GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 06-12-2018, 23:31   #1
El Tigre
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Nereden: Hawkins
Mesajlar: 20.561
Konular: 5360
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 717466
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 717466
Mesajlar: 20.561

Standart 27 Kasım 2018 Smackdown Live | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: Aschentef, StephenTrueway, The Rising Generation, Look! A Wizard, The Purplemaker

Şov: WWE SmackDown Live
Bölüm: #1005
Şirket: World Wrestling Entertainment (WWE)
Tarih: 27 Kasım, 2018 (Salı)
Şovun Türü & Yayın Şekli: Televizyon Şovu & Canlı
Şovun Yapıldığı Yer: Minneapolis, Minnesota, USA
Spikerler: Byron Saxton, Corey Graves & Tom PhillipsSmackdown Live'a hoş geldiniz. Ringde Paige var. Ardından ilk olarak Becky geliyor, yüksek bir destek var kendisine. Survivor Series'e katılacağını ancak durdurulduğunu belirtiyor. İzlemekten sıkıldığını, geri döndüğünü belirtiyor. Paige de orada, Paige'e gözdağı veriyor Becky. Sonra Charlotte'ı çağırıyor Becky, Charlotte'ın kendisini kopyaladığını söylüyor. Charlotte, Nia olayından laf çarpıyor ve Becky'nin babasını kopyaladığını söylüyor. Ronda'ya da mesaj vermeyi ihmal etmiyor Flair kızı. Paige de iki ismin maçını ayarlıyor, TLC'de SD Kadınlar Şampiyonluğu için Becky vs Charlotte olacak hem de TLC maçı. Buna arka alandaki isimler tepkili, önce heel tayfa geliyor. Mandy Rose, Absolution'dan ayrıldığını, onlara pek fırsat vermediklerini ama PCB'deki kankalarını kayırdığını söylüyor. Face tayfa da Naomi sözcülüğünde Charlotte ve Becky'deki tutkunun kendilerinde de olduğunu söylüyor. Paige tepkilerin üzerine maçı değiştiriyor ve geceye Battle Royal duyuruyor. Battle Royal'i kazanan maça eklenip maçı Triple Threat yapacak. Hepsi ve daha fazlası SD Live'da!

REKLAMLARBir sonraki maç için ilk olarak The Usos geliyor yalnız titantronda resimleri gözükmüyor, bu bir skandal. Daha sonrasında ise The Bar geliyorlar ama bu sefer yanlarında Big Show yok. Bu sırada da bir arka alan görüntüsü geliyor ekranlara, Cesaro ile Sheamus Big Show’a sataşıyorlar ve Show da Cesaro’ya KO Punch vuruyor -şaka maka yine turn yapması-. Kısa bir süre sonra da maç başlıyor zaten.


Tag Team Title Match
The Usos vs Sheamus & Cesaro

Sheamus ile Jimmy maça başlayanlar. Kıpkısa bir chain wrestling’den sonra Sheamus Jimmy’i iplere atıyor ve Shoulder Block vuruyor. Daha sonrasında tekrardan iplerden geriliyor ama bu sefer Jimmy’den bir European Uppercut, sonra da Uppercut geliyor ve Sheamus rakip takımın köşesine gidiyor. Jimmy bir chop ve arkasından Shoulder Thrust vururken Jey de tag alıyor ve Corner Forearm Smash vuruyor Sheamus’a. En sonunda da iplerden gerilip bir Running Dropkick vuruyor ve tuşa gidiyor Jey. 1... Sheamus hızlıca atıyor. Şimdi Jey Sheamus’u kaldırıyor ancak Sheamus’dan bir Forearm Smash ve hemen Cesaro’ya tag veriyor. Cesaro birkaç yumruk vurup Uso’yu köşeye atmak istiyor ama Jey’den bir Uppercut ve Cesaro’nun kolundan tutarak onu köşesine doğru götürüyor. Jimmy de Jey’den tag alıyor ve Cesaro’nun koluna Double Axe Handle ile atlıyor. Daha sonrasında ise Cesaro buna karşılık olarak Jimmy’i kendi köşesine yakın iplere yaslıyor. Hakem Cesaro’yu ayırınca da Sheamus Jimmy’i iplere çarptırıyor. Hemen arkasından da Cesaro Sheamus’a tag veriyor ve ikiliden Jimmy’e bir Double Clothesline geliyor. İkili tauntlarını attıktan sonra Sheamus Jimmy’i stomplarken reklamlara gidiyoruz.

Commercial Break

Dönüşte Sheamus Jimmy Uso’yu alıp kendi takımının köşesine bırakıyor, bu sırada ise Cesaro tag alıyor ve Sheamus’un en üst köşeye oturttuğu Jimmy’e Flying European Uppercut vuruyor, arkasından da Sheamus’un bıraktığı şekliyle alıp Suplex Powerslam vuruyor ve tuşa gidiyor. 1... 2... Jimmy kurtuluyor, Cesaro ise Jimmy’i iplere yaslayıp Sheamus’a tag veriyor. Sheamus ise ringe girmeden bir diz darbesi vuruyor ve o da tuşa gidiyor. 1... 2... Jimmy bir kez daha atıyor. Şimdi Sheamus bir hışımla Jimmy’i köşeye atıyor ama Jimmy iki isme karşı üstünlük kurmaya başlıyor. En sonunda Sheamus Jimmy’nin üzerine koşsa da Jimmy’den bir back body drop ve Sheamus ringin dışına uçuyor. Cesaro Sheamus’u ringe sokuyor ama yine de Jimmy’nin Jey’e tag vermesini engelleyemiyorlar, zaten Sheamus da Cesaro’ya tagini vermişti. Jey ringe girdikten sonra birisi Leaping olmak üzere iki Clothesline vuruyor, sonrasında bir back kick vuruyor. Superman Punch tauntu atarak bir de Uppercut geçiriyor, en sonunda ise iplerden gelen Cesaro’ya bir Samoan Drop vuruyor. Şimdi köşede Jey tauntunu atıyor ve Corner Running Hip Attack vuruyor, arkasına da tuş deniyor. 1... 2... Cesaro’dan kick-out. İki isim de ayağa kalkıyor, Cesaro’dan bir dirsek geliyor ve bu sırada da Sheamus Cesaro’dan tag alıyor. Jey’den bir Spinning Step-up Enzugiri geliyor, Cesaro ringin dışına düşüyor, Jey de bunun üzerine Top Rope Suicide Dive için uçuyor ama Cesaro’dan estetik bir Europeazn Uppercut geliyor. Sheamus da Jey’i ringe sokup Bicycle Knee ve arkasından Diving Knee Drop vurup tuşa gidiyor. 1... 2... Jey’den bir kick-out geliyor. Sheamus tekrardan köşeye çıkıyor ve atlıyor ama Jey kurtuluyor, sonrasında Sheamus’un omuzunu ring post’a vuruyor. Arkasından önce Cesaro’ya, sonra da Sheamus’a Superkick! Jey şimdi tuşa gidiyor. 1... 2... Sheamus atıyor. Jey şimdi Jimmy’e tag veriyor ve ikili ayrı köşelere çıkıyor, Double Uso Splash? Hayır, Cesaro’dan Jey’e European Uppercut gelirken Sheamus da Jimmy zıplarken dizini koyuyor, Jimmy karnını vurunca da Small Package yapıyor. 1... 2... Jimmy bir kez daha atıyor, dört isim de oldukça yorgun. Sheamus şimdi Jimmy’i yumrukluyor ve takım finisher’ları için omuzlayıp Cesaro’ya tag veriyor. Cesaro köşeye çıkarken Jey Jimmy’i kurtarıyor. Sheamus’u ringin dışına Clothesline ile atıyor, Cesaro da Jey’i bir diz darbesi ile ringin dışına yolluyor ancak bu sırada Jimmy’den Schoolboy denemesi. 1... 2... Kick-out! İki isim de ayakta, Cesaro bir European Uppercut vuruyor. Jimmy kendi köşesine giderken Jey tag alıyor, Jimmy de çekiliyor ve iki isimden Double Enzugiri. Arkasına Jey ringe girerken Jimmy tag alıyor, Jey’den bir Superkick gelirken Jimmy de işi Uso Splash ile bitiriyor. 1... 2... 3!

