepinizin cep telefonlarını susturmak, alkışlarınızı tutmak ve asla unutmayacağınız bir deneyimi ayarlamak için hepinize ihtiyacım var çünkü bu şarkıyı hepiniz için yazdım.

♪ – ♫ See, your only claim to fame ♪ – ♫
♪ – ♫ Is the mighty ducks. ♪ – ♫
♪ – ♫ But after being here for 10 ♪ – ♫
♪ – ♫ Minutes, It’s clear to me ♪ – ♫
♪ – ♫ Anaheim sucks ♪ – ♫
♪ – ♫ It sucks so bad, It's sucks ♪ – ♫
♪ – ♫ So bad ♪ – ♫
♪ – ♫ Every time I--- ♪ – ♫

Elias şarkısını söylerken onu bir müzik bölüyor. Ve Kalisto girişte görünüyor! Kalisto tauntunu atıyor ve ringe doğru geliyor. Kalisto zıplayarak ringin içerisine giriyor. Hakem ikiliyi kontrol edip maçı başlatıyor.

Singles Match
Elias vs. Kalisto

Elias hızlı bir şekilde Kalisto’nun üzerine gidiyor ancak Kalisto sıyrılıp bir tekme yerleştiriyor. Kalisto ardı ardına tekmeler geçiriyor Elias’ın bacağına, ardından Elias vakit kaybetmeden üstünlüğü ele alacakmış gibi oluyor ve Kalisto’nun karnına bir tekme yerleştiriyor. Hemen onu kafasından tutup köşeye göndermek istiyor ancak Kalisto takla atarak köşeye gidiyor. Elias hemen onun üzerine koşuyor fakat Kalisto ayağını kaldırıyor ve tam suratına! Elias şimdi afallıyor, bu sırada Kalisto köşeye çıkıyor. Elias’ın döndüğünü görünce üzerine Crossbody ile uçuyor! İkili hemen kalkıyor, Elias, Kalisto’nun üzerine koşuyor ama Kalisto ipleri eğiyor ve Elias ringin dışına düşüyor! Elias hemen aprona çıkmak istiyor ama Kalisto iplerden destek alıyor ve Enzuigiri! Kalisto durmuyor ve iplere doğru gidiyor, şimdi iplerden sekiyor ve Tope Can Hilo ile üzerine uçuyor! Kalisto ringin dışında Elias’ı kafasından tutuyor ve ringin içerisine sokuyor şimdi. Kalisto, Elias yerdeyken karnına bir tekme çıkartıyor. Ardından bir tane daha tekme vuruyor tam karnına! Elias iplere doğru gidiyor, Kalisto onu kafasından tutup ringin ortasına getirmek istiyor ancak Elias hemen kendini ringin dışına atıyor. Bu sırada Kalisto ona yetişmek isterken, Elias onu kolundan tutuyor ve Arm Stunner ile Kalisto’yu aprona vuruyor! Kalisto yerde acı içerisinde kıvranırken, Elias’da dinlenmeye çalışıyor. Bu sırada hakem de sayıyor. Elias, Kalisto’yu kaldırıp ringin içerisine sokuyor hemen. Kalisto toparlanmaya çalışırken, Elias ona bakıp tişörtünü yırtıyor ve fırlatıyor. Ardından köşede toparlanmaya çalışan Kalisto’nun üzerine gidiyor ve onu stomplamaya başlıyor. Elias bir süre stomp darbesi geçiriyor ona hakem uyarıyor onu Elias çıldırmış gibi stomplarken hakem ayırıyor. Elias, Kalisto’ya “kalk” diye bağırıyor ardından onu kafasından tutup kaldırıyor ve iplere gönderiyor. Kalisto iplerden sekiyor ve Elias’dan Clothesline! Kalisto yere yığılıyor. Elias şimdi tuşa gidiyor, 1….2…. Kalisto atıyor! Elias hemen bir Arm Drag bağlıyor. Kalisto yavaş yavaş ayağa kalkmak istiyor fakat Elias onu tutuyor ve havaya kaldırıyor ardından yere çarpıyor! Elias, Arm-Drag bağlamaya devam ediyor, Kalisto da acı içerisinde bağırıyor. Kalisto şimdi ayağa kalkıyor, Elias onu havaya kaldırmayı deniyor ancak Kalisto onu bir anda reverse roll-up’a alıyor. Hakem sayıyor, 1…. Elias hemen atıyor. İkili hemen ayağa kalkıyor, Elias hamle yapmak istiyor fakat Kalisto sıyrılıyor ve Back Kick! Elias’ın ayaklandığını gören Kalisto köşeye çıkıyor ve Elias’ı Tornado DDT ile yere çakıyor. Hemen tuşa gidiyor, 1…2… Elias atıyor! Kalisto bir anda ayağa kalkıyor ve tişörtünü yırtıyor. (Biraz uzun sürse de başarıyor) Ardından köşeye çıkıyor ve Elias’ın üzerine atlıyor ancak Elias çekiliyor, Kalisto arkasını dönüyor ve Elias’ın üzerine Hurricanrana için atlıyor ama Elias onu yakalıyor ve Powerbomb ile yere vuruyor! Ardından yerde ki Kalisto’ya stomp darbeleri geçiriyor ve onu kavrayıp Drift Away ile işi bitiriyor. Elias tuşa gidiyor, 1….2….3!

Kazanan: Elias

Elias kazanıyor. Görevliden gitarını alıyor, gitarını arkasına atıyor. Hakem onun elini kaldırıyor. Ardından Brock Lesnar ve Braun Strowman arasında yaşananları izliyoruz. Hemen ardından John Cena vs. Braun Strowman maçının şimdi olacağını öğreniyoruz.

Kameralar tekrardan ringe çeviriliyor ve My Time is Now! John Cena girişte görünüyor. “John Cena Sucks” tezahüratları ile ringe geliyor. Koşarak ringe giriyor ve şapkasını fırlatıp, tauntunu yapıyor. Bu sırada No Mercy’e duyurulan John Cena vs. Roman Reigns maçının tanıtımı ekranlara geliyor. John Cena hazırlıklarını tamamlıyor ve tişörtünü fırlatıp Braun Strowman’ı beklemeye koyuluyor. Ardından Braun Strowman girişte görünüyor ve girişte ellerini havaya kaldırıp kükrüyor. Ekranlara No Mercy’e duyurulan Brock Lesnar vs. Braun Strowman Universal Championship maçının tanıtımı geliyor. Strowman ayaklarını paspas varmış gibi yere siliyor ve Cena ile yüzleşiyor. Hakem ikiliyi kontrol ediyor ve maçı başlatıyor!

Singles Match
John Cena vs. Braun Strowman

Şimdi hakem aradan çekiliyor ve John Cena ile Braun Strowman karşı karşıya kalıyor. Cena köşeden destek alarak, Strowman'a doğru bakıyor ardından Strowman'ın üzerine koşuyor ve Lock-up'a giriyorlar. Braun Strowman hemen John Cena'yı tutup fırlatıyor, bu sırada Cena kendisini hemen ringin dışına atıyor. Cena şaşırıyor ve ring içerisindeki Strowman'a doğru bakıyor. Cena tekrardan kendisini ringin içerisine atıyor ve köşede hazırlık yapıp, Strowman'ı süzüyor. Cena biraz temkinli davranıyor, Strowman ona doğru bir hamle yapmak istiyor ancak Cena hemen koltuk altından sıyrılıp kaçıyor oradan. Şimdi Strowman köşede onu sıkıştırmış gibi oluyor ve tekrardan hamle deniyor ancak Cena yine oradan sıyrılmayı başarıyor. Cena istemeden de olsa Strowman'ı kızdırmaya başladı gibi. Strowman, Cena'ya keskin bir kılıç gibi bakıyor ardından Strowman ve Cena lock-up için bir hamle yapıyor. Ancak Cena sıyrılıyor fakat bu sefer kaçmıyor, hemen onu belinden kavrıyor derken Headlock bağlıyor. Şimdi Strowman onu kaldırmayı deniyor fakat Cena iplere gidiyor, Cena iplerden sekiyor ve Strowman'dan Clothesline! Cena yere seriliyor. Strowman, Cena'nın başı ucunda soluyor, bu sırada da Reigns arka alanda maçı takip ediyor. Strowman şimdi köşeye gidiyor, ardından koşuyor ve Corner Splash geliyor. Cena ezildi resmen! Reigns bu durumdan oldukça memnun gözüküyor. Cena şimdi kendini yere atıyor ve karnını tutmaya başlıyor. Ardından ağır ağır kalkmaya çalışıyor ancak Strowman onu kafasından tutup bir Headbutt geçiriyor. Cena, Strowman'dan destek alarak ayağa kalkmayı deniyor fakat Strowman onu kafasından tutup iplere gönderiyor ve ardından Clothesline! Strowman maçı domine ediyor şu anlık. Strowman iplerden destek alıyor ve ayağı ile Cena'nın kafasına bastırıp onu bezdirmeye çalışıyor, o sırada hakem uyarıyor onu şimdi bırakıyor ve Cena'ya bir stomp darbesi geçiriyor. Strowman şimdi doğrulmaya çalışan Cena'yı kafasından tutup iplere gönderiyor ve bir Clothesline daha deniyor fakat Cena oradan sıyrılıyor ve bir Dropkick! Ancak Strowman'a işlemiyor bu! Ve Cena arkasını döndüğü anda Strowman'ın Running Dropkick'i ile karşılaşıyor! Bu hareket sonrası seyircilerden destek alıyor ve ellerini iki yana açıp kükrüyor. Cena şimdi köşede doğruluyor, Strowman durmuyor ve Cena'nın üzerine koşup Corner Clothesline! Cena yere düşüyor, Strowman ona bakıyor bir süre sonra Cena, Strowman'dan destek alarak ayağı kalkmayı deniyor ancak Strowman onu ellerinden tutup yere fırlatıyor. Cena, Strowman karşısında hiç varlık gösteremiyor. Strowman seyircilere doğru "bu sizin kahramanınız" diyerek bağırıyor. Ardından onu kolundan tutuyor ve yere fırlatıyor tekrardan. Strowman aynı hareketi tekrardan deniyor ancak Cena hemen doğruluyor ve seri yumruklar atmaya başlıyor! Son yumruğu atıp, Strowman'ı Attitude Adjustment pozisyonuna almayı deniyor fakat olmuyor! Cena başaramıyor! Şimdi Strowman onun sırtına bir Double Axe Handle geçiriyor, Cena yere düşüyor. Cena yavaş yavaş doğruluyor, Strowman onu kafasından tutuyor ve bir yumruk sallıyor. Cena maç başından beri olduğu gibi yine yere yığılıyor. Seyirciler Braun Strowman'ın dominasyonunu seyrediyor, Strowman Cena'yı saçlarından tutup bir yumruk geçiriyor. Hemen köşeye gidiyor ve üzerine doğru koşuyor fakat Cena'dan bir tekme geliyor. Cena şimdi Strowman'ın üzerine doğru koşuyor ancak Strowman onu yakalıyor ve Fallaway Slam! Cena yine yerde. Cena kendini ring dışına atmış, Strowman ise ona doğru bakıyor.

Reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde değişen bir şey yok, Cena her zamanki gibi olduğu yerde. Strowman'ın hamlesi ile 2.80 yere uzanıyor. Reklamlardayken yaşananlar ekrana geliyor. Strowman'ın, Cena'yı steel steps'in üzerine doğru fırlattığını izliyoruz. Ringde ise Strowman, Cena'ya hamle yapmak istiyor fakat Cena eğiliyor ve ardından ipleri eğiyor Strowman dışarı uçuyor. Strowman'ın hafif canı yanmış şekilde. Strowman ring dışında dinlenmeye çalışıyor fakat Cena doğrulup oraya gidiyor ve Strowman'ı kafasından tutuyor derken Strowman'dan bir diz darbesi geliyor. Ardından sırtına bir chop darbesi geçiriyor ve Cena yere düşüyor. (Bu kaçıncı söyleyişim acaba xd) Şimdi Strowman onu kafasından tutup ringin içine atmak istiyor ama Cena bir reverse yapıyor ve Strowman kafasını iplere çarpıyor. Cena ringe giriyor ardından da Strowman giriyor. Strowman ringe girer girmez, Cena'dan bir diz darbesi geliyor suratına. Cena, Strowman'ı Attitude Adjustment pozisyonuna almayı deniyor, fakat başaramıyor ve Strowman Cena'ın üzerine çöküyor! Cena ezildi! Strowman onu çevirip tuş deniyor, 1....2..... Cena maçın bitmesine izin vermiyor! Strowman, Cena'ın üzerine Running Shoulder Thrust için koşuyor fakat Cena çekiliyor ve Strowman'ın kafası köşeye giriyor! Cena şimdi onu kavrıyor ve Back Suplex ile zemine çarpıyor! Cena doğruluyor ve Five Knuckle Shuffle için hazırlık yapıyor. Şimdi eğilip You Can't See Me yapıyor ve iplerden sekiyor derken Strowman bir anda ayağı sıçrıyor ve Strowman'dan ani bir SPINEBUSTER! Strowman şimdi tuşa gidiyor, 1....2.... Cena atıyor! Spinebuster’ın tekrarını izliyoruz, şimdi köşede doğrulmaya çalışan Cena’nın üzerine koşuyor ve Corner Splash! HAYIR! HAYIR! Cena çekiliyor! Strowman çok sert çarpıyor köşeye ve Cena, Strowman'ı kavrıyor şimdi Attitude Adjustment geliyor! Ancak Cena tuş girişiminde bulunamıyor, çünkü Strowman kendisini hemen ringin dışına atıyor! Cena da düş kırıklığı hakim. Şimdi Strowman doğrulmaya çalışıyor, çelik basamağın yanına gidiyor. Bu sırada da Cena ringden iniyor ve Strowman'a doğru koşuyor ancak olacakların farkında değil! Cena ne olduğunu fark edemeden kafasına çelik basamağı yiyor! Cena 2.80 yerde uzanırken, hakem Strowman'ı uyarıyor. Şimdi Strowman diğer çelik basamağı tutup ringin içerisine koyuyor ve Cena'ya doğru gidiyor. Cena'yı kafasından tutup ringe sokuyor şimdi. Hakem onu uyarmaya devam ediyor, Cena ise iplere tutunuyor. Strowman onu kaprisinden tutup kaldırıyor ve Running Powerslam pozisyonuna alıyor! Ve çelik basamağın üzerine Running Powerslam! Hakem hemen zili çaldırıyor ve maç bitiyor! Bu hareket sonrası Strowman diskalifiye ile maçı kaybediyor!

Diskalifiye ile Kazanan: John Cena

Bu olay Strowman'ın pek de umrundaymış gibi gözükmüyor. Strowman çelik basamağın üzerine çıkıp kükrüyor. Yaptığıklarından dolayı keyifli gözüküyor, Cena yerde yatarken ona doğru You Can't See Me yapıyor derken ve arka alanda Reigns'in yanında Caruso var.

Charly Caruso: Affedersin Roman. Braun Strowman’ın John Cena’ya yaptığıyla ilgili tepkin nedir?

Roman Reigns: Canavarın ona merhameti olmadı ve benim de olmayacak.

Reigns sözünü bitirip oradan ayrılıyor.

Strowman ringde gövde gösterisi yaparken, bizde Strowman'ın yaptıklarını tekrardan izliyoruz. Strowman atletini çıkarıp, Cena'ya doğru bir süre bakıyor ardından iki kolunu havaya kaldırırken Michael Cole, Main Event'da yapılacak olan 8 adamlı Tag Team maçından bahsediyor. Seth Rollins ve Dean Ambrose'un partnerler olarak kimleri bulduğunu birazdan öğreneceğiz diyor. Sırada Miz TV'nin olacağını öğreniyoruz.

Dean Ambrose ve Rollins arka alanda dolanıyor, ikili partner arıyor olmalı. Oradan geçerken iki kişiye rastlıyorlar.

Dean Ambrose: Hey, siz hiç Takımlar maçında bulundunuz mu?

Seth Rollins araya girmeye çalışıyor fakat Dean Ambrose ısrarcı.

Dean Ambrose: Bu akşam ne yapıyorsunuz?

Adam: Belki…

Dean Ambrose: Tamam, işinize bakın.

Dean Ambrose gözlerini bir tarafa doğru çeviriyor. Onlara doğru yürüyor. Bu isimler Jamie Noble ve yan çarı!

Seth Rollins: Bunlar daha iyi.. Şimdi bu daha iyi.

Dean Ambrose: Bu bin kişinin bekçisi!

Seth Rollins: Yeah, ve Jay.

Dean Ambrose: Bunun için giyinmedin.

Seth Rollins: Hayır ama onlar…

Dean Ambrose: Bunun için giyinmedin çünkü….

Seth Rollins: Ama seçenekler tükeniyor.

İkili onları da pas geçiyor ve yine birilerine rastlıyorlar.

Dean Ambrose: İşte aradığım adamlar.

Kamera diğer tarafa çevriliyor ve Hardy Boyz! Seyircilerden destek geliyor.

Jeff Hardy: Teknik olarak, biz The Boyz’uz.

Matt Hardy: Ama ikinizle görüşmek çok güzel.

Dean Ambrose: Havalı. Sana sormama izin ver. Bu akşam ne yapıyorsunuz?

Hardy’ler soruyu cevapsız bırakıyor ve kameralar tekrardan ringe dönüyor.

Kameralar tekrardan ringe döndüğünde ışıklar kapanıyor ve I come to Play duyuluyor. Kıtalararası Şampiyonu The Miz, kırmızı ceketi ve kırmızı pantolonu ile alıcı güzelliği ile Maryse görünüyor. Yanlarında ise Miztourage var. Miz ve Maryse öpüşüyor. Ardından ringe doğru geliyorlar, ardından demir basamaklardan içeriye giriyorlar. Miz şimdi eline mikrofonu alıyor ve söze giriyor.

The Miz: WWE tarihinin en çok izlenmesi gereken talk şovu Miz TV’ye hoş geldiniz. Konuğumu çağırmadan önce eşim Maryse ile beraber WWE’yi sonsuza dek değiştirecek bir duyuru yapmak istiyoruz. Eşimle beraber… bu haberi duyurmanın yolları konusunda… uzunca düşündük. Ve şu sonuca vardık, bu haberi ilk tanıştığımız yerde duyurmak en iyisi olacaktı. WWE’de, sizin karşınızda. Daha fazla uzatmadan, eşim Maryse ile ben- Sen devam et canım. BİR BEBEĞİMİZ OLACAK!

Seyircilerden cheer geliyor ve Bo Dallas’ın arkadan anlamsız alkışlaması xd. Ardından seyircilerden “Yes” chanti geliyor. Axel ve Dallas, Maryse’i tebrik ediyor. Miz’de seyircilerden gelen desteğe bakıyor, ardından Maryse ile öpüşüyor. İkili birbirine bakıyor. (Muazzam görüntü) Miz tekrardan söze giriyor.

The Miz: Maryse sana bir söz verdim. Kurt Angle’ın aksine doğduğu andan itibaren çocuğumuzun yanında olacağım. Bu küçük mucizeyi onurlandırmak amacıyla bir konuşma hazırladım.

Miz bir kağıt çıkarıyor ve oradan bir şeyler okumaya başlıyor.

The Miz: Babalık bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalık benim gibi harika-

The Miz’in konuşmasını bir müzik bölüyor ve bu kişi Enzo Amore! Enzo Amore girişte değişik dans stilleri ile bizlere bir şov sunuyor ve elinde kendine has olan mikrofonu var.

Enzo Amore: Benim adım Enzo Amore. Ben tescilli bir gangster ve iyi niyetli bir insanım. Ve bunu öğretemezsiniz! Bada-boom! Odadaki en gerçekçi adam burada! Nasılsınız?

Enzo Amore şen şakrak tavırlarıyla ringe giriyor. Enzo ringe girdiği anda Miz konuşmaya başlıyor.

The Miz: Belki idrak edemiyorsundur ama eşim ile paylaştığım çok duygusal bir anı böldün. Şunu anla. Bu benim şovum. Ben seni taktim ettiğimde gel-

Enzo Amore aniden araya giriyor.

Enzo Amore: Hayır, hayır. Müziğimi çalmalarını istedim çünkü, bir nasılsa gelecektim, iki ben de kutlamak istedim. Çok güzel bir haber bu! Eşin Maryse ve senle beraber kutlamak istedim. Nasılsın?

The Miz: Eşime bir daha nasılsın deme!

Enzo Amore: Peki haklısın, biraz konudan saptım, bazen düşünmeden konuşuyorum.

