GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 31-08-2018, 14:58   #1
わたしはあなたが大嫌いです
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: İzmir
Mesajlar: 43.312
Konular: 2089
Favori Güreşçisi: Kairi Sane
Rep Puanı: 215565
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 02/01/2018 | Smackdown Şov İncelemesi

Hazırlayan : Reckless Behaviour

SMACKDOWN 02/01/2018 |Şov İncelemesi
Şirket: World Wrestling Entertainment
Tarih: 2 Ocak 2018
Yer: Amway Center, Orlando Florida.Smackdown Theme Song
NoMatch Card Maç Tipi Zaman
1The Usos vs Shelton Benjamin & Chad GableWWE Smackdown Tag Team Championship Match13:00
2Breezango vs & The Bludgeon Brothers (Rowan & Harper) Tag Team Match-
3Xavier Woods vs Aiden English Single Match06:00
4The Riot Squad vs Natalya, Tamina & Carmella Tag Team Match06:00
5Sami Zayn vs AJ StylesSingle Match13:00

SMACKDOWN 02/01/2018|İncelemesi

Pyrolar eşliğinde şov başlıyor. AJ Styles ringe geliyor ve mikforon alıp konuşmaya başlıyor.

AJ Styles : Mutlu yıllar ! 2018'in ilk canlı Smackdown şovuna hoş geldiniz. En önemlisi de AJ Styles'in evine hoş geldiniz. Yeni yıl, yeni başlangıçlar , İnsanların yılın bu zamanında karar aldığını biliyorum. Benim çözümüm WWE Şampiyonluğu kemeri WrestleMania'ya kadar götürüp belimde dolaştırmaya devam edeceğim. Başka bir kararım var: Bu gece Sami Zayn'ı yenmek. Kevin Owens bu gece ringin köşesinde bulunacak mı işte bunun cevabını verecek olan kişi ...

Daniel Bryan'ın müziği duyuluyor. Bryan ringe geliyor ve konuşmasına başlayacakken, Shane McMahon'ın müziği duyuluyor. Shane de ringe doğru geliyor ardından Bryan ve AJ Stlyes ile tokalaşıyor.

Shane McMahon : Yeni yılınız kutlu olsun, Ne var ne yok Orlando? Geçen hafta ringe gelip en iyi niyetleri sundum çünkü ...

SHANE O’MAC chantleri duyuluyor.


Shane McMahon : Teşekkür ediyorum ben de sizi seviyorum. Geçen hafta AJ Styles ile Kevin Owens maçına Sami Zayn'ın karışmaması için hakemi uyardım ve onu arka alana gönderdim. Senin yenilmene sebep olduğum için senden özür dilerim AJ Stlyes. Bir kaç ay önce Sami Zayn ve Kevin Owens'a karşı Vendetta olmak ile suçlandım. Daniel senin Sami Zayn ile Kevin Owens'la samimi bir akrabalığın olduğunu düşünüyorum. Neden geçen hafta Zayn'ın ringde bulunmasına izin verdin? Bu beni oldukça şaşırtdı. Bunun cevabını almadan önce sana büyük bir soru sormak istiyorum. Yes Movement hareketini Yep Movement hareketine mi çevirdin. Bu gece Kevin Owens'ın ringe gelmesine de izin verirsin bu gidişle. Kevin Owens, Sami Zayn'ın köşesinde olacaksa, ben de o maçta kendime ringe atarım.

Daniel Bryan :Shane bu kesinkle düşündüğüm bir şey değildi, ama bu gece kendini bu akşam Maint Event maçında ringde bulunacağını söylediğin için Kevin Owens'da bu akşam ringde bulunabilir. Eğer siz ikiniz ringde bulunacaksanız , ben de bu akşam ringde bulunacağım.

Shane McMahon :Sanırım 2018 yılına büyük bir patlama ile başlıyoruz.

Daniel Bryan : Evet demek istiyorum. Yes yes yes yes !

The Usos vs Shelton Benjamin & Chad Gable - WWE Smackdown Tag Team Championship Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor.Zil çalıyor ve maç başlıyor. Jimmy ile Shelton maça başlayan isimler oluyor. Shelton'dan ringin köşesinde duran Jey Uso'ya bir yumruk. Shelton ile Jimmy ringin köşesinden yumruklaşıyor ardından Jimmy'den bir tokat.Shelton ringin köşesine çıkıp, Jimmy Uso'yu yakalıyor ve ringin köşesinden Suplex! Chad'de ringin köşesine çıkıp Moonsault yaparak Jimmy'nin üzerine atlıyor.Tuş deniyor ama içeri giren Jey Uso engel oluyor. Reklamlarlardan dönüşte Jimmy ile Chad ringin içindeler.Jimmy'den bir Superkick geliyor. Shelton ile Jey Uso tag alıyorlar. Jey Uso, Shelton Benjamin'i ringin dışına yolluyor ardından ringin içine tekrar girip Chad Gable'yi de ringin dışına yolluyor.Jey iplere gidiyor dönüşte Chad Gable'nin üzerine atlıyor. Shelton Jey Uso'yu ringin bariyerlerine fırlatıyor. İçeride Shelton Benjamin, Jimmy Uso'yu kaldırıyor, Chad Gable ringin köşesine çıkıyor ve Diving Clothisline yaparak atlıyor. Ardından tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Galibiyetlerini kutlarken hakem ringe geliyor ve maçın tekrar etmesini istiyorlar, maçın sonucunu kabul etmiyorlar.

Maç tekrar başlıyor. Uso'lar Shelton ile Chad Gable'ye saldırıyorlar.Zil çalıyor tekrar ringin içindeyiz. Jey Uso ile Shelton ringin içindeler. Jimmy'den bir tokat ardından Samoan Drop! Jey Uso'dan apronda ki Chad Gable'ye bir tokat bunu fırsat bilen Shelton Roll-up pinfall tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor.Shelton Benjamin'den bir Spinebuster geliyor. Chad ringin köşesine çıkıyor, atlıyor ama Jimmy Uso içeri girip Superkick vuruyor. Jimmy Uso tag alıyor. Uso kardeşlerden Double Superkick geliyor. Jimmy Uso ringin köşesine çıkıp Splash ile atlıyor. Tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : The Usos

Arka alandayız. Renee Young ve Kevin Owens ile Sami Zayn bizlerle.

Renee Young : Sami bu gece maçın için başarılar dilerim. Kevin bu gece ringin dışında durmana izin verildi ve bunun bu hafta maçınızın sonucunu etkileyeceğini düşünüyor musun?

Kevin Owens : Sami sen kendi maçına odaklan. Anladığım kadarıyla bu gecenin geçen haftadan herhangi bir farkı olup olmayacağını mı soruyorsun? Farklı olan ne ? Bu sabah kendime kahvaltı da omlet yaptım, geçen hafta ise yumurta yaptım farklı olan bu. Geçen hafta Şikago'daydık bu hafta ise Orlando'da farklı olan budur. Bu gece farklı olmayacak tek şey ne biliyor musun? Geçen hafta ben AJ Styles'ı yendim bu gece de Sami Zayn, AJ Styles'ı yenecek işte farklı olmayan tek şey bu olacak.

Sami Zayn : Eğer Shane ya da Daniel Bryan bizim orada olmamızı istiyorsa orada oluruz çünkü bu Sami Zayn ile Kevin Owens'ın şovu.

Kevin Owens : Benim en iyi arkadaşım bu gece AJ Styles'ın tuğlalar ile kurduğu evi yerle bir ettiği zaman herkese kanıtlayacak.

Sami Zayn : YUPBreezango vs & The Bludgeon Brothers (Rowan & Harper) - Tag Team Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor.Zil çalıyor ve ringin içindeyiz. Tyler Breeze ringin köşesinde beklerken Rowan üzerine doğru koşarak Splash yapıyor.Rowan'dan da bir Superkick. Diğer irngin köşesinde ki Fandango'nun üzerine koşarak bir Clothisline ardından Rowan'dan tekme geliyor. Bu sırada The Ascension ringe geliyor.Konor ile Viktor & Harper ile Rowan kavgaya tutuşuyorlar. Rowan ile Harper kavgadan üstün çıkıyor ve maç böylelikle No Contest bitiyor.

NO CONTEST !

Arka alanda The New Day bizlerler. Xavier Woods gözleri bağlı elinde ki sopayı sağa sola savuruyor.

Big E : Bu Pintana değil. Yılbası için sana bir hediyemiz var.

Xavier Woods : Altın kızlar ya da DVD kutusu mu?

Kofi Kingston : Hayır alakası yok.

Xavier Woods : Youtube kanalım için yeni ekipmanlar mı?

Kofi Kingston : Hayır,

Xavier Woods : 2018 yazılı kremali bir, ortasında da mum olan bir kek mi?

Big E : Kör değil misin nasıl gördün?

Xavier Woods
: Çocuklar minnettarım, hatırlıyor musunuz

Big E : Şimdi bir dilek tut ve mumu üfle.

Aiden English ile Rusev geliyorlar.

Aiden English : Her günün Rusev günü olmasını diliyorum. Bu gece seni yeneceğim ve United States şampiyonu olacağım.

Rusev : Şu halinize bakın çocukça davranıyorsunuz. Kekler, pastalar,dilekler şimdi ben de senin için bir dilek diliyorum.

Pastayı üflüyor ve sıradaki maça geçiyoruz.
Xavier Woods vs Aiden English - Single Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor.İkili lock-up yaparak maça başlıyorlar. Aiden iplere gidiyor ve Shoulder Block! Tekrar iplere gidiyor bu sefer Xavier Woods kurtuluyor ve Clothisline vuruyor. Tuş deniyor ama başarısız oluyor. Aiden, Woods'u ringin dışına yolluyor, Woods'dan bir tekme geliyor.Aiden, Xavier'ı kaldırıyor ve ringin merdivenleri doğru bir Faceburst. İçeri giriyorlar tekrar. Aiden tuş deniyor ama başarısız oluyor. Aiden'den seri yumruklar ardından bir tekme. Şimdi Headlock bağlıyor.Xavier yumruk darbeleri atarak kurtuluyor ve Superkick vuruyor.İkili ayaklanıyor, Xavier'dan seri yumruk darbeleri, Aiden iplere gidiyor dönüşte Xavier onu omuzluyor ve BackBreaker! Tuş deniyor başarısız bir tuş denemesi. Aiden English üzerine doğru koşan Woods'a bir Big Boot vuruyor.İkili'den karşılık Roll-up pinfall tuş denemesi.Tuş denemeleri başarısız oluyor. Aiden'den bir Powerbomb, ardından ringin köşesine çıkıyor. Xavier Wood'da ringin köşesine çıkıyor. Woods'u omuzluyor ama Woods tersine çeviriyor harekeri ve Aiden English'i ringin köşesinden fırlatıyor. Xavier Woods ringin köşesinden Diving Elbow Drop yaparak atlıyor. Tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : Xavier Woods


Dasha : Bayanlar tebrikler hepiniz 30 kişilik kadınlar maçında yer almaya hak kazandınız. Bu gece The Riot Squad ile maçınız var ne düşünüyorsunuz.

Natalya : Riot Squad'dan önce burada bir karşılama komitesi vardı ve o komite biziz.

Carmella : Bu doğru, 2017 yılında The Riot Squad'ın eğlenmesine izin veriyorduk ama artık 2018 yılındayız. Parti artık bitti.

Lana : Amerikalıların söylediği favori bir söz var. Sadece aptallar acele eder.

Tamina : Bu aptalca.

Natalya: Dasha bu akşam The Riot Squad'a karşılama komitesinin ne yapacağını göstereceğiz.The Riot Squad vs Natalya, Tamina & Carmella - Tag Team Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor.İlk olarak Natalya ile Liv Morgan maça lock-up yaparak başlıyorlar. Natalya üstün çıkıyor, Liv Morgan kurtuluyor ve Natalya'yı fırlatıyor. Headlock bağlıyor, Natalya tekrar kurtuluyor ikili lock-up yapıyorlar. Natalya üstün çıkıyor, Liv Morgan takla atarak kurtuluyor. Natalya iplere gidiyor dönüşte bir Clothisline ardından tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. Natalya'dan Sharpshooter denemesi, Liv ringin dışına kaçarak kurtuluyor.Reklamlardan dönüşte Sarah, Carmella'ya Headlock bağlıyor. Carmella yumruk darbeleri atarak kurtuluyor ardından, Sarah Natalya'ya saldırıyor. Tamina tag alıyor, bir yumruk ardından Big Boot. İçeri giren Ruby Riott'a Big Boot vuruyor. Sarah iplere gidiyor dönüşte Tamina'dan Samoan Drop. Tamina ringin köşesine çıkıyor. Sarah hakemi oyalarken, Liv Morgan, Tamina'yı ringden düşürüyor.Sarah Logan'dan Leg Drop ve tuş denemesi. Tuş denemesi başarılı oluyor. Riot Squad galibiyetini kutluyor.

Kazanan : The Riot Squad

Ruby Riott : Orlando'da ki herkes büyüye inanıyor öyle değil mi? Yanlış ! Büyü gerçek değil tıpkı sizler gibi sahte gerçek dışı. Günler gelip geçerken kasvetli hayatlarınız boyunca hayatınızı taklit ediyorsunuz. Mutlu olduğunuzu düşünüyorsunuz ama derinlerde sizler sadece sefilsiniz. İhtiyacınız olan güçlü bir doz gerçeklik. Buraya bakın, The Riot Squad gerçek. Bizim başarımız gerçek. Sarah Logan ile Liv Morgan bu yüzden benimle birlikte ilk kez kadınlar Royal Rumble maçına katılacak.

Charlotte ringe geliyor ve konuşmasına başlıyor.

Charlotte : The Riot Squad zaferiniz için tebrik ederim. Ruby sana katılmıyorum, Ben hayalperestim. Buradaki herkes gibi ben de kendi hayallerim için büyü ve güce inanıyorum. Kendinize güçlü bir his gibi bir şeyler bulun ve sizin de dünyanız değişebilir. Ruby gerçekliğe inandığını mı söylemiştin? Sana gerçeklik hakkında bir doz vermeme izin ver.Davranlışların, eylemlerin bir sonuçları vardır. Bu yüzden siz üçünüze iyi bir ders verecek birini çağırıyorum.

Naomi ringe geliyor.

Charlotte : Şimdi de davranışlarınızın bedelini ödetecek kişiyi ringe çağırıyorum.

Becky Lynch ringe geliyor. Hepsi büyük bir kavgaya tutuşuyor. Charlotte & Naomi & Becky ortalığı darma duman ediyor ve gövde gösterisi yapıyorlar.
Sami Zayn vs AJ Styles - Single Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor.AJ Stleys'den bir Clothisline ardından Sami Zayn'ı ringin köşesinde yumrukluyor. Zayn'ı kaldırıyor ve Suplex! Tuş deniyor ama başarısız oluyor. Zayn'den yumruk darbeleri, Styles iplere gidiyor dönüşte Zayn onu kaldırıp fırlatıyor. Tuş deniyor, başarısız bir tuş denemesi. İkili karşılıklı yumruklaşıyor, Zayn'den dirsek darbesi.Zayn iplere gidiyor dönüşte AJ Stleys Dropkick vuruyor. Zayn ringin dışına kaçıyor, AJ peşinden gidiyor. İkili tekrar ringin içindeler. Zayn'den Fireman's Suplex. Reklamlardan döndüğümüzde Zayn Headlock bağlamış vaziyette.AJ dirsek darbeleri atarak kurtulmayı başarıyor. İkili karşılıklı yumruklaşyıor, AJ'den bir Clothisline iplere gidiyor dönüşte ise Forearm! AJ, Zayn'ı kaldırıyor ve Gutbuster! Tuş deniyor yine başarısız bir tuş denemesi.AJ Styles, Zayn'ı omuzluyor ama Zayn'ı kurtuluyor ve ringin köşesine çıkıyor. AJ ayaklanıyor ve iplere dokunuyor. Zayn'ı omuzluyor tekrar ve Neckbreaker! Tuş deniyor başarısız bir tuş denemesi. AJ Styles'dan Styles Clash denemesi, Zayn kurtuluyor ve Blue Thunder Bomb!Tuş deniyor ama AJ kurtuluyor. AJ şimdi de Calf Crusher bağlıyor. Zayn iplere tutunup kurtuluyor. Zayn'den yumruk darbeleri, AJ Styles'den Pele Kick! Hakem ringin dışına düşüyor. AJ'den Roll-up pinfall tuş denemesi. Kevin Owens hakemin içeri girmesini engelliyor.Hakem sonunda içeri girip sayıyor. Tuş denemesi başarısız oluyor. Shane ile Kevin Owens birbirlerine giriyorlar. Hakem zili çaldırıyor.

Daniel Bryan : Shane, Kevin Owens'ı ringden kovdurtuyorsun neden sen de onunla birlikte gitmiyorsun?

Bu sırada AJ Styles, Kevin Owens'a yumruk atıyor bu sırada Zayn'den Helluva Kick yiyiyor. Zayn tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : Sami Zayn


imza
Doctor


Forumun en iyi üyesi ( Slammy 2018)
Forumun en yardımsever üyesi ( Slammy 2018)
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.