Kazanan: The Usos

Usos ringin içinde galibiyetlerini kutlarken The Bar’a da kemerleri getiriliyor, Usos ringden çıktıktan sonra da iki takımın birbirleriyle bakışmalarını izliyoruz.

Arka alandayız, New Day gülerek bir şeyler izliyor. Miz'e gidip bu senin en iyi işindi diyorlar. Miz, Marine filmini izlediklerini düşünüyorlar ancak izledikleri şey geçen haftaki tag team maçı. Big E, Miz'i kimin tuş ettiğini soruyor, şakalar, komiklikler. Kairi Sane fotoğrafı da çıktı. Miz sinirleniyor, maç için sakat olduğu bahanesini söylüyor. New Day o şovda tek galibiyeti biz aldık diyor, Miz de maçınız sayılmamıştı ki diyor. Sonuçta Team BITW vs New Day maçını ayarlamaya gidiyor. Big E, Miz gittikten sonra Marine 6'i izlediğini ağzından kaçırıyor.

REKLAMLAR

Styles'ın theme song duyuruluyor. Ağır adımlarla ringe geliyor Styles. Mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor. Şampiyon olsa da olmasa da SD onun inşa ettiği yer. İki hafta önce sakatlandığını ve geçen hafta olamadığını söylüyor. Eski Daniel Bryan, Yeni Daniel Bryan, AJ Styles için fark etmiyormuş, onun suratını ezecekmiş. DB'yi kavgaya çağırıyor, seyirciler de tepki veriyor YES'ler ile. Ancak Daniel burada değilmiş, geçen hafta da yokmuş. DB'nin, RAW'ı izlediğini ve oradan notlar kaptığını söylüyor. Burası RAW değilmiş, SD Live yani AJ'in inşa ettiği yermiş. 375 gündür Live Event veya Show kaçırmamış, şampiyon oymuş ve ait olduğu yer de orasıymış. DB, TLC'de hayallerini, bahanelerini getirebilirmiş ancak en önemlisi WWE Şampiyonluğunu getirmeliymiş çünkü o kemer AJ Styles'a aitmiş.

REKLAMLARSingles Match
Rusev vs Nakamura

İlk olarak Nakamura abi geliyor ringe. Ardından Rusev. Rusev ringe girdikten sonra tişörtünü yırtarken Nakamura saldırıyor. Baya bir hırpalıyor. Ardından ringden ayrılıyor. Rusev dışarıda ölü bir şekilde yatıyor. Nakamura Stage'de kemerini kaldırırken Rusev ona bakıyor.

Kazanan: No Contest

REKLAMLARHardy'nin 20. yıl dönümünü kutlayacağız! Stage'de SD rosterı var. Ringde de Cole var. Hardy'i takdim edecek.

Micheal Cole: Bayanlar ve baylar konuğum WWE Superstarı olarak 20.yılını kutluyor. WWE tarihindeki en süslü superstarlardan biri, Charismatic Enigma olarak biliniyor. Lütfen Jeff Hardy'i karşılayın.

Hardy ağır adımlarla ringe geliyor. Elinde mikrofon var. Konuşmaya başlıyor.

Jeff Hardy: Şu şeyi izledikten sonra diyeceğimi bilmiyorum... Hepinize teşekkürler. Çılgınca anlarımı izledikten sonra tüm o şeyleri yaptığıma inanamıyorum. Sorunum ne benim? Aman tanrım. Bu iş bana kendimi göstermem için çok yaratıcı fırsatlar verdi. Demek istediğim, Yüz boyam 10 yıl öncesinden çok daha iyi. Özgürce Charismatic Enigma olabilirim, bu çok havalı. Hepsinden öte yükseklerin en yükseğini yaşadım ve alçakların en alçağını hissettim. Yıllardır kendimi soktuğum şeyi önemsemeden her biriniz benim yanımda oldunuz. Bundan dolayı ebediyen minnetar olacağım. Bana güvenin. Silin onu. Karım Beth ve küçük Hardy kızlarım Ruby ve Nera Queen olmadan buradan olamazdım. Sizi çok seviyorum ve bu geceyi mümkün kıldığınız için çok teşekkür ederim. Hata olmasın bu emeklilik konuşmasından alakasız bir şey, demek istediğim, gelecekte ne olur bilemem ama birlikte bulmaya ne dersiniz? Hepinize teşekkür ederim.

Joe'nun theme duyuruluyor. Hardy'nin kutlamasına katılanların arasından çıkıyor ve konuşmaya başlıyor.

Samoa Joe: Hey, hey, tebrikler, tebrikler. 20 yıl Jeff. Bu gerçekten uzun bir zaman. Geç kalışımı affet, arkada biraz şişe patlatıyor buraya gelmek için hazırlanıyordum ve tostum vardı. Sanırım hepimiz buna katılabiliriz ki bir oralarda bir şişe şampanya olması en iyi fikirdir.

Shane, Joe'nun elinden mikrofonu almaya çalışıyor.

Samoa Joe: Gerçeği söyleyemez miyim?

Jeff Hardy: Sorun yok Shane, ona izin ver. Joe konuş, ne demek istiyorsun adamım? Ona izin verin.

Samoa Joe: O güzel video içinde WWE'ye teşekkürler. O tüm, en harika anlarının antolojisi, o zaman onların nasıl gerçekleştiğini hatırlayacak kadar aklı yerinde olmadığından senin için çok özel olmalı. (Uyuşturucu ve alkol sorunundan bahsediyor.) Gördüğünüz gibi zayıflığı kutlamıyorum ve ortada benim gibi, oraya henüz varamamış olan, adamlar varken ikinci şanslara inanmıyorum.

(Delete Chantleri yükseliyor)

Samoa Joe: Beni en çok ne merak ettiriyor biliyor musun Jeff? Kariyerinde tekrar ve tekrar yaptığın tüm hatalara rağmen o ringde durmana izin veriyorsun ve kaidenin yerine koyuyorsun ve bu arkadaşım beni kesinlikle deli ediyor. Bu adamın sizi ayağa kaldırdığı kadar, evet Jeff neredeyse o kadar, bu insanları hayal kırıklığına uğrattın. Benim vardığım sonuç ise Jeff, senin gibi insanlar asla değişmiyor, şeytanlar asla uzaklaşmıyor, Her zaman arkadan dolaşırlar, kontrolü ele almayı beklerler. Güçsüz hissettiğin sonraki sefer Jeff. Sonraki sefer olacağını biliyoruz. Sadece şunu bil, arkadaşın olarak sana elimi uzatıyorum. Çok basit, tek adımlı bir program. Bu çok ve çok hızlı Jeff. Ama seni garanti ederim acısız olmayacak.

Jeff Hardy: Adamım dediğin şeyler önemli değil, törenimi mahvedemezsin, bu gece törenimizi mahvedemezsin.20 yıldır ince bir ip üzerine yürüyordum, neredeyse 20 kere kariyerimi bitiyordum,Hala an için yaşıyorum Joe, ne diyorsun? Sen ve ben bunu şimdi yapalım.

Joe gaza gelip ringe girmek için hazırlanıyor ama fake atıyor, arkasını dönüp gidiyor. Sırada The Miz vs Kofi Kingston maçı var.

