GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 26-01-2013, 13:48   #1
Mr. 205 Live
Mr. Asshole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2012
Nereden: Trabzon - Eskişehir
Mesajlar: 5.893
Konular: 144
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 9803
Rep Derecesi: Mr. Asshole Royal Rumble maçını kazandın.Mr. Asshole Royal Rumble maçını kazandın.Mr. Asshole Royal Rumble maçını kazandın.Mr. Asshole Royal Rumble maçını kazandın.Mr. Asshole Royal Rumble maçını kazandın.Mr. Asshole Royal Rumble maçını kazandın.Mr. Asshole Royal Rumble maçını kazandın.Mr. Asshole Royal Rumble maçını kazandın.Mr. Asshole Royal Rumble maçını kazandın.Mr. Asshole Royal Rumble maçını kazandın.Mr. Asshole Royal Rumble maçını kazandın.
Standart 16 Ocak 2013 WWE NXT
Geçen haftaki şampiyonluk maçından görüntülerle açıyoruz şovu. Big E Langston; Rollins’i yenmiş ve tarihin ikinci NXT şampiyonu olmuştu. Ardından da intro ve introda ufak değişiklikler görüyorum. Intronun ardından arenayı görüyoruz “NXT! NXT!” chantleri ile inliyor arena!

Adrian Neville geliyor ringe! Daha çok bilinen adıyla Pac, harika bir high flyer anladığım kadarıyla. NXT debutunu yapıyor bu gece! Ringi görüyoruz o gelirken, Tensai’nin bir zamanlar ki yancısı Sakamoto ringde. Bir squash olacak büyük ihtimalle.

Adrian Neville vs Sakamoto

Lock up ile başlıyorlar ve Waist lock’a çeviriyor hemen Adrian. Sakamoto çevirdi Waist lock’ı ama tekrar çevirdi hemen Adrian. Sakamoto kolunu yakalayıp çeviriyor şimdi ama Adrian aynı şekilde Sakamoto’nun kolunu çevirdi. Sakamoto bir kez daha çeviriyor ama Adrian takla atarak kurtulup çevirdi kolunu. Sakamoto’dan hemen yumruk geldi bu sırada ve irish whip deniyor ama Adrian izin vermedi ve headlock. Sakamoto yumruk attı karnına ve göndermeyi başarıyor bu sefer iplere ama shoulder block geldi Adrian’dan iplerden sekince. Adrian bir kez daha iplere gidiyor bu sırada ducking geldi Sakamoto’dan ve üstünden takla atarak geçti Adrian! Sakamoto kalktı ve bir clothesline denedi ama Adrian sıyrılıp iplerden sekti ve headscissors takedown! Kip up ile kalkıyor Adrian! Köşede kalkıyor Sakamoto. Adrian hemen üzerine gitti ama harika bir slap Sakamoto’dan. Ardından ensesine ve sırtına elbow darbeleri ve tuş deniyor; 1, 2, olmadı. Cobra clutch bağladı hemen Sakamoto! Adrian yavaşça ayaklanınca sırtı üstü yere çaktı Sakamoto ve şimdi de facelock bağladı. Adrian ayaklandı yine yavaşça ve yumruk darbeleri ile kurtuldu. Sakamoto headlock’a aldı ama geri atarak kurtuldu Adrian ve Sakamoto kalkınca back elbowu çaktı! Sakamoto kalktı bir daha ve clothesline şimdi de Adrian’dan! Kaldırdı ve irish whip ile köşeye yollamayı denedi ama Sakamoto’dan reversal! Sakamoto reversalı yapıp peşinden gitti Adrian’ın ama Adrian elleriyle iplere tutunup yükseldi ve arkasına düştü Sakamoto’nun. Sakamoto döner dönmez clothesline denedi ama Adrian sıyrıldı ve step-up enzuigiri! Yavaşça köşeye çıktı ve ayaklandı Adrian; Corkscrew Shooting Star Press!! Tuşa gitti; 1, 2, 3!!

Kazanan: Adrian Neville!

Harika bir finisher ile debutunda kazanıyor Adrian. Gerçekten harikaydı son hareket.

Leo Kruger geliyor ringe. Her zamanki psikopat tavırları üzerinde ve saçıyla oynuyor yine her zamanki gibi. Ringe geçip köşesine oturuyor ve beklemeye başlıyor. White Noise çalıyor ve rakibi Trent Barreta! Sanırım bu onun WWE’deki son maçı. Barreta da hemen geliyor ringe ve maç başlıyor.

Leo Kruger vs Trent Barreta

Barreta ringe girer girmez lock-up’a girişiyorlar, bu sırada ikilinin yaklaşık bir ay önceki maçından bir bölüm izliyoruz. Görüntünün ardından ringdeyiz ve bir kez daha roll-up’a girişiyor ikili. Köşeye sıkıştırıyor Kruger ve yumruk atıyor karnına ama Trent hemen toparlanıyor ve bir back hand chop ile karşılık veriyor. Back hond chop’u yumruk darbeleri ve European Uppercut izledi. Irish whip geliyor şimdi Barreta’dan ve ardından da koşup back elbowu çaktı Barreta! Şimdi de jumping knee drop ve tuş denemesi; 1, olmadı. Kaldırdı Barreta ve bridging Northern lights suplex! 1, 2, olmadı! Birlikte ayaklanıyorlar ve hemen side headlock takeover geliyor Barreta’dan! Birlikte ayaklandılar yeniden ve yumruk atıp kurtuldu Kruger ve iplerden sekti ama dropkick Barreta’dan! Tuşa gidiyor; 1, olmadı. Kruger’a gitti Barreta ama kafa darbesi Kruger’dan Trent’in karnına. Kalktı ve harika bir yumruk. Kaldırdı şimdi scoop powerslam’e ama arkasına düştü Trent ve yapıştı beline. İtti iplere ve roll-up’a almayı denedi ama tutundu iplere Kruger. Kruger döndü ve clothesline denedi ama Trent sıyrılıp iplerden sekti Kruger bir clothesline daha denedi Trent yine sıyrıldı ve diğer taraftan sekti ama bu sefer harika bir knee lift Kurger’dan! Havada takla attı Trent! Kaldırdı Trent’i ve inverted suplex slam ile iplere attı ardından da facebuster! Tuşa gitti; 1, 2 olmadı.

Commercial break; Raw’ın 20. yılıyla ilgili eğlenceli bir video izliyoruz.

Ringe döndüğümüzde Trent Kruger’ı köşeye sıkıştırmış shoulder strikelar vuruyor. Ardından kaldırdı omzunda ve shoulder gutbuster olarak isimlendirebileceğim değişik bir hareket. Tuşa gitti; 1, 2, olmadı. Şimdi dizini sırtına koyarak single leg Boston crab bağladı Kruger ama birden small package’e çevirdi Barreta! 1, 2, olmadı! Kalktılar birlikte ve harika bir clothesline Kruger’dan! Tuşa gitti; 1, 2, olmadı. Kruger kalktı ve aşağılayıcı bir biçimde yerde bir iki stomp vurdu Barreta’ya. Kaldırdı şimdi ve harika bir single knee gutbuster! Karnına çalışıyor hep Barreta’nın. Tuşa gitti; 1, 2, olmadı. Stomp vurdu Barreta’ya ve köşede kalkmasını izledi Kruger. Kalkınca koştu ama ayaklarıyla yere gömerek durdurdu Trent! Çekti ortaya ve tuşa gitti; 1, 2, olmadı! Kalktılar ve hemen back hand chop vurdu Trent. Yumruk ve bir back hand chop daha. Irish whip denedi ama reversal Kruger’dan. İplerden sekti Trent ve harika bir clothesline! Köşede kalkınca Kruger koştu Trnet ve springboard back elbow! Köşeye çıktı hemen Trent, bekledi Kruger’ı ve misilse dropkick!! Tuşa gitti; 1, 2, olmadı!! Kaldırdı Kruger’ı ve tuttu Dudebuster DDT için. Dudebuster DDT! Ama izin vermedi Kruger! Tuttu ayağını ve dizini beline koyarak single leg Boston crab yine! Harika bir şekilde acı çekiyor Trent ama yetişti iplere! Kruger bıraktı ve karnına double axe handlelar! Kaldırdı şimdi ve saçından tutarak yüzüne bir şeyler söylüyor ama bırakır bırakmaz step-up enzuigiri Trent’ten! Kruger dışarı düştü! Trent iplerden sekti ve somersault plancha!! Kaldırdı Kruger’ı ve ringe soktu bu sırada Kassius Ohno geldi arkadan sinsice ve KO! Ringe soktu Barreta’yı ve geriledi. Trent’i kaldırdı Kruger ve Kruger End!! Tuşa gitti; 1, 2, 3!!

Kazanan: Leo Kruger!

Ohno hemen girdi ringe ve kutluyorlar Leo ile galibiyeti. William Regal de ring kenarına gelip aldı Trent’i. Bu sırada ikinci bir hakem geldi ve maçın hakemiyle konuşup Byron Saxton’ın yanına gittiler. Byron Saxton’a Kruger’ın DQ olduğunu ve kazanan olarak Trent’i anons etmesini söylüyor ve Saxton Trent’i kazanan olarak anons ediyor!

Kazanan: Trent Barreta!

Kruger ringde kahrolurken Trent arka alanın Regal de spiker masasının yolunu tutuyor, Ohno da onlara bakıyor..I Can’t Keep Still çalıyor ve yeni NXT şampiyonu; Big E Langston ringe geliyor! Bir mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Big E Langston: Yeni NXT şampiyonunuz olarak; burada daha önce asla görülmemiş bir reign’i görmek üzere bulunuyoruz. “Beş”in yeni dönemine hepiniz hoş geldiniz! Beş! Beş! Beş! Beş!-

Respeto çalıyor. Camacho? Ringe geliyor Camacho ve bu akşam NXT şampiyonu olacağına inandığını söylüyor. Ve maç. Evet, şimdi Camacho vs Big E Langston! Ama hakem kemeri kaldırmadı demek ki şampiyonluk maçı değil.

Big E Langston vs Camacho

Lock-up ile başladılar ve köşeye sıkıştırdı Camacho Big E‘yi! Üst üste yumruk darbeleri. Hakem ayırdı ama Camacho’dan bir tekme yine ve yumruk, tekme, back hand chop… Allah ne verdiyse vuruyor Camcho ama işlemiyor Big E’ye! İplerden sekti şimdi ama harika bir clothesline Big E’den! Ardından ikincisi! Kaldırıp tuttu kafasını ve harika knee lift’ler; tam 5 tane! İplerden sekti şimdi ve running body block! Kaldırıyor tekrar ve; Big Ending! Tuşa gidiyor; 1, 2, 3!!

Kazanan: Big E Langston!

Aldı kemerini Big E ama “Five! Five!” chantleri var. Bıraktı kemeri köşeye ve kaldırıyor Camacho’yu; Big Ending! 1, 2, 3, 4, 5! Kalkıyor tekrar ama bu sefer de “One more time!” chantleri! Kaldırıyor tekrar ve 3. kez Big Ending!! 1, 2, 3, 4, 5! Alıyor kemerini ve kaldırıyor. Ardından girişe gidiyor ve ringe dönüp bir kez daha kaldırıyor..

Öncelikle Damien Sandow geliyor ve elinde bir mikrofon, yüzündeyse memnuniyetsizlik var. Taraftarları aşağılayan ve kendini yücelten bir konuşma yapıyor ve klasik bir şekilde “You’re welcome.” diyerek bitiriyor konuşmasını. Miracle çalıyor ve takım arkadaşı United States Champion Antonio Cesaro geliyor! Şovlar önceden çekilmese keşke, Team Rhodes Schoolars takım kemerleri için mücadele ediyor ama Sandow’ın NXT’deki takım arkadaşı Cody değil. :punk Her neyse. The Rising çalıyor ve rakipler Justin Gabriel ve Tyson Kidd geliyor!

Damien Sandow and Antonio Cesaro vs International Airstrike

Kidd ve Sandow ringdeler ve lock up ile başlıyorlar. Sandow hemen headlock’a alıyor ama Kidd hammerlock’a çevirdi. Sandow çok geçmeden hammerlock’ı lehine çeviriyor ama Kidd hemen iplere koşuyor ve aprona çıkıp Sandow’un kolunu iplere kilitleyip içeriye giriyor. Hakem bıraktırıyor tabii. Sandow aniden koşuyor ama drop toe hold Kidd’den! Kidd şimdi kolunu çeviriyor ve tag veriyor Justin’e. Justin hemen köşeye çıktı ama Sandow kurtarıyor kolunu ve yuvarlanıp Cesaro’ya tag veriyor. Cesaro giriyor ringe ve lock up’a girişiyorlar Justin ile. Justin hemen kolunu çeviriyor ama yumrukla kurtuluyor Cesaro. Cesaro tuttu şimdi kafasını Justin’i ve sert bir yumruk daha atıyor ki Justin sendeliyor. Kaldırdı şimdi ve sırt üstü yere çiviliyor Justin’i. Kaldırıyor tekrar ve köşeye yollayıp arkasından koşuyor ama Justin elleriyle iplerden destek alarak arkasına düşmek istiyor. Cesaro yakaladı ayaklarını ama headscissors takedown Justin’den ve Cesaro kafasını turnbuckle’a çarpıyor! Justin bekliyor e kalkınca bir tekme. Ardında bir tane daha vuruyor ve Cesaro dışarıya düşüyor! Justin hemen Kidd’e tag veriyor ve Kidd de Cesaro kalkınca apronda koşup geçiriyor tekmeyi göğsüne!

Commercial break..

Döndüğümüzde Sandow ve Kidd ringde ve Sandow Kidd’in üzerine koşuyor ama arm drag Kidd’den. Kalktılar ve bir arm drag daha. Headlock pozisyonunda kilitledi şimdi kafasını Kidd ve tag verdi bu pozisyonda; slingshot sunset flip ile girdi ringe Justin! 1, olmadı. Kalktılar ve bir arm drag da Justin yapıyor Sandow’a ve hemen kolunu kilitliyor. Ayaklandı şimdi Sandow ve harika bir yumruk vuruyor ki Justin, Cesaro’nun olduğu köşeye kadar geriledi. Tag veriyor şimdi Sandow. Cesaro da girdi ringe ve Sandow knee strike yapıyor; Cesaro da big boot vuruyor köşedeki Justin’e! Aldı şimdi ringin biraz ortasına Cesaro ve side headlock takeover. Ayaklanıyorlar birlikte ve iplere gönderiyor Justin ama shoulder block ile dönüyor Cesaro! Taunt yapıyor ve iplerden sekiyor ama ducking Justin’den. Ardından da leap frog. Şimdi hip toss denedi ama kaldıramıyor Cesaro’yu, Justin. Cesaro çevirdi tersine şimdi, o kaldırıyor ama ayaklarının üzerine düşüyor Justin ve bir roll up! Hemen kurtuluyor Cesaro, hakem 1’i bile vuramamışken. Cesaro hemen bir clothesline deniyor ama sıyrılıyor Justin ve bir back hand chop! Ardından yumruklar ama Cesaro iplere doğru itiyor. Justin ipleri tutuyor ve üzerine gelen Cesaro’ya tekmeyi geçiriyor. Ardından dikkatini Sandow’a kaydırıyor ama bu sırada Cesaro yıkıyor Justin’i. Ama hamleyi göremedim çünkü kamera Sandow’u gösteriyordu. Cesaro hemen tuşa gidiyor; 1, 2, olmuyor. Kameralar Kidd’i gösterirken Sandow kaldırıyor ve bir hamle daha yapıyor Justin’e. Ardından tag veriyor ve Sandow içeri giriyor. Justin’in ellerini tutarak karnına knee droplar vuruyor Sandow. Kaldırıyor şimdi ve russian leg sweep! Ardından Elbow of Disdain! Tuşa gitti; 1, 2, olmadı. Tag veriyor Cesaro’ya ve scoop powerslam ile yere yapıştırıyor Justin’i ardından da Cesaro’dan double foot stomp! Tuşa gitti; 1, 2, olmadı. Kafasını kilitliyor Cesaro ve ardından da triangle armbar’a çevirdi. Justin ayaklanıyor ve boşta olan eliyle dirsek darbeleri vuruyor ama Cesaro itti köşeye. Cesaro koşuyor hemen üzerine ama back elbow Justin’den! Justin, Kidd’e doğru gidiyor yavaşça ama bu sırada Cesaro bir kez daha koşuyor ve Kidd onu iplerin üzerinden dışarıya yolluyor! Justin tam tag verecekken Cesaro, Kidd’i çekiyor ve Kidd kafasını aprona vuruyor. Ardından Cesaro hemen giriyor ringe ve gutwrench suplex! Tuşa gidiyor; 1, 2, Kidd bozuyor! Kidd hemen dışarı kaçıyor. Cesaro da hemen bir triangle armbar bağlıyor. Justin ayaklanıyor yine ve boşta olan eliyle dirsek vurarak kurtuluyor. Cesaro hemen scoop powerslam’e kaldırıyor ama arkasına düştü Justin. Cesaro dönüyor arkasını ve jawbreaker Justin Gabriel’den! Justin Kidd’e yöneliyor ama ayağından yakaladı Cesaro. Cesaro’yu ayaklarıyla itiyor ve tag veriyor! Bu sırada Sando da tag aldı ve hemen koştu Kidd’e ama Kidd’en, aprondan harika bir enzuigiri. Ardından springboard misille dropkick! Cesaro’yu deviriyor şimdi. Sandow kalkınca spin kick. Ardından kafasına tekme ve bir spin kick daha. İplerden sekiyor ve low dropkick! Tuşa gidiyor; 1, 2, olmadı! Shapsgooter için tuttu bacaklarını ama Cesaro girdi ringe. Kidd’e koşuyor ama Kidd dışarı fırlattı onu! Roll up bu sırada Sando’dan! 1, 2, çevirdi roll up’ı Kidd! 1, 2, olmadı. İplere geriledi Kidd. Sandow gelince tekme denedi ve kaptırdı ayağını ama diğer ayağıyla harika bir enzuigiri! Tag verdi Kidd’e ve dışarıdaki Cesaro’ya plancha ile atladı! Justin de STO yapıyor Cesaro’ya. Tag verdi şimdi Kidd’e tekrar ve top rope springboard moonsault Justin’den! Ardından da Kidd’den springboard elbow drop! Tuşa gidiyor; 1, 2, 3!!

Kazanan(lar): Justin Gabrial and Tyson Kidd; The International Airstrike!

Girişe gidiyor ikili ve ringdeki Cesaro & Sandow ikilisiyle bakışıyorlar. Bu sırada da şov sona eriyor.

imza
Mr. Asshole isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.