GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 29-11-2018, 22:41   #1
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1101
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 281898
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart 19 Kasım 2018 RAW - Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: The Bulldogy, Aschentef, The Purplemaker, Reckless Behaviour, YUKO

Şov: WWE Monday Night RAW
Bölüm: #1330
Şirket: World Wrestling Entertainment (WWE)
Tarih: 19 Kasım, 2018 (Pazartesi)
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı
Şovun Yapıldığı Yer: Los Angeles, California
Spikerler: Corey Graves, Michael Cole & Renee Young

''Then... Now... Forever...''

Hepiniz hoş geldiniz. Arena RAW ateşi ile yanıyor. Baron Corbin şovu açan isim. Kendisine karşı yuhalamalar var. Baron Corbin şimdi kraliçemiz Stephanie Mcmahon'ı takdim ediyor. Stephanie Mcmahon girişini gerçekleştiriyor.

Stephanie Mcmahon: Tanrım, çok iyi hissettiriyor, demek istediğim dün gece Survivor Series'i izlemeyenler için; Size şunu diyeyim, RAW silip süpürdü! Bu bir kökten temizlikti! SmackDown bizi bir kere bile yenemedi. Ve bu başarının büyük payı senin sayende, " Pazartesi Gecesi RAW'un Geçici Genel Müdürü." Teşekkürler, çok teşekkürler. Fakat krediyi vadesi geldiğinde vereceğim. Ve bu da RAW kadrosundaki bütün süperstarlara. RAW ailesi, dün gece SmackDown'ı yok etmekte yardımcı oldu. Şimdi kardeşim Shane yalan söylemek, kandırmak ve çalmak zorunda ama biz öyle değiliz. Hayır, Pazartesi Gecesi RAW'unda bunlar olmaz. Biz basit bir şekilde en iyisi olduğumuzu kanıtladık. Bu yüzden bu gece umuyorum ki herkes hazırdır çünkü kutlama yapacağız!

Baron Corbin: Tıpkı takımımızı zafere ulaştırdığımız gibi bu gece WWE Evrenine ayarlamak için aksiyonu olan bir gecedeyiz.

Stephanie Mcmahon: Söyle bakalım.

Baron Corbin: Şeyden sonra, biliyorsun biraz toparlama lazım. Pekala Stephanie, birkaç söz verdin ve eğer biz kazanırsak, makamımı daha kalıcı şekilde değerlendireceğini söyledin.

Stephanie Mcmahon: Bak ne diyeceğim Baron, haklısın bazı sözler verdim.

BRAUNNNNN! Braun Strowman girişte görünüyor ve ringe doğru geliyor.

Braun Strowman: Dün gece Survivor Series'de pazarlığımı sona erdirmek için korudum, şimdi ise sıra sende, bu iğrenç tiple bir maç istiyorum.

Baron Corbin: Kes şunu, ciddi olamazsın.

Stephanie Mcmahon: Baron dinle. Sana söz verdim Braun ve benim sözüm senettir, bu nedenle TLC'de Baron Corbin...

Braun Strowman: ...bu ellerden nasibini alacaksın!

Stephanie Mcmahon: Bu ifade etmek için bir yöntemdir. Ama Baron dinle, eğer Braun Strowman'ı TLC'de yenebilirsen sonrasında resmi olarak Pazartesi Gecesi RAW'un kalıcı Genel Müdürü olacaksın. Ancak yenilirsen, bütün otoriteni de kaybedersin.

Braun Strowman: Ve yenileceksin çünkü patronunun da dediği gibi, şartları (maç türü) ben seçebiliyorum. Daha sonrasında seni paramparça etmekte sorumlu olacağım.

Stephanie Mcmahon: Bu yüzden hâlâ avukatlarla çalışıyorum bu parçalamaya dönerse diye çünkü bir parçası şirket sorumluluğu. Yani anlaşacağız. Eminim.

Braun Strowman: Brock Lesnar'a karşı Evrensel Şampiyonluğu maçıma ne oldu? Eğer TLC'de Baron Corbin'i yenebilirsen, Brock Lesnar'a karşı Evrensel Şampiyonluğu maçını Royal Rumble'da elde edeceksin.

Stephanie Mcmahon: Diyeceğim o ki bu senin için iyi bir anlaşma Braun değil mi? Hadi ama ben bir iş kadınıyım, sen bir çeşit iş adamısın, ne yani teke tekte Baron Corbin'i yenemeyeceğini mi düşünüyorsun? Hadi ama.. Ne diyorsun? Şartlar anlaşmaya uygun mudur?

Seyirciler: GET THESE HANDS...

Braun Strowman: Pazartesi Gecesi Braun'a hoş geldin! Geçici genel müdür olarak son zamanlarının tadını çıkar, çünkü hatırla ki şartları ben seçiyorum ve TLC'de, TLC maçımız olacak. Yalnızca bu ellerden nasibini almayacaksın, masalar, merdivenler ve sandalyelerden de alacaksın!

Baron Corbin: Bak ne diyeceğim, bence bu berbat bir fikir. Bu maçın benim yararıma olduğunu fark ediyorsun. Seni bükülmüş bir çelik taşların içinde bırakacağım. Eğer TLC'de yapabilirsen, çünkü gördüğün gibi ben hâlâ geçici genel müdürüm ve karar verdim, Bobby Lashley ve Drew McIntyre ile bu gece handikap maçında karşılaşacaksın.

Stephanie Mcmahon: Bak ne diyeceğim Baron, bu mükemmel bir maç ama kutlanacak bir şey verelim, bu gece büyük bir gece bence birazcık eşleşecek bire-bire ihtiyacımız var. Bence bu maçı 6'lı takım maçı yapmamız lazım. Bobby Lashley, Drew McIntyre ve Baron Corbin... karşısında Braun Strowman, Elias ve Finn Balor takımı olacak. Ve madem bu gece iyi hissediyorum, bu maçı tam şu anda başlatacağız!

Elimination Match
Braun Strowman, Elias & Finn Balor vs Baron Corbin, Drew McIntyre & Bobby Lashley

Tüm güreşçiler ringe giriyor zil çalıyor ve maç başlarken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve Drew'dan Balor'a bir Suplex! Tuş denemesi 1!2! attı Balor. McIntyre Corbin'e tag veriyor. Bir tekme indiriyor Balor'a. Yumruklayarak köşeye sıkıştırıyor ve Lashley'e tag veriyor. Lashley Balor'ı köşeden tutuyor ve bir Spinebuster. Tuş denemesi 1!2! attı Balor. Ardından Lashley lock bağlıyor. Balor tam kurtulacakken Lashley fırlatıyor onu. Ardından Corbin'e tag veriyor. Balor'dan bir elbow. Tam Strowman'a tag verecekken Corbin tutuyor ve köşeye yolluyor Balor'ı. Corbin'e yine bir elbow indiriyor ve Balor, Drew ve Lashley'e de vuruyor. Balor tam vuracakken Corbin onu yakalıyor ve köşeye fırlatıyor. Köşeden Balor Strowman'a tam tag verecekken Corbin yakalıyor ve Deep Six! Tuş denemesi 1!2! attı Balor. Corbin Lashley'e tag veriyor. Lashley Balor'ı sert bir şekilde köşeye yolluyor Balor yerde. Lashley onu bir daha göndermeyi deniyor ama bir Roll-UP Balor'dan. 1!2! attı Lashley. Lashley ayağa kalkıyor ve bir Clothesline. Tuş denemesi 1!2! attı Balor. Lashley'den bir Powerbomb denemesi ama Balor karşılıyor ve Basement Dropkick! Ve Elias'a tag veriyor. Elias köşeye sıkıştırıyor Lashley'i ve defalarca tekmeliyor. Lashley arkasından saldırıyor Elias'ı iplere yolluyor ama Balor tag alıyor ve maça giriyor. Ve Double Clothesline! Heel takım ring kenarında. Balor'dan TOPE CAN HILO! Balor Lashley'i ringe sokuyor ve köşeye çıkıyor. Coup de Grâce denemesi ama Drew bozuyor. Balor yerde. Lashley köşeye çekilirken Drew tag alıyor ve köşeye çekiliyor. CLAYMORE! Tuş denemesi 1!2!3!

Elenen: Finn Balor Eleyen: Drew McIntyre

Finn Balor elendi. Reklamlara gidiyoruz.

REKLAMLAR

Reklamlardan dönüyoruz ve Drew Elias'ı köşeye sıkıştırmış tekmeliyor. Herkes tekmeliyor Elias'ı ve son olarak Drew'a tag veriyorlar. Drew lock bağlıyor. Elias karşılarken Drew'dan bir Clothesline! Drew'dan bir Belly To Belly. Ardından Lashley'e tag veriyor. Lashley'den de bir Belly To Belly. Tuş denemesi 1!2! Elias attı. Lashley Corbin'e tag veriyor. Köşeye fırlatıyor Elias yerde. Lashley dışarıdan Strowman'a saldırıyor. Strowman tam ona vuracakken Drew'dan Double Axe Handle! Elias'dan bir anda Knee Strike geliyor Corbin yerde. Elias köşeye çıkıyor ve ELBOW DROP! 1!2! Lashley kurtardı Corbin'i. Ringden atıyor Elias'ı. Elias Rush ile konuşurken. Lashley'den bir SPEAR! Hakem sayıyor ve 7!8!9!10!

Elenen: Elias Eleyen: Bobby Lashley

Elias Count Out ile elendi. Reklamlara gidiyoruz.

REKLAMLAR

Geri döndüğümüzde Drew yerde ki Strowman'ı tekmeliyor. Lashley'e tag veriyor. Lashley'de tekmeliyor ve Corbin'e tag veriyor. Corbin'de yumrukluyor ve tekmeliyor. Strowman bir anda karşılıyor iplerden sekip Shoulder Block! Köşeye bir splash yapıyor Strowman. Corbin yerde. Strowman ringden iniyor ve Lashley'e bir Shoulder Block. Ardından ringe giriyor ve Corbin'e PowerSlam. Tuş denemesi 1!2! Drew sandalye ile vuruyor NE! Drew elendi.

Elenen: Drew McIntyre by DQ

Sandalye ile ard arda vuruyor Drew ve ring dışına düşüyor Strowman. Ring dışından bir SPEAR! Corbin'de aralarına geliyor ve Strowman birden yakalıyor Corbin'i ama CLAYMORE! Steel Steps'e elini koyuyorlar ve Corbin Steel Steps ile vuruyor. AMAN TANRIM! Strowman sakatlandı. Heel takım taunt'unu atıyor ve bu görüntülerle maçımız sona eriyor. Maçı kazanan da çıkmıyor.

Kazanan: No Contest

Geçen haftalarda Dean Ambrose ve Seth Rollins arasında yaşananları izliyoruz. Şimdi ise Seth Rollins müziği duyuluyor. Şampiyon girişini gerçekleştiriyor.

Seth Rollins: Ne hafta sonu ama adamım! Takeover, Survivor Series, ne gece ama! Ne kalabalıktı ama, sizler dün geceyi doldurdunuz! Biliyorsunuz, dün gece The Shield'ın WWE'ye başlangıç yapmasının 6. yılıydı. 6 yıl. Benim için, Dean Ambrose ve Roman Reigns için bu altı yılın daha iyi olan kısmı, birlikte The Shield olarak biz bu şirketi taşıdık. Dün gece Shinsuke Nakamura ile olan maçımdan sonra bu son 6 yılda yaşanan iniş-çıkışları belirtmek için vakit istedim. Ve sizlere bir şeyi itiraf etmeliyim arkadaşlar. Dean Ambrose'la olan bu durum daha katlanılmayacak hale geldi. Biliyorsunuz, Dean'in bana ve Roman'a sırt çevirmesinin üzerinden yalnızca 4 hafta geçti ancak bu sanki sonsuzlukmuş gibi hissettirdi. Çünkü şu an itibariyle bu ringe inip, benimle adam gibi yüzleşecek kadar yüreği yok. Ama bütün bunlar TLC'de değişir, çünkü seçeneği olmayacak çünkü Dean Ambrose karşısında Seth Rollins, teke tek - Kıtalararası Şampiyonluğu maçı olacak. Biliyorsunuz ki geçen hafta bu ringte bulundum ve Ambrose'un söylediği her şeyi dinledim. O Shield yeleğini alıp ateşe bıraktı. Ve The Shield'ın ona yük olduğunu, Shield'ın onu güçsüz hale getirdiğini, ve bütün bu zaman boyunca aynı adam olduğunu söyledi. Aslında bir insanı tanıdığınızı sanıyorsunuz ama gerçek olan WWE Network'teki Ambrose'un Kronik belgeselini izliyorken daha fazlasını öğrendim. Bütün bu süreçte en yakın arkadaşlar olduğumuzu biliyordum. Peki neden bilmiyorum? Çünkü Ambrose hiçbir zaman onu aradığımda telefonumu açmadı. Hiç geri dönüp aramadı, sakatlığından dolayı yoktu - bir kere bile aramadı. Ve Ambrose WWE'yi seviyorum dedi. Sevmek mi? WWE'yi seviyor muymuş? Bakın ben bu herifi 10 yıldır tanıyorum ve ilk defa sevmek kelimesini söylediğini duydum. Sizlere karşı dürüst olmalıyım arkadaşlar, yapabileceğini bilmiyordum. WWE'yi sevdiğini söyledi çünkü bu sadece şöyle bir şey; Bu ringte iki adam var, kendilerini yüksek derecede fiziken, agresif bir şekilde ifade ediyorlar. Bu gerçekten komik çünkü son 4 haftadır, Ambrose, yaptığın tek şey saklanmak ve konuşmak. Ama bütün bunlar TLC'de değişiyor çünkü maçımız olacak ama daha TLC'ye hâlâ var, ve ben bu gece hakkında konuşmak istiyorum. Çünkü şu anda kendimi yüksek derecede agresif hissediyorum. Ve Ambrose eğer söylediğin kadar seviyorsan, neden buraya gelip bunu kanıtlamıyorsun? Çünkü ben kavga için can atıyorum!

Dean Ambrose titantron'da!

Dean Ambrose: Hadi amaa Seth! Birazcık çaresiz görünüyorsun. Beni sinirlendireceğini benim de oraya bir tür "deli" gibi geleceğimi falan mı sanıyorsun? Kendin de ifade ettiğin gibi, istediğini mi vereceğim? Hayır. Henüz anlamış değilsin adamım. İşler değişti. Geçen 6 yılda The Shield iyilikten daha çok kötülük yapmıştır eminim. Dünyanın her yerinde The Shield'ı sevdiler! Fakat kamera kapandıktan sonra nasıl olduğumuzu kimse bilmiyor. Ne tür insanlar olduğumuzu, perdenin arkasında ne olduğunu, yaptığımız şeyleri kimse bilmiyor. İlk baştan beri mayamız bozuktu, şimdi de zaman bizi yakaladı. Ve hepimiz farklı şekilde bedelini ödeyeceğiz. Dedikleri gibi, keser döner sap döner gün gelir hesap döner. Şimdi de bu büyük çapta bizim meselemize dönüyor, hak ettiğimizi alacağız. Demek istediğim, Roman'a bir bak. Roman'ın kısmına gelince... Roman The Shield'a yaptıklarından dolayı yukarıdaki adama hesap vermek zorunda. Peki daha kötü olan ne? Sen, bana hesap vermek zorundasın. Yani nedenini bilmek istiyor musun? Neler oluyor biliyor musun? İşte ben buradayım, gel beni bul. Ben de sana göstereceğim.

Seth Rollins arka alanda Ambrose'u aramaya başlıyor. Bakınıyor etrafa.

