GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-02-2013, 15:26   #1
The DareDevil
The Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: North Carolina
Konular: 170
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 1726
Rep Derecesi: The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın.
The Icon The Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart RPG: Hakettiğini Alan Adam , Yeni Şampiyon Kaz Ringde !

[youtube]MOglZckO51Y[/youtube]

"Kaz çalıyor seyirciler ayakta müthiş bir cheer var.Kaz belinde kemeri bir elinde mikrofonu ve bir elinde meşhur sandalyesi ile ringe ilerliyor , ringe giriyor sandalyesini bir köşeye koyup kemerini iplere asıyor ve konuşmaya başlıyor."

"Bayanlar ve baylar karşınızda ikinci ve bu kemeri hakkıyla alan tartışmasız şampiyon Kazarian ! (Cheer) Teşekkür ederim bunu duymaya alışmalısınız çünkü bu kemer uzun süre benim yanımda kalacak.Bilirsiniz insanlar zor elde ettikleri şeylerden kolay vazgeçmezler bu kemerde benim için öyle birşey.Son 1 aydır Daniels denen adi heriften çekmediğim şey kalmadı yaptığı düzenbazlıklar söylediği sözler o lanet egosu...Örnekler çoğalabilir ama bundan bahsetmek istemiyorum.Biliyorsunuz ki geçmişten bugüne oldukça başarılı bir kariyerim var.Burada kendimi övdüğüme hiç şahit olmamışsınızdır muhtemelen ama artık mütevazi olmayı bırakma zamanı geldi çünkü ben bir şampiyonum ! Ama yanlış anlamayın şampiyon olduğum için egom beni yutacak kadar büyümedi yani Daniels gibi buraya gelip haha siz köpeksiniz havlamayı kesin demiyeceğim çünkü o kadar aşağılık ve seviyesiz bir adam değilim bu sektörde hiçbir şeyin garantisi yok her an herşey olabilir ve bu kemer sonsuza kadar bende kalmayabilir bu yüzden altın bir kemer gördüğünüz zaman kendinizden geçip ben en büyük oldum bu kemer benim ben bunu kazandım bana saygı duyun saksı değilim ben ! Diye bağırmamanız gerekir.Bunu ancak aciz adamlar yapar ve bu federasyondaki acizlerin başında Daniels var.Daniels gibi bir başarısızı bir kenara atarsak bu benim ilk başarım değil karşınızdaki adam bir çaylak değil 14 yıldır bu işin içinde olan bir profosyonel güreş kariyerim boyunca tamı tamına 30 başarım oldu bunların çoğuda farklı federasyonlarda tanınmamın en büyük sebeplerinden biride başarılı geçmişim.Yani Daniels'ın dediği gibi kısa bir adın var ondan tanınıyorsundan ibaret değilim örnek vermek gerekirse çok geçmişte kalmayan olaylardan bahsedebiliriz Daniels'la ilk kez karşılaştığımız yer burası TNA ve bu karşınızdaki başarılı adam en büyük başarılarını orada aldı 5 kez X-Division kemerini kazandım , King Of The Mountain'i iki yıl üst üste kazandım , Yılın maçında ve yılın olayında yer aldım son olarak başarıdan saymasamda 3 kez Tag Team şampiyonu oldum ve şimdi de GTW'de en büyük arenada Cruiserweight Şampiyonu oldum ! No Way Out'ta benim şampiyonluğum dışında gerçekten çılgınca olaylar oldu burdaki herkes izledimi bilmiyorum ama gerçekten GTW Tarihinin en muhteşem PPv şovlarından birisiydi #1 Contender maçını çoğu kişi hayranlıkla seyretmiştir üç iyi güreşçi iplerde asılı duran kemerim için müthiş bir mücadele verdi ve sonuç olarak içlerinden en tecrübelileri Rob Van Dam kazandı.Rob Van Dam'i bütün güreş hayranlarının sevdiğini biliyorum o adam işine saygısını yitirmeyen nadir güreşçilerden ve çok tecrübeli biri kemerim için bir maç hakkı kazandı ve bunun için çok sevindi işin doğrusu bunun için bende sevindim ama biraz düşününce onun için üzüldüm çünkü muhtemelen yada kesinlikle daha doğru olur , Daniels kemerini yani bebeğini kaybetmeyi hazmedemedi bu yüzden mutlaka Rob Van Dam ile uğraşıp bu kemer hakkını ona zehir edecektir ben buna alıştım ve bununla çok iyi baş ediyorum ama Rob Van Dam maalesef Daniels'ın ne kadar ruh hastası bir adam olduğunu bilmiyor onun için gerçekten üzülüyorum umarım baş edebilir.Daniels'ı bu resimden çıkartırsak Rob Van Dam ile kıyasıya bir mücadeleye girebiliriz ama Daniels bu resimden çıkmayacağı için Rob Van Dam kemer hakkınıda kullandıktan sonra aradan çekilmek zorunda kalacaktır çekilmese bile ona saygı duymama rağmen gerekeni yapmam yani sert bir şekilde kemerimi korumam gerekir ve bunu tereddütsüz bir şekilde yaparım ama Rob Van Dam resimden çıktıktan sonra geriye iki düşman kalacak ben ve Daniels.Bunu yaşamak istemiyorum ama sonra muhtemel bir DeJavu yaşıyacağız bu sefer Daniels bir kemer hakkı için peşimde dolanacak ve ben ona eziyet edeceğim ama biliyormusun Daniels seninle uygun şartlarda her daim karşılaşabilirim çünkü k**ını tekmelemekten zevk alıyorum.Uygun koşullardan kasıtettiğim ADİL Bir maç ama sen bunu yapabilirmisin bilemiyorum aslında biliyorum sen bunu yapamassın sen hilelerin ve bu kemerin olmadan bir hiçsin ! Bu kemer burdaki bir kesimin sana saygı duymasının tek sebebiydi ama sen bunu kaybettin artık yine bu federasyona geldiğin ilk günlerdeki zavallı kimliğine bölüneceksin çünkü bu kemer olmadan sen bir hayaletsin kimse seni görmeyecek kimse seninle ilgilenmeyecek ve en önemlisi kimse sana saygı duymayacak çünkü sen hilebaz ve adi tekniklerle 63 gün kemerini jobberlara karşı koruyan bir adamsın ! Evet Royal Rumble'da o kemeri alamadım çünkü en iyi bildiğin şeyi yaptın hile ! Fakat bu bir merdicen maçıydı ve seni bir Back To The Future ile geçmişe gönderdim zafer basamaklarını teker teker tırmanıp o kemeri aldığımda etrafımdaki herşey yavaşladı kafamdan çok fazla düşünce geçti o an zil çaldı ve seyirciler ayağa kalktı yaptığım ilk şey aşağı bakmak oldu Daniels çaresizce ve acı çekerek bana bakıyordun o kadar çaresiz bir yüz ifaden vardı ki gerçekten senin adına üzüldüm ama bunu atlattım çünkü ben bir profosyonelim.Bu federasyonda ayakta kalmanın tek nedini bu kemerdi ve onu senden çekip aldığım bir zavallı gibi kedinin balığa baktığı gibi elimdeki kemere bakarken seni seyrettim ve bu alabileceğim en büyük intikamdı küçümsediğin intikam ateşi No Way Out'ta söndü Daniels senin gibi bir adamın bu kadar çaresiz bir duruma düştüğünü ilk defa gördüm seninle uzun bir geçmişimiz var ve seni hiç böyle görmemiştim benim adıma bundan daha tatmin edici birşey yok istediğimi aldım artık bunu koruma zamanı çünkü bu kemer gerçek sahibinde.Eğer bu şovda bu kemeri kazanamasaydım gerçekten peşini bırakıp başka yollara sapacaktım ama kendime gerçekten güvendim ve bunu yapacağıma gerçekten inandım içinden bende inanıyordum diyebilirsin ama sen bunu hissetmedin Daniels o güveni içinde hissetmedin o maçta o kemeri koruyabileceğini düşünmedin bunları hissetmedin bunlar sadece ağzından çıkan cümleler oldu sürekli bu kemeri koruyacağını ve beni ringe gömeceğinden bahsettin son bir aydır sürekli bunu yaptın ama bu hiçbir zaman olmadı hiçbir zaman beni gerçekten pataklayamadın evet bende bunu yapamamıştım taki No Way Out'a kadar..Maçın son dakikalarında sana Flux Capacitor yaptığım an kemiklerinin sızlayışını duydum ve o kemere uzandım bu kişisel olarak aldığım en iyi başarılardan birisiydi ve bunu birazda o iki ahmağa borçluyum onlar John Morrison ve Justin Gabriel...Benim senin için duyduğum intikam duygusunu onlar karşılıklı olarak birbirlerine duyuyorlar ve bu onların bütün işleri eline yüzüne bulaştırmasına neden oluyor o ikisi gerçekten kendilerini kontrol edemiyorlar John Morrison yetenekli olmasına karşın kafasını o adama çok takmış Justin Gabriel ne yapabilirki bir yıldır bu federasyonda görünmez adam olarak dolaşan başarısızın teki özgüveni sıfır olan beceriksiz bir adam Morrison'un bu adamla uğraşması şaşırtıcı doğrusu bu rekâbet maçada yansıdı ve John Morrison öfkesine hakim olamayıp masaların üstüne C-4 İle atladı ikisde gerçekten ciddi şekilde sakatlanabilirdi ama o öfkeyle bunu yaptı hatırlarsınız Jeff Hardy'de kardeşini tanınmaz hale getirdiği için Randy Orton'a çok öfkelenip ona tam otuz metreden Swanton Bomb yapmıştı bu gerçekten korkunç bir andı ikiside çok feci sakatlanmışlardı ayrıca bunun bir örneğinide No Way Out'ta gördük Brock Lesnar John Cena'yı neredeyse öldürecekti.Hiç acımadan o koca kafesten aşağıya attı sonra da ağızından kan gelinceye kadar patakladı o adam gerçekten tam bir psikopat sonuç olarak gerçek bir profosyonelin öfkesine hakim olması gerekir yoksa rakibinden çok kendi başını yakar eskiden bu hataya çok düştüm ama artık öfkemi kontrol edebiliyorum tabi istinai durumlar olabiliyor karşınızdaki adam Daniels olunca gerçekten sinirden patlayacak gibi oluyorsunuz ama ben bütün enerjimi biriktirdim ve No Way Out'ta patladım işte ödülüde yanımda ! Aaa ve tabi en sadık dostum olan sandalyemide unutmamalıyım bu sadık dostum No Way Out'ta Daniels'ın ciğerlerini parçalamamda çok yardımcı oldu kemeri kazandığım için onu bir kenara atamam çünkü Daniels bir kaplan gibi her an her yerden çıkabilir.Kaplan mı dedim pardon kedi diyecektim nankör bir kedi ! Daniels veya bir başkası ne yaparsa yapsın ben bu kemeri hakederek kazandım ve adil bir şekilde de koruyacağım çünkü ben hem geçmişteki hem gelecekteki hemde şimdiki şampiyonunuzum ! ( Cheer )"

"Kaz köşelere çıkıp taunt yapıyor ve destek iyice artıyor ringden inip seyircilerin yanına gidiyor ve konuşmasına oradan devam ediyor."

" Bu insanlar bu sektörde saygısını kazanmak istediğim nadir kişilerden ve sanırım bunu başardım , neden herkesin değil de belirli bir kesitin saygısını kazanmak istiyorsun diye sorabilirsiniz bunu bende düşündüm ama mantıklı bir cevabı var bu federasyonda bu sektörde ciğeri beş para etmez o kadar çok güreşçi ve çalışan var ki herkesin stiline ayak uydurmanız gerekir ama ben böyle bir insan değilim bu yüzden bunu tercih ettim.Konu dönüp dolaşıp Daniels'a geliyor , Daniels buraya her çıktığında "Havlamayı kesin siz köpeksiniz sende onların yalakasısın Kaz" diye söyleniyordu ama siz sadık insanlarsınız o gün No Way Out'ta hayatımda duymadığım kadar fazla tezahürat duydum bu beni gerçekten etkiledi Daniels'ın kazanamamasının bir sebebi de bu tabiki.Kendini o kadar zirvede görüyordu ki dünyanın onun etrafında döndüğünü sanıyordu fakat artık bir kemeri yok eskiden de duyulmadığı gibi şimdide ona saygı duyulmuyor bu yolu kendi seçti TNA'de onunla beraberken bunun yanlış yol olduğunu anladım ve kendimi bu bataklığın için kurtardım ama o karanlık yolu seçti ve sadece kendi için çalıştı , bana göre bu yanlış size göre de öyle ama ona göre doğru bunu tartışmamız onu değiştirmeyecek aslında Christopher Daniels güreş dünyası için gerçekten büyük bir isim iyi bir güreşçi ama benim kadar değil bu kemer için veya başka bir kemer için savaşıp başaramayanların sorunu bu özgüven karşılarındaki insanları gerçekten gözlerinde büyütüyorlar bu gereksiz birşey inandığınız zaman herşeyi elde edebilirsiniz.Bu konulardan yeterince bahsettik biraz da son Greath Thunder'dan bahsedelim..( Kaz Ringe giriyor kemerinin yanına iplere doğru yürüyor kemerine bakıyor ve konuşmaya devam ediyor.) Bazı şeylerde haklı çıkmak gerçekten beni mutlu etmiyor bu kemer için Daniels'la çekişirken ona sürekli Heyman ve Bischoff sadece şampiyon olduğun için seninle ilgileniyorlar diyordum fakat o hep onları savundu fakat son Greath Thunder'da hiç sevmediğim o çıkarcı iki adamdan biri bana gelip şovu açmamı istedi ve Daniels şovda gözükmedi bile sadece kendine yarıyan bir adamın elinden tek mutluluğunu alıp onu başarısızlağa terk etmek bu gerçekten üzücü birşey ama konu Daniels olunca bunu atlatabilirim.Herneyse Greath Thunder'a geri dönersek size teşekkür etmek için o ringe çıktım ve siz beni selamladınız gerçekten çok hoş bir andı ama sonra egosu Daniels ile yarışan Austin Aires oraya geldi ve tam anlamıyla kaşındı.Bunu söylüyorum çünkü ortada bir sebep yokken bir şampiyon gelip bana meydan okudu ona saygı duyuyorum fakat o da Daniels gibi kirli bir yolda bu yüzden geleceği pek parlak değil o gün beni tahrik etmeye çalıştı ve Bischoff gelip bu olaya noktayı koydu ve bir maç ayarladı bunu yapmasına sevindim çünkü Aires'i gerçekten pataklamak istiyordum ve bunu yaptım hangi şampiyon daha iyi net ve hilesiz bir şekilde gördük evet bunu hiç beklemiyordum ama maç çok adil bir şekilde sonuçlandı ne Aires ne de Daniels maçı karıştıracak birşey yapmadı.Bu tuhaftı ama bunu yapmamasının nedeni bunu yapmaya yüzü olmaması Daniels yüzsüz bir adam ama o kadar da gurursuz değildir onu hakkımla yendim ne bir roll-up nede ipler sayesinde onu gerçekten hakkımla yendim ve bu kemeri hakettim.Bu yüzden hiçbirşey demeye hakkı yok yapmaya da.Hatırlarsınız çok uzak bir tarih değil No Way Out'un olacağı günün öncesinde Daniels bu ringe çıkıp en dominant konuşmasını yaptı ve adil bir şekilde kemerini kaybedince gerçekten şok geçirdi ringe çıkıp süre gelen 63 günlük reign i anlata anlata bitiremeyip o reign i bir anda kaybedince gerçekten şaşırmış olmalı benden bunu beklemiyordu beni bir çaylak gibi görüyordu ama o beni tanıyor ve bunu yapabileceğimi bilmesi lazımdı ama o başarının verdiği haz gözlerini kör etmişti kemeri kaybettiğini gördüğü anda gözler faltaşı gibi açıldı umarım artık gerçekleri görebiliyordur aa durun yada buraya çıkıp " Şanstı şanstı şanstı !" diye bağırabilir nasıl olsa Bobby Roode ile aynı yolda ilerliyor bu sözünü ödünç alabilir ama Daniels bunu söylemenin faydası olmaz çünkü bu kemer artık benim ! Son konuşmanda dikkatimi çeken bir kaç nokta oldu Rob Van Dam'a kemikleri çıkmış yaşlı adam dedin ama aranızda 2-3 yaş var ve o adam senden çok daha atletik yani sen 5-6 saatlik antremanlarına devam et keltoş.Sana yalan söylüyorsun diyip duruyordum bir ay beni ciddiye almadın ve pempe gözlüklerden bahsettin ama şuan ki duruma bir bak bir ayın sonunda The Future yanılmamış işte kanıtı ben yeni Cruiserweight şampiyonuyum istesende istemesende bu kemeri hep omzumda taşıyacağım ve bu gerçeği senin gözüne sokacağım çünkü se-

Kazarian'ın sözü kesilir ve bir müzik çalar , Wings Of Angel !
imza

GWA RPG

Karakter:
Jeff Hardy
Şirket: GWA
Signature: Whisper In The Wind
Finisher: Twist Of Fate - Swanton Bomb
Başarılar: Henüz Yok

OLD RPG [2012-2016]

Karakter: Kazarian
Şirket: GTW
Signature: Springboard Leg Drop , Slingshoot DDT , Flux Capacitor.
Finisher: Fade To Black , Wave Of The Future , Back To The Future.
Başarılar ;
Cruiserweight Champion (1 Kez / 92 Gün - Longest Reigning)
GTW Tag Team Champions ( 1 Kez & Christoper Daniels / 70 Gün )
En İyi Promolar ;
Fallen Devil Ve Ona Katılanlar
Gelecekteki Şampiyon
Yeni Şampiyon
Wave Of The Future

The Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2013, 18:51   #2
El Tigre
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli.
Konular: 1814
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 105016
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Super Disaster Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Wings Of A Angel !!

[YOUTUBE]fRNHNOmfuVY[/YOUTUBE]

Christopher Daniels, Stage'de gözüküyor elinde bir mikrofon var ve "looser" chantleri içinde konuşmaya başlıyor.Ama yüzü gülüyor.

"Benim adım Christopher Daniels ! (Boo) Ve ben sizin Cruiserweight Şampiyonunuzdum ! (Boo) Bu bir gerçek şuan da kemerim omuzumda yok çünkü Kazarian'da..Ringde duran Kazarian o kemeri kazandı. (Seyirciler şaşırıyor) Kaz şaşırma çünkü sana istediğin anonsu yaptım.Hatta bir daha tekrarlayayım; bayanlar ve baylar karşınızda Cruiserweight kemerini 30 Mart'a kadar benden alan biri duruyor, karşınızda ilk title shot'ı ile ringde kızlar gibi sevinen Frankie Kazarian var. (Boo) İşin rengini anlamışsındır umarım Kazarian..Doğru burada şuan o kemer hakkında iddia edemem ama şöyle bir düşün hâlâ bir çok şeyi sen kendi kafanda düşünüyorsun.Buraya gelip sana kemer için bir şans daha yalvaracağımı ya da "şans, şans, şans" diye bağıracağımı kendi narin yerlerinden atıyorsun. (Boo) Bir şeyler demeden önce senden ufak bir şey istiyorum; o lanet çeneni kapalı tut ve kulaklarını iyi aç. (Boo) Yaşanmışlıkları felan bunların hepsine tekme at ve yolla şuan sıfır bir durum var orta da..Tek gerçek var şuan sen şampiyonsun ve Rob Van Dam şovda senin için rakip ! O adamla aramızdaki fark sadece onun atletik olması değil, ki bu bir fark değil çünkü benimde atletik olunması gereken birçok şeyde başarım var.Evet, konumuza dönersek onun benden farkı o bu benim için Wrestlemania II'ye kadar tuttuğun kemerimin adaylığı için sadece 2 kişiyi, 2 tane jobberı alaşağı etti.Daha doğrusu bir kurbağa misali yukarı atladı ve o "X" işaretini aldı.Emin olabilirsin sokaktan birini çevirsek o ikisini yine aynı maçta yenebilirdi. (Boo) Doğru RVD bu atletizim konularında iyi çünkü o adam kaçmaları zıplamaları iyi biliyor.Bir diğer konuya gelirsek benden o kemeri aldın, tabii bir süreliğine ama yine de aldın.Sana karşı bir özgüvensizliğim olduğunu söylüyorsun ve daha öncede senden korktuğumu felan söylüyordun.Yine kendin yazıp kendin gerim gerim geriliyorsun.Fakat şöyle bir şey var o kadar bir yerden senin tepene çullanacağım korkusundan maça konsantre olamadın.Bunu da burada söyledin, bir kere dostum dün gece çok merak ediyorsan söyleyeyim çocuğumun doğum günüydü ve sana şunu da ekleyeyim her yerden çıkacağım endişesiyle ya da şovlara gelmememin rahatlığıyla ortalarda dolanmanı istemiyorum, çünkü sende biliyorsun Wrestlemania'ya daha çok var bir buçuk aya yakın bir süre var ve o sürede dostum kemeri iyi tut çünkü o geceye geldiğimizde asıl kemeri kimin hak ettiğini saygı duyduğun bu insanlar bile bilecek !! (Boo)"

Christopher Daniels, Steel Steps'ten çıkıp ringe giriyor ve konuşmasına devam ediyor.

"Sana bir şey soracağım Kaz neden yapmayayım ? Aaa, hayır, hayır cevap verme.Biraz daha konuyu genişleteyim; neden RVD'ye o hakkı zehir etmeyeyim ? Çünkü asıl burada rövanş hakkı için bekleyen biri dururken onun ne haddine ! O sadece 2 tane çaylağı yendi ve yine korkmana gerek yok maçınıza karışma gibi bir niyetim yok.Sadece adaletin yerine getirilmesini sağlayacağım.Neden merak ediyor musun Kaz ? Çünkü adaletli olan şey o kemerin bende olması ve bunu yeniden alacağım.Dediğim gibi NWO güzel bir şovdu orada kemerini alarak kabuklarından az olsada sıyrıldın.Ama şöyle bir şey var Kaz; özgüven sorunu olan ben isem senin bir ödlek olduğunu düşünmeye başladım.Bana böyle birkaç ithamda bulunmak istiyorsun ama Kaz şöyle bir şey var her başaramadığın şeyden sonra "bundan vazgeçeceğim, şundan vazgeçeceğim" dersen gerçek bir kaybeden olmaya hazırlanırsın.Şimdi bir çok hayranın burada bana "kaybeden" diyor buna itimad etmeli miyim ? Etmemeliyim çünkü bunlar senin tarafında, yani seni destekliyorlar çünkü sen onlara istediklerinin bir kısmını veriyorsun sen onlara güzel iltifatlar veriyorsun ve onlarda sana karşı gösterilerini yapıyorlar.Neden şimdi onlara köpekler dediğimi anladın mı ? Çünkü iltifat sonucu yalakalık yapan tek canlı köpeklerdir dostum. (Boo) Ama şimdi onlarla işim yok şayet onlar ses tellerini sonuna kadar (John Laurinaitis'in kötü sesini taklit ederek) Kazariaaaaaan!!! Diye titretselerde sonuç değişmeyecek o kemeri senden alacağım. (Boo) Şimdi bir şeyleri söyleme senin düşüneceğin şekilde "atıp tutma" sırası bende değil mi Kaz ? (Seyirciler YES! tauntlarını yapıyorlar) Bak görüyor musun şuan da kendilerini geliştirmişler daha sen bir şey demeden tepkilerini lehine vermeye başladılar.Heyman ve Bischoff sana güzel bir şovun açılışını verdiler.Ama yine sen ne yaptın ? O güzel anını ne yaptın ? Tabii ki aptal bir Birleşik devletler, pardon yeni bir Birleşik devletler şampiyonuna kaptırdın.Yani burada da sana olan güvenleri boşa çıkardın Kaz, yine bu beceriksizlik yüzünden gidecek misin ? Aslında senin gibiler için bir güzel söz vardır, önemli olan kaçmak değil, kalıp savaşmak ! Sen kalıp savaştığını mı sanıyorsun ? Ne yani NWO'da kemeri aldın bu savaşın galip olan tarafının sen mi olduğunu gösteriyor ? Sana ne gösterdiğini söyleyeyim Royal Rumble'da yenilmenin üstüne senin burada gelen bir galibiyetin.Aramızda bir kemer var ve sürekli birbirimiz arasında gidip geliyor, fakat bu o kadar hassas bir dengeki bir hata da ödül karşı tarafa geçebilir.NWO'da dalgınlık sonucu hata yaptım ve kemeri sana kaptırdım.Yoksa maç boyu üçünüzün k***larına teker teker tekmeler attım.Evet, JoMo ve Gabriel'in birbirleri ile kavgaları çok işime yaradı ama sen yararlandın ve kemeri aldın.Aslında sen o basamakları zafer için çıkmadın, sadece başlattığın savaşın ilanı için çıktın ve savaş ilanı verildi !!! (Boo)"

Bir yudum içkisinden alıyor ve devam ediyor, arenada hâlâ Daniels'a karşı yuhalamalar var.

"Dostum sana bir dahakine biri anlam klavuzu versin ya da kişiliğinle ilgili bir psikolağa git.Çünkü şöyle bir durum var "kendimi övmem" diyorsa bir insan bunu yapmalısın.Kendimi övmem diyorsun ama burada 30 tane başarını söylüyorsun.Bu mu gerçek adamlık, sözünde durma dostum ? Sana bir şey söyleyeyim ve bundan emin olabilirsin çünkü gerçek bir sözünde durmayı öğrenmen lazım Wrestlemania'da CW kemerimi tekrar geri alacağım. (Boo) Asıl söz böyle verilir dostum ve sana şunu da ekleyeyim senden korktuğumu felan sanma ya da seni adil olarak yenemeyeceğimi söyleme çünkü seni her koşulda yenmek için yaşıyla ve saçıyla dalga geçtiğin bu adam hazır.Bu adam seni yenmek için hiçbir kuralın olmadığı maçı da kabul eder ya da senin dediğin her maçta seni yener ama dostum bu sadece vakit istiyor ve vakit tik-tak, tik-tak yaklaşıyor, büyük ana çok az kaldı biliyorsun değil mi Kazarian ? Beni uygun koşullarda yendin ama dediğin gibi koşullar uygun muydu ? Tabii ki değildi çünkü ben bir high-fliyer güreşçi değilim ve merdiven maçında da daha önce güzel anılarım yoktu.Senin eşitlik anlayışın bu mu ? Evet kendime Ultimate X maçında yeterli olduğumu söylemiştim o maçta iyi olduğumu söylemiştim ama şöyle bir durum var merdiven maçları öyle değil, daha zor ve aslında yükseklik korkum da vardır.Dediğim gibi Kaz ben kendimi övmüyorum şuanda bunu yapmıyorum çünkü ben kendimi övsem senin 30 başarının yanında benim 50'ye varan kemer ve PWI başarılarımdan bahsederdim.Burada eksiklerimi ekliyorum evet yükseklik korkum var bu yüzden bu işlere kendi açından bakmayı kes ve biraz yönünü değiştir.Yani burada herkesin önünde şeker kız candy numaralarını bırak, senin gerçek hayatta nasıl bir pislik olduğunu biliyorum çünkü senle bir çok değerli vaktimi harcadım.Aslında biliyor musun dostum dandik bir şov açma meselesini o kadar büyüttün ki ! Neydi yani söylediğin şey yine aynı "sizlere teşekkür ederim beni çok iyi desteklediniz, siz süper kişilersiniz" ve ayrıca şahsıma karşı birçok hakaretler.Sana daha demin demiştim dostum burada şeker kız candy'i oynamayı bırak çünkü herkes senin nasıl bir pislik olduğunu biliyor.Lütfen arenadaki bütün çocuklar gözlerini kapasın işte o fotoğraf ;"

"(Daniels gülüyor ve devam ediyor) Hepiniz kötü bir şey çıkacağını sandınız ama ilk önce şu fotoğrafa bakın Frankie Kazarian sizin şampiyonunuz olan, size yalakalık yapan.Bu fotoğrafı göstermemin nedeni asıl olanları göstermeden önce o kişinin Kazarian olduğuna inanmanız, işte bir bakalım gala gecemize, yine çocuklar gözlerini kapasın bu sefer iki tane geliyor, işte o fotoğraflar;"

"(Daniels gülüyor) İşte sizin şeker ve masum (!) şampiyonunuz.Ya da siz öyle sanıyorsunuz. (Boo) Kaz yüzündeki o sinirli ifadeyi kaldır dostum ne güzel daha demin eğlenceni yapıyordun ama bunların devamı var Kaz, bunların devamı o pembe gözlük camlarını sana teker teker batırmak.Bu fotoğraflara sahte diyorsan ya da fotoğraftakinin sen olduğunu inkâr etmeye başlayacaksan önce bir düşün çünkü bizim şampiyon sandığımız kibar sandığımız kişi böyle bir pislik.Çıplak fotoğraflarını sansürsüz internete koyan biri o eklemeleri de ben yaptırdım yani burada kimsenin keyfini kaçırmamak için.Ama biliyormusun Kaz onların keyifi umrumda değil, kendi keyfimi umursuyorum ve keyfim kaçık ayrıca şöyle bir şey var, umarım savaşın oyunun ya da ismini ne koyacaksan burada bittiğini sanma.Aşağılık dediğin bu adam sana oyunun bitmediğini NWO'da gösterdi istersen bakalım, işte.

Alıntı Patron Nickli Üyeden Alıntı
Kazarian merdivenin tepesinde kutlama yaparken Daniels hafiften ayaklanmış halde. Kaz ona yardım ediyor ! Kazarian kalkmasına yardım ediyor ve elini uzatıyor Daniels. Kaz kabul etti ve gidiyor ancak Daniels arkadan çekti,önce low blow ! Ardından Angel’s Wings ! Suratına bağırıyor Kaz’ın ve Daniels sinirli bir şekilde gidiyor oradan.
Dostum gerçektende senle ittifak istediğimi mi sanmıştın ? Kaz bu hareketime iğrençlik, aşağılılık ya da istediğin kötü süslü kelimeyi ekleyebilirsin ama daha deminki fotoğraflardan sonra bana bir şey diyebileceğini sanmıyorum.Yoksa şimdi de sen çıkıp "fotomontaj, fotomontaj" diye mi bağıracaksın ? Sen ve hassas yanın Kaz gerçekten dürüst olarak soruyorum Bad Influence'ın geleceğini mi sandın ? Burada GTW'nin o iki muhteşem anı yakalayacağını mı sandın ? Ama bu sefer dikkat edersen low blow'un devamında alışık olduğun bir şey geldi, bam Angle's Wings !! İşte bir sorunlu anın daha Kazarian iyilik meleği görünümünü buraya yansıtmak istiyorsun ama şuan yüzüne baktığımda daha deminki hâline dönüşeceğini düşünmeye başladım. (Gülüyor ve tepki alıyor ama bazı kısımlar destekliyor) Bak duyuyormusun Kaz ? Hâlâ bana herkes tepki veriyor ama bir yandan destekleyenler de var.Yani o yüzden biraz görünümün mü sarsıldı ne ? Ya da tiyatro oyununda bir replik mi unuttun ? Bunları seni rezil etmek için yapmıyorum, hayır hayır sadace herşeyi, her gerçeği bilmesini hak ettiğini düşündüğün seyircilere senin nasıl bir pislik olduğunu ve asıl ciğeri beş para etmezin sen olduğunu göstermeye çalışıyorum.Şimdi anlıyormusun Kaz ? Bana dedin ama şuan karşımda bir şampiyon görmüyorum sadece foyasını meydana çıkardığım bir CW şampiyonu duruyor, şampiyon derken bu kemeri hak etmeyen bir şampiyon.Gelecek ne getirir bilinmez ama dediğin gibi RVD'de rahat olmayacak.Sana aşağıdan yavallıca mı bakıyorum ? (Eğiliyor ve aşağıdan Kaz'a bakıyor) Hiçte öyle sanmıyorum dostum kemerimin üstüne Angel's Wings yediğin zaman böyle bir şeyi hissettiğini düşünüyorum.Evet, hâlâ kendi açından bir şeyleri anlatıyorsun devamını doğru düzgün anlatmıyorsun ciğerlerini kanla doldurduğunu sandığın adam seni yere yüz üstü çakarak burnunu kanlar içinde bıraktı.Aslında dediğimi yaptım seni o ringden sağlık görevlileri ile yolladım, şimdi aynı sözü değil tek bir söz veriyorum CW kemerimi hak ettiğim yere yanıma alacağım ve o kemerde ayrıca bu şirkette 2. Christopher Daniels devrimi başlayacak. (Karışık tepkiler alıyor)"
imza

#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2013, 15:29   #3
The DareDevil

Nereden: North Carolina
Konular: 170
Favori Güreşçisi: Jeff Hardy
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın. The Icon IC kemerini kazandın.
The Icon The Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

" YETER ! Konuşmayı kes ve beni dinle yüzsüz herif.Buraya bana kızlar gibi sevindiğimi söylemeye mi geldin ? Hayatımda gördüğüm en dönek adamsın Daniels daha 1-2 hafta önce o kemeri koruduğunda parti yapacağını ve beni de çağırıcağını söyleyip hava atan bir adamdın şimdi de kutlama için kızların işi gibi konuşuyorsun sen ne söylediğini bilmeyen unutkan yaşlı beceriksiz herifin tekisin ! Burada öfke kontrolünden bahsedip durdum ama konu senin gibi bir şerefsiz olunca insan kendine hakim olamıyor ! ( Seyirciler Şok Olmuş Şekilde Kaz'ı Dinliyor. ) Hayır hayır ortada sıfır bir durum falan yok herşey sıfırlandı diyerek bu lanet gerçeklerden kaçamassın hiçbirşeyin sıfırlandığı yok ben tam bir ay boyunca uğraştım ve bu kemeri hakkımla kazandım sıfırlanan tek şey senin onursuzluğun bundan öncede onursuz ve aşağılık bir heriftin ama artık sıfırın altına düşmek üzeresin ! Keşke sadece burada şans şans şans diye bağırıp bir maç hakkı isteseydi kendini bu kadar küçük düşüreceğini hiç tahmin etmezdim bu kadar mı gururun yok ha ? Benden nefret etsende hırsına bu kadar mı yenik düştün !? Sözüm ona gözünü hırs bürümüş adam bendim ama şu haline bak beni bile geçtin , dediğimde haklıydım sen bu kemer olmadan tam bir zavallısın şu haline bir bak bataklağı düştün ama hala çırpınıyorsun daha da dibe batacaksın Daniels sadece daha derine gideceksin ben işimi layığıyla yapıp ödülümü aldım ve biz burda işimiz hakkında konuşuyoruz ama senin söylediğin şeylere bak ! İnsanların aldığı başarılı küçümsemekten vazgeç bunu o küçük kel kafana sok sen mükemmel değilsin ve ben bunu kanıtladım ! Rob Van Dam gerçekten iyi bir galibiyet aldı ve bir maçı hakediyor bende kemerimi ona karşı koruyacağım ama sen bunu bile haketmiyorsun hayır sen hiçbirşeyi haketmeyecek kadar alçak bir adamsın.Bu lanet konuşmamda hiçbir şeyi yazıp uydurduğum falan yok dediğim herşey doğru ve bunu kanıtladım ne düşündüğün umrumda bile değil ben başarılı bir adamım ve söylediklerimde haklıyım burdaki herkes bunu biliyor sende biliyorsun ama inanmamakta ısrarcısın emin ol bu sana birşey kazandırmayacak.İstersen göz boyamak de istersen kurgulamak ama bunlar gerçek sen gerçekleri göremiyorsun bir seferliğine de sorunu karşındakinde değil kendinde ara o gece o kemer kendi ahmaklığından kaybettin daha iyi güreşebilirdin ama benim neler yapabileceğimi biliyordun bunu inkâr etme benim ringde neler yapabileceğimi biliyorsun ve ben o gece varımı yokumu ortaya koydum bunun ödülü olarakta bu kemeri kazandım.Hayır Daniels bunu cevaplayacağım Rob Van Dam'a o kemer hakkını zehir etmemen gerek çünkü o adam şuan bu maç hakkını senden daha çok hakediyor nedenmi çünkü sen sadece buraya gelip alacağım edeceğim haha huhu tartışmasız falan filan diyip duruyorsun o adamın en azından işlevini görüyoruz bu hak için çalışıyor ! Sen ne yapıyorsun ne yapıyorsun yaptığın şey tam olarak onursuzluk o adam en azından onuruyla bunu haketmek için çabalıyor ve bunu başardı sen sadece buraya gelmiş seninle bir maç daha yapacağız ve o kemeri alacağım diyorsun bunu nerden çıkardın ha nerden çıkardın !? Seninle maça çıkacağımı nerden çıkardın bende istediğim zaman senin gibi kompleksi bir adam olabilirim çünkü ben şampiyonum ben istemedikçe yada Heyman yada Bischoff söylemedikce seninle maç falan yapmayacağım o maç hakkı Rob Van Dam'in ve senin bu maça karışmana izin vermeyeceğim ne yapacağım biliyormusun gidip Heyma ve Bischoff'la konuşacağım ve seni bu maçta ringin etrafından men ettireceğim ben bir şampiyonum ve umuyorum ki bunu yapacaklar ! Ama hayaller kurma Kevin Steen gibi halatla ringe giremeyeceksin seni o maçtan uzak tutmak için ne gerekirse yapacağım ve adil bir şekilde kemerimi koruyacağım.Adil kelimesiyle kafayımı bozdun Kaz diyebilirsin ama cevabı hayır bu sadece bu işin raconu Daniels ama sen bunu bilemeyecek bilsende yapamayacak kadar aciz ve onursuz bir adamsın.Seninle maç yapmak istememem acizlik yada korkaklık değil bunların olmadığını biliyorsun çünkü seninle defalarca karşılaştım ve kemerin ortada olmadığı bir maçta yine karşılaşırım kemeri ortaya koymamamda bir ödleklik yada korku değil bunun sebebi bunu haketmiyor olman benim kitabım böyle işler haketmiyorsan alamassın Rob Van Dam'in yaptığı gibi kim olrusa olsun yönetimin karşına çıkaracağı güreşçilerle kendini kanıtla demiyorum sonuçta sen bu kemeri 2 ay tutmuş bir şampiyonsun ama öylede olsa sıranı beklemen gerekiyor Rob Van Dam bunu haketti ve ilk önce onunla karşılaşacağım bu yüzden uslu durmalısın.Ben o açılışı kimseye kaptırmadım gerekeni yaptım ve yoluma çıkan Austin Aires'ide yolumdan süpürdüm gerçek ve daha iyi bir şampiyon olduğumu herkese gösterdim.Artık seyirciler hakkında yorum yapmaktan vazgeç Daniels madem onlar senin için birer köpek onları umursama bu kadar basit illa onlara kötü şeyler söylemek zorunda değilsin sen onları sevmiyorsun onlarda seni bu kadar basit bir olayı deşmenin anlamı yok seni sevmememeleri normal çünkü sen bir pisliksin.Dur dur anlamadım NWO'da bu kemeri bana bir dalgınlık sonucumu kaptırdı buna inandınızmı ? ( Seyirciler Noo diye bağırıyor. ) Evet buna bende inanmadım buna sadece kendini kandırmak yada kendini tatmin etmek denir hayır o anlamda değil , demek sana bir dalgınlık sonucu kaybettim peki o Back To Future'yi ve Flux Capacitor'ude dalgınlık sonucumu yedin ? Bunu cevabı oznel değil nesnel bir cevap buna itiraz edemessin cevap Hayırrr.Seni hakkımla yendiğimi anlamak yada daha doğrusu bunu kabul etmek bu kadar zor mu ? Seni hakkımla yendim bunu kabul edince dünyanın sonu gelmiyor Daniels bu fikire alışmalısın.Bende sana gerçek birşey söyleyeyim Daniels Wrestlemania'da o kemeri alamayacaksın çünkü böyle konuşup hiçbir şey yapmamaya devam edersen tek alacağın şey locadan bir bilet olur ve maça falan çıkamassın evet bunlar iddialı sözler ama kemeri alan düdüğü çalar ya kendini çeki düzen ver yada kemer hakkını unut ! Tabi Heyman yada Bischoff çıkıpta maç yapacaksınız diyip reyting için bir taraflarını satarlarsa buna mecbur kalırım ama bunun haricinde bunu yapmayacağım ve dediğim gibi ne korkaklık ne ödleklik tek sebep var sen bunu haketmiyorsun ! Diyelim ki bu hakkı hakettin Wrestlemania'da bir maçımız olsa bile bu kemeri alman gerçekten senin için çok zor olur yüzde 1 ihtimal belki ama oda düşük bir rakam tabii.Gerçek söz böyle verilir diyip o kemeri koruyacağını söylüyorsun kendini gerçek bir adam olarak tanıtıyorsun öyle mi ? Ama ben bu anı önceden de hatırlıyorum Daniels daha 1 hafta önce bu ringe çıkıp "No Way Out'ta kemerimi koruyacağım ve sizde aşağıdan kutlama yapışımı izleyeceksiniz" demiyormuydun ? Evet diyordun istersen bunu kanıtlarım ama hatırladığına eminim sözünü tutamadın Daniels demek ki sen gerçek bir adam değilsin sen zaten adam değilsin ! Sen kişiliksiz , düzenbaz ve başarı manyağı birisin , bir laf vardır Daniels denize düşen yılana sarılır diye sen tam olarak bunu yapıyorsun bebeğini kaybedince o kadar endişelendinki yapabileceğin en kötü şeyi yaptım özel hayatı buraya taşımak...Evet o fotoğraflar benim , o fotoğraftaki adam benim karımla eğlenirken yaptığım birşey çok içkiliydik ve bunu yaptık , eğlendik sonra aynı senin gibi kişiliksiz aşağılık bir arkadaşım bu fotoğrafları internete yaydı ne için biliyormusun para ! O kişiliksiz adam bile senden daha onurlu Daniels bunu yaptıktan sonra çekip gitti.Sen naptın peki hiç usanmadan bir açığımı aradın ve bu fotoğrafları buldun sonra da beni küçük düşüreceğini zannedip burda bütün seyircilere gösterdin öylemi ? Ne kadar zekice Daniels aslında bu iyi oldu burdaki insanlar televizyondan izleyenler ve ben senin ne kapasitede ne kadar aciz ve ne kadar düşüncesiz yüzsüz gurusuz onursuz bencil bir pislik olduğunu anlamış olduk ne m*l olduğunu burdaki herkese gösterdiğin için sana ayrıca teşekkürler.İşte bayanlar baylar karşınızda Christopher Daniels ve bu adam gerçekten insanlara saygı duymayan duyarsız yüzsüz ve tartışmasız bir pislik bu adama bunları dikkate alarak yaklaşın ! Eminim birazdan bunları söylediğim için bana sen anca hakaret etmeyi bilirsin boş konuşuyorsun saçma adamın tekisin diye tepki göstericektir ama Daniels bunlar gerçek sana göre olmayabilir ama bize göre gerçek.Sanırım artık herkes senin ne kadar kişiliksiz olduğunu anladı bu yüzden bunun hakkında daha fazla konuşup buradaki insanların canını sıkmak istemiyorum.Esas konumuza dönersek Daniels bu seferde maç türünü bahane ediyor o High-Flyer bir güreşçi değilmiş merdiven maçına gelince öyle bir güreşçi değil ama iki sene üst üste kazandığı X maçı ile övünmeyi biliyor işine gelmeyince gerçekleri saptıramassın Daniels bunu yapmaktan vazgeç.Bana oyunun bitmediğini böylemi gösteriyorsun eski dostluğumuzun hatrına sana yardım ettim ve elini sıktım ama sen ne yaptın ha ? O alçak kişilik özelliklerini bana tekrar hatırlattın bravo gerçekten tebrik ediyorum birde marifetmiş gibi burdaki insanlara ne kadar aşağılık olduğunu göstermen gerçekten tuhaf.Birde burda seninle dost olmak istediğim için mi elini sıktığımı savunacaksın ? O kadar acizdin ki sana yardım etmek istedim ama her zaman dediğim gibi sen nankör bir kedisin ve yine bu yönünü gösterdin senin gibi düşük bir adamla muhattap bile olmak istemiyorum ! Bu konuşmada tek bir gerçek var ben ikinic ve hakeden tartışmasız Cruiserweight Şampiyonuyum sen ise bataklıktan çıkmak için çırpınan bir zavallısın ! ( Cheer )

"Kazarian Ringden İner Ve Seyircilerle tokalaşarak arka alana gider."

Out; [MENTION=3354]Super Disaster[/MENTION] Sen son mesajınıda yaz öyle bitsin.
imza

GWA RPG

Karakter:
Jeff Hardy
Şirket: GWA
Signature: Whisper In The Wind
Finisher: Twist Of Fate - Swanton Bomb
Başarılar: Henüz Yok

OLD RPG [2012-2016]

Karakter: Kazarian
Şirket: GTW
Signature: Springboard Leg Drop , Slingshoot DDT , Flux Capacitor.
Finisher: Fade To Black , Wave Of The Future , Back To The Future.
Başarılar ;
Cruiserweight Champion (1 Kez / 92 Gün - Longest Reigning)
GTW Tag Team Champions ( 1 Kez & Christoper Daniels / 70 Gün )
En İyi Promolar ;
Fallen Devil Ve Ona Katılanlar
Gelecekteki Şampiyon
Yeni Şampiyon
Wave Of The Future

The Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2013, 18:31   #4
El Tigre

Nereden: Kocaeli.
Konular: 1814
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Super Disaster Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Daniels arkasından gülerek bakıyor ve devam ediyor.

"Kaz ne oldu şimdi burada bir parti veriyordun ? Gördünüz sizin şampiyonunuz bu gerçekleri görüp arkasına bakmadan kaçan biri..Kutlama yapacağım dedim ama burada yalakalık yaparak "evet ben Kaz'ım ve Daniels'ı yendim hani nerede pembe balonlar" tarzında bir konuşma bence yeterince dediğim tabire denk geliyor.Seninde istediğin bu değil miydi Kaz ? Gerçekleri duymak bende aynısını yapıyorum ve senin hakkında gerçekleri ve bu durumdaki gerçekleri söylüyorum sen ise ne yapıyorsun (sesini incelterek) "yeter Daniels, yeteeeeeer" İşte bunlara gerçeğin kuyruk acısı deniyor.Bir şeye de korkaklık deniyor ne o biliyor musun Kaz ? Hemen örnek veriyim beni ringin kenarından yollamak.Beni istersen kenardan yollayabilirsin ama Daniels'ın yapacaklarında bu sadece o an kurtulmana imkan sağlayacak. (Bazı yerlerden reaksiyon geliyor) Bak Kaz sevdiğin insanlarda gerçeği sevdiler herhalde.Sana bir şey söyleyeyim mi ? Gerçek şampiyon kontrolü elinde tutandır ama sana bakıyorum ilk günden kaybetmişsin.Şimdi aramızdaki farkı anlıyor musun ? Benim neden daha iyi bir şampiyon olduğumu ve neden o kemeri hak ettiğimi biliyor musun ? Çünkü kontrol bende.Ve hak ettiğimi, bebeğimi de senden alacağım."

Diyor ve gülerek arka alana gidiyor.
imza

#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil