GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-11-2018, 23:38   #1
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1101
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 281898
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart 12 Kasım 2018 RAW - Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: The Bulldogy, Aschentef, The Purplemaker, Reckless Behaviour, YUKO, Quiet Riot

Şov: WWE Monday Night RAW
Bölüm: #1329
Şirket: World Wrestling Entertainment (WWE)
Tarih: 12 Kasım, 2018 (Pazartesi)
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı
Şovun Yapıldığı Yer: Kansas City, Missouri, USA
Spikerler: Corey Graves, Michael Cole & Renee Young

''Then... Now... Forever...''

Kansas City'deyiz. Ana şovdayız. Hemen açılışta bizim takımlar karşılıyor. Battle Royal maçının gerçekleşeceğini öğreniyoruz. Fakat henüz 3 dakika olmuşken Braun Strowman maçı bölüyor ve tüm takımları adeta ezip geçiyor. Strowman ringin ortasına bir sandalye çekiyor. Ardından ise konuşmasına başlıyor.

Braun Strowman: Bu gece Pazartesi gecesi RAW şovunu, insanlar arasındaki canavar yoluyla izliyorsunuz. Etrafta Baron Corbin'i yakalamaktan bıktım. Corbin eline alana kadar bu ringden ayrılmıyorum.

Stephanie Mcmahon'ın müziği duyuluyor. Kraliçe ringe doğru geliyor.

Stephanie Mcmahon: Brock Lesnar ile çıktığın Evrensel Şampiyonluğu maçından ötürü Corbin'e olan öfkeni anlıyorum. Sinirlenmeye hakkın var ama RAW'ı rehin tutamazsın. Bütün bu sinir ve öfkeyi anlayışla karşılıyorum. Ama büyük resmi görmeliyiz, bu pazar Survivor Series var. Kardeşim Shane dünya kupasını kazanıp kendisini dünyanın en iyisi ilan ederek RAW'ı küçük düşürdü. Sana ve herkese saygısızlık etmesine izin mi vereceksin?

Braun Strowman: (Bağırarak) Shane umrumda değil. Seni RAW'da temsil etmek de umrumda değil.

Stephanie Mcmahon: Ama benim umrumda, bu şovun yetkilisi olarak sen ve herkesin de umrunda olmak zorunda.

Braun Strowman: Bütün saygımla söylüyorum ki beni bir et parçası olarak gördüğünü biliyorum. Birisi beni manipüle etmeye çalıştığında anlarım, fino köpeğin Corbin'i getir buraya.

Stephanie Mcmahon: Seni küçümsemiyorum Braun, sen zeki bir adamsın; bense bir iş kadınıyım. Senin için bir iş teklifim var. Ben istediğimi alırım, sen istediğini alırsın. RAW takımı geride kalan 2 senede Smackdown takımını yendi. Bu pazar bizi yeniden galibiyete taşırsan, istediğini alırsın. Para, uçak, tren, otomobil, ne istersen iste. Sözüm senet değerindedir.

Braun Strowman: Uçak, tren veya diğer dediklerin umrumda değil. Ben Brock Lesnar ile bir Evrensel Şampiyonluğu maçı daha istiyorum.

Stephanie Mcmahon: Pekala.

Braun Strowman: Ama ondan önce Baron Corbin'i istiyorum.

Braun Strowman: Maçın türünü ben seçmek istiyorum.

Braun Strowman: O zaman tamam, Corbin'e söyle sözleşme imzalasın. Başına geleceklerden ben sorumlu olmayacağım.

Stephanie Mcmahon: Bu biraz zaman alabilir, yetkililerle görüşürüm ama buna da tamam. Tek bir şartım var, Survivor Series'e kadar Baron Corbin'in kılına zarar vermeyeceksin. Takım oyuncusu ve RAW'ın gururlu bir üyesi olduğunu kanıtlaman lazım. Sonra istediğini alabilirsin.

Braun Strowman: İnşallah alırım. Eğer almazsam WWE ana binasına gider ve bütün binayı başınıza yıkarım.

Stephanie Mcmahon: Anlaşıldı, kimseyi manipüle etmeye çalışmıyorum. RAW kadrosundaki herkesi motive etmek için burdayım. Canavar, erkek, kadın, şampiyon, makine...

Bad Reputation! RAW Kadınlar şampiyonu Ronda Rousey ringe geliyor.

Stephanie Mcmahon: Bayanlar ve baylar, RAW Kadınlar Şampiyonu..

(Ronda Rousey mikrofonu birden çekiyor.)

Ronda Rousey: Lafıgüzafı kendine sakla Steph. Beni şimdiye kadar olduğumdan daha çok motive edecek birşey söyleyemezsin. Beni şimdiye kadar olduğumdan daha çok motive edecek bir şey söyleyemezsin. WWE'ye geldiğimden beri böyle bir müsabaka istiyorum. Kol nasıl koparılır göstermek için sabırsızlanıyorum. Belki de beklememe gerek yok.

Ronda Rousey mikrofonu atıp Steph'in üzerine yürüyor. Derken Corbin girişte görünüyor.

Baron Corbin: Sakin olman lazım, bi' nefes al. Bütün sinirimizi bu pazarki Survivor Series'e saklamalıyız. Tıpkı Stephanie gibi RAW yeteneklerini motive etmek için burdayım. Shane McMahon dünya kupasını bizden çaldıktan sonra, bir daha küçük düşemeyiz. Kazanmak zorundayız. Rehavete kapılamayız. Bak Ronda...

Baron Corbin elini Ronda Rousey'in omzuna atıyor derken bu yaptığı en büyük hata oluyor ve Ronda Rousey adeta fırlatıyor üzerinde Corbin'i. Ronda Rousey terk ediyor ringi. Baron Corbin hemen toparlanıyor derken arkasında Braun Strowman var. İkili yüz yüze geliyorlar. Stephanie Mcmahon aralarına giriyor ve kavga çıkmasını önlüyor. Strowman son kez söze giriyor.

Braun Strowman: Stephanie'nin fino köpeği olarak geçen zamanlarının tadını çıkar, Survivor Series'den sonra seni öldüreceğim.

Braun Strowman'ın tauntunu izliyoruz. Sırada gecenin ilk maçı var.

Singles Match
Tamina vs Ember Moon

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Tamina maça üstün başlıyor. Ember tekmeler ve Elbowlarla Tamina'yı yıkmaya çalışıyor. Bir enzugiri geliyor şimdi. İplere koşuyor ve Running Elbow. Tuş denemesi 1..2..! Ember Tamina'yı kaldırmak istiyor ama Tamina Elbow'u gömçürüyor ve Body Slam deniyor fakat başarısız. Ember iplere koşuyor ve Running Reverse STO geliyor. Tamina dışarı kaçıyor şimdi. Ember Moon apron'a çıkıp Tamina'nın üstüne doğru koşuyor ve Runing Dropkick! Ember'ın yanına Tamina geliyor. Ember onunla bakışırken Tamina arkadan saldırıyor.

REKLAMLAR

Reklamlardan geliyoruz ve ringdeyiz. Tamina Head Lock bağlamış durumda. Ember lock'tan tam kurtulacak iken Tamina Ember'ı yere yatırıyor ve Knee Drop yapıyor. Tuş denemesi 1..2..! Tamina şimdi Ember'ı köşeye atıp üstüne koşuyor fakat Ember Boot'u vuruyor. Ardından yumruklarla Tamina'yı sersemletmeye çalışıyor. Bir Calf Kick şimdi, bir de Enzugiri ama Tamina Elbow'u gömüyor ve Ember'ı iplere atıyor fakat Ember kolunun altından geçip Nia Jax'e Suicide Dive yapıyor ama Nia engelliyor. Tekrar ringe giriyor ve hızlıca iplere koşuyor. Slingshot Crossbody! Tuş denemesi 1..2..! Tamina köşeye çekiliyor. Ember'dan bir salto ve Jumping Elbow! 3. iplere çıkıyor ama Nia engel oluyor ona. Tamina'dan Superkick geliyor. Tamina 3. iplere çıkıyor ve Superfly Splash!

Kazanan: Tamina

Tamina kazanıyor. Ardından Nia ile galibiyetlerini kutluyorlar fakat Nia rahat durmuyor ve Ember'a saldırıyor. İplere koşuyor ve Running Leg Drop! Ardından ikili ringden ayrılıyorlar.

Dean Ambrose ve Seth Rollins arasında yaşanları izliyoruz. Üzücü. Seth Rollins ringe geliyor. Survivor Series şovunda Shinsuke Nakamura ile karşı karşıya gelecek. Fakat bugün asıl konumuz Dean Ambrose gibi.

Corey Graves: "Dean Ambrose'un şu sıralar odaklandığın konuların çoğunda karşına çıktığı aşikâr Seth, fakat konumuz Survivor Series ve rakibin Shinsuke. Shinsuke'nin her hafta SmackDown Live'da yaptıklarını izlemeni söylememe izin ver. Aklını bu maça odaklamazsan, Shinsuke seni maçta tertemiz bir şekilde yenecektir."

Seth Rollins: "[Gülerek] Beni yanlış anlama, bu Pazar günü zil çaldığında bir lazer ışını gibi Nakamura'ya odaklanacağım tabii ki de. Ama bunlar Pazar günü olacak. Bugün Pazar değil Pazartesi ve bu demek oluyor ki daha önümde 6 günlük vaktim var. Ve bu gece, Kansas City'de bazı cevaplar istiyorum. Bazı nedenleri bilmek istiyorum. Dean Ambrose'un bana saldırdığını, Roman Reigns'i üzdüğünü, hepimizi incittiğini nedenleriyle bilmek istiyorum. Şu an aklımı odakladığım konu bu."

Corey Graves: "Lütfen dinle, ikimiz de Dean Ambrose'u uzun zamandır tanıyoruz. Dean'in mantıklı kelimeler kurarak bir yol katettiği söylenemez. O genellikle konuşmalarının çoğunda şiddete başvururdu ve hâlâ da başvurmaya devam ediyor."

Seth Rollins: "Bak dostum, uzun zamandır Ambrose'u tanıyoruz ve o aptal bir adam değil. Dean Ambrose kesinlikle yaptığı şeyleri neden yaptığını biliyor ve kendince elbetteki nedenleri vardır. Ben de onun böyle bir şeyi neden yaptığını merak ediyorum. Fakat o bunu buraya gelerek yüzüme karşı söyleyecek kadar erkek değil. [Seyirciler oooooo diyor] Ne demek istediğimi anlıyorsun değil mi?"

(Dean Ambrose titantron'da görülüyor.)

Dean Ambrose:[ "Bunları söyleyecek kadar yeterince adamım evlat. Beni adam olamamakla suçlayamazsın, suçlarsan da sana bok yemek düşer. Adamlığımı sorgulayacak olursan da bu soğuktan kurtulmak için içinizi ısıtan o arenaya girip seni Allah yarattı demeden dövecek kadar adamım lan ben! [seyircilerden destek alıyor] Ama bunu yapmayacağım. Çünkü hiçbiriniz bunu izlemeyi hak etmiyorsunuz. Sana da bir açıklama borcum yok. Bu insanlara da bir açıklama borcum yok. Kimseye bir açıklama borcum yok lan benim! Sokaklarda evsiz insanlar görüyorum. Kalabalığın içinden geçerken bana yan gözle bakan insanlar. Bu insanlar ahlâk sahibi olmayan, yerlere tüküren, yüzüme tükürmek isteyen insanlar. Ne zaman beni görseler ismimi yüksek sesle haykırıyorlar ve bana bir şey fırlatmak istiyorlar ve bana bakarak [insanları taklit ediyor] Neden Dean, neden kardeşlerine sırtını çevirdin? Onları sırtından bıçakladın? Neden bu gece diğer gecelerden daha uzundu? Senin yüzünden bütün gece uyuyamadık. [Taklit yapmayı keser]

Sanırım mimarınız bu sefer bütün cevaplara sahip değil ve onun projelerini bozdum, değil mi Seth? Neyi bilmek istersin ha Seth? Belki Dean ile bu kadar çok embesilmiş gibi konuşmamalıydım diye merak ediyorsundur ya da ona bu kadar çok yardıma muhtaç tip gibi davranmamalıydım diyorsundur ya da belki de ne yaptım da bir şeyler ters gitti diye merak ediyorsundur? Ne yaptım da Dean bu kadar değişti diyorsundur? Ya da belki de Dean Ambrose'un başından beri hep aynı adamı oynadığını artık değişmek istediğinin farkına varmışsındır ha? Ben hep çok bencildim ve hep bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın mantığıyla hareket ettim ve bu sayede çevremde olup biten başka şeyleri gördüm. Belki davranışlarımdan ötürü pişmanımdır. Belki vicdan azabı çekiyorumdur. Belki bir gün kardeşlerimin yaptığım şey için beni affedeceğini umuyorumdur. Hayır, aslında ummuyorum.

Gerçek şu ki eskiden The Shield'ı bir aradayken daha güçlü olduğunu düşünürdüm. [Elini yumruk yaparak] The Shield'ın oluşturduğu bu sembolün beni daha güçlü kıldığını düşünürdüm. [The Shield yeleğini gösterir] Bunun beni daha güçlü kıldığını düşünürdüm. Ama gerçek şu ki, meğerse The Shield beni başından beri hep güçsüz kılmış. Sen beni güçsüz kılmışsın, Roman beni güçsüz kılmış. Kardeşiniz olduğum güne bu yüzden lanet olsun! Meğer kardeşinizim diye bütün işin yükünü bana vermişsiniz ve sürekli arkanızı kollayacağım diye beni güçsüz kılmışsınız. Fakat her gün yeni bir gün, yeni bir şans, değil mi? Şanslar yeniden doğabilir. Geçmişimi geri almak için hâlâ şansım var. ŞANSIMI GERİ ALMAK İÇİN ŞANSIM VAR! [The Shield yeleğinin üzerine bidondaki benzini döküyor] Haydi geçmişi yakıp kül edelim. [Burn It Down göndermesi yaparak The Shield yeleğini yanan varilin içine atıp yakıyor] "

Dean Ambrose olay yerinden ayrılırken, Seth Rollins bu görüntüleri izledikten sonra mikrofonu sertçe ringin zeminine fırlatıp arka alanın yolunu tutuyor. ]

Kurt Angle'ın müziği duyuluyor. You Suck! Durun bir dakika! Fake yedik. Here Show The World! Dolph Ziggler girişte görünüyor. Hemen ardından ise Drew McIntyre! Söze giriyor. McIntyre, Shield'ı parçaladığını söylüyor ardından da geçen hafta olayları anlatıyor, Angle'ı nasıl yendiğinden bahsediyor. Kurt ile işi bittiğinde, Kurt utançdan başka bir şey değilmiş. McIntyre ve Ziggler'ın konuşmasını Balor bölüyor. Balor'ın dediğine göre McIntyre çizgiyi aşmış, Angle'ı rezil etmesine gerek yokmuş. McIntyre bir süre Balor'a laf attıktan sonra arkasını dönüp gitmesini söylüyor, Balor onu susturuyor ve bir maç teklif ediyor. McIntyre kabul ediyor ama maç Ziggler'a karşı olacakmış.

McIntyre, Balor'a kafa atıyor ve yere seriyor.

Singles Match
Finn Balor vs. Dolph Ziggler (w/Drew McIntyre)

Balor toparlanıyor ve maç başlıyor. Ziggler maça üstün başlayan taraf, kendisini uzun bir süre Balor'ı kafa kilidinde tutuyor. Tuş deniyor ve başarısız oluyor ardından da yumruklar ile Balor'ı yormaya devam ediyor ama Balor durumu tersine çeviriyor. Bir süre ikili mücadele ediyorlar, birbirlerini bir köşeden diğer köşeye ittirişlerini görüyoruz. Balor, Ziggler'ı yere düşürüyor, Coup de Grace deneyecek ama Ziggler ayaklanıyor ve onu köşeden düşürüyor.Reklamlardan döndüğümüzde Balor yerde, Ziggler üstünlüğü ele almaya çalışıyor, Balor'ı köşeye fırlatıyor Ziggler, hamle yapacakken Balor karşılık veriyor. İlerleyen saniyelerde birbirlerine karşı güzel hareketler görüyoruz. Balor'dan chop, Ziggler'dan elbow ardındanda Balor'dan bir overhead kick. İkili yerde, toparlanmaya çalışıyorlar. Balor ayağa kalkıyor ve üstünlüğü ele almak için uğraşıyor, bunu başardığını söyleyebiliriz. Ziggler zor anlar yaşarken McIntyre dışarıda endişeli gözüküyor. Slingblade! ama Dolph devamını reverseliyor ve DDT vuruyor, tuş deniyor ama başarısız. Balor yerde, Ziggler kalkmasını bekliyor, Balor superkicke izin vermiyor ama Ziggler, Famouser vuruyor. Tuş denemesi, başarısız. Balor maça tutunuyor. McIntyre maça karışmaya çalışıyor ama Balor onu tekmeleyerek engel oluyor ardından da Ziggler'ı ring dışına atıyor ve ikilinin üstüne uçuyor, Ziggler'ı ring içine sokuyor, COUP DE GRA- Ziggler kaçıyor. Ziggler roll-up deniyor, Balor roll-up'ı çeviriyor 1... 2... 3! Balor maçı kazanıyor.

Kazanan: Finn Balor

(Ruby Riott ve tayfası promo kesiyor. Onları Natalya'nın müziği bölüyor. Liv Morgan ve Sarah Logan hemen ringin dışına çıkıp Natalya'nın karşısına çıkmak istiyor fakat Natalya ringin arka kısmında dalıyor. Ardından ise Ruby Riott'ı yere yatırıp seri bir şekilde yumrukluyor. Morgan ve Sarah Logan ikilisi geçte olsa fark ediyorlar ve ringe tekrar dalıyorlar. Natalya onlarında üstünsinde gelmeyi başarıyor. Fakat bir süre sonra üç isim Natalya'ya karşı üstünlük kuruyorlar. Segmenti ayakta kapatıyorlar.)

Survivor Series Qualifying Tag Team Battle Royal!
Bobby Roode & Chad Gable vs. Heath Slater & Rhyno vs. The Ascension (Konnor & Viktor) vs. The B-Team (Bo Dallas & Curtis Axel) vs. The Lucha House Party (Gran Metalik, Kalisto & Lince Dorado) vs. The Revival (Dash Wilder & Scott Dawson)

''Zil çalıyor ve maç başlıyor. Herkes birbirine giriyor, Bir köşede kalisto, gran Metalik Rhyno'ya dalarken diğer köşede The Revival takımı ile Heath Slater birbirlerine giriyorlar. Heath Slater'dan ard arda yumruklar geliyor,üzerine doğru gelen Scott'a Superkick vuruyor. Ardından Dash'e de saldırmak isterken Dash kenarı kaçılıyor. Heath iplere asılı şekilde kalırken Scott onu ringin dışına yolluyor. İlk elenen isim : Heath Slater The Revival takımı Lucha House Party takımı ile kavgaya tutuşuyorlar. Braun ile Bobby Roode diğer köşede yumruklaşıyor. The B-Team ile Ryhno da diğer köşede birbirlerine giriyorlar. Lucha House Party üstünlüğünü korurken Scott Kalisto'ya Uppercut vuruyor. Kalisto apronda kalıyor üzerine gelen Dash'a Superkick vuruyor. Grand Metalik, Scott Dawson'u ringin dışına yolluyor. İkinci elenen isim: Scott Dawson ( The Revival) The B Team Curtis Axel & Bo Dallas, Dash Wilder'ı sert bir şekilde iplere yollayarak ringin dışına fırlatıyorlar. Üçüncü elenen isim: Dash Wilder ( The Revival) Lucha House Party lucha chantleri atarken, Konnor ve Viktor, Curtis Axel ve Bo Dallas'a saldırıyorlar. Grand Metalik, Kalisto, Lince Dorado'da Konnor'a saldırıyorlar. Konnor üçünün de hakkından geliyor ve Kalisto'yu ringin dışına yolluyor. Dördüncü elenen isimler : Kalisto, Gran Metalik, Lince Dorado ( Lucha House Party) Rhyno apronda dururken, Viktor Curtis Axel'ı Rhyno'nun üzerine fırlatıyor. İkili ringin dışına düşüp eleniyorlar. Beşinci ve Altıncı elenen isimler : Ryhno & Curtis Axel. Booby Roode & Konnor ringin köşesinde birbirlerine girerken diğer köşede ise Viktor ile Gable kozlarını paylaşıyor. Bu sırada Konnor Gable'a Clothisline vuruyor. Konnor, Chad Gable'ı ringin dışına yollamak isterken, Gable apronda Konnor'a Arm-bar bağlıyor. Booby Roode'da yardıma geliyor ve Konnor'u ringin dışına yolluyorlar. Maçı kazanan Bobby Roode & Chad Gable oluyorlar.''

Kazananlar: Bobby Roode & Chad Gable

Paul Heyman ve Universal Champion Brock Lesnar girişte görünüyorlar. İkili ringe doğru ilerliyorlar. Şampiyonu görmek mutluluk verici. Biliyorsunuz bu fazla yaşanılan bir olay değil.

Paul Heyman: Tebrikler, Ayrıca Braun Strowman, sadece bir canavar olmadığını, kemer potasına hemen sinsice girebileceğini gösterdi. Tam burada RAW'da, biraz pazarlık politikası yaparak. Aferin, Braun Strowman! Bütün SmackDown kadrosunu, WWE Şampiyonu'na atılacak olan dayağı önledikleri için tebrik ederiz. Bu pazar, Survivor Series'de. Ve AJ Styles'ı tebrik ederiz. Neden "AJ Styles" tezahüratları yaptığını biliyor musun? Çünkü onlar AJ Styles’ın geçen sene Survivor Series’de Brock Lesnar’a karşı çıktığı maçtaki performansına dayanarak, AJ Styles’ın Brock Lesnar karşısında ciddi bir şansı olduğunu düşünüyor. Pekala, bu Pazar AJ Styles, Los Angeles’a uçup, Kaliforniya Oteli’nde kayıt yapacak ve Suite Mark'ın en üstünde, Suplex City'e gidip, WWE Şampiyonu’nu bekleyen dayağı yiyecek. Ve Hotel Kaliforniya'nın referansını bilmeyen siz çocuklar için diyorum ki google'da bakın ve kendinizi eğitin. Brock Lesnar, bu pazar Survivor Series'de galibiyet almayı AJ Styles'dan daha çok istiyor. Bu demek oluyor ki bayanlar ve baylar, bu pazar Survivor Series'de; Suplex City, F5, 1-2-3. (tuş) Kazanan, bütün şampiyonların şampiyonu, Brock Lesnar. Ve bu sadece bir tahmin değil, bu bir-

Jinder Mahal'ın müziği duyuluyor! Ne? Jinder Mahal bölüyor Paul Heyman'ın sözünü.

Jinder Mahal: Müvekkilini iki spor şampiyonu yapma hedefine saygı duyuyorum. (UFC-WWE) Ama lütfen lütfen. Tavsiyemi al ve AJ Styles’ı küçümseme. Geçen sene Survivor Series’de “hayali maça” odaklanmıştım. Evrensel Şampiyonu Brock Lesnar karşısında WWE Şampiyonu, canavar ustası, “The Modern Day Maharaja” Jinder Mahal! Ve bu odaklanmam, AJ Styles'ın WWE Şampiyonluğumu ve maçımı çalmasını ortaya çıkardı. Böylece, burada "arkadaşın" olarak bulunuyorum. Hizmetimi sunmak için, müvekkilini AJ Styles'a karşı odaklanmasında yardımcı olmak için bulunuyorum. "Mantramı" Canavara (Beast'e) gösterebilirim.

Paul Heyman: Mantran mı? Mantrrrrrrrrrra?

Jinder Mahal: Sana yardım edebilirim, Brock.

Brock Lesnar: Gel bakalım.

Jinder Mahal: Brock, enerjini kolla, nefes al ve tekrar et; "SHANTIIII"

Brock Lesnar derin derin nefes alıyor. Shanti çekiyor derken birden Mahal'a saldırıyor. Adeta ezip geçiyor Jinder Mahal'ı. Ringin dışında F-5 ile noktalıyor. Geçen sene olacakların kısa bir özetini izledik diyebiliriz. Yaşanmadı ve mutluyuz.

Survivor Series Takımı İçin Eleme Maçı
Bobby Lashley vs Elias

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Chain Wrestling ile başlıyoruz. İkili karşılıklı Elbowlaşıyoruz şimdi. Lashley üstünlük kuruyor ve Elias'ı iplere atıyor ama Elias Lashley'i engelliyor ve üzerine koşuyor. Running Dropkick! Lashley köşeye çekiliyor. Elias sersemleyen Lashley'i yumruklamaya başlıyor. Hakem saymaya başlıyor ve Elias çekiliyor. Apron'a şimdi Lio Rush çıkıyor. Elias onu indiriyor. Lashley fırsattan faydalanıp Roll-Up yapıyor 1..2..! Lashley tekrardan Elias'ın üstüne koşuyor ama Elias Lashley'i dışarı atıyor. Elias apron'a geçiyor ve Running Apron Knee Drop geliyor! Elias Lashley'i ring direğine atıyor ama şimdi Lashley'de Elias'ı atıyor. Lashley hakem sayarken hemen ringe giriyor. Elias'ta tekrar ringe girecekken ayağını biri tutuyor VE bu isim tabii ki Lio Rush.

Kazanan: Booby Lashley via DQ

Lashley DQ ile kazanıyor. Lashley galibiyetini kutlarken Elias dışarıda hıncımı alamayıp Lio Rush'a saldırıyor. Üstüne koşan Lashley'i de ring direğine atıyor. Şimdi de barikatlara fırlatıyor. Kaçmak isteyen Lio'yu da yakalıyor ve ringe atıyor. Şimdi kafasından tutup Lashley'in üzerine fırlatıyor. lol Elias ringden ayrılıyor sonrasında.

RAW kaptanı Alexa Bliss ve diğer RAW takımı üyeleri ringe geliyor. Bu pazar kişiselmiş. SmackDown her zaman 2.şov olarak kalacakmış. Alexa Bliss'in seçtiği insanlar tarihin en iyi takımını oluşturuyormuş. Bliss teker teker üyeleri tanıtıyor. Sıradaki maçı kazanan isim ise takımında yer bulacakmı "Sky's the Limit" Sasha Banks girişini gerçekleştiriyor.

"Turn It Up" Şimdi ise Bayley girişini gerçekleştiriyor. İki yakın arkadaş karşı karşıya. Hemde gecenin ana maçında.

Survivor Series Qualifying Match
Bayley vs. Sasha Banks

''Zil çalıyor ve maç başlıyor. Karşılıklı roll uplar ile başlıyorlar. Bayley sert bir Sliding Clothesline geçirip tuşa gidiyor fakat Sasha Banks atıyor hemen. Bayley kaldırıyor şimdi Sasha'yı fakat Sasha durumu tersine çeviriyor ve Bayley'i köşeye fırlatıyor. Ardından ise koşuyor üzerine fakat Bayley aniden çekiliyor ve aprona geçiyor. Sasha tekrar gidiyor üzerine. Bayley birden yakalıyor kafasından Sasha'yı. Derken Sasha Banks şimdi bir diz darbesi yapıştırıyor. Bayley ringin dışında. Sasha iplerden sekip ringin dışındaki Bayley'e Dropkick yapıştırmak istiyor fakat izin vermiyor Bayley. Sasha'yı ringin dışına çekiyor hızlıca, Sasha yerde. Bayley şimdi kaldırıp ringe sokmak istiyor. Sasha iplerden destek alıyor ve Hurricanrana. Sokuyor Bayley'i ringe ve kendisi köşeye çıkıyor. Ardından ise Diving Meteora! Hemen bir tuş denemesi: 1...2.. Kick Out! İkili kalkıyorlar. Sasha hemen üzerine gidiyor Bayley'in fakat Bayley aprona gönderiyor onu kaldırıp. Şimdi sert bir dirsek darbesi ile ringin dışına gönderiyor. Bayley şimdi Running Dropkick yapıştırmak istiyor fakat Sasha durduruyor onu. Aprondayken Bayley'in sırtını çarptırıyor köşeye. Sasha'dan şimdi sert diz darbeleri. Tekrar diz darbesi yapıştıracağı sırada Bayley çekiliyor. Dizini köşeye çarpıyor Sasha. Bayley şimdi Roll Up'a alıyor: 1...2.. Kick Out. Bayley hazırlanıyor finisherı için fakat Sasha izin vermiyor. Ringin dışına göndermek istiyor Bayley'i fakat Bayley tutunuyor iplere. Şimdi Sasha üzerine doğru gidiyor fakat Bayley şimdi iplere doğru kafasını çarptırıyor Sasha'nın. İkili aprondalar. Kalkıyorlar ayağa derken Sasha koşuyor üzerine Bayley'in. Fakat Bayley kavrıyor onu ve Belly To Bayley! Tam apronda. İkili ringin dışına düşüyorlar. -reklam- Döndüğümüzde ikili ringdeler. Bayley çıkıyor köşeye ve Elbow Drop için atlıyor derken Sasha dizlerini kaldırıyor. Şimdi ise Bayley'i yatırıyor ve Bank Statement bağlıyor! Bayley pes edecek mi? Derken birden Tamina ve Mickie James ringe dalıyorlar. İkiliye saldırmaya başlıyorlar. Şimdi Nia Jax giriyor. Dahil oluyor saldırıya. Alexa Bliss mikrofonla giriyor ringe. Bayley kazanmadı. Sasha da kazanmadı. O zaman takıma dahil olacak isim kim? Ruby Riott!''

RAW tayfa ringde poz verirken aniden kameralarımız arka alana dönüyor. Bağırış sesleri var. Becky Lynch bu! Ronda Rousey'i yakalamış ve Disarm-Her bağlamış durumda. Ronda Rousey acı içinde bağırıyor. Becky Lynch adeta canını alıyor Rousey'in. Hakem yanlarında. Birde görevli geliyor. Becky Lynch'e bağırıyorlar. Becky bir süre daha bağlıyor. Şimdi ise bırakıyor. Ronda Rousey kolunu tutuyor acı içinde. Suratında oldukça sinirli bir görüntü var. RAW tayfa ringde şaşkın. Bu sırada bir müzik duyuluyor.

''Celtic Invasion''

Becky Lynch girişte görünüyor. Yavaş adımlarla ilerliyor. RAW kadrosu küçümseyici tavırlarla bakıyor Becky'e. Sayıcı oldukça üstün durumdalar. Bu sırada seyircilerin arasından Smackdown kadınları çıkıyor ve hızla ringe girip RAW kadınlarına saldırıyorlar. İnanılmaz bir kargaşa çıkıyor. Sonya Tamina'yı alıyor köşeye. Nia Naomi ile kapışıyor. Becky yere düştü birden. Nia'nın darbesinden ötürü. RAW tayfa toparladı gibi derken Becky'nin tekrar toparlamasıyla Smackdown kadınları tamamen alıyor üstünlüğü. Becky Lynch'in suratı kanlar içinde. Bu sırada Ronda Rousey'in müziği duyuluyor. Abooo titreme başladım. Ronda Rousey dalıyor ringe ve indiriyor birkaç SD güreşçisini fakat Ronda Rousey'in kolu sakat ve oldukça zorlanıyor. Bu sırada Becky Lynch sandalye ile dalıyor ringe ve Ronda Rousey'in karnına yapıştırıyor. Smackdown kadınları topluca Nia Jax'i ringin dışına gönderiyor. Charlotte Flair çıkıyor ringin dışına ve Nia Jax'e Spear yapıştırıyor! İnanılmaz olaylar. Ohh. Bu sırada Becky Lynch sandalye darbelerini yapıştırmaya devam ediyor. Seyircilerden One More Time One More time sesleri var. Becky Lynch bir kez daha Ronda Rousey'e sandalyeyi yapıştırıyor. Adeta diz çöktürüyor. Alexa Bliss ise girişte düşünceli bir şekilde bakıyor. Ronda Rousey o kadar sandalye darbesini yemesine rağmen yine ayakta. Acı çekiyor fakat tamamen yıkılmış durumda değil. Becky'nin suratı ve elleri kanlar içinde. Şimdi seyircilerin arasına karışıyor Smackdown kadınları. Becky Lynch son bir poz veriyor. Becky Lynch'in müziği duyuluyor. Tekrar görüntülerini izliyoruz. Uzun zamandır daha iyi bir şey izlememiştim galiba. Arka alanda Baron Corbin ve Stephanie Mcmahon'ı görüyoruz. Stephanie adeta azarlıyor Corbin'i. Şov bu görüntülerle sona eriyor.

imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Tino Sabbatelli
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x6
Ayın İspiyoncuları Listesi x2
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemeleri:

See You In Another Life Brotha!

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era

Konu Aschentef tarafından (22-11-2018 Saat 23:45 ) değiştirilmiştir.
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-11-2018, 23:41   #2
Bad Ass ● Smart Ass
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 5144
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 48329
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ellerinize sağlık hazırlayanlarda bana yer vermeyi unutmuşsunuz.
imza
Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil