GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 05-12-2018, 22:25   #1
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 912
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 217042
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart 26 Kasım 2018 RAW - Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: Aschentef, The Purplemaker, Reckless Behaviour, YUKO, Requem, WCM

Şov: WWE Monday Night RAW
Bölüm: #1331
Şirket: World Wrestling Entertainment (WWE)
Tarih: 26 Kasım, 2018 (Pazartesi)
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı
Şovun Yapıldığı Yer: Milwaukee, Wisconsin, USA
Spikerler: Corey Graves, Michael Cole & Renee Young

RAW ŞOVUNU AÇIYORUM

''Then... Now... Forever...''

Şovumuzu alfa adamlardan oluşan otorite ile açıyoruz.

Baron Corbin: Teşekkür ederim, bu sıcak karşılamanız için. Umuyorum ki hepiniz şükran gününde eğlenmişsinizdir. Eminim ki... Ağzınızı soslu patates püresiyle doldurmuşsunuz. Küçük ekmekler ve balkabaklı turtalar gibi birçok iğrenç şey ile. Ama bizler... Bu çöpleri yemeyiz. Vücudumuza iyi davranır ve performans olarak zirveyi korumaya çalışırız. İşte bu siz orada otururken bizim burada durmamızın sebebi. Sadede gelmeden önce şükrettiğim şeyden bahsetmeme izin verin. Ben yaptığım iş için, geçici genel müdür olduğum için şükrediyorum.

Bobby Lashley: Corbin ben bu oturup vakit harcayan beta erkekleri görünce halime şükrediyorum. Her sabah kalktığımda istediğimi alıyorum.

Drew McIntyre: Ve bu iyi bir şey dostum. Braun Strowman'a geçen hafta hakettiği vahşice saldırıyı gerçekleştirdiğimiz için şükrediyorum.

Baron Corbin: Sen de oradaydın tabii. O an sonsuza dek yaşanacak fakat eğer kaçırdıysanız... Haydi tekrar izleyelim.

Görüntüler geliyor ekrana.

Baron Corbin: Biliyorum, hepiniz bu vahşilikte bir saldırıdan sonra Braun Strowman'ın yüzünü uzunca bir zaman göremeyeceğinizi düşünüyorsunuz. Ama, Bunun etrafına küçük bir sünger çekelim... Birmingham, Alabama'ya bir kamera gönderdim, Braun Strowman'ın geri dönmek için hazırlandığı yere. Haydi şimdi yaralı canavarın neler dediğini görelim.

Braun Strowman ekranda. Hasta yatağında.

Braun Strowman: Birmingham, Alabama'dayım. Görebildiğiniz gibi. Ameliyatımdan sonra hazır olmaya çalışıyorum, yani bundan sonra. Ama Milwaukee'de olmayı yeğlerdim. Çünkü o üç omurgasız balçık topu da orada. Onlardan alınacak bir intikam var. Doktorum diyor ki birazcık şovlardan uzak kalacağım. Çünkü daha önce o hiç böyle bir sakatlık görmemiş. Bu boyutta bir kol üzerinde hiç çalışmamış. Neyse ki hastanenin uygun araç gereci varmış. Endişelerim var mı? Belki. Ama bir şeyi biliyorum. O da %100'üm ile geri döneceğim. Ve bu olduğunda bana geçen hafta yapılan saldırı... Bu gün hekimler benim kolumu kesip biçecek... Kesiklerimi görüp Corbin, Lashley ve McIntyre'a yaptıklarımla karşılaştıracaklar. Şimdi o üç korkak birkaç hafta diplerinde nefes almazken eğlensinler. Size iyi tatiller dilerim. Çünkü geri döndüğümde, üçünüzün de benden çekeceği var.

Tekrar ringdeyiz...

Baron Corbin: Beyler, beyler. Tamam o dedi ve siz de söylediniz. Anladık. Ondan çekeceğimiz var. Tabii o eller o ameliyattan sonra çalışabilirse. Tamam çocuklar, bakın görüyorum ki... Braun Strowman'ın TLC'ye kadar temize çıkma ihtimali yok. Bu çok kötü, çünkü bizim maçımız halen şovda. Braun Strowman şovda olamazsa, ben çekilme ile kazanırım. Ve kalıcı olarak RAW'ın genel müdürü olurum. Tüm RAW süperstarları doğru ya da yanlış taraftalar mı belirlemek zorundalar. Bir tavsiye istiyorsanız, beni genel müdür adayı olarak çağırın. Çünkü TLC'den sonra bu benim başlangıcım olacak ve ben kim benimle kim değil hatırlayacağım. Yani bu soyunma odasındaki herkes...

Birden ışıklar sönüyor!

Baron Corbin: (Bağırarak) Burada neler oluyor, ışıkları açın. Işıkları açın, hemen şimdi. Yoksa biri kovulacak.

Gitar sesi... Bu Elias!

Elias: Arkada oturup sizin o can sıkıcı sesinizi dinleyemedim. Şu küçük parçayı çalmak istiyorum. Şimdi görüyorsunuz, ben her yerdeyim ve bu beni gittiğim her yerde takip eden bir gerçek. Ama birkaç nedenden ötürü Drew McIntyre, Bobby Lashley ve Baron Corbin bunu o kalın kafalarına sokamıyorlar. Bu buradaki herkesin bildiği küçük bir bilgi ve bu WWE'nin açılımı....

WALK WITH ELIAS!

Elias: Size WWE'nin açılımı ne diye sordum!

WALK WITH ELIAS!

Elias: Şimdi sen orada durup kalıcı genel müdür olmaktan bahsediyorsun. Ve ben bundan daha kötüsünü düşünemiyorum. Demek istediğim herhangi biri bile senden daha iyi olur. Yani Lio Rush bile senden iyi olur, tabii bununla çocuk hakları ihal oluyor ama... Drake Maverick altına işedi ve senden daha iyi bir iş çıkardı. Baron Dinle, bu gece seninle alakalı değil, tamam mı. Bobby Lashley benim derdim. Bazen ona Bobby Çöpley olarak hitap ediyorum. Kısa bir şarkı yazdım. Daha bitiremedim ama şimdi söylemek istiyorum. Herkes lütfen telefonlarını sessize alabilir mi? Alkışlarınızı hazır tutun ve Baron sen de bir iyilik yapmak istiyorsan çeneni kapa... Bu küçük şarkıyı Bobby için söylüyorum. Bu vücut geliştirme olsa en üst düzeyde olurdun. Ama neden Lio Rush kıçını işaret ederken onunla birliktesin? Bunalımda gibiyken ve şanssız hissederken bilmelisin ki bu daha kötü olabilir. Sen Bobby Lashley olabilirsin ama Bobby Lashley berbattır. Bobby Lashley berbattır. Bobby Lashley berbattır dedim. Bobby Lashley berbattır. Hepimiz söyleyelim. Bobby Lashley berbattır. Bobby Lashley berbattır. Bobby Lashley berbattır. Dedim ki... Bobby Lashley'in berbat olduğu konusuna parmak basmalısın.

Sırada Elias vs. Bobby Lashley var.

No Disqualification Match
Bobby Lashley (w/Baron Corbin, Drew McIntyre & Lio Rush) vs. Elias

Lashley maç başlar başlamaz köşeye çekiyor Elias'ı yüzünden tutarak, gövde gösterisi yaparken Elias birkaç knife edge chope vuruyor ama Lashley hemen clothesline ile yere seriyor. Elias'ı köşeye çekip shoulder thrust'lar yapıyor ve neckbreaker, hızlı bir tuş denemesi ama sonuç yok. Yerde chinlock bağlıyor, Elias kalkmaya çalışınca da takedownlar yapıyor. Elias sonunda kalkmayı başarıyor, tekmeleyip ringin dışına atıyor Lashley'i. Bir de basement dropkick iplerden. Aprona çıkınca Elias onun kafasını tutuyor ama Lashley'den iplere doğru flapjack. Elias'ı iplere dayatarak yumrukluyor bir süre, ardından tekrar chinlock. Elias kalkınca köşeye yolluyor ama Elias onu dirseğiyle itip front dropkick ile köşeye çarptırıyor. Yumruklamaya devam ederken Lashley onu hızlıca ringin dışına atıyor. Ringe geri dönecekken Drew Elias'ın önüne geçiyor, bir süre oyalıyor onu. Lashley de bunu fırsat bilip aprondaki Elias'ı spear ile direğe çarptırıyor.

Reklamlardan döndüğümüzde Elias'ın Lashley'e clothesline vurduğunu görüyoruz, bir de High Knee yapıp yere yığıyor Lashley'i. Köşeye çıkıp Elbow Drop ile tamamlıyor! Tuş geliyor ama Lio hakemi çekiyor! Hakem zili çaldırıyor, Elias kazandı??

Hayır, Corbin hızlıca mikrofon alıp kararı reddediyor ve maçı No DQ'a çeviriyor! Zili tekrar çaldırıp maçı başlatıyor.

No DQ Match
Elias vs. Lashley

Lashley hızlıca arkasından saldırıyor Elias'ın. Köşede yumrukluyor ve iplerden gerilip Spear vuruyor. Elias'ı ringin ortasına çekiyor ama Lashley onu üzerinden atıyor. Corbin ringin dışına çekiyor onu, onu da yumrukluyor, Drew'u da ring kenarına çarptırıyor. Eline gitarını alıyor ama vuramadan arkasından Corbin saldırıyor! Lashley ayağı ile Elias'ın gitarını parçalıyor. Corbin de arkasından sandalye ile saldırmaya başlıyor. Elias kendini ringin dışına atınca Drew onu bariyerlere çarptırıyor, sonrasında Lashley'e atıyor, Lashley de Corbin'e. Elias ile top gibi oynayıp bariyerlere çarptırıyorlar sürekli. Sonunda Drew'dan Claymore Elias'a! Lashley basamakları ayarlarken Drew da Elias'ı kaldırıyor ve basamakların üzerine Reverse Alabama Slam! Drew ile Corbin Elais'ı kaldırıyorlar ve ring etrafında bir tur koşarak Lashley'den Spear!

Lashley Elias'ı ringe alıyor. Gövde gösterisi yapıp ayağı ile şovmen bir tuşa gidiyor, ve başarılı.

Kazanan: Bobby Lashley

Lio mikrofonu ile Lashley'i takdim ediyor. Otorite galip geliyor.

(Reklamlardan sonra arka alandayız. Baron Corbin bir çalışanı azarlıyor ve kovuyor. Daha sonra Alexa Bliss geliyor. Alexa Bliss, Corbin'in işini çok güzel yaptığını falan söylüyor. Yardımcı olabileceği bir şey var mı diye soruyor. Baron Corbin ise onun kadınların başına geçmesini söylüyor. Kendisinin zaten yeterince işi varmış. İkili tokalaşıyorlar. Şimdi ise geçen haftalarda Seth Rollins ve Ambrose arasında yaşananları izliyoruz. Dean Ambrose iğne olurken karşımızda.)

Dean Ambrose: Milwaukee denen çöplükte kendimi göstereceğimi mi sandın. Hayal kırıklığına uğrasanız iyi edersiniz. Seth Rollins zaten orada olmadığım için ayrıca hayal kırıklığına uğrayacak. Niye kendini güvenli hissediyorsa. Kıtalararası Şampiyonluk Kemeri'nin Open Challenge'ını yapacak ve ben orada değilim. Gelecek hafta orada olacağım, söz. Ringin tam ortasında. Şimdi grip mevsimi ve ben kendimi risk etmek istemiyorum çünkü Rollins gibi siz de parazitsiniz. Bazen kendimi Üçüncü Dünya Ülkesi'ndeymişim gibi hissediyorum. Nefesinizdeki mikroplar, vücudunuzdan yayılan koku, şişko parmaklarınızla tam bir iğrençsiniz. İğrenç. Bazen kendimi Ebola ya da adı her neyse o taşıdığınız mikroplar için korumaya ihtiyacım varmış gibi hissediyorum. Dizanteri, tifo, distemper ve kuduz aşısı. Houston'a kuduz aşısı vurulmadan gidemem. İğrenç hayvanlar ve insanlar sokaklarda yürüyor. Bu aşı kıçına vurulacak. Seth Rollins, hiçbir banyo senin günahlarını yıkayamaz. Senin ruhundaki hastalıklar için bir aşı yok. İyi bir insan olduğum için, merhametli şeyi yapacağım. TLC'de senin hastalıklarına son vereceğim.

Lucha House Party geliyor altın gibi parlıyorlar resmen. Tauntlarını atıyorlar ve Revival geliyor. Stage'de gözüküyorlar ellerinde mikrofon ile geliyorlar. Revival geçen hafta ki maçtan bahsediyor ve sitem ediyorlar. Siz 3 kişiydiniz biz 2 kişiydik diyorlar. Lucha chantleri ile dalga geçiyorlar ve rematch istiyorlar. Ringe girerken maç anons ediliyor ve maç Lucha House Rules'muş yani 3 vs 2 göreceğiz. Dash Wilder ve Gran Metalik başlıyor maça.

Tag Team Match
The Lucha House Party (Gran Metalik, Kalisto & Lince Dorado) vs. The Revival (Dash Wilder & Scott Dawson)

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Metalik birden lock bağlıyor ama Dash hemen kurtuluyor ve iplere yolluyor Metalik'i. Metallik iplerden sekip üzerinden atlıyor Dash'in. Bir kez daha iplerden geliyor ve Hip Toss Arm Drag! Ardından Dropkick! Hemen köşeye çekiyor Dash'i ve Dorado'ya tag veriyor. Dorado'da ringe girip Kalisto'ya tag veriyor. Kalisto Lince Dorado'dan destek alıp Frog Splash yapıyor. Şimdi Dorado'dan da bir Splash geliyor. Metalik'de Middle Rope Front Dropkick'i indiriyor. Kalisto tuşa gidiyor 1!2! attı Dash. Kalisto kaldırıyor Dash'i ama Dash birden karşılıyor ve köşeye yolluyor onu. Dawson'a tag veriyor. Dash Kalisto'yu iplere yolluyor Dawson onu birden yakalıyor ve Argentine Bacbreaker! Ardından bir Leg Drop ve elbow drop indiriyor. Son olarakta bir Headbutt! Tuş denemesi 1! attı Kalisto. Dawson tag veriyor Dash'e. Dash hemen Kalisto'ya Gory Special bağlıyor. Çok zorlanıyor Kalisto ama bir anda Arm Drag! Dash hemen tag veriyor Dawson'a ve Kalisto'yu köşeye yolluyor. Kalisto üstünden zıplıyor Dash'in ve Dawson'ın da altından geçiyor. Ve birden ikisinin üzerinden atlıyor. Dorado'dan Dash'e bir Diving Crossbody! Metalik'te iplerden atlıyor ama boşa atlıyor. Dorado'da iplerden atlayıp Dawson'ın arkasına düşüyor. Dawson hızla üzerine koşuyor Dorado çekiliyor ve Kalisto'dan Enzuigiri! Kalisto Metalik'e tag veriyor. Kalisto'dan Dawson'a Salida Del Sol! Metalik'ten Diving Senton! Metalik'te Dorado'ya tag veriyor ve Dorado'dan da Shooting Star Press! Tuş denemesi 1!2!3!

Kazanan: LHP

(Nia Jax ve Tamina ikilisi ringdeler. Nia Jax promo kesiyor. Facebreaker be kardeşim. RAW kadrosu Nia Jax'e teşekkür etmeliymiş. Kendisi BEcky'nin burnunu kırmış ve onu rafa kaldırmış. Ronda'ya laf atarken Ronda'nın müziği duyuluyor. TLC'de armbar'ı tadacakmış Nia. Nia sözlerine söylerken Ronda boş yapma dayağı yiyeceksin tarzı çıkışıyor. Bunun doğru olması. Bu sırada Riott Squad saldırıyor Ronda Rousey'e. Ronda'nın yardımına ise Natalya geliyor. Kadınlar arasında olay çıkıyor. Riott tayfa yıkıyor Natalya'yı fakat sonrasında Ronda Rousey toparlanıp dağıtıyor onları.)

Tag Team Championship Match
The AoP vs Booby Roode & Chad Gable

İki takımda ringe geldikten sonra zil çalıyor ve maç başlıyor. Roode ve Akam başlıyor. Akam maç başlar başlamaz Gable'ı düşürüp Roode'u dövmeye başlıyor. Şimdi Roode'dan bir reverse ve Akam'ı iplere atıyor fakat Akam yolluyor Roode'u fakat üstünden Powerbomb deniyor ama Akam izin vermiyor. Akam şimdi Roode'u köşeye atıp dövmek istiyor fakat Roode engel oluyor. Akam Roode'u diğer köşeye zor da olsa atıyor ve orada Power Slam pozisyonuna alıyor fakat Roode geri geri gidip Gable'a tag veriyor. Gable'dan Avalanche Dropkick geliyor. Akam Rezar'a tag veriyor. Rezar Gable'ı dövmeye başlıyor. 3. iplere çıkartıyor ama Gable orada Figure Four bağlıyor. Hakemin araya girmesiyle salıyor. Şimdi ringe girip hemen iplere koşuyor. Arkasından da Roode tag alıyor. Double Vertical Suplex deniyorlar ama Rezar'dan geliyor aynısı. Kadraja Maverick giriyor, Roode'un elbisesini giymiş. Roode'un tauntunu yapıyor.

REKLAMLAR

Geri geldik ringdeyiz Akam Roode'u iplere atıyor ve Back Elbow vuruyor. Akam Rezar'a tag veriyor. Rezar Gable'ı ringe atıyor. Rezar ringe girer girmez Gable DDT vuruyor. Ekranlara Maverick giriyor. Aynada kendine bakıyor Roode'un elbisesiyle. Roode tag alıyor, Akam'da aynı şekilde. Akam'ı pataklıyor Roode. Roode god mode açıyor. Şimdi Akam'a Corner Spear vurup Neckbreaker deniyor ama Akam izin vermiyor. Şimdi Roode 3. iplere çıkıp Akam'ın üstüne atlıyor ama Akam yakalayıp Fallaway Slam vuruyor. Rezar'a tag veriyor şimdi. Kolundan tutup köşeye atıyor ve üstüne koşuyor ama Roode çekiliyor. Akam'ı da dışarı düşürüyor. Şimdi ekranlara Maverick geliyor. Maverick Roode'un elbisesini klozete koyup üstüne işiyor. hşkasghşkisafşasşkfasşkgsşika. Rezar'da fırsattan faydalanıp Roode'a saldırıyor ve kardeşine tag veriyor. Akam Suplex pozisyonuna doğru alıp geriye atıyor Roode'un vücudunu ve Neckbreaker + Powerbomb kombosu geliyor. Tuş denemesi 1..2..!

Kazanan: AoP

AoP babalar kazanıyor. Ardından galibiyetlerini kutluyorlar ringde kemerlererini havaya kaldırıp
.

Ember Moon ve yeni MMC partneri Curt Hawkins ringdeler onlardan sonra ise Mahal ve Alicia sırası ile ringe geliyor. Kendilerine Singh kardeşler eşlik etiyor.

Singles Match
Alicia Fox (w/Mahal, Samir Singh & Sunil Singh) vs. Ember Moon (w/Curt Hawkins)

Alicia maça hızlı başlıyor, Moon'u yere düşürüp tekmeler savuruyor. Swinging Neckbreaker da vurup Moon'u kafa kilidine alıyor. Alexa Bliss de arka alanda maçı izleyenlerden biri. Moon, Alicia'nın karnına darbeler vuruyor, kurtulmaya çalışıyor ama başarısız, Alicia bir süre daha kilidi tutuyor ardından Moon güzel bir takla ile kilitten kurtuluyor. İkili köşeye gidiyor, Moon güzel bir DDT vuruyor ve tekrar köşeye tırmanıyor, çığlık attıktan sonra Eclipse vuruyor ardından da tuşa gidiyor. 1... 2... 3!! Ember Moon maçı kazanıyor, Hawkins de bayağı mutlu. Hawkins'in sevinci Moon'u da şaşırtıyor.

Kazanan: Ember Moon

- İkilinin sevincini No Way Jose bölüyor. Moon ve Hawkins, NWJ'nin sırasına katılıp galibiyet kutlamalarına devam ediyorlar, ardından da ayrılıyorlar.

Singles Match
Jinder Mahal vs No Way Jose

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Mahal maça üstün başlıyor. Jose'u köşeye sıkıştırıp dövüyor. Hakem araya giriyor sonrasında. Taunt yapıp tekrardan atağa geçmek istede Jose yumruk darbeleri ile engel oluyor ama şimdi Mahal karnına dizi koyup köşeye atıyor fakat Jose Mahal'ın üstünden atlayıp Dropkick çakıyor ama Mahal etkilenmiyor. Şimdi Mahal'dan bir Power Slam deniyor ama Jose Roll-up'a çeviriyor 1..2..! Mahal'dan Superkick geliyor ve dövmeye devam ediyor. Cobra Clutch bağlıyor şimdi. Jose tam kurtulacak iken Jose'yi iplere atıyor Mahal ve Discus Elbow vuruyor ve dövmeye devam ediyor. Sal la artık adamı. Hakemin saymasıyla geri çekiliyor ve şimdi Vertical Suplex vuruyor. Tuş denemesi 1..2..! Mahal tekrardan Cobra Clutch bağlıyor. Bu kez Jose kurtulmayı başarıyor. Şimdi Mahal'a yumruk darbeleri vuruyor. 3. iplere çıkıyor ve Avalanche Crossbody! Bir Clothesline ve Back Elbow. Şimdi Mahal'ı iplere atıyor ve Hip Toss. Mahal iplere yaslanıyor. Jose'de üstüne koşuyor fakat Mahal'dan bir reverse ve Cobra Clutch Slam! 1..2..3!

Kazanan: Jinder Mahal

Mahal kazanıyor. Maç sonrası Singh Brothers'la galibiyetlerini kutluyorlar ringde.

SIRADA SETH ROLLINS VAR! BURN IT DOWN! Şampiyon girişte görünüyor. Hızla ilerliyor ringe doğru. Seyircilerden harika bir destek var.

Seth Rollins: Pazartesi Gecesi Rollins'ine Hoşgeldiniz. Bu güzel hissettiriyor çünkü, size karşı dürüst olmalıyım çocuklar, son zamanlarda kendim gibi değildim. Dean Ambrose geçen hafta beni oradan oraya koşturdu, deli olduğumu düşünüyordum. Bundan daha iyisini hak ediyorsunuz, ben bundan daha iyiyim. En iyi yaptığım şeyi yapmaya dönme vakti! Savaşan Kıtalararası Şampiyon olmaya... Cevap almak için Dean'i etrafta aramayı bıraktım. Ve herhangi miktarda aşı, Dean Ambrose'u Seth Rollins'e karşı bağışık yapmayacak. Ambrose'un gelecek hafta burada, RAW'da olacağını duydum, umarım burada olur. Aynı zamanda kendisinin bu gece burada olmayacağını duydum. Ama Ambrose yalancı ve korkak. Onun burada bir yerlerden gizlendiğini biliyorum. Gerçek şu ki gram umursamıyorum. Çünkü ben Seth "freakin" Rollins'im ve Şimdi partiye ev sahipliği yapma vakti! Kıtalararası Şampiyonluk Open Challenge'ı başlasın!

Bölen kişi Dolph Ziggler oluyor. Yine mi aynı maç? Neyse, severiz.

Dolph Ziggler: Seth Rollins olmaya geri döndüğün için çok mutluyum çünkü, Dean Ambrose seni arkandan vurduğundan beri kalbinin sesi kendini veremiyordu, değil mi? Dinle, tüm bu Dean Ambrose dramasını unutmak istiyorum. Eğer sen, Seth "freaking" Rollins olmaya dönmek istiyorsan, En iyi yaptığın şeyi yapacaksın, bana kaybedeceksin. Evet, çünkü sen, sen olmaya dönüyorsan, Ben de ben oluyorum. Dünya'nın En İyisi Ve bu akşam, ve bu akşam, Sadece Dünya'nın En İyisi değilim, Kıtalararası Şampiyon olmaya dönüyorum.

WWE Intercontinental Title Match
Seth Rollins (c) vs. Dolph Ziggler

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Lock-up yapıyorlar, Ziggler iplere tutunuyor hakem ikiliyi ayırıyor. Tekrar bir Lock-up denemesi, Seth üstün çıkıyor Full Nelson pozisyonun da Ziggler kurtulmaya çalışırken Seth buna izin vermiyor. Ziggler'ın kolundan yakalıyor şimdi de Ziggler dirsek darbesi atarak kurtulmayı başarıyor. Ziggler şimdi Headlock bağlıyor, iplere giderek kurtuluyor Seth. Dönüşte Seth Rollins'den Slam ardından Clothisline ile Ziggler'ı ringin dışına yolluyor. Reklamlardan dönüşte Ziggler'dan Neckbreaker ve tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. Ziggler şimdi Sleeper Hold bağlıyor. Seth oldukça efor sarfediyor ve sonunda Jawbreaker yaparak kurtuluyor. Seth iplere gidiyor dönüşte bu sefer Ziggler'dan Dropkick. Hemen tuş deniyor ancak Seth kurtuluyor. Seth iplerin köşesinde, Ziggler Seth'in yüzünü iplere bastırıyor. Hakem araya girip ayırmak zorunda kalıyor. Seth Rollins'i ringin köşesine götürüyor ve ringin köşesine kafasını çarptırıyor. Seth oldukça yorulmuş durumda Ziggler bu fırsatı kaçırmıyor ve tekrar Sleeper Hold bağlıyor. Seth yumruk darbeleri atarak kurtuluyor. Ardından iplere gidiyor dönüşte Ziggler'dan Shoulder Block ardından Roll-up pinfall tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. Ziggler şimdi de Chin Lock bağlıyor. Seth Ziggler'ı kaldırıyor ancak Ziggler takla atarak kurtuluyor. Üzerine doğru koşan Seth Rollins'i kaldırarak ringin dışına fırlatıyor. Seth ringin köşesinden Ziggler'ın üzerine atlıyor, Ziggler kurtuluyor. Ancak Seth affetmiyor ve Enzugiri vuruyor. Ziggler ringin köşesinde üzerine doğru koşan Seth Rollins'i kaldırarak aprona bırakıyor. Seth Rollins'den bir yumruk ve springboard lariat. Hemen tuş deniyor, Ziggler kurtuluyor. Seth Rollins ringin köşesinde Ziggler müdahale ediyor. Ardından yumruk darbesi ve Superplex denemesi. Seth kurtuluyor, Ziggler'ı ittirerek yere düşürüyor. Seth Rollins'den Frog Splash denemesi, Ziggler kenarı kaçılarak kurtuluyor ve Fameasser! Ziggler tuş deniyor, tuş denemesi başarısız oluyor. Seth Rollins'den bir tekme iplere gidiyor dönüşte ise Stomp denemesi. Ziggler yine kurtuluyor ve bu sefer Zigzag! Ziggler tuş deniyor Seth izin vermiyor. Ziggler Seth Rollins'i hırpalıyor, Seth sinirleniyor ve Roll-up pinfall tuş denemesi.Tuş denemesi başarısız oluyor. Ziggler'dan şimdi de DDT! Ziggler ringin köşesinde Seth hemen ayaklanıyor Ziggler'ı yakalıyor ve Superplex ardından Falcon Arrow ! Tuş denemesi, ve tuş denemesi başarılı oluyor. Seth Rollins maçı kazanıyor ve Kıtalararası Şampiyonluk kemerini korumayı başarıyor.

Kazanan: Seth Rollins

(Kadınlar arasında bir segment gerçekleşiyor. Konuşmaların sonunda James, Fox ve Dana Brooke saldırıyor Hug Connection tayfaya. Fakat Sasha Banks ve Bayley ikilisi üstün çıkıyor. Reklamlardan döndüğümüzde Balor vs. Corbin maçı gerçekleşecek.)

Singles Match!
Baron Corbin vs. Finn Balor

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Balor hızlı başlıyor ve köşeye sıkıştırıyor Corbin'i ard arda yumrukluyor. Corbin birden itiyor onu ve aparkatı indiriyor. Ardından yerde kafasını yumrukluyor. Corbin yumrukladıktan sonra lock bağlıyor. Balor çok zorlanıyor ama direniyor. Corbin bir diz darbesi geçiriyor ardından iplerden sekip gelirken Balor'dan Dropkick! Balor onu tutuyor ama Corbin birden onu yakalıyor ve köşeye sıkıştırıyor. Balor kaçıyor köşeden ve bir Chop indiriyor. Corbin onu birden köşeye yolluyor üstüne doğru koşuyor Balor üstünden atlıyor Corbin'in ve bir tekme indiriyor. Ardından apron'da tekmeliyor. Corbin ringin dışına çıkıyor ve Balor'dan Apron Kick! Reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan dönüyoruz ve Corbin'den bir tekme geliyor ardından dışarı atıyor Balor'ı. Balor'ı tutuyor ve bariyerlere itiyor. Ardından bir kez daha. Ve bir kez daha itiyor. Hakem o sırada sayıyor Corbin ringe giriyor ve hakem saymaya devam ediyor. 6!7!8!9! Balor birden giriyor ringe. Corbin hemen tekmeliyor onu. Ve yine ringden atmayı deniyor ama tutunuyor Balor. İplerden zıplarken Corbin'den bir yumruk geliyor. Corbin'den tuş denemesi 1!2! attı Balor. Bir lock bağlıyor Corbin. Balor biraz zorlanıyor ama kurtulup ard arda yumrukluyor. Corbin onu birden köşeye itiyor. Corbin üstüne koşarken birden ring dışına çıkıyor ve Baseball Slide Lariat. Tuş denemesi 1!2! attı Balor. Corbin yine bir lock bağlıyor. Balor tam kurtulacakken köşeye ittiriyor yine Corbin yine üstüne koşarken Balor'dan bir tekme. Balor Corbin'in üstüne koşuyor ama Corbin bir tekme indiriyor. Corbin'den Powerbomb denemesi ama Balor birden karşılıyor ve Double Foot Stomp! İki isimde aynı anda kalkıyor. Balor yumrukluyor onu ve köşeye sıkıştırıyor bir Chop indiriyor. Hemen ardından Sling Blade! Shotgun Drokick denemesi ama Corbin bir anda yakalıyor ve Deep Six! Tuş denemesi 1!2! Balor attı. Corbin onu kaldırıyor ve End Of Days denemesi ama Balor karşılıyor ve Float Over DDT! Ardından köşeye çekiliyor ve Shotgun Drokick! Köşeye çıkıyor Coup de Grâce denemesi ama Corbin ring dışına kaçıyor. Gidip mikrofonu kapıyor ve şunları söylüyor.

Baron Corbin: Bu maç artık 2-1 Handicap maçı. Benim partnerimde DREW MCINTYRE!!

Two On One Handicap Match!
Baron Corbin & Drew McIntyre vs. Finn Balor

McIntyre girişte gözüküyor ve hızlı adımlarla ringe geliyor. Balor birden Corbin'e yumruk indiriyor. Ardından McIntyre'a da TOPE CAN HILO! Corbin'e de bariyerlere Shotgun Dropkick! McIntyre arkadan koşarak geliyor ve bir Clothesline indiriyor. Kaldırıyor ve bariyerlere bırakıyor. Ringe sokuyor Balor'ı ve köşeye çekiliyor. Ve CLAYMORE! Tuş denemesi 1!2!3!

Kazanan: Baron Corbin & Drew McIntyre

Bir anda Bobby Lashley geliyor ringe. Birden Balor'a Yokosuka Cutter indiriyor. Ardından Balor'ı Corbin'e doğru itiyor ve END OF DAYS! Corbin ve Lashley Balor'ı tutuyorlar. McIntyre'dan CLAYMORE! Üçlü tauntlarını atıyorlar ve şov bu görüntülerle son buluyor.

imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Tino Sabbatelli
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
Haftanın Parlayan Üyesi 02.11.2018

30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Feud İnceleme Yarışması 1.
Şov İnceleme Yarışması 3.

29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemelerim:

See You In Another Life Brotha!

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-12-2018, 22:33   #2
YUKO
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ayr, İskoçya
Konular: 1205
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
Rep Puanı: 67783
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Elimize sağlık güzel bir incelemeydi. Şov ise orta dereceydi güzel anlarda vardı kötü anlarda. Orta derecede beğendim şovu.
imza

RPG Karakter: Neville
ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-12-2018, 22:38   #3
Αχ Και Να 'ρχόσουνα (ᴗ˳ᴗ)
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1767
Favori Güreşçisi: Kairi Sane
Rep Puanı: 154635
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Şov genel anlamda benim de hoşuma gitti. Maçları izlerken sıkılmadım keyif verdi. Elias bu şovda bayağı iyi laflar etti takdir ettim. İncelemeyi de beğendim oldukça hoş.
imza
HAIL THE GURESTURKIYE 💜

Κάνε το καλό και ρίξε το στο γιαλό

Είχα κάποτε μια αγάπη,
σαν παλιό σμυρνέϊκο τσιφτετέλι
Τώρα πλέον γίνομαι κουρέλι
με ζεϊμπέκικο βαρύ
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil