GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 04-11-2018, 22:58   #1
VİP Üye
GüreşTürkiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2010
Mesajlar: 198
Konular: 161
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1383
Rep Derecesi: GüreşTürkiye Ana kadroya çağırıldın.GüreşTürkiye Ana kadroya çağırıldın.GüreşTürkiye Ana kadroya çağırıldın.GüreşTürkiye Ana kadroya çağırıldın.GüreşTürkiye Ana kadroya çağırıldın.GüreşTürkiye Ana kadroya çağırıldın.GüreşTürkiye Ana kadroya çağırıldın.GüreşTürkiye Ana kadroya çağırıldın.GüreşTürkiye Ana kadroya çağırıldın.GüreşTürkiye Ana kadroya çağırıldın.
Standart Yönetim Toplantısında Alınan Kararlar | 14 Eylül - 4 Kasım 2018Merhaba arkadaşlar. Ağustos ve Ekim aylarında açtığımız ve sizin de istek, öneri ve sorularınızı bize sorduğunuz iki konuyu yönetim toplantılarında görüştük. Yönetim kurulumuzca alınan kararlar şu şekilde:

* Cezalar hususunda yıllardır mevcut olan bir ceza puanı sistemi var zaten. İnsiyatif alınarak verilen cezalar genel olarak sistemin de üstünde olan cezalar ve bu cezalar verilirken yönetim ekibi gereken temasları kendi içinde yapmakta. Çok ekstrem durumlar haricinde ceza sistemi normal şekilde işlemektedir.

* "Tarihte Bugün" temalı konular dönemsel olarak artışı ve düşüşü olan konular. Yönetim tarafından gerek görüldüğü taktirde bu konular tek gün altına toplanabilir.

* Transfer haberlerinin çokluğu hakkında yaz transfer sezonu kapandığı için herhangi bir işleme gerek görülmedi. Bu konu ara transfer döneminde görüşülecek.

* Tahrik vb. olaylarda ceza sistemi uygulanmaktadır ve uygulanmaya devam edilecektir.

* Forum saati düzeltildi.

* RPG şovlarının navbarda yer alması RPG ekibine bağlı bir konu, yönetimin takibi bir yerde olanaksız. Eğer ekipten bu yönde bir istek gelirse gereken yapılacaktır.

* İncelemeler hususunda ana sorumluluk bölüm moderatöründedir. Fakat şu anda halihazırda bir moderatör olmamasından ötürü yönetim bu konuyla da ilgilenmektedir. Görüşlerinizi bölüm üzerinden iletebilirsiniz.

* Şikayetlere geri dönüş konusunda moderatörler gerekli gördükleri taktirde üyelere geri dönüş yapabilirler.

* Kızgın emoji eklenebilir.

* Forum içinde sıkıntı yaratabilecek konular yönetimimizce takip edilip bu konudaki ters durumlarda üyelerimizin şikayet butonunu kullanması beklenmektedir.

* Spor bölümünde körü körüne karşıt(anti) tarafları olabildiğince uzaklaştırmaya çalışıyoruz.

* "Şov İddialarınız" konularında verilen vaatlerin gerçekleşmemesi yönetimin denetiminde değil. Vaadi verenin vicdanına kalmış bir konu.

* Bildirim konusu zaman harcanması ve eklenti gerektiren bir konu. Dileyenler Tapatalk uygulamasında mevcut olan sistemi kullanabilirler.

* Forum temasındaki ton farkı halledilmeye çalışılacak.

* Spoiler mevzusu hakkındaki "Yönetimden Kısa Duyurular Defteri" üzerinden duyuru yapılacaktır.

* Fazladan atılan ve konu amacının dışına sapmış vs. mesajları bize bildirmeniz taktirde gereken işlem yapılacaktır. Yöneticilerin de verimli zaman geçirebilmeleri adına takip mekanizması üretmek mümkün değil.

* Benzer ya da aynı soruların konu açılma vakti çok yakın süreler olmadığı sürece herhangi bir birleştirme işlemine gidilmesine gerek duyulmamakta. Soru konuları görüşlerinizi belirtmek ve ufkunuzu açmak konusunda önemli bir husus.

* Katı bir engelleme sisteminin forum ortamına zarar verebilecek olması nedeniyle mevcut engelleme sisteminin devam etmesi kararlaştırıldı.

* Rep derecelerinin tekrar düzenlenmesi konusunda yönetim ekibince bir çalışma yürütülecektir.

* Güreş basınındaki kişilerin görüşlerinin "Güreş Hakkında" alt forumunda tartışılmasına devam edilmesi kararlaştırıldı.

* Forum temelli olup başka ortamlarda kurulacak olan gruplar hakkındaki tasarruf yönetime ait olup gerektiği durumlarda işlem yapılabilir.

* Dark tema betadan tam sürüme geçiş yapabilir.

* Turnuva düzenlemek için yönetimden beklentide olmanıza gerek yoktur, kendi turnuvanızı organize etmeniz mümkün.

* Şikayet çözümlemede gerekli hassasiyetler hakkında yönetim kuruluna gerekli bilgilendirme yapıldı.

Alınan kararlar bu şekildeydi, herkese iyi forumlar.
GüreşTürkiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2018, 23:16   #2
the Frontman
Nostaljik Adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Nereden: Galata'nın tarihi bohem sokaklarandan...
Mesajlar: 2.655
Konular: 6
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 8069
Rep Derecesi: Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Çok dolu bir toplantı olmuş, yerinde kararlar.
Nostaljik Adam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2018, 23:25   #3
Banned
The Small Dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2017
Mesajlar: 2.569
Konular: 65
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 6755
Rep Derecesi: The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Dark tema kullanıyorum.
Kesinlikle tam sürüm şart hocam. 👍
The Small Dog isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2018, 23:26   #4
Gece Yarısı
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2018
Mesajlar: 3.504
Konular: 30
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 3624
Rep Derecesi: Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.
Standart

Dark Beta'yı burada görüp kullanmak aklıma geldi. Çok hoş gözükse de bir tam sürüm gerekiyor. Bildiğim kadarıyla uzun zamandır betada kendisi.
imza

RPG GWA: Finn Balor
Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2018, 23:38   #5
Banned
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Nereden: Ayr, İskoçya
Mesajlar: 10.525
Konular: 950
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
Rep Puanı: 52550
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Foruma kayıt olduğumdan beri Dark kullanıyorum. Tam sürümü görmek için sabırsızlanıyorum.
ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-11-2018, 23:43   #6
#SimulationTheory
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: Eskişehir
Mesajlar: 3.836
Konular: 61
Favori Güreşçisi: Daryl
Rep Puanı: 39664
Rep Derecesi: Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Kızgın emoji çok iyi olur.
Dark tema kullanıyorum bir sorunum yok ama tam sürümü daha iyi olur herhalde, beklemedeyiz.
imzaRPG: Toru Yano
@YTR
Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2018, 00:23   #7
||Uncle of Joe||
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2015
Nereden: Aksaray
Mesajlar: 14.354
Konular: 1172
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 79552
Rep Derecesi: The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Arkadaşlarımın da katkılarıyla çok verimli bir toplantı yaptık. GüreşTürkiye'nin daha güzel bir yer olması için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz.
imza

- Sorularınız ve görüşleriniz için bana ziyaretçi mesajı veya özel mesaj ile ulaşabilirsiniz. -twitter için buradan
The Rising Generation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2018, 00:33   #8
The Drifter
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2013
Nereden: İzmir, Esbaş
Mesajlar: 48.054
Konular: 2829
Favori Güreşçisi: Elias
Rep Puanı: 75078
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Şu iddia mevzusunu anlamıyorum. Eğlencesine yapılan bir şey. Her şeye de müdahale istemeyin. Adam şu olursa çıplak foto atacağım diyor misal ne yapsın yani yöneyim adamı ifşalasın mı? Ha şu yapılabilir ciddi iddiaların önüne geçilirm ki geçiliyor. En fazla avatar imza gibi gibi basit konulara indirgenir. Ha onu da tutmuyorsa cidden yönetim ne yapsın? Cidden şu iddia konusunda istisnasız her öneri konusunda şikayet edecek ne var?
imza
50 Kitap Okuma KampanyasıRPG: Elias

GTW

1 kez Hardcore Şampiyonluğu
1 kez Intercontinental Şampiyonluğu (Son Şampiyon)

GWA

1 Kez World Heavyweight Şampiyonluğu (İlk Şampiyon)The Sopranos | 1999 - 2007

#ThankYouRoman
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2018, 01:01   #9
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2012
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 11.248
Konular: 361
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 50424
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Hepinize kolay gelsin. Alınan kararları gayet makul buldum. Spoiler konusunda hassasiyete umarım dikkat edilir.
imza


Even through the darkest days,
This fire burns always (always).
This fire burns (fire burns) always.

Always (always).
Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2018, 22:23   #10
killer instinct
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2010
Nereden: Alanya
Mesajlar: 26.229
Konular: 3162
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Puanı: 62804
Rep Derecesi: The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Toplantıya katılan tüm delegelere ve kıymetli önerileri için üyelerimize teşekkürler.
imza


"...tüm amacımız sonraki senelerimizde kalitemiz, tecrübemiz ve farklılıklarımızla; emsallerimiz arasında, gelecekte ülke çapında profesyonel güreşi daima canlı tutan güreş platformu olmak."Forumumuz en iyi Mozilla Firefox'ta görüntülenir.

Herhangi bir problem, sorun gördüğünüz yerde cevap vermek yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.
Kendiniz karşı tarafı uyarmaya yada sorunu çözmeye kalkışmayınız.
The Peep's isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.