REKLAMLARSingles Match
The Miz vs. Kofi Kingston

New Day geliyor. Bu gece onlar adına güreşecek isim Kofi Kingston. Elinde pankek tepsisiyle ringe doğru geliyor. Ardından Awesome... The Miz girişini gerçekleştiriyor. Zil çalıyor ve maç başlıyor. Ayakta chain tarzı hareketlerle başlıyor maç, Kofi akrobasisini kullanarak splash ile tuşa gidiyor ama başarısız. Ardından Miz rakibini köşeye sıkıştıyor. Birkaç hamleden sonra Shoulder Block. Bu arada seyirciye gönderme var. Biraz hoplamalı zıplamalı aksiyonun ardından Kofi elbow drop yapıyor ve rakibini ringin dışına yolluyor. Tam o da üstüne uçacak derken Miz oradan kaçıyor, Kofi de dışarı atlamıyor. Ring dışında ise diğer üyeler Miz ile dalga geçme peşinde derken Kofi atlıyor rakibine...

Commercial Break

Reklam sonrası Miz köşede. Atlıyor ama Kofi'den Dropkick! Bir Dropkick ve ardından bir hamle daha. Kofi üstünlüğü alıyor maçta. Trouble in Paradise geliyor derken başarısız. Miz tam üstünlüğü alırken SOS denemesi ama SCF poziyonuna geçtik, derken roll-up geliyor Kofi'den, ama başarısız. Şimdi SOS! Tuşa gidiyor, 1... 2... 2'de kaldı. İplere doğru gidiyorlar, hakem bu arada Kofi'yi uyarıyor. Fırsattan istifade Miz rakibinin dizine çalışıp DDT yapıyor, tuşa gidiyor. 1... 2... Orada kaldı. Şimdi köşedeki korumayı söküyor. Big E çıkıp pankeklerden köşe yapıyor. Bu sırada roll-up ama 2'de kaldı. Ardından Miz rakibini yere seriyor. Bu sefer de Xavier trompeti çalmaya başlıyor. Miz dışarı çıkıyor ve hamleyi yapıyor. Sonrasında Big E'den kaçıp sandalye ile ringe gidiyor, fakat Xavier sandalyeyi alıyor oradan. Miz arkasını dönünce Trouble in Paradise ve tuşa gidiyor Kofi!!! 1... 2... 3!!!

Kazanan: Kofi Kingston

Kofi kazanıyor ve takım arkadaşları onu kutluyorlar. Özetleri izliyoruz. New Day ringde kutlarken Miz girişte ve dağılmış halde.Randy Orton'un theme song'u duyuruluyor. Orton ringe gelirken geçen hafta yaşananları izliyoruz. Randy'nin elinde Mysterio'nun maskesi var. Mikrofon alıyor şimdi. Konuşmaya başlıyor.

Saygısızlık.. Mide bulandırıcı, rahatsız edici.. Geçen hafta Smackdown'da Rey Mysterio'ya yaptıklarımı açıklamak için kullandığınız kelimeler bunlar. Eğer ben bir kelime seçecek olsaydım.. ..o istedi derdim. Bu kadar büyütülen şey neydi hiç anlamazdım. Rey Mysterio'nun suratından kopardığım bu çöp parçasının olayı nedir hiç çözemedim. Tarihini öğrenmeye tenezzül etmedim, çünkü umrumda değildi. Bir şeyi açıklığa kavuşturmak istiyorum, yaşananlar Rey'in kültürüne saygısızlık değildi. Geçen hafta yaptıklarım onu küçük düşürmek içindi. Geçen hafta yaptığım sizin onu yerleştirdiğiniz tepeden Rey'i indirmek içindi. Geçen hafta bütün dünyaya kanıtladım ki, bu dönemde Rey Mysterio sadece benim bir kurbanım olabilir. Yalnızca bir kurban olabilir. R..

Rey Mysterio'nun theme song'u duyuruluyor. Mysterio ringe gelirken Orton hemen ringden dışarı çıkıyor ama Rey Mysterio hızlı davranıp pataklıyor Mysterio'yu. Ama şimdi Orton kafasından tutup barikatlara atıyor. Ardından maskesini çözmeye çalışıyor. Ringe atıyor sonrasında. Orton ringe girmeye çalışırken Rey Mysterio tekmeler vuruyor. Şimdi Rey iplere koşuyor ve sırtına 619 vuruyor! Bir tane de Enzugiri! Orton 619 pozisyonuna düşüyor. Rey iplere koşuyor ve 619! Rey dışarıdan sandalye alıp tekrar ringe giriyor ama Orton yakalayıp Rope Hung DDT vuruyor! Şimdi dışarı çıkartıp bir daha barikatlara vuruyor. KAFASINA SANDALYEYİ SOKUYOR, ARDINDAN MERDİVENLERE ATIYOR. Tekrar saldırmak istese de hakemler engel oluyor.

Arka alandayız. Miz, Shane'e neredeydin diye soruyor. Bu takımı tek başıma götüremem, desteğin lazım diye sitem ediyor. Shane, biz takım değiliz filan diyor ancak Miz kupaya odaklanmış durumda. Kupanın kendilerini birleştirdiğini söylüyor, tıpkı bir aile gibilermiş. Shane'e ebeveyn gibi davranmasını söylüyor ve gidiyor.Kazananın TLC'de Kemer Maçına Ekleneceği Battle Royal
Asuka vs IIconics vs Carmella, Lana vs Naomi vs Zelina Vega vs Mandy Rose vs Sonya Deville

Bütün katılımcılar girişlerini yapıyor ve maç başlıyor. Kaos oluyor başlar başlamaz. Sonya, Lana'ya girişiyor ve dışarıyya yolluyor fakat iplerin üstünden çıkmadfığı için elenmiş sayılmıyor. Zelina Vega kenardayken Lana'nın müdahalesi ile eleniyor! Vega sinirli ve Lana'yı ringe sokmuyor. Sert bir clothesline!

Elenen: Zelina Vega Eleyen: Lana

Reklamdan geldiğimizde Ikonikler Carmella ile diğerleri de bir birileriyle uğraşıyor. Lana ring giriyor ve İkoniklere saldırıyor. İkonikler saldırıyı geri püskürtüyor ve Lana'yı eliyorlar.

Elenen: Lana Eleyen: IIconics

İkonikler sevinirken Asuka arkada saçını başını düzeltiyor. İkonikler salmayı planlıyor fakat Asuka iplerden gelip Billie'ye hip attack, Royce'a pop-up knee strike vuruyor! Asuka, Billie'ye dönüyor forearmlar. Asuka şimdi iplerin üstünden elemeye çalışıyor fakat Peyton gelip kurtarmaya çalışıyor. Asuka onu da iplerin diğer tarafına yolluyor. Asuka bağırıp iplerden gelip double hip attack! İkonikler elendi!

Elenen: IIconics Eleyen: Asuka

Asuka arkasını döndüğü gibi Carmella ile karşılaşıyor. Carmella'dan superkick! Ayağa kaldırıp köşeye yolluyor fakat Asuka omuzundan onu iplerin diğer tarafına yolluyor! Karşılıklı yumruklaşma yaşanırken Asuka geriye çekilip vurmak istiyor ama Carmella çığlık atıp eğiliyor. Asuka onu sakinleştiriyor ama karnına tekme atıp eliyor!

Elenen: Carmella Eleyen: Asuka

Asuka nefeslenemezken Sonya Deville hemen saldırıyor. Mandy yardım ediyor. Naomi Asuka'nın yardımına koşuyor fakat Deville onu geri püskürttü. Deville, Asuka'yı Mandy'e doğru yolluyor ve Mandy'den sert diz darbesi! İkili Asuka'yı elemeye çalışıyor ama Naomi güç toplayıp ikisini birden indiriyor. Mandy ona dur diyor ve kenarda eleme mücadelesi başlıyor. Naomi'den inanılmaz hareketler! Mandy ona doğru koşarken kenara çarpıyor! Mandy elendi!

Elenen: Mandy Rose Eleyen: Naomi

Naomi soluklanırken Sonya Deville ona vuruyor! Naomi elendi!

Elenen: Naomi Eleyen: Sonya Deville

Asuka ve Sonya kalıyor. Arena Asuka diye inliyor. Sonya tekme savuruyor Asuka eğiliyor. Sonya bir kez daha sallıyor bu sefer Asuka mükemmel kaçıyor. Asuka roundhouse vuracakken Sonya'dan spear! Sonya, Asuka'yı elemeye çalışıyor fakat iplerin diğer tarafına atabiliyor sadece! Mandy, Asuka'nın bacağını tutuyor! Asuka'dan Flying Kneeee! Aşırı riskli hareket. Sonya fırsatı değerlendirmek istiyor ama Asuka tekme ile geri püskürtüyor. Asuka, Sonya'yı kenara getiriyor. İkili yumruklaşıyor. Sonya, Asuka'ya koşuyor! POP-UP KNEE STRIKE! SONYA ELENDİ! Asuka TLC'deki maça giriyor!

Elenen: Sonya Deville Eleyen: Asuka

Asuka kazanıyor! Asuka TLC'ye gidiyor. Galibiyetinin ardından Asuka köşeye çıkıp Becky ve Charlotte'a bağırıyor. Şov böylece sona eriyor.
imza#jöntürkler

Konu The Purplemaker tarafından (08-12-2018 Saat 21:13 ) değiştirilmiştir.
The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2018, 23:34   #2
⋆ EK-TA-OZ-OS-ER ⋆
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Mesajlar: 24.328
Konular: 2946
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 328247
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Look! A Wizard Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 328247
Mesajlar: 24.328

Standart

Hepinizin eline sağlık. Asuka kazandı sugoi.
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2018, 16:09   #3
#BELLAARMY#
Batuhan Bella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: Gaziantep
Mesajlar: 5.105
Konular: 97
Favori Güreşçisi: Nikki Bella
Rep Puanı: 7546
Rep Derecesi: Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın. Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın. Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın. Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın. Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın. Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın. Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın. Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın. Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın. Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın. Batuhan Bella Royal Rumble maçını kazandın.
Batuhan Bella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Batuhan Bella Batuhan Bella isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7546
Mesajlar: 5.105

Standart

Elinize sağlık.
imza


The Bella Twins
Under Taker
AJ Styles
Jeff Hardy
Drew McIntyre
The Usos
Ronda Rousey
Naomi
Charlotte Flair
Mustafa Ali
Nia Jax
Daniel Bryan
Al Snow
Chyna
Jeff Jarrett

O gün bir kanlı şafak, gökten üflenen ateş;
Birden, dağın sırtında atlılar belirecek.
Atlılar put şehrine gediklerden girecek;
Bir şehir ki, orada insan ayak üstü leş.

Yalnız iman ve fikir; ne sevgili ne kardeş;
Bir akıl gelecek ki, akıllar delirecek.
Ve bir devrim, evvela devrimi devirecek.
Her şey birbirine denk, her şey birbirine eş.

Fertle toplum arası kalkacak artık güreş;
Herkes tek tek sırtına toplumu bindirecek.
Gökler iki şakkolmuş haberi bildirecek.
Müjdeler olsun size; doğdu batmayan güneş!
Batuhan Bella isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2018, 16:55   #4
NightGod
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2018
Mesajlar: 7.220
Konular: 131
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 11896
Rep Derecesi: Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11896
Mesajlar: 7.220

Standart

Ah bu Main Event. Ellerinize sağlık.
imza

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.