GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 25-08-2018, 22:12   #1
PRIZEFIGHTER
Great Danger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2018
Mesajlar: 614
Konular: 85
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 17663
Rep Derecesi: Great Danger Şirketin yüzü artık sensin. Great Danger Şirketin yüzü artık sensin. Great Danger Şirketin yüzü artık sensin. Great Danger Şirketin yüzü artık sensin. Great Danger Şirketin yüzü artık sensin. Great Danger Şirketin yüzü artık sensin. Great Danger Şirketin yüzü artık sensin. Great Danger Şirketin yüzü artık sensin. Great Danger Şirketin yüzü artık sensin. Great Danger Şirketin yüzü artık sensin. Great Danger Şirketin yüzü artık sensin.
Great Danger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Great Danger Great Danger isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 17663
Mesajlar: 614

Standart WWE: NXT #465 | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: The Purplemaker & Great DangerŞov Adı: NXT #465
Şirket: World Wrestling Entertaiment
Tarih: 22 Ağustos 2018
Tür: Televizyon Şovu

Önceki Şov: NXT TakeOver: Brooklyn IV

THEN
NOW
FOREVER


Açılışta NXT TakeOver: Brooklyn IV'da olanların ufak bir özetini izliyoruz. Ardından ilk gelen isim Bianca Belair oluyor. Rakibi ise Deonna Purrazo. Deonna kazanırsın abla.

Singles Match
Deonna Purrazo vs Bianca Belair


Klasik Chain Wrestling ile başlıyoruz. Chain Wrestling sonrası Deonna ablam selam çakıyor. Şu sütyeni içeri sok be. Devam ediyor Chain Wrestling. Şimdi Belair'den reverseler geliyor ve Dropkick! Maçta ardı ardına reverseler devam ediyor. Şimdi Deonna'dan bir Tornado DDT denemesi fakat Belair Gut Buster'a çeviriyor. Belair şimdi Head Lock bağlıyor. Bozuyor Headlock'u ve şimdi garip submisson bağlıyor. Şimdi Deonna Lock'u bozuyor ve köşeye çekiliyor ama Belair üstüne koşup Corner Spear yapıyor. Kolundan tutup köşeye atıyor Belair Deonna'yı. Şimdi tekrar üstüne koşuyor ama Deonna çekiliyor roll-up deniyor ama Belair düşmüyor. Tekrar üstüne koşuyor ve Shoulder Block geliyor. Ardı ardına Elbow Drop'lar geliyor şimdi. Belair'den bir de Body Slam. Şimdi Standing Moonsault deniyor ama başarısız. Belair şimdi kaldırıyor Deonna'yı fakat Deonna üstünlüğü ele alıyor. Tam hareket deneyecek iken Belair karnına tekme atıyor. Şimdi bir Body Slam denemesi fakat başarısız. Deonna'dan Bicyle Kick! Bir Hip Toss salto ve Dropkick! Seviyoruz seni abla. Belair köşede iken üstüne koşuyor ama Belair ayağını tutuyor fakat diğer ayağından düşürüyor ve Fujiwari Armbar! Fakat Belair köşeye atıyor ve Ring Post'a kafasını vuruyor Deonna. Omuzlarına alıyor ve Torture Rack Driver! Tuş denemesi 1..2..3!

Kazanan: Bianca Belair (5:38)

Hiç haz etmediğim Belair kazanıyor. Ulan kadını dönüş maçında yeniliyor NXT Bookerları daha ben bir şey söylemek istemiyorum. Maç sonrası galibiyetini kutluyor Belair ve Replay'ler giriyor.Sıradaki ve son maçımızdan önce NXT TakeOver'dan özetler, arka alan röportajları vs. şeyler izliyoruz. Ardından gelecek haftaya Undisputed ERA vs Ricochet & Pete Dunne maçı duyuruluyor. Arenaya dönüyoruz ve Main Event için ilk gelen isim Zack Gibson oluyor. Rakibi Pete Dunne'ın da ringe girmesiyle şampiyonluk maçımız başlıyor.

WWE United Kingdom Title Match
Pete Dunne (c) vs Zack Gibson


Önce locklar ile başlıor ikili. Gibson Dunne'ı yere iterek bitiriyor. Ardından kısa bir ipten sekme olayının ardından Pete Dunne forearm smash ile rakibini yere alıyor. Parmağını kırma girişiminde bulunuyor ve bir stomp geçiriyor. Ufak bir karşılıklı tokatlaşma münasebetimiz oluyor ve ikili aynı anda kendilerine crab bağlıyorlar. Elleriyle kalkıyorlar ve tokatlıyorlar birbirlerine. Dunne bir stomp vuruyor rakibinin koluna. Gibson fazla süre geçmeden rakibine üstünlük sağlıyor. Strikelar ile koluna çalışıyor Dunne'ın. Bir lock bağlıyor koluna odaklı olarak. Dunne kurtulmaya çalışsa da Gibson bir suplex ile tuşta ikiyi buluyor. Ardından Dunne'ın parmaklarını kırmaya çalışıyor. Bir lock daha bağlıyor koluna odaklı. Ardından bir suplex daha vuruyor. Dunne sinirli kalkıyor ayağa ve sert bir forearm vuruyor. Step up enzuigiri ve roundhouse kick vuruyor rakibine. X-PLEX ile arm bar bağlıyor ama Gibson kolay kurtulup dışarıya çıkıyor. Dunne aprona geçip dışarıya moonsault vuruyor! İçeriye giriyorlar ve Gibson yerde yalvarıyor Dunne'a. Dunne ise double foot stomp vurup sitout powerbomb ile tuşta ikiyi buluyor. Springboard yaparken Gibson bir kick vuruyor ve diving double knee jawbreaker! 1-2! Kick out! Gibson Dunne'ı aşağılıyor ama Dunne rakibinin parmaklarına stomp vurup iplerden sekiyor ama double foot jawbreaker Ginbson'dan! Dunne bir step up enzuigiri vuruyor ve Gibson da karşılık verince ikili aynı anda enzuigiri vurarak yere düşüyor. 3'de kalkıyorlar. Gibson köşeye çıkıyor ama Dunne enzuigiri geliyor ve köşeye çıkıyor. Ama Gibson cutter tarzı bir hareketle üstün çıkıyor! 1-2! Kick out! Yerde ufak bir brawl görüyoruz. Gibson armbar tarzı kola çalışan bir lock bağlıyor! Dunne'ın iplere tutunmasını engellese de Dunne dişleriyle ipleri ısırıyor! Gibson önce bırakıyor ama ardından stomp darbeleri vuruyor! Dişliği çıkmış Dunne'ın. Onu alırken Gibson eline stomp vuruyor ve sert bir lariat ile yere alıyor. Dunne köşede oturuyor. Gibosn'ın elinde Dunne'ın dişliği var. Seyircilere atacakken Dunne kalkıyor ve parmaklarını kırıyor! Ardından Bitter End! 1-2-3!

Kazanan, hala WWE United Kingdom Şampiyonu: Pete Dunne (13:43)

Eğlenceli bir maçı geride bırakıyoruz. Pete Dunne kemerini korumayı başarıyor. Şov da Dunne'ın şampiyonluk kutlamasıyla sona eriyor.
imza
Great Danger isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-08-2018, 22:14   #2
detroıt çocugu cCc
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2015
Nereden: 𝙈𝙄𝙇𝘼𝙉𝙊 🔴⚫
Mesajlar: 8.455
Konular: 747
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 168202
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Chosen Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 168202
Mesajlar: 8.455

Standart

İki kazananından da memnun olmadığım şov. Zaten TO günü çekildiği için berbat oluyorlar. Hadi anladım Beyazıt kazanamadı da, Deonna Purrazzo, nasıl BeLair'e kaybedebiliyor? İnanılmaz. Elinize sağlık bu arada.
imza

ACM MCI RMA
Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-08-2018, 22:16   #3
El Tigre
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Nereden: Hawkins
Mesajlar: 20.594
Konular: 5362
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 724979
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 724979
Mesajlar: 20.594

Standart

Beyazıt gardaşımızı kemerle görememiştik. Deonna ablamızı incelemek ve izlemek çok güzeldi. Şuraya ufak bir kesit bırakalım.

imza#jöntürkler
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-08-2018, 22:38   #4
The Cleaner
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2015
Nereden: Malatya
Mesajlar: 4.259
Konular: 422
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 46211
Rep Derecesi: CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CurbStomp CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 46211
Mesajlar: 4.259

Standart

Elinize, emeğinize sağlık. Deonna'nın Return maçında kaybetmesi gerçekten kötü oldu ayrıca Liverpool'umuzun bir numarası Zack Gibson da maçını kaybetti. Benim için kötü bir şovdu.
CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.