GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 09-11-2018, 01:46   #1
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 2872
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 133985
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart ROH TV #372 Şov İncelemesi

Yayın Tarihi: 5 Kasım 2018, Pazartesi

HONOR... IS... REAL!

Geçen hafta Bully Ray ve Flip Gordon arasında yaşananları hatırlayarak başlıyoruz. Bu gece Flip Gordon'ın seçtiği adamla Bully Ray'in adamı Silas Young karşılaşacak ve kazanan taraf diğer tarafa istediğini yapacak.

Philadelphia'da ECW Arena'dayız! Ve şova Pick Your Punishment maçı ile başlayacağız. İlk olarak müziksiz şekilde Bully Ray geliyor. Elinde turuncu bir kağıt var ve Bobby Cruise'ün lafını keserek geliyor ve mikrofonu alıyor. Sonra da Cruise'u kovuyor.

Bully Ray: Defol şimdi ringden. Bu maçı sen ayarlamadın, ben ayarladım. Ve onlara da nasıl bir maç olacağını ben açıklayacağım. Pick Your Punishment! (Cezanı Seç!) Gayet basit. Ben bir adam seçerim, Flip Gordon bir adam seçer. Ben Silas Young'ı seçtim. Eğer Silas maçı kazanırsa Flip'e ne yapmak istersem onu yaparım. Ve tanrıya yemin ederim Flip Gordon'ın adamı kazanırsa Flip Gordon bana istediğini yapabilir. Bunu yapmak için daha fazla bekleyemeyeceğim. Benim adamım, "Son Gerçek Adam" Silas Young!

Silas Young girişini yapıyor. Şimdi de Flip Gordon geliyor elinde mikrofonla. Onun da elinde bir zarf var Bully Ray'in cezası da orada yazıyor. Flip Colt Cabana'ya bakıyor sanki onu seçecekmiş gibi. Colt Cabana da oraya gidip Flip'le el sıkışıyor ve ikili birlikte ringe ilerliyorlar ve giriyorlar.

Bully Ray: Dalga geçiyor olmalısın. İstediğin kişiyi seçme hakkın var. Ve sen de gidip Vegas'ta sizi yendiğimiz masa maçındaki partnerini mi seçiyorsun? Kaderini onun ellerine mi teslim ediyorsun? Sen gerçekten aptalsın Flip. Artık orduda olmama sebebin de bu!

Colt Cabana: Büyük bir ağzın var Bully. Burada bulunmamın iki sebebi var. İlki, Flip'i ne pahasına olursa olsun savunurum tamam mı? İkincisi... Beni dinle! İkincisi, Flip'in seçeceği partner gelirken burada olmak istiyorum ve o partnerin ben olmadığımı gördüğünde yüzünün alacağı şekli görmek istiyorum. Ve tabi bir de şu adamı gördüğünde...

Işıklar gidiyor ve SANDMAN! SANDMAN! SANDMAN! Sandman seyircilerin arasında! Birasını seyircilere içire içire geliyor elinde de kendosu var! Reklamlara gidiyoruz o gelirken. Döndüğümüzde Sandman Flip Gordon tişörtü ile ringde. Maç başlıyor.

Pick Your Punishment Match
Sandman vs. Silas Young

Silas hemen saldırıyor ama Sandman sıyrılıp kendoyu Silas'ın karnına geçiriyor. Sanman bir darbe daha vurup tuş deniyor ama Silas kurtuluyor. Sandman şimdi yumruklar atmaya başlıyor kafasına rakibinin. Sandman Silas'ı dışarı atıyor ve orada yumruklamaya devam ediyor. Silas karşılık vermeye çalışıyor ama Sandman dövmeye devam ediyor. Sandman Silas'ı yatırıp yumrukluyor ve sonra merdiveni alıyor ve Ladderplex! Sandman Silas'ı ringe sokup tuş deniyor ama başarısız. Sandman merdiveni köşeye yaslıyor, Silas bir anda hareketleniyor ve Sandman'i merdivene yapıştırıyor. Silas merdiven darbesi vuruyor Sandman'in karnına ve seyircilerle alay ediyor. Silas dominasyona devam ediyor, Sandman yumruklarla karşılık vermeye çalışsa da Silas tekme ve yumruklarıyla üstün çıkıyor. Silas masa alıp ringe sokuyor, o esnada Sandman de merdiveni köşeye yaslıyor. Sonra Silas'ı etkisiz hale getirip masayı köşeye yaslıyor. Merdiveni alıp Silas'ın üstüne yatırıyor ve sonra köşeye çıkıp Senton Bomb! Merdivenin üzerine yaptı! Tuşa gidiyor 1-2... Silas attı! Sandman kendo ile saldırmak istiyor ama Silas sıyrılıp bir tekme atıyor ve kaldırıp Misery vuruyor! 1-2-3!

Kazanan: Silas Young **. Sandman'in geri dönmüş olması muhteşem ama keşke farklı bir şekilde kullanılsaydı ya da bu olay TV şovu için harcanmasaydı. Her şeyi kesik kesik izlemek zorunda kaldık. Maçın iyi geçmesi gibi bir beklentim yoktu zaten ve kendi açımdan şaşırtıcı bir şekilde Silas kazandı. Maçtan sonra yaşananlar Bully ve Flip arasındaki hikayenin resmen zirvesi oldu ve aslında Flip Gordon bu segmentle birlikte ROH seyircisinin gözünde bambaşka bir noktaya erişti. Görünen o ki önümüzdeki sene -hele The Elite şirketten ayrılırsa- Flip Gordon için çok parlak olacak.

Silas Young sevinirken reklamlara gidiyoruz ve sonrasında şov tekrar başlayacakken ROH bir uyarı yayınlıyor. Birazdan gösterilecek görüntüler rahatsız edici olabilirmiş, evde denenmemeliymiş vs. Bakalım ne olacak?

Bully Ray reklam esnasında Flip'in cezasını açıklamış. Ceza: Sandman'in kendo stick'i ile Flip'e 10 vuruş. Bully arada vurmaya başlamış ve hala devam ediyor. ROH bir uyarı daha geçiyor, yayın için sensör uygulanıyormuş. Bu arada Gresham ve Burger gelmiş olanları izliyorlar. Flip darbeleri almaya devam ediyor. (Kesilmemiş görüntüler Honor Club'daymış). Bu esnada Bully konuşuyor.

Bully Ray: Tek yapman gereken "I Quit" demek. Tek yapman gereken bu oğlum. Sadece "I quit" de ve ben de bu işi bırakıp binayı terk edeyim ve seni yalnız bırakayım. Sadece "I quit" de.

Flip Gordon: Asla!

Bully Ray yedinci darbeyi de vuruyor. Şimdi SCU da geliyor. Bully'yi ikna etmeye çalışırlarken Flip Bully'ye tükürüyor ve Bully 8. darbeyi vuruyor. Ve şimdi de Cody ve Young Bucks geliyor! Cıdy ceketini çıkarıp ringe dalıyor ve Flip'e destek veriyor. Seyirciler de Flip'e tezahürat yapıyorlar. Flip sonraki vuruş için hazırken...

Bully Ray: Hey Brandi, sıradaki senin için!

Bully dokuzuncuyu da vuruyor ve Flip'e tekrar pes etmesini söylüyor.

Flip Gordon: Seni si***im

Seyirciler coştu! Son vuruşu bekliyor Flip, kollarını açıyor... Bully sopayı bırakıyor ve Low Blow! Kral adamsın vesselam. Herkes bir anda ringe dalıyor ve Bully kaçıyor ringden. Böylece sona eriyor segment.

HONOR... IS... REAL!

Kenny King main event için hazırlanıyor. Sırada Women of Honor maçı var.

Karen Q, Dr. Britt Baker & Kelly Klein vs. Jenny Rose, Madison Rayne & Sumie Sakai

Sakai ve Baker başlıyor ve el sıkışıyorlar. Lock up ile başlıyorlar, Baker köşeye kadar itip salıyor. Sonra Sakai ondan sıyrılıp mongolian choplar vuruyor. İplere gidip geliyorlar birkaç kez, Baker bir forearm ve running knee geçiriyor ve Rings of Saturn bağlıyor. Sakai tuşa getiriyor, Baker kurtuluyor. Sakai bir running knee geçirip tuş deniyor ama Baker kurtuluyor tekrar. Devamında Baker bir slingblade ile tuş deniyor ama yine olmuyor. Baker iplerden gelirken Karen sert bir şekilde tag alıyor ondan ama girdiğine pişman oluyor çünkü Sakai onu yatırıp sırtında tepiniyor. Sonra Rose tag alıyor ve Karen'a headlock bağlıyor. İplerden sekiyorlarve Rose shoulder tackle'lar ile yıkıyor. Rose armdraglerden sonra kilitlere devam ediyor ve Rayne tag alıyor. Rayne de kol kilitlerine devam ediyor ve bir köprüyle tuş deniyor ama başarısız. Karen bir tekme atıp üstünlüğü alıyor ve suplex deniyor, Rayne northern lights suplex ile tuşa gidiyor ama heel takım bozunca herkes birbirine dalıyor. Reklamlar. Döndük ve Karen Sumie'ye kilit bağlıyor. Sakai iplere gidiyor ve bir flying headscissors takeover. Rayne ve Klein tag alıyor. Rayne parçalıyor resmen. Karen da geliyor ve Rayne'den ona bir Crucifix Bomb! Karen dışarı çıkıyor ve Sumie'den ona missile dropkick! Klein aprondaki Baker'ı düşürüyor yanlışlıkla ve Rayne Klein'a Ripcord Cutter! Rose tag alıyor ve Klein'ı yatırıp yumruklar atıyor. Klein geri dönüyor savaşıyor ama Rose'den codebreaker ve devamında abdominal stretch. Klein zorlana zorlana Baker'a gidiyor ama Baker tag almak için uğraşmıyor bile. Klein sonunda kendisi kurtulup Baker'a çıkışıyor ama Baker'ın umrunda değil. Klein dönünce Rose Klein'a bir suplex yapıyor ve sonra paket edip tuşluyor.

Kazananlar: Jenny Rose, Madison Rayne & Sumie Sakai **1/2 Pek bir şey ifade etmeyen idare eder bir maçtı.

HONOR... IS... REAL!

The Kingdom bir yerlerde. İlk olarak korkunçlu Vinny çıkıyor.

Vinny Marseglia: (Ringin altında) Hey Lethal, bu tanıdık geliyor mu?

Matt Taven: Hey Lethal, bu gördüğün kırmızı balonlar ben senin içinde yaşadığın o küçük baloncuğu patlatıp sana gerçek dünya şampiyonunun kim olduğunu göstermeden önce göreceğin son şeyler!

TK O'Ryan: Oo bir de sürpriz partnerin var ne kadar korkutucu! Git ve Will Ospreay'i çağır.

Vinny Marseglia: Kimi seçersen seç, önce ringin altını kontrol et.

HONOR... IS... REAL!

Sırada main event var. Kenny King ve Cody karşılaşacak, Jay Lethal yorumcu masasında.

Cody vs. Kenny King

Lock up'la başlıyorlar ve sonra karşılıklı kilit denemeleri oluyor. Sonuç çıkmıyor ve karşılıklı ayağa kalkıyorlar. Şimdi birbirlerine temkinli yaklaşıyorlar ve tekrar kilit denemeleri olduktan sonra King shoulder tackle ile yıkıyor ve taunt yapıyor. Tekrar ayaklanıyorlar ve kilit denemelerine devam ediyorlar, King şimdi de hip toss yapıyor ve tekme-yumruklarla devam ediyor. İplere yolluyor ama Cody yatıp tokat atıyor ve vertical face first suplex yapıyor. Tuş 1'de kalıyor. Cody King'in sol koluna çalışıyor ve iplere yolluyor ve o esnada King iplerden gerilirken kendini yere atıyor ve hakeme "beni Brandi düşürdü" diye yalan söylüyor. King aprona geçiyor ve Cody onu orada tutup flatliner vuruyor ring içine, tuş denemesi 2'de kalıyor. Kalktıklarında King bir tekme atıyor ama devamında Cody King'i iplere yüz üstü çarptırıyor. King kalkınca hakem görmüyorken kendine tokat atıyor ve yine Brandi'yi suçluyor. Cody hakemle tartışırken King sert bir yumruk geçiriyor ona. Dışarı çıkıyorlar ve King biraz dövüp tekrar ringe sokuyor. Suplex yapıp art arda yumruklar vuruyor ve tuş 2'de kalıyor. Reklam. Döndüğümüzde birbirlerine karşılıklı darbeler kaçırıyorlar ve double clothesline ile ikisi de yerde kalıyor. Kalkıyorlar yavaşça, Cody forearm ve devamında snap powerslam yapıyor. Tuş gelmiyor yine. Cody Disaster Kick ile tuşa gidiyor ama King yine son anda kurtuluyor. Kalkıyorlar ve King hemen kaldırıp cheen checker yapıyor ve köşeye tırmanıyor. Cody de hemen çıkıyor oraya ve Cody'den Superplex! Cody tuşa gidiyor, 2'de kurtuluyor Kenny King! Cody Cross Rhodes için tutuyor ama King kurtulup Cody'nin ensesine bir tekme geçiriyor ve sonra roll up'a alıp ayaklarını da ipe yaslıyor ama hakem görüyor. Cody koşuyor ona ve King low bridge ile dışarı atıp twisting plancha yapıyor. Cody'yi ringe sokuyor iplerden sekiyor ama Cody onun altından geçiyor. King yakalayıp spinebuster ile tuşa gidiyor ama Cody yine kurtulmayı başarıyor. King kocasını destekleyen Brandi'nin kafasına dirseklik fırlatıyor. Brandi sinirlenip aprona çıkıyor, hakem onunla ilgilenirken King kenardan kemeri alıp Cody'e atıyor ve kendini yere bırakıyor. Hakem Cody'yi sorgularken diğer hakem geliyor ve King'in hile yaptığını söylüyor. King sinirleniyor ve hakem Todd Sinclair'a yumruğu gömüyor! Hakem Paul Turner da maçı DQ ile bitiriyor.

Kazanan: DQ ile Cody ***1/4. Hoşuma giden bir maç oldu. Aslında şov klasik Cody maçıydı ama King'in heel hareketleri keyiflendirdi beni ve sıkılmadan izledim açıkçası. Sanırım bu maç Cody'yi direk contender yaptı ama Kenny King de ileriki zamanlar için çok ciddi bir heel aday olduğunu göstermiş oldu. Şu an Lethal'ın karşısında Cody, King, Taven ve son olarak Survival of the Fittest turnuvasını kazanan Scurll gibi ciddi rakipler var ve bunlara yenileri de eklenebilir. Lethal eğer bu rakiplerin hepsini birer birer ekarte edip kemeri ile G1 Supercard'a ulaşabilirse benim gözümde en büyük ROH şampiyonu statüsüne ulaşmış olur.

Maç biter bitmez King Cody'ye low blow kick vuruyor! Brandi kocasıyla ilgilenirken King Brandi'yi kovmaya çalışıyor. King Brandi'yi saçından tutuyor şimdi ama spiker masasından Lethal uçarak geliyor resmen bunun üzerine! Lethal King'i sakinleştirmeye çalışıyor. King elindeki IWGP US Title ile Lethal'ın sırtına vuruyor şimdi de ve yerde yatan Cody ve Lethal'ın tepesinde taunt yapıyor.

Haftaya şu maçlar var:

Shane Taylor vs. Jeff Cobb
Jonathan Gresham, Jay Lethal & ??? vs. The Kingdom

Şov Değerlendirmesi: Öncelikle Philly seyircisi harikaydı. Maç kaliteleri çok üst düzey olmasa da hikaye bazında gayet iyi bir şov izlediğimizi düşünüyorum. Flip Gordon için harika bir senaryo yazılıyor ve bu gece "pes etmeyen adam" gimmicki iyice oturdu. Bunu ALL IN'de azmiyle göstermişti, şimdi de Bully Ray karşısında cesareti ile gösterdi. Ayrıca bir efsanenin dönüşüne tanık olduk, her ne kadar zevk alarak izleyemesek de. Main event de haftalık şov için gayet iyi seviyedeydi ve Kenny King harika bir heel olmaya devam ediyor. Brandi'nin saçını tutması, kafasına dirseklik fırlatması falan bayağı önemli hareketler düşününce. Bunu WWE'de yapamazsınız, kadın düşmanı şirket diye gömerler. Ama bu olaylarda Brandi'nin de onayı vardır diye düşünüyorum tabii ki. Şov güzeldi, puanım 7/10.
imza
ONUR
MECMUASI

RPG GWA Karakterim: "The Party Peacock" Dalton Castle
Başarılar: İlk GWA Şampiyonu
Eski RPG
Bobby Lashley
1 kez ve son kez Next Generation Şampiyonu

Matt Riddle
Royal Rumble Kazananı
Bound For Glory Tag Team Tournament Kazananı
GTW Tag Team Şampiyonu

Bully Ray
Hardcore Şampiyonu
Golden Globe Şampiyonu
Days of Rising GM'liği

David Starr
Başarı yok

Konnan
Kalisto ve Samoa Joe'nun menajerlikleri
Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2018, 02:09   #2
-
Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 147
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 18313
Rep Derecesi: Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.

Gordon'ı izlemek bana büyük keyif veriyor. The Elite giderse ve Gordon kalırsa yükseliş hızı elbette artar ama WWE, The Elite'e teklif götürüyorsa Gordon'a da mutlaka bir teklif verir diye düşünüyorum. Ellerine sağlık.
imza

We're not here just to take part; we're here to take over.

RPG: Flip Gordon
Cengiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2018, 02:11   #3
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 2872
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 133985
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Cengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Gordon'ı izlemek bana büyük keyif veriyor. The Elite giderse ve Gordon kalırsa yükseliş hızı elbette artar ama WWE, The Elite'e teklif götürüyorsa Gordon'a da mutlaka bir teklif verir diye düşünüyorum. Ellerine sağlık.
2020'ye kadar sözleşmesi var.
imza
ONUR
MECMUASI

RPG GWA Karakterim: "The Party Peacock" Dalton Castle
Başarılar: İlk GWA Şampiyonu
Eski RPG
Bobby Lashley
1 kez ve son kez Next Generation Şampiyonu

Matt Riddle
Royal Rumble Kazananı
Bound For Glory Tag Team Tournament Kazananı
GTW Tag Team Şampiyonu

Bully Ray
Hardcore Şampiyonu
Golden Globe Şampiyonu
Days of Rising GM'liği

David Starr
Başarı yok

Konnan
Kalisto ve Samoa Joe'nun menajerlikleri
Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2018, 02:15   #4
-
Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 147
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 18313
Rep Derecesi: Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.Cengiz Şirketin yüzü artık sensin.

Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2020'ye kadar sözleşmesi var.
O zaman 1 seneliğine Elite'siz ROH'da kendini daha iyi seviyelere çıkartır gelir buraya.
imza

We're not here just to take part; we're here to take over.

RPG: Flip Gordon
Cengiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2018, 02:27   #5
fyrsta
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güzelyalı
Konular: 2250
Favori Güreşçisi: Masashi Takeda
Rep Puanı: 132948
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

24 yıl sonra tekrar demek. Maçın bitişinin basitliği haricinde çok beğendiğim bir olay oldu. Sandman'in bu olaya canlı canlı tanık olması ECW fanatiklerini maziye götürmüştür. Flip'in arkasında duran çoğu adam 1 sene sonra burada olmayabilir, Elite'in WWE'ye gitmesi söz konusu ve SCU'nun da ne kadar devam edeceği büyük soru işareti. 1 sene sonraki Flip'i merakla bekliyor olacağım.
imza

"ter sampaikanlah"

three decades of life in the deathmatch wrestling.
before onita, after gage, now janela

真言立川 - shingontachikawa
ghastly funeral theatre

World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil