GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 03-09-2018, 22:48   #1
Kayıtlı Kullanıcı
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2015
Nereden: Mersin
Mesajlar: 12.729
Konular: 539
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 47768
Rep Derecesi: The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Eater of Worlds The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 47768
Mesajlar: 12.729

Standart 7 Mart 2018 NXT Şov İncelemesi

Hazırlayan: The Eater of Worlds (Berkay Aydemir)NXT başlıyor...

Dusty Rhodes Tag Team Classic ile ilgili bir promo izliyoruz. Ardından 1.turda gerçekleşecek TM61 vs Authors of Pain maçının bu gece yapılacağını öğreniyoruz.

Bir başka maç: Aleister Black vs Killian Dain, bu akşam gerçekleşecek.

Girişte Authors of Pain var. Girişlerini yapıp rakiplerini bekliyorlar. Ardından TM61 geliyor ve maç başlıyor.

Dusty Rhodes Tag Team Classic Round 1 Match

The Authors of Pain (Akam & Rezar) vs. TM-61 (Thorne & Miller)


Thorne ve Rezar maça başlıyor. Rezar hemen üstünlüğü ele geçirior. Rakibii köşeye götürüp karnına omuz darbeleri vuruyor. Bir tekme vurduktan sonra diğer köşeye götürüyor ve Akam'a tag veriyor. İkili tekmeliyorlar rakibi. Akam rakibini kaldırıp yüz üstü yere vuruyor. Thorne köşeye gidiyor ve üstüne gelen rakibini yumruklama başlıyor. Akam izin vermeyip rakibini köşeye gönderiyor. Throne köşede Miller'a tag veriyor. Ve Akam Thorne'a doğru koşarken bir tekme yiyiyor. Şimdi ikili Akam'a dobule Russian Leg Sweep yapıyorlar. Ve Standing Moonsault geliyor Thorne'dan. Akam ringin dışında. Rezar da onun yanına gidiyor şimdi. Ve Miller'dan dropkick geliyor ringe girmek isteyen Rezar'a ve Tope Can Hilo geliyor Thorne'dan. Şimdi Miller Akam'ı içeri sokup tuş deniyor ama Akam 1'de kalkıyor. Şimdi Miller'dan çok sert choplar geliyor. Şimdi iplerden sekip rakibinin üzerine gidiyor. Ama Akam rakibini kucağına alıyor ve köşeye yapıştırıyor. Ardından Rezar'a tag veriyor. Rezar yerdeki rakibini yumrukluyor. Rakibinin kafasını iplere geçirip yumruklamaya devam ediyor. Ve reklamlara gidiyoruz.

Dönüşte Rezar'ın ayakta headlock bağladığını görüyoruz. Miller'dan dirsek darbeleri geliyor. Rezar rakibini iplere gönderiyor ve ayaklarından tutup yere indirip yumruklamaya devam ediyor. Köşeye götürüyor , Akam'a tag veriyor ve Sidewalk Slam&Diving Foot Stomp Combo geliyor.Akam tuşa gidiyor ama Miller kalkıyor. Akam rakibini yumruklamaya devam ediyor ve headlock bağlıyor. Miller yavaş yavaş kalkıyor geri geri giderek rakibini köşeye çarptırıyor. Arından bir anda dönüp DDT yapıyor. İki isim de yerde, iki isim de sürünüyor. Ve tag veriyorlar. Thorne Rezar'a bir dirsek darbesi vuruyor ve ard arda European Uppercut'lar geliyor Throne'dan. İplerden sekiyor ve Clothesline. Ardından dropkick. Rezar köşede şimdi. Ve Throne'dan Corner Running Leg Lariat geliyor. Ve ardından Cannonball! Throne seyirci desteğiyle rakibini kaldırıyor . Vee suplex geliyor. Tuşa gidiyor ama Rezar 2.de kalkıyor. Thorne rakibini kaldırıyor iplerden sekiyor ama Rezar'dan çok sert bir tekme! Şimdi Akam'a tag veriyor. Vee Sit Out Powerbomb&Neckbreaker Combo geliyor ikiliden. Şimdi tuşa gidiyor tam hakem 3ü vuracakken Miller geliyor ve bozuyor tuşu. Ama Rezar ona bir tekme geçiriyor. Şimdi ikili sırtlarına alıyorlar rakiplerini Buckle Death Valley Driver yapacaklar ama Thorne ve Miller reverslüyor. Rezar dışarı uçuyor. Thorne'dan suplex geliyor Akam'a. Tag veriyor Miller'a. Miller kşeye çıkıyor ve Moonsault! Tuşa gidiyor ama tam bitecek derken Rezar geliyor. Şimdi Thorne da içeri giriyor. Rezar'ı yumrukluyor ama Rezar üstünlüğü ele geçiriyor ve rakibini aprona Powerbomb ile yapıştırıyor! Thorne dışarı uçtu. Seyircilerden Holly sheet tezahüratları geliyor! Şimdi Akam'dan Miller'a Buckle Capture Suplex geliyor. Akam tag veriyor ve The Lash Chapter!! Rezar tuşa gidiyor ve bitiyor.

Kazanan: Authors of Pain ( 8:05)

Fastlane ile ilgili bir promo izliyoruz ve erkanlara SAnity geliyor.

Eric Young: Bu dört parmak bir yumruk yapar. Bu da turnuva başlangıcını işaret eder. Ve bu evren her zamanki gibi kaosa sahip olmalı.

Alexander Wolfe: Bu seneki turnuva (ha ha ha) bizim kaosumuz devam edecek.

Nikki Cros, Wolfe'un üzerine atlıyor. Hep beraber kahkahalar atıyorlar.

Dain arkadaşını durduruyor ve sinirli bir şekilde konuşmaya başlıyor.

Killian Dain: Bu gece Aleister Black... Kaos kazanacak.Bianca Belair girişte.Ringe geliyor ve tauntu atıyor. Drew Renee ise ringde onu bekliyor.

Bianca Belair vs. Drew Renee


Maç başlıyor. İkli bir süre bakışıyorlar. Bianca Blair rakibinin karnına tekme atıp üstünlüğü alıyor. Rakibinin saçını çekiştirip Rolling Suplex pozisyonu alıyor ve Rolling Suplex. Ve bir tane daha. Ve bir tane daha. Ardından rakibin powerbomb pozisyonuna alıyor ve Alley Opp. Tuşa gidiyor ve maç bitiyor.

Kazanan: Bianca Belair (0:57)Belair taunutu atıyor ve segment sonlanıyor.

Ekrarna gerçen hafta Lacey Evans ve Shayna Baszler ile yapılan röportajlar ekrana geliyor.Heavy Machinery ekranda. Arka alanda çalışıyorlar.

Tucker Knight: Geçen yıl biz genç buzağı etiydik

Otis Dozovic: OH, yeah!

Tucker Knight: Şimdi iyi bir sığır etiyiz

Otis Dozovic: Oh yeah!

Tucker Knight: Her kim bizimle Dusty Rhodes Classic ilk turunda karşılaşırsa, şimdiden diyorum onlar bu sığır etleri için hazır değiller.

Beraber: Oh, yeah!Girişte Thomaso Ciampa var. Yuhalamlar eşliğinde, yavaş yavaş ringe geliyor. We want Johhny sesleri var. Ciampa'nın elinde mikrofon var. Ringin ortasında duruyor. Mikrofonu birkaç kez ağzına götürüyor ama gelen tepkiler üzerine sürekli vazgeçiyor. En son sinirlenip mikrofonu yere fırlatıyor. Sonra hızla gidip mikrofonu alıyor ve tekrar konuşmak isityor. Ama yine konuşmuyor. Mikrofonu atıp. Ringin dışına çıkıyor, ringin çevresini turlarken Gargano ve "delete" tezahüratlarına maruz kalıyor. Bir seyircinin elindeki Johnny Wrestling pankartını alıp yırtıyor. Ardından ringe girip o pankarttan koltuk değneğiyle sinirini çıkarıyor. Girişe doğru gidiyor. Johnny Wrestling chantleri eşliğinde orayı terkediyor.Biraz sonra Aleister Black ile Killian Dain arasında bir maç gerçekleşecek. Onun tanıtımını görüyoruz.

Randy Savage ve WWE Network ile ilgili bir promo izliyoruz.

Haftaya Pete Dunne ile Adam Cole arasında UK şampiyonluğu için bir maç gerçekleşecek! Onun tanıtımını görüyoruz şimdi.

Haftaya SAnitY ile Tına Sabatelli&Riddick Moss, Duusty Rhodes Tag Team Classic 1.tur maçında karşılaşacaklar. O maç duyuruluyor.

Aynı şekilde 1.tur maçı için Street Profits ile Heavy Machinery arasında da bir maç gerçekleşecek haftaya.Ve ana olaya geçiriyoruz.

Aleister Black girşte klasik girişini yapıyor Black. Ve rakibini bekliyor.

Ve Killian Dain geliyor. Kendisi SAnitY grubunun önemli isimlerinden biri.

Maç başlıyor

Aleister Black vs. Killian Dain

Zil çalıyor. Ve çalar çalmaz Killian Dain rakibinin üstüne koşuyor ve Dropkick! Aleister köşeye yapışıp yere düşüyor. Killian Dain tuşa gidiyor ama başarısız. Dain rakibi yerde tekmeliyor. Kaldırıyor ve köşede yumruklamaya başlıyor. Diğer köşeye gönderiyor rakibini ve splash yapıyor köşede. Yine diğer köşeye gönderiyor ama bu sefer üzerine koşarken Black çekiliyor. Şimdi Black üstünlüğü alıyor ve tekmelemeye başlıyor rakibini. Killian Dain dışarı çıkıyor, Black aprona gidiyor ve köşeye tırmanıp Moonsaul yapıyor! İçeri giriyor Aleister ve biz de reklamlara gidiyoruz.

Wrestlemania'ya 32 gün kaldı! Onunla ilgili bir promo izliyoruz.

Tekrar ringdeyiz. Üstünlük Black'de. Köşedeki rakibini tekmeliyor yine. Killian Dain rakibinin kafasından tutup ileri doğru atıyor ve Running Crossbody! Tuşa gidiyor ama 2'de kalkıyor Aleister Black. Dain de şimdi rakibini köşeye alıp tekmelemeye başlıyor. Rakibinin elini iplere geçirip bir de öyle tekmeliyor. Yine tuşa gidiyor ama yine başarısız. Maçın temposu aşırı yavaşladı şu an. Headlock bağlıyor Dain. Aleister seyirci desteği ile ayağa kalkmayı başarıyor ama kalktığı gibi karnına tekmeyi yiyiyor. Dain rakibini kaldırıyor ve Body Slam yapıyor.Ve ardından Big splash geliyor. Tuşa gidiyor ama Aleister kalkıyor 2'de. Dian'den bir splash daha geliyor yine tuşa gidiyor ama yine Black bitmesine izin vermiyor. Dain rakibini bu sefer ters çeviriyor ve bir tane daha splash yapıyor. Yine tuşa gidiyor yine Aleister kalkıyor. Maç sıkıcı bir hal almaya başladı. Dain yine headlock bağlıyor. Aleister Black seyircinin desteği ile kalkıyor yavaş yavaş.Ama Dain'den yine bir diz darbesi geliyor Black'in karnına. Şimdi Dain rakibini kaldırıyor, ama Black reversleyip arkasına geçiyor. Dain dirsek darbesi le uzaklaştıyor onu. Üzerine gidiyor clothesline vurmak için ama Black kurtulup seri tekmeler atmaya başlıyor. Rakibine iplerden sekip back elbow yapıyor. Dain diz üstü yerde. Ve Black'ten bir tekme daha geliyor. Dain köşede şimdi. Black koşuyor ve forearm yapıyor ardından Moonsault! Tuşa gidiyor ama bitmiyor. Black rakibini kaldırıyor. Ama Dain üstünlüğü alıp rakibini aprona gönderiyor. Dain, Black'in üzerine koşuyor ama Black'den yurmuklar geliyor. Black şimdi köşeye çıkıyor atlıyor ama Dain'den clothesline geliyor. Dain tuşa gidiyor ve Black son anda kalkıyor. Dain kaldırıyor rakibini, karşılıklı yumruklaşıyolar. Ve en son Black'ten Enzuigiri geliyor. Black şimdi rakibinin üzerine koşuyor ama Dain onu kucaklıyor ve yere yapıştırıyor. Ardından rakibini omzuna alıyor ve Fireman's Carry Slam! Ve Running Senton. Şimdi köşeye çıkıyor ve Vader Bomb! Tuşa gidiyor ama Black yine son anda kalkıyor. Şimdi Dain yine rakibini omzuna alıyor ama Black'ten yumruklar geliyor. Black ani bir şekilde reverseleyip roll upa bağlıyor ama Dain kalkıyor. Şimdi iki isim de kalkıyor ve Black'ten aniden Black Mass geliyor! Tuşa gidiyor ve bitiyor. Beklenenin altında bir maç oluyor.

Kazanan: Aleister Black ( 9:24)Kameralar Black'i gösteriyor ve bu galibiyetle şovun sonuna geliyoruz.
The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.