GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 06-08-2018, 13:19   #1
undisputed of gtr
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nereden: İzmir
Mesajlar: 21.235
Konular: 1921
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 207907
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart WWE: NXT #282 | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: YUKO & Windham Lawrence RotundaTarih: 10 Ocak 2018
Mekan: Center Stage Theater
Arena: Atlanta, Georgia
Şov başlamadan önce arka alanda Undisputed Era'yı görüyoruz.

Adam Cole: 2018'e hoşgeldiniz, baylar ve bayanlar, (2018) Undisputed Era'nın yılı!

Bobby Fish: Bunları (Takımlar Şampiyonluğunu) özgeçmişimize ekleyerek 2017'yi stilimiz ile kapattık. Düşündüğüm kadarı ile bu sadece başlangıç. 2018'de bu gezegendeki en zorba takım olduğumuzu kanıtlayacağız.

Kyle O'Reilly: The Undisputed'ın çağı ve bizim dominantlığımızın yılı. Ve bunlar bu akşam başlıyor, SaniTY ilk ve son kez bu işin dışına atacağız.

Adam Cole: Tüm dürüstlüğümle şunu söyleyebilirim ki, NXT Şampiyonu olma yolunda önüme çıkan herkesin işini bitireceğim.NXT introsu dönüyor ve ardından ringdeyiz. Gecenin ilk maçı için Shayna Baszler ringe geliyor. Performance Center'da Dakota Kai ve onun eğitmenleri ile yaşadığı olayı hatırlıyoruz o gelirken. Shayna ringdeki yerini aldıktan sonra rakibi Dakota Kai de geliyor ve maç başlıyor.

Shayna Baszler vs. Dakota Kai

Lock-up ile başlıyorlar. Shayna, Dakota'yı köşeye yaslayıp tekmeyi koyuyor ayağına. Dakota hemen saldırı haline geçiyor ama Shayna onu bloke etmeyi başarıyor ve Double Wrist Lock'a alıyor. Eline çalışmaya devam ediyor Dakota'nın. Elini ringe koyup dirseğini eziyor Dakota'nın! Bu Shayna vallahi ZSJ'nin kadın versiyonu. Dakota acı içinde kıvranarak kolunu tutuyor. Hakem zili çaldırıyor.

Kazanan: Shayna Baszler (1:33)

Hakemler Dakota ile ilgilenirken Shayna bir anda Dakota'ya Kirifuda Lock bağlıyor! Ember Moon geliyor ringe hemen. Shayna kilidi bırakıyor ve Ember ona laflar savuşturuyor. Shayna gülerek ringi terk ediyor, Ember ise Dakota Kai ile ilgileniyor.Arka alandayız şimdi.

Rezar: (Farklı bir dil konuşuyor.)

Akam: (Farklı bir dil konuşuyor.) (İngilizce'ye dönüyor) Galipler acı çekecek.

Paul Ellering: Ne zaman veya nerede olduğu ile ilgilenmiyoruz. SaniTY, Undisputed Era, kemerlerimizi istiyoruz.Shayna locker room'da iken onun yanına Christy geliyor röportaj için.

Christy: Shayna, orda, az önce neler olduğunu gördük. Dakota Kai'nin kolunu kırmış gibi görünüyorsun, hakemler maçı durduktan sonra bile ona saldırmaya devam ettin. Neden?

William Regal: Affedersin Christy. Shayna ile konuşmalıyım. Pekala, biliyorsun ki 35 yıldır bu endüstrinin içindeyim. Her ne oyun oynuyorsun, anlarım. İnsanlara arkadan saldırmak sana NXT Kadınlar Şampiyonluğu maçını getirmeyecek.

Shayna Baszler: Bitti mi?

Shayna terk ediyor orayı.Gecenin ikinci maçı için Kassius Ohno geliyor. NXT'nin Dolph Ziggler'ı be. Ohno'nun rakibi ise Raul Mendoza. Mendoza ringe geliyor ve maç başlıyor.

Kassius Ohno vs. Raul Mendoza

Maç başlamadan önce el sıkışıyor ikili. Mendoza kilide alıyor Ohno'yu. Ohno bozuyor kısa sürede. Ardından peş peşe roll-up denemeleri geliyor ikiliden ama başarısız. Mendoza köşeye çıkıyor, Ohno onu tutup düşürüyor ama Mendoza'dan havada Frankensteiner! Tuş denemesi başarısız. Peş peşe Chest Kick'ler geliyor Mendoza'dan. Ohno birini yakalıyor ve bacağından tutup uçuruyor Mendoza'yı. Ardından Big Boot! Muazzamdı. Ohno, Mendoza'yı köşeye alıp dirsekler vuruyor. Reverse Gory Special bağlıyor Mendoza'ya şimdi. Mendoza bunu roll-up'a çeviriyor ama Ohno bozuyor tuşu. Mendoza'nın bacağını tutup yere çarpıyor ve ardından Senton! Tuşa gidiyor 1---2, Mendoza bozuyor. Mendoza maçın bu sıralarında dahil olmayı başarıyor maça ve Springboard Arm Drag yapıyor Ohno'ya. Ardından Springboard Kick! Tuşa gidiyor ama Ohno bozuyor. Ohno'nun üzerine atlıyor şimdi ama Ohno onu Electric Chair pozisyonunda yakalayıp iplere çarptırıyor. Ardından Big Boot! Sonrasında da Jumping Elbow Strike! Tam boynuna! Mendoza iptal! Ohno tuşa gidiyor 1---2---3!

Kazanan: Kassius Ohno (4:28)

Ohno'dan sağlam bir galibiyet. O sevinirken maçtan tekrarları izliyoruz.Gün içinde Zelina Vega ile verilen röportaj geliyor ekranlarımıza.

Zelina Vega: Andrade "Cien" Almas ve ben daha öncesinin aksine artık aynı sayfadayız. O anlıyor, yeni Andrade şampiyon olmaya çalışmanın şampiyon kalmaya çalışmak olduğunu anlıyor. NXT TO: Philadelphia'da yapacağımız şey de tam bu.

Spiker: Zelina, yakın zamanda Johnny Gargano, Andrade ile şampiyonluk için karşılaşma hakkı elde etti. Düşüncelerin neler?

Zelina Vega: Kazandı? Kazandı mı, dediğin şey bu muydu, kazandı mı? Hayır, Johnny Gargano'nun şansı yaver gitti. Johnny Gargano bir savaşçı değil, bir fırsatçı. 3 adam birbirini yere serdi, ve o avantajı doğru zamanda eline aldı. Sana bir şampiyonmuş gibi mi geliyor, hayır. Johnny Gargano'u zaten 1 kere değil 2 kere yendik. Ve eğer doğru hatırlıyorsam, başarılı olan tag team partneriydi, o değil. Siz çocuklar Sindirella hikayeleri ve masalları duymak istiyorsunuz. Johnny Gargano bir yalan. Johnny Wrestling bir yalan. Gerçek olan ne biliyor musun? NXT Şampiyonu Andrade "Cien" Almas.

Diğer Spiker: Gargano'yu 2 kere yendiğinizi söyledin. Onu 3.kez yenmek için neler yapacaksınız? Bu TO'da yeni bir strateji görecek miyiz?

Zelina Vega: Bu işte kaldığım süre kadar başarılı olmayı sırlarımı dışarıya söyleyerek mi gerçekleştirdiğimi sanıyorsun? Bana ne kadar sorarsanız sorun, menejerlik sırlarımı size söylemeyeceğim. Andrade daha önce oluğundan daha fazla hazır durumda. Johnny Gargano işini terlemeden halledeceğiz, bu işi çok ciddiye alıyoruz. Johnny'nin NXT Şampiyonu Andrade Almas'dan kaçış olmadığını anladığından emin olmak istiyoruz.NXT TO: Philadelphia'da gerçekleşecek NXTC maçının kartı geliyor ekranlara. Ardından arka alandayız yine. Gargano, Christy'e demeç veriyor.

Christy: Johnny, NXT Şampiyonluğu için 1 numaralı aday olmandan dolayı seni kutlarım. TO: PHI'de maç hakkını alacaksın, peki, aklından neler geçiyor?

Johnny Gargano: F4W maçta 1 numaralı aday olmak, birçok insan bana şans vermiyordu. Kelimeler nerede olduğumu (nasıl hissettiğimi) anlatmakta yeterli olmaz. Nerede olduğumu biliyorsun, uğraş-

Kadraja Velveteen Dream giriyor bu sırada.

Velveteen Dream: Söyle. "Teşekkürler" de. İsmimi değil, teşekkür ettiğini söyle.

Johnny Gargano: Neden?

Velveteen Dream: Şanslı olduğun için teşekkür et. Kassius Ohno adında birini yendin. Pekala, Kassius Ohno bir süperstar gibi görünmüyor. Ve Kassius Ohno gibi birini yenmem 20 dakikanı aldı. Ben Velveteen Dream'im, Kassius Ohno gibi birini yenmem, en fazla 30 saniyemi alır. Bunu biliyorsun. Dream bunu biliyor. Dream ayrıca şunu biliyor ki 2 kez şanslıydın çünkü Aleister Black'i yenmiş olmamalıydın. Bunu sen de biliyorsun. Şunu da biliyorsun, NXT Şampiyonluğu için Andrade Cien Almas'ı TO: PHI'de yenecek kapasitede değilsin. Ama Dream biliyor. Dream bir şey daha biliyor. Sen, Dream'in yerini kazanmadın. Dream yerini hak ediyor. Bunu bir düşün, sen bilirsin.Arka alanda, başka bir mekandayız şimdi. Street Profits, milleti trollüyor ve bayağı da eğleniyorlar. Şimdi William Regal'ın ofisine giriyorlar ve aynı trollüğe devam ediyorlar. Regal de ciddiyetini fazla bozmasa da yer yer katılıyor onlara. Street Profits, yenilmezlik serileri olduğundan ve NXT TTC maçına çıkmak için hakları olduğunu dile getiriyor. Regal, bu durumun farkındaymış ve gelecek hafta için Street Profits'e bir maç ayarlamış. Şayet SP bu maçı kazanırsa, NXT TTC için 1 numaralı adaylar olacaklarmış. Rakipleri ise Authors of Pain'miş! SP ekibi buna biraz bozulmuş gibi görünse de sonradan fazla bozmuyorlar ve eğlencelerine devam edip terk ediyorlar orayı.Sıradaki maç için ringdeyiz. Lio Rush geliyor ringe. Ardından Rush'ın rakibi Lars Sullivan geliyor ringe. Lio Rush'ı iyi bilirdik.

Lio Rush vs. Lars Sullivan

Zil çaldığı gibi dalıyor Sullivan ama Rush kıvrak bir hareketle kaçıyor Sullivan'dan. Sullivan'ın her yumruğundan kaçmayı başarıyor Rush ve dışarı iniyor. Sullivan da düşüyor peşine ama Rush giriyor ringe. Sullivan aprondayken ona Heel Kick'i çakıyor. Bir daha koşuyor ona doğru ama Sullivan, Rush'ı yakalıyor ve iplere çarptırıyor. Ringe girip köşeye gömüyor Rush'ı. O köşede bir süre Rush'ı döndükten sonra karşı köşeye atıp Corner Spear vuruyor ama Rush çekiliyor! İplerden sekiyor Rush ama Sullivan'dan Clothesline! Rush öldü! Sullivan, Rush'ı kaldırıyor ve Freak Accident! Tuşa gidiyor şimdi 1---2---3!

Kazanan: Lars Sullivan (1:51)

Sullivan görevliden bir mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Lars Sullivan: Bir rakibin ardından başka bir rakip ile karşılaştım. Bazen iki tanesiyle aynı anda mücadele ettim. Hepsi ellerimde yere düştü. Ama şimdi, geriye gitmeye devam edeceğim, 2 hafta önce, asla hissetmediğim bir güçle uğraştığım zamana. Ama bu beni keyiflendiriyor, çünkü o, yok etmek istediğim bir güç. Sana sesleniyorum, Killian Dain!

Sullivan mikrofonu bırakıyor ve Rush'a yöneliyor yine! Onunla birlikte köşeye çıkıyor. AVALANCHE FREAK ACCIDENT! Rush bu kez ciddi ciddi öldü. Emma'ya o tweeti atmayacaktın oğlum.Arka alandayız şimdi. Undisputed Era, normal şartlarda bu gece kemerlerini koruyacakları SAnitY ekibini paramparça etmiş durumda! Ulan siz müthiş bir detaysınız be. Üç isim de deyim yerindeyse ölü gibi yatıyor. UE orayı terk ediyor ve hakemler, SAnitY ile ilgileniyor.Birkaç tanıtımın ardından ringdeyiz. Shock The System! NXT Tag Team Şampiyonları Undisputed Era alanda! UE ekibi son derece keyifli bir şekilde ringe geliyor ve birer tane mikrofon kapıyorlar.

Adam Cole: Hey, hey, şampiyonlar. Biraz garip hissediyorum, siz de bir şeylerin eksik olduğunu hissetmiyor musunuz?

Kyle O'Reilly: Bekle, bekle. SAnitY nerede? Bobby, senin ve benim, kemerlerimizi şimdi savunuyor olmamız gerekiyordu.

Bobby Fish: Onları görmüyorum. (Maçı) unuttuklarını mı düşünüyorsun? Hayır, bunun yolu yok çocuklar. Yukarı, çatıya koşup onlara hatırlatabilirim.

Adam Cole: Bekle, bekle, Bobby. Unutmadılar. Biz, kaostan kurtulduk. Ve biz kaosu kurtar-

Nikki Cross girişte! Ama hakemler onu çekiştirmeye çalışıyor. Arena Nikki Cross chantleriyle sallanıyor. Nikki çıldırmış durumda! Hakemler tarafından uzaklaştırılıyor en sonunda.

Adam Cole: Hey, şimdi, kabaca bölünmeden önce söyleme-

Bu sırada William Regal'ın müziği duyuluyor. Regal girişte konuşuyor.

William Regal: Bu saçmalık. Siz ikiniz, NXT Takımlar Şampiyonluğunuzu bu akşam savunuyorsunuz.

Derken Roderick Strong burada!

Roderick Strong: Bekle, bekle, bekle. Bay Regal, bu çocuklar ile ben dövüşeceğim. Şimdi, arka gideceğim ve partner bul-

Aleister Black'in müziği duyuluyor bu sırada! Arena yıkılıyor deyim yerindeyse şarkıyı duyduğu gibi.

Aleister Black: Ben de (onlarla) dövüşeceğim!

İki isim de orada ceketlerini atıp hızla ringe giriyorlar ve dalıyorlar Undisputed Era'ya! Şampiyonları dışarı yolluyor Strong ile Black. UE toparlanmaya çalışırken reklamlara gidiyoruz.

NXT Tag Team Championship
The Undisputed Era (c) (w/ Adam Cole) vs. Roderick Strong & Aleister Black


Maça Black ile Kyle başlıyor. Black peş peşe tekmeler sıralayınca Fish ringe dalıyor. Black onu bir dirsek ile savuşturuyor. Kyle fırsat bu fırsat Black'e dalsa da Black onu savuşturuyor ve peş peşe tekmelerin ardından dizi koyuyor. Tuş denemesi başarısız. Şu adamın akıcı vuruşlarına hastayım be, 35 defa geri sarıp sarıp izleyebilirim o tekmeleri. Black ile Strong bir süre Kyle'ı dönüyorlar. Black ringde yine şimdi. Kyle onu aprona yolluyor, Black'ten Kyle'a dirsek geliyor. Hakem onunla ilgilenirken Fish çaktırmadan indiriyor Black'i. Üstünlüğü alıyor şampiyonlar böylece.

Kyle ile Fish uzun bir süre boyunca karşılıklı tagler alarak Black'i hırpalıyor. Fish, Black'e Exploder'ı koyup tuşa gidiyor ama Strong bozuyor tuşu. Fish kilide alıyor Black'i. Black çok geçmeden kilidi bozmayı başarıyor. Kısa süreli bir aksiyonun ardından Fish'in kaburgasına tekmeyi basıyor. İki isim de yerde ve partnerlerine tag çıkartıyorlar en sonunda! Strong, Kyle'ı da Fish'i de harcıyor girdiği gibi! Kyle'a Backbreaker, Fish'e Overhead Belly-to-Belly! Kyle'e Corner Knee Strike vuruyor ve ardından Suplex geliyor. Tuş denemesini Fish bozuyor. Strong onu ringden atmayı başarıyor. Kyle, Strong'a Axe Kick vuruyor; Strong'dan da Enzuigiri! Bu sırada Black dışarıda Fish'i harcıyor ve ringe sokuyor. Cole da hakemin görmediği bir anda Black'e forearm'ı çakıyor. Black'e işlemiyor ama! Black, Cole'u kovalıyor. Cole tribünlere doğru kaçıyor. Bu sırada ringde Kyle ile Fish, Strong'a Total Elimination vuruyor ve Kyle tuşa gidiyor 1---2---3!


Kazananlar ve hala NXT Tag Team Şampiyonları: The Undisputed Era (8:42)

Black zil sesini duyunca ringe bakıyor ve şaşkına dönüyor adeta! Sinirli bir şekilde ringe dalıyor Black! Kyle ile Fish'e High Kick'ler vuruyor. Bu sırada Cole ringe girip Black'i ring posuna gömüyor. Kyle ile Fish, Black'i tutuyorlar ve Cole ona peş peşe forearmlar sıralıyor. Ardından Bicycle Kick! Black yerle bir oluyor. O da yetmiyor, Kyle ile Fish'ten Black'e Total Elimination geliyor! Kyle dışarıdan bir sandalye kapıp geliyor ve Cole o sandalyeyi açıyor. Black'i omuzluyor ve sandalyeye doğru Fireman's Carry Slam! Cole, Black'in üzerine ayağını koyuyor ve üçlü gövde gösterisini yapıyor. Ardından ringi terk ediyorlar. Üçlü girişe kadar gelmişken onların yanına William Regal geliyor! Elinde mikrofonla hem de.

William Regal: Philadelphia, extreme anılara sahip. Adam Cole, TO: Philadelphia'daki Aleister Black ile olan maçın Extreme Rules türünde gerçekleşecek.

Cole bu karara bayağı sinirleniyor ve Regal'in üzerine yürüyor. İkili arasında hararetli bir bakışma oluyor. Cole çok geçmeden geri adım atıyor ve ringdeki Black'e bakıp gülüyor. Ardından Kyle ile Fish'e talimatı veriyor ve arka alana dönüyorlar. Şov bu görüntülerle sona eriyor.
imza


voice of voiceless, champion of universe


Konu The Lone Man tarafından (06-08-2018 Saat 13:46 ) değiştirilmiştir.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-08-2018, 13:38   #2
Fernweh
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2012
Nereden: Knowhere
Mesajlar: 28.457
Konular: 4311
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 257722
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Güzel bir şovdu, muhabbetler hoşuma gitti. Ellerine sağlık Doğan.
imza

gotcha!


If you're not learning, then you're stagnant. If you're stagnant, then you're not evolving and the business isn't progressing.
I am determined and never give up. Ever. I always do my best.
In life, if you're not learning from every experience, even the bad ones, you're really messing up. That's the marker of a smart, intelligent individual."29mart2015-wrestlemania31."
"19haziran2016-moneyinthebank"

YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-08-2018, 13:45   #3
#BELLAARMY#
Batuhan Bella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: Gaziantep
Mesajlar: 4.381
Konular: 92
Favori Güreşçisi: Nikki Bella
Rep Puanı: 6717
Rep Derecesi: Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın.Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın.Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın.Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın.Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın.Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın.Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın.Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın.Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın.Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın.Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Eline sağlık güzel yazı ve şov.
imza

#BELLALUTION#

The Bella Twins
Under Taker
AJ Styles
Jeff Hardy
Drew Mcintyre
The Usos
Ronda Rousey
Naomi
Charlotte Flair
Mustafa Ali
Nia Jax
Daniel Bryan
Kane

O gün bir kanlı şafak, gökten üflenen ateş;
Birden, dağın sırtında atlılar belirecek.
Atlılar put şehrine gediklerden girecek;
Bir şehir ki, orada insan ayak üstü leş.

Yalnız iman ve fikir; ne sevgili ne kardeş;
Bir akıl gelecek ki, akıllar delirecek.
Ve bir devrim, evvela devrimi devirecek.
Her şey birbirine denk, her şey birbirine eş.

Fertle toplum arası kalkacak artık güreş;
Herkes tek tek sırtına toplumu bindirecek.
Gökler iki şakkolmuş haberi bildirecek.
Müjdeler olsun size; doğdu batmayan güneş!
Batuhan Bella isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-08-2018, 18:54   #4
pirate princess
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2017
Nereden: Gaziantep
Mesajlar: 7.801
Konular: 424
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 54562
Rep Derecesi: King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Bu şovda her ne kadar SAnitY'nin saldırıya uğraması ve Black'in maçı unutması rahatsız etse de Regal'ın daha sonra gelip Extreme Rules maçını duyurmasıyla bir nebze mutlu olmuştum. Elinize sağlık.
imza


tatlı


Finn Balor
Ember Moon
AJ Styles
Drew McIntyre
Roman Reigns
Becky Lynch
Johnny Gargano
Asuka
Velveteen Dream
Karl Anderson & Luke Gallows
The Usos
Lacey Evans

26. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
26. Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 1.'si
2018 Mutlu Yıllar Makale Etkinliği 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması 2.'si
29. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
29. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 2.'si
x2 Onur Kürsüsü
GüreşTürkiye 8. Yaş Şenlikleri Logo Yarışması 2.'si

Be a Booker | Current Pro Wrestling
Be a Booker | Explosive Pro Wrestling

RPG: ''The Shenom'' Ember Moon
1 Kez GWA Hardcore Şampiyonu (güncel)
King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.