GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-10-2018, 23:41   #1
المهراجا
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Patagonya
Konular: 6923
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 178615
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 15/10/2018 RAW | Şov İncelemesi

RAW 15/10/2018 | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar:

Attitude Adjustment
YUKO
Headlock Master
Eater of Worlds

Şirket: World Wrestling Entertainment
Tarih: 15 Ekim 2018
Yer: Philadelphia, Pennsylvania

İnceleme:

RAW şovu için Philadelphia'dayız!

Braun Strowman, Dolph Ziggler & Drew McIntyre üçlüsü açıyor şovu. İlk olarak Ziggler başlıyor söze. Seyircilere WWE tarihinin en iyi üçlü grubuna baktıklarını söylüyor. McIntyre ise hiç kimseye bir şey kanıtlamamız gerekmiyor diye devam ettiriyor konuşmayı. Strowman, geçen hafta The SHIELD'a yaptıklarını hatırlatıyor. Biz de o sırada geçtiğimiz haftaki görüntüleri izliyoruz. Geri döndüğümüzde McIntyre devam ediyor konuşmaya. Size söylemiştim demeyi sevmiyorum ancak The SHIELD'ı yeneceğimizi size söylemiştim diyor. Braun Strowman tekrar söze girdiği zaman Crown Jewel şovunda Universal şampiyonu olacağını söylüyor.

Ziggler: Şu anda WWE tarihindeki en iyi üçlü gruba bakıyorsunuz.

McIntyre: Ve biliyor musun, bizim bunu kanıtlamak için akılda kalıcı bir lakaba ya da taktik yeleklere ihtiyacımız yok.

Strowman: Bunu geçen hafta Shield'a karşı kanıtladık ve her zaman, her yerde ve herkese karşı da kanıtlarız.

Ziggler: Hey, hey... Ama siz unuttuysanız, buna bir göz atın.

Arka Alan / Ambrose: Anlamadım. Anlamadım. Artık uymuyorum.

McIntyre: Demiştim demekten nefret ediyorum... Ama size demiştim. Geçen hafta biz sadece Shield'ı yenmedik, onları dağıttık. Şu an sadece Lunatic'in aklından geçenleri hayal edebiliyorum da, Shield adı verilen bencillere nasıl uyduğunu çözmeye çalışıyordur. Bu doğru. Bu doğru. Sadece Roman Reigns ve Seth Rollins bu ilişkiden kazancı olan taraflar. Dean için hiçbir faydası yoktu. Biz size haftalarca doğruları söyledik. Ve sonunda siz hepiniz gözlerinizi açtınız. Nihayet Dean Ambrose gözlerini açtı ve sonunda Shield paramparça oldu.

Strowman: Ve bundan sonra artık Shield Roman'ın arkasını kollamayacak.Ve ben "Canavar"ı katledip, koca köpeği dağıtınca Crown Jewel'da kendime Universal Championship yolunu açacağım.

McIntyre: Crown Jewel'dan konuşmak gerekirse, WWE World Cup olacak. Ve bu gece Seth Rollins'i eleme maçında yendikten sonra, sıradaki tura atlayacağım ve turnuvaya geçip herkese bu Dünya'da en iyi olduğumu kantılayacağım.

Ziggler: Yavaş, yavaş ol Drew. Sen çok iyisin, ama benim de çılgın Dean Ambrose ile eleme maçım var bu akşam. Ve ben kazandıktan sonra...Belki biz finallerde karşı karşıya gelebiliriz, kim bilir.Belki ben Dünya'nın en iyisi olurum.

McIntyre: Bu bir utanç olurdu.Çünkü sen iyi olduğun gibi gerçekten fantastiksin Dolph.Adamım, sen Drew McIntyre değilsin.

Ziggler: Buna katılacağım çünkü ben demek istediğim WWE tarihindeki en tutarlı superstarım bunu tarihi kontrol edebilirsin. Neyse bu büyük bir mesele değil, bunu kapayalım. Kendi yolumuza dönelim.

Strowman: İkiniz de çok iyi olduğunuz gibi... WWE Crown Jewel'da, Roman ve Braun'un ikisi de pataklanacaklar.

Rollins: Beyler siz bazı kötü haberlerim olacak. The Shield yani biz parçalanmadık, yıkılmadık. The Shield yaşıyor ve iyi. Ama biz sizin Dünya'da en iyisinin kim olduğu hakkındaki dedikodularınızı duyduk... Adamım...Size haberlerim var Drew ve Dolph.Drew ben seni bu gece eleme maçında yenince Dünya'nın geri kalanının zaten bildiği şeyi kanıtlamış olacağım. Seth Rollins'in Dünya'nın en iyisi olduğunu! Vauv, nasıl muntazam bir konuşmaydı ama. Bayanlar ve baylar, Shield'ın 3'te ikisi!

Ziggler: Nerede, nerede sizin kardeşiniz, kardeşiniz Dean Ambrose. Siz iki egomanyağın onun nerede olduğunun umrunuzda olmadığını biliyorum. O sizi itti ve gitti.Nihayet bizim haftalardır, aylardır dediğimiz ve bu arenadaki herkesin bildiği şeye gözünü açtı.Bu büyük bir mesele değil, onun burada olmamasının umurunuzda olmadığını biliyorum.Onun burada olması benim de umurumda değil. Hükmen maçı kazanıp finallere katılırım.

Rollins: Çeneni kapa Dolph, hükmen kazanamayacaksın.

Ziggler: Kazanacağım.

Rollins: Sizin Dean'i bilmediğinizi biliyorum, biz onu gerçekten iyi biliyoruz. O Ambrose zamanında gelir.Yani o ne zaman isterse o zaman çıkar, ne yapmak isterse yapar. Sonuçta o her zaman görünür.Eğlenceli olan kısım ise...

Regins: Eğlenceli olan kısım sizin ne zaman Dean için endişeli olduysanız, bu kemerler için de endişeli olmanız. Geri almama izin verin.Dolph ve Drew siz hiçbir zaman bu kemere yakın olamadınız ve Braun Crown Jewel'da... Sen de o çizgiye döneceksin.

Rollins: Biliyor musun? Philadelphia'yı her zaman sevmişimdir.Niçin Philadephia'yı her zaman sevmişimdir biliyor musun? Cheesesteakleri(ekmek arası peynirli et) fantastik.Ben Philly'i seviyorum, çünkü burası mücadeleye hazır bir şehir!McIntyre sen buradasın, ben de buradayım. Ben diyorum ki bizim eleme maçını hemen şimdi yapalım.

World Cup Eleme Maçı
Seth Rollins vs Drew McIntyre

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Chain Wrestling ile başlıyoruz. Rollins Lock'u bozuyor ve iplere koşuyor. Reverse izliyoruz bir süre. Rollins'ten bir reverse daha ve Big Boot! Şimdi tekrardan iplere koşuyor ama Drew karnına yapıştırıyor. Drew Powerbomb pozisyonuna alıyor ama Rollins Hurricanrana ile Drew'i dışarı atıyor. Şimdi Rollins ayağa kalkıp iplere koşuyor ve Suicide Dive yapı.. Drew belinden tutuyor ve Bely-To Belly Suplex! Drew ringe geri atıyor Rollins'i. Kendi de ringe giriyor. Rollins tekrar dışarı kaçıyor. Drew peşindne giriyor. Drew Rollins'i kaldırmak istiyor ama Rollins geri geri gidiyor ve Drew belini apron'a vuruyor. Barikatlara fırlatıyor şimdi Drew'i. Ringe Dolph Ziggler geliyor! Geri çıkıyor şimdi. Rollins ona bakıp Drew'e geri dönüyor ama Drew ringin altına girmiş durumdayken Rollins'e ??? yapıyor.

REKLAMLAR

Geri döndük ring'teyiz Drew Rollins'i dövüyor. Rollins şimdi köşeye çekiliyor fakat Drew üstüne yürüyor. Rollins yaradana sığınıp Superkick'i gömüyor. Rollins Apron'dan Drew'in üstüne atlıyor fakat Drew eğiliyor. Şimdi bir reverse yapıp iplere koşuyor ve Slingblade geliyor! Rollins şimdi köşeye çekiliyor ama Drew vakit kaybetmeden üstüne koşuyor. Şimdi iki ayağından tutup Reverse Alabama Slam deniyor ama Rollins tuşa çeviriyor! 1..2..! Drew beklemeden Rollins'in üstüne koşuyor fakat Rollins çekiliyor Drew'de kafasını ring post'a vuruyor. Rollins 3. iplere çıkıyor ve Diving Blockbuster! Rollins tekrardan 3. iplere çıkıyor ama Drew önlüyor hareket yapmasını. Şimdi Drew'de çıkıyor 3. iplere. Omzuna alıyor Rollins'i fakat Rollins kurtuluyor. Rollins apron'a düşüyor ve oradan Enzugiri'yi yapıştırıyor. Tekrardan 3. iplere çıkıp Drew'e Double Foot Stomp vurmak istiyor fakat Drew saçından tutup karşılıyor hareketi. Drew hala 3. iplerde. Toparlanıp hareket deneyecek iken Rollins birden kalkıp Drew'in yanına gidiyor ve Superflex ve Falcon Arrow deneyecek iken Drew Falcon Arrow yapıyor! Tuş denemesi 1..2..! İki isim karşılıklı yumruklaşıyor. Drew Clay More deniyor fakat Enzugiri geliyor! Sonrasında Adava Kedavra. Köşeye geçip taunt yapıyor fakat Ziggler Apron'a çıkıp Rollins'in dikkatini dağıtıyor fakat üstüne koşan Drew'ı engelliyor. Şimdi Drew Powerslam pozisyonuna almak istiyor fakat Clothesline ile dışarı yolluyor. Hemen ardından Ziggler'a Suicide Dive yapıyor. Hemen ringe gelip bir Suicide Dive'da Drew'a yapıyor. Hemen geri atıyor ringe Drew'i. Karnına tekmeyi gömüyor ve iplere koşuyor fakat Drew ipleri tutuyor Rollins'te dışarı çıkıyor. Ambrose'un müziği çalıyor ama Ambrose arkadan gelip Ziggler'ı pataklıyor. Drew'de kardeşini kurtarmak için dışarı gidiyor ve Ambrose'a saldırıyor. O sırada çömelmiş OLAN DREW'A CURB STOMP'U GÖMÜYOR! RİNGE SON ANDA GİRİYOR! SETH ROLLINS KAZANIYOR!

Kazanan: Seth Rollins by Countout

Seth Rollins Count-out ile kazanıyor. Maç sonrası Ambrose ile galibiyetlerini kutluyorlar.

Tag Team Match
Nia Jax & Ember Moon vs Tamina & Dana Brooke

İki takım da geliyor ve maç başlıyor. Ember ve Dana Chain Wrestling ile başlıyor. Dana Ember'ı kendi köşelerine atıp Tamina'ya tag veriyor. Tamina lock bağlıyor şimdi. Ember Moon kurtulmayı başarıyor fakat Tamina Clothesline ile tekrardan yere seriyor Ember'ı. Şimdi bir Hip Toss geliyor! Ember tag veriyor şimdi. Nia ve Tamina güreşiyor! Nia Jax'ten Running Neckbreaker geliyor. Beklemeden Tamina'nın üstüne koşuyor ama Tamina çekiliyor. Karşılıklı kafa atıyorlar birbirlerine. Nia Tamina'nın Superkick'ini karşılıyor ve omuzlarına alıyor fakat başarısız. Tamina Nia'yı omuzlarına almayı deniyor fakat Nia engelliyor. Nia iplere kpşuyor fakat Tamina OMUZLARINA ALDI NIA'YI! SAMOAN DROP GELİYOR! Tamina tag veriyor. Dana yumruklar atsa da Nia Jax Hip Toss ile önlüyor. Nia Ember'a tag veriyor. Ember 3. iplere çıkıyor ve Eclipse. Tuş denemesi 1..2..3!

Kazanan: Ember Moon & Nia Jax

Maç sonrası ikili galibiyetini kutluyor fakat Tamina gelip Nia'yı ittiriyor. Araya giren Ember'ı ittiriyor Tamina ve Superkick'i gömüyor Nia'ya. Şimdi Ember & Tamina Nia Jax'i tutup ringin dışına atıyor. Ember'da Tamina'yı atmaya çalışıyor fakat başarısız oluyor. Dana Nia ve Ember'ı da dışarı atıyor.

REKLAMLAR

Ronda ringde.

Rousey: Geçen hafta Bella Twins'in bütün Dünya'nın önünde bana ihanet ettiğini eminim biliyorsunuz.Sadece bir açıklama istiyorum, hepsi bu kadar.Sadece bana neden ihanet ettiğinizi söyleyin.

Nikki: Ronda ilk önce şunu söyleyeyim, kimse seni görmek için para ödemedi. Herkes Bella Twins'i görmek için buraya gelip para ödedi.Bu arada, açıklama mı istiyorsun?Sana bir şey borçlu değiliz.

Brie: Hadi ama Ronda, bu şov işi, şov arkadaşlığı değil.Bize saygısızlık eden sendin.Nikki ve benim bu iş için yaptığımız her şeye saygısızlık eden sendin.Yani, ne bekliyordun ki.Kenarda oturup seni izleyeceğimizi mi?

Nikki: Brie ve benim rekabete geri dönmemizin sebebi sensin. Evolution'a önderlik etmeni izlemek utanç verici. Niye burada olmanı anlamaya çalışıyorum. Sen burada olmayı hak etmeyen bir eziksin.Kemer maçını asla hak etmedin. Eminim ki şampiyon olmayı da hak etmedin. Ben hakettim.Sana bir tarih dersi vermeme izin ver.Biz "diva"nın anlam ifade etmesini sağladık.Biz ve diğer kadınlar diva kelimesini güçlü yaptık.Bizim hit reality show'umuz kadınları ve kalabalıktaki küçük kızları ünlü yaptı.Bella Twins, biz insanlara kendimizi sevdirmeyi başardık ve kadın güreşini görmelerini sağladık.Ronda sen, benim ve kardeşimin başlattığı evrime geldin.Ben senin bu ringde başaracaklarından daha fazla şey başardım, anladın mı? Ben en uzun süre hüküm süren Divas Şampiyon'uyum.Ve bu bir şeyler anlamına geliyor.Bu arada o taşıdığın şampiyonluk da biz olmadan olmazdı.

Ronda: Konuşacak mısın, konuş hadi.

Nikki: Hayır, sen konuş senin sıran Ronda.Buraya gelip kolumuzu kıracağın zaman bize haber ver.

Ronda: Biliyor musunuz, ben denedim.Saygılı olmak için elimden geleni yaptım.Gerçekten yaptım bunu. WWE'nin sizin bölgeniz olduğunu biliyordum.Divas zamanları beni tiksindirse de önyargılı olmamaya çalıştım.Elinizde ne varsa onu yaptığınız konusunda sizi haklı görmeye çalıştım.Wrestlemania performansımdan sonra yanıma geldiniz ki daha önceden sadece merhaba merhaba seviyesindeydik.Ben de dedim ki; Vay be bu kızlar bana ne kadar anlayışlılar, benim için ne kadar heyecanlılar. Belki onlarla Kadınlar Devrimi'ni daha da ileriye götürmek konusunda yoldaş oluruz.Ama bu benim hatammış.Fazla idealistmişim.Sizin aslında bir stereotipin somutlaşmış hali olduğunuzu göremeyecek kadar naifmişim.HYB; Hiçbirşey Yapmayan Bella'lar.Siz beni desteklemek için orada değildiniz. Oradaydınız çünkü kamera bana yönelmişti. Ben hayatımda ilgi için ümitsizlik görmedim.Sizinle ilgili beni etkileyen tek şey, bu kadar minimum yetenekle bu kadar ileri gitmenizdi.Erkeklerinizin sırtından geçiniyorsunuz.Onların hareketlerini aşırıp hafifletiyorsunuz.Öncü değilsiniz, primcisiniz. Geçmişten kurtulup da gelen bir virüssünüz.Ama çile sona erdi çünkü bildiğiniz gibi kolunuzu koparıp sizi kolunuzla dövebilirim.Evolution'da beni durdurabilecek tek şey hakemler ancak herkesin bildiği gibi onlar bu işte pek iyi değiller.Senin de bildiğin gibi ben güzel bir yüz ve sağlam bir vücuttan çok daha fazlasıyım.Seni mahvedeceğim.Senin reklamın için ne kadar para dökülüyor umrumda olmadan Bella kelimesini zaten olan beş kelimelik bir toplumsal baş ağrısı yapacağım.

Brie: Yani sen bizim yeteneksiz, hastalık, hiçbir şey yapmayan Bella'lar olduğumuzu düşünüyorsun.Böyle düşünen herhangi biri bizi kıskanmıştır.Hadi ama Ronda, Bella kelimesi geçen hafta senin burdaki kariyerinde yaptıklarından daha fazlasını yaptı.Bir şey değil.Yani Ronda, biz bariyerleri yok ettik. Senin kırabileceğin bütün bariyerleri kırdık. Biz daha fazla kapı kırdık.Sen bizimle kıyaslanamazsın bile.

Ronda: Kapıları mı kırdınız? Benim bütün kariyerim kapıları kırmakla geçti.Judo'da kapıları kırdım.Strikeforce'da kapıları kırdım, UFC'de kapıları kırdım.Şimdi de WWE'nin evinde kapıları kırıyorum.SENİN KIRDIĞIN TEK KAPI JOHN CENA'NIN YATAKODASININ KAPISIYDI.VE O DA AYNI KAPIDAN SENİ DIŞARI FIRLATTI. Şimdi siz buraya gelip hak ettiğiniz dayağı alacakmısınız yoksa ben mi oraya geleyim?

Dean Ambrose ve Dolph Ziggler

İlk olarak Dean Ambrose ardından da Dolph Ziggler takımlarından bağımsız tekli olarak ringe geliyor. Maça Ambrose üstünlüğü ile başlıyoruz, çeşitli kilitler ile Ziggler'ı tutmaya çalışıyor, seri tuş denemeleri geliyor ama başarısız. Ambrose maça bayağı hızlı başlıyor. Ziggler, Neckbreaker ile işleri tersine çevirmeye çalışıyor, kilit bağlama sırası ona geçiyor. Bir süre sonra Ambrose güzel bir slam ile maçı ring dışına taşıyor ve üstünlüğü tekrar ele alıyor. Ziggler'ı ring dışındakı bariyerlere vuruyor ve ring içine sokuyor. Ring içi güzel bir kapışma izliyoruz, aprondan atlayış hazırlığı yapan Ambrose'u bölüyor Ziggler ve hareketi tersine çevirerek Ambrose'u yüzüstü yere vuruyor. İlerleyen dakikalarda Ambrose, Ziggler'a submission bağlıyor, acı çeken Ziggler iplere tutunarak kurtuluyor, Ambrose'un boğazını iplere vurdurarak işleri tersine çevirmeye çalışıyor fakat başırısz oluyor. Ambrose, Ziggler'a güzel bir wheelbarrow facebuster vuruyor, tuş denemesi, başarısız. Maç ring köşesine taşınıyor, Ziggler superplex deniyecek ama Ambrose onu ringe fırlatıyor derken McIntyre onu biliyor, ona yardıma Rollins geliyor. Rollins ve McIntyre yumruklaşırken Ambrose üstlerine atlıyor. Rollins, Ambrose'u kaldırmaya çalışıyor ama Ambrose yardımı istemiyor, ringe giriyor ve SUPERKICK! 1... 2... 3... Dolph Ziggler, Crown Jewel'a giden isim oluyor.

Rollins, Ambrose'u teselli için ringe giriyor ama Ambrose umursamadan çıkışa gidiyor. Rollins sinirli bir şekilde peşinden gidiyor, ikili itişiyor ve tartışıyor. Reigns onları ayırmaya geliyor. Tartışma sırasında Baron Corbin oraya geliyor ve ana olay için The Show & Braun Strowman vs. The Shield maçını ayarlıyor.

Finn Balor vs Jinder Mahal

İki eski dünya şampiyonunun karşılaştığı maçta Finn Balor, üstünlükle başlıyor. Samir Singh'in geri döndüğünü görüyoruz bu arada. Jinder bodyslam ile reverse ediyor. Finn'in sırtına bir diz darbesi, bir de headlock. Finn zor da olsa bundan kurtuluyor ve iplerden sekerek Mahal'a low dropkick vuruyor. Jinder bir anda rakibini kaldırıp köşelere vuruyor. Üstüne doğru giderken Balor'dan reversal ve slinglbade. İplerden dönerken dropkick ve bir coup de grace. Finn tuşla maçı buluyor ama Bobby Lashley ve Lio Rush, Finn'i bölen isim!

Bobby Lashley vs Tyler Breeze

Lashley, Balor'ın galibiyet kutlamasını bölerek ringe geliyor ve gövde gösterisi yapıyor.

Maç başlıyor, Lio Rush maçı biraz oyalıyor ve bir şeyler anlatıyor. Lashley'den pozlar vermesini istiyor, Lashley köşeye çıkıp vücut gösterisi yapıyor. Rush'ın dediğine göre WWE'de böyle bir vücut yokmuş. Breeze durumdan rahatsız. Kapışma niyahet başlıyor, Lashley, Breeze'i aşağılamaya çalışıyor. Breeze'in umutsuz çabalarına rağmen Lashley suplex ile Breeze'i yere seriyor. Lashley, Breeze'e Headlock bağlıyor ve kenara fırlatıyor. Ciddi bir üstünlüğü var derken Breeze bir çaba gösteriyor ama Lashley'in powerslami onu yine ring zemini bile buluşturuyor. Lashley, Dominator vuruyor ve maçı kolayca kazanıyor.

Conquistador vs AOP

Baron Corbin rampada maçı izliyor. Akam'ın hızlı ataklarını Rezar tamamlıyor ama conquistador'dan bir angle lock??? Rezar'dan sert tekme bu denemeyi bozuyor. Bir clothsline! Akam tagi alıyor ve sit out powerbomb&neckbreaker. Akam tuşu buluyor. AOP maçı kazanıyor ve maskeyi çıkartıyor ama maskenin altında Kurt Angle yok. Corbin şaşkın derken arkadan Angle geliyor! Angle Slam ve Corbin yerde!

Natalya vs. Ruby Riott

Maç hızlı başlıyor, Natalya direkt olarak Ruby'nin üzerine koşup ona saldırıyor. İplerin orada hıncını çıkarmaya çalışıyor. Hakem ayırıyor onu, Natalya durmak istemiyor, Ruby'nin üzerine gidiyor ama Ruby'den Back Kick geliyor. Ruby'den bir yumruk ardından Natalya'nın saçından tutuyor ve Mat Slam ile yere vuruyor. Tuş denemesi, 1.... Natalya attı. Ruby'den bir Reverse Chinlock geliyor. Bir süre sonra Natalya kalkıyor ama Ruby'den bir Mat Slam daha. Bir tuş denemesi, 1... Natalya yine atıyor. Ruby, Bayley ve Sasha'ya doğru ilerliyor ama Natalya arkadan gelip Roll-up pozisyonuna alıyor, 1...2... Ruby attı. İkili hemen ayağa kalkıyor, Ruby'den bir Flying Elbow! Tuş, 1..2... Natalya atıyor. Ruby şimdi Chinlock pozisyonuna alıyor, bir süre sonra Natalya onu uzaklaştırıyor. Ancak Ruby, Natalya'yı kavrıyor ve STO! Natalya yerde. Tuş denemesi, 1....2... Natalya attı.. Ruby, Natalya'yı alıp köşeye atıyor ve Shoulder Thrust yapıyor. Üç defa ardı ardına Shoulder Thrust. Bir yumruk deniyor ama Natalya çekiliyor, şimdi Ruby'den Pop-up Headscissors denemesi geliyor ancak Natalya onu ringin dışına yolluyor. Sarah ve Liv ring dışında Ruby'i kaldırıyor. Ruby hemen içeri giriyor ve Natalya'nın saçından tutup kaldırıyor ama Natalya'dan bir tokat ve Sharpshooter! Ruby pes edecek gibi duruyor ama Sarah Logan içeri giriyor ve Natalya'ya saldırıyor!

Diskalifiye ile Kazanan:Natalya

Natalya diskalifiye ile de olsa kazanıyor. Sarah ringde, Bayley'de içeri atlıyor ve Liv ile Sasha'da yumruklaşmaya başlıyor. İki taraf yumruklaşmaya başlıyor bir süre sonra Riott Squad üstün çıkıyor ve Bayley ile Sasha'yı ring dışına fırlatıyorlar. Şimdi Sarah ve Liv, Natalya'yı kaldırıyorlar, Riott iplerden sekiyor ama Bayley ve Sasha onu ayaklarından çekip ring dışına alıyor. Bayley ve Sasha hemen ring içine fırlıyor ve Thesz Press! Bayley ve Sasha ölümüne yumrukluyorlar, Sasha'dan Sarah'a bir tekme ve Bayley kavrıyor onu Bayley-to-Belly! Liv'de aynı tarifeden istiyor, Sasha'dan bir Backstabber, Bayley kavrıyor ve Bayley-to-Belly! Ruby Riott'da ringe fırlıyor bir anda, Natalya onu tutuyor ve German Suplex! Sasha, Bayley ve Natalya ringde Riott Squad'a doğru bakarken bizde arka alana gidiyoruz.

Dogs of War (Braun Strowman, Dolph Ziggler, & Drew McIntyre) vs.The Shield (Dean Ambrose, Roman Reigns, & Seth Rollins)

Hakem zili çaldırıyor, içerde Seth ve Ziggler var. Maç, Ziggler'ın Headlock'u ile başlıyor. Seth bir süre sonra ayağa kalkıp onu iplere gönderiyor. Ziggler'den Running Crossbody denemesi ancak Seth onu yakalıyor ve Body Slam! Ambrose şimdi tag alıyor. Ambrose ringe girip iplerden sekiyor ve Running Clothesline. Ziggler yerde, Seth zıplıyor ve Knee Drop! Ambrose'dan bir Elbow Drop! Shield maça güzel başlıyor. Ambrose'un tuş denemesi başarısız oluyor. Seth şimdi tag alıyor. Ambrose ve Seth, Ziggler'ı iplere gönderiyor ve Double Shoulder Block! İkili Ziggler'ın bacaklarından tutuyor ve iki yana ayırıyor. Şimdi Seth, Ziggler'ın bacağından tutuyor ama Ziggler onu itiyor, Seth dengesini kaybedip Ambrose'a çarpıyor. Ambrose bu durum sonrası hesap sormaya başlıyor. Seth'in üzerine yürüyor ve bu durum hakkında tartışmaya başlıyorlar. Reigns tag alıp ortamı sakinleştiriyor. Strowman ringe giriyor ve üçünü birden yıkıyor! Reigns'i, Ziggler'a gönderiyor ve DDT! Ziggler'dan tuş denemesi, 1...2... Reigns kick-out. Ve reklamlar...

Reklam dönüşü ringdeyiz. McIntyre, Reigns'i Arm-Lock pozisyonuna almış durumda. Reigns yavaş yavaş kalkıyor ve McIntyre'i yumrukluyor. İplerden sekiyor ama McIntyre'dan Spinebuster! Hemen Jackknife pin pozisyonuna alıyor, 1....2... Reigns atıyor! Az kalsın bitiyordu! Ziggler şimdi tag alıyor. McIntyre tutuyor ve Ziggler'dan bir tekme geliyor. Ambrose kenarda yerinde duramıyor. Ziggler'dan Reigns'in koluna bir tekme, ardından Chinlock. Ziggler bir süre sıkıyor, Reigns gelen destek ile kurtuluyor ve üst üste iki Lariat! McIntyre tag alıyor. Reigns'i iplere gönderiyor, Reigns iplerden sekiyor ve Flying Clothesline! Reigns tag vermek istiyor ancak McIntyre daha önce tag veriyor ve Strowman içeri giriyor. Strowman hemen yakalıyor Reigns'i, onu köşeye atıyor ve üzerine koşup Running Clothesline! Strowman ezildi. McIntyre şimdi tag alıyor bir anda. McIntyre köşede Reigns'i stomplamaya başlıyor. Strowman bir kez daha tag alıyor! Ortam gerilmeye başladı yavaş yavaş. Strowman'dan bir Headbutt, şimdi Strowman köşeye atıyor onu üzerine koşuyor ama Reignsayağını kaldırıyor! Reigns, Samoan Drop yapmak istiyor ancak kaldıramıyor! Reigns köşede, Strowman onun üzerine koşuyor ama Reigns çekiliyor! Şimdi Reigns, Samoan Drop pozisyonuna alıyor! VE SAMOAN DROP! REIGNS BAŞARIYOR! Strowman ve Reigns! İkiside yerde. İki tarafta tag bekliyor. Hangisi daha önce tag verecek derken Ziggler ve McIntyre içeri girip Ziggler ve Ambrose'a vuruyor. McIntyre tag alıyor, şimdi ikili Reigns'i tutuyor, McIntyre iplerden sekiyor ve CLAYMORE + ZIGZAG! BİTİYOR MU? Tuş denemesi, 1....2....

HAYIR! Ziggler ve Ambrose ringe fırlayıp TUŞU BOZUYOR! Ambrose ve Seth yerlerine geçiyor ve tag bekliyor. O sırada McIntyre köşeye çıkıp atlıyor ama Reigns'den bir yumruk! Hemen zıplayıp Seth'e tag veriyor! Seth iplerden sekiyor ve Springboard Lariat! Seth hemen Ambrose'a tag veriyor, ikili içeri giriyor ve double yumruklar ile McIntyre'ı yere seriyorlar ardından Double Clothesline ile ring dışına atıyorlar. Strowman aniden içeri fırlıyor, ancak Seth ve Dean çekilip Strowman'ı ring dışına yolluyorlar. Ambrose ve Seth şimdi koşuyorlar ve Suicide Dive! McIntyre'ı ringin içerisine sokuyorlar ama ring dışında Strowman ayakta! İkili yine koşuyor ve bir Suicide Dive daha mı? HAYIR! Strowman onları yakalıyor ancak kurtarıcı geliyor! Reigns zıplıyor ve SUPERMAN PUNCH! Strowman yere yığılıyor! Ambrose şimdi köşeye çıkıyor ve zıplıyor ancak McIntyre onu tutup Powerbomb pozisyonuna almak istiyor ancak Ambrose onu Jackknife pin pozisyonuna alıyor, 1....2.. Ziggler bozuyor tuşu! Seth ringe girip, Ziggler'ı ring dışına yolluyor, McIntyre bir anda Seth'i kafasından tutuyor ama Seth'den Enzuigiri geliyor ve McIntyre sersemliyor. AMBROSE TUTUYOR VE DIRTY DEEDS! BİTTİ BU İŞ! 1.......2......

O DA NE? SETH TUŞU BOZUYOR! ZIGGLER, SETH'İ İTİYOR VE TUŞ BOZULUYOR! Ambrose, Seth, McIntyre yerde. Ambrose ve Seth kafalarını tutuyorlar. Ambrose ve Seth ayağa kalkıyorlar, bu durum hakkında konuşmaya başlıyorlar. Ambrose yap artık şunu. Seth, Ambrose'u itiyor ve NEEEEEEE! AMBROSE'DAN BİR TEKME VE DIRTY DEEDS Mİ!? HAYIR! HAYIR! SETH KURTULUYOR VE AMBROSE'U İTİYOR. Şimdi Ziggler gelip ikisini de itiyor ve ikili yere yığılıyor. Ulan yine olmadı... Ambrose arkası dönük, Ziggler geliyor ve ZIGZAG! ZIGZAG! BİTİYOR MU?? 1........2............

HAYIR OLMUYOR! AMBROSE ATIYOR! BİTMİYOR MAÇ! McIntyre içeri giriyor, Ziggler onu kaldırıyor, McIntyre iplerden sekiyor Claymore + ZigZag?? Derken Big Dog Roman Reigns içeri giriyor ve SUPERMAN PUNCH! Ardından Ziggler'da Superman Punch'ın tadına bakıyor! Strowman hemen içeri giriyor ve Reigns'i Running Powerslam pozisyonuna alıyor! Ancak olmuyor, Reigns kendini arkaya atıyor. Reigns köşede, Strowman üzerine doğru koşuyor ve UÇUYOR AMA REIGNS ÇEKİLİYOR! STROWMAN KÖŞEYE KAFASINI ÇARPIYOR! MCINTYRE KOŞUYOR VE CLAYMORE! AMA STROWMAN'A VURUYOR! STROWMAN RİNG DIŞINA DÜŞÜYOR! AMAN ALLAHIIM! McIntyre olacakların farkında değil! Arkasını dönüyor VE SPEAR! SPEAR! Ziggler ringe fırlıyor ve ZigZag denemesi ancak olmuyor ve Seth ile Dean bir anda Triple Powerbomb pozisyonuna alıyorlar onu! KALDIRIYORLAR VE TRIPLE POWERBOMB! BU SEFER BİTTİ! 1........2........3!

Kazanan: The Shield

Shield kazanıyor! Üçlü ringde birbirlerine sarılıp seviniyorlar. The Shield bir süre sonra ringden ayrılıyor. Ziggler ve McIntyre ringde, Strowman ise dışarda. Strowman baya sinirlenmiş görünüyor ve ringe giriyor. Strowman burnundan soluyor! Strowman, Ziggler'ı saçından tutup kaldırıyor VE RUNNING POWERSLAM! Strowman ringde kükrüyor ama ARKASINI DÖNDÜĞÜNDE CLAYMORE! MCINTYRE, BUGÜN STROWMAN'A İKİNCİ KEZ CLAYMORE'U GEÇİRİYOR! Dogs of War darmadağın! McIntyre hemen ringden iniyor ve oradan ayrılırken McIntyre'ın müziği arenada yankılanıyor. Girişte, Strowman'a bakıyor bizde maçtan görüntüleri izlerken bu haftalık RAW'un sonuna geliyoruz!
imza

punjabi munday jithay jaan uthay cha jaan. vadi to vadi vekho mushkalan karan asan. shairan di qaum apa, shairan di qaum apa. shairan di qaum saday hoslay rehnday mahan. choti umar to hi khatray day palay shooq. kissay to dar janva, ay jind jeenda nai. khoon da pyasa ho, hor koi sher penda nai. sutlaj beas, tay jehlum to lay ravi, chanab. nasan ch venday mil ban kay roh e punjab. meray tu sikho kinvay sheran vango jini jind. sarkar raj, sardari meri panj pind. gardan katadaan par sir na kadi jhukanva. betha tayar boti boti tuadi nooch khanva

declarer of the happy maharaja day
your most prestigious wwe champion of the last decade with 185 majestic days
the maharaja
The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil