GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 02-02-2013, 01:43   #1
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2010
Nereden: Peepville
Mesajlar: 43.120
Konular: 5047
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
Rep Puanı: 87701
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 1 Şubat 2013 WWE SmackDown

WWE Introsu geliyor ardından Vince ve Heyman arasında geçen segmenti görüyoruz. Lesnar dönmüştü hatırlarsanız. ADR ve Show hakkında da bir şey izliyoruz, RR ve Raw'da olanları görüyoruz. ADR dışarıda o sırada. Elinde bir sopa var. Show'u bekliyor sanırım. Şimdi ringde Booker ve Teddy var. Superstarlarda orada.

Booker: Bayanlar ve baylar. Bu pazar Royal Rumble maçı oldu ve bunu kazanan John Cena oldu ama tüm dünyaya Wrestlemania'da WWE kemeri için maç yapacağını söyledi. Soru şu ki orada Dünya Ağırsiklet Şampiyonuyla kim maç yapacak? Burada olmamızın nedeni bu, hepinizin özellikleri var. Hepiniz Dünya Ağırsiklet Şampiyonu oldunuz ve hepinize bir kez daha WHC olmak için şans veriyorum. Tek yapmanız gereken WWE'nin en spektaküler maçlarından birisi olan Elimination Chamber maçını kazanmak. Elimination Chamber için sadece 6 yer var-

Swagger geliyor o sırada. Editle yuhalama koymuşlar.

Swagger: Birisini unuttun gibi. Dünya Şampiyonlarından birisini dışarıda bıraktın gibi.

Booker: Swag, nerelerdeydin?

Swagger: Uzun hikaye ama kısacası gerçek bir Amerikan gibi yaşıyordum ve gözlerim açıldı. Yokken her şeyi izledim ve WWE'nin gidişatı beni hayal kırıklığına uğrattı.

Booker: Ne yapmamı istiyorsun?

Swagger: Beni Elimination Chamber maçına koy ve ben gerisini yapacağım.

Booker: Önce hak etmen lazım, herkes gibi. EC maçı için altı yer var ve 1 2 3 4 5 6-

Ziggler: Yeter, yeter, yeter. Ben zaten Mr. MITB'im ve bir maç hakkım var. Burada tüm zamanların en barbarik ve ölümcül maçlarından birinde olabilirim ama oturup hiç bir şey yapmadan garantili olan maçıma sahip olabilirim. Dünya Şampiyonluğunu kazanacağım özellikle şampiyon Alberto Del Rio'ysa. Bunu istediğim zaman kullanabilirim, Wrestlemania'da bile. Bebeğim, E hadi gidelim.

Booker: Sana buradan kaçılacağını söyledim mi? Ziggler dur, EC maçından kaçabilirsin ama bu gece Alberto Del Rio ile olan maçından kaçamazsın. Ve şampiyonun morali kötü. Şimdi tekrar sizlerdeyim. Hepiniz bu gece bir maçta olacaksınız ve tek yapmanız gereken beni etkilemek. Ama şu an bu şovu açmalıyız. Takım maçı! Team Hell No vs Sin Cara & ve eski bir Dünya Ağırsiklet Şampiyonu, San Diego'nun adamı, Rey Mysterio burada!

Team Hell No vs Rey Mysterio & Sin Cara

Rey geliyor ve büyük bir destek var. Reklamlar...

Reklamlardan sonra iki takımda ringde. Bakalım nasıl bir maç olacak. Rey ve Kane başlıyor. Kane köşede sıkıştırdı ve tekme attı ardından köşeye attı, üstüne gitti ama Rey'den tekme ardından tilt a whirl DDT! 1 2 olmadı. Rey iplerin yanında kalktı, Kane üstüne gitti ama ipleri çekti Rey ve Kane yerde! Ardından Rey'den bir tekme, aprona çıktı ve seated senton! Rey girdi, Kane girip yumruk denedi ama Rey sıyrıldı ve low dropkick. Kane tag aldı ve ikisi aynı anda tekme attı! 1 2 olmadı. Kane kalkınca knee lift vurup köşeye attı, DB tag aldı ve bir tekme ardından iplere yolladı ama Cara'dan springboard back elbow ardından headscissors takedown! Bir wrist lock ardından springboard arm drag! Rey tag aldı ve Cara üstünden attı onu, Rey'den seated senton! 1 2 olmadı. Rey'den bir low kick ardından iplere atacakken DB attı, eğildi , Rey headscissors takedown yaptı ama DB tuttu ve gutbuster! Kane tag aldı. Kane içeriye girdi ve iplerden sekti, elbow drop! Kane kaldırdı ve köşeye attı ardından corner clothesline! Rey yerde. Kane tuş deniyor ama yine başarı yok. Kane kaldırdı ve bir yumruk atıyor! DB tag aldı. Kane DB'yi aldı, köşedeki Rey'e attı ve DB'den corner dropkick! 1 2 olmadı. DB kaldırıp iplere attı eğildi ama Rey'den bir tekme ardından headscissors takedown! DB 619 pozisyonunda ama DB dışarıya çıktı ve No diye bağırıyor. Reklamlar...

Reklamlardan sonra Cara ve DB içeride. DB bir kilit bağlamış durumda. DB köşeye atacakken Cara atıp üstüne gitti ama DB'den bir tekme ve turnbuckle'a çıktı ama Cara'dan enzuigiri ardından köşeye çıkıp top rope hurricanrana deniyor ama DB son anda izin vermiyor! DB'den ardından bir missile dropkick! DB No diye bağırıyor, Yes sesi geliyor seyircilerden. DB kaldırdı ve bir arm wrench ardından yere aldı, ve Romero Special Transitioned Into Dragon Sleeper! Harika! Cara acı içinde. Kane tag aldı, DB tutarken iplerden sekti ve low dropkick! 1 2 olmadı. Kane bacağını tutuyor ve çekiyor. Kane kaldırdı ve sidewalk slam! 1 2 olmadı. Kane yine kaldırdı, köşeye koyuyor! Superplex zamanı! Kane tutacakken Cara yumruklar attı, Kane düştü ve Cara'dan bir tekme ardından diving crossbody ile atladı ama Kane tuttu ama bir tornado DDT Cara'dan! İkiside yerde! Seyirci destek veriyor. Rey ve DB tag aldı. Rey yumruktan sıyrıldı ve headscissors takedown. DB köşede ve üstüne gitti ama Rey'den shoulder block, köşeye çıktı ve seated senton! Ardından low dropkick Kane'e! Kane düştü! Hurricanrana pin denedi DB'ye, DB tersine çevirecekken Rey kalktı ve low dropkick! 1 2 olmadı. Destek alıyor Rey ve DB. Rey'den bir yumruk, iplerden sekti ama DB'den bir tekme, iplerden sekti ama Rey'den low dropkick, 619 için iplerden sekti ama Kane girip boğazından tuttu, Cara gelince ona big boot! Rey'i kaldırdı ama headscissors takedown Rey'den! Kane dışarıya düştü! Ardından DB yere alıyor ve No Lock! Rey pes edecek mi? Etmeden Cara geldi ve low dropkick ile tuşu bozdu. Ardından triangle plancha yapıyor Kane'e! Ardından Rey içeride DB'ye drop toe hold yaptı, DB iplerde ve 619! 1 2 3!

Kazanan: Sin Cara & Rey Mysterio

Bu güzel maçı Meksikalılar kazanıyor. Kane ve DB tartışıyor.

Raw'da ADR ve Show arasıdna olanları izliyoruz. ADR hala bekliyor. Matt Striker Show'u mu bekliyorsun diyor. ADR temiz hava alıyorum sadece diyor.

The Great Khali w/ Natalya & Hornswoggle vs Jinder Mahal w/ 3MB

3MB ringde. Mahal'i motive ediyorlar. Khali ise geliyor. Raw'da olanları izliyoruz. Mahal ve Khali lock up yapacakken Mahal arkaya gidip darbeler vurdu ama Khali'den bir clothesline, köşeye aldı ve bir chop göğsüne! Drew apronda. Khali ona gidiyor ve iniyor o sırada bir low dropkick Mahal'den! Stomplar atıyor. Khali kalkıp itti ardından göğsüne bir chop! Khali kalkamıyor bile. Khali köşede ve Mahal üstüne gelince bir tekme ardından clotheslinelar vuruyor. O sırada Drew yine apronda. Natalya gelip oan bağırıyor ve bir clothesline Khali'den ona! Hornswoggle, Slater'ın bacağını tutuyori içeride Khali'den bir double handed chokeslam! 1 2 3!

Kazanan: The Great Khali

Natalya ve Hornswoggle içeriye gelip kutluyor. WWE'nin en boş üçlüsü ringde.

Booker ve Teddy Khali hakkında konuşuyor. Jack Swagger'ın geri gelmesi güzel diyor, Teddy benim fikrim derken Rhodes Scholars geliyor. Artık ikili tekli maçlar istiyormuş, takım değillermiş ama Sandow'un dediğine göre hala en iyi dostlarmış. Bir şairden alıntı alıyor ve herşey daha iyi olacak deyip sarılıyorlar. Booker o sırada onları bölüyor. Bu gece Damien yine Sheamus ile maç yapacakmış. Yine. Cody gidiyor ve Booker gidiyor. Sırada ise Lesnar varmış. Ne? Sanırım Raw Recap. Evet öyle. Sheamus vs Sandow tanıtımı geliyor. Ardından ADR hala dışarıda bekliyor. Raw'da Shield'ın Cena'ya saldırışını görüyoruz.

Sheamus vs Damien Sandow

Ardından ringe Sheamus geliyor. Ardından ise Sandow. Maç başlıyor ve bir tekme Sandow'dan ardından darbeler vuruyor ama bir tekmeyi tuttu Sheamus ve leg sweep. Kaldırıp yumruklar attı, iplere yolladı ama Sandow dışarıya çıktı. O sırada Sheamus arkadan gelip saldırıyor! İçeriye atacakken Sandow hemen giriyor, Sheamus girecekken yumruklar atıyor ardından shoulder blocklar vuruyor. Corner shoulder blocklar yaptı. Ardından Sheamus aniden darbeler vurdu, iplere atacakken Sandow engelledi, bir tekme ve russian leg sweep. Ardından stomplar vuruyor ve knee drop! Ardından Elbow of Disdain! 1 2 olmadı. Sandow yumruklar atıyor ama Sheamus karşılık veriyor. Sheamus seri yumruklar atıyor köşede ve stomplar vuruyor. Hakem ayırdı. Sandow'a gitti ama bir shoulder block Sandow'dan ardından yumruklar atıyor. Ardından tekmeler attı ve yüzüne bastırıyor. Sandow bırakıyor dörtte. Sandow kaldırdı, köşeye atacakken Sheamus attı ve corner clothesline, iplerden sekti ve knee lift! Ardından Axe Swordlar, tutuyor, White Noise yapacakken Sandow aprona gitti ama Sheamus tutuyor ve göğsüne yumruklar atıyor. O sırada Shield'ın theme'i duyuluyor! Sheamus duruyor o sırada. Shield yuhalanıyor. Yine seyirciler arasından geliyorlar. Sheamus bekliyor.

İlk giren Rollins ona Brogue Kick! Ardından Ambrose ve Reigns üstüne gidiyor ama Sheamus onlarla dövüşüyor. Reigns'i atıyor ama Ambrose tutarken Reigns yumruklar atıyor. Feed Me More sesleri geliyor. Reigns headbuttlar vuruyor. Rollins kalkıyor. Kaldırıyor Shield ve Triple Powerbomb! Sheamus yerde yatıyor. Reklamlar...

Randy Orton vs Wade Barrett

İlk gelen Orton oluyor ardından ise Barrett geliyor. Barrett'ın Bo'ya kaybedişini görüyoruz. Maç başlıyor. Clothesline denedi ama Orton sıyrılıp yumruklar atıyor, köşeye atacakken Barrett attı ama Orton'dan clothesline ardından dropkick! O sırada Barrett dışarıya çıkıyor. Mutlu değil. Kötü bir hafta oluyor onun için. Hakem sayıyor ve Barrett giriyor. Bir knee lift Barrett'tan ardından yumruklar atıyor köşede. Bir yumruk tuttu Orton ve yumruklar atıyor ardından iplere atıyor, eğildi ama Barrett'tan bir tekme, iplerden sekti ve big boot! 1 2 olmadı. Barrett üstüne çıkıp yumruklar atıyor ve bağırıyor. Barrett kaldırdı ve neckbreaker! 1 2 yine olmadı. İplerde boğuyor Orton ve bıraktı. Barrett iplerin arasına alıp diz darbeleri vurdu, gerildi ve big boot! Orton apronda! Barrett öfkeli gerçektende. Barrett çekiyor ve tuş deniyor ama başarı yok. Bir chinlock yapıyor Barrett. Chinlock yapıyor Barrett. Orton yavaştan kalkıyor, Orton'dan bir snapmare ardından clotheslinelar yapıyor ve yumruktan sıyrıldı, snap scoop powerslam! Orton gülümsüyor. Barrett apronda, Orton onu tutuyor rope hung DDT için ama Barrett dışarıya çıktı. Orton üstüne geliyor, ama Barrett onu ring demirine itti ardından Bullhammer yapacakken Orton çekiliyor ve kolunu ring demirine çarpıyor! Orton onu tutuyor, aprona çekiyor ve rope hung DDT! Ardından taunt yapıyor RKO için. Barrett kalkıyor ve RKO! 1 2 3!

Kazanan: Randy Orton

Orton kazanıyor ve kutluyor. Reklamlar...

Reklamlardan sonra Barrett arka alanda. Striker'a dinle derken Bo Dallas'ı görüyor ve ona saldırıyor! Arka alanda bir kavga başlıyor. Karşılıklı yumruklar gelirken bir knee strike Barrett'tan ardından bir kutunun üstünde attı, stomplar ve yumruklar atıyor! Bo yerde. Barrett oradan gidiyor.

Kofi Kingston vs Jack Swagger

Önce Kofi ardından Swagger geliyor. Maç başlıyor. Swagger yere alıyor ve bir waist lock ardından kaldırıyor ve belly to back takedown. Yine kalkıyorlar ve Swagger kaldırıyor, bir powerslam! Swagger köşeye itiyor ve yüzüne bastırıyor ardından bırakıyor. Yumruk atacakken Kofi tutup tekmeler atıyor ardından iplerden sekti ama Swagger'dan lariat. İplerden sekti ama Kofi'den ducking ardından leapfrog ve back elbow! Üstüne gitti ama bir tekme Swagger'dan ardından hip toss! Swagger köşede göğsüne bastırıyor ardından Swagger Bomb! 1 2, ama Kofi kurtuldu. Swagger köşeye alıyor ve sırtına yumruklar atıyor. Ardından Kofi karşılık verdi ama sert bir yumrukla yere aldı Swagger. Kaldırdı ve bir hip toss daha! Swagger aprondaki Kofi'nin kafasını çekiyor ve onu boğuyor. Kofi yumruklar atıyor, forearm smash vurdu ama Swagger köşeye attı o sırada springboard crossbody! 1 2 olmadı. Kalkınca bir lariat Swagger'dan. Swagger bağırıyor ve yuhalanıyor. Swagger tutuyor ve bir armbar. Kofi destek alıyor. Kofi kalkıyor yavaştan ama Swagger'dan bir arm takedown. Kofi kalkmayı deniyor. Kofi yavaştan kalktı ve yumruklar atıyor, ama Swagger'dan diz darbesi ardından diz darbeleri vuruyor köşede. Swagger tutuyor ve yine hip toss yapacakken monkey flip Kofi'den! İkiside yerde! Kalkınca Kofi'den double back hand choplar ardından bir dropkick, iplerden sekti ve superman punch! Ardından taunt yapıyor ve Boom Drop! Kofi destek alıyor. Bitirme zamanı! Trouble in Paradise için taunt yapıyor, kalkınca atlıyor ama Swagger tutup köşeye attı, üstüne gitti ama Kofi'den pendulum kick, apronda ve springboard clothesline yapacakken Swagger eğildi. Kofi ayaklarının üstünde ve dropkick! Swagger dışarıda. Kofi bir baseball slide denedi ama Swagger çekildi, bir tekme ve merdivenlere attı ama Kofi üstünden atladı merdivenin, ardından merdivenin üstünden atlayarak bir flying clothesline! Ardından Swagger kalkınca Trouble in Paradise deniyor ama Swagger çekilince ayağını spiker masasına vuruyor! Swagger içeriye atıyor. Kofi yerde, acı içinde bacağını tutuyor. Swagger yine bağırıp bir tekme atıyor, bacaktan tutuyor ve ankle lock! Ankle Lock! Kofi pes ediyor!

Kazanan: Jack Swagger

Swagger maçtan sonra zor bırakıyor ve yuhalanıyor. Swagger bağırırken yine dışarıdayız.

Güvenlik görevlileri konuşurken ADR İspanyolca bir şeyler diyor. Görevliler gidiyor. Bir otobüs geliyor! ADR saklanıyor. Otobüsten Show iniyor. O sırada ADR aniden saldırıyor! Sopa ile vuracakken Show çekilince arabaya vuruyor! Show'dan bir tekme. Kapıyı açıp arabadakileri atıyor. Show girecekken ADR yine vuruyor ama Show çekildi. Show çıldırdın mı diyor. Show ayı gibi bağırıyor yine Show kaçıyor. Show arabanın tepesinde. ADR sopayı düşürdü. Show arabanın tepesidne ve ADR bacağına vurunca arabanın tepesinde düşüyor! ADR çıkıp yumruklar atıyor! Ardından iniyor. Sopayı alacakken Show kapıyı açmayı deniyor. ADR kaçamazsın diyor. Show sakinleş diyor. Show kapıyı açtı, ama giremiyor. ADR'nin korkusundan. Show kaçıp başka bir arabaya biniyor ve en sonunda oradan gidiyor!

Ardından Punk ve Rock arasında olanlardan Raw Recap. Rock vs Punk, EC için resmi.

Dolph Ziggler w/ AJ Lee & Big E Langston vs Alberto Del Rio

İlk olarak Ziggler geliyor. ADR, Ricardo'ya arkada dur, dinlen diyor. Bana güven diyor. Ardından ADR ringe geliyor. Bu sefer anons yok Maç başlıyor ve lock up geliyor. Ziggler'den arm wrench ardından ADR taklalar atıp kurtuldu, bir arm wrench ve armbar. Ziggler kalktı, tekmeler atıyor, Ziggler destek alıyor ama az. Ziggler'dan bir yumruk, köşeye aldı ama ADR aldı, low kickler vurdu ardından bir body slam! ADR taunt yapıyor ve destek alıyor. ADR köşeye çıktı, moonsault denedi ama Ziggler çekildi. Ziggler üstüne gitti ama ADR'den back body drop ardından bir tekme! 1 2 olmadı. ADR bekliyor, Ziggler köşede ve üstüne gitti, ama Ziggler çekilince omzunu ring demirine kötü vurdu. ADR arkasını döndü ve Ziggler'dan jumping DDT! 1 2 olmadı. Ziggler stomplar vuruyor ardından kaldırdı ve neckbreaker! 1 2 olmadı yine. Ziggler'dan bir jumping elbow drop! 1 2 ama ADR yine kurtuldu. Ziggler'dan bir chinlock geliyor. AJ maçı izliyor. ADR kalktı ve iplere atıp eğildi ama Ziggler'dan bir tekme ardından iplerden sekti, yumruk denedi ama ADR sıyrıldı ve german suplex! ADR'den bir tekme Ziggler'ın sırtına. ADR köşeye çıkıyor ama AJ aprona çıkıyor, hakem onunla uğraşırken Big E'den bir yumruk ADR'ye. ADR düşüyor. Ziggler tuş deniyor, 1 2 olmadı.

ADR yerde. Ziggler kaldırıyor, iplere atıyor, ardından yumruk denedi ama ADR sıyrıldı ve bir tekme Big E'ye ardından Ziggler üstüne geldi ve bir flapjack ADR'den! Big E öfkelendi. Aprona çıkıyor. Hakem ona bakıyor ve git buradan diyor! Ziggler kafa sallıyor. Big E oradan gidiyor. AJ ise daha orada. Ziggler çıldırmış gibi! Reklamlar...

Reklamlardan sonra Ziggler'dan ADR'ye bir yumruk ama ADR low kickler vuruyor ama Ziggler'dan bir tekme ardından bir dropkick! 1 2 olmadı. Ziggler köşeye çıkıyor ama bir darbe ADR'den! Ziggler köşede. Acı içinde bağırıyor. ADR'den çok sert bir high kick ardından kafadan tutuyor, bir superplex mi? ADR tutuyor ve superplex! Superplex! İkiside yerde! ADR'nin face hali iyiymiş. Hakem sayıyor ve ikiside kalkınca karşılıklı darbeler var. Ziggler üstün çıkıyor, yumruklar atıyor köşede ardından geriliyor ve corner splash denedi ama ADR çekildi! ADR köşede, taunt yapıyor ADR ve bir clothesline ardından bir tane daha. Yumruktan sıyrıldı ve tilt a whirl backbreaker! ADR taunt yapıyor. Kal diyor ADR. Ziggler dizlerinin üstünde ve bir tekme ADR'den! 1 2 ama olmadı! AJ rahatlıyor. ADR taunt yapıyor, Si Si diyor, seyirciler katılıyor, tutuyor cross armbreaker için, Destiny diye bağırıp yapacakken Ziggler çekildi ve Namedropper! 1 2 yine olmadı! AJ çıldırdı! Ziggler kaldırıp köşeye atacakken ADR attı, üstüne gitti, Ziggler tekme denedi ama ADR tuttu, iplere aldı ve yumruklar attı ardından bir backstabber! ADR tuş deniyor, ama yine ikide kalıyor. ADR kalktı ve taunt yapıyor. Bir jumping stomp. Stomplara devam Ardından köşeye çıkıyor ADR, Ziggler kalkınca atlıyor ama Ziggler'dan dropkick! 1 2 yine olmadı! ADR yine kurtuldu! Ziggler inanamıyor. Ziggler bekliyor. ADR kalkınca Zig Zag yapacakken ADR önüne aldı, tuttu ve cross armbreaker! Acı içinde Ziggler ve pes ediyor!

Kazanan by submission: Alberto Del Rio

ADR kazanıyor ve kutluyor. O sırada Show titantronda beliriyor. ADR'ye sesleniyor. Dostum ringde diyor, ben binadayım diyor. Bir dostun burada diyor ve Ricardo! Ringe geri dön diyor. Dönmezsen dostunu mahvederim diyor. Bana bir daha öyle saldırırsan seni her sabah kalktığında pişman ederim diyor. Onun, senin, herkesin canını yakarım diyor. Kim olduğunu sanıyormuş ADR. Ricardo yalvarıyor. Show onu taklit ediyor. Seni bırakacağım diyor Show ama aniden KO Punch yapıyor! ADR hızla arka alana koşuyor ama Show yok. Ricardo yerde. Doktorlar geliyor, ADR ona bakarken şov sona eriyor.
imza


INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE
GLORIOUS and now... VICTORIOUS!
and now... INDUCTEE...
RPG: "The Glorious" Bobby Roode
Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2013, 01:45   #2
İmparator
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: Kocaeli.
Mesajlar: 17.187
Konular: 1811
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 31520
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

İnceleme güzelde "Jack Swagger vs Kofi Kingston" maçının kazananını Kofi Kingston diye yazmışsın, istersen düzelt.
imza


#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2013, 01:46   #3
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2010
Nereden: Peepville
Mesajlar: 43.120
Konular: 5047
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
Rep Puanı: 87701
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı Super Disaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İnceleme güzelde "Jack Swagger vs Kofi Kingston" maçının kazananını Kofi Kingston diye yazmışsın, istersen düzelt.
Eyvallah. Kafa gitmiş.
imza


INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE
GLORIOUS and now... VICTORIOUS!
and now... INDUCTEE...
RPG: "The Glorious" Bobby Roode
Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-02-2013, 10:10   #4
Emekli
King Of Kings Brock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2012
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 14.436
Konular: 2619
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 1923
Rep Derecesi: King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.
Standart

Tam da Promoları çevirmiştim, verecektim CmPunkForever'a sen yazmışsın, yine de emeğine sağlık
King Of Kings Brock isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.