GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 03-02-2013, 15:29   #1
The DareDevil
The Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: North Carolina
Konular: 170
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
Rep Puanı: 1726
Rep Derecesi: The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın.
The Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Icon The Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1726

Standart RPG: Gelecekteki Şampiyon Kazarian Ringde.

[youtube]aOPRKCpKSqk[/youtube]

"Kaz Çalıyor ve Kazarian rampada gözüküyor bir elinde mikrofon diğer elinde siyah sandalyesiyle , üstünde de "Fade To Black" yazan siyah bi t-shirt var.Ringe girip sandalyesini ringin köşesine koyuyor ve konuşmaya başlıyor."

"Son bir aydır bu tarz konuşmaları çok yaptığımın farkındayım ama takdir edersiniz ki kurgucu , yalancı ve olayları çarpıtan bir adamın insanları yanlış yönlendirmesine engel olmak istiyorum bunu neden ısrarla yaptığımı merak ediyor olabilirsiniz siz bu adamdan nefrette etseniz bu adam insanların gözünü boyamayı başarıyor bu işte çok iyi çok asil gözükerek insanları büyülüyor ama kesinlikle öyle değil ben buraya çıkıp bu büyüyü bozuyorum ve bu yaptığım en doğru şeylerden biri burdaki dürüst insanları kendisi gibi olmaya davet etmesi gerçekten korkunç herneyse şuan yine bunu yapacağım ve yapmaya da devam edeceğim bunu o küçük aklına sok ! Evet evet sana diyorum Daniels bu federasyonda senden başka kurgucu , yalancı , olayları çarpıtan ve adi bir adam var mı ? Dur ben cevap vereyim yok bu yüzden bu söylediklerimi üstüne alınabilirsin , alınmalısın da ! Ama tabi senin gibi yüzsüz bir adam bunu inkar edebilir.Sokak kedileri gibisin Daniels hani ne kadar beslersen besle ne kadar su verirsen ver daha fazlasını isteyen nankör kediler olur ya işte sen tam olarak onlardansın.Sen yüzsüz , arsız adamın tekisin ! Şuan içeride televizyonundan beni izleyip kendi kendine "Bu adam durduk yere neden bana hakaret ediyor ? " diye sorabilirsin o yüzden dur da bunu cevaplayım cevabım kısa ve öz çünkü hakediyorsun ! İnsanlar her zaman hakettiklerini alır senin hakettiğin bu sarf ettiğim sözler ve daha iyi bir dayak ! Benim hakettiğim ise Daniels o lanet belindeki kemer ! Her defasında bu kemeri haketmediğini sölüyorum neden mi Daniels ? Hayır farklı birşey yüzünden değil çünkü sen sinsi , düzenbaz ve hilekar adamın tekisin ! Aynı hata bir defa yapılabilir ama ikincisinde biri gelip sana haddini bildirir seni bu konuda daha önce uyarmak isterdim ama bunu yaşayarak öğrenmen senin için daha iyi olur diye düşündüm.Neden bahsettiğimi anlamadınız sanırım Greath Thunder'daki Christopher Daniels vs Randy Orton maçından bahsediyorum.Daniels bana yaptığı gibi ipleri arkasına alarak pis bir galibiyet alabileceğini sandı ve evet bunu yaptı ama hatalı olduğu bölüm bunun yanına kâr kalacağını sanmasıydı ki bu onun yanına kalmadı.Oraya gidip ona hâddini bildirmek istedim ve bunu yaptım kaç haftadır burda atıp tutmadığımı ona göstermek istedim ve bunu yaptım Fade To Black ile yeri öptüğü anı hatırlıyormusunuz ? Ahh ne kadar da rahatlatıcıydı o an geçmişin intikamını aldığımı hissettim ama bu his çabuk kayboldu çünkü bu sadece bir başlangıçtı önümde aşmam gereken daha büyük bir zorluk var o da No Way Out..Ama buda o kadar büyük bir zorluk değil geçen Xplosion'u hatırlıyorsanız Daniels'ın kendinden büyük egosuna tanıklık etmişsinizdir.Tam bir kriz anıydı ama buna gerçekten çok güldüm (Kaz Daniels'ın Taklidini Yapıyor.) "Şampiyonum ben , EN Çok bana saygı duyucaksınız SAKSI Değilim ben saksı değilim ! Ben sizin şampiyonunuzum bu şirketin en iyisiyim söylediklerime kendim bile inanmıyorum çünkü bunlar doğru değil ! " Xplosiondaki en komik andı gerçekten Saksı mı ? Daniels o elindeki içkiden vazgeçmelisin yoksa yakında Japonya da gezdiğini falan zannedeceksin herneyse umarım hepiniz Xplosiondaki rezilliği görmüşsünüzdür ahmak Daniels'ın büyük egosu yüzünden çok basit bir maçı kazanamadık çok basit bir maç olmasının sebebi karşımızdaki iki ahmağın bizden çok birbirleriyle ilgilenmesiydi istesek o ikisini çok basti bir şekilde yenerdik ama Mr.Ego Daniels efendi bunu sadece kendisi yapmak istedi ve ben buna izin vermedim gerisini biliyorsunuz sonra yeteneksiz Heyman gelip o iki ahmağı sadece benim hakkım olan kemer maçına dahil etti bunu yapmasının sebebini hâlâ daha anlamış değilim.Ben bu kemer için bir aydır durmaksızın amansızca savaşıp Daniels ile uğraşırken o iki sorunlu ahmak hiçbir şey yapmadan bir kemer maçına çıkmaya hak kazandılar bu ne demek oluyor ? Benim hak kazanmak için bir taraflarımı yırttığım kemer hakkını o iki yeteneksiz 10 dakika içinde kazandı bu da ne ? Heyman'ın şirket yönetmek ile ilgili bildiği birşey var mı ha ? Aynı zamanda Heyman acaba hak etmek ve adillik gibi kavramları biliyor mu ? Sanmıyorum , hayır kesinlikle sanmıyorum bu adam gerçekten sorunlu sanırım Daniels'ın içkisinden içiyor.Gerçekten Daniels'ın bu kadar yeteneksiz olduğunu bilmiyordum ama eskiden böyle değildi sanırım yaşlandıkça bazı özelliklerini yitiriyor mesela çeviklik gibi tabi çevikliğe sahip olmayınca çareyi low blow da buldu ! Bunu Daniels gibi bir aşağılıktan bile beklemezdim ama onda bu kadar alçalabilme potansiyeli var.Ben tam bir aydır bu kemer için savaşıyorum ama elime geçen hiçbirşey bu beni gerçekten rahatsız ediyor önüme çıkan fırsatı değerlendiremediğim için kendime kızıyorum ama bu bir çözüm değil bu yüzden aynı yolda savaşmaya devam edeceğim ve o iki s*lak yada sen buna engel olamayacaksın ! Morrison ve Gabriel birbirinden yeteneksiz iki ahmak ve hayatlarında hiçbir başarı elde edememiş iki zavallıdan başka birşey değil.Ben TNA'de 5.kez X-Division şampiyonu olurken Gabriel debutunu yapıyordu bu yüzden o benim gözümde bir rakip bile değil o da buraya gelmeyi haketmeyenlerden ama madem yoluma çıkıyor o zaman onu ezmem gerekecek ! Buna karşın John Morrison'a saygım var o da benim gibi emek vererek hakettiğini alan bir güreşçi ve bu ona saygı duymamı sağlayan bir unsur fakat bir güreşçiye saygı duymam onu yenemeyeceğim veya onunla dövüşmeyeceğim anlamına gelmez o gün o ringde kanımın son damlasına kadar savaşıp o kemeri alacağım ve bunu yapmak zor olmayacak çünkü karşınızda 5 kez X-Division kemerini kazanmış bir adam var yani Merdiven benim en sevdiğim eşya bu yüzden 9 Şubat'ı bekleyin ve kendinizi bir güreş şölenine hazırlayın hem çok eğlenecek hemde çok sevineceksiniz çünkü karşınızda gelecekteki şampiyonunuz duruyor !( Cheer ) Buraya her çıkışımda söylüyorum ve yine söyleyeceğim Daniels'ın buraya gelip sarf ettiği sözleri asla yanına bırakmam her ne olursa olsun buraya çıkıp gerçekleri söyleyeceğim ve bazı şeyleri açıklığa kavuşturacağım.Daniels'ın dün yaptığı konuşmayı izledim ve tam hâddini aştığı sırada ringe gelmek için hazırlanıyordum ki havalı genç Gabriel benden önce davrandı ve Daniels gibi bir manyağın karşısında durabileceğini sandı ki bu büyük bir hata Daniels hafife alınacak bir adam değil onu tanıyorum ve bir dönem bende onun gibi davrandım Daniels tam olarak başarı için herşeyi yapabilecek kapasiteye sahip bir psikopat , bu yüzden ona karşı her zaman temkinli davranmalısınız yoksa başınıza istemediğiniz şeyler gelebilir ama burdaki insanların unuttuğu birşey var beterin beteri vardır bunu Daniels ta unuttu ve bana hâddimi bildirmek istedi fakat aldığı tek şey Fade To Black oldu bu biraz başını ağrıtmış olmalı umarım çabuk iyileşirsin Daniels No Way Out ta seni sağlam bir halde görmek istiyorum sağlam bir halde olmalısın ki seni hastanelik edebileyim ve bu sefer seni hastanelik edebilmem için çok uygun bir ortam var bu bir merdiven maçı ve Kaz seni mahvedecek ! ( Cheer )

" Kazarian'a olan destek artıyor,seyirciler sakinleşince Kaz konuşmasına devam ediyor. "

" Sana gerçek iki erkek gibi karşılaşmayı teklif etmiştim ama sen No DQ lafını duyunca hemen caymıştın fakat hayat işte fırsat ayağıma geldi ve bu sefer bu fırsatı tepmeyeceğim bunun için uzun süredir uğraşıyorum ve hakettiğimi almalıyım o iki ahmak olan Morrison ve Gabriel'den bahsetmiyorum bile o ikisinin hiç şansı yok ben bu kemer için bir aydır ter dökerken onlar başka işlerle meşguldü ve son anda bir torpille bu maça dahil oldular umarım maçta önüme çıkmazlar çünkü bu kemer için ikisinide harcayabilirim ki bu çok kolay olur ilk olarak Morrison'a ne kadar saygı duysamda üstünde pahalı kürkü ve havalı gözlükleri olan bir şovmenden başka birşey değil Gabriel'e gelirsek o daha yeni başarıyı tatmış ve eline bir kemer alabilmiş ahmağın teki 450 Splash yaparken kendi kolunu sakatlayan bir beceriksizi ne kadar tehdit olarak görebilirsiniz ki ? Bakıyorum da o ikisi gerçekten dışarıda kalıyor bu olay benimle Daniels arasında ve No Way Out'ta son bulacak.Son konuşmanı hatırlıyorum da bazen istemedende olsa beni haklı çıkartıyorsun.Adam Cole , Seth Rollins , Caner Önem gibi jobberlara karşı kemerini koruduğun için övünüyorsun ki bunu da ancak kendini tatmin etmeye çalışan bir egomaniac yapar.Gerçekten son bir aydır acınacak haldesin ve ne kadar belli etmemeye çalışsanda bebeğinden ayrılacağın için korkuyorsun ama korkmana gerek yok ne zaman istersen ziyaretimize gelebilirsin.Anlayamıyorum bu özgüven bir insanda nasıl oluşur gerçekten anlayamıyorum GTW'nin Cruiserweight şampiyonu kendini şirketin en iyisi olan iki kemer sahibi Stone Cold Steve Austin ile bir tutuyor onun egosu bile Daniels'ı ikiye katlamaya yetebilecekken Daniels önüne gelen herkese kafa tutuyor bu bir güvenlik görevlisi olsa bile .. ( Seyirciler Gülüyor.) Aslında bu hafta Fade To Black ile Daniels'ın başını ağrıtmam low blow un intikamıydı , genelde insanlar intikam almak için karşısındakine yaptığı şeyin aynısıyla karşılık verir fakat ben bunu yapamadım çünkü low blow dan başka bir hareketle rakibimi düşüremeyecek kadar aciz değilim.Daniels kadar aciz olabilecek iki kişi daha varsa onlarda Morrison ve Gabriel o ikisi Tag Team kemerini hak ederek aldılar fakat o kadar uzun bir kemer macerasının ardından s*laklıkları yüzünden kemerlerini kaybettiler ama bu gerçekten çok iyi oldu çünkü Mr.Anderson ve Seth Rollins bunu haketti Rollins ne kadar çaylak olsada Mr.Anderson onu idare edebiliyor umarum sonları bu iki beceriksiz gibi olmaz.Beni devirdiğin gibi üçümüzü birden devirebileceğinden bahsediyorsun ama şöyle bir gerçek var ki sen beni asla deviremedin hatta sen beni dövemedin bile sen sadece boş bir anımda beni yakalayıp ipleri arkana aldın ve bam Daniels kemerini korudu senin pataklama anlayışın bumu ? Benimle bile başa çıkamazken üç kişiyi birden mi ringe gömüceksin ve bunu bir merdiven maçında yapıcaksın ? Karşında yüksek irtifalarda fazlasıyla kalmış bir adam var ve bu maç türünde hiç şansın yok Daniels HİÇ ! Seninle daha öncede bu tarz maçlar yaptık ve sana ringden 5 metre yukarıda yaptığım Leg Drop u daha dün gibi hatırlıyosundur buna eminim çünkü iki hafta kendine gelememiştin.Bu gerçekleri göz ardı etme ve kaderinle yüzleş bu maçta hiç şansın yok hem senin hemde o iki şaklabanın ! Yapamayacağın şeyleri vaad etmeyeceğini ısrarla belirtiyorsun ama üçümüzüde pataklayacağından bahsediyorsun !? Pataklamak yerine tuzağa düşürmek kelimesini kullansaydın gerçekten bu konuda konuşmazdım ama yine yanlış kelime pataklamak yanlış kelime senin yapabileceğin tek şey üçümüzü birbirimize düşürüp kemeri alıp kaçmak olur yada No DQ olmayan bir maçta hakeme belli etmeden iplerden yardım almak olur senin gerçek yüzün bu o kemeri kirletiyorsun ve o kemer layik değilsin ! Kimse kimseden üstün değildir Daniels ve sen bu ırkın efendisi falan değilsin sen kendini tatmin etmeye çalışan egosunda boğulan kirli şampiyonun birisin burdaki insanlara buraya çıkıp söylediğin saçmalıkları dinlemek zorunda değil ama maalesef bunu daha çok uzun bir süre duymaya devam edecekler çünkü No Wat Out ta kaçıcak bir yerin olmayacak ve kemeri senden aldığımda buraya gelip yakınmaya devam edeceksin o zaman bu insanların seni zevkle dinleyeceklerine emin olabilirsin çünkü kemerin olmadan sen bir hiçsin ! Senin başardığın tek şey burdaki insanların öfkesi ve bunu yapmak çok kolaydır benim kazandığım ise burdaki insanların saygısı ve sen bunu asla başaramayacaksın ! Geçen gün olan Greath Thunder dan sonra ufak bir hayranım gelip " Neden saçlarını uzatmıyorsun böyle hiç güzel değil o çirkin adama benziyorsun " dedi ve buna çok güldüm ama o çocuk haklıydı artık kendimden hiçbir parça sana benzetilsin istemiyorum bu yüzden saçlarımı kestirmeyeceğim hem bu senin içinde iyi olur low blow yapmadığın zamanlar kız gibi saçlarımı çekersin.Hey söylemeyi unuttum bugün en yakın arkadaşım yine benimle bay sandalye ! Anladım ki bu günlerde bu şirkette güvenebileceğim tek şey sandalyem bu yüzden o hep yanımda ve Daniels'ın kafasıyla tanışmak için sabırsızlanıyor ! Ama ona müjdeli haberi verdim No Way Out ta Daniels'ın keliyle tanışacak.Ah Daniels gerçekten kör kütük bir cahilsin low blow yaparken küçük birşeye çarptığını hissettin demek eğer senin gibi adi bir adam olsaydım şimdi sana " O zaman bir gün karını ziyaret etmeliyim o zaman gerçek halini ona sorarsın ! " Diyebilirdim ama bunu yapmayacağım çünkü senin bu kadar aşağılık olmanda karını veya çocuklarını bir suçu yok umarım çocukların sana benzemezler.( Kaz Bu Kadar Ağır Konuşunca Seyirciler Şaşırıyor.) Afedersiniz bazen istemesemde o adamın seviyesine düşebiliyorum bunu yapmak bana yakışmıyor haklısınız ama bunu söylemem gerekiyordu çünkü bunlar gerçekler ve bende "The Future" Kazarian'ım ! Daniels esas ironik olan ne biliyormusun senin gibi bir şeytana Fallen Angel lakabının takılması buna gerçekten anlam veremiyorum sanırım bu lakabı kendi kendine taktın dünya üzerinde bu lakabı sana layik görecebilecek biri olduğunu sanmıyorum.Sana daha önce de söyledim sana layik gördüğüm lafları süsleyip püsleyip bana geri yollamaya çalışmaktan vazgeç başında beri sölüyorum ve bu bir ilk değil Heyman ve Bischoff u öven ve yağlayan tek adam var o da sensin ben olduğum gibiyim ve asla sözümden dönmedim sana beni hakkınla yenersin kemerin peşini bırakacağımı söylemiştim ama sen bunu beceremedin hayır kesinlikle beceremedin.Bunların yanında odanda yaptığın konuşmayıda dinledim onun hakkında da söyleyecek birkaç şeyim var.Hâince bir saldırı ha ? Ne kadar da yazık ne yapmaya amaçlıyorsun insanlara kendini acındırmayı mı ? Benim sana verdiğim tek şey hakettiğin bir hediyeydi ve sanırım bu seni mutlu etmedi ovv çok yazık umarım çabucak iyileşirsin yoksa sakat numarası yapıp No Way Out'taki maçımızdan kaçmaya mı çalışıcaksın yok hayır o kadar aciz bir durumda değilsin.Evet ben dürüst güreşiyorum şuanlık elimde hiçbirşey yok ama bu olmayacağı anlamına gelmiyor elbet o kemeri senden çekip alacağımı biliyorsun ve gerçeklerden kaçıyorsun bunu yapmaktan vazgeç sonra kemeri kaybettiğinde sende bir şok etkisi yaratabilir.Bu güne kaydetmelisiniz C.Daniels insaftan bahsediyor ! Nasıl yani bu gerçek mi sen bu kelimenin sözlük anlamını biliyormusun yoksa birinden falan mı duydun ben sana sadece hakettiğini verdim Daniels ve sen sadece sağlam bir Fade To Black i hakediyorsun ! Hakettiğin son bir şey kaldı Daniels buda o kemeri kaybetmen siz üç ahmak yerde yatarken basamakları tekr teker çıkıp zirveye ulaşacağım ve o kemeri alacağım kendinizi hazırlayın çünkü 9 Şubatta herkes Kaz'ın büyük zaferini konuşacak ! ( Cheer )

"Kaz Söylediklerini Bitirince Mikrofonu Bırakıp Sandalyesini Alır Ve Seyircilerle Tokalaşarak Arka Alana Gider."

Out; 83 Satır Kişisel Rekorumu Kırdım Vuhuu :alkis:
imza

GWA RPG

Karakter:
Jeff Hardy
Şirket: GWA
Signature: Whisper In The Wind
Finisher: Twist Of Fate - Swanton Bomb
Başarılar: Henüz Yok

OLD RPG [2012-2016]

Karakter: Kazarian
Şirket: GTW
Signature: Springboard Leg Drop , Slingshoot DDT , Flux Capacitor.
Finisher: Fade To Black , Wave Of The Future , Back To The Future.
Başarılar ;
Cruiserweight Champion (1 Kez / 92 Gün - Longest Reigning)
GTW Tag Team Champions ( 1 Kez & Christoper Daniels / 70 Gün )
En İyi Promolar ;
Fallen Devil Ve Ona Katılanlar
Gelecekteki Şampiyon
Yeni Şampiyon
Wave Of The Future

The Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil