GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 26-08-2018, 19:54   #1
El Tigre
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Nereden: Hawkins
Mesajlar: 20.473
Konular: 5338
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 699098
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 699098
Mesajlar: 20.473

Standart WWE: NXT #462 | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: The Purplemaker & Great Danger
Şov Adı: NXT #462
Şirket: World Wrestling Entertaiment
Tarih: 8 Ağustos 2018
Tür: Televizyon Şovu


THEN
NOW
FOREVER

Singles Match
Amber Nova vs Nikki Cross

İki güreşçi de ringe geliyor maç başlıyor. Chain Wrestling ile başlıyoruz. Şimdi Cross'tan bir reverse ve Back Suplex. Tuş denemesi 1..2..! Şimdi Nova üstüne gelen Cross'u ayakları ile tutuyor ve kafasını Turnbuckle'a çarptırtıyor. Şimdi üstüne çıkıp yumrukluyor. Lock bağlıyor şimdi. Cross geri geri giderek kurtuluyor Lock'tan. Üstüne gelen Nova'ya Back Elbow vuruyor. Bir de Dropkick şimdi. Bir daha üstüne koşuyor ama çekiliyor. Ardı ardına Clothesline vuruyor. Biraz yumrukladıktan sonra 3. iplere çıkıyor ve Avalanche Crossbody ve Twisting Fisherman Neckbreaker! Tuş denemesi 1..2..3!

Kazanan: Nikki Cross

Nikki Cross ablamız kazanıyor. Sonda da deli deli galibiyetini kutluyor. Çok yapmacaksın be.

REKLAMLAROne and Only! Ricochet geliyor! Ama o da ne?! Ricochet değil bu. Adam Cole ve çetesi! Riccohet'i indirmişler.

Adam Cole: Korkak mı, Ricochet? Sence ben bir korkak mıyım? Bak ben buradayım. Adam Cole, kimsenin arkasına saklanmaz! Sen güçsüz bir şekilde yerde yatıyorsun, Adam Cole ise dimdik ayakta! Eşi benzeri olmayan NXT North American Şampiyonuyum, TakeOver'da da öyle kalacağım.

Cole ve çetesi arka alana gidiyor.

REKLAMLARVannesa Borne arka alanda bir röportaj için. MYC hakkında konuşuyor. Planı basitmiş: kazanmak. Bu gece de hak ettiğini alacağını söylüyor. Ardından kibarca kovuyor muhabirleri.

Singles Match
Adrian Jaudoe vs Kassius Ohno

İki güreşçi de ringe geliyor ve maç başlıyor. Maça Adrian abimiz önde başlıyor. Chain Wrestling ile başlıyoruz. Sonrasında Ohno baba Adrian abiyi iplere yolluyor ve Big Boot! Yerde iken bir de Running Senton! Chain Wrestling devam ediyor şimdi. Adrian abiden şimdi bir Back Suplex! İki güreşçi de köşelere çekiliyor şimdi. Adrian önce davranıp koşuyor ama Ohno'dan Elbow! Şimdi Neckbreaker pozisyonuna getiriyor ve boynuna bir Elbow daha! Tuş denemesi 1..2..3!

Kazanan: Kassius Ohno

Ohno abimiz kazanıyor. Galibiyetini kutluyor ring'de.

REKLAMLARTakeOver: Brooklyn 4'daki EC3 vs Dream maçını hatırlıyoruz. Ardından lüks bir evin havuzunun başında Velveteen Dream'i görüyoruz. EC3 geliyor yanına.

Velveteen Dream: Otur şuraya EC3. (EC3 oturuyor.) Biraz yürümek ister misin?

EC3: Memnun olurum.

Aga madem yürüyeceksin. Neden oturtuyorsun adamı. Yürümeye başlıyorlar ve Dream havuz başında bir şaka yapıyor.

EC3: Beni havuza atacağını sanmıştım.

Velveteen Dream: Hayır sen en üst yüzdesin. Ama beni küçük görme.

EC3: Seni asla küçük görmedim. Hatta buraya seni dövmeye geldiğimde bile. Ama buraya geldiğimde bu olayın ikimizden de büyük olduğunu anladım. NXT TakeOver: Brooklyn, The Purple Rainmaker ile NXT'nin Altın Tanrısı'nın karşılaşacağı yer, "Sözde" Seçilmiş Kişiyle, En Üst yüzdenin karşılaşaağı yer, The Velveteen Dream ile EC3'nin karşılaşacağı yer.

Velveteen Dream: Dream, seni tesislerine davet ediyor ve sen Dream'e saygısızlık yapıyorsun. Kimsenin seni umursadığını veya saygı gösterdiğini düşünüyor musun? En üst yüzde falan-

Dream'in gözlükleri düşüyor ve EC3 almak için eğilirken Dream'i tutuyor ve havuza doğru One Percenter!

Velveteen Dream: Moruk yardım et!

EC3: Hadi lan oradan, 1 metre bile yok.

EC3'nin uzaklaşmasıyla segment sona eriyor. Velveteen Dream'in gelecek hafta açıklama yapacağını öğreniyoruz.BASK IN HIS GLORY DEBUTUNU YAPACAK BİRAZDAN.

Singles Match
Keith Lee vs Marchel Bartel

İlk olarak ringe Marchel Barthel aka. Axel Dieter Jr. reis geliyor. Ulan Alman adamı ne hale getirdiler isme bak tam komedi ya. SONRASINDA FORMER PWG CHAMPION, 5 YILDIZLI MAÇI BULUNAN, BASK IN HIS GLORY KEITH LEE BABA GELİYOR. SEVİYORUZ SENİ. Zil çalıyor ve maç başlıyor. Marchel reverse yapıp Lee'nin kafasını ittiriyor. Hayatının hatasını yaptın koçum. Lee Elbow ile indiriyor onu. Şimdi bir tane daha. Barthel üstünlüğü ele geçirdi şimdi fakat Lee iplere koşuyor VE ARDI ARDINDA DROPKICK İÇİN REVERSELER VE DROPKICK. SEVİYORUM SENİ. Lee şimdi köşede ki Barthel'in üzerine gidiyor. Barthel tekmeler savurmak istese de başarılı olamıyor çünkü Lee ayağını tutuyor. Fakat kurtulmayı başarıyor ve üstünlüğü ele geçiriyor. Köşeye çekilen Lee'nin üstüne gidiyor. Lee Barthel'in ayağını tutsa da diğer ayağı ile Enzugiri çakıyor. Sonrasında iplere sıkıştırıyor Lee'yi. Orada tekmeliyor. Geri çekiliyor hakemin saymasından dolayı. Şimdi tekrar hareketleniyor ve Dropkick! Tuş denemesi 1..2..! Barthel şimdi Lee'yi pataklıyor baya köşede. Yumruklarken Lee'den bir Head Butt geliyor ve köşeye atıyor Barthel'i VE ELLERİNİ KALDIRIYOR DOUBLEEEEEEEEEEEEE HANDED CHOP. ARENA İNLEDİ. Barthel güreşmeyi bırakmalı bu Chop'tan sonra. Şimdi geri çekiliyor Lee. Bir süre taunt yapıyor ve tekrar Barthel'in üstüne koşuyor fakat Barthel çekiliyor ve Lee kafasını vuruyor. Barthel'den şimdi bir Running European Uppercut ve DDT denemesi fakat Lee karşılıyor. Şimdi Lee'den bir reverse ve iplere koşuyor Shoulder Block! Lee Barthel'i kaldırıyor ve omuzlarına alıyor Ground Zero! Tuş denemesi 1..2..3!

Kazanan: Keith Lee

Keith Lee baba ilk maçında şaşırtmıyor. Maç sonrası galibiyetini kutluyor ve Replay giriyor. BASK IN HIS GLORY!

REKLAMLAR

''Street Profits arka alanda. Mighty ile dalga geçip gelecek haftaki maçlarını hypelıyorlar."MYC Qualifer Match
Taynara Conti vs Vanessa Borne

İlk olarak Vanessa ablamız geliyor. Sonrasında Taynara. Taynara ablamız ringe girdikten sonra Siyah kuşağını öpüyor falan havaya kaldırıyor sonra hakeme veriyor. Zil çalıyor ve maç başlıyor. Chain Wrestling ile başlıyoruz maalesef. Vanessa Taynara'nın Lock'unu bozmayı başarıyor. Kafasını Turnbuckle'a çarptırıyor şimdi ardı ardına. Tuş denemesi 1..2..! Garip bir Submisson bağlıyor şimdi. Taynara pin ile bozuyor Pin'i. Vanessa şimdi Elbow Drop deniyor ama başarısız. Köşeye çekilen Taynara'nın üstüne koşuyor ama yine başarısız oluyor. Taynara tokatlıyor şimdi. Vanessa Tornado ile Submisson bağlıyor ama Taynara ??? yapıyor. Tuş denemesi 1..2...3!

Kazanan: Taynara Conti

Abi bu nasıl maç ya. ???

Seyirciler arasında performans merkezinin yeni yıldızlarından eski UFC dövüşçüsü Cain Velasquez var. Main Event'e geçiyoruz! İlk gelen isim Aleister Black! O ringe girerken NXT TakeOver: Brooklyn IV'da Tommaso Ciampa ile çıkacağı NXT Şampiyonluğu rövanşını hatırlıyoruz. Ardından Johnny Gargano geliyor ve maç başlıyor.Singles Match
Aleister Black vs Johnny Gargano

Hemen birbirlerine giriyorlar. Black iki defa Gargano'yu roundhouse kick ile indiriyor. Gargano kısa sürede geri dönüyor ve bir kick ile rakibini dışarıya yolladıktan sonra suicide dive ile üzerine uçuyor. Ringe atıp köşede hırpalıyor ve üzerine koşarken Black aprona atıyor. Gargano slingshot spear vurmak istiyor ama Black bir knee ile karşılıyor. Ardından hırpalıyor biraz. Aynı anda lariat vuruyorlar kendilerine 3 defa ve 3.'de ikisi de yere düşüyor. Bu arada Tommaso Ciampa geliyor! Gargano'yu dışarıya atıyor.

Kazanan: Johnny Gargano via DQ

Ringde bir kaos çıkıyor. Herkes birbirine dalıyor. Ciampa kaçmaya çalışıyor ama Gargano yakalıyor. Hem ring içinde hem de dışında izliyoruz bu kaosu. Yetkililer geliyor olayı ayırmak için. William Regal geliyor!

William Regal: Artık iş kontrolden çıktı ve artık bunu engellemeyeceğim. Hatta yaşanmasına izin vereceğim. NXT TakeOver: Brooklyn'de, triple thret maçına çıkacaksınız!

Ciampa tedirgin. Black ve Gargano mutlu. Şov böyle sonlanıyor.
imza#jöntürkler
The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-08-2018, 19:57   #2
Banned
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2015
Nereden: 𝑶 𝑺 𝑴 𝑨 𝑵 𝑰 𝒀 𝑬
Mesajlar: 8.433
Konular: 747
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 177202
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Chosen Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 177202
Mesajlar: 8.433

Standart

Elinize sağlık beyler. İzlememiştim şovu, şimdi okuyacağım.

Konu The Lone Man tarafından (26-08-2018 Saat 20:08 ) değiştirilmiştir.
Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-08-2018, 20:21   #3
The Cleaner
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2015
Nereden: Malatya
Mesajlar: 4.259
Konular: 422
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 46211
Rep Derecesi: CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CurbStomp CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 46211
Mesajlar: 4.259

Standart

Elinize sağlık. Marcel Barthel'in TV Debut'unu 1 yıl boyunca bu yüzden mi bekledim dedirten bir şov olmuştu.
CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.