The Miz: Sendeki sorun da bu değil mi zaten? Düşünmüyorsun. NXT’den RAW’a geldiğinizde Cass ve sen “sıradaki büyük isimler” olarak lanse ediliyordunuz. Birçok ürün sattırıyor, John Cena ile Pay Per View’a çıkıyordunuz. Herkes Enzo ve Cass’i seviyordu. Bir de şu anki haline bak. Zaman ilerledi ama çeneni ne zaman kapatman gerektiğini öğrenemedin. Kimseyi dinlemiyorsun. Her şeyi, herkesten daha iyi bildiğini sanıyorsun. İşte bundan dolayı WWE tur otobüsünden ve soyunma odasından kovuldun! Hafifsiklet Divizyonuna karakterini getirmeyi sen mi seçtin sanıyorsun? Oraya yollandın, çünkü gidecek başka bir yerin yoktu. Çünkü RAW kadrosunda sana katlanabilen kimse yok! Ve bunu diyen de benim! Sana yardımcı olabilirim. Ben de senin durumundaydım. WWE'ye ilk geldiğimde bazı insanlara yanlış bir şekilde davrandım. Ama senin aksine toparlandım, kendime çeki düzen verdim ve insanların saygısını kazandım. Buraya gelip benden tavsiye ve yardım isteyeceğine, bir şeyler öğreneceğine, eşimle beraber hayatımın en kutsal anını böldün, kariyerimin değil, hayatımın! Lanet olsun, sende çok büyük yetenek görüyorum ama ard arda o kadar hata yaptın ki seni izlemekten bıktım! 205 Live'a gittin fakat Neville gibilerle aşık atabileceğini mi sanıyorsun? WWE’de kendi mevkisinin sahibi Neville ile? Umrunda olan tek şey WWE ringinde harikalar yaratmak olan Neville ile? Senin umrunda olan şey ise üçüncü sınıf rapçilerle takılmak. Bu yüzden hile yapmak zorundasın. Çünkü Neville ve Hafifsiklet Divizyonundaki diğer insanlar uçup kaçıyorlar. WWE alemi de nutku tutulmuş bir şekilde onları izliyor. Sen ise üst iplere çıktığında takılıp yüz üstü düşüyorsun. Her şeyi kolaylaştıran 2 metrelik dostun da artık yanında değil. Şu an sana bakan insanlar, birkaç slogan söyleyen, sahte bir artistten başka bir şey görmüyor.

Miz sözlerini bitiriyor ve Enzo Amore söze giriyor.

Enzo Amore: Ciddileşmek istiyorsun ha?

Enzo Amore: Odadaki en gerçekçi adam olduğumu sana hatırlatırım. Senin de dediğin gibi Mikey, ikimiz de benzer durumların içine düştük. Ama bunun dışında ortak hiçbir şeyimiz yok! Arka alandaki insanlar sana düşman oldu çünkü herkesi taklit ettin. Chris Jericho ve Ric Flair gibilerini. Bu yüz belki birilerini sinir ediyordur. Şunu söyleyebilirim… yüzüm ve ben orjinaliz! Sen ise orjinal değilsin, tamam mı? Başka insanların bir taklitisin, tamam mı dostum? No Mercy'de Cruiserweight unvanının ortada olduğu maçta Neville'ı yeneceğim. Daha sonra RAW'a gelip, seni yenmek bana koymaz. Çünkü kağıt üstünde bir şampiyondan başka bir şey değilsin.

The Miz: Ben mi kağıt üstünde şampiyonum? Ben miyim o? Kağıt üstünde bir şampiyon olduğumu düşünüyor musunuz? Şampiyonluk kazanmak için her şeye sahip olduğuna mı inanıyorsun? Buna mı inanıyorsun? Eğer şampiyonluk kazanmak için her şeye sahip olsaydın, en iyi arkadaşın seni terk etmezdi!

Enzo Amore: Çok fazla arkadaşım olmayabilir. Ama ihtiyacım olan iki şey yanımda. Şimdi seninle dövüşmek için!

The Miz: Neye bulaştığının farkında bile değilsin. Sana nasıl bir şampiyon gibi yürünür, konuşulur, görünür ve davranılır öğreteceğim. Bak ne diyeceğim: Galibiyetimi doğmamış çocuğuma adayacağım.

Enzo Amore: Doğacak çocuğundan özür dilerim. Fakat Daniel Bryan haklıymış, seni tanımlayacak tek bir söz var! Ve senin için heceleyeceğim! S-A-W-F-T! SAWFT!

Enzo Amore sözlerini bitiriyor. İkili birbirini keserken, Hell in a Cell WWE 2K18 tanıtım ekrana geliyor.

Singles Match
Enzo Amore vs. The Miz

Zil çalıyor ve ikili lock up ile başlıyorlar. Bir süre birbirlerine üstünlük kurmaya çalışıyorlar. The Miz şimdi bir diz darbesi vuruyor ardından ise iplere gönderiyor Enzo'yu fakat Enzo birden ringin dışına çıkıyor. Ardından ise bir mikrofon alarak konuşmaya başlıyor.

Enzo Amore: Kendine Kıtalararası Şampiyonu diyorsun, bu güzeli. Sen güreşiyorsun tamam mı? Holywood dostum olacağını biliyorsun, A listesinde ağzın çalışıyor ama güreşin doğrudan DVD’ye gidiyor. Nasılsın?

The Miz şimdi ringin dışında bir clothesline yapıştırıyor Enzo'ya. Ardından ise bir mikrofon alıyor ve Nasılsın? diyor. Şimdi ise defalarca kafasını aprona çarptırıyor Enzo'nun. Ardından ise çıkıyor köşeye Miz ve mikrofonla konuşacağı sırada Enzo birden iplere çarpıyor ve The Miz köşeden düşüyor. Enzo mikrofonu alarak bir şeyler söylüyor. The Miz bunun üzerine sinirleniyor ve seri bir şekilde yumruklamaya başlıyor Enzo'yu. Enzo şimdi kendini ringin dışına bırakıyor derken Bo Dallas ve Axel saldırıyorlar Enzo'ya. Hakem bitiriyor maçı.

Diskalifiye ile Kazanan: Enzo Amore

Şimdi Bo Dallas ve Curtis Axel sokuyorlar Enzo'yu ringe. The Miz ise Enzo'yu kaldırıyor ve Skull-Crushing Finale! Enzo ruhunu teslim etmiş durumda. Maryse giriyor şimdi ringe ve The Miz ile öpüşüyorlar.

Gecenin ana olayında gerçekleşecek olan 8 adamlı takımlar mücadelesinin tanıtımı geliyor ekrana. Hardy Boyz maçta yer alacak. Nia Jax ile Alexa Bliss'in gelecek hafta RAW'da olacaklarını öğreniyoruz. 205 Live'dan da bir tanıtım geliyor ardından Amore kendini arka alana zor atmış vaziyette. Bir bariyere yaslanıp dinlenmeye çalışıyor ama yanında birisi var. Kamera o tarafı gösteriyor ve bu isim Neville! Amore ona bakıyor ancak Neville bir anda gülmeye başlıyor. Neville gülerek oradan ayrılıyor. Enzo onun arkasından ona bakarken bizde tekrardan ringe dönüyoruz.

The Bar ve The Club ringde rakiplerini bekliyor. The Bar köşeye çıkıp taunt atıyor, ardından The Bar ve Ambrose ve Rollins arasında yaşananları izliyoruz. Daha sonra bütün takımların birbirine girişleri ekrana geliyor. İki takım ringde birbirlerine cevap verirken, The Second Coming! Seth Rollins girişte görünüyor, ardından Retaliation duyuluyor ve Ambrose girişte! Ambrose, Rollins’in yanına geçiyor ve partnerlerini beklemeye koyuluyorlar. Şimdi Hardy Boyz girişte görünüyor ve ringe geliyorlar.

Ringe girince bir brawl başlıyor. Yumruklar havada uçuşmaya başlıyor. Sırayla ring dışına düşüyorlar ve Hardy ile Cesaro ringde kalıyor. Hakem şimdi ayırıyor ikiliyi. Takımlar yerlerini alıyor ve maçı başlatıyor!

8 Man Tag Team Match
Hardy Boyz & Ambrose and Rollins vs. The Club (Anderson & Gallows) & The Bar

Şimdi maç başlıyor. Jeff köşede ayaklanmaya çalışan Cesaro’nun üzerine Stinger Splash ile uçuyor ve hemen kafasından tutup onu diğer köşeye çarptırıyor. Çarptırdıktan sonra tekrar onu kafasından tutuyor ve ringin ortasına kadar geliyorlar. Jeff, Cesaro’yu kavrıyor ve ?????! Şimdi Cesaro yerde, Jeff onu ayaklarından tutmuş şekilde, Cesaro hayır dyor ancak Jeff’den Midsection Leg Drop! Şimdi ayaklanıyorlar, Cesaro kurtulup tag vermeye çalışıyor ama Jeff onu yakalayıp kavrıyor, kolunu bir tur döndürüyor ve bir yumruk çakıyor. Ardından bir tur daha döndürüp karnına bir tekme çakıyor ve Matt Hardy’e tag veriyor! Şimdi Matt içeriye giriyor, o da Cesaro’yu tutuyor, ikili onu iplere gönderiyor ve Double Slaps! Cesaro şimdi yere düşüyor, hiç vakit kaybetmiyorlar ve Matt’den bir Elbow Drop, Jeff’den ise Standing Splash geliyor. Matt bir tuş denemesi yapıyor, 1… Cesaro tekte atıyor. Matt şimdi onu kafasından tutup kaldırıyor hamle yapmak istiyor ama Cesaro onu savuşturuyor ve çok sert bir European Uppercut! Matt iplere doğru sendeliyor bu sırada Sheamus tag alıyor ve içeriye giriyor. Sheamus girer girmez bir tekme geçiriyor ardından kafasından tutuyor ve sırtına bir chop darbesi geçiriyor. Şimdi Matt’i tutup iplere gönderiyor, Sheamus bir hamle deniyor fakat Matt onun koltuk altından sıyrılıp tekrardan iplere gidiyor döndüğünde Sheamus onu Powerslam pozisyonuna alıyor ama Matt kendisini arkaya atmayı başarıyor. Matt şimdi Sheamus’ın karnına bir tekme çakıyor ve erken bir Twist of Fate mi geliyor derken, Sheamus onu itiyor. Bu sırada Sheamus iplere yaslanıyor, Matt hemen arkasını dönüyor ve Clothesline ile Sheamus’ı ringin dışına fırlatıyor! Arkasını döndüğü anda Cesaro içeriye damlıyor ama Matt onu da iplerin arasından ringin dışına fırlatmayı başarıyor! The Bar ringin dışındayken, Jeff tag alıyor. Onlara doğru bakıyor ve iplere gidiyor ardından Matt’in sırtına basıyor ve Poetry in Motion ile üstlerine uçuyor! Seyirciler bu hareket sonrası oldukça keyifli, Seth ve Ambrose’da baya keyifli görünüyor, seyircileri gazlıyorlar. Bu sırada reklamlara gidiyoruz ve döndüğümüzde Ambrose ile Anderson ringde. Ambrose, Anderson’ı köşeye alıp, Knife Edge Chop’lar geçiriyor. Ardından onu kolundan tutup diğer köşeye gönderiyor, hemen üzerine koşuyor ama Karl Anderson, Back Elbow’ı geçiriyor. Ambrose bir süre sendeliyor, Anderson fırsatı bulduğu anda Gallows’a tagi veriyor. Gallows ringe girer girmez bir yumruk denemesi yapıyor ancak Ambrose onu engelleyip bir yumruk geçiriyor hemen bir karnına tekme geçiriyor ve evet bir yumruk daha! Ambrose’dan bir tekme, bir knife edge chop geliyor ardından bir tane daha, hemen iplerden sekiyor ama Gallows onu kafasından tutup iplerin üzerinden ringin dışına fırlatıyor, Ambrose düşmüyor iplerden tutunup aprona çıkıyor. Cesaro ona saldırmayı deniyor ama Ambrose’dan bir Back Elbow geliyor şimdi. Gallows dikkati dağılan Ambrose’un üzerine gidiyor ve Superkick!! Ambrose, Hollywood aktörleri gibi yere düşüyor. Gallows ise ringde taunt atıyor. Ambrose ringin dışında yatarken bizde Gallows’ın Superkick’ini tekrardan hatırlıyoruz. Hakem sayıyor ama Ambrose saçma sapan hareketler sergileyerek ayağı kalkmayı deniyor. Gallows ringin dışına iniyor, bir hışımla onun üzerine gidip onu kafasından tutarak ringin içerisine atıyor. Ambrose ring içinde hala daha sendeliyor, Gallows da içeri giriyor ve ENZUIGIRI! Bu daha iyiydi! Ambrose yere düşüyor, Gallows tuşa gidiyor. 1…2…. Ambrose atıyor! Hemen Ambrose’u saçından tutup ayağa kaldırıp köşeye atıyor. Orada karnına sıralı yumruklar atmaya başlıyor ve bir Uppercut geçirdikten sonra Sheamus tag alıyor ve içeri giriyor. Sheamus’da, Cesaro’ya tag veriyor ve ikili Ambrose’un karnına Middle Superkick geçiriyor. Ambrose kıvranıyor, bu sefer Cesaro, Sheamus’a tag veriyor. Ambrose’u kafasından tutuyor, ikili Ambrose’u iplere gönderiyor ardından kollarını birleştiriyorlar ve Double Clothesline! Ambrose yere yığılıyor! The Bar taunt atıyor, Sheamus tuşa gidiyor, 1… Ambrose yine atıyor. Sheamus, Ambrose’u doğrultup Headlock bağlıyor. Sheamus iyice sıkıyor, seyirciler ise Ambrose’a destek veriyor. Ambrose’un ayağa kalkması pek uzun sürmüyor. Ambrose yumruklarla kurtulmayı başarıyor, bir Headbutt geçiriyor. Ambrose şimdi iplerden sekiyor ama Sheamus’dan çok sert bir Running Knee geliyor. Gallows hemen tag alıyor, Ambrose’u kafasından tutup kaldırıyor ve köşeye dayıyor. Köşede stomplamaya başlıyor, hakem onu uyarınca geri çekiliyor, hakem onunla ilgilenirken Cesaro, Ambrose’un kafasını tutup sıkıyor. Matt ve Seth ringe girmek istiyor ama hakem engelliyor onları ardından Gallows koşuyor ve Ambrose’un üzerine koşuyor ve Corner Clothesline! Şimdi Anderson tag alıyor, Gallows onu kaldırıyor. Ve takım halinde bir Neckbreaker geliyor. Tuşa gidiyor Anderson, 1….2… Ambrose yine atıyor! Ambrose oturmuş vaziyette, Anderson şimdi Ambrose’un kafasında dirsek darbeleri geçirmeye başlıyor! Headlock pozisyonuna alıyor ve iyice sıkmaya başlıyor. Ambrose ayağa kalkmayı başarıyor, şimdi Lock-up pozisyonuna girmiş gibiler ancak Anderson, hiç vakit kaybetmeden bir diz darbesi geçiriyor ve tekrardan üstünlüğü ele alıyor. Kafasından tutup köşelerine alıyor tekrardan. Ambrose için tekrardan dayak yeme vakti xd. Ambrose maçın bu anlarında çok düştü, heel tarafın bariz üstünlüğü var. Anderson birkaç stomp darbes geçirdikten sonra The Bar ondan tag alıyor. İkili içeriye giriyor ve Ambrose’u tutup Double Headbutt yapıyorlar. Ambrose yere yığılıyor, Cesaro onu ayağından tutup çekiyor ve yine tuş denemesi, 1….. Ambrose yine atıyor. Cesaro şimdi Chinlock’a alıyor. Ambrose ayağa kalkıyor ve Cesaro’nun ellerini ayırıp bir yumruk geçiriyor. Cesaro da ona Uppercut ile karşılık veriyor, Ambrose’dan bir yumruk! Cesaro’dan tekrar bir European Uppercut! Şimdi Ambrose, Cesaro’yu bir şekilde Roll-Up’a alıyor, hakem sayıyor, 1…2… Cesaro atıyor. Ambrose hemen kendi tarafına doğru kaçmaya çalışıyor ama Cesaro onu ayaklarından yakalıyor! Şimdi Sheamus, Cesaro’nun sırtına vurup bir tag alıyor. Ringe girip koşmaya başlıyor ve Rollins’e bir hamle yapıyor. Rollins ring dışına düşüyor ardından Ambrose’u sırtına alıyor ve Cesaro’ya bir tag veriyor. Cesaro iplere çıkıp atlıyor ve Cesaro’nun da yardımı ile bir White Noise geliyor! Cesaro tuşa gidiyor, 1…2.. Hardy bozuyor ama burada bir botch oluyor xdd. Matt Hardy iplere takılıp tuşu bozmaya geç geliyor. Neyse, şimdi The Club, Matt’i ayaklarından tutup ringin dışına çekiyor ve onu bariyerlere yapıştırıyorlar. Daha demin yaptığının cezası gibi bir şey oldu bu. Tekrardan ringe döndüğümüzde Cesaro, Ambrose’u kafasından tutup köşeye çarptırıyor. Anderson bir tag alıp, Ambrose’u kafasından tutuyor ve Uppercut! Şimdi Ambrose’u kavrıyor ve Suplex pozisyonuna alıyor derken Ambrose kendisini arkaya doğru alıyor. Şimdi karın bölgesine bir tekme geçirip Dirty Deeds denemek istiyor ama Anderson seri bir şekilde kurtuluyor oradan. Ambrose, Anderson’ın üzerine çullanıyor ve Roll-Up’a alıyor. 1….2…. Anderson atıyor! İkisi de seri bir şekilde ayağa kalkıyor, Ambrose şimdi onu kavrıyor ve Neckbreaker! Şimdi iki tarafta tag bekliyor ama Gallows daha erken tag aldı ve Jeff Hardy’nin üzerine koşup ona bir strike yapıyor. Jeff Hardy ringin dışına düşüyor! Gallows, Anderson’a işaret yapıyor. Ambrose’u Magic Killer için tutuyor ve kaldırıyorlar ama Ambrose ayaklarıyla itiyor Anderson’ı. Ambrose ayakları üzerine düşüyor şimdi bir hamle yapmayı deniyor ama Gallows’dan bir Uppercut geliyor Ambrose iplerin arasından düşüyormuş gibi oluyor ama geri gelip REBOUND CLOTHESLINE! Ambrose tag verecek kimseyi bulamıyor, Gallows ise Sheamus’a tag veriyor. Sheamus şimdi Ambrose’u White Noise pozisyonuna almayı deniyor ama Ambrose onu bir anda Roll-up’a alıyor. Tuş, 1…2…. Sheamus atıyor! İkili hemen zıplıyorlar ayağa, Ambrose köşede yaslanıyor Sheamus hemen ona doğru koşuyor ama Ambrose çekiliyor ve Sheamus köşeye çok sert biçimde giriyor! Cesaro tag bekliyor ama Ambrose’un tag verecek kimsesi yok! O da ne? Seth toparlanmış ve tag bekliyor! Cesaro tag alıyor ama Ambrose kötürüm olmuşçasına Seth’e tag veremiyor. Cesaro onu tutup çeviriyor ve Back Suplex deniyor ama Ambrose ayakları üzerine düşüyor! Cesaro ona doğru koşuyor ve Ambrose onu üzerinden fırlatıp ring dışına yolluyor! Ambrose sürünüyor tag vermek için, Anderson Cesaro’yu ringin içerisine sokuyor ve ondan tag alıyor! Ambrose’da son anda tag vermeyi başarıyor ve Seth içeriye giriyor! Anderson bir Clothesline denemesi yapıyor fakat Rollins sıyrılıp Gallows’a Single Leg Dropkick vuruyor. Anderson şimdi Rollins’in üzerine koşuyor ama Rollins’den bir Back Elbow! Rollins hemen köşeye çıkıyor ve Turnbuckle Neckbreaker! Rollins köşedeki Anderson’a bakıp koşuyor, Anderson onu üstünden atıp ring dışına yolluyor derken Rollins apronda kalıyor. Üzerine gelen Anderson’a bir yumruk sallıyor. Köşeye çıkıyor ama Gallows geliyor, ona da bir tekme Gallows yere yığılıyor Şimdi Seth, köşeden zıplayıp Anderson’dan da kurtulmayı başarıyor. Seth iplerden sekiyor, Anderson’ın Clothesline’ından sıyrılıyor ve Suicide Dive ile Gallows’ın üzerine uçuyor!!! Şimdi tekrar aprona çıkıyor, Anderson pna doğru geliyor ama bir Enzugiri patlatıyor ve Seth iplerden destek alarak onun üzerine uçuyor ve Slingshot Clothesline! Anderson dizlerinin üzerine çökmüş vaziyette, Rollins ona bakıyor ve çok sert bir ENZUIGIRI! ENZUIGIRI! Tuşa gidiyor ama Gallows hemen ringin içerisine girip bozuyor tuşu. Jeff’de ringin içerisine giriyor, Gallows’dan sıyrılıyor ve karnına bir tekme ardından Twist of Fate! Ama yeterli değil! Şimdi Matt Hardy tutuyor onu ve Twist of Fate! Şimdi Seth, Ambrose ve Hardy’ler ringin dışındaki Cesaro ve Sheamus’a doğru bakıyorlar. İkilinin ringe gelmek gibi bir niyetleri yok. Anderson şimdi saldırmayı deniyor ama Rollins onu çeviriyor High Knee! Şimdi Ambrose tutuyor ve Dirty Deeds! Rollins hemen tuşa gidiyor, 1….2…3! Face taraf tuşu buluyor ve maçı kazanmayı başarıyorlar!

Kazanan: Dean Ambrose & Seth Rollins & The Hardy Boyz

The Bar rampada onlara doğru bakıyor, Face taraf ringde galibiyetlerinin tadını çıkarırken bizde az önce yaşanılanları izliyoruz. The Bar taunt atıyor, Seth ve Ambrose’da kemerlerini havaya kaldırırken bizde Pazartesi gecesi RAW şovunun sonuna geliyoruz, esenlikle kalın.
imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Zack Sabre Jr.
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Bobby Roode
-Undisputed Era
-Kevin Owens
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemelerim:

See You In Another Life Brotha!

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil