GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 30-11-2018, 23:23   #1
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 912
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 217042
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart 20 Kasım 2018 Smackdown Live - Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: Aschentef, StephenTrueway, The Rising Generation, Look! A Wizard

Şov: WWE SmackDown Live
Bölüm: #1005
Şirket: World Wrestling Entertainment (WWE)
Tarih: 20 Kasım, 2018 (Salı)
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı
Şovun Yapıldığı Yer: Los Angeles, California, USA
Spikerler: Byron Saxton, Corey Graves & Tom Phillips

''Then... Now... Forever...''

Charlotte Flair ve Ronda Rousey arasında yaşananları hatırlıyoruz. Charlotte Flair adeta Ronda Rousey'i öldürmüştü. Charlotte Flair girişini gerçekleştiriyor ve söze giriyor.

Charlotte Flair: Geçen gece " Gezegen'deki En Kötü Kadın'a", gezegendeki en kötü dayağı attım ve bundan çok gururluyum. Ronda, bugün daha yavaş yürüyorsun dimi? Yaralarına filan bakıyorsun, benden bir özür mü bekliyorsun? Bir özür bulamayacaksın çünkü üzgün filan değilim. Senin kıçını dövmenin her saniyesinden zevk aldım. Bu Smackdown ile alakalıydı, bu arka alandaki bütün kızlar içindi. Ve bu şampiyon içindi. Biliyor musunuz, kariyerimin yarısını Becky'le dövüşerek geçirdim. Becky'le birlikte dövüştüm ve geçen Pazar, Becky için dövüştüm. Becky bana Ronda'ya kendisinin döveceği gibi dayak atmamı söyledi. Ben de buna gerçekten inanıp sahiplendim ve artık görev tamamlandı. Çünkü Ronda Rousey kraliçeye diz çöktü. WOOOO!..

Paige: Ronda için özür dilemene gerek yok Charlotte çünkü ben ve SD kızları olarak söyleyeyim ki biz Ronda'yı dövmenden keyif aldık. Ronda'nın Pazartesi söylediklerini söyleyeyim, seni bulacak ve senin başlattığın şeyi bitirecekmiş.

Charlotte Flair: Paige, sıradaki PPV ne? TLC mi? Ronda, benim işime bir daha burnunu sokarsa ben de kafasını sandalyeye sokup üzerine basıp dururum. Çünkü Paige, kimse beni durduramaz.

Paige: İşte ben de bu yüzden buradayım Charlotte. Sen coştun, sen coştun ve 5 tane WWE hakemini sakatladın. Anladım ancak önemsiz bir sebep.Sebebi ne olursa olsun, sen WWE görevlilerini sakatlayamazsın. Bana bir seçenek bırakmadın. Smackdown Genel Müdürü olarak... SD Genel Müdürü olarak seni 100 bin dolar cezaya çarptırıyorum.

Charlotte Flair: Paige, hadi ama ya.

The IIconics ikilisinin müziği duyuluyor.

Billie Kay: Peyton sen iyi misin? Sanki kadın Frankestein gibiydin, sanki Pazar akşamı Charlotte Flair gibiydin. Çok tuhaftı dimi. Sanki Barbie bebeğin çıldırmasını izledik. Şöyle gibiydi; Merhaba, Kimse var mı? Paige, hadi ama biz senin olduğumuzu biliyoruz, kutu açıldı artık. Senin favoriniziz.

Peyton Royce: Bu yüzden sana iyilik yapıp, o 100 bin doları alıyoruz.

Charlotte Flair: Soru şu, hanginiz sıradaki Ronda Rousey olacak? Sen mi, yoksa sen mi? WOOOOOO

Singles Match
Billie Kay (w/Peyton Royce) vs. Charlotte Flair

Lock-up ile başlıyorlar maça. Charlotte rakibini hemen köşeye götürüp choplar vuruyor fakat Kay ona karşılık verebiliyor. Charlotte onu diz darbesi ile durduruyor. Charlotte'den figure 8 denemesi fakat Billie tam zamanında kurtuluyor. Royce kenardan ona bağırıyor. Kay gücünü toplayıp aniden roll-up yapıyor fakat 2'de kalıyor. Charlotte kolayca toparlanırken aniden Kay'den tekme ce tuşa gidiyor fakat 2'de kalıyor yine ve bu sefer Charlotte affetmiyor ve Natural Selection'u vuruyor! 1! 2! 3! Charlotte kazanıyor.

Kazanan: Charlotte Flair

Charlotte Flair maçın ardından Peyton Royce ve Billie Kay ikilisini adeta dağıtıyor. Gövde gösterisi yapıyor kraliçe. Hem Peyton Royce hem Billie Kay yerde. Charlotte Flair ise spiker masasında taunt atıyor. Arka alana dönüyoruz. Rey Mysterio karşımızda ve Randy Orton ile alakalı kısa bir promo kesiyor. Sırada Miz TV var!

The Miz ringde. Bir süre sonra ise Shane Mcmahon girişini gerçekleştiriyor.

The Miz: Yap hadi. Göster onlara!

Shane Mcmahon: Pazardan biraz yaralıyım... yapabilsem yapardım beni konuk aldığın için teşekkürler.

The Miz: Shane McMahon dansı! Lütfen otur. Survivor Series'den biraz yaralısın ama gösterdiğin performans çok iyiydi. Senle aynı ringde olup seni izlemek. Çocukların da dediği gibi beni Shane hayranı yaptı. Senle ben Smackdown'un son ayakta kalanlarıydık.

Shane Mcmahon: Teşekkürler.

The Miz: Tıpkı WWE Dünya Kupasında olduğu gibi sonuna kadar savaştık. Markamız için her şeyimizi ortaya koyduk. Ring köşesinden masalara uçtuk. Bir kere değil iki kere ringin diğer köşesine uçtuk. Takım olayını sevdim ama Braun Strowman, Dolph Ziggler, Bobby Lashley'den yediğim dayak sonrası pek de hatırlamıyorum.Biz derken bir takımdan bahsediyorum. Kaptan bendim. Motive eden benim. Dünyanın en iyisi bazen cesaret veriyor.

Shane Mcmahon: Sağolasın. Miz bu senin şovun, burda olduğum için gururluyum. Ama normalde program sunucuları sorular sorar.

The Miz: Sadece biraz gerginim. Uzun süredir üstünde çalışıyorum bunun... Shane, Shane sen dünyanın en iyisi ünvanın 3/2'sisin, ben de 3/1'i. Sen dünya kupasını kazandın, burda ve harika duruyor. Shane sana tek bir... tek bir sorum olacak. Benle takım olur musun?

Shane Mcmahon: Ne takımı?

The Miz: Tag team.

The Miz: En iyiler takımı, Shane McMahon ve The Miz.. Bir düşünsene Shane. Dünyanın en iyi takımı! Survivor Series'de sadece bir komisyoner görmedim, bir savaşcı ve şampiyon gördüm!

Shane Mcmahon: Onore oldum. Miz TV konuğu ve komisyoner olarak. Bilemedim ki...

The Miz: Beklediğim bu reaksiyon değildi. Sandım ki etrafta zıplayacaktık sevinçten. Herkes gibi sen de heyecanlanısın sandım. Gecenin başında Paige'e gittim, bunun özel olacağını düşündüm. Eğer düşündüğüm kadar McMahon isen, ki bence öylesin.. O zaman sen benle takım olarak burada maça çıkarsın.

Tag Team Match
Shane McMahon & The Miz vs. The Bryant Brothers (Dane Bryant & Wayne Bryant)

Miz rakiplerini çağırıyor. Onlar buradan, Los Angeles'tan. Vayne ve Dayne, Bryant Brothers geliyorlar. Miz TV seti temizleniyor hemen. Shane ağır ağır köşeye geçiyor, Miz başlayacak maça. Zil çalıyor ve başlıyoruz. Üstün başlıyor Miz, tekmeler indiriyor rakibine. Sonrasında Shane'i taklit ediyor. DDT geliyor şimdi. Tuşa mı gidecek derken kalkıp Shane'in yanına gidiyor. Shane'i ringe davet ediyor ama Shane de hallet işlerini diyor. Miz rakibini tuş etmeye giderken roll-up, 1... 2... 3...

Kazanan: The Bryant Brothers

Miz şaşkın, Shane'de hafif bir eğlenmişlik var. İkili konuşurken spiker masasına geçiyoruz.

(The New Day ringte. Yemek masaları var. 6-1 meselesinden bahsediyorlar. ShowBar bölüyor onları. Cesaro şampiyon olarak daha saygın maçları hak ettiklerini söylüyor. Kofi ise SS'deki mağlubiyetten bahsediyor. Big E başka alemde. Kendisi hindi yalıyor. İki takım arasında maç gerçekleşecek.)

Six Man Tag Team Match
The Bar (Cesaro & Sheamus) & The Big Show vs. The New Day (Big E, Kofi Kingston & Xavier Woods)

Maça Woods ile Big Show başlayacak. Ring The Bell! Maç başlar başlamaz Woods, Show’a tekme atıyor ve iplerden sekiyor ancak Big Show onu Shoulder Block ile yere seriyor. Ardından onu köşeye yaslıyor ve Open-Hand Chop vuruyor. Woods yere düşüyor ancak Show onu tekrar kaldırıp tekrar Open-Hand Chop vuruyor. Big Show şimdi Cesaro’ya tag veriyor. Cesaro şimdi ringe girip Woods’a European Uppercut yapıyor. Arından Sheamus’a tag veriyor. Sheamus, Woods’u şimdi dışarıya çıkarıyor ve iplere yaslıyor. Ardından da Rope Hung Forearm darbeleri indiriyor. Derken bir anda Woods’u bırakıyor. Ardından Woods’a kafa atıp Cesaro’ya tag veriyor. Cesaro şimdi Woods’u ringin ortasına çekip iplerden sekiyor ve Elbow Drop yapıyor. Ardından tuşa gidiyor ancak başarılı değil. Ardından da ChinLock’a alıyor Woods’u. Woods şimdi dirsek darbeleri ile Cesaro’Ya vuruyor ancak Cesaro hemen Sheamus’a tag veriyor. Sheamus şimdi ringe giriyor ve ikili Woods’u iplere yolluyor ve gelirken de Double Clothesline yapıyorlar Cesaro aprona geçiyor. Sheamus şimdi Woods’a Arm Lock bağlıyor. Şimdi Woods kurtuluyor ve Superkick vuruyor. Ardından Sheamus’a Chop vuruyor ancak Sheamus doğrulup onu Superkick ile yere seriyor. Ardından Ceasro’ya tag veriyor Sheamus. Cesaro şimdi ringe girip Woods’a tekme atıyor. Ardından iplerden sekiyor ve Basement Dropkick. Şimdi de tuşa gidiyor ancak başarılı değil. Ardından Cesaro ona Chinlock bağlıyor. Woods kurtulur gibi oluyor Cesaro ona KneeLift yapıyor. Ardından gidip Big E’ye yumruk atıp düşürüyor. Şimdi de Woods’u iplere yolluyor ancak dönerken Woods ona Tilt-A-Whrill Facebuster yapıyor. İki isimde yerde. Şimdi ikisi de ayaklanıyor ve biri Sheamus’a birisi de Kofi’ye tag veriyor. Kofi ringe girip hemen Clothesline yapıyor. Ardından da Dropkick ile yere seriyor. Şimdi iplerden sekiyor ve tekrar Clothesline yapıyor. Ardından da Boom Drop! Şimdi Kofi Trouble In Paradise yapmaya çalışıyor ancak Sheamus eğilip kurtuluyor ve Superkick vuruyor ona. Şimdi onu köşeye yaslıyor ancak Kofi tekme atarak onu uzaklaştırıyor ve köşeye tırmanıyor. Ardından da Diving CrossBody yapıyor. Tuşa gidiyor Kofi ancak son anda Cesaro yetişiyor. Ardından Woods ringe girip Cesaro’yu yumrukluyor ancak Cesaro Knee Lift yapıyor ardından da onu ringden gönderiyor. Şimdi Big E ringe giriyor ve Cesaro’yu Clothesline ile yere seriyor. Big Show şimdi aprondan içeri girecekken Big E geliyor ve onu itiyor. Big Show son anda üstünde yemek olan masaya düşmekten kurtuluyor ve dayanıyor. Derken Big E gelip ona tekme atıyor ve Big Show düşüyor! Ancak Big E arkasını döndüğünde Sheamus ona Brogue Kick yapıyor. Şimdi Sheamus ringden inip masadı Hindi’yi alıyor ve ringe giriyor. Şimdi Kofi ayaklanıyor. Sheamus onun suratına vuracakken Kofi eğiliyor ve Woods, Sheamus’a vuruyor. Sheamus arkasını döndüğünde Kofi ona Uppercut vuruyor ve Sheamus ringden düşüyor. Kofi şimdi köşeye çıkıyor. Woods’da yerdeki hindiyi alıyor ve köşedeki Kofi’ye fırlatıyor. Kofi’de dışarıdaki Sheamus’un üstüne hindiyle atlıyor ve Sheamus masanın üstüne düşüyor. Kofi şimdi Sheamus’u ringin içine atıp Big E’ye tag veriyor. Big E’de Woods’dan tekrar bir hindi alıyor. Sheamus şimdi ayaklanıyor Big E’de Sheamus’un kafasına bu hindiyle vuruyor ve tuşa gidiyor. Tuş Başarılı!

Kazananlar: The New Day

Şimdi ringe Cesaro giriyor ancak Woods onu yakalıyor. Big E’de ringin dışına çıkıyor. Ancak Cesaro şimdi Kofi’nin elindeki turtayı alıp Woods’a vurmaya çalışıyor ancak başarısız oluyor. Şimdi Woods o turtayı alıp Cesaro’nun suratına vuruyor. Tekrardan Woods bir turta alıp onu da Cesaro’nun kafasına vuruyor. New Day sırayla turtaları vurmaya devam ediyorlar. Şimdi birkaç saniye vurmadan duruyorlar ve Cesaro yıkılıyor! Şimdi Sheamus onlara turta fırlatıyor. New Day dışarı çıkıyorlar ancak hepsi kayıp düşüyor. Kameralar bu görüntülerle kapanıyor.

Bir reklamda Sonya Deville ve Mandy Rose arasında Evolution’da yaşananların tekrardan gösterimini görüyoruz. Daha sonrasında da Sonya Deville ile Mandy Rose ringde rakiplerini beklerken önce Asuka, sonra da Naomi’nin birlikte ringe girişlerini görüyoruz. Kısa bir hazırlık sürecinden sonra maça başlıyoruz.

Tag Team Match
Asuka & Naomi vs. Mandy Rose & Sonya Deville

Maça Naomi ile Mandy Rose başlıyorlar, Mandy Naomi’yi iplere atsa da Naomi’den bir Hurricanrana geliyor. Sonya da oraya geliyor ama Naomi ona da bir Dropkick vuruyor. Şimdi ikisi de aprona çıkıyorlar, bu sırada Naomi de Asuka’yı çağırıyor ve ikisinden Running Hip Attack. Bu sırada biz de hızlıca reklamlara gidiyoruz.

Commercial Break

Dönüşte Sonya’yı Naomi’ye Sleeper benzeri bir şekilde kavrarken görüyoruz ancak Naomi de ayağa kalkıyor ve Sonya’yı köşeye çarptırıyor ancak Sonya kendi köşesinde ve böylece Mandy de tag alıyor. Naomi sonunda kurtulup bir Judo Throw yaptıktan sonra bir Running Crossbody deniyor ancak Sonya izin vermiyor, bu sırada ise Mandy içeriye giriyor ve Bicycle Knee + Spinning Side Slam kombosundan sonra Mandy tuşa gidiyor. 1... 2... Naomi’den kick-out. Mandy şimdi kendi köşesine doğru Naomi’yi götürüyor ve tekmeleyip yumrukluyorken Sonya da tag alıp ringe giriyor. İkili Naomi’nin kafasına dizleriyle bastırdıktan sonra Mandy dışarıya çıkıyor. Naomi de bu fırsat tag vermek için koşturuyor ancak Sonya onu kolundan yakalıyor. Sonya arkasından bir Back Suplex deniyor ancak Naomi ayakta kalıyor ve Step-up Enzugiri. İki isim de yerde ve Sonya ile Naomi tag vermek için kendi köşelerine hareketleniyor, sonunda da tag vermeyi başarıyorlar. Asuka ringe girer girmez üst üste choplar vuruyor. Sonrasında ise Mandy Asuka’yı iplere yollasa da Asuka orada kalıyor, arkasından hızla koşuyor ve Running Dropkick. Asuka adeta deliriyor, bir German Suplex deniyor ancak Mandy bir elbow vuruyor. Asuka ise bunun üzerine Pop-up Knee Strike geçiriyor, hemen sonrasında ise bu sefer German Suplex’i vurmayı başarıyor. En sonunda ise iplerden gerilip bir Shining Wizard vurup tuşa gidiyor. 1... 2... Mandy’den kick-out. Mandy tuştan sonra kendisini köşeye atıyor, Asuka ise Mandy’nin üzerine koşuyor ancak Mandy’den bir tekme. Mandy şimdi de iplerden geriliyor ama bu sırada da Sonya Mandy’den tag alıyor. Mandy tekrardan Bicycle Knee için geriliyor ancak Asuka çekiliyor ve Mandy kendisini tutarak ancak durabiliyor ve Sonya’ya dizi geçirmiyor. İkili birbirlerini kendilerini anlatma derdindeyken Asuka Roundhose Kick için geriliyor, Mandy çekilse de Sonya o kadar şanslı değil ve tekmeyi yiyor. Mandy’e ise Naomi’den başarılı bir Rear View geldikten sonra Asuka da Sonya’ya Asuka Lock’u bağlıyor. Sonya dirense de başarılı olamıyor ve pes ediyor.

Kazananlar: Asuka&Naomi

Asuka ile Naomi bir kez daha galipler. İkili galibiyetlerini kutlarken Mandy ile Sonya ise aralarında ne yaşanırsa yaşansın birlikte ringi terk ediyorlar.

Yeni şampiyonumuz Daniel Bryan girişini gerçekleştiriyor.

Daniel Bryan: İnsanların bunu anlamasını beklemiyordum. Fakat bu izah onlar için değil. Bu sizler için. Çünkü sizler Daniel Bryan'ın bir ihanet eyleminde olduğunu gördünüz.Fakat bu eylem sadece son Salı günü için değildi, bu ihanet yaklaşık üç yıl önce Daniel Bryan'ın herkesin önünde emekliliğini açıkladığı zaman başladı. Daniel Bryan'ın ihaneti hayallerinde vazgeçtiği zaman ortaya çıktı. Ama Daniel Bryan ve bu insanlar arasındaki fark onun başarısızlığı kabul etmemesidir. Daniel Bryan hatasını anladı, dersini öğrendi ve savaşmaya karar verdi, o savaşmaya karar verdi. Ve ülkeyi karış karış gezdi, tüm doktorlara göründü ve onların tavsiyesi dahilinde her gün üç saat harcadı... Bir basınç odasının içinde.... Ve o soğuk, karanlık, kapalı odanın içinde %100 oksijen pompalanırken iyileşme sürecini hızlandırmak istedi ama bu çok çok sürdü. Bu Daniel Bryan'a yeni sloganını, düşünmek için ihtiyacı olduğu sessizliği, izolasyonu sağladı. Hayallerin için savaş, hayallerin de senin için savaşsın... Ve... Bu işe yaradı. Bunu başka nasıl açıklarsınız, her şeye rağmen bu mucizeyi, Daniel Bryan'ın ringlere geri dönmesini başka nasıl açıklayabilirsiniz? Ve o bunu yaptığında duyduğu en gürültülü "YES!" tezahüratlarını aldı. Bu muhteşem bir andı! Ama bu insanlara göre bu sadece bir "an"dı. Onlar orada mücadele etmek için bulunmuyorlardı. Onlar orada acı için bulunmuyorlardı. Onlar orada bu ailenin saplantısıyla kavga etmek için bulunmuyorlardı. Onların ona sadece devam etmesine ihtiyacı olduğunu söyleyen psikiyatrist ve terapiste katlanmalarına gerek yoktu. Giden insanlar işte bu insanlardı. Ve siz bunu bu aptalların, konuştuğumuz gibi AJ Styles diye tezahürat etmelerini duyabilirsiniz. Umursamaz... Görüyorsunuz, "YES!" tezahüratları her geçen hafta daha da azaldı. Daniel Bryan da sebep ne olursa olsun kavga etmeyi bıraktı. Yani, hakem yerdeyken.. Sizler Daniel Bryan'ın hayalleri için pes etmesine izin vermediniz. Daniel Bryan'ın hayaller devralındı. Daniel Bryan'ın hayalleri onların o içinde programladıkları gibiydi. Daniel Bryan'ın hayalleri AJ Styles'ı hayalarından tekmelemekti. Daniel Bryan'ın hayalleri, onun bu insanlara hiçbir şey için ihtiyacı olmadığını fark ettirdi. Daniel Bryan'ın hayalleri ona Survivor Series'de yenmesine ihtiyacı olmadığını söyledi. Daniel Bryan Brock Lesnar'a içindeki zayıflığı yenmesine izin vererek kazandı. Daniel Bryan'ın hayalleri ona Brock Lesnar'a içindeki zayıflığı yenmesine izin vermesini ve yeniden doğmasını söyledi. Ve bu oldu. Siz eski Daniel Bryan'ı gördünüz, insanların sevdiği Bryan'ı. O Daniel Bryan öldü! YES! hareketi öldü! Ve hepsi... Ve hepsi gitti. Bu sizsiniz. Bu yeni Daniel Bryan.... WWE Şampiyonu! Ve umrunda olan tek şey, sizin hayallerinizden asla ve asla vazgeçmemenizdir.

Daniel Bryan'ın sözler bitiyor. Anons geliyor. WWE Şampiyonu Daniel Bryan! Daniel Bryan'ın müziği duyuluyor. Arka alana dönüyor. Sırada Rey Mysterio vs. Randy Orton var.

İlk olarak Rey Mysterio klasik ve eskimeyen girişini yapıyor, sonrasında ise Randy Orton bu sefer daha hızlı bir şekilde ringe geliyor, bu sırada anons lakabını da Apex Predator yapmış, ring köşesinde tauntunu yapıyor. Maç hemen başlıyor.

Singles Match
Randy Orton vs. Rey Mysterio

Rey Orton hamle yapar yapmaz onun arkasına geçiyor ama Orton’dan da Rey’e bir elbow geliyor. Orton Rey’i iplere atıyor ancak Rey’den bir Knee Lift ve çok hızlı bir 619 denemesi ancak Orton kendisini ringin dışına atıyor. Rey ise bunun üzerine aprona geçip bir Running Seated Senton patlatıyor. Rey şimdi Orton’u ringe sokuyor, sonrasında ise hızla köşeye zıplıyor ancak Orton Rey’in bacaklarına hamle yaparak onu turnbuckle’a oturtuyor. Orton da Rey’in yanına çıkıyor ve direk maskesine davranıyor ama Rey bir türlü izin vermiyor. Bunun üzerine ise Orton Rey’i Tree of Woe’a alıyor. Orton soluklanırken yine reklamlar...

Commercial Break

Dönüşte Rey Orton’a yumruk tekme chop karışımı hamlelerle saldırıp iplerden geriliyor ancak Orton’dan çok hızlı ve sert bir Lariat geliyor. Orton şimdi tuş deniyor. 1... 2... Rey’den bir kick-out. Orton Rey’i bir kez daha turnbuckle’a oturtuyor ve bu sefer Hammerlock’da Rey’i tutarken maskenin göz tarafını yırtmaya başlıyor. Rey en sonunda back elbow darbeleriyle kurtulup Missile Dropkick deniyor ama boşa. Orton soğukkanlı bir şekilde Rey’in maskesinin arka tarafından onu kaldırıyor ama Rey’den bir Back Kick, arkasına da bir Basement Dropkick vuruyor. Rey iyice destekleri üzerine almış bir şekilde önce Springboard Seated Senton, arkasına da Springboard Wheelbarrow Bulldog uyguluyor. En sonunda da karşı aprona çıkıp oradan da Springboard Leg Drop vurup tuşa gidiyor. 1... 2... Orton’dan kick-out. Rey şimdi bir Dropkick vurup Orton’u iplere yolluyor ve 619? Başarısız, Orton Rey’in bacaklarından tutup Rope Hung DDT vurmak istiyor ancak Rey kurtulup bir Enzugiri vuruyor. Rey içeriye girip bir kez daha Hurricanrana vurup Orton’ı üçüncü kez iplere atıyor, arkasından koşuyor ve 619! Bu sefer vuruyor! Ama o da nesi, Orton kendisini zorlaya zorlaya ringin dışına atıyor. Rey’den Orton’a önce bir Baseball Slide Dropkick, arkasına da Sliding Suicide Dive? Hayır, hayır, RKO! Orton zehri Rey’e de salıyor! Orton Rey’i ringin içine sokuyor ve orada maskeden tutarak kaldırdıktan sonra RKO! Orton şimdi tuşa gidiyor. 1... 2... 3!

Kazanan: Randy Orton

Randy Orton bir kez daha kazanıyor ancak o bu sefer galibiyetiyle çok da ilgili değil. Spiker masasının oraya gidip bir sandalye alıyor, sonrasında da Rey’in kafasını o sandalyeye sokuyor ve ring post’a vuruyor. Bu sırada Orton da çıkmak üzere olan maskeyi kolayca eline alıyor, ‘rey mysterio maskesiz 2018’, Orton ganimetini elinde tutarken Rey’e de sağlık görevlileri müdahale ediyor. Orton maskeyi soğukkanlılıkla havaya kaldırırken bu haftanın da sonuna geliyoruz.

imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Tino Sabbatelli
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemelerim:

See You In Another Life Brotha!

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-12-2018, 15:22   #2
المهراجا
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Patagonya
Konular: 7124
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 191265
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ellerinize sağlık gençlik.
imza

And, forget about the looks, what about the money, huh? What about the money?! You scrimp and you save, you work yourselves half to death, and still, you can't afford what you really want? "That's not fair!" It's not fair that some people are rich, and you're not! "That's not fair!" And you know, you have to face the facts, that the vast majority of you are just born with inferior DNA. And you say "It's not fair I'm born with inferior DNA!" But you feel sorry for yourselves, you wallow in your self-pity, and then you have to face the facts, that life is not fair. And some of you, a select few, you might as well go ahead and admit it, you might as well own up to the philosophy, for some of you, and that is that - Life sucks, and then you die!"

The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil