GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 08-09-2018, 00:55   #1
#ThankYouAvengers
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Nereden: Avengers Mansion
Mesajlar: 17.087
Konular: 4315
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 314827
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart WWE: NXT #467 | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: The Purplemaker & ChosenŞov Adı: NXT #467
Şirket: World Wrestling Entertaiment
Tarih: 5 Eylül 2018
Tür: Televizyon Şovu


THEN
NOW
FOREVER


Singles Match
Kassius Ohno vs Kona Reeves

İki güreşçi de ringe geliyor ve maç başlıyor. Chain Wrestling ile başlıyoruz. Reeves abi Ohno'yu Lock bağladıktan sonra itiyor ve bana bak falan diyor. Sonra Ohno baba Elbow'u gömüyor bu abinin suratına. Sonra yüzünden tutup dengesini bozuyor. Knee Drop şimdi. Reeves köşeye çekiliyor. Ohno üstüne yürüyor Reeves'in ama Reeves bir Uppercut vuruyor. 2. iplere çıkıyor ve Diving Axehandle(Emre kardeşimize Akshandle ile selam verelim). Tuş denemesi 1..2..! Reeves şimdi omuzlarına alıyor fakat Ohno baba iniyor ve bu şerroya hak ettiği olan diğer Elbow'u da vuruyor! Tuş denemesi 1..2..3!

Kazanan: Kassius Ohno

Kral kazanıyor. Ohhhhhh be seviyorum seni. Mikrofonu alıyor sonra eline.

Kassius Ohno: NXT'ye geri döndüğümde, o zamana kadar çok vızıltı vardı. Kassius Ohno bir sonradan oldu. Bunu düşünmeye çalıştım, anlamaya çalışıyordum, ama şimdi anladım. Her zaman yeni biri olacak. her zaman taze biri olacak. ve sıradaki adam, vızıltılı adam. Kassius Ohno hiçbir yere gitmiyor. O burada olacak. Sizi karşılayan ve sizi çizginin arkasına sokan ilk kişi olacağım.

REKLAMLARSingles Match
The Forgotten Sons vs Street Profits

İki takım da geliyor ve başlıyoruz maça. Chain Wrestling ile başlıyoruz. Şimdi ringte kaos oluyor. Street Profits'den diğer takıma aynı anda Dropkick! Montez Ford şimdi iplere koşuyor ve iki güreşçinin üstüne Tope Con Hilo! Montez Cutler'ı ringe atıyor ve Dawkins'ten tuş denemesi 1..2..! Ford lock bağlıypr şimdi. Fakat şimdi Cutler ayaklanıyor ve kurtulmayı başarıyor. Tag verdi. Cutler Roll-up pozisyonunda tutuyor Ford'u Blake'de iplere koşuyor Clothesline! Blake pataklıyor. Tag veriyor Blake Double Neckbreaker! Cutler lock bağladı şimdi de. Ford tam kurtulacak iken bir Neckbreaker daha. Tuş denesm 1..2..! Cutler tag veriyor. Cutler Ford'un kafasını Apron'a gelecek şekilde getiriyor. Blake'den Apron Leg Drop! Tuş denemesi 1..2.! Pataklamaya devam ediyor Cutler. Cutler tekrardan Neckbreaker yapacak iken Ford karşılıyor ve Back-Slide tuş denemesi! 1..2..! Ford tag'a koşacak iken Cutler ayağından tutuyor. Cutler tag veriyor. Ford Cutler'dan kurtuluyor fakat Blake Elbow Drop deniyor ama ondan da kurtuluyor. Tag verdi! Dawkins god mode açarak ilerliyor. Ringte kaos hakim yine. Ford iplere koşuyor ve DDT! Fakat ringe maskeli abiler geliyor. Ford birini yakalamayı başarıyor ve maskesini çıkartıyor. O sırada kaçıyor diğeri de ve Cutler'dan Clothesline! Şimdi Wesley Tag veriyor ve Inverted DDT+ Stomp geliyor. Tuş denemesi 1..2..3!

Kazanan: Forgotten Sons

Sons abiler kazanıyor. Replay giriyor sonrasında. O maskeli abiler kimdi ya?

Arka alanda Heavy Machinery var. Regal'in odasındalar. Regal sorgulara devam ediyor saldırı ile ilgili. Onlarında ifadeleri alındıktan sonra geçen hafta olanlar ekrana geliyor.Singles Match
Trish Adora vs Kairi Sane

Sane ringe girdikten sonra hazine sandığından kemerini alıyor. Sonrasında Trish Adora diye bir abla geliyor. Burundili misin abla bu ne tip? Zil çalıyor ve maç başlıyor. Klasik Chain Wrestling ile başlıyoruz. Adora abla ya arka arkaya reverseler yapıyor Sane. Şimdi Axe Kick! İplere koşuyor Neckbreaker! Tekrar iplere koşuyor bir tane daha! Tuş denemesi 1..2..! Strech Muffler bağlıyor Sane. Şimdi bozuyor Strech Muffler'i ve Slingshot Stomp! Tuş denemesi 1..2! Sane Adora'yı köşeye atacak iken Adora karşılıyor ve hareket deniyor fakat Sane karşılıyor ve Back Elbow Smash! Sane 3. iplere çıkıyor ve Diving Elbow Drop!

Kazanan: Kairi Sane

Kairi Sane ablamız kazanıyor. Sonrasında Baszler geliyor. Galibiyetini kutlarken Baszler ablamız geliyor. Baszler Sane'nin hazine sandığını ittiriyor. Ringe doğru geliyor. Baszler ringe girdi. Baszler ile Sane kapışıyor! Baszler Sane'yi Clothesline ile yere seriyor. Dövmeye devam ediyor. Fakat Sane kontrolü ele aldı Back Elbow Smash ile. İplere koşuyor ve Spear geliyor. Baszler kaçıyor. Sane kemerini omuzlarına aldıktan sonra kameraya garip garip hareketler yapıyor ve maç burada sona eriyor.

REKLAMLARCiampa sandalye de oturuyor. Şimdi konuşmaya başlıyor.

Tomasso Ciampa: Hadi, biraz onun hakkında konuşalım mı? Odadaki file hitap edelim. NXT Şampiyonu neden Tommaso Ciampa? TakeOver: Brooklyn'deki kitle? Cevap oldukça basit. Onların number one contender'ı yok. Johnny Gargano gitti, Aleister Black gitti, ben gerçekten son ayakta kalanım. (last man standing) Ben şovun ana olayıyım. (main event) Ben NXT Şampiyonuyum. Ben tüm zamanların en iyi spor şovu sunucusuyum. Ve size gerçeği söylemek gerekirse, bunu zamanımda filme almayı tercih ediyorum. Fikrini duymaktan yoruldum. Sessizliğin sesi olmak istemiyorum. Bir sürü akılsız koyuna liderlik edemem. Hayır. Tommaso Ciampa kurtlara öncülük ediyor. Ben yemek zincirinin en üstündeyim. Ve tüm dünyanın, Tommaso Ciampa'nın söylediği tüm kelimeleri dinlediğinin farkındayım. Ama ayrıca, mesajımı gerçekten sadece bir kaçının duyabileceğinin farkındayım. Ciampa'nın yolunu takip et. NXT Şampiyonunun yolunu takip et." Ciampa hızla kalkıyor ve kamerayı kapatıyor.

REKLAMLAR

Regal'ın odasındayız. Karşısında, Lars Sullivan oturuyor.

Lars Sullivan: Kesinlikle haklısın. Döndüğümde seni haberdar etmemem için bir kararım var. Ama tıbbi olarak temize çıktım.

William Regal: Davaya olan yakınlığınız sizi suçlu olmaya itiyor.

Yandaki Eleman: Neden oradaydın?

Lars Sullivan: O gece orada olmamın sebebi kesinlikle Aleister Black'ı bulmaktı. Onu ziyaret etmeye gittim. Ama sonra yüksek sesle çığlığını duydum ve yeterince yakına gittiğimde, o çoktan bayılmıştı. Tek gördüğüm Undisputed Era'nın arabayla uzaklaşmasıydı. Eğer yapmış olsaydım, Hala vücudunun üzerinde dururdmu ve o daha uzun bir süre için sakatlanmış olurdu. Sadece EC3'e sorun.

William Regal: EC3 ile konuşacağız, ve daha fazla kanıt öne çıktığından eminim, benimle sohbet edeceksiniz. Fakat EC3 tıbbi olarak temize çıkartılmadı. Vahşileşmeye çalıştığın kişi. Gelecek hafta bir maçta Raul Mendoza ile karşılaşacaksın ve umarım yıkımın ringte kalır.

Lars Sullivan: Kesinlikle! (Sandalyeden kalkıp ayrılır)

William Regal: Zaman ayırdığın için teşekkürler, Lars.Singles Match
Velveteen Dream vs Johnny Gargano

İki güreşçi de ringe geliyor ve maç başlıyor.İkili birbirine hızla kilit bağlamaya çalışıyor, ama Dream en sonunda Gargano'yu omzunun üstünden atıp düşürüyor. Tauntunu yapıyor Dream. Gargano'nun göğüsüne vuruyor, ama Gargano onu yumrukla düşürüyor. Dream hızla Gargano'nun ayağına atlıyor. Gargano headlock bağlıyor. Dream kurtulmak için can çekişiyor. Dream en sonunda ayaklarını ipe koyuyor, Gargano bırakıyor. Gargano, Dream'ı kaldırıyor ama Dream hızla headlock bağlıyor. Gargano Dream'ın karnına bir yumruk atıp onu köşeye gönderiyor. Dream ayaklarını kaldırıyor ama Gargano bunu yemiyor. Dream arkasını dönüyor ve bir yumruk! Gargano onu diğer köşeye gönderiyor ve dalga geçercesine kafasını itiyor. Dream yere düşüyor ve ona tekmeler savuruyor. Hakem Gargano'ya geri çekilmesini söylüyor, Gargano çekildikten sonra tekrar Dream'ın üstüne gidiyor ama Dream onu ayaklarından tutup düşürüyor. Dream kontrolü kaybediyor, tekrardan ayağını tutmak istiyor ama Gargano tekme atıp onu düşürüyor. İkili aynı anda kalkıyor. Dream tekrardan Gargano'nun ayağını tutuyor ve düşürüyor. Gargano tekme atıyor. Dream ringin dışında düşüyor. Güzel sattın Dream. Dream aprona çıkıyor ama Gargano hızla gelip tekme atıyor. İkisi dışarda, Gargano dışarda pataklıyor Dream'ı. Saçından tutuyor, ve chop atıyor. Dream'la içeri giriyorlar. Dream, hızla Gargano'yu kaldırıp iplere atıyor. Gargano suratını tutuyor. Dream geliyor ve tekmeler atıyor. Dream sırtına vuruyor Gargano'nun. Gargano'yu tutuyor ve diğer köşenin korner ped'ine vuruyor kafasını. Ardından Dream, Gargano'nun kafasını sıkıştırıyor orada. Hakem Dream'ı durduruyor, Dream geri çekiliyor, Gargano hızla chop atıp köşeye Dream'ı koyuyor. Hızla choplar atıyor Gargano. Dream'ı tutuyor, ama Dream kontrolü alıp onu diğer köşeye hızla gönderiyor. Gargano takla atarak çarpıyor kafasını. Dream geliyor ve Neckbreaker! Tuşa gidiyor Dream. 1..2..! Gargano atıyor. Dream sinir içinde kalkıp tekmeler atıyor Gargano'ya. Gargano iplere gidiyor ama sırtına çıkıyor Dream. Gargano acı içinde. Dream, Gargano'yu kafasından tutup yere düşürüyor. Dream tekme atıyor ve tuşa gidiyor. 1..2..! Gargano atıyor. Dream yerdeki Gargano'ya headlock bağlıyor. Gargano kalkıyor ama sırtına diz atıyor Dream. Sleeper Hold bağlıyor Dream. Gargano acı içinde kaçacak yer arıyor. Gargano kalkıyor, köşede yumruklaşıyorlar. Dream tekme atıp Gargano'yu düşürüyor ardından köşeye çıkıyor. Tauntunu yapıyor ve atlıyor ama Gargano onu tutuyor, Dream yumruklar atıyor Gargano'ya. Gargano'yu tutuyor, ve Twisting DDT?? Hayır. Gargano yakalayıp DDT yapıyor! Gargano iplere tutunup kalkıyor. Dream köşedeki Gargano'ya geliyor ama Gargano tekme vuruyor. Gargano köşeye çıkıyor ve Hurricanrana. Ringin ortasına düşüyorlar. Gargano hızla kalkıyor ve Enzuigiri! Dream dışarı uçuyor. Gargano ipe tutunuyor hızla ama Dream içeri giriyor, Gargano yön değiştiriyor, Slingshot Spear!! Tuşa gidiyor Gargano! 1..2.! atıyor Dream. Gargano Dream'ı kaldırıyor ve chop atıyor. Gargano Dream'a hızla koşuyor ama Dream yumruk atıyor. İkisi de apronda ve Gargano superkick çekiyor! Ardından Cannonball! Gargano ve Dream ringe giriyorlar. Dream Gargano'nun kafasına hızla tekme indirip tuşa gidiyor! 1..2..! Gargano atıyor. Karşılıklı yumruklaşıyorlar. Dream, Gargano'yu kaldırıyor ama hızla inip tuşa gidiyor Gargano, Dream hızla atıp Gargano'yu tuş pozisyonuna alıyor. 1..2..! Hızla kalkıyor Gargano. Tekmeleşiyorlar şimdi de. Gargano Clothesline yapıştırıp tuşa gidiyor. 1..2..! atıyor Dream. Yumruklaşıyorlar apronda. İçeri giriyorlar. Dream DDT çekiyor. Tuş denemesi. 1..2..! Gargano pes etmiyor!! Dream yumrukluyor Gargano'yu. Dream tepye çıkıyor, Gargano aprondan çekilip ringin içine giriyor! Ardından Suicide Dive! Gargano dışarıda Gargano Escape bağlıyor. Hakem sayıyor, Dream 9'da içeri giriyor. Gargano Superkick atıyor. Dream Gargano'ya Johnny Failure diyor, Gargano sinirli sinirli koşuyor ama Dream onu kaldırıyor VE DEATH VALLEY DRIVER!! Tuşa gidiyor Dream. 1..2..3!

Kazanan: Velveteen Dream

Çoğu kişi Johnny Failure diye diğerleri ise Johnny Wrestling diye bağırıyorlar. Gargano üzgün bir şekilde arenayı terk ediyor.
imzaKonu The Purplemaker tarafından (08-09-2018 Saat 01:09 ) değiştirilmiştir.
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2018, 00:58   #2
Kayıtlı Kullanıcı
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2015
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 8.132
Konular: 738
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 141018
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Ellerimize sağlık.
imza

En Sevdiğim Güreşçiler (Kalınlar üstünlüktedir.)
#1 Charlotte Flair
#1 Kevin Owens
#1 The Miz
#1 Joey Janela
Stephanie McMahon
Jinder Mahal
Andrade "Cien" Almas
Austin Aries
The Club
Baron Corbin
The Undisputed Era COLE & FISH & O'REILLY & STRONG
Chris Jericho
Triple H
Shawn Michaels
Shayna Baszler
Sheamus
Samoa Joe
Elias
Marko Stunt
MJF
Nick Gage
Jay White
Hiromu Takahashi
Kazuchika Okada
Penelope Ford
Buddy Murphy
Brock Lesnar
KENTA (Itami)
Dolph Ziggler
Lio Rush
Drew McIntyre

Forum Başarılarım

Haftanın Parlayan Üyesi - 29 Nisan 2018

Onur Kürsüsü | Mart 2018
Onur Kürsüsü | Ocak 2019

Ayın İspiyoncuları - Mayıs 2018
Ayın İspiyoncuları | Ekim 2018
Ayın İspiyoncuları | Kasım 2018
Ayın İspiyoncuları | Aralık 2018
Ayın İspiyoncuları | Ocak 2019

30.Etkinlik Haftası: SummerSlam Poster Yarışması 1.si
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 1.si (3 kişi ile)
31. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Logo Yarışması 4.sü
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Logo Yarışması 3.si
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Poster Yarışması 1.si
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 3.sü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Logo Yarışması 1.si


RPG: Brandi Rhodes


1x Hardcore Champion (8 days)
Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2018, 00:59   #3
#ThankYouAvengers
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Nereden: Avengers Mansion
Mesajlar: 17.087
Konular: 4315
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 314827
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı Chosen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ellerimize sağlık.
Puhahaha nasıl kitledim maçı?
imza


The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2018, 01:00   #4
Kayıtlı Kullanıcı
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2015
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 8.132
Konular: 738
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 141018
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı The Purplemaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Puhahaha nasıl kitledim maçı?
İşte, şovu önceden izleyip 2-3 dakika süren 2 maç alıyor. Bana 1 maç kitliyor. Sanıyorum ki daha fazla emek verdi ama nerdeee...
imza

En Sevdiğim Güreşçiler (Kalınlar üstünlüktedir.)
#1 Charlotte Flair
#1 Kevin Owens
#1 The Miz
#1 Joey Janela
Stephanie McMahon
Jinder Mahal
Andrade "Cien" Almas
Austin Aries
The Club
Baron Corbin
The Undisputed Era COLE & FISH & O'REILLY & STRONG
Chris Jericho
Triple H
Shawn Michaels
Shayna Baszler
Sheamus
Samoa Joe
Elias
Marko Stunt
MJF
Nick Gage
Jay White
Hiromu Takahashi
Kazuchika Okada
Penelope Ford
Buddy Murphy
Brock Lesnar
KENTA (Itami)
Dolph Ziggler
Lio Rush
Drew McIntyre

Forum Başarılarım

Haftanın Parlayan Üyesi - 29 Nisan 2018

Onur Kürsüsü | Mart 2018
Onur Kürsüsü | Ocak 2019

Ayın İspiyoncuları - Mayıs 2018
Ayın İspiyoncuları | Ekim 2018
Ayın İspiyoncuları | Kasım 2018
Ayın İspiyoncuları | Aralık 2018
Ayın İspiyoncuları | Ocak 2019

30.Etkinlik Haftası: SummerSlam Poster Yarışması 1.si
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 1.si (3 kişi ile)
31. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Logo Yarışması 4.sü
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Logo Yarışması 3.si
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Poster Yarışması 1.si
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 3.sü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Logo Yarışması 1.si


RPG: Brandi Rhodes


1x Hardcore Champion (8 days)
Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2018, 01:01   #5
Beast Incarnate
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2017
Mesajlar: 4.343
Konular: 341
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 27377
Rep Derecesi: MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MertLesnar WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

İncelemeyi yaparken Network'deki altyazılarla cebelleşmişsin diyorlar bu doğru mu?
Elinize sağlık.
imza


Možemo ostati ovdje
i izvući sranje iz nas ili možemo se boriti svojim putem
natrag u svjetlo,
Možemo izići iz pakla..
MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2018, 01:02   #6
#ThankYouAvengers
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Nereden: Avengers Mansion
Mesajlar: 17.087
Konular: 4315
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 314827
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı MertLesnar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İncelemeyi yaparken Network'deki altyazılarla cebelleşmişsin diyorlar bu doğru mu?
Elinize sağlık.
Bana söyleme bu şeyi çevirmen arkadaşa söyle xdd
imza


The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.