GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 10-10-2018, 16:21   #1
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2013
Nereden: Güney sahilleri
Mesajlar: 36.563
Konular: 3062
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 163628
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart Mixed Match Challenge S02E04 Şov İncelemesi

Yayın Tarihi: 9 Ekim 2018, SalıŞovun açılışında spiker Kevin Owens'ın Bobby Lashley tarafından sakatlandığını ve turnuvaya devam edemeyeceğini belirtiyor derken Lio Rush'ın sesini duyuyoruz.

Lio Rush: Lashley! Lashley! Lashley!... N'aber Kayla? Benim adamım Lashley hakkında konuştuğunu duydum. Ayrıca Kevin Owens hakkında güncelleme paylaştığını duydum. Hadi sana bir şey söyleyeyim, 'Man of the Hour'un da Kevin Owens için bir güncellemesi var. Ne oldu biliyor musunuz? Gitti! Hahha! Onun işi bitti, artık burada değil. Ve Natalya'nın partnerinin kim olacağı önemli değil. Çünkü Country Dominance buraya domine etmeye geldi. Buraya toplamaya ve en önemlisi kazanmaya geldiler.

Lio Rush gülerek gidiyor. Spikerler bu geceki maçlardan ve sosyal medya gelişmelerinden bahsediyorlar. Şimdi yanlarına Braun Strowman ve Ember Moon geliyor. Spiker Bayley ve Balor'un geçen hafta ve dün gece kazandığını söyleyip bu geceki planlarının ne olduğunu soruyor.

Braun Strowman: Ne hissettiğimizi düşünüyorsun? Birkaç hafta önce Team Pawz'ı nasıl yendiğimizi gördün mü? Ayrıca dün gece Shield'ı yendiğimi de unutma. Bu yüzden oldukça iyi hissediyoruz.

Ember Moon: Sadece bu kadar da değil. Buraya Nia Jax karşısında dev bir galibiyet alarak geldim. Biliyorsunuz, o WWE tarihinin en dominant kadını. Sonuç olarak evet Vick, gayet rahatız. Finn ve Bayley... Monster Eclipse ile boy ölçüşemezler.

Braun Strowman: Çünkü bu gece Team BnB, "bu elleri alacak".

Strowman ve Moon da ayrılıyorlar oradan. Bu gece Finn Balor ve Bayley ile karşılaşacaklar anladığınız üzere. Ayrıca Smackdown kısmında ise AJ Styles & Charlotte Flair takımı R-Truth & Carmella takımıyla karşılaşacak. R-Truth ve Carmella'nın çektikleri kaydı izliyoruz.

R-Truth: Hey hey hey! Bu gece sonunda Staten Island Prensesi "The Nature Boy" Ric Flair ile karşılaşacak! WOOO!

Carmella: Truth, sana milyon kere söyledim. AJ Styles ve Charlotte Flair. Ric Flair yok, Charlotte Flair...

R-Truth: E-maillerine baktın mı?

Carmella sinir olmuş bir şekilde bakıyor. Charlotte ve AJ de bir kayıt çekmişler.

AJ Styles: Bu gece işler "Fabulous"tan "Phenomenal"e dönecek!

Charlotte Flair: Çünkü Mixed Match Challenge AJ Styles ve Charlotte Flair'in inşa ettiği evdir!

AJ Styles: Ve bu gece 'Truth' WO..-

AJ garip bir woo yapacakken Charlotte onun ağzını kapatıyor.

Charlotte Flair: 'Gerçek' şu ki... WOOOOO! Asla Woo'lamamalı.

Spikerler hala boş yapıyorlar. Boş yapmaları bitince maçlara geçiyoruz.

İlk maç için ilk olarak Bayley ve Finn Balor geliyor. Sonra da Braun Strowman ve Finn Balor. Balor ve Bayley Too Sweet yapıyorlar.

BnB (Finn Balor & Bayley) vs. Monster Eclipse (Braun Strowman & Ember Moon)

Bayley ve Moon başlıyor. Klasik başlangıç hareketlerinden Ember Moon üstün çıkacak derken Bayley birkaç shoulder tackle ve running lariat ile yere seriyor rakibini, too sweet yapıyor. Şimdi erkekler tag alıyor. Finn Balor uzaktan tekmelerle çalışıyor. Strowman tutuyor, köşeye yolluyor ama Balor ona iplerden destek alarak bir tekme atıyor. Şimdi Bayley giriyor ve Balor'dan destek alarak Ember'a Hurricanrana yapıyor ve dışarı yolluyor. Balor iplerden sekiypr, Strowman'a flying forearm vuruyor, Strowman yıkılmıyor, Balor yine deniyor ama Strowman yakalayıp göğsüne vurduğu chopla yere seriyor Balor'u. Strowman rakibinin boynuna kilit uygularken arka alanda Truth ve Carmella'yı konuşurken görüyoruz. Carmella hazır olmalısın falan diyor. Maça dönüyoruz. Strowman chinlock yapıyor, Balor seyirci desteğiyle kalkıyor, iplere gidiyor ama clothesline ile yere seriliyor, Strowman'ın tuş denemesi 1'de kalıyor. Strowman Balor'u köşeden köşeye fırlatarak hırpalıyor ve taunt yapıyor. Balor Strowman'a karşılık vermek istiyor ama Strowman izin vermeden kendi köşesinde boğazına bastırıyor. Şimdi Running Powerslam için tutuyor, Balor arkadan iniyor, Strowman tekrar kaldırıyor. Balor inip tag vermek istiyor ama Strowman kendi köşesine atıyor tekrar. Balor yine tag vermeye çalışıyor ama Strowman onu çok sert bir biçimde köşeye çarptırıyor. Strowman köşeye koşuyor Balor kaçıyor ve tag verince kızlar giriyor. Bayley artarda lariatlarla yere seriyor, hot shot yapıyor. Bayley iplerden destek alarak zıplarken Moon yakalıyor ve gutbuster yapıyor. Ardından köşede hip attack vuruyor. Tekrar karşı köşeye koşarken arkasından Bayley gelip köşede running knee geçiriyor. Bayley iplerden geliyor lariat kaçırıyor ve Ember springboard crossbody yapıyor, tuş denemesi 2'de kalıyor. Bayley iplerden gelip bir elevated knee geçirip tuş deniyor, Ember kurtuluyor. Karşılıklı dirsek darbeleri göreceğiz derken Ember bir strike kombosu yapıyor ve step up enziguri ile tamamlıyor. Köşeye çıkıyor Eclipse için ama Bayley yakalıyor ve Belly to Bayley! Tuş deniyor ama Strowman girip ayağından çekiyor ve sonra da tag alıyor. Strowman Balor'a koşuyor, Balor çekilince Strowman ring direğine giriyor. Balor köşeye çıkıyor ve Strowman'ın sırtına double stomp ile atlıyor. Şimdi Coup de Grace için atlıyor ama Strowman çekiliyor. O esnada Bayley basamaklardan uçarak Ember'a flying crossbody yapıyor. Strowman Balor'u yakalıyor ve POWERSLAM! 1-2-3!

Kazananlar: Monster Eclipse (2-0). Kötü bir maç değildi. Bayley Ember Moon'dan üstün olduğunu kanıtladı, ama Balor Strowman'a karşı çok zayıf kaldı normal olarak. Şimdilik Raw tarafında Monster Eclipse'in rakibi yok gibi gözüküyor, tabii Ember Moon Strowman'a ayak uydurabilirse. **

Natalya aldığı kayıtta konuşuyor.

Natalya: Haftaya Team Pawz Country Dominance için hazır. Ama yanımda yeni bir partnere ihtiyacım var çünkü Kevin Owens sakatlandı. Kimin benim partnerim olacağını merak ediyorum.

Şimdi de Lio Rush bir kayıt alıyor. Arkasında da Mickie James ve Bobby Lashley var.

Lio Rush: Haftaya Adamım Bobby Lashley ve Mickie of the Hour Mixed Match Challenge'a domine etmeye dönüyorlar.

Mickie James: Bu doğru Nattie. Ve bu taşra kızını yenmek için iki patiden daha fazlasına ihtiyacın olduğunu biliyorsun. Kevin Owens'a gelirsek de, Adamım Bobby Lashley seni yerle bir etti.

Bobby Lashley: Yani Kevin, dışarıdasın!

Lio Rush: Dışarıda evet artık o dışarıda. Ve yerine kim olursa olsun, kazanmaya geliyoruz.

Haftaya Natalya ve yeni partneri Bobby Lashley & Mickie James ikilisiyle karşılaşacak.

Sırada ikinci maç var. Carmella ve R-Truth çok güzel bir giriş yapıyorlar. Şimdi de Charlotte Flair ile AJ Styles girişlerini gerçekleştiriyorlar. Charlotte Smackdown'da Becky Lynch'le yaşadıklarından ötürü karnından sakat ve bir şey sarılı. Maç başlamadan önce iki taraf da taunt atıp destek alıyorlar.

The Fabulous Truth (R-Truth & Carmella) vs. Fenomenal Flair (AJ Styles & Charlotte Flair)

Truth ve AJ başlıyor. Klasik başlangıç faslını yaşıyoruz yine. AJ leapfrog yapıyor ama Truth geçmiyor. Sonra karşılıklı dans figürleri sergiliyorlar. Kadınlar tag alıyorlar ve bir anda müzik çalmaya başlıyor ve herkes dans etmeye başlıyor. Ne yapıyorsunuz abi? Charlotte hiç karnı sakatmış gibi dans etmiyor. Fabulous Turh sıfır bacak açıyor, Charlotte da açıp memelerini sallıyor. AJ'den sıfır bacak bekliyor herkes, AJ deniyor ve yapamıyor, "benim çocuklarım var" diyor derken Carmella'dan AJ'e Hurricanrana! Charlotte Carmella'ya knife edge chop vuracakken Carmella bir anda çığlık atarak arkasını dönüyor. Charlotte tamam vurmuyorum deyip elini indiriyor ama sonra vuruyor iki tane. Carmella aprona geçiyor, Charlotte onu çağırıyor. Charlotte şimdi ringden inip kobalamaya başlıyor, Carmella çığlık atarak kaçıyor. Bayağı bir tur atıyorlar, Carmella ringegirince yakalıyor ve Figure Four deniyor ama Carmella ittirip dışarı kaçıyor. Charlotte Baseball Slide droikick vurup içeri sokuyor ve bir de back suplex yapıyor. Charlotte Figure Four deneyip sonra Carmella'nın üstüne yatarak tuş deniyor ama Carmella bir anda Code of Silence bağlıyor. Charlotte kaldırıyor, Carmella tuş deniyor roll up'la, Charlotte kurtuluyor. Double clothesline sonucu ikisi de yerde kalıyor. Uso'ları görüyoruz arka alanda. Erkekler tag alıyorlar, AJ lariatlar ile üstünlük kurup Ushigoroshi yapıyor, tuş denemesini Carmella bozuyor. Truth AJ'e bir tekme vurup Scissors Kick vuruyor, tuş denemesini Charlotte bozuyor bu sefer. Carmella girip Charlotte'a Super Kick vuruyor. AJ, Styles Clash deniyor, Turth kaldırıyor, AJ Sunset Flip'a almaya çalışırken Truth aprondaki Carmella'ya tutunuyor. Bir süre direniyorlar, Charlotte gelip Carmella'yı ayağından aşağı çekiyor ve AJ Sunset Flip'i tamamlıyor. 1-2-3!

Kazananlar: Fenomenal Flair (2-0). Dans olayları saçmaydı. Maç idare iyi değildi, hatta kötü de denebilir. *3/4

The Miz ve Asuka'nın kaydını izliyoruz. Asuka garip hareketler yapıyor.

The Miz: Ravishing Rusev Day, haftaya bizimle karşılaşmak yerine Milwaukee'de olmayı dileyeceksiniz.

Asuka Japonca bir şeyler söylüyor ve ikisi de gülüyorlar.

The Miz: Kesinlikle! Çünkü sizi yendiğimizde bu Awe-Ska olacak!

Şimdi de Rusev ve Lana'nın kayıtlarını izliyoruz.

Rusev: Komik olduğunu sanıyorsun Bay Film Yıldızı? Ama değilsin!

Lana: Awe-Ska'yı ezeceğiz!

Rusev: Çünkü Lana En İyidirrrr, Lana Bir Numaradır!

Haftaya bu maç da olacak işte duyurusu yapılıyor. Şovun sonunda AJ Styles ve Charlotte dans ederek kutlama yaparken şov sonlanıyor.

Şov değerlendirmesi: Eğlence açısından main event güzeldi ama maç kaliteleri yerlerdeydi. Şova puanım 5/10.
imza
ONUR
MECMUASIRPG GWA Karakterim: "The Party Peacock" Dalton Castle
Başarılar: İlk GWA Şampiyonu
Eski RPG
Bobby Lashley
1 kez ve son kez Next Generation Şampiyonu

Matt Riddle
Royal Rumble Kazananı
Bound For Glory Tag Team Tournament Kazananı
GTW Tag Team Şampiyonu

Bully Ray
Hardcore Şampiyonu
Golden Globe Şampiyonu
Days of Rising GM'liği

David Starr
Başarı yok

Konnan
Kalisto ve Samoa Joe'nun menajerlikleri
Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2018, 21:19   #2
martyr of the planet
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2013
Nereden: Adana
Mesajlar: 33.367
Konular: 7985
Favori Güreşçisi: "The Maharaja" Jinder Mahal
Rep Puanı: 336451
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Bunu samimi ve tüm kalbimle söylüyorum, geçen sene kazananı belli olsa da bundan bin kat daha iyi turnuvaydı. Bunu özet olarak izlemek bile zul geliyor.
imza
bit.ly/jindermahalorg
https://twitter.com/jindermahalorg
https://instagram.com/jindermahalorgwwe champion / 22may2017 backlash2017
united states champion / 8april2018 wrestlemania34
the maharaja


a championship title that your favorite wrestler can only dream of


The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2018, 21:43   #3
⋆ EK-TA-OZ-OS-ER ⋆
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nereden: San Junipero
Mesajlar: 23.481
Konular: 2855
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 310961
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Bu sene nedensiz tadsız. Emeğine sağlık.
imza

D A Y A K Ç I - A S U K A
B A Ş A R I L A R
2x Etkinlik Haftası Parlayanı (SS’17 ve Royal Rumble 2018)
2x 2018 GTR Slammy (Yılın Kadın Fanı -Asuka ve En Popüleri)
2x Haftanın Üyesi
4x Haftanın Yöneticisi
2018 Yılının En Çok Mesaj Yazan Üyesi
3x 2017 GTR Slammy (Uykusuz, Aktif ve Return)
2x Logo Yarışması Kazananı
2x Poster Yarışması Kazananı
Former RPG Grafikeri
12x Onur Kürsüsü
3x Etkinlik Haftası Profil Dizaynı
First Miss Co-Admin
Former GTR Radyocusu


TOMORROW BRINGS DANGER!

- B A Z I Ş E Y L E R A S L A D E Ğ İ Ş M E Z -
For her, it was never about a streak or a number, it was about proving she was the best of every division she was ever a part of. Tonight, after a brutal #WWETLC match, the Empress of Tomorrow is the Champion of Today. Congratulations.
-Triple H

A S U K A L A N D I N !

9 Ekim 2015
1 Nisan 2016-27 Ağustos 2017 - 523
22 Ekim 2017 - Arrive
19 Kasım 2017 - Sole Survivor
29 Ocak 2018 - First Ever Rumble Winner
9 Ekim 2015/9 Nisan 2018-910 Day
17 Aralık 2018- SmackDown Women's Champ
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.