GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 24-10-2018, 21:00   #1
Mr Lürsoy the Gentleman
Matt Sydal Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: OraleTown
Konular: 1112
Favori Güreşçisi: Tenille Dashwood
Rep Puanı: 105368
Rep Derecesi: Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart NXT UK 2. Bölüm CANLI İNCELEMESİ

Hazırlayanlar: Alpipililer
(Matt Sydal Guy / Alpi Sr
World Class Maniac / Alpi Jr)

İkinci bölümde yine canlıyız. Şovu açan isim El Ligero oluyor, rakibi ise Wild Boar. Bakalım günde 86 saat güreşen El Ligero, karşısına çıkan vahşi ayıyı avlayabilecek mi? (Maçı Sr'ın değil Jr'ın yazması)

"Wild Boar" Mike Hitchman vs. El Ligero

Hitchman tekme tokat başlıyor ama Ligero atletizmi ile ayak uyduruyor, hızlı bir hurricanrana yapıp standing moonsault ile tamamlıyor. Hitchman üzerine koşuyor kalkınca ama Ligero bir dirsek sonrası köşeden dropkick ile atlıyor, tuşu bulamıyor tekrar. Boar onu köşeye fırlatınca spear yapıyor ve exploder suplex, tuşu bulamayınca chinlock bağlıyor. Ligero kurtulunca üzerine koşuyor, iki clothesline vurup iplerden de dropkick ile tamamlıyor. İplere yönelecekken Hitchman onu sırtlıyor ve yüzüstü yere attıktan sonra senton, köşede de cannonball! Ligero'yu iplere yolluyor ve pop-up powerbomb! Ama bunda da tuş yok. Ligero kalkınca köşede üzerine koşuyor ama Ligero onu köşeye çarptırıyor, Hitchman dönünce bacağına superkick ve iplerden de springboard tornado ddt! Tuş!

Kazanan: El Ligero

Wild Boar kalıbındaki bir adamın Ligero'ya yenilmesi? Sr mutlu, seyirciler mutlu.

,

İkinci maçtan önce bir video izliyoruz, ardından da hanımlarımız Dakota Kai ve Killer Kelly sırayla ringe geliyor.

Killer Kelly vs. Dakota Kai

Siz birbirinize vurmayın, kıyamam. Lock-up'tan Kelly üstün çıksa da Kai çabuk kurtuluyor, Kelly üzerine koşunca schoolboy'a yatırıyor, tuş bulamayınca double foot stomp, arkasından da penalty kick! Ama tuş yok. Jawbreaker ile kalkıyor Kelly, köşede Kai'ye forearm vurup bicycle ile tamamlıyor, bu da tuş getirmedi. Kelly surfboard'dan ilginç kilitler bağlasa da Kai pes etmiyor, Kelly ona bir vertical yaptıktan sonra köşede de basement dropkick yapıyor. German için kaldırınca Kai roll up'a çeviriyor ama kalktığı gibi Kelly'den german suplex! Köşede Kai Kelly'i çarptırıyor, kalkınca heel ve pump kick'ler vuruyor. İkişer tane de face wash! Son olarak da Kaio Driver! Tuş.

Kazanan: Dakota Kai

Galibiyetine dair röportaja alıyorlar onu hemen.

Eleman: Dakota kai, NXT UK Debutunu Killer Kelly karşısında etkileyici bir galibiyet ile yaptın, nasıl hissediyorsun?

Dakota Kai: Acayip harika hissediyorum. Naber NXT UK! Yıllarca Avusturalya, Amerika, Yeni Zelanda, Japonya’da güreştim, ama hiçbir şey sizlerin önünde, UK Seyircisi önünde güreşmenin yerini tutamaz. NXT UK Women’s Championship için benim de bir şansım var. NXT veya NXT UK olması fark etmez. Ortada büyük bir kemer varsa ben onun için adayım. Bunun için de önüme çıkan herkesi tekmelemeye hazırım!

,

Arada Eddie Dennis'in bir promosunu daha izliyoruz, geçen haftanın devamı diyebiliriz.

Eddie Dennis: Benim adım Eddie Dennis, geçen sefer konuşurken Mark Andrews ve Pete Dunne’dan bahsettim. Onlarla aramızda hep bir yaş farkı oldu, ben 30lu yaşlarda kariyer arayışındayken ve okul müdürü iken bu 2 adam hala anne babasıyla yaşıyor. Amerika’ya ya da Japonya’ya gidiyorlar. 2017 Ocak ayında oturup izlemekle yetindim, onlar ise WWE’nin ilk UKC turnıvası için güreştiler. Sadece izlemek zorunda kaldım, onların hayalini gerçekleştirmesini, ben olmadan. Kendinize bir sorun, sence nasıl hissediyor olabilirim?

,

Duyurulduğu gibi Zack Gibson reisimiz her şeyimiz promo kesmeye geliyor. Seyircinin yoğun yuhalaması var her zaman olduğu gibi xd. Aldırmadan başlıyor kral.

Zack Gibson: Ben Liverpool’un 1 numarası Zack Gibson! Yakında dünyanın 1 numarası olarak tanınacağım. Ama daha önemlisi çok yakında NXT UK’nin 1 numarası olarak tanınacağım. Royal Albert Hall’da Jack Gallagher’ı yendim, Royal Albert Hall’da Flash Morgan Webster’ı yendim ve Royal Albert Hall’da Travis Banks’i yendim. İşte burada duruyorum ve 2018 WWE United Kingdom Championship turnuvası kazananı olduğumu söyleyebiliyorum. 1 gecede 3 maç. Dinlenmek ve hazırlanmak için vakit yok. Yine de 1 gün sonra yeniden ringe çıkıp Pete Dunne ile güreşmek zorunda kaldım. Şu mikrofonun sesini açın. Dinlenmemiş ve hazırlanmaya vaktim olmamasına rağmen Pete Dunne’ı gücünün sonuna kadar zorladım. Taze bir Zack Gibson, allahın her günü taze bir Pete Dunne’ı yenebilir, ve Bruiserweight de bunu biliyor. Bu maç benim ile Pete arasında olmalıydı, fakat Pete Dunne ile birlikte bütün Royal Albert Hall seyircisi karşımdaydı. Görüyorsun değil mi, işte bunlar benim önümdeki bütün fırsatların harcanması için çaba gösteriyor. Peki hak ettiğim rövanşı verdiler mi? Hayır! Onun yerine hiçbir şey hak etmeyen Noam Dar gibi elemanlara maç vermekle meşguller. Hazırlanmak için haftaları vardı ama buna rağmen maçta parmağı bile yerinden çıktı. Pete Dunne, bu insanları boşver, çünkü seninle bir kez daha yüzleştiğimde sonuç çok farklı olacak. Bu brandi gelecekte en iyi yerlere ben taşıyacağım, bu brandin geleceği benim ve işte bu adamın etrafında bir brand kurabilirsiniz. Noam Dar gibi elemanlarla değil. Noam Dar Cruiserweight Classic için yüz karası, 205 Live için yüz karası ve NXT UK için yüz karası. Google görsellerde aradığınız zaman bileğindeki gül dövmesini öptüğü birçok sokuk fotoğraf bulabilirsiniz.

Konuşmalardan rahatsız olan Noam Dar alanda varlığını belli ediyor. Üstünü falan çıkarıp ringe yaklaşıyor, kavga mı çıkacak?? Ama hayır, menejerimiz Johnny "hoşgeldin dede" Saint onları bölüyor ve olaya el atıyor.

Johnny Saint: Hey! Aklınızdan bile geçirmeyin. İkiniz de ofisime geliyorsunuz, derhal! Ofisime, hemen!

Vallahi kötü oyunculuk habibi. Haftaya main eventimiz bu mu olacak yoksa? Bu segment de Saint sayesinde olaysız sona eriyor.

,

Yetmez gibi bir promo daha. Hadi bakalım.

Eleman: Travis, Seni en son Royal Albert Hall’da görmüştük, NXT UK için nasıl hazırlanıyorsun?

Travis Banks: Kiwi Buzzsaw olarak karma dövüşteki gibi antrenman yaptım, çünkü karma dövüş benim buralara gelmemi sağlayan şey. Günün birinde çok şey başaracağım ama Royal Albert Hall’da başıma gelenler hala aklımdan çıkmıyor. Joe ve Mark Coffey kardeşler, ilk kurbanım sizler olacaksınız.

,

Ashton Smith alanda, eli havada kalan bir seyirciye geri dönüp selam veriyor. Delikanlı kasa. Rakibi Tucker da geliyor.

Tucker vs. Ashton Smith

Lock-up'lardan Smith üstün çıkıyor ama Tucker diziyle ipleri eline alıyor, Smith'i köşeye çarptırıyor ama Smith dirsek ile karşılık veriyor, roll-up'tan sonuç gelmeyince Tucker'dan tam karnına superkick Smith'in. Headlock bağlıyor, Smith ayaklanınca iplerden geriliyor, karşılıklı schoolboy'lardan sonuç yok. Tucker yine choplarla üstünlüğü eline alıyor, Smith onu sonunda köşeye atıyor ama Tucker iplerin arkasına saklanıyor. Hakem Smith'i durdururken Tucker'dan ani bir forearm, adilik. Superplex sonrası da headlock bağlıyor tekrar, Smith çabuk ayaklanıp belly to back suplex yapıyor. Tucker kalkınca superkick vuruyor, bir tane daha deniyor ama Smith'den bicycle kick! Köşede de high knee, iplerden gerilip bir de big boot! Son olarak da Ripcord DDT! Tuş.

Kazanan: Ashton Smith

Smith tertemiz kazanıyor.

Bir Danny Burch videosu giriyor araya, haftaya debut yapacağını öğreniyoruz. Ayrıca haftaya Zack Gibson ile Noam Dar da karşı karşıya gelecekler!

,

Main eventimiz ta 2017’deki UKC’den bir rövanş niteliğinde. Yanılmıyorsam yarı finaldeki Tyler Bate vs Wolfgang maçını tekrar izleyeceğiz. İlk olarak Wolfgang geliyor her zamanki gibi chill. Ve güreşin gerçekten wonderkid’i Tyler Bate alana giriş yapıyor havlusu boynunda. Tezahüratlar eşliğinde başlıyoruz, hepsi de Bate lehine.

Wolfgang vs Tyler Bate

b i g s t r o n g b o i ve Wolfgang klasik kilitlerle başlıyorlar maça, Wolfgang arada uluma tauntunu atmayı ihmal etmiyor. Bate kafakilide almışken Wolfgang kaldırıp aprona bırakıyor kargo teslim eder gibi :d Bate yürek yemişçesine Test of Strenght’e davet ediyor rakibini! Deli oğlum bu. Knuckle Lock’a tutuşuyorlar, Wolfgang bastırsa da Bate hala geri yıkılmamış durumda. Bate bu sefer bastırıyor! Bate kendini yere bırakıp elini de kurtararak Dropkick atıyor, çakala bak. Seyirci Wolfgang’i sevmiyor herhalde chant atan yok. Bate bir hışımla koşarken Wolfgang kaldırıyor ve yüzüstü yere bırakıyor. Ardından alıyor sazı eline. Kurtçete be kardeşim. Üzerinize afiyet kum torbası gibi davranıyor rakibine. Bate aparkatlar vurarak nefes alıyor ama Wolfgang kendi aparkatlarıyla yerle yeksan ediyor onu. Ayısarılması ile nefesini kesiyor. Bate çok zeki hareketlerle kurtulup boksör yumrukları fırlatıyor, bir de diz çakıp Diving Uppercut vuruyor. İplerden sekmeli Lariat’ı vuruyor ama Wolfgang ayakta! İkincisi geliyor yok, üçüncüsü geliyor anca dizinin üzerine çöküyor wolfie. Bate omzuna alıyor ve Airplane Spin için dön baba dönelim. Bırakıyor yere ve Running Shooting Star Press yapıyor, tuş yok. Güzel bir tek taraflı sekans izledik. Bate yeniden Diving Uppercut denerken bu sefer havada yakalanıp Suplex’i yiyor, bir de Spear yapıyor Wolfgang! Maçı bitirmek için ise yeterli değil. Wolfgang köşeye çıkıyor gözünü karartmış besbelli. Bate yanına gidip Suplex denerken yerde buluyor kendini ama Wolfgang’in Senton Bomb denemesinden kaçıyor, hemen bir Rolling Capo Kick vuruyor ardından da Tyler Driver ’97! Tıpkı geçen seneki gibi yine aynı hareket ile tuşu buluyor, ilk şampiyon yine kazanıyor!

Kazanan: Tyler Bate

Güzel maç izledik, Bate zaten default olarak 3,5 yıldızlık performans ortaya koyuyor, gerisi rakibin uyumuna bağlı. Haftayı böyle kapatıyoruz, feudlar da yavaştan şekilleniyor. 4 hafta sonra buralar alevler içinde olacak. Keyifli okumalar, Alpipililer sundu.

Konu Matt Sydal Guy tarafından (24-10-2018 Saat 22:07 ) değiştirilmiştir.
Matt Sydal Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-10-2018, 21:07   #2
Banned
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1386
Favori Güreşçisi: Dillapidated Boat
Rep Puanı: 76065
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

GS maçı olduğundan izleyemiyorum bölümü ama olacak şeylere baktım zaten ve banttan da izlemem gibi. Şimdiden elinize sağlık inceleme için.
Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-10-2018, 21:40   #3
Mr Lürsoy the Gentleman

Rep Derecesi: Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Promo bombardımanının altından başarıyla kalmış bulunmaktayım. Güncel.
Alt 24-10-2018, 21:49   #4
<3 Lucifer <3
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güzelyalı
Konular: 2184
Favori Güreşçisi: Masashi Takeda
Rep Puanı: 120792
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Johnny Saint WWE tarihinin en kötü menajeri olabilir ya o kadar ikna edici bir performans izledik.
imza

"It all returns to nothing, it all comes
tumbling down, tumbling down, tumbling down,
it all returns to nothing, I just keep
letting me down, letting me down, letting me down"

komm süsser tod

"everyone is frightened,
of that Derby pride."
World Class Maniac isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-10-2018, 21:53   #5
Mr Lürsoy the Gentleman

Gibson, Noam, MUTFAK!!
Alt 24-10-2018, 22:02   #6
<3 Lucifer <3
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güzelyalı
Konular: 2184
Favori Güreşçisi: Masashi Takeda
Rep Puanı: 120792
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

#WolfgangPushlayın
imza

"It all returns to nothing, it all comes
tumbling down, tumbling down, tumbling down,
it all returns to nothing, I just keep
letting me down, letting me down, letting me down"

komm süsser tod

"everyone is frightened,
of that Derby pride."
World Class Maniac isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-10-2018, 22:05   #7
pmc
KevinOwensKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 55
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 842
Rep Derecesi: KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.

Paşam yine kaybetmiş artık yeter kardeşim dayanamıyorum ne zaman paşamın kazandığını göreceğim.
imza

KevinOwensKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-10-2018, 22:08   #8
Mr Lürsoy the Gentleman

b ü y ü k g ü ç l ü o ğ l a n yine rakibine aman vermedi. Kurtçete'ye de üzülmedik değil.
Alt 24-10-2018, 22:11   #9
The Cleaner
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Malatya
Konular: 390
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 20050
Rep Derecesi: CurbStomp WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.CurbStomp WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.CurbStomp WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.CurbStomp WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.CurbStomp WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.CurbStomp WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.CurbStomp WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.CurbStomp WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.CurbStomp WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.CurbStomp WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.CurbStomp WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Killer Kelly'nin kaybetmesi üzdü. Ayrıca Zack Gibson'ın aldığı Heel Heat yine şaşırtmadı. Elinize sağlık.
imza

İncelemelerim ve Yazılarım

CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2018, 00:37   #10
Stone Pitbull
Genji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 4
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 668
Rep Derecesi: Genji NXT şampiyonu oldun.Genji NXT şampiyonu oldun.Genji NXT şampiyonu oldun.Genji NXT şampiyonu oldun.Genji NXT şampiyonu oldun.Genji NXT şampiyonu oldun.

Kaçırdım mı!? lanet olsun...
imza
Genji isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil