GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 14-08-2018, 19:05   #1
The Cleaner
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Malatya
Konular: 413
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 36624
Rep Derecesi: CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart Yazı | G1 Climax 28'in Ardından

Merhabalar forum sakinleri. Bugün 14 Temmuz'da başlayıp 12 Ağustos'ta sona eren G1 Climax 28 turnuvası hakkında bir yazı yazmak istedim. Bu seneki G1 Climax'den bahsedecek olursam gerçekten bizleri şaşırtan, hayal kırıklığına uğratan ve sevindiren bir sürü olayı içeren bir turnuva oldu ve sonucunda ortaya mükemmel bir turnuva çıktı. Giriş kısmını burada sonlandırarak yazıya geçiyorum, şimdiden iyi okumalar.

- G1 Climax 28'de yüzleri güldürenler ;

1) Muazzam ring içi aksiyonu ;

Her sene olduğu gibi bu sene de ring içi aksiyon olarak muazzam bir G1 Climax turnuvasını geride bıraktık. Gerçekten bu turnuvaya katılan her bir güreşçi elinden gelenin en iyisin vererek bizleri tatmin etmeye çalıştılar ki kesinlikle bunda başarılı oldular ve her stilden harika maçlar çıkardılar. Naito, Omega, Ibushi, Ishii, Sanada, Goto ve nicelerine sahip olan B Blok ring içinde A Blok'tan daha iyi bir turnuva geçirse de A Blok'ta da Okada, Suzuki, Tanahashi, Elgin gibi isimler bizlere güzel maçlar sundu. Peki G1 Climax 28 turnuvasını izlemediniz ama bu yazıdan sonra izlemek mi istiyorsunuz. Sizlere benim de puanlamalara dahil olduğum Cagematch üyelerinin puanlamaları ile seçilen en iyi 10 G1 Climax 28 maçını bırakıyorum. Şimdiden iyi seyirler.

1) Kenny Omega vs. Tomohiro Ishii (Day 14) - 9.79
2) Hiroshi Tanahashi vs. Kota Ibushi (Final) - 9.73
3) Kota Ibushi vs. Tomohiro Ishii (Day 10) - 9.69
4) Kenny Omega vs. Kota Ibushi (Day 18) - 9.57
5) Kenny Omega vs. Tetsuya Naito (Day 2) - 9.56
6) Hirooki Goto vs. Tomohiro Ishii (Day 6) - 9.55
7) Kazuchika Okada vs. Hiroshi Tanahashi (Day 17) - 9.48
8) Kota Ibushi vs. Tetsuya Naito (Day 14) - 9.44
9) Tetsuya Naito vs. Tomohiro Ishii (Day 4) - 9.15
10) Kota Ibushi vs. Zack Sabre Jr. (Day 2) - 8.99

2) Turnuvanın MVP'si ''Tomohiro Ishii'' ;

G1 Climax 28 turnuvasında en iyi performansı kim gösterdi diye bir soru sorsam sizlere kim dersiniz? Kenny Omega mı Kazuchika Okada mı Kota Ibushi mi... Hayır hiç biri değil. Aslında evet hepsi muazzam işler yaptı bu turnuvada ancak Tomohiro Ishii'ye ayrı bir parantez açmamız gerekli çünkü o bu sene bir ayrıydı. Toru Yano ve Tama Tonga maçlarını bir kenara koyarsak bu sene geçen senenin de üzerine koyarak geriye kalan 7 maçın 7'sinde de ortaya harika işler çıkardı ve Kenny Omega'nın Best Bout Machine lakabına adeta karşı çıktı. Kendi Blok'unda tüm şampiyonları yani Kenny Omega, Juice Robinson ve Hirooki Goto üçlüsünün hepsini tertemiz mağlup eden Ishii, harika geçirdiği turnuvadan sonra bir de IWGP Heavyweight Championship kemeri için Contender oldu. Ama ben kendisinin bu kemeri kazanacağını düşünmüyorum, neden mi? Ne kadar yetenekli olursa olsun zamanında Okada'nın da dediği gibi kimse şirketin en prestijli kemerini siyah bir mayo giyerek ringe çıkan özel bir Gimmick'i olmayan bir adamın kazanmasını beklemesin. Belki Ishii bu kemeri kazanmayacak ama kendisi 42 yaşında ortaya koyduğu bu muhteşem performans ile hepimizin sevgisini ve saygısını kazandı. Yukarıda da belirttiğim gibi kendisinin Omega, Ibushi, Naito ve Goto ile eşsiz maçlarını izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

3) Golden Lovers 3.kez karşı karşıya ;

Turnuvanın Blok'ları duyurulduğu an herkes bu maçın gerçekleşeceği kesinleşeceği için adeta sevinçten deliye dönmüştü. 2008 ve 2012 yıllarında DDT'de iki maça imza atan ikilinin New Japan'de henüz Singles maçları olmamıştı ve herkes o anı bekliyordu. Yıllar sonra bir araya gelen Golden Lovers karşı karşıya güreşmek zorundaydı ve herkes bu maçın epik bir maç olacağını biliyor ve buna inanıyordu. Turnuvanın 18. yani B Blok'un final gününün Main Event'inde karşılaşan ikili gerçekten bizlere mükemmel bir maç izletmişti. Omega'nın acımasızca V-Trigger'ları ve Axe Guillotine Driver'ı, Ibushi'nin Standing Moonsault Knee Drop'ı ve maçı bitiren Kamigoye'si... Bana göre kendileri 5 yıldızlık bir maça imza atmış ve tüm hayranlarını bu harika maç ile tatmin etmişlerdir. Ancak bu burada sonlanmadı. G1'ı kaybeden Ibushi, tertemiz yendiği arkadaşı Kenny Omega'dan IWGP HC için bir maç isteyecektir ve ikili Wrestle Kingdom öncesinde herhangi bir şovda 23 dakika süren bu maçın üzerine daha sağlam bir maç koyacaktır.

4) The Wrestler bir kez daha G1 Climax Finalinde sahne alıyor! ;

Tarihin en iyi Striker güreşçilerinden birisi olan ''The Wrestler'' Katsuyori Shibata'yı G1 Finalinde Hiroshi Tanahashi'nin köşesinde görmek hiç şüphe yoktur ki hepimizi mutlu etmiştir. Kazuchika Okada ile Sakura Genesis 2017'de gerçekleştirdiği o muazzam maçta ağır bir sakatlık geçiren ve ayağa bile kalkamazsın denilen Shibata pes etmemiş ve o severek yaptığı güreşe antrenör olarak da olsa geri dönmüş ve G1 Climax finalinde kadim dostu olan Hiroshi Tanahashi'ye destek olmak için maç boyu kendisinin köşesinde beklemiştir. Şu sıralar New Japan'in Los Angeles'daki Dojo'sunda baş antrenör olan Katsuyori Shibata, G1 Climax finalinde Hiroshi Tanahashi'yi sırtına alıp onu bir süre taşıyarak vücudunun iyi bir durumda olduğunu bizlere göstermiştir. Umuyorum ki kendisini gelecek sene G1 Climax 29'da büyük bir sürpriz yapıp Profesyonel Güreş'e dönerken görebiliriz.

- G1 Climax 28'de Bizleri Şaşırtanlar ;

1) IWGP United States Heavyweight Champion Juice Robinson ;

Sol elinde kırık olmasına rağmen turnuvadan çekilmeyerek G1 Climax 28'e katılan bir adamdan ne beklersiniz ki? Maçlarının düşük bir tempoda geçmesini ve turnuva ortalamasının altında olmasını değil mi? Açıkcası ben de öyle bekliyordum ancak bu adam yani Juice Robinson beni yanılttı. Sol elindeki kırığa, o şişmiş ele rağmen G1 Climax 28'de kendi performansının da üzerine koyarak gerçekten beni şaşırttı. Naito, Ibushi ve Ishii ile birlikte mükemmel maçlara imza atan Juice bu performansı ile WWE tarafından da istenildi fakat kendisi bu teklifi reddederek kariyerinin zirvesini yaşadığı New Japan'de kalmaya karar verdi.

2) Switchblade Jay White ;

Herkes turnuvaya ilk kez katılan ve G1 Climax 28'in 25 yaş ile genç katılımcısı olan Jay White'dan turnuvada iyi işlere imza atmasını bekliyordu ancak turnuvaya damga vurmasını kimse beklemiyordu. Şirketin güncel ve sıradaki Ace'i olan Kazuchika Okada ve Hiroshi Tanahashi'yi art arda mağlup eden Jay White turnuvaya inanılmaz bir giriş yapmıştı. Ayrıca kendisi Hiroshi Tanahashi'yi bu turnuvada yenebilen tek isim olmuştur. Turnuva boyunca son güne kadar finale çıkabilme şansını diri tutan Jay White, son gün Evil'a elenerek bu şansı kaybetse de 25 yaşında böyle harika bir turnuva çıkararak tüm Profesyonel Güreş hayranlarının saygısını kazanmıştı. Ben böyle devam ederse kendisinin Omega'dan sonraki yeni Top Gaijin olacağını ve 4-5 yıl sonra IWGP Heavyweight Championship'i beline geçireceğini düşünüyorum. Turnuvadaki iyi maçlarına gelirsek Okada, Elgin ve Tanahashi ile olan maçları gerçekten iyi maçlardı ve sizlere izlemenizi tavsiye ederim.

3) ''Ace of the New Japan, Ace of the Universe'' Hiroshi Tanahashi ;

GO ACE! Turnuva başlarken neredeyse kimse G1 Climax'i kendisinin kazanacağına şans vermiyordu ama Ace'imiz Hiroshi Tanahashi, A Blok'u muhteşem bir performans ile 15 puanla lider tamamlayarak hepimizi şaşırtmış ve finalde 35 dakika geçen harika maçta turnuvanın favorisi Ibushi'yi yenerek 3.kez bu turnuvayı kazanmıştı. 8.kez IWGP Heavyweight Champion olmak için büyük bir fırsat elde eden Tanahashi her ne kadar sadece Jay White'a tuş olsa da uzun zamandır yenemediği Kazuchika Okada'yı yenip intikamını almak için kendisine G1 Climac 28 çantasının ortada olduğu bir maç teklif etmiştir. Ben ileride gerçekleşecek bu maçı Tanahashi'nin alıp Wrestle Kingdom'da ise IWGP HC olacağını düşünüyorum.

- G1 Climax 28'de Yaşanan Hayal Kırıklıkları

1) ''The Tongans'' Firing Squad ;

Turnuva boyunca maçları sürekli DQ ile biten Tama Tonga ve Bad Luck Fale bence bu turnuvanın en büyük hayal kırıklıklarını oluşturuyorlar. Tama Tonga 9 maçının 4'ünü DQ ile bitirirken Bad Luck Fale 9 maçının 6'sını DQ ile bitirmiştir. Tamam kardeşim atarlısınız da neden bu güzelim turnuvaya saygı duyup güreşmek yerine maçları alaya alıp DQ partisi düzenliyorsunuz. Fazla söze gerek yok G1 Climax turnuvasında gerçekten büyük bir fiyaskoya imza attılar.

2) Turnuvanın Galibi ;

Şahsen ben turnuvanın galibinin yanlış bir tercih olduğu görüşündeyim. Sakın yanlış anlamayın Hiroshi Tanahashi kötü bir güreşçi değil ancak zaten kendisi bu turnuvayı geçmişte 2 kez kazanırken 7 kez de IWGP Heayweight Champion olmuştur. Peki ellerinde Ibushi gibi seyirciden muazzam bir destek alan yetenekli bir güreşçi varken New Japan neden bir kez daha ana kemer potasına Tanahashi'yi koyuyor? Ibushi bir türlü New Japan kontratı imzalamadığı için mi, yoksa eski sevicilik mi bilinmez ama bir gerçek var ki bu turnvayı en çok hak eden isim ciddi anlamda Kota Ibushi'ydi. Wrestle Kingdom Main Event'inde en iyi dostuyla harika bir maç gerçekleştirip yeni IWGP HC olması gerçekten kulağa mükemmel geliyordu ancak olmadı ne diyelim, sağlık olsun. Ama şunu da unutmayalım ki bu yenilgi Ibushi vs. Omega III göremeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Yukarıda da bahsettiğim gibi Omega'yı temiz yenen Ibushi kemer için bir fırsat aldı ve bizler ise sadece Ibushi'nin en iyi dostuna New Japan'in en prestijli kemeri için meydan okumasını bekleyeceğiz.

Evet arkadaşlar yazımın burada sonuna geldik. Buraya kadar okuduysanız ne mutlu bana, umarım yazımı beğenmişsinizdir. Unuttuğum veya atladığım bir olay varsa aşağıya yazmayı unutmayın. Hepinize sevgiler, saygılar ve iyi forumlar
imza

İncelemelerim ve Yazılarım

Konu CurbStomp tarafından (14-08-2018 Saat 19:25 ) değiştirilmiştir.
CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2018, 21:02   #2
Best Bout Machine
TheBigDog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Winnipeg, Kanada
Konular: 168
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 6058
Rep Derecesi: TheBigDog Royal Rumble maçını kazandın.TheBigDog Royal Rumble maçını kazandın.TheBigDog Royal Rumble maçını kazandın.TheBigDog Royal Rumble maçını kazandın.TheBigDog Royal Rumble maçını kazandın.TheBigDog Royal Rumble maçını kazandın.TheBigDog Royal Rumble maçını kazandın.TheBigDog Royal Rumble maçını kazandın.TheBigDog Royal Rumble maçını kazandın.TheBigDog Royal Rumble maçını kazandın.TheBigDog Royal Rumble maçını kazandın.

Eline sağlık, gayet güzel bir yazı olmuş.
imza

TheBigDog isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sponsor
Alt 14-08-2018, 21:08   #3
Nevermore!
Ayatollah of Rock n Rolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 13
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 7915
Rep Derecesi: Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.

Çoğunluğun aksine, ben galibin çok doğru bir tercih olduğu görüşündeyim. Tanahashi'nin yaşı geçiyor artık, son bir kez Wrestle Kingdom main eventine çıkıp kemer kazanabilmek için kalan tek şansı bu. Omega vs Ibushi maçını da ilerleyen zamanlarda göreceğimize inanıyorum, onlar için henüz geç değil.

Ellerine sağlık, güzel bir yazı olmuş.
imza

"A loaded gun won't set you free, so they say."

Ayatollah of Rock n Rolla isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2018, 22:59   #4
#ApostleOf205
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1493
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 149976
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ishii tipten kaybediyor, bak karizma demiyorum çünkü güreşte karizma dediğimiz şey farklıdır, güreşte karizma, senin gimmickin, onu ne kadar iyi oynadığındır. Ishii, şu anda gimmick pek işlenmese bile en azından Storytelling yolu ile çok güzel anlatıyor gimmicki. Her ne kadar momentum toplasa da maalesef, siyah mayo ile ringe çıkan kısa boylu, bodur ve boynu sanki içine kaçmış bir adamda IWGP HC pek durmaz, bunu biliyoruz, Gedo da Vince kadar fizik sevdiğinden, vermez o kemeri Ishii'ye ama konuyu Ishii'den biraz saptırıp NJPW'nın şu ME klasmanındaki Üç Silahşör ve Dört As geleneğine değinmek istiyorum, evet, Ishii üstte saydığım meseleden dolayı ME olamıyor da bu gelenekler yüzünden SANADA ve EVIL gibi isimler 2 yıldır oldukları yerde sayıyorlar, NJPW'da upper MC gibi bi olay da olmadığından Okada reigninde HC maçına çıkmış olmaları da pek bir şey değiştirmiyor. Turnuvada verilen performansları hatırladıkça bu gelenek akıma geliyor ve sinirliyorum, hadi ME 4 kişi olacak ille de, tamam ama bari CO ME ya da Upper MC pozisyonu verin aga. Neyse, turnuvanın birkaç A blok günü hariç tüm günlerini izledim ve yazında sana hak veriyorum kardeşim. Ama Ibushi'nin kazanamamasının nedeni bariz şekilde tam zamanlı kontrat imzalamamasıydı, eğer imzalasaydı Tana, Goto'nun 2016'da çıktığı son final gibi bir finale çıkacaktı. NJPW çok değer veriyor sözleşme durumuna, Omega da hep 1 senelik sözleşme imzaladığından kemeri geç vermişlerdi zaten, ha bir de yazında ZSJ'ye de değinebilirdin, o da turnuvada bizi şaşırtan maçlara çıktı ve Naito'yu temiz yendi. Eline sağlık.
imza

Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2018, 23:07   #5
The Cleaner
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Malatya
Konular: 413
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 36624
Rep Derecesi: CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı TheBigDog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline sağlık, gayet güzel bir yazı olmuş.
Teşekkürler.

Alıntı Ayatollah of Rock n Rolla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çoğunluğun aksine, ben galibin çok doğru bir tercih olduğu görüşündeyim. Tanahashi'nin yaşı geçiyor artık, son bir kez Wrestle Kingdom main eventine çıkıp kemer kazanabilmek için kalan tek şansı bu. Omega vs Ibushi maçını da ilerleyen zamanlarda göreceğimize inanıyorum, onlar için henüz geç değil.

Ellerine sağlık, güzel bir yazı olmuş.
Teşekkürler ve de Tanahashi olayına gerçekten katılıyorum ancak ben Ibushi için çok Hype'lanmıştım.

Alıntı Lunatic Phenomenal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ishii tipten kaybediyor, bak karizma demiyorum çünkü güreşte karizma dediğimiz şey farklıdır, güreşte karizma, senin gimmickin, onu ne kadar iyi oynadığındır. Ishii, şu anda gimmick pek işlenmese bile en azından Storytelling yolu ile çok güzel anlatıyor gimmicki. Her ne kadar momentum toplasa da maalesef, siyah mayo ile ringe çıkan kısa boylu, bodur ve boynu sanki içine kaçmış bir adamda IWGP HC pek durmaz, bunu biliyoruz, Gedo da Vince kadar fizik sevdiğinden, vermez o kemeri Ishii'ye ama konuyu Ishii'den biraz saptırıp NJPW'nın şu ME klasmanındaki Üç Silahşör ve Dört As geleneğine değinmek istiyorum, evet, Ishii üstte saydığım meseleden dolayı ME olamıyor da bu gelenekler yüzünden SANADA ve EVIL gibi isimler 2 yıldır oldukları yerde sayıyorlar, NJPW'da upper MC gibi bi olay da olmadığından Okada reigninde HC maçına çıkmış olmaları da pek bir şey değiştirmiyor. Turnuvada verilen performansları hatırladıkça bu gelenek akıma geliyor ve sinirliyorum, hadi ME 4 kişi olacak ille de, tamam ama bari CO ME ya da Upper MC pozisyonu verin aga. Neyse, turnuvanın birkaç A blok günü hariç tüm günlerini izledim ve yazında sana hak veriyorum kardeşim. Ama Ibushi'nin kazanamamasının nedeni bariz şekilde tam zamanlı kontrat imzalamamasıydı, eğer imzalasaydı Tana, Goto'nun 2016'da çıktığı son final gibi bir finale çıkacaktı. NJPW çok değer veriyor sözleşme durumuna, Omega da hep 1 senelik sözleşme imzaladığından kemeri geç vermişlerdi zaten, ha bir de yazında ZSJ'ye de değinebilirdin, o da turnuvada bizi şaşırtan maçlara çıktı ve Naito'yu temiz yendi. Eline sağlık.
Teşekkürler. Ishii durumuna kesinlikle katılıyorum, Sanada ve EVIL'in harcanmasına da aynı şekilde. Ibushi'ye gelirsen haklısın kontrat imzalamadığı için kazanamadı bence de onu yazıyı yazarken unutmuş olmalıyım. ZSJ'den bahsedecek olursak geçen sene de iyi bir performans sergilediği için ben şahsen şaşırmadım.
imza

İncelemelerim ve Yazılarım

CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil