GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 19-09-2018, 19:30   #1
Kairi Sane - Asuka !
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: İzmir
Mesajlar: 46.098
Konular: 2338
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 262430
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 262430
Mesajlar: 46.098

Standart Hell In A Cell 2018 PPV | Şov İncelemesi

Hazırlayan: Reckless Behaviour

Hell In A Cell 2018 PPV | Şov İncelemesi
Şirket
: World Wrestling Entertainment
Tarih: 16 Eylül 2018
Yer:AT&T Center, San Antonio Texas
Katılım : 15,216Hell In A Cell Theme Song
NoMatch Card Maç Tipi Zaman
1The New Day vs Rusev Day ( Rusev - Aiden English) & LanaWWE Tag Team Championship Match08:55
2Randy Orton vs Jeff HardyHell In A Cell Match25:00
3Becky Lynch vs Charlotte Flair WWE Smackdown Womens Championship Match13:55
4Dolph Ziggler & Drew McInytre vs Seth Rollins & Dean Ambrose WWE RAW Tag Team Championship Match22:50
5AJ Styles vs Samoa Joe WWE Championship Single Match 19:00
6 The Miz & Maryse vs Daniel Bryan & Brie Bella Mixed Tag Team Match13:00
7Ronda Rousey (/w Natalya) vs Alexa Bliss (w/Alicia Fox & Mickie James)WWE Raw Womens Championship Match12:05
8 Roman Reigns vs Braun StrowmanWWE Universal Championship Match24:00
WWE Hell In A Cell 2018 PPV|Şov İncelemesi


Kick Off şovuna başlıyoruz. Paige, Otunga, Jonathan konseyde toplanmış bu akşam ki şov hakkında konuşuyorlar.Becky & Charlotte Flair feudun'dan görüntüler izliyoruz. Becky'nin heel turn geçirip Charlotte'a saldırdığı görüntüler. Kızı çileden çıkarmışlar kemeri almak çok istiyor. Ardından Jeff Hardy ile Randy Orton arasında olan kavgadan'da görüntüler izliyoruz. AJ ile Samoa Joe arasında geçen feuddan'da bir kaç kesit ekrana geliyor. Alexa ile Ronda arasında geçen kavgadan'da kesitler izliyoruz, Alexa şu an arka alanda. Jonathan ile bir kaç bir şey konuşuyorlar.

Jonathan : Alexa Ronda Rousey'in geçen hafta söylediği sözleri duyduğun zaman ilk tepkin ne oldu?

Alexa : Büyük bir egoya sahip bir kadının böyle bir şey söylemesi gerektiğini söylemeliyim. Ronda her şeyin en iyisi olduğuna inanıyor. Kahvaltıda en iyi, egzersiz yapma da en iyi. Ama o sadece Oksijeni karbondioksite dönüştürmede en iyisi. Şahsen Ronda'yı kötü günlerinde de gördüğüm oldu. Kemerimi tekrardan geri alacağım ve 6.kez kadınlar şampiyonu olacağım.

Peter : Senin için ufak bir noktaya değineceğim. Summerslam senin için en kötü gecelerden biri oldu. Aklına gelen Ronda ile teke tek karşılaşıp onun üzerine atlaman mı bu şekilde mi yapacaksın?

Alexa : Sanrım düşünüyorum da sen biraz Alexa Bliss fanısın, Teşekkür ederim, ama sen bile benim bir şansa sahip olduğumu düşünmüyorsun. Sizler ve sosyal medyanın seçenekleri kesinlikle önemli. Onlarda senin gibi aynı şeyleri söylüyorlar. Bir şansım olmadığını ve Ronda'nın tekrar kazancağını. Ama bu Summerslam gecesi değil. Ronda'nın %100 gibi bir şansı yok, Ronda güçlü, dövüşebilir ve o grrr.

Paige : Ronda'yı yenebilmek için ne gibi bir planın var?

Alexa Bliss : Seni hatırlıyorum da Paige. Sen Smackdown'da idin, RAW şovunda değildin. Bu yüzden bana bir şey soramazsın. Neden röportajtan önce yayınlanan videoyu izlemedin? Ronda'yı acılar içinde bıraktım. Tüm haber başlıkları benim kazandığımı yazacak.The New Day vs Rusev Day ( Rusev - Aiden English) & Lana - WWE Tag Team Championship Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor.İlk olarak Kofi ile Aiden lock-up yaparak başlıyorlar.Aiden üstün çıkıyor ve bir yumruk vuruyor. Kofi'yi ringin köşesine yolluyor üzerine giderek Monkey Flip yapıyor. Kofi kurtuluyor ve Double Stomp vuruyor. Tuş deniyor başarısız oluyor.Rusev tag alıyor. Kofi'den seri tekmeler geliyor. Rusev'de karşılık veriyor. Kofi iplere gidiyor dönüşte Rusev onu omuzluyor ve kaldırıp Fallaway Slam yapıyor. Tuş deniyor başarısız oluyor. Aiden tekrar tag alıyor. Kofi'yi ringin köşesinde yumrukluyor, Rusev tag alıyor. Rusev'den bir Clothisline ardından tuş denemesi. Kofi kolayca kurtuluyor.Rusev şimdi Headlock bağlıyor. Kofi yumruk darbeleri atarak kurtuluyor. Rusev üstünlüğü tekrar ele geçiriyor. Kofi'yi ringin köşesine götürüyor. Kofi'den seri tekmeler ardından DDT. Aiden ile Big E tag alıyorlar. Big E'den Belly to belly suplex geliyor. Big E iplere gidiyor dönüşte ise Splash. Aiden dirsek darbesi atarak kurtuluyor.Rusev tag alıyor. Rusev'den arka arkaya Clothisline'lar ardından iplere gidiyor dönüşte Spinning Kick. İçeri giren Kofi Kingston'a da saldırıyor. Bu sırada Big E ayaklanıyor ve Rusev'den tekrar bir tekme ardından tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor.Rusev'den Machka Kick denemesi, Big E kurtuluyor. Aiden English tag alıyor. Bu sırada Big E spear ile Rusev'i ringin dışına yolluyor. Aiden'de iplere gidip Big E'nin üzerine atlıyor. İkili tekrardan içerideler.Aiden ringin köşesine çıkıyor, Big E'nin üzerine atlıyor. Big E kurtuluyor bu sırada Kofi tag alıyor ve ringin köşesine çıkıyor. Double Stomp ile Aiden English'in üzerine atlıyor. Tuş deniyor ama başarısız oluyor.Kofi'den Trouble In Paradise denemesi, Aiden kurtuluyor bu sırada Rusev tag alıyor. Kofi Rusev'i ringin dışına yolluyor iplere gidiyor ve Rusev'in üzerine atlıyor. Ama Rusev'den Machka Kick. Bu sırada Aiden ise Big E'ye Faceburst yapıyor apronda.Kofi ile Rusev ringin içindeler. Aiden tag alıyor ringin köşesine çıkıp Diving Headbutt ile atlıyor. Tuş deniyor fakat Kofi kurtuluyor. Aiden şimdi ise Accolade bağlıyor. İçeri giren Big E'ye Rusev'den Machka Kick. Kofi kurtuluyor ve içeri giren Rusev'i ringin dışına yolluyor. Bu sırada Kofi'den Trouble In Paradise geliyor tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : The New Day


Arka alandayız.

Mike Rome : Bayanlar ve baylar şimdi ki konuğum Mick Foley'e hoş geldiniz deyin. Bu gece Hell In A Cell şovunda özel hakem olacağını biliyoruz. Bu gece burada olmak nasıl bir duygu?

Mick Foley : Oldukça duygusal buradaki atmosfer içinde olmak karmaşık bir duygu. Adrenalin ve korku bir arada. Bu gece elimden gelenin en iyisini yapacağım.

Baron Corbin : Genel müdür olarak düzenlediğim ilk PPV şovuma hoş geldin.Bu gece tüm olumlu yönleri çekiyorum, tabii ki Stephanie'nin iyi dileklerini de. Bu geceki görevini iyi biliyor musun?

Mick Foley : Evet

Baron Corbin : Bu şovun bir parçası olarak görünüyorsun erken giyinmişsin. Bu coşkuyu seviyorum.

Kick Off şovu burada sona eriyor ve ana şova geçiyoruz.Pyrolar eşliğinde şov başlıyor. Charlotte & Becky arasında ki feuddan video izledikten sonra gecenin ilk maçına geçiyoruz.

Randy Orton vs Jeff Hardy - Hell In A Cell Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili birbirlerine giriyorlar. Randy üstün çıkıyor tekmeliyor ardından bir Uppercut. Jeff apronda kalırken Randy iplere gidiyor dönüşte Shoulder Block yaparak düşürüyor. İkilii ringin dışında kavgaya devam ediyor. .Sırasıyla birbirlerini kafesin demirlerine fırlatıyorlar. Jeff ringin altından masa çıkartıyor. İkili masayı almak için kapışırken Randy'den Clothisline geliyor. Tekrar ringin içindeler. Randy masayı tutarken Jeff Baseball Batt yaparak masa ile birlikte Randy'i kafesin demierlerine gömüyor. Şimdi Jeff merdiven çıkartıyor. Merdiven ile Randy'e saldırıyor. Randy'de ringin altından aldığı sandalye ile Jeff Hardy'e vuruyor. Jeff'i kafesin demirlerine fırlatıyor ardından arka arkaya Uppercut vuruyor. Jeff ayaklanarak Randy Orrton'u kafesin demirlerine fırlatıyor sonra koşarak sandalyeye basarak Randy'nin üzerine atlıyor. Tekrar ringin içindeyiz. Jeff'den Spinning Kick ve tuş denemesi. Randy kurtuluyor, Jeff ringin köşesine çıkıyor. Randy ayaklanıp Jeff Hardy'i yumrukluyor. Randy'de ringin köşesine çıkıyor. Jeff'i kaldırıyor ve ringin köşesinden Suplex yaparak atlıyorlar. Randy hemen tuş deniyor ama tuş denemesi başarısız oluyor.Jeff ringin köşesine çıkarak Whisper In The Wind yaparak atlıyor. Tuş deniyor ama Randy kurtuluyor.Jeff ringin altından bir tane daha merdiven çıkartıyor. Merdiveni ters koyup açıyor. Randy'i kaldırmayı deniyor ama dirsek darbeleri atarak Randy Jeff Hardy'i kaldırıyor merdivenin üzerine atıyor. Tekrar ringin içindeler. Randy'den tuş denemesi, Jeff kurtuluyor.Randy sandalye alıp Jeff Hardy'nin sırtına vuruyor.Arka arkaya sandalye ile Jeff Hardy'e saldırıyor. Jeff Hardy'ni kemerini çıkartıp kemeriyle de saldırıyor şimdi tuş deniyor ama başarısız oluyor.Randy merdiveni kuruyor, Jeff Hardy'i merdivenin içine koyuyor. Randy merdivene tekmeler atıyor. Jeff acı içinde kıvranırken Randy tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor. Randy şimdi de Headlock bağlıyor.Jeff dirsek darbeleri atarak kurtuluyor, iplere gidiyor ve dönüşte Clothisline. Randy'i kaldırıyor ve Atomic Drop ardından Low Dropkick. Tuş deniyor başarısız bir tuş denemesi.Randy ringin altında alet çantasını kurcalıyor. Bulduğu tornavidayı eline alıyor. Jeff Hardy'i kollarından tutuyor, Randy tornavidayı Jeff Hardy'nin kulağının içine sokup çeviriyor. Jeff acı içinde kıvranıyor tekme atarak kurtuluyor. Jeff şimdi kemeri ile Randy'e saldırıyor ardından sandalye ile de saldırmayı sürdürüyor.Jeff tuş deniyor yine başarısız bir tuş denemesi.Jeff ringin köşesine çıkıyor, Randy iplere dokunup Jeff'i yere düşürüyor. Randy'den şimdi bir DDT geliyor.Randy'den RKO denemesi, Jeff kurtuluyor ve Twisted Of Fate ! Jeff sandalyeyi alıyor ve Randy'nin üzerine koyuyor. Jeff ringin köşesine çıkıyor ve Swanton Bomb yaparak Randy'nin üzerine atlıyor. Jeff tuş deniyor, Randy kurtuluyor.Jeff ringin altından bir masa daha çıkartıyor. Jeff merdiven ve masaları kurmaya başlıyor. Jeff şimdi Randy Orton'u masanın üzerine koyuyor. Merdivenin üzerine çıkıyor ve kafesin demirlerine tutanarak sallanıyor. Ardından kendini masanın üzerinde duran Orton'un üzerine atıyor. Orton masanın üzeiriden kenarı çekiliyor hemen tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor. Sağlık görevlileri Jeff Hardy için ringe geliyor.

Kazanan : Randy Orton


Kayla Braxton : Bayanlar ve baylar WWE Şampiyonu AJ Styles'a hoş geldiniz deyin. Bu gece kemerine nasıl odaklanacaksın ve Samoe Joe'nin ailen hakkında söylediklere ilişkin ne düşünüyorsun?

AJ Styles : Ailem söz konusu olduğunda, karım hakkında ve üç yaşında ki çocuğum hakkında konuşmak istiyor. Bu akşam ki maçın başlaması için sabırsızlıkla bekliyorum. Bu akşam konuşmayı durdurmak ve dövüşü başlatmanın zamanı. WWE şampiyonu olarak buradan ayrılacağım ve Samoe Joe'nin kalbini yerinden sökeceğim. Çünkü doğru olan bu burası AJ Styles'ın inşa ettiği ev.Becky Lynch vs Charlotte Flair - WWE Smackdown Womens Championship Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor.İkili lock-up yapıyorlar. Becky üstün çıkıyor ardından tekrar lock-up bu sefer Charlotte üstün çıkıyor. İkili ayaklanıyor Charlotte, Becky'i ayağından tutup yere düşürüyor. Becky iplere gidiyor dönüşte Shoulder Block. Tekrar iplere gidiyor dönüşte Charlotte Figure Four bağlamak isterken Becky izin vermiyor. Becky'den Arm Bar denemesi Charlotte kurtuluyor. Charlotte şimdi Leg Lock bağlıyor. Becky kurtulmayı deniyor ama Charlotte bırakacak gibi durmuyor. Becky tekme atarak sonunda kurtuluyor ardından Charlotte'u ringin köşesinde sıkıştırıyor. Hakem ikiliyi ayırıyor. Charlotte Becky'i ringin köşesinde yumrukluyor ardından Becky'den karşılık olarak tekme geliyor. Charlotte ringin dışına düşüyor Becky aprondan atlayarak bir yumruk vuruyor.Tekrar ringin içindeler. Becky hemen tuş deniyor tuş denemesi başarısız oluyor. Becky Charlotte'un kolundan tutup yere fırlatıyor ardından koluna darbeler vurmaya devam ediyor. Tuş deniyor tekrar Charlotte kurtuluyor. Becky şimdi ringin köşesinde Charlotte'u tekmeliyor ardından diğer ringin köşesine yolluyor. Charlotte takla atarak apronda kalıyor üzerine gelen Becky'e yumruk ardından Roll-up pinfall tuş denemesi. Becky kurtuluyor, ve Clothisline ardından tuş denemesi. Charlotte kurtuluyor, Becky şimdi Hammer Lock bağlıyor. Let's go Becky chantleri duyuluyor. Becky Hammer Lock bağlamayı sürdürüyor.Charlotte sonunda kurtuluyor. Becky'e bir chop vuruş ama Becky'den karşılık olarak Clothisline.Becky iplere gidiyor ve Leg Drop ardından Elbow Drop vuruyor. Charlotte ayaklanıyor,Becky'i apronda yumrukluyor ama Becky Charlotte'un kolundan tutup iplere bastırıyor. Becky tekrar apronda Charlotte onu tekme atarak yere düşürüyor. İkili apronda yumruklaşıyor. Becky üstün çıkıyor ve Charlotte'un kolundan tutup Faceburst yapıyor. Becky tuşa gidiyor, Charlotte kurtuluyor.Charlotte'dan Belly to Back Suplex, Becky Uppercut ile karşılık veriyor ama Charlotte'dan chop vuruşlar geliyor.Charlotte ile Becky ringin köşesinde yumruklaşıyor bu sırada Charlotte'dan Big Boot.Charlotte ringin köşesine çıkıyor, Moonsault yaparak atlıyor. Becky kenarı çekilerek kurtuluyor ve Arm Bar bağlıyor.Charlotte , Becky'i kaldırıyor ve Sit-out Powerbomb yapıyor. Ardından tuş deniyor Becky kurtuluyor.İkili karşılıklı yumruklaşmaya devam ediyor.Becky'den Suplex ardından tuş denemesi. Charlotte kurtuluyor. Becky ringin köşesine çıkıyor, Missile Dropkick yaparak atlıyor. Charlotte kurtuluyor ve Becky'i yakalayıp Boston Crop bağlıyor. Becky iplere tutunarak kurtuluyor. Charlotte'un kolundan tutup ringin köşeside ki direğe çarptırıyor. Charlotte'dan tuş denemesi. Becky kurtuluyor ve Arm Bar bağlıyor. Charlotte ringin dışına kaçıyor ve hakem ikiliyi ayırıyor. Tekrar ringin içindeyiz.Charlotte'dan dirsek darbesi geliyor, Becky'nin üzerine koşarak Spear yapmak isterken, Becky hareketi tersine çevirip tuş deniyor. Tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : Becky Lynch

Charlotte elini uzatıyor ama Becky Lynch kemerini kaldırıp bu anı benden bir daha alamazsın deyip arka alanın yolunu tutuyor.

Arka alandayız. The New Day bizlerle. Kutlama yapıyorlar.

Big E : Şimdi neyin zamanı olduğunu biliyoruz.

Küçük bir zil çıkartıp onu öpüyor. O sırada bir kiş elinde şaraplarla yanlarına geliyor. Big E şarapları alıyor. Kofi Kingston Kramer Kingsman kılığına girmiş bir şekilde tekrar yanlarına geliyor.

Kofi Kingston : Şimdi bu çocuklarla birlikte hava durumunu sunuyorum. Zaferiniz için sizi tebrik ediyorum. Üç tane sorum var. Sırada ne var, sıradaki ne, The New Day için sıradaki ne?

Big E: Kramer Kingsman, Üç hafta içinde bir yere gidiyoruz.

Kofi Kingston : Nereye?

Big E :Avustralya'ya ve Smackdown takım kemerlerimizi korsanlardan korumaya gidiyoruz.

Xavier Woods : Ama bu gece kutlama yapacağız.

Big E ile Xavier Woods içkileri getiren kişinin üzerine bir kova dolusu pankek döküyor.

Sıradaki maçımıza geçiyoruz.
Dolph Ziggler & Drew McInytre vs Seth Rollins & Dean Ambrose - WWE RAW Tag Team Championship Match

Zil çalıyor , ilk olarak Ziggler ile Seth lock-up yaparak maça başlıyorlar. Seth üstün çıkıyor ve Arm Lock bağlıyor. Şimdi Ziggler üstünlüğü ele alıyor. Tekrar lock-up yapıyorlar. Seth üstün çıkıyor ve Headlock bağlıyor. Ziggler kurtuluyor.Ziggler'dan bir tekme bu sırada Dean tag alıyor. İplere gidiyor dönüşte Clothisline. Seth Rollinst'den de Elbow Drop. Dean tuş deniyor ama Dolph kurtuluyor.Seth tag alıyor ikiliden Double Shoulder Block ardından Seth'den koşarak bir Stomp denemesi , Ziggler ringin dışına kaçıyor.Tekrar ringin içine giriyor ve Drew tag alıyor. İkili karşılıklı yumruklaşıyor, Drew'den Shoulder Block. Dean tag alıyor bu sefer.İkili karşılıklı yumruklaşıyor, Drew iplere gidiyor dönüşte Dean'den Dropkick ardından Roll-up pinfall tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor şimdi ise yumruk darbeleri. Ziggler dikkatini dağıtıyor Dean Ambrose'nin. Drew ayaklanıyor ve arkadan Dean Ambrose'ye saldırıyor.Drew'dan seri tekmeler ardından chop vuruşlar Ziggler tag alıyor. Ziggler'dan yumruk darbeleri,ardından Headlock bağlıyor. Dean yumruk darbeleri atarak kurtuluyor. Dean iplere gidiyor dönüşte Ziggler'ı kaldırıyor ve iplerin üzerine atıyor. Seth tag alıyor. Seth'den ardı ardına Clothisline ardından Slingblade. ardından Spinkick. Ziggler ringin dışına kaçıyor, Seth iplere gidiyor Drew ayağından yakalıyor. Ziggler hemen içeri girip Jumping DDT yapıyor. Hemen tuş deniyor ama başarısız oluyor.Drew tag alıyor, seri tekmeler vuruyor. Seth'i ringin köşesine fırlatıp yumruklamaya başlıyor. Drew'dan Seth Rollins'in eline Stomp vuruşlar.Ziggler tag alıyor. Ziggler'dan Elbow Drop ardından tuş denemesi. Seth kurtuluyor ardından seri yumruklar iplere gidiyor dönüşte ise Ziggler Sleeper bağlıyor. Seth kurtuluyor ardından Suplex yapıyor.Drew tag alıyor. Seth'den chop vuruşlar ama Drew dirsek darbesi ile karşılık veriyor. Tuş deniyor ama içeri giren Dean tuşu bozuyor.İkili karşılıklı yumruklaşıyor bu sırada Dean tag alıyor ama hakem görmüyor. Ziggler ile Drew, Seth Rollins'e saldırıyorlar. Ziggler tag alıyor, Seth'i ringin köşesine çıkartıyor ardından kendisi de çıkıyor. Seth yumruk darbeleri atarak Ziggler'ı yere düşürüyor. Ardından içeri giren Drew'a Blockbuster yapıyor.Dean tag alıyor, Ringin köşesinde Drew'i yumrukluyor içeri giren Ziggler'a da Clothisline vuruyor. Drew McInytre'ye de ardı ardına Clothisline ardından Roll-up pinfall tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. Dean ringin köşesine çıkıyor ve Drew onu yakalıyor ardından Suplex yapıyor. Ziggler ile Seth tag alıyorlar. Seth Clothisline ile Ziggler'ı ringin dışına yolluyor. İplere gidiyor ve Drew ile Seth'in üzerine atlıyor. Ardından Dean'de iplere gidip Ziggler ile Drew'in üzerlerine atlıyor.Seth ile Ziggler ringin içine giriyorlar. Seth'den Falcon Allow ardından tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. Seth'den bir tekme ardından Ziggler'ı kaldırıp ringin köşesine fırlatıyor tuş deniyor ancak içeri giren Drew engel oluyor. Drew tag alıyor iplere gidiyor dönüşte Seth'den Superkick ve tuş denemesi.Drew kurtuluyor ringin köşesine çıkıyor ve Frog Splash ile Drew'in üzeirne atlıyor. Tuş deniyor ancak Drew kurtuluyor.Dean tag alıyor, Seth ile Ziggler ringin dışında kapışırken, Drew ile Dean ringin köşesinde yumruklaşıyor.Drew üstün çıkıyor ve Clothisline vuruyor. Şimdi Ziggler ile Seth tag alıyor.Ringin köşesinde ki Ziggler'ı kaldırıp Superplex yapıyor. İçeri giren Drew Claymore Kick vuruyor. Ziggler hemen tuşa gidiyor. Tuş denemesi başarılı oluyor.


Kazanan : Dolph Ziggler & Drew McInytre

Arka alandayız. Braun Strowman bizlerle yanına Mick Foley geliyor.

Braun : Ne istiyorsun?

Mick : Seni düşünüyordum ve konuşmamız gerek. Kafesin seni değiştireceğini düşünmeyebilirsin ama değiştirecek. Orası ne kadar karmakarışık olursa olsun önemli değil, kafesin içinde kilitli kaldığın zaman, senin hayatın değişmeye başlayacak. Benim otoriteme saygı göstermeni bekliyorum.

Braun : Senin tek yapman gereken üçe kadar sayman ve bana Evrensel şampiyonluk kemerini vermen. Sen işini yaparsan ben de işimi yaparım. Çünkü sana söz verdim, canavarın sorunları ile uğraşmak istemiyorsun.

Mick : İyi konuşma...AJ Styles vs Samoa Joe - WWE Championship Single Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor.İkili karşılıklı yumruklaşıyor. AJ üstünlüğünü koruyor hakem ikiliyi ayırıyor. Tekrar birbirlerine giriyorlar, Samoa Joe'den dirsek darbeleri, ardından bir tekme vuruyor.AJ Styles'de karşılık veriyor. Samoa Joe iplere gidiyor dönüşte AJ 'den Dropkick. AJ aprondan ringin dışındaki Samoa Joe'ye Knee drop vuruyor.AJ ringin içinde iplere gidiyor dönüşte ringin dışında ki Samoa Joe'ye Baseball Slide vuruyor. AJ ringin dışındaki Samoa Joe'nin üzerine atlıyor ama Joe'dan bir tekme. Ardından Big Boot ve AJ Styles'ı ringin merdivenlerine fırlatıyor. İkili tekrar içerideler. Samao Joe tuş deniyor başarısız bir tuş denemesi. Samao'dan chop vuruşlar,AJ'den de yumruk darbeleri bu sırada Samoa Joe çelme takarak AJ Styles'ı yere düşürüyor. Samao Joe ringin köşesinde ki AJ Styles'ın üzerine koşarak Knee Drop vuruyor.AJ Styles'dan Headbutt ardından ringin köşesinde ki Samao Joe'ya seri tekmeler vuruyor.AJ Styles şimdi Samao Joe'yu ringin köşesine yollamak isterken Samao hareketi tersine çevirip AJ Styles'ı ringin köşesine yolluyor. Üzerine koşarak Clothisline ardından Enzugiri.AJ ringin dışında, Samao Joe iplere gidiyor dönüşte AJ Styles'ın üzerine atlıyor. Tekrar ringin içindeler.Samao Joe tuş deniyor ama başarısız oluyor. Şimdi Samao Joe Chin Lock bağlıyor. AJ dirsek darbeleri atarak kurtuluyor iplere gidiyor ama Samao Joe'dan Collision. Samao şimdi de Headlock bağlıyor. AJ iplere tutunarak kurtuluyor. İkili ringin köşesinde yumruklaşıyor, AJ üstün çıkıyor ve Faceburst yapıyor.İkili yumruklaşıyor, AJ Styles iplere gidiyor ve Dropkick vuruyor. Tuş deniyor Samao kurtuluyor.AJ ringin köşesine basıp Moonsault ardından Reverse DDT yapıyor. AJ iplere basarak bir Moonasult denemesi, Samao Joe ayaklarını kaldırıyor ardından AJ Styles'ı kaldırıyor ve Powerbomb. Samao tuş deniyor ama başarısız oluyor. Şimdi Samao Joe 'dan Headbutt ardından AJ Styles'ı ringin köşesine yolluyor. Üzerine giderken AJ kenarı kaçılıyor. AJ Styles'dan seri tekmeler ardından Samao Joe'yu kaldırıyor ve Rack Bomb.AJ Styles şimdi aprondan iplere basıp Superman yapıyor.AJ şimdi Samao Joe'yu kaldırmayı deniyor ama Samao Joe'dan Faceburst ardından Clothisline. Tuş deniyor başarısız oluyor.AJ Styles'dan Styles Clash denemesi, Samao Joe kurtuluyor ve tekme vuruyor. Tuş deniyor AJ kurtuluyor.AJ Styles'dan Pele Kick, ardından aprondan iplere basarak atlıyor. Samao Joe onu yakalıyor ve Colcina Clutch bağlıyor. Bu sırada AJ Styles'dan Roll-up pinfall tuş denemesi tuş denemesi başarılı oluyor.


Kazanan : AJ Styles

Arka alandayız. Charly Caruso bizlerle.

Charly : Şimdiki konuğum, Miz & Maryse'e hoş geldiniz deyin. Haftalardır Daniel Bryan & Brie Bella'ya tüm kışkırtmalara rağmen bu gece birlikte ringe çıkacaksınız.

The Miz : Kışkırtmak ? Gerçekten mi? Bu gerçekten gülünç. Sadece yörüngemizle başlamak gibi.

Maryse : Bu ucuz dublörü, ucuz bir kabusa dönüştürmeye gidiyoruz. Kocamın üzerine ellerini iki defa koydu, çünkü o da biliyor asla arkadan vuramayacağını. Ama ben yapacağım.Önce kaybedenleri hatırlayacağım.The Miz & Maryse vs Daniel Bryan & Brie Bella - Mixed Tag Team Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Brie Bella & Marse maça başlıyorlar. Maryse köşeye kaçıyor, Miz ile Bryan şimdi tag alıyorlar. Maryse kışkırtıyor Bryan'ı bu sırada Miz'den tekmeler geliyor.Ringin köşesinde Daniel Bryan'ı seri yumrukluyor. Bryan'ı diğer ringin köşesine yolluyor. Bryan atlayarak kurtuluyor ardından iplere gidiyor dönüşte ise Clothisline. Şimdi Bryan Miz'i ringin köşesinde yumrukluyor. Miz'i iplere yolluyor dönüşte Miz'den tekme geliyor. Bryan'dan Yes Lock denemesi Miz ringin dışına kaçıyor.Maryse ile Brie Bella tag alıyorlar. Maryse yine korkuyor ve Miz ile Bryan tekrar tag alıyorlar.Daniel'dan Uppercut ardından iplere gidiyor dönüşte Miz'den Knee Drop. Miz'den ardı ardında Dropkickler geliyor. Ardından ringin köşesinde ki Bryan'ın üzerine koşarak Clothisline vuruyor. Miz ringin köşesine çıkyıor Bryan iplere dokunarak onu düşürüyor. Şimdi ikili ringin köşesinde Bryan Hurricanrana yaparak Miz'i yere fırlatıyor.Daniel Bryan'dan Yes Lock denemesi içeri giren Maryse engel oluyor. Maryse ile Brie Bella ringin dışında kovalamaca oynuyorlar. Bu sırada Daniel Bryan'dan Uppercut ardından seri tekmeler ringin köşesinde ki Miz'in üzerine koşarak Dropkick'de vuruyor.Miz şimdi Headlock bağlıyor. Daniel yumruk darbeleri atarak kurtuluyor bu sırada Miz'den Neckbreaker geliyor. Tuş deniyor ama başarısız oluyor.Miz'den dirsek darbeleri ardından seri tekmeler. İkili ringin köşesinde yumruklaşıyor Daniel üstün çıkıyor ve Miz'in üzerine atlıyor. Miz kenarı çekilerek kurtuluyor.İkili tekrar yumruklaşıyor Daniel Miz'i ringin dışına yolluyor. Brie Bella tag alıyor. Brie Bella'dan Miz'e yumruk darbeleri ardından ringin dışındaki Maryse saldırıyor.Brie Maryse'i sipker masasına fırlatıyor. Daniel iplere gidiyor ve Miz'e bir dropkick ardından aprondan Knee Drop vuruyor. Ringin içinde Maryse ile Brie kapışıyorlar. Brie ringin köşesinden Dropkick yaparak atlıyor. .Tuş deniyor ama içeri giren Miz engel oluyor.Daniel ile Miz yumruklaşıyor bu sırada Daniel ile Brie Bella'dan Miz ile Maryse'e seri tekmeler vuruyor. Maryse ile Miz ringin dışına kaçıyorlar. Brie Bella ile Daniel arkadan koşup saldırıyorlar.Brie ile Maryse ringin içinde kapışıyorlar. Brie Maryse'i Miz'in üzerine fırlatıyor, Miz ringin dışına düşüyor. Brie Bella'dan Roll-up pinfall tuş denemesi ama Maryse hareketi tersine çeviriyor ve Maryse'den roll-up pinfall tuş denemesi. Tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : The Miz & Maryse

Ronda Rousey (/w Natalya) vs Alexa Bliss (w/Alicia Fox & Mickie James) - WWE Raw Womens Championship Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Ronda, Alexa'yı yakalıyor belinden ve tutup yere yapıştırıyor.Ardından Alexa yumruk darbeleri atarak kurtuluyor, Ronda tekrar üstünlüğü ele alıyor ve tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor. İkili lock-up yapıyorlar, hakem ikiliyi ayırıyor. Alexa, Ronda'yı ittiriyor ardından ringin köşesinde tekmeliyor.Ronda şimdi Alexa'yı yumrukluyor Alicia aprona çıkıp dikkatini dağıtıyor. Ronda Rousey'den bir Suplex geliyor. Alexa ringin dışına kaçıyor hemen.Ronda ile Alexa ringin dışına yumruklaşıyorlar tekrar ringin içindeler. Alexa Ronda'nın üzerine koşuyor ancak Ronda kenarı kaçılıyor. Alexa, Mickie ile Alicia'nın üzerine atlıyor.Ronda ile Alexa tekrar ringin içindeler. Alexa'dan yumruk darbeleri ve tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. Alexa şimdi Ronda'yı ringin köşesinde yumrukluyor ardından sert bir tekme atıyor. Alexa şimdi Admonial Strech bağlıyor.Ronda kurtuluyor bu sırada Alexa'dan Slam ardından Double Knee. Tuş deniyor ancak Ronda kurtuluyor.Alexa Ronda'yı ringin köşesine görütüp tekmelemeye devam ediyor. Ardından ringin köşesine çıkıyor ama Ronda'dan bir yumruk. Ronda ringin köşesinde Alexa iplere dokunuyor. Ronda iplere asılı bir şekilde baş aşığı beklerken Alexa'dan Dropkick yiyiyor.Alexa tekrar Admonial Strech bağlıyor,Ronda kurtuluyor ama Alexa'dan tekrar bir Dropkick geliyor. Alexa Ronda'yı ringin köşesine fırlatıyor. Ardından ringin dışına çıkıyor ve Ronda'nın kollarından tutup çekiyor. Bu sırada hakem Ronda ile ilgilenirken Mickie ile Alicia, Ronda'nın kollarından tutup çekmeye devam ediyor. Natalya oraya gelip Alicia'ya bir Suplex yapıyor. Ronda'da apronda duran Mickie James'ı ringin köşesine fırlatıyor.Ronda ile Alexa iplere gidiyor ve birbirlerine Double Crossbody yapıyorlar.Ronda'dan Roll-up pinfall tuş denemesi, tuş denemesi başarısız oluyor. Alexa'dan sert bir tekme ardından yumruk darbeleri. Alexa Ronda'yı kışkırtıyor Ronda sinirleniyor ve Alexa'yı kaldırıp Powerbomb yapıyor.Ronda'dan seri yumruk darbeleri ardından Alexa'yı kaldırıp fırlatıyor ringin köşesinde ki Alexa'nın üzerine koşuyor ancak Alexa'dan bir tekme geliyor. Ronda şimdi Alexa'yı kaldırıyor ve Suplex ardından Armbar bağlıyor. Alexa hemen pes ediyor.

Kazanan : Ronda Rousey

Roman Reigns vs Braun Strowman - WWE Universal Championship Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor.Roman'dan bir yumruk geliyor, ardından seri yumruk darbeleri. Braun'dan Clothisline ama Roman'da Big Boot ile karşılık veriyor.Braun'dan diz darbesi ardından Roman'ı ringin köşesine fırlatıyor. Braun iplere gidiyor dönüşte Roman Reigns'e Shoulder Block yaparak ringin dışına fırlatıyor.Braun, Roman'nın kafasını ringin direğini çarptırıyor ardından kafesin üzerine fırlatıyor.Roman ile Braun ringin içindeler tekrar. İkili karşılıklı yumruklaşıyor. Roman'dan Superman Puch geliyor, Braun ringin dışına düşüyor.Braun'dan bir Clothisline, ardından Roman'nın kafasını ringin kenarına çarptırıyor.Braun ringin merdivenlerini söküyor bu sırada Roman'dan Big Boot geliyor. Braun Strowman Suplex ile karşılık veriyor. Braun şimdi ringin altından sandalye çıkartıyor. Bu sırada Roman'da ringin altından aldığı sopa ile Braun'a saldırıyor. Braun sopayı alıp kırıyor ve Roman'a Headbutt vuruyor. İkili ringin içindeler. Roman sandalye ile Braun'a saldırmayı sürdürüyor.Şimdi Roman Braun'u kaldırıyor ve DDT yapıyor. Tuş deniyor ama başarısız oluyor.Roman'dan Superman Punch geliyor ardından tekrar bir Superman Punch. Üçüncü denemesinde Braun onu yakalıyor ve Suplex. Hemen tuş deniyor Roman kurtuluyor.Braun şimdi Roman'ı omuzluyor, Roman kurtuluyor ve Big Boot vuruyor. Ardından tuş deniyor yine başarısız oluyor.Roman, Braun Strowman'ın üzerine koşuyor. Braun ringin merdiveni ile Roman'a saldırıyor. Ringin merdivenini söküp ringin içine sokuyor. İkili tekrar ringin içinde. Braun şimdi ringin merdiveni ile tekrar Roman'a saldırıyor tuş deniyor. Ancak Roman kurtuluyor.Braun Strowman'dan suplex ardından tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. Braun ringin köşesine masayı kuruyor bu sırada Roman'dan Superman Punch geliyor. Ardından koşarak masanın üzerine doğru Braun Strowman'a Spear yapıyor. Masa kırılıyor,Bu sırada Dean & Seth ile Dolph Drew ringin dışına yumruklaşıyorlar. Seth ile Dean, Dolhp'a saldırıp tekmeliyorlar. Spiker masasında yumruklaşıyorlar, Drew ile Dolph spiker masasını söküyorlar. Dean Ambrose ile Drew yumruklaşıyor. Bu sırada Dolph kafesin tepesine tırmanıyor. .Peşinden Seth Rollins'te kafesin tepesine tırmanıyor.Seth ile Dolph kafesin tepesinde yumruklaşıyor. Drew'de yanlarına geliyor. Drew'den Seth Rollins'e Big Boot. Dean Ambrose'de kafesin tepesine çıkıyor.Dean sopayla Drew ile Dolph Ziggler'a saldırıyor. Drew ile Dean yumruklaşıyorlar ve birbirlerine Double Clothisline yapıyorlar.Dolph ile Seth kafesin tepesinden aşağıya doğru biraz iniyor ve yumruklaşmaya başlıyorlar. İkili spiker masasının üzerine düşüyorlar. Bu sırada Brock Lesnar ringe geliyor ve tekmeleyerek kırıyor. Masayla Braun Stromwan ve Roman Reigns'e saldırıyor.Braun Strowman'ı kaldırıyor ve F5 yapıyor. Ardından Roman Reigns'i de kaldırıyor ve F5 yapıyor. Bu görüntüler ile şovun sonuna geliyoruz.


NO CONTEST !


imza


Dünyanın en zeki insanı da olsanız,
bulunduğunuz ortam vasat ve vasatın altında ki kimselerden ibaret ise,
düzeyinizi bile koruma imkanınız yoktur...Alicia Fox
Kairi Sane
Asuka
Io Shirai
Cody Rhodes
Sheamus
Rusev
Noam Dar

Konu Reckless Behaviour tarafından (04-10-2018 Saat 03:10 ) değiştirilmiştir.
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-09-2018, 19:41   #2
Banned
The Human Buzzsaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2018
Nereden: Detroit, Michigan
Mesajlar: 1.553
Konular: 48
Favori Güreşçisi: Scott Steiner
Rep Puanı: 2756
Rep Derecesi: The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.
The Human Buzzsaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Human Buzzsaw The Human Buzzsaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2756
Mesajlar: 1.553

Standart

Eline sağlık, +Rep.
The Human Buzzsaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-09-2018, 20:00   #3
Kairi Sane - Asuka !
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: İzmir
Mesajlar: 46.098
Konular: 2338
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 262430
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 262430
Mesajlar: 46.098

Standart

Alıntı The Human Buzzsaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline sağlık, +Rep.
Teşekkür ederim dostum benden de sana +rep.
imza


Dünyanın en zeki insanı da olsanız,
bulunduğunuz ortam vasat ve vasatın altında ki kimselerden ibaret ise,
düzeyinizi bile koruma imkanınız yoktur...Alicia Fox
Kairi Sane
Asuka
Io Shirai
Cody Rhodes
Sheamus
Rusev
Noam Dar
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-09-2018, 20:29   #4
DP-28
Roman Truth Reigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2018
Nereden: Alanya
Mesajlar: 1.361
Konular: 67
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 4909
Rep Derecesi: Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın. Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın.
Roman Truth Reigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Roman Truth Reigns Roman Truth Reigns isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 4909
Mesajlar: 1.361

Standart

Ellerine sağlık Nesli.
imza
"hepsını yapmak kardesımm hepsını yapmak ıstıyorum delıce soyle hadı bana en cok sevdıgın ne de kardesımmm ıste o zaman derım sana kardesımmm tartısmakkkk kardeslerımın profılıne guzel sozler yazmakkk ınceleme okumakk rpg oynamakk haber takıb etmek kkardesımmm grafık ve vıdeo paylasmak bırde onları gormek kardesımmm senı sevıyorum bu forumu sevıyırum kardesımm hadı bakalım klavyemın markası exper kardesım bunu bılıyor muydun gercektın mı kardesm en sevdıgım kardesım tıtı mastır ve quızcık kardesımdır yaa tabıkıde kardsm oyle bak dur kardesm kendıne gel nlan saka yaptm kardesm hemen sınırlenme dur bakalım bır
Roman Truth Reigns isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-09-2018, 20:43   #5
Shadowbringer
atakanari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: Sivas
Mesajlar: 358
Konular: 3
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: atakanari NXT'de jobbersın.
atakanari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
atakanari atakanari isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10
Mesajlar: 358

Standart

Eline sağlık.
imza


atakanari isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-09-2018, 20:55   #6
Greek Freak
Dufresne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2018
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 252
Konular: 14
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 24163
Rep Derecesi: Dufresne WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Dufresne WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Dufresne WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Dufresne WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Dufresne WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Dufresne WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Dufresne WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Dufresne WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Dufresne WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Dufresne WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Dufresne WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Dufresne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Dufresne Dufresne isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 24163
Mesajlar: 252

Standart

Eline emeğine sağlık.
Dufresne isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-09-2018, 01:02   #7
Kairi Sane - Asuka !
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: İzmir
Mesajlar: 46.098
Konular: 2338
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 262430
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 262430
Mesajlar: 46.098

Standart

Sağolun teşekkürler.
imza


Dünyanın en zeki insanı da olsanız,
bulunduğunuz ortam vasat ve vasatın altında ki kimselerden ibaret ise,
düzeyinizi bile koruma imkanınız yoktur...Alicia Fox
Kairi Sane
Asuka
Io Shirai
Cody Rhodes
Sheamus
Rusev
Noam Dar
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-09-2018, 15:11   #8
Ludovico
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Nereden: Hawkins
Mesajlar: 19.676
Konular: 5129
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 615186
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 615186
Mesajlar: 19.676

Standart

Beğendiğim bir şov oldu. Hardy vs Orton ile uzun süre sonra ilk defa WWE'de Death Match gördük. Eline sağlık Nesli'cim.
imza


Chosen & The Purplemaker & ReQuem
The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.