GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 03-09-2018, 10:49   #1
El Tigre
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Nereden: Hawkins
Mesajlar: 20.473
Konular: 5338
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 699098
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 699098
Mesajlar: 20.473

Standart WWE: NXT #466 | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: The Purplemaker & Great DangerŞov Adı: NXT #466
Şirket: World Wrestling Entertaiment
Tarih: 29 Ağustos 2018
Tür: Televizyon Şovu


THEN
NOW
FOREVER


Açılışta William Regal'ın odasının başucunda kendisini ve Cathy Kelly'i görüyoruz. Regal, bu gece resmî olarak Aleister Black'e kimin saldırdığına dair soruşturmayı başlatacakmış. İntroyu izliyoruz ve arenaya bağlanıyoruz. Johnny Gargano müziği bile çalmadan ringe giriyor koltuk değnekleriyle birlikte. "Johnny Wrestling" tezahüratları var. Mikrofon alıyor Johnny.

Johnny Gargano: Sizler (seyirciler) her zaman beni desteklendiniz. (Johnny Wrestling tezahüratları devam ediyor.) Sizler her zaman beni desteklendiniz ama şu anda bu desteği hak etmiyorum. Hayır, etmiyorum. (Hak ediyorsun!) Hayır etmiyorum. Bu "Johnny Wrestling" tezahüratları hoşuma gidiyor ama şu anda bunları duymayı hak etmiyorum çünkü size verdiğim bir sözü tutamadım. Son zamanlarda birçok hata yaptım ve NXT TakeOver: Brooklyn'de NXT şampiyonu olursam bunları düzelteceğimi söyledim ama yapamadım... Sizleri umudunu boşa çıkardım, yapabileceğimi sandım, bunları düzeltebileceğimi sandım ama yapamadım... Gerçek bu... Buradan sonra nereye gideceğimi de bilmiyorum... Ben Brooklyn'de sadece bir maç kaybetmedim, kendimi de kaybettim. Son zamanlarda çok sayıda aptalca şey yaptım, çok hata yaptım ve bunları nasıl düzelteceğimi bilmiyorum, işleri nasıl yoluna sokacağımı bilmiyorum , sizlere verdiğim sözleri tutamadım ve artık ne yapacağımı da bilmiyorum. Ve benden geriye ne kaldı bilmiyorum. Brooklyn'de gurur duymadığım bir karaktere büründüm... İsmini ağzıma almak istemem ama Brooklyn'de Tommaso Ciampa'ya büründüm... Kafama girdi, onu çıkaramıyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum. Artık nasıl kontrol edeceğimi bilmiyorum, duygularımı yitirdim, sizin benden ne istediğinizi bilmiyorum. KAFAMDAN ONU ÇIKARAMIYORUM AMA DAHA İYİ OLMAM LAZIM! "JOHNNY WRESTLING" SLOGANI TAŞIYAN HAYRAN İÇİN, CANDICE İÇİN, HERKES İÇİN DAHA İYİ OLMALIYIM AMA NASIL OLACAĞIMI BİLMİYORUM!
William Regal geliyor!

William Regal: Johnny, Aleister Black geri gelip burayı küle çevirmeden önce sen de dahil herkese sormam gereken bir şey var. Aleister Black'e sen mi saldırdın?

Johnny Gargano: Beni çok uzun zamandır tanıyorsun, sen cevap ver.

William Regal: Benim fikrimin önemi yok, bana bir cevap lazım. Aleister Black'e sen mi saldırdın?

Johnny Gargano: Gözlerimin içine bak, cevap orada!

VELVETEEN DREAM! Stage'de prensimiz.

Velveteen Dream: Bu gece aksiyonda bulunmayacağım ama arka alanda olmaktan ve senin aynı şeyi tekrarlamandan bıktım Johnny. Ayrıca bu geceki şov sen veya başka birinin değil "Deneyim"in ana planda olduğu bir şov olmalı. Brooklyn'e, uğultulu dünyaya ve tehlikeli TakeOver'a bir deneyim olmalı, Velveteen Dream'e bir tecrübe olmalı! Evet, bu gece ana planda Velveteen Dream olmalı Johnny, sen değil, hayır. Başarısız Johnny değil.

Johnny, mikrofonu kafasına vuruyor.

Johnny Gargano: Başarısız Johnny, ha? Bak, doktor bana bu saçma şeyi birkaç günlüğüne ayakta durabilmem için verdi ama ben hazırım bile!

Gargano saldırıya geçecekken Regal durduruyor ve Johnny'e arka alana, Dream'e de ofisine gitmesini söylüyor.

Bu gece olacak olaylar sıralanıyor. The Undisputed ERA, Dunne ve Ricochet'e karşı takım maçına çıkacakmış. Ayrıca EC3 vs. Raul Mendoza ve Dakota Kai vs. Ailyah maçları var.

REKLAMLARSingles Match
Dakota Kai vs Aliyah

İki güreşçi de ringe geliyor ve geliyor. Klasik Chain Wrestling ile başlıyoruz. Şimdi Kai Headlock'tan kurtuluyor ve Dropkick! İplere koşuyor bir Low Kick ve Standing Double Foot Stomp! Tuş denemesi 1..2..! Kai şimdi tekrar Lock bağlıyor fakat Aliyah karşılayıp iplere koşuyor ve Shoulder Block! İplere koşuyor Aliyah fakat Kai Dropkick atmak için reverse yapıyor üst üste. Tam Dropkick yapacak iken Aliyah çekiliyor. Aliyah pataklıyor şimdi. Kai kalkmaya çalışsa da Aliyah izin vermiyor. Aliyah Kai'yi Turnbuckle'a yolluyor ve Running European Uppercut geliyor. Tekrar yollayamaya çalışıyor fakat Kai yolluyor ama Aliyah'ın sırt çarpmıyor. Aliyah tekrardan Kai'nin üstüne koşuyor ve Lou Thesz Press ve tekrarlayan yumruk darbeleri. Tuş denemesi 1..2..! Aliyah garip bir submisson bağlıyor şimdi. Kai geriye doğru Submisson'u bozuyor ama Aliyah düşmüyor yere. Saçından tekrar tutuyor ama Kai Arm Drag'le kurtuluyor. Şimdi bir Hook Kick! Aliyah köşeye çekildi şimdi. Kai Aliyah'ın üstüne koşuyor ve Kaio Kick! Kai geriye çekiliyor ve bir de Facewash Kick! Tuş denemesi 1..2.! Şimdi baş döndürücü iplere koşma anı ve Aliyah ??? şekilde Facebuster yapıyor. Tekrar pataklıyor. Allah'ım ne olur bitsin artık. Fakat şimdi Kai karşılıyor ve iplere koşuyor Kai Ropractor! Tuş denemesi 1..2..3!

Kazanan: Dakota Kai

Kai kazanıyor. Maç sonrası galibiyetini falan kutluyor ve Replay giriyor

Arka alandayız şimdi. Regal Dream'in ifadesini almış. Çıkıyor odadan. Sons geliyor odaya. Regal'den şans istiyorlar. Regal'de onlara haftaya TT maçı veriyor. Listeden bir şeyler işaretliyor Regal. Sonrasında EC3'nin yerde olduğunu görüyoruz!

REKLAMLAR

Cross Regal'in odasında. İfadesini almak için çağırmış mal mal sandalye de gülüyor ve dönüyor. Masanın üstüne çıkıyor ve agresif hareketler sergiliyor. Sonrasında Bianca odaya dalıyor. Cross onla uğraşıyor. Sonrasında odayı terk ediyor Bianca.Raul Mendoza geliyor şimdi ringe. Rakibi kim olacak derken Sullivan geliyor. Sullivan EC3'ye saldırdığını söylüyor. Sullivan saldırıyor Mendoza'ya. Sonrasında elini falan kaldırıyor biz de reklamlara gidiyoruz.

REKLAMLARSingles Match
Keith Lee vs Luke Benzies

İlk olarak ringe BASK IN HIS GLORY, FORMER PWG CHAMPION, GÖNÜLLERİN HIGHFLAYER'I, BABALARIN BABASI, KRAL KEITH LEE GELİYOR. SEVİYORUM SENİ ADAM. Sonrasında Luke Menzies diye bir abi geliyor. Ölmeme challenge yapmamak için geliyor galiba. Zil çalıyor ve maç başlıyor. Chain Wrestling ile başlıyoruz. Fakat Menzies hemen atağa geçiyor ve yumruklar savuyor. Menzies iplere koşuyor fakat Lee'de KOŞUYOR VE LEE'DEN HURRICANRANA! Menzies tekrar atağa geçmeye çalışıyor fakat Lee elini kaldırıyor. Menzies dinlemiyor onu ve pataklamaya başlıyor.(!) Lee karşılıyor şimdi ve Lee pataklıyor. Ohhhhhhhhhhhhhh. OOOOOO BASK IN HIS GLORY! Lee Double Handed Chop yapacak iken Menzies izin vermiyor. Menzzies dövmeye devam ediyor şimdi.(!) Menzies Lee'yi iplere yollamaya çalışıyor ama Lee karşılıyor ve Powerslam deniyor fakat Menzies karşılıyor ve Lee'yi köşeye atıp üstüne koşuyor ama LEE Menzies'in üstünden atlıyor! Sonrasında iplere koşuyor SHOULDER BLOCK. ADAMMM. BİR CORNER SPLASH ŞİMDİ. Menzies'i köşede sersemletmeyi başarıyor Lee. VEEEEEEEE DOUBLE HANDED CHOP. ÖLDÜ. HADİ YALLAH KOÇUM. LEE'den VIA BOMB! TUŞ DENEMESİ 1..2..3!

Kazanan: Keith Lee

Ohhhhhhhhh kral kazanıyor. Kral galibiyetini kutlarken MUAZZAM HAREKETLERİNİN REPLAYLERİ GİRİYOR.

REKLAMLARSırada ana olayımız var. İlk gelen isim KRAL! NXT Kuzey Amerika Şampiyonu Ricochet! Ardından başka bir kral! WWE Birleşik Krallık Şampiyonu Pete Dunne! Son olarak da NXT Takım Şampiyonları Kyle O'Reilly ve Roderick Strong, yani The Undisputed ERA geliyor, yanlarında da Adam Cole var ve maça geçiyoruz.

Tag Team Match
Undisputed Era vs Pete Dunne & Ricochet

Maçta Kyle O'Reilly yerine Adam Cole varmış. Yeni föğreniyoruz. Maça Strong ve Dunne başlıyor. Strong hızlı bir şekilde lock hareketleri deniyor, Dunne karşılayıp başarısız bir parmak kırma girişiminde bulunuyor. Ardından Strong tag veriyor ve Cole headlock ile başlangıcı yapıyor. Fazla uzun sürmeden akrobasi hareketlerine geçiyorlar ve Cole iplerden gelirken Dunne güçlü bir clothesline ile yere alıyor rakibini. Ardından parmak kırma girişiminde bulunurken tag alıyor Ricochet. O sırada Cole geriye kaçıp tag veriyor. Ricochet önce punch ve akrobasi hareketleri sergiliyor ardından dropkick ile rakibini yere alıyor. Cole ile ilgilenirken reverse STO vuruyor Strong. Ardından tag verip double team yapıyorlar ama Ricochet kurtuluyor. Yine de Cole bir kick ile üstün taraf olmayı başarıyor, en azından kısa bir süre. İplerden sekerken lariat vuruyor Ricochet. Ardından çaktırmadan Strong tag alıp side neckbreaker vuruyor. Köşeye çekip stomp darbeleri ile saldırıyor. Ardından chop darbesi vuruyor. Ricochet karşı koymaya çalışsa da yere alıyor tekrar Strong ve tag alıyor Cole. O da stomp darbeleriyle saldırıyor ve neckbreaker vuruyor. Ardından double team yapıyorlar ve tuşta ikiyi buluyorlar. Hızlı tagler ile double teamler görüyoruz heel takımdan. Strong mükemmel bir dropkick ile tuş veriyor ve Cole side headlock bağlıyor. Fazla sürmeden yine tag veriyor. Strong da headlock bağlıyor ama Ricochet kurtulup lariat vuruyor. Cole tag alıyor. Ricochet ona da saldırıyor ve ikili aynı anda tag veriyor. Comeback move görüyoruz Dunne'dan. akıcıvuruşlar31. Dunne Bitter End denerken Cole'un girmesiyle ufak bir kaos yaşıyoruz. Ardından german suplex + sitout powerbomb ile tuşta ikiyi buluyor Dunne. Cole girip Superkick vurmaya çalışıyor ama Dunne ayağını tutuyor ve Ricochet aparkat geçiriyor Cole'a. Ardından Strong knee strike ile Ricochet'i indiriyor ve Dunen da step up enzuigiri ile dışarıya alıyor rakibini. Cole ve Strong dışarıda iken moonsault ile onlara atlıyor Dunne! Ardından Ricochet yanlışlıkla Dunne'a suicide dive vuruyor! Strong running/jumping knee strike vuruyor Ricochet'e! Cole ve Strong içeriye giriyor ve Kyle da hakeme çaktırmadan Dunne'ı içeriye alıyor. Cole tag alıyor ve Last Shot! 1-2-3!

Kazananlar: Undisputed Era

Maçtan sonra saldırı sürüyor. UE, Ricochet'e saldırıyor önce triple team ile. Sonra Dunne'a da saldıracakken WAR RAIDERS! İçeriye girdikleri anda korkudan kaçıyor UE. Şov sona eriyor.


imza#jöntürkler

Konu The Purplemaker tarafından (03-09-2018 Saat 11:22 ) değiştirilmiştir.
The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-09-2018, 10:50   #2
King of Cruiserweight
OKB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2018
Nereden: İzmir
Mesajlar: 104
Konular: 4
Favori Güreşçisi: Neville
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: OKB NXT'de jobbersın.
OKB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OKB OKB isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10
Mesajlar: 104

Standart

Elinize sağlık.
imza

OKB isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-09-2018, 11:16   #3
Beast Incarnate
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2017
Mesajlar: 4.348
Konular: 343
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 27377
Rep Derecesi: MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MertLesnar MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 27377
Mesajlar: 4.348

Standart

Eline sağlık Öz'üm... Sayende izlemiş kadar oldum. Bu arada Kai be kardeşim.
MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.