GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 31-07-2018, 19:19   #1
dolandırıcılar kralı
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: Suricity
Mesajlar: 16.600
Konular: 984
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 226497
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Man The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 226497
Mesajlar: 16.600

Standart NJPW: Wrestle Kingdom 12 | Şov İncelemesi

Bu inceleme, etkinlik kapsamında incelenmiştir. Bu incelemenin yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Hazırlayanlar: The Lone Man, Darklord1905, King Of Swiss, DoktorMK, Windham Lawrence Rotunda, The Purplemaker, The Aerialist, The Game's CripplerŞirket: New Japan Pro Wrestling
Şov: NJPW Wrestle Kingdom 12
Yer: Tokyo, Japonya
Arena: Tokyo Dome
Tarih: 4 Ocak 2018
Seyirci: 34.995
Yayın Tipi: Canlı

Bu gece gerçekleşecek maçlarla ilgili uzun tanıtımlar ekrana geliyor. Tanıtımların ardından alana geçiyoruz. Ringde bir hanım abla var. Japonca konuşuyor. Söylediklerinden sonra olanları dikkate alacak olursak sanırım seyirciyi gazlamak için bir konuşma yaptı. Konuşmasının ardından giriş kısmında alevler çıkıyor ve kompetiler patlıyor.

Bu kısa süren görsel şölenin ardından Young Bucks geliyor. Bu kez kemerleri yok. Kameraya söylene söylene geliyorlar. Ringe giriyorlar ve kaslarını sıkarak tauntlarını yapıyorlar. Onların ardından şampiyon Roppongi 3K geliyor. Yanlarında Rocy Romero var. O ne mık? Romero, sırtında yüzücülerin taktığı oksijen tüpüne benzer bir şekilde geliyor. Onun arkasından SHO ile YOH geliyor. Ringe girip tauntlarını yapıyorlar. İki takım ringde yerlerini alıyor ve hakem maçı başlatıyor.

IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championsip Match
The Young Bucks (Matt Jackson & Nick Jackson) vs Roppongi 3K (SHO & YOH) (w/Rocky Romero) (c)


Maça YHO ile Matt Jackson başlıyor. Matt, YHO'yu itiyor. YHO sinirleniyor ve Matt'in üzerine gidiyor ve headlocka alarak iplere götürüyor. Matt'ten Shoulder Block geliyor. İki isim bir süre iplerde git gel yapıyorlar. Bir anda Matt'yen Superkick denemesi geliyor ama YHO engelliyor ve Sharpshooter'a alıyor ama Matt hemen kurtuluyor. Bu sırada ringe Nick Jackson giriyor. SHO da giriyor. Matt Jackson, SHO'ya; YHO ise Nick Jackson'a Sharpshooter bağlıyor. Matt ile YHO dönüyorlar ve birbirlerine bakıyorlar. Sharpshooter bağladıkları yerde yumruklaşıyorlar. Bir süre sonra hareketi bırakıyorlar ve yumruklaşmaya başlıyorlar. Matt rakibini ringin köşesine çekiyor. Bu sırada Nick de ayaklanıyor ve SHO'yu ringin diğer köşesine çekiyor. Bir süre sonra Nick, SHO'yu; Matt de YHO'yu fırlatıyor ama iki isim dönerek rakiplerini yolluyor. Nick ile Matt çarpışmıyor aksine kendi etraflarında dönerek rakiplerinin üzerine gidiyorlar ama SHO ile YHO rakiplerine Atomic Drop vuruyorlar. Ardından bir de Dropkick vuruyorlar. YHO ile SHO, Nick'i iplere yolluyor. YHO'dan drop toe hold geliyor ardından SHO'dan da Dropkick geliyor. İki isim bu kez de Matt'in üzerine doğru gidiyor. Matt'i ringin köşesine yolluyorlar. SHO, üzerine doğru koşuyor ve forearm vuruyor. YHO da aynı şeyi yapıyor. Daha sonra SHO, YHO'yu Back Suplex'e alıyor ve Matt'in üzerine Double Knee vuracak şekilde YHO'yu fırlatıyor. Matt ile Nick ringin dışına düşüyor. SHO ve YHO iplere doğru koşuyor ve rakiplerinin üzerine Tope Con Hilo ile atlıyorlar. Bir süre sonra YHO aprona çıkıyor ancak Nick Jackson'dan Roundhouse Kick yiyor. Aynı zamanda Matt Jackson da ringe girmek üzere olan SHO'ya dropkick vuruyor. Nick Jackson, SHO'yu apronda kaldırıyor ve German Suplex vuruyor!!! Nick Jackson girişe kadar gidiyor ve kendince bir şeyler diyor. Bu sırada Rocky Romero üzerine doğru geliyor. Nick'ten ona Superkick! Matt de Nick'in yanına geliyor ve Rocky Romero'yu girişte kaldırıyorlar. Powerbomb ile yere vuruyorlar. Romero yerde ağlıyor!!!

Nick Jackson, YHO'yu ringe sokuyor. Yerde yumruklar savuruyor. YHO bir ara üstünlüğü sağlasa da Matt Jackson, ona çelme takıyor ve ringin dışına çekiyor. Powerbomb ile aprona vuruyor!!!! Ringe sokuyor. Nick tuşa gidiyor. 1...2...2,31!!! Nick, Matt'e tag veriyor. Matt rakibini köşeye fırlatıyor. Üzerine doğru koşuyor ama YHO ayağını koyuyor. Nick'e de dirseği ile vuruyor. Matt üzerine doğru koşuyor ama YHO, destek aldığı ipi eğiyor ve Matt'i ringin dışına düşüyor. SHO'ya tag vermek için hareket ediyor ama Nick ringe giriyor ve ona engel oluyor. Kendi köşelerine çekiyor. Matt ringe giriyor ve Nick'e tag veriyor. Nick, Body Slam ile YHO'yu yere vuruyor. Daha sonra YHO'yu kaldırıyor ve Matt'e tag veriyor. Matt, Side Slam Backbreaker yapıyor. Bu sırada ringe SHO giriyor ve ortalığı dağıtıyor. Bu kez Nick tag alıyor ve aynı hareketi bir kez daha yapıyor. Ardından YHO'yu kaldırıyor ve ringin dışına atıyor hemen akabinde SHO'ya da High Knee vuruyor. Diğer tarafta Matt ise YHO'yu Rocky Romera'yu harcadıkları giriş kısmına götürüyor. Powerbomb için kaldırmaya çalışıyor ama YHO, Back Body Drop ile onu yere vuruyor. YHO ringe doğru geliyor, aprona çıkıyor ancak Nick Jackson'dan Springboard Dropkick geliyor. YHO ringin dışına düşüyor. Matt de YHO'yu kaldırıyor. Nick ise iplere doğru koşuyor ve üst iplerden Suicide Dive ile atlıyor! Ama Matt'in üzerinde!!! Nick Jackson şov içinde Matt'e bakıyor. YHO sonunda ringe giriyor ve SHO'ya tag veriyor. SHO'dan Nick'e Back Elbow geliyor. Ardından Nick'i iplere yolluyor ve Hurricanrana vuruyor. Bu sırada Matt de ringe giriyor, SHO'yu Snap Suplex pozisyonuna alıyor ama SHO, Snap Suplex'i Matt'e yapıyor. Ardından Nick'i ringin ortasına çekiyor. Bir göğsüne bir sıtrına tekmeler atıyor. Son olarak da Superkick vuruyor. Tuşa gidiyor ama Nick kurtuluyor. Nick'i German Suplex'e kaldırıyor ama Nick kalkmıyor ve sert bir Back Elbow vurduktan sonra Matt'e tag veriyor. SHO'nun üzerine gidiyor ama SHO dönüyor ve German Suplex! Bir kez daha! Bir kere daha vurmak için kaldırıyor ama Matt, Nick'e elini uzatıyor. Nick onun elini tutarak ringe giriyor. SHO, bu kez ikisine birden aynı anda German Suplex vuruyor!!! Daha sonra SHO, Nick'i Dominator pozisyonunda kaldırıyor. YHO iplerden koşarak SHO'nun üzerine geliyor ve Nick'e Dominator'ü vuruyorlar. Tuşa gidiyorlar. 1...2...2,31! Nick kurtuluyor, Roppongi 3K yine sinirli. SHO ile YHO, Nick'in kalkmasını beklerken Matt Jackson onlara arkadan saldırıyor. Daha sonra iplerden sekip üzerlerine gidiyor ama SHO ile YHO, High Knee vuruyorlar ve Matt'i ringin dışına atmayı başarıyorlar. Nick'e doğru dönüyorlar. Nick'ten SHO'ya Superkick!!! YHO'ya da Superkick!!! YHO, iplerden sekiyor. Nick'e Superkick vuruyor!!! SHO'dan da Backbreaker geliyor. Ardından YHO, Dropkick vuruyor. Seyirciler yüksek dozda reaksiyon veriyor.

Çok geçmeden Nick ayaklanıyor. SHO'nun üzerinden sekiyor ve YHO'ya DDT yapıyor!!! SHO, German Suplex için Nick'i kaldırıyor. German Suplex! Hayır! Nick ayaklarının üzerine düşüyor. SHO'ya Spinning Enzuigiri vuruyor. SHO iplere gidiyor ama Rebound Lariat vurmayı da ihmal etmiyor. İsimler bir süre yerde yatıyor. Matt ringe giriyor. YHO ile birbirlerine yumruklar atıyorlar. Bu yumruklaşmadan Matt üstün çıkıyor. YHO'yu Powerbomb'a kaldırıyor ve Nick'in olduğu köşeye doğru fırlatıyor! Nick'ten de Enzuigiri geliyor. YHO'nun dengesi şaşıyor. Matt Jackson, Hangman DDT şeklinde YHO'yu iplere koyuyor. Bu sırada Nick ringin köşesine çıkıyor. Swanton Bomb ile YHO'nun üzerine atlıyor. Matt tuşa gidiyor. 1...2...2,99! YHO kurtuluyor. Matt Jackson, Sharpshooter bağlıyor. YHO iplere gitmeye çalışıyor. Bu sırada Nick iplerden sekiyor ve YHO'ya Sit Out Facebuster yapıyor. YHO uzun bir direnişin sonunda iplere uzanmayı başarıyor. Kurtuluyor. Matt, YHO'yu yeniden kaldırıyor. Omzuna alıyor. Nick Jackson ringin köşesine çıkıyor. Bu sırada SHO geliyor ve Nick'in bacaklarından tutuyor. Matt ise Rolling Fireman's Carry Slam yapıyor ama YHO hareketi roll up'a çeviriyor. 1...2...2,31! Nick, yumruklar atarak SHO'yu yıkıyor. YHO ise Matt'e Sharpshooter bağlıyor. Nick köşeden iniyor ve YHO'yu yumrukluyor ama adam devrilmiyor. Daha sonra iplere doğru koşuyor bu sırada SHO ayaklanıyor. Nick'in üzerine doğru gidiyor ve Single Leg Boston Crab bağlıyor. YHO da bağlıyor. Matt ile Nick pes etmemek için kendilerini zor tutuyorlar. Bir süre sonra Nick, SHO'yu YHO'nun üzerine itiyor ve kurtuluyorlar. SHO ile Nick ayağa kalkıyor ve birbirlerine karşılıklı yumruklar atıyorlar. Yumruklaşmayı bırakıyorlar. Nick, YHO'nun sırtına; SHO, Matt'in sırtına tekmeler atıyor. Bir süre sonra tekme atmayı bırakıyorlar ve yeniden birbirlerine yumruk atıyorlar. SHO iplere doğru gidiyor. Dönüşünde Nick'ten SUPERKICK!!! SHO kendini ringin dışına atıyor. Nick iplerden sekiyor ve Corksrew Senton Bomb ile SHO'nun üzerine atlıyor. Ringde Matt ile YHO kalıyor. Kafa kafaya vererek kalkıyorlar. Karşılıklı yumruk sallıyorlar. Matt'ten Superkick geliyor!!! YHO yere yığılıyor. Matt onu kaldırıyor ve Nick'e tag veriyor. YHO'yu Tombstone pozisyonuna alıyor! Nick iplerden sekiyor ve MELTZER DRIVER!!! Nick tuşa gitmiyor ve Sharpshooter bağlıyor. YHO, pes ediyor! Young Bucks maçı kazanıyor!!!

Kazanan ve yeni IWGP Junior Heavyweight Tag Team Champion: Young Bucks (18:49) ***3/4

Young Bucks 7. kez bu kemeri kazanıyor. Yeni şampiyon oluyorlar. Ringde galibiyetlerini kutladıktan sonra arka alanın yolunu tutuyorlar.NEVER Openweight Six Man Tag Team Title Four Way Gauntlet Match
CHAOS vs. BULLET CLUB vs. Suzuki-gun vs. War Machine & Michael Elgin vs. Juice Robinson, Ryusuke Taguchi & Togi Makabe


Önce Suzuki-gun üyeleri, ardından da Michael Elgin & War Machine ekibi ringe geliyor fakat bu sırada Suzuki-gun üyeleri onlara saldırıyor ve hakem zili çalıp maçı başlatıyor. Zack Sabre Jr. hemen Elgin'i köşeye atıyor ve Iizuka ona doğru koşuyor fakat Elgin kaçıyor. Taichi'yi de ekarte ettikten sonra Zack Sabre Jr. ile ikisini alıyor ve Double Fallaway Slam. Şimdi Iizuka onu arkasındayken yakalıyor ve döndürüp vuruyor ona fakat Elgin sıyrılıyor ve tam göğsüne bir chop indiriyor. Bir kez daha vurmak istiyor Iizuka fakat Elgin karşılıyor onu ve göğsüne bir chop daha indiriyor. Ardından onu kaldırıyor ve güzel bir Scoop Slam geldi Elgin'den. Şimdi aprona çıktı ve Slingshot Twisting Body Splash. Elgin onun kalkmasını bekliyor, şimdi onu Suplex pozisyonuna aldı ve en az 25 saniye beklettikten sonra Vertical Suplex hareketini uyguladı ona ve arkasından Hanson'a tagledi. Hanson yerde onun yüzüne vuruyor ve iplere doğru gidiyor fakat arkasından bir tekme yiyor. Iizuka ayağa kalkıyor ve ona baskı uygulamaya başlıyor, Hanson çırpınıyor ve en sonunda hakemler onu ayırıyor, bu arada hakem görmeden Taichi ring zili ile Hanson'a saldırıyor. Hanson acı içinde çırpınırken Taichi ona kilit bağlamaya devam ediyor, Hanson çırpındıktan sonra Taichi bırakıp köşesine geri dönüyor. Bu sırada Iizuka geliyor ve ona bir tekme atıyor. Bir tekme daha atıyor yüzüne doğru. İplerin orada arka arkaya yumruklar atmaya devam ediyor. Hanson ve ikisi yerde çırpındıktan sonra ikisi de köşelerine gidiyor ve arkadaşlarına tag veriyorlar. ZSJ ve Raymond Rowe ringde olan isimler şu anda. ZSJ hemen ona doğru koşuyor ve Uppercut vuruyor fakat Rowe'ye işlemiyor. ZSJ bir süre duraksıyor ve sonrasında bir Uppercut daha indiriyor ona fakat yine Rowe'ye işlemiyor. Bu sırada Rowe'den çok fena bir dirsek darbesi geliyor ZSJ'nin suratına. (Benim canım acıdı lan) Şimdi onu köşeye yolluyor fakat ZSJ ayak koyup çarpmaktan kurtuluyor ve ona doğru koşuyor, Rowe ona Big Boot atmak istiyor fakat altından geçiyor ZSJ ama Rowe'den Shotgun Knee geldi. Şimdi onu kaldırmak istedi Rowe fakat ZSJ'den akıl dolu bir hareket geldi ve eline doğru bir Pele Kick yaptı. Rowe ona vurmak istedi fakat karşıladı onu. Daha sonra sağ bacağına bir tekme indirdi, bir de göğsüne bir diz darbesi ve hemen arkasından Discus Forearm Smash kombosu geldi Rowe'den. Şimdi onu aldı ve Pendulum Backbreaker. Bir de döndürerek Gutbuster yaptı ona. Bir kez daha kaldırdı fakat ZSJ sıyrıldı ondan, bu sırada Taichi ringe girdi ve Rowe ona doğru koşup Flying Forearm Smash yapmaya çalıştı fakat Taichi sıyrıldı ve Single Leg/Jumping Enziguri yaptı ona. Bu sırada Elgin arkasından doğru geldi ve ayağa kalkar kalkmaz Discus Forearm Smash! Bir de Mongolian Chop denemesi fakat Iizuka onu ringin dışına yolladı. Hanson onu aldı ve Scoop Slam yaptı. Şimdi ikinci iplere çıktı, Body Splash denemesi mi hayır en üst ipe doğru çıktı ve Moonsault ama yapamadı!! Iizuka kaçmayı başardı. O anda ZSJ geldi ve Penalty Kick!! Şimdi Rowe'ye doğru koştu fakat Rowe'den güzel bir hamle ve ZSJ takla atar atmaz çok sert bir tekme attı ona. Şimdi Taichi'yi iplere yolladı ve bir Double Powerslam geldi!! Şimdi ZSJ'yi aldı üstüne Rowe fakat bir anda dikkati dağıldı ve Iizuka Elgin'e doğru koşup onu ringin dışına yolladı, Taichi'de Hanson'u ringin dışına yolladı ve arkasından Rowe'den bir yumruk geldi Iizuka'ya. Bu sırada ZSJ'den Triangle Lock denemesi geldi. Rowe onu kaldırdı fakat ZSJ bırakmadı ve kilide almaya devam etti ve şimdi yere düşürdü onu. Heel Hook bağlıyor, Rowe güçsüz düşüyor ve hakem pes ettiğini söylüyor!!

Elenen: Raymond Rowe Eleyen: Zack Sabre Jr.

Elenen Takım: War Machine & Michael Elgin (6:05)


Chaos üyeleri ringe geliyor ama o da ne? Suzuki-gun ring dışında onlara saldırmaya başlıyor. Taichi Yano'yu ringe sokuyor ve biraz patakladıktan sonra hakem zili çalıyor ve maç başlıyor. Yano hemen köşede duran Taichi'ye doğru koşuyor fakat Taichi kaçıyor ve onu köşeye atıp orada bir tekme vuruyor. Şimdi de bir Snapmare atıyor ona ve bu sırada ZSJ ringe giriyor ve Penalty Kick!! Tuşa gidiyor Taichi 1--2-- Beretta tuşu bozuyor! ZSJ hemen onu ringin dışına yolluyor ve ona saldırmaya başlıyor. Taichi ringe Yano'nun ayağa kalkmasını bekliyor ve Buzzsaw Kick denemesi fakat Yano sıyrılıyor. Şimdi Yano arkasına geçiyor onun fakat Taichi hareketi tersine çeviriyor, bu sırada Iizuka hakem ile bir sorun yaşıyor ve hakemi bir köşeye itip Yano'ya vurmak istiyor ama az kalsın Taichi'ye vuracaktı. Şimdi Yano Taichi'yi itiyor ve Low Blow!! Hemen roll-up'a alıyor 1--2---3!!! Suzuki-gun eleniyor!!!

Elenen: Taichi Eleyen: Toru Yano

Elenen Takım: Suzuki Gun (6:46)


Sıradaki gelen takım Juice Robinson & Ryusuke Taguchi & Togi Makabe. Hemen ringe geliyorlar fakat bu sırada CHAOS üyeleri onlara saldırıyor. Bu sırada ringin içinde bir futbol topu görüyoruz. xd Hakem zili çalıyor ve maçı başlatıyor. Toru Yano hemen Robinson'u köşeye yolluyor ve ona doğru koşuyor fakat Robinson kaçıyor. Bu sırada Beretta'dan bir Enziguri denemesi fakat Robinson sıyrılıyor. Ishii ona doğru koşuyor fakat yine sıyrılıyor ve Combination Punch'lar atıyor ona. Tam son darbeyi vuracakken Beretta onu engelliyor ve kendine doğru çeviriyor fakat Robinson bu sefer de ona Combination Punch'lar vuruyor. Bu sefer son darbeyi vuruyor ona ve Beretta yerde kalıyor. Yano ringin köşesinde duran şeyi alıyor ve Robinson'a vurmaya çalışıyor fakat Robinson sıyrılıyor ve bir kez daha Combination Punch'lar izliyoruz fakat Yano'dan akıllıca bir hamle görüyoruz ve vurmaya çalıştığı şeyi Robinson'a fırlatıyor. Robinson'da bir anda hakemin kucağına bırakıyor onu fakat Yano'dan hızlı bir hamle geliyor ve tam karnına bir tekme atıyor onun. Yano şimdi iplere yolladı onu ve vuracak mı hayır Robinson sıyrılıyor veiplerden gelip vuruyor ona. Şimdi kendi köşesine gitti ve Makabe'ye tagledi. Makabe girer girmez ona Shoulder Block vurdu fakat hemen arkasından Ishii'den Double Axe geldi. Bir kaç kez Double Axe vurduktan sonra onu köşeye yollamaya çalıştı fakat Makabe hareketi tersine çevirdi ve bir ona bir de Yano'ya Clothesline vurdu. Köşeye çıktı ve Yano'ya seri şekilde yumruklar savurmaya başladı. Şimdi onu kaldırmaya çalıştı fakat Yano karşıladı onu. İplerden geldi ama Makabe'den Lariat. Tuşa gidiyor fakat Beretta tuşu bozuyor. Bir yumruk attı ona, bir de göğsüne chop indirdi. Bir kez daha chop indirdi ve iplerden sekip ona doğru koştu fakat Makabe'den Powerslam geldi. Makabe Taguchi'ye tagledi. Taguchi ve Robinson Yano'yu köşeye yolladı ve şimdi Taguchi Robinson'u köşeye yolladı ve Robinson'dan bir yumruk. Aynısını Makabe'den de izliyoruz. Makabe ve Robinson döne döne vuruyorlar köşede Yano'ya. Şimdi Taguchi'den bir kalça darbesi geldi ona. Şimdi Robinson aldı onu ve Knuckle Punch!!! Taguchi'den de Springboard Leg Lariat!! Tuşa gidiyor 1--2-- fakat Beretta tuşu bozdu!! Şimdi Robinson hem Ishii'ye hem de Beretta'ya arka arkaya yumruklar atıyor. Son darbeyi vurabilecek mi hayır Ishii ve Beretta'dan güzel bir takım çalışması izledik ve Robinson'u yere serdiler. Şimdi Makabe'yi iplere yolladılar fakat Makabe'den Double Clothesline geldi. Makabe Robinson'a bir şeyler söyledi ve Pescado!!! Ishii ve Beretta yerde. Taguchi finisher için hazırlanıyor, Kinshasa mı hayır Toru Yano'dan mükemmel bir counter ve Roll-up!!! Tuşa gidiyor 1--2---3!!! Onlar da eleniyor!!! CHAOS kemere gidiyor!!! Son bir rakip kaldı!!

Elenen: Ryusuke Taguchi Eleyen: Toru Yano

Elenen Takım: Juice Robinson, Ryusuke Taguchi & Togi Makabe (10:15)


Bullet Club ringe geliyor ve maç başlıyor. Gelir gelmez CHAOS üyelerine saldırmaya başlıyorlar. Tanga Loa apronda Beretta'ya vurmaya başlıyor, hemen arkasından onu üstüne alıyor ve apronda Death Valley Driver!!! Bad Luck Fale ve Toru Yano ringde legal olan isimler. Fale Yano'yu köşeye götürüyor ve göğsüne bir yumruk indiriyor. Bir tane daha. Yano'yu öbür köşeye götürüyor fakat Yano çarpmaktan kurtuluyor, Fale ona doğru koşuyor ve Yano kaçıyor!! Fale boşluğa çarpıyor! Bu durumu fırsat bilen Yano hemen Ishii'ye tagliyor. Ishii Tama Tonga'ya koşuyor fakat Tonga sıyrılıyor ve karnına bir tekme indiriyor, ardından da bir yumruk indiriyor suratına. Şimdi onu köşeye yollamak istiyor fakat Ishii hareketi tersine çeviriyor ve köşede Clothesline atıyor. Bu sırada Tanga Loa geliyor ve arka arkaya yumruklar vuruyor sırtına doğru. Şimdi Ishii'yi köşeye yolladı fakat Ishii ona doğru koşup ondan sıyrıldı ve Tonga'ya vurdu. Tanga Loa ona doğru koştu fakat Tama Tonga'ya vurdu. Ishii tekrar köşeye gitti ve Tonga'ya vurdu, ardından da Loa'ya bir Shoulder Block. Şimdi Fale'yi kaldırmaya çalışıyor fakat olmuyor. Arka arkaya Headbutt'lar indirdikten sonra bir kez daha deniyor fakat başaramıyor. Fale onu kaldırıyor fakat Ishii kaçıyor ve German Suplex denemesi fakat başarısız. Fale köşeye kadar götürüp çarptırıyor onu. Şimdi ona doğru koştu ve Corner Splash! Şimdi iplerden geldi ve Big Splash denemesi ama başarısız! Ishii kaçtı!! Ishii şimdi iplerden geldi ve Lariat attı ama yıkılmadılar. Bir kez daha denedi ama yine yıkılmıyor Fale. Tekrar ona doğru koştu ama boğazından tuttu onun. Ishii kurtuldu ve sert bir Headbutt indirdi ona. BU SEFER KALDIRDI VE SUPLEX!!! OMG!!!! ISHII NELER YAPIYOR ÖYLE!! Tekrarını izliyoruz hareketin, cidden çok zor bir hareketi başardı Ishii. Şimdi Beretta'ya tagledi ve ikili Fale'yi iplere yollamak istedi fakat Fale izin vermedi. Şimdi bir Double Clothesline denemesi fakat ikili kaçtı ve ona bir darbe indirdiler. Şimdi Ishii iplerden sekti fakat Fale onu kaldırdı. Beretta ona doğru koştu fakat Big Boot geldi. Hemen arkasından da Samoan Drop!! Fale hemen Tama Tonga'ya tagledi ve Tonga yerde Beretta'ya vurmaya başladı. Şimdi Tama Tonga onu kaldırıp Tanga Loa'ya yolladı ve bir Powerbomb denemesi fakat Beretta kaçtı ve Loa'ya bir dirsek darbesi indirdi. Bir de Tonga'nın göğsüne tekme attı ve Loa'dan destek alarak ona Jumping DDT yapmaya çalıştı fakat Tonga hareketi yemedi. Şimdi Beretta'yı aldı ve Guerilla Warfare!! Fale köşedeki Yano ve Ishii'yi ringin dışına yolladı, bu sırada Loa Beretta'ya doğru koştu ve Lariat attı. Tama Tonga geldi ve Stinger Splash! Şimdi ikili Beretta'yı köşeye yolladı fakat Beretta turnbucklede kaldı ve arkasından Tonga ona doğru koştu ve bir Back Superplex denemesi fakat Beretta izin vermedi ve arka arkaya dirsek darbeleri indirdi ona. Tanga Loa köşeye çıktı ve ona vurmaya başladı. Şimdi aynı hareketi o denedi fakat yine dirsek darbeleri indirdi Beretta. Şimdi Beretta köşeye çıktı ve bir Moonsault attı fakat Tama Tonga'dan mükemmel bir Cutter (Gun Stun)!! Tuşa gidiyor 1--2-- Toru Yano bozdu tuşu!! Loa Yano'yu ringin dışına yolladı fakat Ishii geldi ve ona Lariat yaptı. Şimdi Fale ringe girdi ve iplerden gelip ona bir Clothesline indirdi. Tama Tonga Beretta'yı kaldırmaya çalıştı fakat Beretta yerde kaldı ve hakem bir şeyler söyledi ona. Kendine geldiğinde Tama Tonga onun kalkmasını bekledi ve bir Jumping Elbow denemesi fakat Beretta Backslide'ye aldı ve DUDEBUSTER!!!! TUŞA GİDİYOR 1---2---3!!! CHAOS KEMERİ KAZANIYOR!!!!

Elenen: Tama Tonga Eleyen: Beretta

Kazanan: CHAOS (Beretta, Ishii, Yano) (17:03) ***

Beretta, Ishii ve Yano üçlüsü yeni şampiyonlar oluyor, zaferlerini kutlarlarken bizde sıradaki maçımıza geçiyoruz.Singles Match
Kota Ibushi vs Cody Rhodes


Cody ve Ibushi sırasıyla geliyorlar ringe ve maç başlıyor. Cody dışarı çıkıp karısı ile ufak bir dans edip ringe giriyor. Lock up yapıyorlar ve Cody üstün çıkıyor ve Headlock bağlıyor ama Ibushi onu iplere gönderiyor ve Cody iplerden sekip Shoulder Block! Ama Ibushi düştüğü gibi Kip Up yapıyor. Cody iki kez iplerden sekiyor Shoulder Block için ama Ibushi sıyrılıyor ve o da iplerden sekiyor ama Cody ayağına çelme takıyor! Cody dropkick deniyor ama Ibushi kalkıyor ve dizlerinin üstündeki Cody'e önce Roundhouse Kick sonra da Standing Moonsault ama Cody ikisinden de sıyrılıyor. Cody orta parmak yapıyor ve Ibushi'nin ayağını kaydırarak yere düşürüyor. Ibushi kalkıyor ve Cody'den Hip Toss! Şimdi ayaklarını bağlıyor ve AMERICAN NIGHTMARE! Ibushi kolaylıkla buluyor ipleri. Rhodes ona elini uzatıyor ve Ibushi'yi kaldırıyor. Ibushi ona şaşkınca bakarken Rhodes karnına bir tekme vuruyor ve Kneeling Throat Thrust! Cody Ibushi'ye doğru koşuyor ama Ibushi Frankensteiner yapıyor ve Cody ringin dışına çıkıyor. Ibushi bekliyor Cody'yi ve Slingshot Plancha! Ibushi Brandi'yi de düşürüyor! Ibushi Brandi'yi kucaklayıp dönüyor ama Rhodes'tan Throat Thrust! Cody Brandi ile gülüşüyor ve Ibushi'yi ringe sokuyor, iplerden zıplayıp Beautiful Disaster! Cody iki kere üst üste tuş deniyor ama Ibushi ikisinde de kalkıyor. Cody elbowlar vuruyor ve tuşa gidiyor ama Ibushi yine kalkıyor. Cody Reverse Nelson Lock ama sonra bırakıyor ve stomp vurduktan sonra üst iplerden zıplayıp ring dışına çıkıyor. İşte bunlar hep artistlik. Normal çıkamıyor muydun be kardeşim! Ibushi'nin kafasını köşeye koyuyor ve elbowlar vuruyor. brandi şimdi Cody'e sandalye veriyor ve onunla vurmaya başlıyor! Cody kafasına sertçe geçirmeye çalışırken Ibushi ringin içine kaçıyor ve Rhodes boşa vuruyor. Ibushi koşuyor ve Baseball Slide! Rhodes bariyerlerin olduğu kısımdan Stage'e bakan apronun yanına gidiyor. xd Ibushi köşeye çıkıyor şimdi ve MOONSAULT İLE ATLIYOR CODY'NİN ÜSTÜNE!! Şimdi Cody'yi içeri sokuyor kendisi de aprona çıkıyor ve Springboard Dropkick! Ibushi Tokat, tekme ve knee strike kombinasyonunu uyguluyor. Ardından Standing Moonsault! Tuş 1.2.... Cody kalkıyor! şimdi Cody aprona geçiyor, Ibushi ona içeriye doğru Suplex deniyor ama Brandi onu ayağından çekip Cody'ye fırsat tanıyor ve Cody iplere Facebuster yapıyor! Şimdi Ibushi apronda! İkisi birbirine forearm savaşına giriyor ve bunu Ibushi kazanıyor. Ardından Golden Star Powerbomb deniyor üst üste ama Cody izin vermiyor ve Ibushi'den Kick to the Chest! Ardından tekrar tekme deniyor ama Cody tekmeyi tutup arkasını çeviriyor Ibushi'nin ve APRONDAN DIŞARIYA DOĞRU CROSS RHODES!!! MUAZZAMDI! İki isim de son saniyelerde içeride oluyor. Cody Ibushi'yi iki kere kendine çekiyor ama ikisinde de Ibushi yere düşüyor. Cody onu köşeye çıkartıyor ve Springboard Frankensteiner! Tuşa gidiyor ama Ibushi ikide kalkıyor! Cody tekrar Cross Rhodes deniyor ama Ibushi omuzluyor onu ve DAWN LART! Ibushi ve Cody tokatlıyor birbirlerini ama Ibushi çok sert bir Big Right Hand vuruyor! Kaldırıyor ve Sitout Powerbomb! Golden Star yapmayı denedi orada bence ama yapamadı. Tuşa gitti ama Rhodes kickout yaptı. Ibushi Cody'ye Kamigoye deniyor ama Cody altından sıyrıldı ve kolundan tutup RAINMAKERR!! Rhodes sinirleniyor ve koşup Beautiful Diseaster deniyor ama Ibushi eğiliyor ve Roundhouse Kick! Şimdi Kamigoye deniyor ama Rhodes kafasıyla low blow yapıyor! ŞAFJOFASOPJPOJAFSPOJPOASPJ Kaldırıyor Cody ve Rainmaker deniyor ama Ibushi arkasına geçiyor ve Bridging German Suplex! 1.2....2.99 Ibushi şimdi KAMIGOYE!! tauntunu yapıyor ve çıkıyor köşeye, PHOENIX SPLASH!!! Tuşa gidiyor 1.2.....3

Kazanan: Kota Ibushi (15:08) ****1/4IWGP Tag Team Title Match
Los Ingobernables de Japon (EVIL & SANADA) vs. Killer Elite Squad (Davey Boy Smith Jr. & Lance Archer)


Önce EVIL & SANADA ikilisi, ardından da şampiyonlar Davey Boy ve Lance Archer ringe geliyor ve maçımız başlıyor. Lance Archer hemen EVIL'e doğru koşuyor ve EVIL'i SANADA'ya çarptırıyorlar. Ardından da EVIL'i alıyorlar ve Killer Bomb!!! Maç çabuk mu bitecek?? Tuşa gidiyorlar 1--2-- SANADA tuşu bozuyor!! Davey Boy SANADA'ya diz darbeleri indiriyor ve yine ringin dışına yolluyor. Şimdi ikisi de yerde SANADA'ya saldırmaya devam ediyor. Hakem onları uyarıyor fakat aldırış etmiyorlar. Archer ringin kenarında duran korumalara yumruk atıp onları yere seriyor, Davey Boy ise SANADA ile uğraşmaya devam ediyor. Şimdi SANADA'yı kaldırdı ve Archer'den bir yumruk geldi ona. Bir yumrukta Davey Boy'dan geldi. EVIL yerde hareketsiz yatıyor, bu sırada Archer burası bizim evimiz diye bağırıyor. Şimdi EVIL'i kaldırıp iplere yolladı fakat EVIL yere düştü. Şimdi ona doğru bir tekme attı yerde ve döndürüp yumruklar savurmaya başladı. Hakem onu fazla yapmaması için uyarıyor fakat hakeme agresif tavırlar sergiliyor ve şimdi Davey Boy'a tagliyor. Ayağını EVIL'e koyarak tuşa gidiyor 1--2-- kick-out geldi. Şimdi EVIL'i saçlarından tutarak kaldırdı ve onu köşeye fırlattı. EVIL yerde yatarken SANADA ondan tag almayı başardı ve ringe girdi. Davey Boy SANADA girer girmez karnına bir tekme attı ve onu kaldırıp ringin dışına yolladı. Şimdi korumaları pataklamaya devam ediyor Davey Boy. Oraya Archer'de geldi ve korumalara dalmaya devam ediyorlar. Davey Boy SANADA'ya ringin dışında tekmeler savurmaya devam ediyor. Hakem ikisini de ringe gelmesi için uyarıyor. Şimdi Archer aprona çıktı, EVIL'i kaldırdı ve CHOKESLAM!!!! Hem de korumaların üstüne!! Hareketin tekrarını izliyoruz. Hakem bu sırada saymaya başlıyor, EVIL ve SANADA acı içinde yerde yatıyor. 10'a kadar saydıktan sonra Davey Boy SANADA'yı kaldırıyor ve ringe sokuyor. Tuşa gidiyor 1---2--- kick-out geldi SANADA'dan. Şimdi yerde ona kilit bağlıyor, SANADA çırpınıyor, arkasından facelock bağlıyor ona. SANADA çırpınmaya devam ediyor. Bir süre çırpındıktan sonra Davey Boy onu saçlarından tutup kaldırıyor ve kendi köşesine doğru götürüyor, bu sırada Archer iplere ayağını koyuyor ve SANADA'nın yüzüne çarptırıyorlar. Archer tagi alıyor. Şimdi Davey Boy onu köşeye götürdü ve Clothesline, Archer'de koştu ona ve Corner Hip Attack yaptı. Şimdi Archer ikinci iplere çıktı ve ikiliden bir Double Team hareketi izledik. Tuşa gidiyor 1--2-- kick-out geldi SANADA'dan. SANADA'ya yerde sert bir yumruk attı fakat bu sırada hakem onu sakin olması için uyardı. Bu sırada SANADA yüzünü tutuyor, Archer onu kaldırdı ve Short-Arm Clothesline. Tekrar onu yerden kaldırdı ve köşeye götürüp kafasını turnbuckleye çarptırdı. Şimdi ardı ardına Lariat'lar atmaya başladı ona. Ardından karşı köşeye gitti ve hızlıca gelip SANADA'ya vurmaya çalıştı fakat kaçmayı başardı ve bir tekme mi atacak hayır Archer ayağını tuttu onun ve bir süre bekletti fakat bu ona pahalıya patladı ve SANADA'dan Enziguri geldi. Şimdi Davey Boy onu kendisine döndürdü fakat SANADA'dan Front Dropkick geldi. Tam EVIL'e tagleyecekken Archer ona doğru koştu ve EVIL'i dışarıya yolladı. Şimdi SANADA'nın t-shirtini çıkarttı ve onla onu boğmaya başladı ve hemen arkasından Davey Boy'a tagledi. Davey Boy onun karnına doğru bir tekme indirdi ve hemen arkasından kaldırıp Gutwrench Suplex yaptı ona. Tuşa gidiyor 1--2-- kick-out geldi. Şimdi arkasından ona doğru bir yumruk attı ve kaldırmaya çalıştı fakat SANADA güçsüz düşüp yere yığıldı. Hakem onu kontrol ediyor fakat tuşa gidiyor 1---2-- kick-out geldi yine SANADA'dan. Kaldırdı onu ve sırtına bir yumruk attı. Hemen arkasından da Double Underhook Suplex yaptı. Çift eliyle tuşa gitti 1--2-- kick-out. Şimdi yerde ona kilit bağlıyor, dalga geçer gibi SANADA'nın ellerini 3 kez yere vuruyor ve bırakıyor. Şimdi Davey Boy Archer'e tagledi. Archer onu kaldırdı ve Uranage yaptı. Tuşa gidiyor 1--2-- kick-out geldi. SANADA maçı bırakmıyor. Bu sırada Archer hakeme yürüyor. SANADA yavaş adımlarla ayağa kalkıyor ve Archer ona doğru koşuyor fakat SANADA'dan Hurricanara!!! Şimdi ağır adımlarla köşesine doğru gidiyor ve EVIL'e tagliyor! EVIL hemen yerde yatan Archer'e bir Senton yapıyor, arkasından da Davey Boy'a vurmaya çalışıyor fakat Davey Boy karşılayarak vurmaya çalışıyor fakat EVIL eğiliyor ve Hotshot yaptı ona!! Şimdi köşeye gitti fakat Archer ona vuracak mı hayır ayağını tuttu onun ve Discus Elbow Smash & Running Bulldog kombosu geldi. EVIL momentum kasarken Davey Boy onu kendisine çevirdi ve arka arkaya 3 yumruk attı. Şimdi EVIL'e bir tekme atmak istedi fakat EVIL ayağını tuttu onun ve Archer'e doğru verdi ayağını, hemen arkasından EVIL'den tam billurların oraya Side Kick geldi. Archer ona Chokeslam yapmak istedi fakat EVIL buna izin vermedi ve Discus Elbow Smash mi hayır bu sefer boğazından tuttu onun ve Chokeslam denemesi fakat EVIL hareketi yemedi ve ona sert bir Lariat attı. Bir de iplerden gelerek Lariat attı fakat Archer yıkılmadı. Şimdi Archer'den karnına doğru bir tekme ve Facebuster Knee Smash. İplerden geldi fakat EVIL'de onun çaprazından geldi ve sertçe bir Lariat daha attı! Bu sefer yıkıldı Archer! Tuşa gidiyor 1--2--- kick-out. EVIL şimdi köşeye çıkmak istedi fakat Davey Boy onun ayağından tuttu ve bu sırada Archer ayağa kalkıp ona doğru bir yumruk attı. Şimdi köşeye doğru çıktı ve SPANISH FLY!!!! OMG!!!! Tekrarını izliyoruz hareketin. EVIL yerde acı içinde yatıyor. Hakem 4'e kadar sayıyor ve ikisi de ayağa kalkıp takım arkadaşlarına tag veriyorlar. SANADA girer girmez Dropkick atıyor Davey Boy'a. Bir tane daha atıyor. Davey Boy yıkılmıyor ve karnına doğru bir tekme atıyor SANADA'nın. Şimdi iplerden geliyor fakat SANADA'dan üst üste 2 Leapfrog ve hemen arkasından bir Dropkick geldi. SANADA şimdi Saito Suplex pozisyonuna aldı onu fakat Davey Boy harekete izin vermedi ve hemen arkasından Scoop Slam yaptı. Şimdi köşeye çıktı ve ikinci iplerden Moonsault denemesi fakat SANADA kaçtı, Davey Boy düşmedi. Şimdi ona doğru koştu fakat SANADA karşıladı onu ve ORTADAKİ İPLERDEN SEKEREK SKULL END BAĞLADI ONA!!! Davey Boy çırpınıyor fakat Archer geldi orada ve bir Chokeslam denemesi fakat SANADA takla atarak kurtuldu ve şimdi iplerden geldi fakat Archer'den dirsek darbesi geldi ona. Şimdi kaldırdı ve Chokeslam!!! Davey Boy onu kaldırdı ve Saito Suplex!! Maç bitiyor mu? 1--2-- HAYIR HAYIR EVIL TUŞU BOZUYOR!!! Archer şimdi aldı onu fakat EVIL kalktı ve göğsüne bir darbe ve bir chop indirdi. Bir chop daha yaptı ona. İplere doğru gitmek istedi fakat Davey Boy onu kaldırdı bu sırada Archer iplerden geldi ve çok sert bir Lariat geldi ondan. EVIL ringin dışına gidiyor, Archer ile Davey Boy SANADA'nın yanına gidiyor ve onu kaldırıyorlar fakat SANADA bir yumruk atıyor Archer'e, hemen arkasından bir yumrukta Davey Boy'a. Şimdi ikisine de arka arkaya tokatlar atıyor, bir kez daha Archer'e dönüp vuracakken Archer onu kaldırıyor ve KILLER BOMB!! BU SEFER BİTTİ!!! 1--2---2.99!!!! SANADA BIRAKMIYOR MAÇI!!! İkisi de hakeme öfkeyle bakıyor ve SANADA'yı bir kez daha Killer Bomb için kaldırıyorlar fakat EVIL araya giriyor ve onu kurtarıyor. Archer hemen ona Big Boot atıyor ve Killer Bomb için kaldırıyor fakat EVIL iki ayağıyla Davey Boy'a vuruyor ve ikili çarpışıyor!!! Daha sonra EVIL Archer'e kendi adını verdiği finisherini yapıyor!! Davey Boy karnına bir tekme atıyor ve Reverse DDT pozisyonu için onu kaldırıyor fakat EVIL harekete izin vermiyor ve MAGIC KILLER!!!! KEMERLER GELİYOR MU??? SANADA TUŞA GİDİYOR 1-----2----- KICK-OUT GELDİ!!!!! BİTMİYOR MAÇ!!! SANADA ŞİMDİ KÖŞEYE ÇIKIYOR VE MOONSAULT!!! TUŞA GİDİYOR 1---2---3!!! BİTTİ BİTTİ!!! EVIL VE SANADA BAŞARDI!!! YENİ ŞAMPİYONLARIMIZ VAR MİLLET!!!

Kazanan ve Yeni IWGP Tag Team Şampiyonları: Los Ingobernables de Japon (EVIL & SANADA) (14:14) ****Sıradaki maç çok fena maç, ölü çıkabilir. Tabi kaybedenin saçlar gidecek bir de. Ee NEVER Openweight Title da ortada. Üff...

İlk olarak challenger Hirooki Goto geliyor, çok karizma bir adam yahu. Ve şimdi de...

KAZE NI NARE!

Şampiyon geliyor! Suzukigun'un lideri! Profesyonel Güreşin Kralı! NEVER Openweight Champion SUZUKİ MİNORU Hazretleri!

Suzuki girişini yapıp Goto ile yüzleşiyor ve artık her şey hazır!

NEVER Openweight Championship Match - Kaybeden Saçını Da Kaybeder
Minoru Suzuki (c) v. Hirooki Goto


İki isim birbirine yaklaşırken Suzuki çok sert bir tokat patlatıyor ve Goto kendini yerde buluyor. Suzuki bağırırken Goto kalkıyor ve bir tane de o patlatıyor. Suzuki yalpalıyor tıpkı Goto gibi. Şimdi bağırışıyorlar ve bir anda karşılıklı forearm darbeleri gelmeye başlıyor. Suzuki sol gösterip sağ ile çok sert bir tokat patlatıyor yine ve Goto sersemliyor. Goto karşılık vermeyi deniyor ama Suzuki'den bir underneath ve devamında Sleeper bağlama girişiminde bulunuyor Suzuki! Goto köşeye vurdura vurdura bıraktırmaya çalışıyor ve üçüncüde bıraktırıyor. Suzuki bu sefer köşeye tırmanıyor ve Goto'ya orada sleeper bağlayıp resmen asıyor Goto'yu köşede! Goto'nun bilinci kayboluyor ve Suzuki bırakıyor. Goto'nun bilinci yok! Ringe sağlık görevlileri girip Goto'nun durumuna bakıyorlar, Suzuki şimdi köşeden inip sağlık görevlilerini tekmeleye tekmeleye ringden atıyor ve Goto'yu kaldırmaya çalışıyor ama olmuyor. Hakem ayırıyor ve Goto'nun durumuna bakıyor. Suzuki şimdi tekrar yanaşıp Goto'yu kaldırıyor ve suratına bir tekme patlatıyor. Suzuki dışarı fırlatıyor ve rakibinin kafasına şaplatıp alay ediyor. SKaldırıp forearm darbesi vuruyor ve devamında bariyerlere atıyor. Yorumcu masalarından bir sandalye alıyor ve şimdi dışarıda Goto'nun sırtına vuruyor sandalyeyi! Suzuki kaldırıp tekrar vuruyor ve Goto yine yerde. Suzuki bu sefer ayağıyla Goto'nun suratını dürtüyor, hakem ayırıyor. Suzuki yine sandalyeyi alıyor ama hakem delikanlı bir şekilde Suzuki'den sandalyeyi alıyor ve Suzuki ringe girip beklemeye başlıyor. Sağlık görevlileri bu sırada Goto ile ilgileniyorlar ve Goto yavaş yavaş ayağa kalkıyor ve ringe giriyor.

Suzuki hemen bir snapmare yapıp Goto'nun sırtına shoot kick vuruyor. Kalk Hurra diye diye tekme atıyor ve Goto bir anda gaza gelip Suzuki'nin göğsüne choplar vuruyor ama Suzuki hiç etkilenmeden Goto'nun kafasına bir forearm geçiriyor ve Goto yine yerde... Goto tekrar kalkıyor ve yine choplar vurmaya başlıyor. Suzuki etkilenmeden yine tokat atıyor, Goto yine chop vuruyor Suzuki bir tekme ve devamında forearmlarla üstünlüğünü devam ettiriyor. Karşı köşeye atıp running big boot vuruyor ve snapmare yapmaya çalışıyor ama Goto direniyor. Goto Suzuki'nin karnına vursa da Suzuki üstünlüğü vermeden snapmare yapıyor ve iplerden gelip penalty kick vurmak istiyor ama Goto yakaladı tekmeyi! Goto kalkıyor ve Suzuki'nin dizine dirsek darbesini yerleştiriyor! Suzuki napıyorsun a** dercesine bir tokat vuruyor ve Goto yine yere sümük gibi yapışıyor.

Suzuki Goto'yu köşeye yollamaya çalışıyor ama Goto'dan bir reversel ve devamında Muramasa ve Bulldog! Şimdi iki güreşçi de yerde yatıyor, Goto kalkıyor ve Suzuki'yi irish whip'e yollamak istiyor ama Suzuki sleeper deniyor! Goto izin vermiyor ve Saito Suplex Goto'dan! Tuş denemesi 2'de kalıyor ve karşılıklı forearm darbeleri geliyor. Goto fireman's carry'e kaldırıyor ama Goto'dan Guillotine Choke! Goto bir şekilde kurtuluyor ama bu sefer Suzuki'den Sleeper! Suzuki şimdi çevirip Spike Plidriver için kaldırmaya çalışıyor, Goto kaldırıp arkaya atıyor ve iplere koşuyor, Suzuki de arkasından koşuyor ve Sleeper yine! Hemen bırakıyor ve çeviriyor ama Goto bir anda kaldırıyor ve Ushigoroshi!!

O da ne seyircilerin arasından Suzukigun üyeleri gelmeye çalışıyor, onları küçük aslanlar tutuyor derken Taichi elinde sandalyeye ulaşıyor ring kenarına. Ona YOSHI-HASHI yetişiyor! YOSHI-HASHI Taichi'yi engellemek için her şeyi yapıyor ve Goto aprondaki Taichi'yi düşürüyor. Suzuki arkadan sinsi sinsi gelirken Goto fark ediyor ve Suzuki'yi de dövüp iplere gidiyor ama Suzuki'den gelişine çok sert dropkick! Suzuki Goto'yu kaldırıp tokat kombosu yapıyor, Goto artık ayakta zor duruyor sayısız tokat yedi her yerine ve en son tokattan sonra Suzuki sleeper bağlıyor! Goto iplere ulaşmaya çalışıyor ama Suzuki sleeper'da ısrarcı! Goto tam bayılacakken kolunu kaldırıp gaza gelecek gibi oluyor ama yine bayılıyor. Suzuki Goto'yu çevirip Spike Piledriver pozisyonuna alıyor, kaldırıyor ama yapamadı! Goto köşeye kadar ittirdi ve çok sert bir Corner Lariat! Goto kaldırıyor şampiyonu ve köşeye oturtup kendisi de çıkıyor. Köşede forearm darbeleri vuruyor devamlı, Suzuki de direniyor. Suzuki şimdi headbutt vuruyor ve köşede guillotine bağlıyor. Goto çok zor durumda, Goto şimdi kaldırıyor Suzuki'yi ve köşeden AVALANCHE USHIGOROSHI!!! Goto tuş deniyor, Suzuki kurtulmayı başarıyor 2'de.

Goto şimdi GTR için tutuyor ama Suzuki direniyor. Goto dirsek darbeleri vuruyor ama daha sertleri Suzuki'den geliyor. Goto'nun kafası kopmak üzere, yine vuruyor ama Suzuki dilini çıkartıp bağırıyor. Suzuki yine bağıracak gibi oluyor ama Goto'dançok sert headbutt! Goto şimdi kaldırıyor ve Ura GTR! Goto şimdi tekrar kaldırıyor ve GTR! Goto tuşa gidiyor 1-2-3!!!

Kazanan ve yeni NEVER Openweight Champion: Hirooki Goto (18:04) ****1/2

Bu sert maçın kazananı Hirooki Goto oluyor sayın okuyucular. Maçın başlarında Suzuki kendisini çok hırpalamıştı ama Goto ayakta kalmayı başardı ve bir nevi bu maçı daha dayanıklı olan güreşçi kazanmış oldu. Suzukigun üyeleri Minoru Suzuki'yi arka alana götürürlerken Hirooki Goto unvanını alıyor. Bu arada hakem Suzukigun'a yetişip nereye olm adamın saçı kesilecek diyor. Minoru Suzuki de oradan ayrılıp ringe elinde bir sandalyeyle geliyor. Goto elinde tıraş makinesiyle bekliyor ringde. Suzuki elindeki sandalyeyle Goto'nun kurduğu sandalyeyi uçuruyor ve yere kuruyor sandalyesini. Goto'nun elinden tıraş makinesini alıyor ve kendi kafasını kendisi kazıyor! Abi bu nasıl bir krallık ya. Seyirciler "Minoru" chantleri ile inletiyorlar arenayı. Goto da Suzuki'ye esaslı adammış dercesine bakıyor ve sonra Suzuki'nin saçlarını alıp hava kaldırıyor, zaferini kutluyor. Minoru Suzuki de arka alana gidiyor bu sırada. Maçımız böylece sonlanıyor.Gecenin sıradak maçı için ilk olarak Hiromu Takahashi geliyor. Ardından KUSHIDA, Will Ospreay ve son olarak IWGP Jr. Ağırsiklet Şampiyonu Marty Scurll da ringdeki yerini alıyor ve mücadele başlıyor!

NJPW Jr. Heavyweight Championship Match
Marty Scurll (c) vs. Hiromu Takahashi vs. KUSHIDA vs. Will Ospreay


Kısa süreli bakışmanın ardından Scurll ringi terk ediyor ve yiyin birbirinizi diyor adeta. Bu sırada Hiromu'yu indiriyor Ospi ve KUSHIDA! Ardından akrobatik şekilde kapışmaya başlıyorlar ve Ospreay Dropkick ile indiriyor KUSHIDA'yı. Tuş deniyor ama Scurll ringe girip tuşu bozuyor. Yine kaçıyor ringden. Ospreay sinirleniyor ve KUSHIDA dalıyor hemen Ospreay'e. Yine klasik akrobasi düellosunun ardından bu defa KUSHIDA, Dropkick'i bulup tuşa gidiyor ama Scurll yine bozuyor. KUSHIDA da sinirleniyor ve Ospreay ile beraber dışarı çıkıyorlar. Scurll hemen ringe giriyor. Bu sırada Hiromu, Scurll'a roll-up deniyor ama KUSHIDA ile Ospreay hemen ringe dalıp tuşu önlüyor. Hiromu, Ospi tarafından ringin dışına postalanıyor. Scurll ve KUSHIDA'ya da Handspring Kick! İkiliye köşede tokat çekiyor ve köşeye çıkıp Scurll'un sırtına basarak KUSHIDA'ya Headscissors'u çakıyor! Ardından Scurll'a da Headscissors! Hiromu geliyor ve ondan da Reverse Headscissors geliyor ama Ospreay bir parende ile ayakta kalmayı başarıp oturmakta olan Hiromu'ya Dropkick'i çakıyor! Scurll'u kaldırıyor ama Scurll ondan sıyrılıp indiriyor. Hiromu gelip köşeye atıyor Scurll'u ve ona doğru koşuyor ama Scurll sıyrılıyor ve Hiromu'yu indirip ellerini eziyor. Ardından aprona geçiyor ve dışarıdaki Hiromu'ya Superkick! Ospreay köşeye çıkıyor bu sırada. Scurll da çıkıyor onun peşinden ama KUSHIDA onları Handspring Kick ile indiriyor! İkili dışarıda. KUSHIDA köşeye çıkıyor ve ikisine birden Moonsault ile atlıyor! Kavga dışarı taşınıyor şimdi. Scurll bir süre sonra üstünlüğü kapıyor ama Ospreay'den Spin Kick. KUSHIDA'ya doğru koşuyor ama KUSHIDA onu bariyerlerin arkasına aşırıyor. Derken Ospreay bariyerin arkasındaki (ne olduğunu çıkaramadım) baz istasyonu gibi bir şeye tırmanıyor! ÜÇLÜYE DOĞRU MOONSAULT İLE ATLIYOR! SPIDER-MAN MİSİN BE KARDEŞİM!? Ospreay zar zor da olsa ayaklanıyor ve KUSHIDA'yı kapıp ringe dönüyor. KUSHIDA'yı köşeye oturtup yaslıyor ve Flying Corner Dropkick! Ardından Standing Moonsault! Ama KUSHIDA dizleriyle hareketi bloke ediyor ve roll-up! 1--2- Ospreay atıyor. KUSHIDA köşeye doğru yaslanan Ospreay'e doğru koşuyor ama Ospreay onu ani bir Dropkick ile bloke edip aprona bırakıyor kendini. KUSHIDA'ya bir de orada tekme çıkartıp köşeye çıkıyor ve atlıyor ama KUSHIDA muazzam bir kıvraklıkla Arm Bar'a alıyor onu! Ospreay bu hareketi kısa süre sonra roll-up'a çeviriyor, KUSHIDA yine Arm Bar'a aldı derken Scurll girip roll-up deniyor ama başarısız. KUSHIDA'nın eline vuruyor Scurll. Ardından köşedeki Ospreay'e doğru koşuyor ve Back Elbow+Enzuigiri! Ardından köşeye çıkıp Spinnin DDT'yi çakıyor! Ospreay'i Crossface Chickenwing'e alıyor şimdi. Bu sırada KUSHIDA da Hiromu'yu Triangle'a alıyor ayakta! Ama Scurll kilidi bırakıp KUSHIDA'ya Superkick'i çakıyor ve kilidi bozuyor. Scurll, KUSHIDA ile uğraşmaya devam ediyor. Forearm savaşına giriyorlar şimdi. Scurll son forearm'ı ile ciğer sökse de KUSHIDA'dan tekme ile karşılığı geliyor. Bu olaydan sonra tempo iyice kızışıyor ve Scurll, Ospreay'e Lariat'ı patlatıyor! Hiromu ile KUSHIDA'dan da birbirlerine aynı anda Clothesline! 4 isim de yerde şimdi! Dizleri üzerine çöküyorlar ve birbirlerine peş peşe darbeler sıralıyorlar. İlginç bir kavga izliyoruz. Ospreay ve Scurll aynı anda kalkıp Hiromu ile KUSHIDA'ya tekmeyi çakıyor. Ardından da Ospreay, Scurll'u indiriyor! OsCutter için zıplıyor şimdi ama Scurll onu dönüşünde Crossface Chickenwing ile karşılıyor! KUSHIDA bu esnada köşeye çıkıyor ve Frog Splash! Kendine doğru koşan Hiromu'ya da köşede Reverse STO! Kaldırıyor şimdi ve Suplex deniyor ama Hiromu ondan sıyrılıyor. KUSHIDA ona doğru koşuyor ama Hiromu onu kaptığı gibi Belly-to-Belly ile köşeye çakıyor! Kaldırıyor KUSHIDA'yı ve top rope'a oturtuyor. Kendi de çıkıyor ama Ospreay bu oyunu bozup Hiromu'yu indiriyor değişik stratejili bir Superkick ile ve kendisi çıkıyor köşeye. Aynı stratejiyi kullanarak Scurll da Ospreay'i indiriyor ve kendi çıkıyor köşeye! KUSHIDA iniyor köşeden ve Scurll'u Powerbomb pozisyonuna almaya çalışıyor ama Ospreay onu indiriyor Superkick ile! Ardından Scurll'dan o Superkick'in intikamını almak istiyor. Ama Scurll onu bloke edip tekmeyi çakıyor ters pozis- HAYIR OSPREAY DE ONUN AYAKLARINI YAKALAYIP YUKARI DOĞRU SALLIYOR VE KAFASI AŞAĞI BAKAN SCURLL'UN SURATINA SUPERKICK'İ ÇAKIYOR! RUHUNU ALDI RESMEN! Ospreay köşeye çıkıyor şimdi. KUSHIDA'dan Moonsault! Ama Scurll onu RKO, pardon Cutter ile yakalıyor ve kaldırıp Flip Piledriver'ı geçiriyor! Tuş deniyor şimdi 1---2--- bozuyor Ospreay! Scurll kalkıyor şimdi ve köşeden OsCutter! Tuşa gidiyor yine 1---2---.99'da bozuyor Hiromu! Scurll köşede dinlenirken Hiromu ona doğru koşuyor ama Scurll'dan blok geliyor ve köşeye doğru Suplex! Ringden iniyor Scurll şimdi. Alttan bir bant çıkarıp Hiromu'yu kolundan o bariyere bağlıyor. Hiromu'nun eli kolu bağlı. Scurll, Hiromu'nun parmaklarını çatırdatıyor! Vahşet! KUSHIDA ile Ospreay bu sırada top rope'ta savaş veriyor. Scurll da köşeye çıkıp Hiromu'ya yaptığı parmak kırıcı hareketi ikiliye uygulamak istiyor ama kendinde patlıyor! Top rope'taki Osp-KUSHI mücadelesi devam ediyor. Derken KUSHIDA'dan Avalanche Armbreaker! Ospreay gidici! İplere ulaşacak derken KUSHIDA çekiyor onu. Ospreay direnince hareket Triangle'a çevriliyor. Derken Ospreay, KUSHIDA'yı kaldırmayı başarıyor ve Buckle Bomb! Bu sırada Scurll ringin dışındaki o kutudan bir de pudra çıkarıyor. Ringe giriyor. KUSHIDA onu çeviriyor ama Scurll pudrayı atıyor KUSHIDA'nın suratına! Ardından small package'e alıyor ama KUSHIDA aniden çevirip kaldırıyor ve Back to the Future! Bu iş burada biter! KUSHIDA tuşa gidiyor 1---2--- HAYIR BİTMEZ! OSPREAY BOZUYOR! Hiromu giriyor ringe, Ospreay ondan sıyrılıp OsCutter deniyor ama Hiromu'dan German Suplex! Ospreay apronda ve Hiromu'dan bu defa Sunset Bomb! Aynısından bir de Scurll'a! Dönüşü muhteşem oldu! Hiromu, Scurll'u ringe sokuyor ve TIME BOMB! TUŞ GELİYOR 1---2---.99! SCURLL ATIYOR! OLMADI! Hiromu hiç hız kesmeden kalkıp yine kaldırıyor Scurll'u ama Scurll sıyrılıyor ve Chickenw- Hiromu sıyrılıyor ve yine omuzluyor Scurll'u. Scurll yine sıyrılıyor ve köşeye savruluyorlar. Ospreay, Hiromu'ya Corner Big Boot'u çakıyor! Hiromu dizleri üstüne çöküyor şimdi. Ospi ve Scurll'dan peş peşe Superkick'ler geliyor Hiromu'ya! KUSHIDA'yı da indiriyorlar Double Team Superkick ile! Şimdi Hiromu'yu kaldırıyor Scurll ve kucaklıyor. Ospreay de OsCutter için zıplıyor ama Hiromu çekiliyor! Hareket Scurll'da patlayacak derken Scurll reflekslerini kullanıp Ospreay'i yakalamayı başarıyor ve Hiromu'dan Tombstone geliyor Ospreay'e! Scurll onu dışarı atmak istiyor ama Hiromu'dan reverse! Hiromu köşeye çıkıyor ve Ospreay'e Missile Dropkick! Tuşa gidiyor 1---2- Ospreay bozuyor. Hiromu, köşedeki Ospreay'e doğru koşuyor ama Ospreay aprona aşırıyor onu. Hiromu, apronda Scurll'u yakalayıp Death Valley Driver ile indiriyor. Bu sırada KUSHIDA iplerden sekiyor ve Hiromu'ya Sunset Bomb! Ringde tek Ospreay var! O da köşeye çıkıyor ve Scurll ile KUSHIDA'ya Moonsault ile atlıyor. Şimdi Hiromu'yu ringe sokuyor ve köşeye çıkıyor arkası ringe dönük vaziyette! 450 Splash! Tuş geliyor şimdi! 1---2--- HIROMU ATTI! OsCutter için zıplıyor şimdi ama Hiromu çekiliyor ve Clothesline! Omuzluyor ve TIME BOOOMMBBBB! TUŞ GELİYOR 1----2----3! DEĞİL! DEĞİL! SCURLL HAKEMİ DIŞARI ÇEKİYOR VE ŞEMSİEYİ ALIYOR! PATLATIYOR HIROMU'YA! BİR DE KUSHIDA'YA! SIRA OSPREAY'E GELİYOR AMA OSPREAY ÇEKİLİYOR! ŞEMSİYE UÇTU! OSPREAY'DEN MUAZZAM BİR DDT VE ARDINDAN OSCUTTER! TUŞ GELİYOR 1---2---3! İŞTE BU KADAR! BİTİYOR!

Kazanan ve yeni IWGP Jr. Ağırsiklet Şampiyonu: Will Ospreay (21:18) ****3/4

Muazzam maç muazzam sonuç! 4 isim de harikalar yaratıyor. Bu maçı inceleme vasıtasıyla ikinci kez izlemiş oldum ama ikinci kez izlerken bile aynı tadı aldım. 4 isme de böyle keyifli bir maç sundukları için teşekkür ediyorum. Ospreay, ringde zaferini kutluyor; diğer isimler ise zar zor toparlanıp arka alana dönüyorlar. Ospreay de arka alana döndükten sonra sıradaki maçımız için bekleyişe geçiyoruz.IWGP Intercontinental Championship Match
Jay White vs Hiroshi Tanahashi


İlk olarak ringe Jay White kral geliyor. Sonrasında dede Tanahashi geliyor. Zil çalıyor ve maç başlıyor. Dede yoğun bir destek alıyor. Lock-up'lar başlıyor sonra. Köşede Dede'yi sıkıştıran White bırakıyor sonrasında. Şimdi Tanahashi üstüne koşan White'dan sıyrılıyor. Arm drag ve lock bağlıyor fakat yerde reverse yapıyorlar. Sonrasında ayağa kalkıp bakışıyorlar. Tekrar lock-up başlıyor şimdi. White lock'u bozup dede'yi iplere atıyor fakat flying elbow geliyor. Şimdi tekrar atağa geçmeye çelişiyor White fakat üstünden apron'a atıyor. White elbow vurmak istiyor fakat Tana izin vermiyor ve Tana elbow atıyor. White dışarı düşüyor. Tana iplerden White'ın üstüne uçacak iken White karşılıyor. White Tana'yı uzun bir süre dışarıda pataklıyor. Ayağına oynuyor baya. Apron'da da dövdükten sonra Tana'yı içeri atıyor. Kendi de ringe giriyor. Turnbuckle'da ki Tana'ya bir running uppercut ve garip bir Suplex! Tuş denemesi 1..2.! White ayağına oynamaya devam ediyor. Tanahashi White'ın ayağına yönelik bağladığı submisson'dan ipleri tutarak kurtuldu. White pataklamaya devam ediyor White'ı. White Body Slam deneyecek iken Tana kurtuluyor fakat ayağını tutup yere seriliyor. Fakat White ayağına oynamaya devam ediyor. Tana üstünlüğü ele çalışsa da White izin vermiyor. White bir low kick sallamak istiyor fakat Tana karşılıyor ve Dragon Screw! Tanahashi dövmeye başlıyor. Garip bir hareket yapıyor şimdi. Ayağa kaldırıyor ve Body Slam. 2. iplerden Diving Sommersault Senton! Tuş denemesi 1..2..! Tana iplere koşup Sling Blade yapacak iken White karşılıyyor ve ayağına oynuyor. Şimdi White hareket deneyecek iken Tana izin vermiyor ve turnbuckle'a doğru corner spear yapıyor. Sonrasında ayağı sıkışan White'a iplere doğru Dragon Screw! White dışarı kaçıyor. Tana şimdi 3. iplere çıkıyor. White'ın üstüne diving crossbody! Tana White'ı ringe atıyor.Kendi de girdi şimdi ringe. İplere koşuyor fakat White chop ile karşılıyor. Tana yıkılmıyor fakat White'dan bir reverse Deadlift German Suplex! Tana dışarı kaçıyor. White yakalıyor ve Apron Brainbuster! Ringe geri atıyor. White 3. iplere çıkıyor şimdi de. Fakat indi geri. Turnuckle'da çömelmiş olan Tana'yı dövüyor şimdi. Hakem bir şeyler söylese de aldırış etmiyor. Boynundan tutup Tana'yı kaldırıyor ve Show Me Ace diye bağırıyor. Tana'dan bir tokat geliyor. Fakat White'dan cornear Butterfly Suplex! Omuzlarına aldı ve Running Death Valley Driver! Tuş denemesi 1..2..! 3. iplere çıkıyor tekrardan. Dvalanche Dropkick denemesi fakat başarısız. Tana'dan Dragon Screw geldi. Twist and Shout şimdi. Tana 3. iplere çıkıyor. Fakat White chop vurarak sersemletiyor. White'da 3. iplere çıkıp kollarını omzuna atıyor ama Tana izin vermiyor ve elbow darbeleri ile sersemletiyor. Tanahashi yakaladı şimdi. Avalanche Twist and Shout! Dragon Suplex denemesi fakat izin vermiyor White. White'dan Snap Dragon Suplex fakat Tana etkilenmeyip Sling Blade! İplere koşuyor şimdi bir tane daha! Tuş denemesi 1..2..! Tana 3. iplere çıkıyor Avalanche Crossbody! Tekrar çıkıyor Frog Splash fakat White çekildi! White kilide alıp elbowlar ile sersemletiyor. Şimdi bir Kee-Wi crusher! Tuş denemesi 1..2..! Blade Runner denemesi fakat Dragon Suplex geliyor! Tuş denemesi 1..2..! Tanahashi tekrar çıkıyor 3. iplere çıkıyor fakat White yanına gidiyor ve bakışıyorlar. Şimdi beline doğru Avalanche Crossbody! Tekrardan tekrardan 3. iplere çıkıyor ve FROG SPLASH! TUŞ DENEMESİ 1..2...3!

Kazanan ve hala IWGP Intercontinental Champion: Hiroshi Tanahashi (19:43) ***3/4

Maç sonrası Tana galibiyetini kutlarken bakışıyorlar bir süre. White ringten ayrıldıktan sonra Tana'da ringten ayrılıyor.İlk önce Judas eşliğinde ALFA taraf olan Chris Jericho geliyor. Ardından The Young Bucks ile birlikte HAZRETİ KENNY OMEGA. Maçımız başlıyor.

NO DISQUALIFICATION MATCH FOR IWGP US HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
"THE OMEGA" Kenny Omega (w/The Young Bucks) (c) vs "THE ALPHA" Chris Jericho


Omega, Bucks ile sarılırken Chris saldırıyor. Ama Bucks ile görevliler ayırıyor ikiliyi. Zilin çalmasıyla maç resmi olarak başlıyor! Koşarak sert ve hızlı yumruk darbeleri vuruyor ikili karşılıklı olarak. Omega yere alıp stomp - forearm darbeleri vuruyor. Ardından köşeye götürüp chop darbelri vuruyor. Jericho kurtuluyor en sonunda Omeda'nın gözüne vurarak. Ardından karşılıklı chop darbeşeri görüyoruz. Omega hurricanrana deneyecekken Alfa Walls of Jericho bağlıyor! Omega hemen iplere tutunuyor ama Alfa bırakmıyor. Kenny de kick darbeleri ile kurtuluyor. Dışarıya atıyor Alfa'yı ve baseball slide! Announce table'da Jericho. Omega'dan masanın üzerine springboard frog splash! Ama JERICHO ORADA DEĞİL VE BOŞA ATLIYOR KENNY! Şimdi Jericho Walls of Jericho bağlıyor! Görevli onu durdurmak isteyince ona da bağlıyor! Omega kalkıyor ve bulduğu şeyleri Jericho'nun üzerine atıyor. Jericho acı çekiyor. Şimdi Kenny'i itip üzerine masa atıyor! Ardından "ALPHA" diyerek haykırıyor. Kenny kalkıyor ve zemine body slam! Şimdi üzerine bir masa koyuyor ve direğe tırmanıp double foot stomp vuruyor.

Görevli 13'e kadar sayıyor. Jericho, kalkmayı başarıp bir suplex vuruyor Kenny'e. 19'da içeri girmeyi başarıyor Kenny.

Şimdi Kenny apronda ve forearm darbeleri vuruyor. Springboard yaparken Jericho'dan springboard dropkick! Kenny karın ağrısından geberiyor. Dışarıdalar yine. Jericho ringin altından masa çıkarıyor. Jericho şimdi powerbomb deniyor masaya! Ama Kenny başaramayıp yere vuruyor Kenny'i! Şimdi sandalye çıkarıyor Alfa. Ringe atıyor ve fotoğraf makinesi alıp fotopğraflar çekiyor. Orta parmağını da unutmuyor tabi. xd

İçeriye atıyor Kenny'i diving elbow drop! 1! 2! Tuş başarısız. Bir sandalyeyi köşeye yapışıtırıyor Alfa. Şimdi second rope'dan bir dropkick vuruyor Alfa. Kenny bu hareketten kısa süre sonra kalkıyor. Ne kadar dirense de Lionsault'u yiyor. 1! 2! Kick out! Jericho iplerden sekerken hurricanrana Kenny'den! Ve lariat ile dışarıya yolluyor. Şimdi o efsane hareketi yapıyor. Rise of a terminator! İçeriye atıyor şimdi Chris'i. Şimdi neckbreaker. Ve V-Trigger- HAYIR! Alfa'dan roll up. Başarısız! Bicycle kick vuruyor Kenny! Ama Jericho hemen Walls of Jericho bağladı! Ringin ortasında ama Kenny köşeye gitmeyi başarıypr ve ringin altından bir biber spreyi alıyor! Jericho'ya sıkıyor. Kendisine de sıkıyor.

Jericho göremediğini söylüyor ama yanlışlıkla da olsa Kenny'i köşeye çarpıyor! SANDALYE VARDI! Jericho sulu bez istiyor ve gözlerini siliyor. Ardından köşedeki sandalyeye vurmaya devam ediyor. Jericho, Omega'nın kafasını vurmaya devam ediyor. Şimdi bir de sert bir back elbow vuruyor. Omega'nın kafası kanıyor bu arada! Şimdi Omega'dan hızlıca bir dragon suplex! Aynısından bir tane daha! Bu arada sırtının arkasına roundhouse kick vurdu Alfa'nın! Şimdi bir de One Winged Angel denemesi! Ama bırakıyor Omega ve bir dragon suplex daha! Şimdi Jericho sandalyeyi kafasına vuruyor! Kafası zaten kanıyor! Şimdi Alfa sandalye darbelerine devam ediyor. Sandalye ile birlikte top turnbuckle'da şimdi Jericho ama Kenny dropkick vuruyor! Bir de bicycle knee ile dışarıdaki masaya düşürüyor Jericho'yu! Masa da Jericho da felç! Bir süre sonra ringe giriyoruz ve hayvani bir knee lift Omega'dan bir de V-Trigger'ı vurmayı başarıyor! Şimdi double underhook piledriver! 1! 2! Kick out! İkisi de öldü. Şimdi bir V-Triger daha Kenny Omega'dan! Bir de One Winged Angle ama Jericho karşılıyor ve Walls of Jericho'ya çeviriyor bunu! Bayağı sürüyor bu ama Omega pes etmiyor! İplere tutunmayı başarıyor! Şimdi codebreaker denemesi Jericho'dan ama Kenny 2 defa V-Trigger vuruyor! Bir de ONE WINGED ANGLE! 1! 2! AMA JERICHO İPLERE TUTUNUYOR!

Şimdi Omega top turnbuckle'da ama Jericho düşürüyor onu. Şimdi o da çıkıyor ve top rope hurricanrana deneyecek ama Kenny alttan iniyor ve Jericho'nun yüzünü çarpıyor steel post'a! V-Trigger ve YOU CAN'T ESCAPE! Fireman's carry slam! Ve Moonsault- HAYIR! Jericho'dan CODEBREAKER! 1! 2! 2.99! Kick out! Şimdi Alfa, Omega'nın üzerine sandalye koyuyor ve lionsault deniyor! Ama Omega kurtuluyor ve Jericho'yu alıp sandalyenin üzerine ONE WINGED ANGLE!

1! 2! 3!

Kazanan, still IWGP US HEAVYWEIGHT CHAMPION: "THE ALPHA" Kenny Omega (34:36) *****

Omega şampiyonluğunu kutlarken doktorlar da Jericho ile ilgileniyor. Maç bitiyor. OMEGA, ALFA'YI YENİYOR!IWGP Heavyweight Championship Match
Tetsuya Naito vs. Kazuchika Okada (c) (w/Gedo)


İlk olarak Naito girişini gerçekleştiriyor. Beyaz takım elbisesi ve peleriniyle dehşet saçıyor adeta. Ardından şampiyon Okada geliyor, konfetiler eşliğinde. Okada ringe girince Naito takım elbisesini çıkartıyor. Fazla beklemeden de maça geçiyoruz. İki güreşci de oldukça temkinli. Okada itişmek isteyen taraf ama Naito pas vermiyor. Okada bir süre sonra rakibini yakalıyor ama Naito iplere gidiyor hemen. Naito birden durumu lehine çeviriyor ve Chop atarmış gibi yapıp gülüyor. Naito bir tekme atıyor ve iplere gidiyor, dönüşte karşılıklı reversaller sonrasında Naito bir Knee Drop-Kick yapıyor. Naito iplere gidiyor tekrar, dönüşte defalarca reversaller geliyor, Okada 2 ArmDrag buluyor ancak Naito daha fazlasına izin vermeden rakibine poz veriyor. Naito ring dışına iniyor ve dinleniyor. Ringe dönerken Okada'yı yanıltıp tekrar ring dışına iniyor. Naito fazla geçmeden ringe geri dönüyor. Okada hemen onu tekmelemeye başlıyor. Okada rakibini kaldırıyor, Naito'dan bir dirsek darbesi, ardından bir Hip Toss ve Drop-Kick. Okada köşede kalkıyor, Naito geriliyor ama Okada onu yakalıyor ve köşeye oturtuyor. Okada köşedeki rakibine Drop-Kick atıyor, Naito ring dışına düşüyor. Okada ringten iniyor ve Naito'yu bariyerlere çarptırıyor. Okada, Naito'yu kaldırıyor, Naito onu bariyerlere çarptırıyor. Naito ringe geri dönüyor, Okada için count-out işlemeye başlıyor. Okada count-out'u ihlal etmeden dönmeyi başarıyor. Naito hemen Okada'yı yumrukluyor ve apronda bir NeckBreaker yapıyor. Okada ring dışına düşüyor,Naito onu ringe sokuyor. Naito köşeye çıkıyor ve Missile Drop-Kick. Naito tuşa gidiyor,1,2 ve başarısız. Naito dirsek darbeleri atıyor, Okada köşeye çekiliyor. Naito rakibine burada okkalı bir tükürük fırlatıyor. Naito, Okada'yı boynundan yakalıyor, Okada kurtuluyor ve yumrukluyor onu. Naito iplere gidiyor, dönüşte Okada'ya bir NeckBreaker, ardından da Drop-Kick. Okada tekrar köşeye çekiliyor, Naito'dan Slingshot Corner Drop. Naito alkış alıyor. Naito, Okada'yı kaldırıyor ve bir NeckBreaker daha. Naito tuş deniyor,1,2 ve başarısız. Naito rakibinin boynuna çalışıyor, Okada dirsek darbeleri bulsa da Naito bırakmıyor. Okada yumruklarla kurtuluyor ama Naito onu köşeye atıyor. Okada köşede bir tekme buluyor ve iplere gidiyor, dönüşte Naito'dan bir tekme. Naito bu sefer Okada'yı iplere atıyor, Okada dönüşte rakibini yakalıyor ve harika bir DDT yapıyor. İki isim de yerde kalıyor. Okada güzel bir kip-up ile ayaklanıp rakibini bekliyor. Naito kalkıyor, Okada'dan bir ForeArm geliyor. Okada iplere gidiyor, dönüşte dirsek darbesi atıyor. Naito ring dışına gidiyor, Okada onun peşinden geliyor ve Big Boot atıyor. Okada, Naito'yu kaldırıyor ve bariyerlerden DDT atıyor. Okada kalkıyor ve rakibini ringe sokuyor. Naito köşede kalkmaya çalışıyor, Okada bir Splash deniyor ama Naito çekiliyor. Naito, Okada'nın boynuna çalışmaya başlıyor. Naito, Okada'yı kaldırıyor ve güzel bir NeckBreaker. Naito tuş deniyor,1,2 ve başarısız yine. Naito, Okada'yı sırtından yakalıyor ama Okada kurtulup rakibini iplere atıyor. Dönüşte Okada rakibini yakalıyor ve FaceBuster yapıyor. Okada rakibini yumruklamaya başlıyor, ancak Naito onu köşeye atıyor. Okada rakibini köşede yakalıyor ve ters PileDriver yapıyor. Okada, Naito'ya bir BodySlam atıyor ve köşeye çıkıyor, Diving Elbow Drop ile atlıyor. Okada kollarını açıyor ve Naito'yu kaldırıyor. Naito bir dirsek darbesi atsa da Okada'dan Cobra Clutch geliyor. Naito tekrar kurtuluyor ve onu boynundan yakalıyor. Karşılıklı reversaller ve Okada en sonunda Cobra Clutch'ı tekrar buluyor ! Naito bu sefer hemen kurtulamıyor ve acı çekiyor. Aradan 1 dakikadan fazla süre geçmesine rağmen Naito pes etmeyip iplere ulaşmayı başarıyor.

Okada rakibini köşeye atıyor ve yumrukluyor. Okada geriliyor ama dönüşte Naito'dan tekme geliyor iki tane. Naito, Okada'yı aprona atıyor ve Okada'nın ayaklarını yerden kesiyor. Naito rakibini iplere oturtuyor ve muhteşem bir NeckBreaker daha çıkartıyor. Naito yetinmiyor ve Okada'yı köşeye çıkartıyor. Naito üst iplerden Hurricanrana yapıyor ! Naito tuşa gidiyor,1,2 ve olmuyor ! Naito hemen kalkıyor ve Suplex atıyor. Naito köşeye çıkıyor ve Stardust Press ama Okada çekiliyor ! İki isim tekrar yerde şimdi. Okada kalkınca bir yumruk atıyor, Naito karşılık veriyor. Yumruk düellosu başlamış oluyor böylece. Naito'nun vuruşlarından Okada etkilenmiyor ve düello hızlanıyor. Naito bir şekilde düelloyu kazanıyor ve iplere gidiyor, dönüşte Okada'dan tekme ama Naito'dan Spin Kick geliyor. Okada sersemliyor ama Drop-Kick ile cevap veriyor. Okada, Naito'yu iplere atıyor, dönüşte Naito'dan güzel bir Flying ForeArm. Okada köşeye çekiliyor, Naito onu üst iplere oturtuyor. Naito yumrukluyor Okada'yı ama Okada da karşılık veriyor. Okada çok sert darbelerle Naito'yu düşürüyor. Okada üst iplerden Missile Drop-Kick ile atlıyor ama Naito çekiliyor, ardından da BodySlam yapıyor. Naito köşeye gidiyor, fakat daha çıkamadan Okada onu yakalıyor. Okada muhteşem bir German Suplex atıyor. Naito kalkıyor ve iplere gidiyor, dönüşte Okada onu yakalıyor ve Rainmaker ! Okada tuş deniyor,1,2 ve Naito kalkıyor ! Okada rakibini kaldırıyor bir süre sonra ve Tombstone PileDriver deniyor ama Naito kurtuluyor. Naito bir Enziguiri deniyor ama bu sefer de Okada kurtuluyor. Okada rakibini boynundan yakalıyor ama Naito kurtuluyor, Destino ! İkili tekrar yerde kalıyor ! İkili bir süre sonra dizlerinin üstünde yumruk düellosuna başlıyor. Düellonun kazananı çıkmıyor adeta. Uzun süreli yumruklaşmadan sonra Naito rakibine tükürüyor ve çok sert bir tokat atıyor ! Okada köşede kalkıyor, Naito geriliyor ve muhteşem bir Hurricanrana daha ! Naito tuşa gidiyor,1,2 ve bu sefer de Okada kalkıyor ! Naito seyirci desteğini arkasına alıyor ve Destino, hayır Rainmaker ! Okada bir anda maçı lehine çeviriyor. Okada rakibinin kolunu yere düştüğünde bile bırakmıyor ! Okada kalkıyor ve Rainmaker, hayır DESTINO GELİYOR ! Naito tuşa gidiyor,1,2 ve başarısız ! Okada bir türlü tuş olmuyor ! Naito kalkıyor ve bir Destino daha yapmak istiyor ancak Okada izin vermiyor. Naito karşılığını Enziguiri ile veriyor. Naito rakibini kaldırıyor ve iplerden geriliyor, dönüşte Okada'dan Drop-Kick ! Okada rakibini kaldırıyor ve Tombstone PileDriver ! Okada deliriyor ve tuşa gitmek yerine Naito'yu kaldırıyor, Naito'dan DESTINO ! Naito bir daha kalkıyor ve tekrar Destino, hayır Okada onu yakalıyor ve hem dönüp hem de zıplarken Tombstone PileDriver yapıyor ! Böylesini hiç görmemiştim ! Okada rakibini kaldırıyor ve bir de RAINMAKER ! Okada tuşa gidiyor,1,2 ve 3 !

Kazanan ve Hala IWGP Heavyweight Champion: Kazuchika Okada (w/Gedo) (34:26) ****1/2

Okada kemerini bu güzel maçta korumayı başarıyor. Rekorları alt üst eden Okada, buna devam edecek gibi. Okada seyircilerden alkış alıyor. Naito zar zor arka alana gidiyor. Gedo ona ringten sesleniyor ama Japonca olduğu için maalesef çözemiyorum. Okada da bir süre konuşuyor ve alkışları topluyor. Okada konuşmasını bitirdikten sonra yoğun seyirci desteğiyle arka alanın yolunu tutuyor. Şovun sonuna geliyoruz böylece.
imza


gwa rpg: "professional wrestling's last real man" silas young

"the greatest man that ever lived" austin aries
1x gwa kıtalararası şampiyonluğu - 93 gün
en uzun süreli ve ilk gwa kıtalararası şampiyonu
Fan Fiction - Kırık Hayatlar
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-07-2018, 19:20   #2
石井智宏
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2014
Nereden: Hatay
Mesajlar: 35.996
Konular: 6274
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 186330
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Headlock Master Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 186330
Mesajlar: 35.996

Standart

Çok şükür. Hiç bitmeyecek sanmıştım.
imza
5 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi
25 × Onur Kürsüsü
1 x Slammy Awards: En Aktif


Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-07-2018, 19:24   #3
domtoretto34
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Nereden: Minneapolis, Minnesota
Mesajlar: 12.663
Konular: 665
Favori Güreşçisi: "The Fiend" Bray Wyatt
Rep Puanı: 89045
Rep Derecesi: Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Darklord1905 Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 89045
Mesajlar: 12.663

Standart

Elimize emeğimize sağlık, cidden şov çok iyiydi. Keşke Naito kemeri alsaydı ama olmadı işte. Tanahashi'nin kemerini korumasını cidden beklemiyordum, IWGP Jr. Heavyweight maçı muhteşem geçmiş. Keşke Marty bu kadar çabuk kaybetmeseydi kemerini ama Ospreay'da iyi bir reign yapmıştı hakkını vermek lazım. Tekrardan ben dahil emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
imza
see you in hell
five feet of furyForum Başarılarım

2X Onur Kürsüsü (Ağustos 2017, Mayıs 2018)
1X Ayın İspiyoncuları Listesi (Haziran 2018)
1X Haftanın Parlayan Üyesi (15 Temmuz 2018)
27. Geleneksel Survivor Series Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 2.si
27. Geleneksel Survivor Series Etkinlik Haftası Makale Yarışması 3.sü
31. Geleneksel Etkinlik Haftası Survivor Series Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.si

#thefiend
#thequeen
#thebo$$
#coys
Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-07-2018, 19:24   #4
El Tigre
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Nereden: Hawkins
Mesajlar: 20.594
Konular: 5362
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 725093
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 725093
Mesajlar: 20.594

Standart

Şükürler olsun. Şu 3213012321 kişilik maçı inceleyecek kimse çıkmaz zannediyorum.
imza#jöntürkler
The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-07-2018, 19:29   #5
beast incarnate
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nereden: İzmir/Kırklareli
Mesajlar: 26.270
Konular: 2695
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 661444
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 661444
Mesajlar: 26.270

Standart

IWGP Jr. Ağırsiklet Şampiyonluğu maçını inceleyerek katkıda bulundum ben de. Normalde bir maçı birden fazla kez izlediğim çok nadir olmuştur ama inceleme vasıtasıyla bu maçı 2. kez izlemiş oldum. 2. izleyişimde bile tıpkı ilk izleyişimdeki heyecanımla izledim maçı. 4 isim de muazzam bir performans koymuşlar ortaya. Onun dışında ana maçı da seyretmiştim daha önce, o da oldukça güzel bir maçtı. Naito galibiyeti ile sonuçlansa daha da mutlu olurdum ama. İncelemenin ucundan tutan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, emeğimize sağlık.
imza


#jöntürklerHURT HEAL!


Be a Booker | New Era
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-07-2018, 19:44   #6
The Cleaner
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2015
Nereden: Malatya
Mesajlar: 4.259
Konular: 422
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 46211
Rep Derecesi: CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CurbStomp CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 46211
Mesajlar: 4.259

Standart

İncelemede emeği geçen tüm arkadaşların eline, emeğine sağlık. Harika bir şovdu aynı seviyede bir inceleme olmuş.
CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.