GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-10-2018, 23:10   #1
#facebreaker
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Patagonya
Konular: 6928
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 178615
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart Smackdown 1000! | Şov İncelemesi

SMACKDOWN 1000 | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar:

StephenTrueway
Dufresne
The Rising Generation
Look! A Wizard

Şirket: World Wrestling Entertainment
Tarih: 16 Ekim 2018
Yer: Washington, DC

Smackdown 1000, Truth TV ile başlıyor. Carmella ve R-Truth ringde.

R-Truth: Washington DC, naber? Smackdown 1000'e hoş geldiniz! Burada yıllarca Truth TV yapıldı,bir sürü hatıralarla dolu bölümler. Tarih yazdığımız anlar bile oldu fakat hiçbiri bu gece kadar özel değildi.

Carmella: Truth,seni kırmaktan nefret ediyorum ama... Bu,sadece Truth TV'nin bir bölümü. Dans zamanı! Haydi dans!

İkili dans arası veriyor.

R-Truth: Tamam,tamam. Çalışmak için bir şova daha ihtiyacımız var. Bu geceki diğer konuğum, sirişi yok,girişi yok,onların girişe ihtiyacı yok... İlk konuğumuza hoş geldin diyelim. Tamam. Bayanlar ve baylar şimdiki misafirimize lütfen hoş geldin diyin!

Stephanie McMahon!

Stephanie McMahon: Bu giriş için gerçekten teşekkür ederim,Truth & Carmella. İlginç olduğunu biliyorsunuz çünkü ben Smackdown'ın ilk Genel Menajeri bendim. Şunu söyleyeyim. Bu vizyonun,Smackdown'ın 1000. bölümünü görmesi inanılmaz.

R-Truth: Hey,ilk sorum şu...

Shane McMahon'ın müziği!

Shane McMahon: Smackdown'ın 1000. bölümüne hoş geldiniz,nasılsınız DC? Kafamın içinde bir video paketi var ve bunun içinde çok fazla video,anı ve büyülü an canlanıyor. Size,tüm WWE çalışanlarına,bizi izleyen milyonlara ve dünyanın her yerinden insanlara teşekkür ediyorum. Ayrıca... Her hafta Smackdown'ı yapmak WWE'nin başarısı olabilir ama size teşekkür ediyoruz.

Stephanie McMahon: Sadece şehir ismi söylemek,duyurmak... senin ne kadar normal olduğunu gösteriyor,hadi ama! Smackdown kesinlikle bir şov ve ben Smackdown'ı seviyorum ama.. Amerika'nın en uzun ikinci bölümsel programı olduğu bir gerçek. Birincisi ise Pazartesi gecesi RAW şovu. Yani. Pazartesi gecesi RAW'da biz daha yüksek standartlı şeyler ortaya sunuyoruz. Yanii,Truth TV'den hoşlanmasaydık bu gece kesinlikle burada olmazdık. (SD'nin açılışını gömüyor.) Yani,biraz daha büyük, biraz daha cesur olmak isteyeceğimizi biliyorsun.

Shane McMahon: Ama yine buradasın ve buna mecbursun. Truth TV gibi insanların gerçekten görmek istediği şeyler bir standart belirlemiyor.

Vince McMahon alanda!

Vince McMahon: İlk defa olsa bile ikiniz sertlik,kalite ve ne yapacaklarınız hakkında savaşıyor. Eğlence için..Eğlenin istiyoruz. Haydi Smackdown Live 1000'de onları eğlendirin! Pekala,her şey iyi. O halde dans molası!

Bir dans molası daha! Segment burada son buluyor.

AJ Styles & Daniel Bryan vs Usos

AJ vs Jey el sıkışarak maça başlıyor. Lock up sonrası Bryan'dan shoulder tuckle. Leg sweep ve rolll up denemesi başarısız. Bryan'dan bir uppercut, sonrasında iplere gidiyor ama Jimmy bu sırada tagi alıp, kardeşiyle Bryan'ın üstüne atlıyor. Jimmy'den tuş denemesi başarısız. Bryan'a bir chop! İkinci deneme de başarılı ama Bryan üçüncüyü reverse ediyor ve tekmelere başlıyor. Şimdi AJ'e tagi verdi. AJ'den çok sert tekmeler rakibin şirazesini kaydırıyor. Uso'ların köşesine giden AJ rakibinin üzerine uçmaya çalışsa da double kick yüzünde patlıyor. AJ'e yapılan tuş denemesi başarısız. Jey, AJ'i sert bir şekilde köşelere yolluyor, AJ yerde. Jey ikinciye giderken AJ reverse ile calf crusher bağlıyor. Jimmy araya girmeye çalışırken o da nasibini Bryan'dan yes lock ile alıyor. Reklamlar!

Reklamlardan dönüşte Bryan'dan sert tekmeler köşede. İplerden sekip dışarıdaki Uso biraderin üstüne atlıyor. Köşelerden missile dropkick ve de kip up! Şimdi IT kickler. Tuş denemesini Jimmy bozuyor. Styles ringe gelip Jimmy'i dışarı atıyor ama o da ne! Daniel Bryan'dan AJ'e yumruk! Uso'lardan bir superkick Styles'a, bir tane de Bryan'a Uso'lar Bryan üzerinden tuşu buluyor.

Kazananan: Usos

Evolution alanda!

Triple H: Bu kadar devasa bir şeyi nasıl başardınız? Bunu gelişerek başardınız. Aynı şekilde, bitmeden, gün ve gün, ay ve ay, yıl ve yıl. 1000.bölüm gibi bir şeyi nasıl kutlarsınız? Dünyayı özetleyen bir grubu bir araya getirirsiniz.

Ric Flair: Benimle dalga mı geçiyorsunuz? Bu bir ömür. Nature Boy bu grup ile olmak için burada.1000, Bunu aklınızda tutun. Daha çok 10.000 numarasını kullanırdım.

Randy Orton: Buraya gelip o şarkıyı sizinle dinlemek beyler. Bazı eski anıları geri getiriyor. Genç bir çocuğun bu işe başlaması için, bu adamlarla Evolution adı verilen bir grup ile için çok daha iyi bir yol. Bu olduğu gibiydi, sadece başlangıçtı. O günden beri gelişmeyi sürdürdüm. Triple H şovları yürütüyordun. Pekala Ric Flair, sen de dolaylı olarak kızının başarı ile yaşıyordun. Ve Dave Batista da makyaj işleri için o sandalyelerde bu ringden daha fazla duruyordu. Bense geceden geceye kendime bir isim edinmek için kıçımı kaldırıyordum, Aynen planladığım gibi, mirasımı sağlamlaştırmak için...

Batista: Yalan söylemeyeceğim, biraz gerginim. Uzun zaman sonra tekrar bu ringde olmaktan dolayı gerginim.Her saniyesinden zevk alacağım, dediğin şeyi umursamayacağım. Beni takip edenlerin ve tanıyanlar biliyorki bu mikrofonun olmasını istediğim son yer, benim elim. Bu gece burada olmak istiyorum, çünkü bu SmackDown 1000! İnşa edilmesine yardım ettiğimi gururla söylediğim mavi brandin 1000.bölümü! Benim memleketim, büyüdüğüm yerdesiniz. 2 blok aşağıda 13 yıl boyunca gece kulüplerinde kapıcılık yapan fakir bir çocuk. Diğer çocuklardan daha çok şiddet görmüş fakir bir çocuk. Bu gece SmackDown 1000'de, burada sizlere sesleniyorum. Bu hayallerin gerçekleşmesi. Siz hayranların her biri. Dünya'nın her tarafındaki siz hayranlar, Beni boolasanız da, Bluetista ya da Bootista deseniz de, ya da bana her ne derseniz deyin, bazen bana sarıldınız, bazen beni sevdiniz, her gece buraya geldim, kıçımı kaldırdım ve sizleri sevdim. Bunu dediğimde beni dinleyin, sizi sevdim! Sizden başka kimseyi eğlendirmek istemedim. Size tüm gecelerimi verdim, kazanmayı veya kaybetmeyi önemsemedim, önemsediğim tek şey sizi eğlendirmekti. Rica ederim. Kesinlikle küçük bir sebep değil, sebebi bu çocuklar.Hadi bunun hakkında konuşalım. Evolution, bunun ne kadar özel olduğunun farkında mısınız? Odadaki moleküllerin nasıl değiştiğinin farkında mısınız? Dördümüz bu binaya girdiğinde enerji değişiyor, Line in the Sand çaldığında farklı titreşimler gerçekleşiyor. Bu özel bir grup, 4 Dünya Şampiyonu, bir ara geldi, bir ordu kurdu. Asla yapılmadı, asla da gerçekleşmedi, asla da gerçekleşmeyecek. Bu özel. Randy Orton, 13 kez Dünya Şampiyonu olmuş biri, OVW'da gözümü ona kestirdiğimde özel olduğunu biliyordum. Özel olduğunu biliyordum. Ric onun özel olduğunu biliyordu. Hunter onun özel olduğunu biliyordu. WWE Evreni onun özel olduğunu biliyordu. Ringe adım attığı adamların yarısının çoğundan daha fazla yeteneği var. Ric Flair, Nature Boy! 16 kez Dünya Şampiyonu! Onun hakkında size bir şeyler söyleyemem, zaten biliyorsunuz, ya da yapabilir miyim? En son ama en kötü değil bu adam, The Game, 14 kez Dünya Şampiyonu. Bu adam, tek başına bu işi değiştirdi, bu işi yürütüyor, bu adam bu iş! Bu adamın bu işte yapamadığı hiç bir şey yok! Beni yenmek dışında.

Triple H ve Batista'nın manidar bakışlarıyla segment bitiyor.

The Rock'ın tweetine göz atıyoruz. Ardından masaya döndüğümüzde Kurt Angle konuk yorumcu olarak masada. Hemen zil çalıyor ve maç başlıyor.

The Miz vs. Rusev - WWE World Cup İçin Eleme Maçı

Rusev hızlı başlıyor. Önce rakibine köşede omuz darbesi ve ardından iplerden sekerek yan tekme geliyor. Tam havasını bulmuşken Miz dışarı kaçıyor. Rusev de dışarı çıkarak Miz'i içeri sokuyor. Miz hakeme sarılırken bir taban darbesi daha, bu sırada Aiden English ayağından çekiyor Rusev'i! Miz'den roll-up, 1... 2... 3!!!

Kazanan: The Miz

Rusev çok sinirlendi. Aiden zafer işaretleri yaparken Lana karşına geçiyor ve low-blow! Rusev'e Engilish'i işaret ediyor. Rusev de English'i alıp çelik basamaklara atıyor. Ve bir daha. Sonra da diğer köşedekine. Masaya yolluyor şimdi.

Arka alandayız. Curt Hawkins var, elinde telefonu ve telefonda Zack Ryder'ın onu aradığını görüyoruz. Karşısında kim var, tabii ki de Edge! Edge'in yüzünün pek güldüğünü söyleyemeyiz. Yenilgi sayısının çetelesini tuttuğu tişörtle ilgili bir şey işaret ederken Cutting Edge reklamını da görüyoruz. Konular SmackDown Kadınlar Şampiyonu Becky Lynch ve Charlotte Flair, birazdan.

Cutting Edge için Edge alanda.

Edge: Hayatını olağanüstü yaşamış harika bir adam biliyordum. Ve ben de hep aynı şeyi yapmaya çalıştım, kabul etmek gerekir ki... Bu SmackDown'ın 1000. bölümünden daha olağanüstü değil. Böylece burada olmam gerekiyordu, bunu yanısıra SmackDown bana her zaman "benim şovum" gibi hisettirdi. Demek istediğim en büyük başarılarımın birkaçı burada oldu. Money In The Bank çantamı Undertaker'a karşı kullandım. İnsanların halen bugün konuştuğu, diskalifiye olmayan maçta Eddie Guerrero'ya karşı mücadele ettim. Vickie Guerrero ile evlendim. Vickie Guerrero'yu boşadım. Yani bu şovun benim için bir şey ifade ettiğini söylememe gerek yok. Son birkaç haftadır şovu, yaşanan şeyleri izliyorum ve bu gece buraya gelip değinmem gerekiyordu. Bu gece Rated R Süperstar, SmackDown adına doğru ve yanlışarı ayırt etmek için girişimde bulunacak. Bununla beraber burada, Cutting Edge'de ilk konuğumu tanıtmak isterim. SmackDown Kadınlar Şampiyonu, Becky Lynch.

Becky: Pekala, kariyerimin şekillenmesinde örnek aldığım insanlardan birisin, bu yüzden şampiyonu bu şova aldığın için minnettarım. Açıkçası ben ne görüyorsam sen de onu görüyorsun. Böylece umarım beni dinleyeceksin.

Edge: Bak, herkesten daha çok senin ne yaptığını, ne düşündüğünü, neyin içinde bulunduğunu anlıyorum. Çünkü ana olaylarda, posterlerde olmamalıydım ben bu şirkette kazandığım her şey için savaşıp, kazıdım, pençeledim, ısırıp kopardım.Evet, kazandın. Tıpkı senin gibi. Ancak Becky, doğru seçimi yapıp, Charlotte'la olan arkadaşlığını bir kenara atmanın doğru seçim olduğunu düşünmeni anlıyorum. Fakat ben doğru seçimi yapmadığını söylemek için buradayım. Lütfen, bana kulak verin. Çünkü ben de aynı seçimleri yaptım. Eğer ben ve zirve arasında ortada önüme çıkan bir arkadaşlık, ilişki olduysa üzerine adım attım. Ezip geçtim! Yıktığım köprülerden iz bıraktım. Anlayacağın olay şu Becky; İstediğin bütün şampiyonlukları kazanabilirsin, yüzün istediğin tüm postelerde olabilir. Fakat yaptığın seçimler, kim olduğunu değiştirecek. Ruhunu lekeleyecek, ve sana bakıyorum Becky... Ve orada hâlâ iyi bir insan görüyorum. Şu anda yaptığın tüm seçimlerin sonunun, sonucunun nasıl bittiğini sana söyleyeceğim, nasıl biliyor musun? Evinde oturup, duvarındaki kemerlerine bakarak bitiyor. Bütün başarılarını kendi kendine hatırlıyorsun. Ama Becky, şaşırtıcı olan şey şu; Kendinden bile hoşlanmayacaksın.

Becky: Haklısın, kendimden hoşlanmıyorum. Kendime bayılıyorum. Şampiyonu küçümseyemezsin, çık git bakayım ringimden. Dikkat et de iplere doğru giderken tekrar boynuna zarar verme.

Charlotte geliyor.

Charlotte: Becky, onun orada olması gerekiyordu. Üzgünüm, söylediklerin gerçekten önemli değil. (Edge için diyor.) Çünkü umursadığı tek şey omzundaki şampiyonluk. Değil mi? Bu yüzden Super Show-Down'da kaçtın. Bu yüzden geçen hafta seni oradaki giriş kısmına gömmeden önce kaçtın.Şu anki halini seviyor musun? Daha sonra sana yapacağımı da seveceksin. Hemen şimdi!

İkili kavgaya tutuşuyor, güvenlik ayırıyor.

Smackdown tarihinden özel fotoğraflar ekranlarımıza geldikten sonra arenaya geri dönüyoruz ve The New Day girişlerini yapıyor. Pankekleri seyircilere boşalttıktan sonra yollarına devam ederken spiker masalarına geçiyoruz. Çünkü New Day’in masası da var ve orada Jerry Lawler ile Booker T’yi görüyoruz. The Bar da girişlerini daha öncesinden yapmışlar zaten. Son hazırlıklar ve maç başlıyor.

Smackdown Tag Team Championship
The New Day © vs The Bar

Maça Woods ile Sheamus başlıyorlar. Sheamus hemen bir side headlock alıyor. Headlock takedown yapıyor ancak ikisi de hızlıca kalkıyor. Woods şimdi Sheamus’u iplere yolluyor ama Sheamus’dan bir shoulder block. Sheamus bu sefer bir wristlock ile Woods’u köşeye yollasa da Woods köşe iplerinden sekerek kurtuluyor, Sheamus’un altından üstünden geçerek ipler arasında salınım yapıyor ve sonunda Sheamus’a Discus Forearm Smash vuruyor, arkasından da bir kez daha iplerden gerilerek Hurricanrana yapıyor Sheamus’a. Üstüne bir Basement Dropkick vurduktan sonra tuşa gidiyor Woods. 1... Sheamus kolayca atıyor, Woods şimdi Sheamus’u tutuyor ancak Sheamus iplere yaslıyor rakibini. Hakem Sheamus’u oradan ayırırken Cesaro’dan bir yumruk geliyor, arkasından Sheamus bir Clothesline vuruyor. Sheamus şimdi Cesaro’ya tag veriyor, Cesaro ise kısa bir süre Woods’u stompladıktan sonra Cobra Clutch benzeri bir hareket yapıyor. Woods ayaklanacak gibi olunca da onu köşeye fırlatıyor ancak Woods iki isme de yumruklar atıp oradan kurtulmak istiyor ancak Cesaro onu bir türlü bırakmazken Sheamus’a da tag vermeyi başarıyor. Sheamus Woods’un karnına bir tekme atıyor, sonrasında da ikili Woods’u iplere yollayıp Double Clothesline vuruyorlar. Birbirlerine sarıldıktan sonra Big E’ye karşı tauntlarını yapıyorlar.

Commercial Break

Geri dönüşümüzde Sheamus Woods’un üzerine koşuyor ama Woods son anda çekiliyor Sheamus omzunu ring post’a vuruyor. İki isim de köşelerine doğru hareketleniyor ve tag veriyorlar. Big E Cesaro’yu üst üste iki Overhead Belly to Belly Suplex ile yere vurduktan sonra Cesaro’nun iplerden gerilmesini bekleyip bir de Belly to Belly Suplex ile yere vuruyor. Şimdi Big E tauntunu atıyor ve Runnign Splash için koşuyor ama Sheamus’un da girmek üzere olduğunu görünce bir Clothesline ile onu ringin dışına vuruyor ancak Cesaro’dan Big E’ye bir roll-up denemesi. 1... 2... Başarısız. Big E köşeye çekiliyor, Cesaro da Big E’nin üzerine koşuyor ancak Big E’den bir Uranage. Cesaro yere tehlikeli bir şekilde düşüyor, Big E şimdi tuş deniyor. 1... 2... Cesaro’dan kick-out. Big E şimdi bir kez daha tauntunu atıyor ve Big E için Cesaro’yu kaldırıyor ancak Sheamus Cesaro’dan tag alıyor ve arkadaşını indiriyor. Cesaro’dan European Uppercut, Sheamus’dan da Short-arm Bicycle Knee. Sheamus şimdi Brogue Kick için koşuyor ama Big E kurtuluyor ve Sheamus aprona geçiyor. Big E tagi verdikten sonra koşuyor ve Spear. Woods içeride ve şimdi Big E Sheamus’u içeriye yolluyor. Woods koşuyor ve Shining Wizard! Woods tuş deniyor. 1... 2... Sheamus’dan bir kick-out. Woods şimdi Big E’ye tag veriyor ve Big E Midnight Hour için tutuyor ama Sheamus Big E’nin omzundan iniyor ve Big E’nin omzunu ring post’a vururken Woods da zıplayarak iniyor. Sheamus ise Woods’u Fireman’s Carry’e alırken Cesaro da Sheamus’dan tag alıyor. Sheamus Rolling Fireman’s Carry Slam vuruyor ama ayağa kalktığında Big E omuzluyor ve Big Ending! Bu çok ani geldi ama tuşlayamıyor. Cesaro şimdi Big E’yi kaldırıyor ve Neutralizer! Cesaro maçı bitiriyor mu? 1... 2... Woods son anda bozdu. 4 isim de ringin ortasında yatarken bir kez daha reklamlar.

Commercial Break

Big e Cesaro’yu Fireman’s Carry’de tutarak turnbuckle’a vuruyor, sonrasında da Superplex için kaldırıyor ama Cesaro izin vermiyor. Sheamus bu sırada tag alıyor ve Big E’yi kaldırıyor, ikiliden Powerbomb/Diving European Uppercut kombosu geliyor. Sheamus şimdi ayaklarını ipe koyarak tuşluyor, hakem bu durumu görmedi. 1... 2... Kofi Sheamus’un ayaklarına vurarak tuşu bozuyor ama hakem bu olayı da görmedi. Sheamus şimdi ringden çıkıyor ve Kofi’nin üzerine yürüyor. Ancak bu sırada Cesaro’dan bir Clothesline Kofi’ye geliyor. İki isim ringin dışındayken Woods’dan Tope Con Hilo? Hayır, Cesaro ve Sheamus Woods’u tutup bariyerlere vuruyorlar. Şimdi de New Day’in masasını dağıtıyorlar ve pankekleri tekmelemeye başlıyorlar. Bu sırada Big Show’un müziği duyuluyor. Muazzam bir sevinç. Big Show şimdi The Bar’ı oradan adeta bakışlarıyla kovuyor. Daha sonrasında da Kofi’yi kaldırıyor ama bir anda boğazına yapışıyor, Kofi’ye kendi masası üzerinde Chokeslam! Big Show yine yapıyor yapacağını. Big E öfkeli bir şekilde arkasını dönüyor ama Sheamus’dan bir Brogue Kick! Sheamus şimdi tuşa gidiyor. 1... 2... 3!

Kazanan ve yeni Smackdown Tag Team Şampiyonları: The Bar

Big Show pis pis sırıtarak ringe giriyor. Maçın son anları tekrardan ekranlarımıza gelirken Big Show ve The Bar galibiyetlerini kutlamalarına devam ediyor.

Shinsuke Nakamura vs Rey Mysterio

Ring The Bell! İkili birbirlerine Lock-Up için yaklaşırken tekme ile yere yıkıyor Nakamura. Ardından Mysterio’ya Knee Strike darbeleri indiriyor. Ardından kaldırıp Snapmare ile tekrar yere seriyor. Şimdi de Knee Drop yapıyor Rey’e. Tuşa gitmek istiyor ancak başarısız. Rey köşeye geçip ayaklanıyor. Nakamura’da onun arkasından gidiyor ve diz darbeleri vuruyor ona köşede. Nakamura biraz geriliyor o sırada Rey tekme darbeleri ve ardından yumruk darbeleri vuruyor. Ancak Nakamura tekrardan dizlerini kullanıyor. Ardından da Rey’e Front Face Lock bağlıyor. Rey şimdi yumruk atarak kurtuluyor ve Nakamura’yı iplere yolluyor. Nakamura ilk iplerden sekip karşıdaki iplere koşuyor. Rey’de o sırada iplerden sekiyor ve Nakamura’ya Hurricanrana yapıyor. İki isimde ayaklanıyor. Rey yumruk darbeleri indiriyor ancak Nakamura ardından diz darbeleri ile onu yıkıyor. Yerde Knee Strike yapmaya başlıyor. Rey ayaklanırken ona koşuyor ancak Rey oradan kurtuluyor ve tekme atarak Nakamura’yı 2. İplere düşürüyor. Nakamura orada dururken Rey iplerden sekiyor ancak Nakamura yuvarlanıp ringin dışına çıkıyor. Nakamura tekrar ringe çıkmaya çalışırken Rey onu Front Dropkick ile tekrar ringin dışına itiyor. Rey şimdi iplerden sekiyor ve iplerin altından kayarak geçerek Senton yapıyor. Rey şimdi Nakamura’yı ringe atıyor. Kendisi de köşeye tırmanıyor ve arkasını dönüyor derken Nakamura tekme atarak Rey’in köşede ters bir şekilde asılı kalmasını sağlıyor. Ardından o haldeyken göğsüne tekme darbeleri vuruyor. Ancak hakem ayırıyor ve Rey o pozisyondan kurtuluyor.

REKLAMLAR

Döndüğümüzde Rey, Nakamura’yı yumrukluyor. Ardından onu alıp köşeye atıyor. Şimdi koşuyor ancak Nakamura onu aprona çıkartıyor. Ancak Rey ona Headbutt vuruyor ve köşeye çıkıyor. Ancak Nakamura ona Enzugiri yapıyor. Ardından Nakamura köşeye çıkıyor ve Rey’i sırtına alıyor. Ancak Rey yumruk darbeleri ile kurtuluyor. Ardından Diving Headscissors yapıyor ve tuşa gidiyor ancak Nakamura kurtuluyor. Rey şimdi aprona geçiyor ve şimdi iplerden atlıyor ancak Nakamura’dan Mid Air Gutbuster! Ardından Rey’i köşeye uzandırıyor ardından geriliyor ve Midsection Knee Lift. Tuşa gidiyor ancak başarısız. Şimdi de Back Body Drop yapıyor Nakamura. Rey ayaklanırken Nakamura da Kinshasa için bekliyor. Rey ayaklanıyor Nakamura koşuyor ancak Rey onu Roll-Up’a alıyor ancak Nakamura kurtuluyor. Şimdi iki isimde ayakta. Nakamura Step-Over Spinning Hell Kick vuruyor Rey’e. Ardından tekrar Kinshasa için köşeye geçiyor. Rey ayaklanınca ona koşuyor ancak Rey eğilerek kurtuluyor. Ardından Pele Kick vuruyor ona. Şimdi de iplerden sekiyor ve Hurricanrana yapıyor. Nakamura 2. İplere asılı kalıyor. Rey şimdi iplerden sekiyor ve 619! Ardından da Diving Splash yapıp tuşa gidiyor ve başarılı!

Kazanan: Rey Mysterio

Maç sonu dong! Undertaker ringe geliyor. Undertaker'ın söyleyeceği çok az şey var. Rakipleri Crown Jewel'da, huzur içinde yatacak...
imza

punjabi munday jithay jaan uthay cha jaan. vadi to vadi vekho mushkalan karan asan. shairan di qaum apa, shairan di qaum apa. shairan di qaum saday hoslay rehnday mahan. choti umar to hi khatray day palay shooq. kissay to dar janva, ay jind jeenda nai. khoon da pyasa ho, hor koi sher penda nai. sutlaj beas, tay jehlum to lay ravi, chanab. nasan ch venday mil ban kay roh e punjab. meray tu sikho kinvay sheran vango jini jind. sarkar raj, sardari meri panj pind. gardan katadaan par sir na kadi jhukanva. betha tayar boti boti tuadi nooch khanva

declarer of the happy maharaja day
your most prestigious wwe champion of the last decade with 185 majestic days
the maharaja
The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil