GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 20-08-2018, 20:02   #1
acımak yok hepsini tara
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Nereden: İzmir
Mesajlar: 15.830
Konular: 4006
Favori Güreşçisi: Peyton Royce
Rep Puanı: 265105
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart WWE: NXT #463 | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: The Purplemaker & Great DangerŞov Adı: NXT #463
Şirket: World Wrestling Entertaiment
Tarih: 15 Ağustos 2018
Tür: Televizyon Şovu


THEN
NOW
FOREVER

Şovu açıyoruz. William Regal Black'in yanına gidiyor. Giderken yanlarından araba ile Undisputed Era geçiyor. Şimdi olay yerindeyiz Black bayılmış hakem Black'i uyandırmaya çalışıyor.

Singles Match
Street Profits vs The Mighty

İki takım da ringe geliyor maç başlıyor. Maçı uzun bir süre The Mighty önde götürüyor. Maça Montez Ford ve Nick Miller başlıyor. Nick Miller direk agresif davranıyor. Tag veriyor şimdi. İkili dövüyorlar. Shane şimdi Body Slam vuracak iken başarısız oluyor Ford'a tag veriyor. Thorne'ı da iplere yolluyorlar ve Ford eğiliyor Dawkins'den Shoulder Block geliyor. Şimdi garip bir hareket yapıyor ikili. Thorne ringe geri giriyor ve Dawkins direk yumrukluyor onu. Turnbuckle'da yumrukluyor. Geri çekiliyor sonra fakat Shane atağa geçiyor. Shane şimdi Dawkins'i Turnbuckle'a atıyor ve üstüne koşuyor fakat Shane çekiliyor. Şimdi bir Clothesline! Tag veriyor şimdi. Nick Miller pataklıyor. Maçın sonuna doğru üstünlüğünü koruyor The Mighty. En sonunda Dawkins Ford'a tag veriyor. Ford God Mode açıyor. İki güreşçiyi birden pataklıyor. Şimdi Shane Miller'dan bir roll-up fakat Montez Ford çeviriyor! 1...2...3!

Kazanan: Street Profits

Krallar kazandı bee. Maç sonrası galibiyetlerini seyirciler arasında kutluyorlar.REKLAMLARSingles Match
Aliyah vs Kairi Sane

İki güreşçi de ringe geldi. Tam maç başlayacak iken Shayna geliyor. Spiker koltuğunda yerini alıyor. Maç başlıyor. Chain Wrestling ile başlıyoruz. Sane Aliyah'ın ona ittirmesine sinirlenip chop vuruyor ve üstüne yürüyor fakat Aliyah iplere sarılıyor hakem araya giriyor. Sane şimdi Shayna'ya bakarken Aliyah saçından tutuyor ve Shayna'ya doğru bağırıyor. Şimdi Aliyah Kairi'yi iplere atıyor ve üstüne koşuyor fakat Kairi'den bir Slingshot Headcrissors Takedown ve Strech Muffler bağlıyor. Aliyah iplere tutundu. Sane bırakıyor ve geri çekiliyor. Tekrar üstüne yürüyor fakat Aliyah bacağına tekme atıyor. Şimdi Aliyah elbow atıyor defalarca. Bir tekme savuruyor fakat Sane yakalıyor ve iplere koşuyor Running Neckbreaker. Bir daha koşuyor bir tane daha. Şimdi Aliyah Sane'yi köşeye atmaya çalışıyor başarılı da oluyor fakat Sane ayağını Turnbuckle'a koyuyor ve Spear! Garip bir çığlık atıyor. Aliyah şimdi köşeye yığıldı. Sane biraz geriye çekiliyor ve şimdi Basement Elbow Smash! 3. iplere çıkıyor Sane ve Insane Elbow! Sonrasında Clover Leaf bağlıyor! Aliyah pes etti!

Kazanan: Kairi Sane

Maç sonra Kairi köşede Shayna ile bakışıyor.

REKLAMLARVelveteen Dream ringe giriyor. O girerken bu Cumartesi (bu gece artık) gerçekleşecek olan TakeOver: Brooklyn IV şovunda EC3 ile olan maçını hatırlıyoruz. Seyirciden alkış alıyor. Elinde mikrofon var. "Vel-ve-teen" chantleri geliyor.

Velveteen Dream: Komik, Dream'e tezahürat yapıyorsunuz, bu komik. Başka kim komik biliyor musunuz? EC3! EC3, çok akıllı, EC3 çok zeki, EC3 çok büyüleyici! (NX3!) Hepiniz gibi, EC3 de harika hayaller kuruyordu. Ama EC3'nin şu anda parayla satın alamayacağı şeyler var. EC3, Dream'in dikkatini çektin. Hayal dünyanın dışında bir düşman edindin. Ve bu Cumartesi, TakenOver: Brooklyn'de (NX3!) hayalin son bulacak. Bu konuya-

I AM IN THE TOP ONE PERCENT!

EC3! Kral rampada.

EC3: Yani kumrular ağlarken sesleri böyle mi çıkıyor? (Ringe giriyor.) Bel çantası yakıyor bu arada. (Fanny Pack!: Sırt Çantası!) Ne yapmaya çalıştığını biliyorum, YAPMA! Kafama girmeye çalışıyorsun ama ben insanların kafasında yaşıyorum. Ve senin kafanın içi gerçekten onarılması lazım. Ama konuşma vakti açıkça bitti. Dövüşme vakti geldi ve ben galibiyet üzerine galibiyet üzerine galibiyet üzerine galibiyet-

Velveteen Dream: Galibiyet üzerine galibiyet! Ha?! Yok öyle bir şey. Cumartesi günü senin elin havaya kaldırılmayacak. Cumartesi günü senin ve insanların kafasındaki şey hayalin bittiği olacak.

EC3 ceketini ve gömleğini çıkarıyor

EC3: Dream, Brooklyn'i beklememiz gerekmiyor. Hadi burada yapalım.

Birbirlerine giriyorlar ve One Percenter ile EC3 ayakta kapatıyor.

REKLAMLARSingles Match
Tyler Bate vs Roderick Strong

İkili geliyor ringe. Maç başlıyor. Tyler Bate direk üstün başlıyor. Şimdi 3. iplere çıkıyor fakat Reilly apron'a çıkıyor. Üstüne gelen Strong'u engelliyor ama Reilly dikkatini dağıtıyor. Onu da indirirken Roderick tutuyor ve Backbreaker! Pataklamaya başlıyor şimdi Strong baba. Bir Backbreaker daha. Tuş denemesi 1..2..! Strong Submisson bağlıyor. Fakat bate Jaw Breaker ile kurtuluyor. Şimdi köşeye gidiyor Strong üstüne yürüyor fakat Bate karnına tekme atıp kurtulacak iken Strong'tan çok sert bir Chop! Şimdi 3. iplere çıkartıyor Strong, kendi de çıkıyor. Superplex pozisyonuna alıyor fakat Bate engelliyor ve düşürüyor Strong'u fakat Strong ayaklanıp yumruk atıyor ve tekrar çıkıyor fakat Bate karşılıyor yine. Yüz üstü düşüyor Strong. Şimdi Diving European Uppercut! İkili karşılıklı yumrukluyor şimdi. Bate üstünlüğü ele aldı şimdi Bate yumrukluyor. Bir Corner European Uppercut şimdi ve Exploder Suplex. Bate Kip-Up ile kalkıyor ve Standing Shooting Star Press. Tuş denemesi 1..2..! Şimdi Bate omuzlarına alıyor fakat Strong iniyor şimdi Strong alıyor hareket deniyor fakat Bate'den Hurricanrana! Bir Back Suplex! Tuş denemesi 1..2..! Şimdi Tyler Driver denemesi fakat başarısız! Tempo çok arttı! Şimdi Roderick'ten bir Corner High Knee ve garip bir Suplex! Tuş denemesi 1..2..! Şimdi bir Suplex denemesi daha fakat başarısız ama şimdi Strong yine yakalıyor End OF HEARTACHE denemesi fakat başarısız şimdi Bate iplere koşuyor Clothesline denemesi fakat Strong YAKALIYOR BACKBREAKER denemesi Bate arkasına geçiyor tuş denemesi 1..2...! Şimdi iplere koşuyor Rebound Clothesline! Strong dışarı kaçıyor. Bate iplere koşuyor ve Suicide Dive! Ringe geri atıyor. Şimdi Tyler Driver denemesi fakat Kyle apron'a çıkıyor. Ama Trent Seven çekiyor onu. Şimdi Strong'tan Tyler'a bir elbow ve Trent'e Baseball Dropkick. Şimdi ringe geri döndü. Bir Boot ve bir Step-Up Enzugiri! Bate'in üstüne Knee yapacak gibi zıplıyor fakat Bate'den Forearm! Tekrar üstüne yürüyecek iken Strong'dan Back Elbow fakat Tyler Bate geriliyor ve Sommersault Kick ve Tyler Driver 97'! Tuş denemesi 1..2..3!

Kazanan: Tyler Bate

AE Stage'de, MM ise ringte face-to face yapıyor ve şovumuz burada sonlanıyor.
imza

Forum Başarılarım
Haftanın Parlayan Üyesi - 22 Ekim 2017
Haftanın Parlayan Üyesi - 24 Haziran 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 21 Ekim 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 30 Aralık 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 3 Şubat 2019
13x Onur Kürsüsü
13x Ayın İspiyoncuları Listesi
Büyük İnceleme Etkinliği 3.
31. Geleneksel Etkinlik Haftası: Bilgi Yarışması 2.
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 2.
3x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En Çalışkan - En Paylaşımcı - En İyi Geri Dönüş Yapan Üye)
Renkli Ay Birincisi
Süper Ocak Birincisi

GWA RPG: Nick Jackson
Sadece var olmak


Güreş Türkiye Twitter Sayfası


Konu The Purplemaker tarafından (20-08-2018 Saat 20:06 ) değiştirilmiştir.
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2018, 20:08   #2
undisputed of gtr
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nereden: İzmir
Mesajlar: 21.227
Konular: 1920
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 207907
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Kairi Sane'in Aliyah'ı dalga geçer gibi yenmesi efsaneydi ya, keyif aldım bayağı izlerken. Gecenin ana olayına ise söylenecek hiçbir şey yok. Bate ile Strong müthiş iş çıkardılar. Daha da iyisini yapabilirlerdi, onu da 2 gün önce yaptılar zaten. Ellerinize sağlık.
imza


voice of voiceless, champion of universe

Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2018, 20:12   #3
PRIZEFIGHTER
Great Danger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2018
Mesajlar: 614
Konular: 85
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 17663
Rep Derecesi: Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.
Standart

Açıkçası henüz sadece EC3 v Dream feudunu izleme fırsatı buldum. Ama en yakın zamanda tamamlayacağım. TakeOver incelemesinde görüşürüz.
imza
Great Danger isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2018, 20:48   #5
PRIZEFIGHTER
Great Danger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2018
Mesajlar: 614
Konular: 85
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 17663
Rep Derecesi: Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.
Standart

Alıntı Attitude Adjustment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Elinize sağlık.
Hayır incelenmemişti.
imza
Great Danger isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2018, 20:49   #6
acımak yok hepsini tara
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Nereden: İzmir
Mesajlar: 15.830
Konular: 4006
Favori Güreşçisi: Peyton Royce
Rep Puanı: 265105
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı Attitude Adjustment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Elinize sağlık.
Valla baktım yok incelenmemiş.
imza

Forum Başarılarım
Haftanın Parlayan Üyesi - 22 Ekim 2017
Haftanın Parlayan Üyesi - 24 Haziran 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 21 Ekim 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 30 Aralık 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 3 Şubat 2019
13x Onur Kürsüsü
13x Ayın İspiyoncuları Listesi
Büyük İnceleme Etkinliği 3.
31. Geleneksel Etkinlik Haftası: Bilgi Yarışması 2.
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 2.
3x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En Çalışkan - En Paylaşımcı - En İyi Geri Dönüş Yapan Üye)
Renkli Ay Birincisi
Süper Ocak Birincisi

GWA RPG: Nick Jackson
Sadece var olmak


Güreş Türkiye Twitter Sayfası

The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-08-2018, 15:32   #7
Açın Kapıyı
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2015
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 7.674
Konular: 716
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 120854
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Elinize sağlık kankişler.
imza
"Adalet zamanın kölesidir, Nuri Pamir."

En Sevdiğim Güreşçiler (Kalınlar üstünlüktedir.)
#1 Charlotte Flair
#1 Kevin Owens
#1 The Miz
#1 Joey Janela
Stephanie McMahon
Jinder Mahal
Andrade "Cien" Almas
Austin Aries
The Club
Baron Corbin
The Undisputed Era COLE & FISH & O'REILLY & STRONG
Chris Jericho
Triple H
Shawn Michaels
Shayna Baszler
Sheamus
Samoa Joe
Elias
Marko Stunt
MJF
Nick Gage
Jay White
Hiromu Takahashi
Kazuchika Okada
Penelope Ford
Buddy Murphy
Brock Lesnar
KENTA (Itami)
Dolph Ziggler
Lio Rush
Drew McIntyre

Forum Başarılarım

Haftanın Parlayan Üyesi - 29 Nisan 2018

Onur Kürsüsü | Mart 2018
Onur Kürsüsü | Ocak 2019

Ayın İspiyoncuları - Mayıs 2018
Ayın İspiyoncuları | Ekim 2018
Ayın İspiyoncuları | Kasım 2018
Ayın İspiyoncuları | Aralık 2018
Ayın İspiyoncuları | Ocak 2019

30.Etkinlik Haftası: SummerSlam Poster Yarışması 1.si
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 1.si (3 kişi ile)
31. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Logo Yarışması 4.sü
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Logo Yarışması 3.si
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Poster Yarışması 1.si
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 3.sü

1.Krunker Turnuvası 1.si
RPG: Brandi RhodesChosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-08-2018, 15:38   #8
The Cleaner
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2015
Nereden: Malatya
Mesajlar: 4.247
Konular: 413
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 36624
Rep Derecesi: CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Elinize, emeğinize sağlık. Gayet güzel bir şovdu özellikle Main Event'ta hem Roddy'nin hem de Bate'in performansı üst düzeydi.
imza


İncelemelerim ve Yazılarım

CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.