Seth Rollins: Nereye gidiyorsun Ambrose, ha? Seni bulmamı mı istiyorsun? Neredesin? Burada olduğunu biliyorum dostum. Ambrose nereye doğru gitti? Ben onu gördüm, nereye gitti?

Security 1: Görmedim.

Seth Rollins: Ambrose nereye gitti, az önce tam buradaydı?

Security 2: Bilmiyorum ama dibimden çekilsen iyi olur.

Seth Rollins yumrukluyor görevlileri ve bağırarak Dean Ambrose'u aramaya devam ediyor.

Maçtan önce Lars Sullivan'ın ''Freak'' videosu ekrana geliyor. Ardından maçımız başlıyor.

Tag Team Match
Tamina & Nia Jax vs Hug Connection

Yorumcular kısmında Alexa Bliss var. Görüntüye geliyor. Ardından Tamina & Nia ikilisi geliyor ilk önce ringe. Ardından Hug Connection geliyor. Nia ve Sasha başlayacak maça. Zil çaldı ve maç başladı. Sasha Forearm'larla hızlı başlıyor maça ama Nia belinden kavrayıp kornere doğru koşuyor ve Corner Spear'ler vurmaya başlıyor. Hakemin saymasıyla geri çekiliyor ve tekrar saldırmaya çalışıyor fakat Sasha Boot vuruyor. Sasha Nia'nın kolunun altından geçiyor ve Dropkick vuruyor. Tag veriyor şimdi Sasha. Bayley eğiliyor ve Sasha onun sırtına bazıp zıplayarak Forearm vuruyor. Hug Connection Nia'yı tagleşerek dövüyor. Nia en sonunda sinirlenip Bayley'i geri itiyor. Nia Tamina'ya tag veriyor. Tamina şimdi Bayley'i dövmeye başlıyor bir süre. Tamina Bayley'i köşeye atıp üstüne koşuyor ama Bayley reverse yapıyor ve Tamina'yı kendi köşelerine doğru itiyor. Sasha'ya tag veriyor. Hug Connection hareket yapacak fakat Tamina Bayley'i dışarı atıyor. Sasha'yı da Body Slam pozisyonuna alıyor ama Sasha karşılıyor ve ayaklarına Dropkick vuruyor. Sasha Tamina'nın kafasını iplere koyuyor. Bayley'e tag veriyor şimdi. Bayley'de apron'dan dizi gömüyor. Bayley şimdi köşeddeki Tamina'ya Running Elbow vuruyor. Beklemeden tekrardan geriliyor ve bir de Running Knee vuruyor. Sasha'dan da Apron Knee geliyor. Çok geçmeden Nia'da üstlerine koşuyor ama Sasha çekiliyor. Heel taraf dışarıda. Hug Connection'dan Double Baseball Dropkick geliyor!

REKLAMLAR

Geri geldik. Ringdeyiz, Bayley Nia'nın Headlockundan kurtulmaya çalışıyor ama Nia bırakmıyor. Şimdi Bayley'den bir Jawbreaker geliyor. Bayley tag veriyor. Sasha hemen ringe giriyor. İplere koşup Nia'nın üstüne zıplıyor ama Nia yakalıyor. Samoan Drop deniyor ama Sasha karşılıyor. Şimdi Running Facebuster yapıyor! İplere koşuyor ve Shining Wizard. Tuş denemesi 1..2..! Sasha dışarı düşüyor Nia omzunu kaldırınca. Orada Tamina Sasha'ya saldırıyor! Tamina seviniyor. Nia Tag veriyor. Tamina dışarıdaki Sasha'yı saçından tutup ringe atıyor. Tuş denemesi 1..2..! Heel taraf kendi köşelerinde. Tamina'dan bir tuş denemesi 1...2..! Sasha Tamina'nın Headlock'undan kurtuluyor. Fırsattan istifade de Nia'ya dizi gömüyor. Şimdi Nia onu havaya fırlatıyor ve Sasha'dan Super Double Knee drop geliyor. Ardından Bayley'e tag veriyor. Bayley Tamina'nın kolunun altından geçip Nia'yı düşürüyor. Tekrar Tamina'ya döndüğünde alnının ortasına Superkick'i yiyor. Tamina Bayley'in saçından tutup seyircilere bir şeyler diyor. Bayley'den şimdi bir Roll-Up 1..2..! Bayley şimdi Tamina'nın kafasından tutup Apron'a geçiriyor. Apron Stunner yapıyor! Bir tane daha! Hakemin araya girmesiyle Tamina ringe giriyor. Bayley şimdi gerilip Tamina'nın üstüne atlayıp yumruklar vurmaya başlıyor. Tamina üstünden atıyor şimdi Bayley'i ama Bayley yıkılmıyor. İplere koşuyor ve Running Knee! 3. iplere çıkıyor ve Avalanche Crossbody! Tuş denemesi 1..2..! Bayley Tamina'nın arkasından hareket yapmaya çalışıyor ama Tamina karşılayıp omuzlarına alıyor. Samoan Drop yapmayı deniyor ama Bayley karşılıyor ve Tamina'yı iplere atıyor. Bayley geri geri iplere gidiyor ama arkasından Nia saldırıyor. Nia apron'a çıkıyor. Tamina tag veriyor. Nia Bayley'i omuzlarına alıp köşeye götürüyor. Saçından tutup yere atıyor. Ardından Body Avalanche yapıyor. Tuş denemesi 1..2...! Sasha Banks bozuyor. Sasha dışarı çıkıyor. Bayley Nia'nın arkasından Sleeper Hold bağlıyor ama Nia çok geçmeden karşılıyor. Bayley köşeye çekiliyor. Nia çok geçmeden üstüne koşuyor ama savurmayı başarıyor. 3. iplere çıkıyor şimdi Bayley. Apron'dan gelen Tamina'yı savuruyor ama Nia'den kurtulamıyor. Bayley'i boğazından tutup yere indiriyor. Bayley'i iplere atıyor ve Samoan Drop! Tuş denemesi 1..2...!

Kazanan: Tamina & Nia Jax

Tamina & Nia Jax kazanıyor. Galibiyetlerini kutluyorlar. Arka alana gidiyoruz arka alanda Charly Caruso var. Röportaj için beklerken arkasındaki televizyondan Dean Ambrose bağlanıyor ve ona sesleniyor. Rollins onu bulana kadar, şu an beklediği yerde bekleyecekmiş. Kendisi bu yerin neresi olduğunu biliyormuş çünkü Shield'ın "evi" burasıymış. Kısa bir aranın ardından Seth'i arka alanda görüyoruz, Ambrose'u gördüğü yere doğru yürüyor. Fakat karşısına "burn it down" boyalı bir kapı çıkıyor.

(Arka alanda Drake Maverick var, Survivor Series kutlamaları ufak ufak arka alana sıçramış. Yanlarına Chad Gable ve Bobby Roode geliyorlar, Survivor Series'deki işeme muhabbetine değdirip alay ediyorlar kısaca.)

The Lucha House Party vs. The Revival

Zil çalıyor ve maça ilk olarak Kalisto ile Scott Dawson başlıyor. Dawson'dan bir tekme ardından chop vuruş. Kalisto'yu omuzluyor ama Kalisto kurtuluyor. Kalisto'dan Dropkick geliyor bu sırada Dash Wilder tag alıyor. Kalisto'dan bir tekme bu sırada Lince Dorado tag alıyor. Ardından Gran Metalik'e tag veriyor. Lince & Kalisto 'dan takım çalışmaı Double Crossbody, Gran Metalik'te ringin köşesinden Dropkick vuruyor. Kalisto tag alıyor tekrar. Kalisto'dan Roll-up pinfall tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. Dash Wilder'dan tekme ardından diz darbesi hemen Scott Dawson'a tag veriyor. Kalisto'nun ayağından yakalayıp fırlatıyor ardından, Kalisto'nn ayağına çalışmaya devam ediyor. Kalisto tekme atarak kurtuluyor bu sırada Scott Kalisto'yu omuzluyor. Kalisto hareketi tersine çeviriyor ve Roll-up pinfall tuş denemesi. Scott kurtuluyor bu sırada Dash tag alıyor. Dash ringin köşesinde ki Gran Metalik'e saldırıyor ardından köşede duran Pinata'yı da alıp üzerine atıyor. Arkasını döndüğünde Kalisto'dan bir tekme ve Lince Dorado tag alıyor. Dorado ringin köşesine çıkıyor bu sırada Dawson'da ringin içinde. Dorado Crossbody ile Dawson'un üzerine atlıyor. Dash Wilder'a da Dropkick vuruyor. Ardından iplere gidiyor dönüşte Springboard Moonsault yapıyor. Bu sırada içeri giren Scott Dawson'u Gran Metalik ayaklarından tutup tekrar ringin dışına çekiyor. Dorado'dan Dash Wilder'a head-scissor takeover yapıyor. Ringin köşesinde duran Dash Wilder'ın üzerine koşuyor Dash onu kaldırıp apronda bırakıyor. Dorado'Dan chop vuruş ardından ringin köşesine çıkıyor ama Dash Wilder'dan Uppercut. Bu sırada ringin diğer köşesinde Gran Metalik elinde Pinata ile Dash Wilder'ı kışkırtıyor. Dorado bunu fırsat bilerek tekme vuruyor ardından ringin köşesine çıkıyor ve Shooting Star Press. Hemen tuş deniyor, tuş denemesi başarılı oluyor. Maçı The Lucha House Party kazanıyor.

Kazanan: The Lucha House Party

Ronda Rousey'in müziği duyuluyor. RAW Kadınlar Şampiyonu girişini gerçekleştiriyor. Konuya direk Nia Jax'ten giriyor. Becky'nin ağzını yüzünü yamultmuştu Nia hanım. Bundan bahsediyor. Ronda TLC'de Nia Jax'i pes ettirecekmiş. Ronda biraz Charlotte'u hedef alıyor ve başlattığı şeyi bitireceğini söylüyor.Gerçek bir şampiyonun ne olduğunu göstermek istemiş. Gerçek bir şampiyon dağda her zaman en uzun olarak dururmuş ve en kötü gününde pozisyonunu savunamazsa, geri adım atmak zorunda kalırmış. Bugün onun en kötü günüymüş ama kenara çekilmeyi reddediyormuş. Bu gece kemerini savunamazsa şampiyon olmayı hak etmeyecekmiş. Seyirciler hala Becky tezahüratları yapıyorlar bu arada. Corbin ringe geliyor ve Ronda'nın rakip istediğini reddediyor. Ama Ronda hanım anlar mı? Corbin'den istediğini almayı başarıyor.

Ronda'nın rakibi Mickie James!

RAW Women's Championship Match!
Ronda Rousey vs. Mickie James

Maç boğuşmalar ile başlıyor. Ronda, James'i köşeye fırlatıp yumruklamaya başlıyor hakem onları ayırdığı sırada James bundan yararlanıyor ve üstünlüğü ele almaya çalışıyor. İplerin orada Rousey'i tekmeliyor ve hakem onları ayırıyor. Rousey geçen geceden dolayı da yaralı, James hassas noktaların üstüne gidiyor ve kafa kilidi bağlıyor. Ronda takla ile kafa kilidinden kurtuluyor, James'e bir kaç takla attırıyor ardından da 3 kere End of the Trail vuruyor. Armbar denemesi, James direniyor ama direnmesi bir şey ifade etmiyor! JAMES PES EDİYOR, ROUSEY KEMERİNİ BAŞARI İLE KORUYOR.

Kazanan: Ronda Rousey

Kendisi giriş kısmındayken Nia Jax ile Tamina oraya geliyor. Nia yumruğunu gösteriyor ve gülerek orayı terk ediyorlar.

Tag Team Match!
Bobby Roode & Chad Gable vs AOP

Zil çalıyor ve Chad ile Akam maça başlıyorlar. Akam'dan Clothisline ardındna elbow droplar. Chad Gable'ı kaldırıp fırlatıyor ardından Rezar tag alıyor. Rezar'dan Leg Drop ardından tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. İkili karşılıklı yumruklaşıyor Rezar üstün çıkıyor ve Chad Gable'ı omuzluyor ve Canadian Rack yapıyor. Chad Gable kurtulmaya çalışıyor ama Rezar onu tekrardan yere fırlatıyor. Chad tag vermek için koşuyor ancak Rezar onu engelliyor ve sert bir Spinebuster. Rezar'dan yumruk darbeleri, ardından Gable'ı ringin köşesine çıkartıyor. Hakem ikiliyi ayırmak isterken fırsattan yararlanan Gable Cross Armbreaker bağlıyor. Hakem ayırıyor ikiliyi. Chad Gable ringin köşesinde beklerken üzerine doğru koşan Rezar'ı ringin köşesine fırlatıyor. Ardından Bobby Roode tag alıyor. Bobby Roode'den ringin köşesinde ki Akam'a bir yumruk ardından Cesar'a da ardı ardına yumruk darbeleri vuruyor. Bobby iplere gidiyor dönüşte ise Cesar'a tekme vuruyor. Ardından ringin içine girmeye çalışan Akam'ı dropkick ile tekrar ringin dışına yolluyor. Ringin köşesinde ki Cesar'ın üzerine koşarak Body Slam ardından ringin köşesine çıkıyor ve Cesar'ın üzerine atlamak isterken Cesar kenarı kaçılıyor. Bobby şimdi iplere gidiyor dönüşte Clothisline vuruyor. Hemen tuş deniyor ama başarısız oluyor. Akam tag alıyor. İkili Bobby Rooode'yi ringin köşesine yolluyorlar. Üzerlerine koşarak gelen Cesar & Akam'a dirsek darbesi vurarak engel oluyor Bobby Roode. Akam'a Dropkick vuruyor ardından ringin köşesinden atlayarak Blockbuster yapıyor. Chad Gable tag alıyor. Chad ringin köşesine çıkıyor bu sırada Akam Bobby Roode'yi ringin dışına yolluyor. Chad Gable ringin köşesinden atlayarak Roll-up pinfall tuş deniyor. Tuş denemesi başarılı oluyor. Chad Gable & Bobby Roode maçı kazanan taraf oluyorlar.

Kazananlar: Bobby Roode & Chad Gable

Kameralarımız arka alana dönüyor ve Dean Ambrose karşımızda.

Dean Ambrose: Seth, oyun oynadığımı mı düşünüyorsun? Bu oyun değil. Kabul etmeliyim bütün gece, DELİ gibi ordan oraya koşturmanı izlemek beni eğlendiriyor. Buradayım, gelip beni incitmeni bekliyorum. Çok fazla sızlandın. Çok mızmızsın, sen ve insanlar çok mızmız. Büyü artık, konu Roman değil. Konu, kardeşler arasındaki bağ. Kırılmış, parçalanmış, paramparça olmuş. Eğer olur da beni bulursan sana yapacağım şey de bunlar, seni parçalayacağım. Ezeceğim. Kemiklerini paramparça edeceğim ve ondan sonra, Bu, bu koku da ne? Başkası da bu kokuyu alıyor mu, tanrım. Ah tanrım. Pis kokuyor, bu iğrenç bir koku. Bu da ne? Bu Seth Rollins'in korkusunun kokusu mu? Hayır, belki Los Angeles'ın kokusudur. Hayır. Ne olduğunu biliyorum. Bu siz insanlardan geliyor. Bak Seth. Eğer beni bulursan açıklama yok, özür yok. Dediğimi gibi, sadece yakacağım.

Natalya vs. Ruby Riott maçını tekrar hatırlıyoruz. Seth Rollins arka alanda.

Muhabir: Seth gerçekten arenayı terk edip Dean Ambrose'u aramaktan vaz mı geçiyorsun?

Seth Rollins: Yakalamam gereken bir uçuşum var. Ambrose benim onu bulmamı istemiyor çünkü neler olacağını biliyor. TLC'de teke tek onunla karşılaşacağım. Yüzünü yere çarptığımda o aptal bandana ona yardım edemeyecek.

Arenaya dönüyoruz. Natalya vs. Ruby Riott maçı gerçekleşecek.

İlk olarak Natalya girişini gerçekleştiriyor. Ekranlara ikili arasında geçtiğimiz haftalarda yaşananlar geliyor. Şimdi ise Riott Squad'ın müziği duyuluyor. Ruby Riott, Liv Morgan ve Sarah Logan girişlerini gerçekleştiriyorlar. Güreşecek isim Ruby Riott. Maçımıza geçiyoruz.

Singles Match
Natalya vs Ruby Riott

''Maç başlar başlamaz Natalya üstünlüğü alıyor ve rakibine seri yumruklar yapıştırıyor. Ruby Riott hemen aprona kaçıyor ve iplere tutunuyor. Natalya hiç durmadan yumruklarına devam etmek istiyor fakat hakem ayırıyor onu. Şimdi ise fırsat bulan Ruby Riott durumu tersine çevirmeyi başarıyor. Sert bir tekme geçiriyor ardından yumruklar atıyor. Şimdi köşeye gönderiyor Natalya'yı ve üstüne koşuyor. Fakat Natalya birden çekiliyor. Kavrıyor rakibine ve Slingshot Atomic Drop! Ardından ise bir Dropkick ve tuş denemesi: 1.. Kick Out. Natalya şimdi Ruby Riott'un ayağını yakalıyor fakat Ruby aniden kaçıyor ringin dışına. Natalya peşinden gelmek istiyor fakat Ruby Riott bu kez ise ringe kaçıyor. Natalya giriyor ringe. Sarah Logan aprona çıkmak istiyor ve Natalya'nın dikkatini bozuyor. Natalya ona vurmak isterken Sarah Logan aniden iniyor. Bundan fırsat bulan Ruby Riott aniden kavrıyor Natalya'yı ve Reverse STO! Ruby Riott ringin dışına gönderiyor tekmeler vurarak Natalya'yı. Reklamlardan döndüğümüzde ikili ringdeler. Ruby Riott üstün durumda şu an. Natalya yavaş yavaş kendine gelmeye çalışıyor fakat Ruby Riott kilit bağlıyor. Fakat Natalya'dan şimdi Powerslam geliyor. Ardından ise tuşa gidiyor: 1...2 Kick Out! Ruby Riott atıyor tekrar. Natalya şimdi köşede seri yumruklar vuruyor fakat hakem tekrar ayırıyor. Şimdi dirsek darbeleri geliyor. Hakem yine ayırıyor. Yeter ya. Ruby Riott şimdi durumu tersine çevirmeyi başarıyor. Bir STO ardından köşeye çıkıyor ve We Riott! Tuş denemesi: 1...2.. Natalya atıyor! Liv Morgan ve Sarah Logan ringin dışında şaşkın. Ruby Riott tekrar köşeye çıkıyor derken Natalya aniden indiriyor onu ringe. Ruby Riott yavaş yavaş ayaklanıyor derken Natalya'dan Discus Clothesline! Sarah Logan ringe girmek istiyor fakat Natalya indiriyor onu. Şimdi Liv Morgan girmek istiyor fakat Natalya onu da devre dışı bırakıyor. Şimdi ise Ruby Riott'a Sharpshooter bağlıyor. Fakat Liv Morgan aniden yapışıyor Ruby Riott'ın eline ve son gücüyle onu ringin dışına çekmek için uğraşıyor. Natalya bunu görünce bırakıyor kilidi ve Liv Morgan'a sert bir Dropkick yapıştırıyor. Bu sırada Ruby Riott aniden Natalya'yı roll up'a alıyor: 1...2... HAYIR! Natalya aniden çeviriyor. Hakem sayıyor: 1...2...3! Natalya kazanmayı başarıyor. Natalya sağlam bir galibiyet alıyor ve hemen kendini ringin dışına bırakıyor. Ruby Riott için Riott Squad için gerçekten büyük hüsran. Natalya tek başına hepsini alt ediyor.''

Kazanan: Natalya

Sırada ise Dean Ambrose var. Dean Ambrose ringe geliyor!

Dean Ambrose: Bu çok kolay. Sizler Seth Rollins'in buraya gelip bana dayak atmasını istiyordunuz ha? Seth Rollins'in ellerini üzerimde görmek istiyordunuz. Çünkü ona ihanet ettim, çünkü Roman'a siz pis çocuklara ihanet ettim. Hadi ama çocuklar. Ciddi olalım. Her biriniz aynı şeyi yaptığını adım gibi iyi biliyorum. Arkadaşlarınızı arkasından vuruyorsunuz, muhtemelen para için veya beleş yemek için ailenizi arkasından vuruyorsunuz. En azından benim sebebim haklı. Sizin gibi insanları biliyorum, hayatım boyunca etrafımda sizin gibi insanlar var. Ama ben sizler gibi değilim, kendime acımıyorum, kendinizi nasıl dinleyebilirsunuz? Çok duygusalsınız, küçük sevgiliniz Seth Rollins'i destekleyişiniz beni delirtiyor. Doğrusu midemi hasta ediyor ve onu atmak istiyorum. Bu kokuda ne? Bu lanet koku da ne? Arka taraftan bile sizin kokunuzu alıyorum. Büyük, buharlı, sahtekar LA çöplüğü. Bakın, biliyo- biliyorum siz insanlar-

BU SIRADA TITANRON'DA SETH ROLLINS'IN RİNGE DOĞRU KOŞTUĞUNU GÖRÜYORUZ.

Seth Rollins koşuyor. Dean Ambrose şaşkın ve endişeli. Seth Rollins giriyor ringe ve Ambrose'a saldırıyor. Bir Clothesline ile gönderiyor ringin dışına ve birde Suicide Dive! Seth Rollins koşuyor Ambrose'un peşinden. Dean Ambrose seyircilerin arasına kaçmaya çalışıyor fakat Seth Rollins adeta yerden yere vuruyor onu. Hakemler araya giriyor bu sırada Dean Ambrose ringe kaçıyor. Seth Rollins şimdi diz üstü çökmüş Ambrose'a Curb Stomp yapıştırmak istiyor fakat Dean Ambrose'dan low blow! Dean Ambrose saçından tutuyor Seth Rollins'in. Şimdi kaldırıyor ve Dirty Deeds! Dean Ambrose şovu ayakta kapatıyor. Şimdi ringden iniyor ve arka alanın yolunu tutuyor. Bu görüntüler ile son buluyor şovumuz. HAYIR BİR DAKİKA! Dean Ambrose geri dönüyor ve Seth Rollins'i hızlıca kaldırıyor ardından ise bir Dirty Deeds daha yapıştırıyor. Seth Rollins ölü gibi yerde. Şovumuz bu kez gerçekten son buluyor.

imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Tino Sabbatelli
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

2x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En İyi BaB Yazarı - En İyi Feud İncelemesi)

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x6
Ayın İspiyoncuları Listesi x2
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemeleri:

See You In Another Life Brotha!

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2018, 00:16   #2
(ᴗ˳ᴗ)
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1948
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 187223
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Güzel bir şov idi. Samoan kuzenleri ve Hug Connection maçını bayağı beğenmiştim. Darmadağın ettiler, Ronda da kolay bir galibiyet aldı. Dean Ambrose'nin Seth'e ders vermesi de benden artı puan aldı diyebilirim güzeldi.
imza

...

1990s

You choose - the music - I'll choose, - the cliff - we fall from.

- Kindness -

-
-
-
-
-
-

- Shallow -

The Originals - The Vampire Diaries - The 100 - Pretty Little Liars

Forumun en iyi üyesi -
Forumun en yardımsever üyesi -

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-12-2018, 15:22   #3
حتى يفرقنا الموت
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: La Mort aux Juifs
Konular: 7507
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 242244
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ellerinize sağlık gençlik.
imza
Jinder Mahal stood on the middle ropes and leaned into the turnbuckle. With the WWE world championship belt draped over his shoulder Mahal surveyed the scene around the floor of the Allstate Arena in suburban Chicago. He drank it in. This was his look-at-me moment for the self-styled “Modern Day Maharaja.”

Exactly what Mahal drank in wasn’t what he expected, however: not anger, not horror, just simple disbelief. The thousands down on the arena floor looked. They gaped. Their jaws hung slack. Some had their heads in their hands. What we have seen, we can’t stand. There must be a twist here …

But there wasn’t. Mahal had won the WWE world championship and in the process sucked all the oxygen out of the arena.

With his win over Orton, Mahal became the 50th wrestler to hold the WWE World Heavyweight Championship. All men are created equal but not all WWE champions.

50th, most prestigious...
The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-12-2018, 15:59   #4
The Mount Rushmore
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 940
Favori Güreşçisi: Austin Aries
Rep Puanı: 153822
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Fontlu bir inceleme, çok hoş. Baştan sona okumama sebep oldu yeniden. Yalnız gözüme şey çarptı, maçlar bittikten sonra yani (Kazanan: "Glorious" Bobby Roode) gibi ifadelerden sonra hiçbir şey olmayıp diğer segmente mi atlanıyor da o kısımdan sonrası yazılmıyor?
imza

The Lone Man & Aschentef

GTW RPG: Austin Aries
2x GTW International Openweight Şampiyonu (105 gün, ∞)
Son GTW International Openweight Şampiyonu
GTW Takımlar Şampiyonu (63 gün)

GWA RPG: Austin Aries
1x GWA Kıtalararası Şampiyonu (şu anda)
İlk GWA Kıtalararası Şampiyonu

Be a Booker - Honor's Wrestling
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2018, 14:31   #5
YUKO
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1711
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
Rep Puanı: 141462
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ellerinize sağlık. Hiç sıkılmadan okudum. Fontlar güzel olmuş baya renkli beğendim ben.
imza

En Sevdiğim Güreşçiler (Kalınlar üstünlüktedir.)
#1 Drew McIntyre
PAC
Bad Boy Tama Tonga
The Miz
Tommaso Ciampa
Joey Janela
Andrade "Cien" Almas
Mustafa Ali
The Usos
Aleister Black
The Undisputed Era
Chris Jericho