GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 18-12-2018, 02:12   #1
VİP Üye
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2130
Favori Güreşçisi: Kairi Sane
Rep Puanı: 227535
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 10 Aralık 2018 RAW | Şov İncelemesi

Hazırlayan :The Bulldogy , The Purplemaker Reckless Behaviour, Aschentef, YUKO ReQuem

RAW 10/12/2018 |Şov İncelemesi

Şirket
: World Wrestling Entertainment
Tarih:10 Aralık 2018
Yer: San Diego, California

Raw Theme Song

NoMatch Card Maç Tipi Zaman
1Authors of Pain (c) & Drake Maverick vs. Bobby Roode & Chad GableRAWTag Team Championship 3 on 2 Match-
2 Drew McIntyre vs Dolph ZigglerSingle Match-
3 Alicia Fox (with Jinder Mahal, Sunil Singh, and Samir Singh) vs Bayley (with Sasha Banks).Single Match-
4 Lio Rush (with Bobby Lashley) vs Elias Single Match-
5 Ember Moon (w/Ronda Rousey) vs. Tamina (w/Nia Jax) Single Match -
6 Seth Rollins vs Baron CorbinWWE Intercontinental Title Match-

RAW 10/12/2018|İncelemesi

Pyrolar eşliğinde şov başlıyor.Seth Rollins'in müziği duyuluyor, Rollins ringe geliyor elinde mikrofon ve konuşmasına başlıyor.

Seth Rollins : Pazar günü TLC şovunda ben Uluslararası Kemerimi Dean Ambrose'a karşı korurken bu benim savaş sloganım olacak! Daha da önemlisi bu söz burada San Diego'da gecenin teması olacak! Bu gece buraya Dean Ambrose'u çağırıp oyun oynamaya gelmedim. Buradayım çünkü bazı gerçekleri ortaya dökeceğim. Son birkaç haftadır seçilmiş genel müdür Baron Corbin tarihin doğru tarafında olmak hakkında konuşuyor. Bu zamanda Baron Corbin'e bir davet yollamak istiyorum. Corbin buraya gel ve artık bazı şeyleri duymanın vakti geldi. Bazı gerçeklerin dozunu anlatmanın vakti geldi.

Baron Corbin: Seth eğer bir görüşme yapmak istiyorsan bunu özel olarak yapabiliriz. Bak, benim ofisimin kapısı senin kalibrende bir yıldıza her zaman açık.

Seth Rollins : Corbin zırvalamayı kes! Ben bunları duymak istemiyorum, burada bulunan insanlar da duymak istemiyor. Bu yüzden hayatında bir kez de olsa sesini kes ve beni dinle! Kabul etmeliyim ki geçtiğimiz son aylarda Dean Ambrose ile uğraştım.
Ve bu yüzden görevindeyken performansın hakkında yorum yapma şansım olmadı.

Baron Corbin: Seth bu seçilmiş genel menajer.

Seth Rollins: Vekil müdür, seçilmiş müdür, bir aptal işin başında. Nasıl adlandırmak istiyorsan sonuçlara baktığın zaman senin liderliğin altında Ve bu terimi çok hafif kullanıyorum. Senin liderliğin altında Pazartesi Akşamı RAW rezalet! Ve senin yüzünden rezalet halde. Çünkü her hafta buraya gelip göğüsünü şişirip herşey senin hakkındaymış gibi davranıyorsun. Gücünü kötüye kullanıyorsun, insanların kariyerlerini bitiriyorsun. Seçilmiş genel müdür olarak yaptıkların tamam değil, doğru değil yanlış.

Baron Corbin: Anlıyorum Seth, hayal kırıklığına uğramışsın. Ama sana savunma şansı tanıyorum. Senin yerinde olsam benimle konuşurken dilime dikkat ederdim.

Seth Rollins: Aman dilime dikkat etmem lazımmış yoksa nolur?
Parmaklarını mı şıklatırsın? Beni kovacak mısın? Tüm kadronu mu kovacaksın? Bu mu yaşanacak? Bak, arkadaki kadro Pazartesi Gecesi RAW'ın tarihinde gördüğü en iyi erkek ve kadınlara sahip. Ve senin onlarla ne yapacağına dair hiçbir fikrin yok. Bak bir örnek vereyim: Elinde The Revival diye harika bir takım var. Ve bu adamların RAW Takımlar Kemeri için mücadele ediyor olması lazım. Ama bunun yerine sen onları Lucha Ev Kuralları maçlarına sokuyorsun. Ee Lucha Ev Kuralları maçı nedir ben anlamıyorum. Bana ne olduğunu açıkla lütfen. Ve eğer herkesi kovarsan sen Lashley ve McIntyre 3 saat boyunca birbinizin sırtını mı sıvazlayacaksınız? Reytingleri tavana çıkaracak hamle. Veya işemeyle alakalı daha fazla bölüm ne dersin? Çok komik, çok keskin. Verdiğin her bir karar senin güvensizliğini maskelemek için Corbin. Oh, Braun Strowman sana karşı kötü müydü? Senin duygularını mı incitti? Çok kötü hissetmişsin ki Evrensel Şampiyonluğu Brock Lesnar'a geri verdin. Ne zaman gelmek isterse o zaman RAW'a gelen birinden bahsediyoruz. Corbin, burada sorun onun hiçbir zaman görünmek istememesi! Brock Lesnar nerede? Evrensel şampiyonun nerede? Kesinlikle, burda değil çünkü burda olmak istemedi. Brock Lesnar en son ne zaman bir RAW'da maça çıktı biliyor musun? Hiç ipucun, hiç fikrin var mı? Zaman makinesine binelim. Taa 2002'ye kadar geri gidiyoruz. 16 yıl! Brock Lesnar RAW'da en son maça çıkalı 16 yıl! Yani bu Baron Corbin deneyimi, bu denediğin yöntem... Senin için haberlerim var rezil bir başarısızlık oldu. Çünkü yetenek desteği, arka alandaki moraller, fanların desteği ve TV reytingleri tarihin en kötüsü durumunda. Ve bunların hepsi senin yüzünden.

Baron Corbin: Seth şimdi senin verdiğin geri dönüş için teşekkür ederim ama bir sonrakinde bana biraz zaman tanı. Bir kağıda yaz, masama bırak ve bende onları " ASLA UMURSAMIYORUM!" dosyasında toplayayım. Senin ne düşündüğün, soyunma odasının ne düşündüğü umrumda değil! Buradaki insanların ne düşündüğü hiç umrumda değil! RAW benim şovum. Eğer sevmiyorsan senin için yazık. Çünkü çok uzun bir süre için işlerin başında olacağım. Ve kötü olduğunu düşünüyorsan senin gibi bir adam için işler sadece daha da kötüye gidecek.

Seth Rollins: Kötü? Dostum bence burada işler daha da kötüye gidemez.

Baron Corbin: Peki, senin için söyleyeyim. Bu pazar Dean Ambrose Uluslararası Şampiyonluk için yenecek! Ve ben Braun Strowman'ı TLC maçında hükmen yeneceğim! Bu çok kötü. Hep bir TLC maçında yer almak istemiştim ama adamın bir kolu var. Ne yapabilir ki? Ben maçı hükmen kazandığımda JoJo ayağa kalkıp beni kalıcı genel menajer olarak duyuracak. Hemen sonraki ilk RAW şovunda sen kaçana kadar sana cehennemi yaşatacağım!

Seth Rollins: Ah bana mı cehennemi yaşatacaksın? O zaman niye haftaya kadar bekliyoruz ki Corbin? Bana cehennemi mi yaşatmak istiyorsun? Neden bu geceden başlamıyorsun? Bu ringde benle teke tek maça neden çıkmıyorsun o zaman?

Baron Corbin: Seth bu pazar kalıcı olarak genel müdür olacağım.

Seth Rollins: Biliyor musun? Haklısın. Bire bir maç bu insanlar için yeterince iyi bir maç değil. Dinle, hep öyle bir maçım olsun istiyordun. Ve gerekli aletler bizi bekliyor. O zaman senle ben TLC maçı!

Baron Corbin: TLC maçı? Sana masalarla, merdivenlerle veya sandalyelerle ne yapabileceğimin farkında mısın? Bu senin sonun olur!

Seth Rollins: Benim sonum mu? Bana daha çok haftasonu Ambrose'la maçım için hazırlık olacakmış gibi geldi.

Baron Corbin: Seth arkadaki insanlara kahraman mı olmak istiyorsun? Buradaki insanlara kahraman mı olmak istiyorsun? Bu senin herşeyine mal olabilir. Senden bir örnek çıkarmak için hiç bir problemim yok. Herkese şu anın ve geleceğin RAW genel müdürüne saygısızlık yapmanın ne demek olduğunu göstereceğim. Ama cevabım hala hayır. Bak yapacak çok işi

Seth Rollins: KORKAK!

Baron Corbin: Yapılacak çok evrak işi

Seth Rollins: KOORKAK!

Baron Corbin: Ben burayı

Baron Corbin: Sen anlıyor musu-

Baron Corbin
:Sorumlulu-

Seth Rollins: Korkak, korkak, korkak! Seni artık seçilmiş korkak Corbin diye çağıralım he? Korkak, korkak, korkak!

Baron Corbin: Kapa çeneni Seth! Bu akşam burada TLC maçı mı istiyorsun? Maç senindir!

Arka alandayız. Seth yürürken röportajcı onu durduruyor.

Röportajcı: Seth affedersin? Kıtalararası şampiyonluğu'nu bu akşam Baron Corbin'e karşı savunmanı beklememizden dolayı şüpheliyim. TLC'de ki maçından hemen önce beklenmedik ve tehlikeli bir maç. Baron Corbin'e seslendiğinden dolayı pişman mısın?

Seth Rollins: Ah bilirsin; Gerçek şu ki Corbin'in böylece kurtulmasına izin veremem, bundan hoşlanmıyorum. Eğer arka alandaki kadınlara ve erkeklere lider olmak istiyorsam bir duruşum olmalı. Sadece arkama yaslanıp istediğini yapmasına izin veremem. Kendimi gerçek şampiyon olarak görüyorsam, ayakta durmalıyım. Durmazsam, bu kemeri taşımayı hak etmiyorum demektir.

RAW Takımlar şampiyonları Akam ve Rezar'ı, menajerleri Drake Maverick ile ringde karşılıyoruz reklamların ardından. Rakipleri Bobby Roode ve Chad Gable da aynı bornozlar eşliğinde geliyorlar, ısınmışlar birbirlerine.

- RAW Tag Team Championship - 3on2 Handicap Match -

Authors of Pain (c) & Drake Maverick vs. Bobby Roode & Chad Gable

Gable ile Rezar başlıyorlar, Gable hızlı bir Dropkick deniyor ama Rezar atik davranıp sıyrılıyor. Hızlıca Akam'a tag verip kaldırıyor Gable'ı ve running knee vurduktan sonra köşeye geçiyor. Akam köşedeki Roode'u indiriyor, Gable kendisine tekme vuracakken ayağından tutup clothesline ile yere indiriyor. Drake ringe girip hızlı bir tuş deniyor, başarılı olmayınca Akam'e tag dönüyor. Rezar da tag alıyor, Gable onu ringin dışına atıyor, Akam'ı da Roode ile birlikte yolluyorlar ringin dışına. Sonunda da Drake'i aprondan Biel ile ringe fırlatıyorlar. Ringden de Akam ile Rezar'ın üzerine atıyor Roode ile Gable.

Reklamlardan döndüğümüzde Akam'ın Gable'a chinlock bağladığını görüyoruz. Drake tag alıyor, Gable'a bir iki yumruk ve tekme sallıyor. Tokat sallayınca Gable gaza geliyor ama hemen Akam'a tag dönüyor Drake. Rezar ile dönüşümlü olarak dövüyorlar Gable'ı, sonunda Gable Rezar'dan sıyrılıp Roode'a tag veriyor. Roode köşede Akam'ı indiriyor, Rezar'a da köşeden zıplıyor ama belly to belly Rezar'dan! Akam'a tag verip kaldırıyor ve Akam da high knee vuruyor. Gable tuşu engelleyince Rezar onu köşeye çarptırıyor. Aynı anda Roode ile Gable'ı kaldırıyorlar, sırtlarını çarpıştırıyorlar, Rezar Roode'a Powerbomb'u vursa da Gable Akam'a headscissors yapıyor ama kalktığı gibi Rezar'dan big boot! Gable'ı kaldırıp powerbomb+neckbreaker'ı yapıyorlar. Drake tag isteyince Akam veriyor, Roode'a sırtı dönük bir şekilde glorious tauntu yapıp tuş deniyor ama Roode onu roll-up'a alıyor, tuş!

Kazanan: Bobby Roode & Chad Gable

Yeni şampiyonlarımız var! Roode fırsatı iyi değerlendirerek Drake üzerinden tuşu buluyor ve takım arkadaşıyla beraber kendisini RAW'un yeni Takımlar şampiyonları yapıyor.

Arka alandayız.Chad Gable and Bobby Roode zaferlerini kutluyorlar. Caruso yanlarına geliyor ve kemerleri nasıl kazandıklarını soruyor. Bobby ise Raw'da pek fazla umut yoktu ama eğer işe koyulurlarsa bir gün burada hala RAW takımlar şampiyonu olarak durabileceklerini söylüyor. Eğer bu 3 vs 2 maçında yaşansaydı kesinlikle senin ruh sağlığın ile ilgili sorular soracaktı ama bu anı anlatmak için bir kelime var ... GLORIOUS.

Natalya ringe geliyor, elinde mikrofon var ve konuşmasına başlıyor.

Natalya : Teşekkürler çocuklar. Buraya yüzümde büyük bir gülümsemeyle geldim çünkü kolumda kalbimi taşıyan kişi gibiyim ama omuzlarımdan atmam gereken bir yük var, Ruby Riott. İşimi ve WWE'yi seviyorum, ama Ruby bu şirkete saygı göstermeyen biri. Ruby babamın gözlüklerini kırarak bunu kişisel bir mesele haline getirdin. Babamın mirasını yok etmek istedin. Ve sadece adımdan dolayı her şeyi nasıl kazandığımdan bahsedip duruyorsun. Montreal Screwjob'olayını hatırıyor musunuz? Amcam Bret, şirketin sahipleri Vince'in yüzünü yumruklamıştı. Bütün bunları WWE'ye dönüştürmek için üstesinden gelmek zorundaydım. Hart olmaktan ve ailemi WWE'de temsil ettiğim için onur duyuyorum. TLC'de sana saygıyı öğreteceğim Ruby, Eğer o olmasaydı ben şu an burada bulunamazdım bu yüzden bu maçı Jim Neidhart'a adıyorum.Her gözyaşı ve duyguyu tadacaksın ve kıçını bir masanın üzerinde süreceğim. Yapabileceğin bir şey olmayacak.

Ruby Riott,Sarah Logan, Liv Morgan ringe geliyorlar.

Ruby Riott:Bunu daha önce hiç görmediğimiz gibi tekrar mı ağlıyorsun Nattie? Tek yaptığın, kendin için üzülüp soyunma odasının etrafında dolaşmak.Benimle saygı konusunda konuşmak istiyorsun ama saygıya ihtiyacın yok, iyi bir danışmana ihtiyacın var. Kimse bunu yüzüne söyleyecek cesarete sahip değil, ama Harts'u temsil etmiyorsun. .Aileni utandırıyorsun. Hart ailesinin Noeline davet edilmeyeceğim ama Nattie’nin ruhlarına hayat verdim. Bu vermeye devam edeceğim bir armağan.Aileni

Ruby masanın üzerinde ki Jim Neidhart fotoğrafını yırtıyor.

Ruby Riott : Baban ile ne kadar yakın olduğunuzu herkes biliyor ama bu pazar seni masanın üzerine koyduğumda sen ve baban her zamankinden daha da yakın olacaksınız.

Dolph Ziggler geçtiğimiz hafta Drew McIntyre'yi yendiğini ve onu kendisine verilen kişi listesine ekleyebileceğini söylüyor. Drew'u karanlıktan kopardığını ve oraya Drew'ı yollayacağını söylüyor. O iyi adam ya da kötü adam değil. Dolph, Finn Balor’un yardımına ihtiyacı olmadığını söylüyor.Drew, Finn Balor olduğunu düşünmemeli, onun Dolph Ziggler olduğunu hatırlamalıydı.

Drew, kalan son gerçek adam olduğunu söylüyor. Kimse sonsuza dek yenilmez kalamaz. Andre Giant, Wrestlemania'daki Undertaker değil, Drew McIntyre bile. Bu onu daha tehlikeli veya ateşli hale getiriyor mu? Belki Finn Balor'a sormalıyız. Ona soramayız çünkü o bu gece burada değil. Pazar günü, Finn'i bitireceğim. Konuştuğunda hepinizi dinleyeceğim ama Drew, Raw'u hepiniz için daha iyi bir yer haline getirmek için çabalıyor. Beni sevmeyebilirsin, ama bana saygı duyacaksın.

Dolph ring geliyor ve iyi bir adam ya da kötü bir adam olmadığını söylüyor, başını tekmeleyecek bir adamım diyor.

Singles Match
Drew McIntyre vs Dolph Ziggler

İki güreşçi ringe geldikten sonra zil çalıyor ve maç başlıyor. Ziggler maça hızlı başlamak istese de Drew izin vermiyor ve ardı ardına choplar vuruyor. Garip bir lock bağladıktan sonra Drew Ziggler'ı ikteriyor ve Biel Throw! Tuş denemesi 1..2..!

REKLAMLAR

Geri geldik ringdeyiz. Drew, Ziggler'ı köşeye çıkartmış. Kendi de yanına çıkıyor. İkili bir süre orada yumruklar ile birbirini düşürmeye çalışıyor ama şimdi Drew Ziggler'ı arkasına alıyor ve Avalanche White Noise! Tuş denemesi 1..2..! Drew Ziggler'ı dışarı atıyor ayağından tutup, Drew'da dışarı çıkıyor. Şimdi Drew Vertical Suplex pozisyonuna alıyor ama Ziggler karşılıyor. Drew'da kafasına ring demirine vuruyor. McIntyre son anda giriyor ringe. İkili aynı anda ayaklanıyor. Ziggler hemen saldırmak istese de tekrar yere yığılıyor. Drew şimdi Ziggler'a saçından tutup ??? bir şeyler söylüyor ama şimdi Ziggler'dan karnına bir tekme ve Zig Zag! Tuş denemesi 1..2..! McIntyre kurtuluyor! Ziggler köşede Superkick'e hazırlanıyor. Şimdi SUPERKICK VURACAK İKEN Drew'den CLAYMORE! TUŞ DENEMESİ 1..2..3!

Kazanan: Drew McIntyre

McIntyre harika bir Claymore ile kazanıyor maçı. Tabii Ziggler harika sattı hareketi. McIntyre maç sonrası Ziggler'a saldırıyor. Merdivenlere hareket yapmak istese de hakemler araya giriyor. Drew gidecek gibi yapıp Ziggler'ın kafasına tekmeyi gömüyor! Drew yüzünde ki şeytani gülücük ile arka alana giderken Ziggler yerde kıvranıyor.

Alicia Fox (with Jinder Mahal, Sunil Singh, and Samir Singh) vs Bayley (with Sasha Banks)

İlk olarak face taraf ringe geliyor ardından da Singhler ile dans ederek Alicia ringe ulaşıyor. İkili klasik boğuşma ile maça başlıyor. Çarpraz iki köşede de boğuşuyorlar, ardından Bayley dirsek darbesi ile durumu bozuyor ama Alicia sıcaklığını arttırıp karşılık veriyor ve üstünlüğü alıyor. Güzel bir tekme görüyoruz Alicia'dan ardından da kafa kilidi bağlıyor. Sasha ring kenarında ve Bayley için seyircilerden destek almaya çalışıyor. Alicia uzun bir süre kilidi tutuyor. Bayley, Alicia'yı köşeye ittiriyor, kısa bir süre üstün gelecekmiş gibi dursa da işe yaramıyor. İkili kısa bir süre yerde kaldıktan sonra yumruklaşmaya başlıyorlar, Bayley yumruklar ile ardından da Back Suplex ile üstünlüğü alıyor. Alicia'yı yerden yere vurmaya başlıyor, seyircilerden de gidişattan az çok memnun. Singh kardeşler Bayley'in dikkatini dağıtıyor ve Alicia arkadan saldırıp Bayley'i yere indiriyor. Bu arada Apollo Crews olay yerine geliyor, Singh kardeşler ile Mahal'a saldırıyor, Sasha'da kendisine yardım ediyor. Apollo, Sasha'yı kardeşler ve Mahal'ın üstüne atıyor. Bu sırada Alicia, Bayley'e big boot deniyor fakat Bayley çevirip bitirici hareketini yapıyor ve maçı kazanıyor. Bayley, Sasha ve Apollo Crews ile galibiyetini kutluyor.

Kazanan : Bayley

Arka alandayız. Charly Caruso & Dean Ambrose bizlerle.

Caruso : Bayanlar ve baylar, karşınızda, "Lunatic Fringe" Dean Ambrose.

Dean : Hayır, beni bir daha öyle çağırma.

Caruso : Ta-tamam. Dean Kıtalararası Şampiyonluk maçı hakkında yorumlarını alma-

Dean : Yorumlarımı? Ne hakkında yorumlar? Mimar (Rollins'in lakabı) Mimar, spot ışıklarının direk olarak kendi üstünde tuttuğu zamanlar Seth'in kendine verdiği bir isim. Hey, hepimiz gördük. Mimar demek ha? O kişi benim bildiğim Seth Rollins değil, deli bir adam. Sıyırmış, düzgünce düşünemiyor. Başı dönmüş, demek istediğim, bu akşam ringe hiçbir planı olmadan koştu. Ve şimdi Baron Corbin ile TLC türünde Kıtalararası Şampiyonluk maçı mı var? Neden? Neden bunu yapıyor? Neden olduğunu sana söyleyeceğim. Ego. Büyük. Şişman. Ego. Seth'in büyük şişman egosu. Seth her zaman "The Man" olmalı. Bana ve Roman'a bir adım atarak Shield'ın mimarı olduğunu söylüyor, o mimar falan değil. Sana ne olduğun söyleyeceğim, Seth Rollins bir- Biliyor musun? Eğer bu akşamdan sonra Seth Rollins hala Kıtalararası Şampiyon olarak kalırsa, bu pazar TLC'de o kemeri ondan alacağım. Ve onun hakkında ne düşündüğümü direk yüzüne söyleyeceğim.

Elias ringe geliyor gitarı ile şarkı falan söylüyor o sırada Lio Rush ile Bobby Lashley ringe geliyorla rve özel hakemimiz Health Slater geliyor ardından maçımız başlıyor.

Lio Rush (with Bobby Lashley) vs Elias

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Lio Rush kaçıyor oradan oraya ama Elias onu ayağından yakalıyor ardından kaldırıp yere fırlatıyor. Elias şimdi tekrar Lio Rush'ı kaldırıyor ve yere fırlatıyor. Elinden yakalıyor tekrar kaldırıp yere fırlatıyor. Elias üstünlüğünü sürdürüyor. Lio Rush acı içinde kıvranıyor, Elias'dan chop vuruşlar, Lio Rush'ı ringin köşesine fırlatıyor. Lio Rush ringin dışına düşüyor. Tekrar ringin içine girerken Bobby Lashley Elias'ın ayaından yakalıyor. Elias saldırıyor apronda iken Lio Rush'dan tekme yiyiyor. Tekrar ringin içindeler. Elias, Lio Rush'ı omuxluyor ve Powerbomb hemen tuş deniyor ancak Bobby içeri girip engel oluyor. Bobby, Elias'a saldırmaya başlıyor. Health Slater engel olmaya çalışıyor.Bobby Elias'ı iplere yolluyor dönüşte ise Slam. Lio Rush'a köşedeki gitarı getir diyor. Lio Rush gitarı getiriyor, Bobby ise gitarı Elias'ın sırtında parçalıyor. Lio Rush hemen tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : Lio Rush

Alexa Bliss ringe geliyor. Ardından Nia Jax ve Tamina'da ringe geliyorlar. Nia Jax mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

Nia Jax : Bliss yüz yüze sorular sormaya başlamadan önce bir açıklama yapacağım. Bu pazar Ronda Rousey'nin direk masrafıyla RAW kadınlar şampiyonu olmaya geliyorum, Ronda'nın mantığında UFC'de 4 ons eldivenler ile kafandan darbe almak gerçekten bir sayı yapıyor.Şimdi eğer bir beyni kalmışsa buraya gelip kemeri ayaklarımın önüne koymalı. Böylece TLC'de yenilmekten ve aşağılanmaktan kaçabilir.Rousey'in dünyaya, kavga etmek için çöplerle konuşmanız gereken yerden geldiğini anladım, ama çöple konuşmuyorsun.Ben 1,83 boyunda 123 kilo olan Samoalı bir kadınım. Ronda Rousey'in kabusu ve anti Rousey'in şekillendiricisiyim. Bir sırrımı öğrenmek istiyor musun? Bu eller, bu yumruk küçük bayan Becky Lynch'in yüzünü dağıttı, Sadece tek bir yumrukla bu pazar zil çaldığında Ronda Rousey üzerime geldiğinde onun yüzüne yumruğu atacağım. Becky Lynch'e yaptığım gibi ama sadece tek bir yumrukla durmayacağım, arka arkaya yüzünü yumruklamaya devam edeceğim ta ki beni durdurana kadar.Sadece WWE kadın tarihinin en etkileyici gücü değilim, aynı zamanda da stratejiğim. Ronda Rousey dünya standartlarında judo şampiyonu, Strikeforce şampiyonu, aynı zamanda UFC şampiyonu ve güncel RAW kadınlar şampiyonu. Eğer benim yumruğumdan kaçıp kolumdan yakalarsa, Ronda'nın yüzünü dağıtmadan önce yumruğumu açacağım ve ellerini üzerimden çekeceğim ardından onunla arama mesafe koyacağım ve yüzünü dağıtacağım. Bu yumruk Becky Lynch'in sevgi dolu fanlarından uzak durmasını sağladı. Ronda Rousey efsanesini TLC'de sildiğim zaman bu eller ''BENİM'' kemerimi kaldıracak!

Ronda Rousey ringe elinde mikrofon ile geliyor ve konuşmasına başlıyor.

Ronda Rousey :
Buraya poz vermek ve tavır takınmak, kavga hakkında konuşmak için gelmedim buraya kavga etmek için geldim.

Ardından maçımız başlıyor.

Ember Moon (w/Ronda Rousey) vs. Tamina (w/Nia Jax)

Maç başlar başlamaz Reklamlara gidiyoruz. Geri döndüğümüzde Tamina Moon'a bir headbutt indiriyor. İplere yolluyor Moon'u ama Moon'dan Arm Drag. Hemen ardından Dropkick! Tamina ring dışına düşüyor. Moon'dan Baseball Slide denemesi ama Jax Tamina'yı çekiyor oradan. Rousey Jax ile karşı karşıya gelirken Tamina ve Moon ringe giriyor. Tamina'dan Clothesline denemesi ama Moon'dan Roll-Up 1!2! attı Tamina. Ember onu kaldırmayı deniyor ama Tamina onu bir anda itiyor ve Clothesline denemesi ama Ember sıyrılıyor ve iplerden Springboard Crossbody denemesi ama Tamina'dan SUPERKICK! Moon ring dışına düşüyor ve hakem sayıyor. 5! oluyor ve Moon içeri giriyor. Tamina onu çekiyor ve tuşa gidiyor. 1!2! attı Moon. Tamina kaldırıyor Moon'u ve kafasını köşeye vuruyor. Diğer köşeye yolluyor ve bir Body Avalanche! Tuş denemesi 1!2! attı Moon. Tamina lock bağlıyor. Moon çok zorlanıyor ama kurtulmasını biliyor. Tamina onu itiyor ve Throat Thrust indiriyor. Moon'u köşeye yolluyor ve üstüne koşarken Moon kaçıyor. Moon ard arda tekmeler indiriyor. Ve bir tane de Leg Sweep! Hemen ardından Reverse STO! Tuş denemesi 1!2! attı Tamina. Moon iplerden sekip gelirken Tamina'dan Scoop Powerslam! Tuş denemesi 1!2! attı Moon. Tamina onu köşeye yolluyor Moon köşeden sekip Avalanche Jawbreaker! Köşeye çıkarken Jax geliyor ama Rousey kurtarıyor Moon'u Jax'ı bariyerlere fırlatıyor. Moon apron'dan bir Neckbreaker! Köşeye çıkıyor. ECLIPSE! Tuş denemesi 1!2!3!

Kazanan: Ember Moon

Arka alandayız.Caruso & Baron Corbin bizlerle.

Caruso : Hey, Baron,ben.

Baron Corbin : Sanırım bir şey unutuyorsun. Genel Müdür Seçilmiş Corbin.

Caruso : Seth Rollins, Dean Ambrose ile 6 gün sonra şampiyonluk için karşılaşmadan önce, biraz sonra kendisi ile TLC maçında Kıtalararası Şampiyonluk için karşılaşacaksın. Pekala, Seth'in TLC'de hala şampiyon olduğunu varsayalım. Sence de bu maç, biraz, gücün kötüye kullanımı sayılmaz mı?

Baron Corbin: Gücün kötüye kullanımı? Şişirilmiş bir soruya benziyor Charly, SmackDown'a sevk edilmeye mi çalışıyorsun? Sadece şaka yapıyorum, harika bir soru. Gücün kötüye kullanımı olduğunu düşünmüyorum. Basitçe Seth Rollins'in meydan okumasını kabul ettim. Hemen sonra TLC'de Braun Strowman'ı yeneceğim. Bunu nasıl kabul etmezdim. WWE Evreni'ni benim sandalye sallamamı, bir merdivenden atlamamı ve birini masanın üstüne koymamı izlemelerinden mahrum bırakamazdım.

Caruso: Yani, Braun Strowman'ın pazar günü gözükebilme ihtimali konusunda endişelenmiyorsun. Çünkü iddialar var,

Baron Corbin:İddialar? Hadi ama Charly. Bunu internette mi okudun, Twitter'da mı gördün veya küçük Instagram'ında? Bundan daha zeki olduğunu düşünüyordum. Braun Strowman benim yüzümden tek kollu bir adam. Ona çelik merdiven ile vurarak küçük bebek gibi yerde yuvarlanmasını sağladım. Seth Rollins'e masalar, sandalyeler ve merdivenler ile neler yapabileceğimi hayal ediyor musun? İlk TLC maçım olabilir ama bu, sadece, Seth'in için bir tadımlık. Bu pazar kalıcı GM olduğunda daha fazlasını tecrübe edecek. Ayrıca bu tüm soyunma odasına ve WWE Evreni'ne, Baron Corbin'i selamlamak dışında başka seçenekleri olmadığını göstermek için.

WWE Intercontinental Title Tables, Ladders & Chairs Match (Special Referee: Heath Slater)

Seth Rollins vs Baron Corbin

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili karşılıklı yumruklaşıyor, Seth üstün çıkıyor ve Baron Corbin'i ringin köşesinde tekmelemeye başlıyor. Hakem araya girip ayırıyor. Üzerine giderken Corbin'den bir tekme ardından diz darbeleri. Rollins'i iplere yolluyor dönüşte ise Corbin'e tekme vuruyor. Tekrar iplere gidiyor dönüşte bu sefer Corbin'den diz darbesi ardından Rollins'i havaya kaldırıyor ancak Rollins kurtulmayı başarıyor. Rollins şimdi de Corbin'i ringin dışına yolluyor. İkili karşılıklı yumruklaşıyor. Seth sandalyeyi eline alıyor. Corbin ringin içinde, Seth apronda beklerken Corbin'den yumruk yiyiyor. Health Slater'a merdiveni getirmesini söylüyor bu sırada apronda olan Rollins, Corbin'in üzerine atlayarak Springboard High Knee vuruyor. Corbin ringin dışına kaçıyor ve reklamlara gidiyoruz. Döndüğümüzde ise Corbin'den dirsek darbesi ardından yerden aldığı sandalye ile Rollins'in sırtına vuruyor. Seth acı içinde kıvranırken tekrar sandalye ile sırtına vuruyor. Şimdi de sandalye ile karnına vuruyor.Seth ayaklanmaya çalışsa da Corbin üstünlüğü elden bırakmıyor, aldığı darbeler nedeniyle Rollinsringin dışına kaçıyor. Peşinden giden Corbin, Rollins'i bariyerlere fırlatıyor. Rollins'i aşağılamaya devam ediyor ve köşede duran merdiveni alıp ringin içine sokuyor. Ama bir dakika hızlıca ringin içine giren Seth, Corbin'e Dropkick vuruyor. Seth şimdi merdiveni kurarken Corbin'de içeri giriyor. Corbin ringin köşesine merdiveni dik bir şekilde koyuyor ardından Rollins'i kaldırıyor ve merdivenin üzerine doğru Suplex. Corbin sandalyeyi de ringin köşesine kuruyor. Rollins'i ringin köşesine yollamak isterken Rollins hareketi tersine çevirerek Corbin'i yolluyor. Ama Corbin kayarak ringin dışına çıkıyor ve içeri girip Rollins'e Baseball Slide Lariat vuruyor. Baron Corbin şimdi masayı ringin köşesine kuruyor. Rollins'i omuzluyor, Rollins kurtulmayı başarıyor ve yumruk atıyor. Ardından iplere gidiyor dönüşte ise Corbin onu ringin dışına yolluyor. Corbin hemen merdiveni ortalıyor ve çıkmaya bşlıyor. Aprondan merdivene atlayan Seth ile yumruklaşmaya başlıyorlar. İkili merdivenden inip tekrar kavgaya devam ediyorlar. Corbin, Rollins'i merdivenin üzerine fırlatıyor ve Dropkick vurarak Rollins'i ringin dışına yolluyor. Reklamlara gidiyoruz döndüğümüzde Rollins ringin köşesinde, Corbin'in üzerine atlayacakken Corbin eğilerek kurtuluyor ve Deep Six! Corbin'den ardı ardına yumruk darbeleri, Rollins ayaklanıyor ve tekrar yumruklaşmaya başlıyorlar. Corbin'den tekrar Baseball Slide Lariat denemesi bu sefer tutmuyor. Seth'den enzugiri üzerine doğru koşan Corbin'den kaçıyor. Corbin ringin köşesine kurulu sandalyeye çarpıyor. Rollins sandalyeyi alıyor ve ardı ardına Corbin'e vurmaya başlıyor.Corbin ringin dışına kaçıyor. Seth iplere gidiyor, dönüşte ise Suicide Dive yaparak Corbin'in üzerine atlıyor. Tekrar Suicide Dive denemesi ama bu sefer Corbin onu yakalıyor ve ringin dışına duran masanın üzerine atıyor. Masa darbenin etkisiyle kırılıyor. Corbin tekrar merdiveni ortalıyor ve merdivene çıkmaya başlıyor. Seth koşarak ringe gelip sandalye ile Corbin'e saldırıyor. Bu sırada özel hakem Health Slater'a da yanlışlıkla vuruyor. Corbin'de arkadan yaklaşıp Rollins'e yumruğu vuruyor. Corbin'den Deep Six denemesi, Rollins kurtuluyor üzerine koşarak gelen Corbin'den de kaçıyor. Corbin ringin merdivenlerine çarpıyor. Rollins'den bir tekme ardından Corbin'i masanın üzerine koyuyor. Rollins hemen ringin köşesine çıkıyor ve Frog Splash ile Corbin'in üzerine atlıyor. Darbenin etkisiyle masa da kırılıyor. Seth hemen merdivene tırmanmaya başlıyor. Bu sırada özel hakem Heath Slater merdiveni devirerek engel oluyor. Health Slater, Corbin'e yardım ederek ringin içine sokuyor. Ardından merdivene tırmanmasını söylüyor. Corbin merdivene tırmanıyor tam kemere elini uzatıyor. İçeri giren Rollins, Heath Slater'a & Corbin'e saldırıyor. Corbin'i kaldırarak ringin köşesinde ki masanın üzerine Buckle Bomb yaparak fırlatıyor. Rollins, Health Slater'a tekme vuruyor ardından Corbin'e de Stomp vuruyor. Hemen merdivene tırmanıyor ve Kıtalararası Şampiyonluk kemerini alıyor. Maçı kazanan taraf Seth Rollins oluyor ve kemerini korumayı başarıyor.

Kazanan: Seth Rollins

Dean Ambrose rampa da gözüküyor ve şovun sonuna geliyoruz.

Konu Aschentef tarafından (13-01-2019 Saat 20:54 ) değiştirilmiştir.
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil