GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 21-12-2018, 22:11   #1
Toni Stormculuk Kazanacak
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 16.244
Konular: 1558
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
Rep Puanı: 490820
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 490820
Mesajlar: 16.244

Standart TPW 2018 Canlı Şov İncelemesi

The Purplemaker kardeşim ile girişiyoruz bu şova. Neden bunu yapıyoruz? Bilmiyorum, devam. Eğer bir aksaklık olmasa inceleyeceğiz canlı. Sıkıntı yaşarsak bile şov bitiminden sonra hemen tamamlanmış olur. Neyse başlayalım şovumuza.

Şovumuzu açıyoruz. Yusuf Onat Serttek spikerimiz. Güzel. Shanna arka alanda. TPW'nun gerçek şampiyonu olduğunu söylüyor.

Markova ise Rusya'nın en iyisi olduğunu, dünyanın en iyisi olduğunu söylüyor. Shanna'nın yerinde olmadığı için mutluymuş. Ezip geçeceğim diyor adeta.

Ekrana Demolition Davis ile alakalı bir promo geliyor.

Canavar gelmiş. Patlamaya hazırmış. Tasmasından kurtulmuş. Çoşmuş ve kudurmuş.


Arka alanda genel müdürümüz Bilgehan Demir var. Davis ile tokalaşıyor. Derin bir nefes çekiyor kral. Demolition Davis baba korkutucu cidden. Demolition Davis geliyor şimdi ringe. Genel menajerimiz Bilgehan arka alanda ve ringe doğru geliyor. Big Bog anons edildi fakat kendisi yok. Big Boy kadro dışıymış. Ne? Davis sinirleniyor ve bağırıyor. Rakibimi ver diyor. Seyircilerden Big Boy Suck chantleri var. Big Boy bey Katar sınırlarındaymış ve film çekiyormuş. LoL. Rakip Tron olacakmış. İrlanda'nın ıssız sokaklarından kopmuş geliyor. 2 metre boyunda İrlanda canavarı Tron!

Demolition Davis vs. Tron

''Spikerimiz baya övüyor Tron'u. Tam bir yıkım canavarıymış. Bilgehan Demir spiker masasında. Hareketleri sakın denemiyoruz gençler. Maçımız başlıyor. İkili bakışıyorlar bir süre. Seyircilerden Tron chantleri var. Zilimiz çalıyor ve maç başlıyor. İkili iyice yaklaşıyorlar birbirlerine. Lock up ile başlıyor maçımız. Seyircilerden Rusev Day chantleri var ne? Davis iplerden sekiyor ve shoulder block fakat yıkılmıyor. Tron deniyor fakat bu kez Davis yıkılmıyor. Bir süre yumruklaşıyorlar. Tron üstün çıkıyor. Şimdi gönderiyor rakibini köşeye ve Splash. Tron şimdi cannonball deniyor fakat Davis çekiliyor. Bu sırada alıyor üstünlüğü eline. Rakibinin kafasını iplere bastırıyor. Seri yumruklar atıyor. Tron durumu tersine çeviriyor ve forearm darbeleri vuruyor. Tron geriliyor üstüne gidiyor Davis'in derken Big Boot! Şimdi köşeye getiriyor ve seri yumruklar atıyor. Ringin ortasına getiriyor ve bir dirsek darbesi. Bir darbe daha geliyor. Tron karşılık vermek istiyor ve başarıyor da Davis kendini ringin dışına bırakıyor. Tron ringin içinde. Hakem sayıyor. Tron şimdi çıkıyor ringin dışına. Hamle yapmak istiyor rakibine fakat Davis onu ringin demirlerine çarptırıyor. Dışarıda bir süre devam ediyor mücadelemiz. Davis rakibini bariyerlere fırlatıyor. Davis bir kez daha bariyerlere fırlatıyor rakibini. Alman panzerimiz aldı üstünlüğü. Tempoları çok yavaş olmasa iyi olacak. Seyircilerden Davis'e karşı yuhalamalar var. Boo kardeşim boo! Davis kameraya dönüyor ve küfür ediyor. Davis şimdi sokuyor ringe rakibini. Karşılıklı forearm darbeleri izliyoruz bir süre. İkili iplerden sekiyorlar ve Double Clothesline! Güzel. Genel Menajerimiz adeta İstanbul'u salladılar diyor. Doğru başkanım doğru. Arka alandan görüntüler giriyor birden. Ivan Markov gelmiş. Gel baba. Ringe dönelim. Davis koşuyor fakat Tron çekiliyor. Şimdi birden Tron boğazından yakalıyor ve Chokeslam! Tron tuşa gidiyor ve maçı kazanmayı başarıyor.''

Kazanan: Tron!

Bilgehan Demir'e mesaj gelmiş. Spikerimiz gidiyor. Tuhaf olaylar.


Arka alandayız. Bilgehan Demir arka alanda şimdi. Asla böyle çalışan bir genel menajer bulamazsınız. Adam resmen her yerde ve görevini harika bir şekilde yapıyor. Hunter izle ve örnek al. Bu sırada kim burada? Şampiyonumuz Camoka aka. Hasan! Bilghen Demir'in yanına geliyor.

TPW Şampiyonumuz söze giriyor ve kemerimi korumam lazım, benimde dövüşmem lazım diyor ama Bilgehan takmıyor onu. Asalet ve karizma. Ekranlara John Morrison geliyor. Joe Legend maçı hakkında konuşmaya başlıyor. Bu maçı kaçırmayın diyor. Hadi bakalım bekliyoruz seni John Morrison bey.Singles Match
Natalia Markova vs Shanna


''İlk olarak ringimize Natalia Markova geliyor. Ardından Shanna. Zil çalıyor ve maç başlıyor. Chain Wrestling ile başlıyoruz. Natalia Bilgehan'ın deyimiyle kural dışı hareketler yapıyor. Hakem araya giriyor. Tekrardan lock-up'lar yapıyor. Shanna'dan şimdi bir tuş denemesi ama başarısız. Shanna iplere koşuyor ve Hurricanrana! Bir de Dropkick! Natalia dışarı kaçıyor! NataliaX işareti yapıyor. Ben en iyiyim diyor. Ardından ringe girip girmemekte kararsız kaldıktan sonra giriyor ringe. Shanna, Natalia için ipleri açıyor ama Natalya pislik yapıp Elbow vuruyor. Şimdi ringe giriyor Natalia. Shanna'yı tutup sırtına sırtına yumruk atıyor. Köşeye yolluyor şimdi ve Turnbuckle Splash geliyor! Ardından ayağı ile bastırıyor yüzüne. Bilgehan bu hareketi Avatar Atakan yapıyordu diyor. Bastırmaya devam ediyor Natalia'yı. Şimdi tekrardan yolluyor ve Running Reverse Kick ve iplere koşup Running Crossbody! Tuş denemesi ama başarısız. Shanna kendine gelip chop'lar savuruyor ama Natalia Clothesline vuruyor! Harika sattı. Kilit bağlıyor şimdi Natalia. Shanna Jaw Breaker vuruyor ve kurtuluyor. Shanna ardı ardına yumruklar vuruyor ama Natalia etkilenmiyor ve High Kick'ler vuruyor. Şimdi iplere koşuyor ve Running Boot ve Running Facebuster! Tuş denemesi ama başarısız. Bir süre tekrarlar falan giriyor maç kesiliyor. Natalia Shanna'yı kaldırıyor Double Underhook Suplex deniyor ama Shanna'dan bir Enzugiri! Natalia köşeye kaçıyor. Shanna'dan 3 defa Running Elbow ve Natalya'yı ringin ortasına getirip iplere koşuyor, Running Swinging Neckbreaker! Tuş denemesi ama başarısız. Natalia iplere çekiliyor. Shanna'dan Running Dropkick! Tuş denemesi ama başarısız. Shanna'dan ??? denemesi başarısız. İkili yumruklaşıyor. Shanna'ya cheer, Natalia'yı boo'luyor seyirci. Natalia Shanna'nın üstüne koşuyor gücünü toparlayıp ama Shanna çekiliyor. Natalia'da dışarı düşürüyor. SHANNA'DAN HARİKA BİR SUICIDE DIVE! Çok güzel maç oluyor. Hızla ringe atıp 3. iplere çıkıyor Shanna ama Natalia engel oluyor. Kendi de çıkıyor oraya. Shanna'ya üstünlük sağlıyor ama Shanna Double Foot Stomp pozisyonuna yatırıyor ve Double Foot Stomp! Tuş denemesi ama başarısız. Natalia'dan bir Superkick ve Double Underhook DDT! Tuş denemesi ve başarılı.''

Kazanan: Natalia Markova!

Natalia Markova maçı kazanıyor. Ardından 3. iplere çıkıp galibiyetini kutluyor. Hakemi ittiriyor. Ardından ekranlara Samuray ??? geliyor. Türkiyenin bir numarası falanım diye zırvalıyor. Sonrasında Shanna ringden ayrılıyor. Ringden ayrılırken seyircilere sarılıyor. Ringden ayrılıyor. Hoş maçtı.

Bu hareketleri asla denemeyin çocuklar. Bu uyarı dikkate alın.

Demirci ve Samuray maçının kartını görüyoruz.

Arka alandayız. Tom La Ruffa ve MVP var. MVP merdiven temizliyor. Williams gece yatacağın yatağı mı temizliyorsun laf mı sokuyorsun diyor. Ardından kadraja Ivan Markov giriyor. Benim hakkımda konuşak diyor. Lokomotofin önünde durma başın yanar diyor. çuçuçuçu diyor. Tom La Ruffa ne dedi bilmiyorum diyor ama kafanızda merdiven kıracağım diyor.

Seyircilere sorular soruluyor. A Spor'da program yapan abi değil mi bu? Övüyor şovu ve Bilgehan Demir'i.

Natalia arka alanda kendini övüyor. Shanna ise başka bir alanda bir daha ki sefere seni haklayacağım diyor. Shanna sinirli ve üzgün. Duvara yumruk atıyor terk ediyor orayı.

Bilgehan Demir geliyor ringe. Camoka'nın sesi duyuluyor. Kendisi burada ve dövüşmek istediğini söylüyor. Bu günü bekliyormuş. Bilgehan ise soru soracağım sana diyor. Bursa şovunda maça çıkacaktın fakat seni bir ağacın gölgesinde gördük diyor. (Survivor) Camoka o zamanlarda Barbar'a karşı koruyacaktı kemerini fakat Survivor'a gittiği için koruyamadı. Camoka ise Survivor'ın uzayacağını bilmediğini söylüyor. Şov erken yapılmış. Bilgehan seyircilere mazeretini kabul ediyor muyuz diyor? Seyirciler yuhalamalar var derken birden Joe Legend saldırıyor Camoka'ya. Hasan yerde. Joe Legend kemerle yıkıyor Camoka'yı yere. Kemerle şovunu yapıyor. İndirdi Hasan'ı adeta. Camoka Hasan kalkıyor ve ağlıyor. Cidden ağlıyor. O kemer benim hakkım diyor. Benden korkuyor, benimle dövüşsün diyor fakat Camoka'yı götürüyor görevliler. Bu ne lan? Türk dizisi mi izliyoruz. Camoka'yı götürdüler. Joe Legend kemeri omzuna atıyor. Bilgehan Demir kemeri istiyor. Legend hayır diyor ve şampiyonun kendisi olduğunu söylüyor. Burada patron Bilgehan Demirmiş ve kemeri ver bana yoksa seni kovarım diyor. Joe Legend ise beni asla kovamazsın çünkü en iyisi benim diyor. Hepsinden daha iyiymiş. Seyirciler Joe Legend'ı yuhalıyor. Bilgehan Demir'e ise cheer atıyorlar.

John Morrison geliyor ekranlara bu arada. Bileğinden sakatlanmış ve dizi çok kötü durumdaymış. TPW şovuna katılması mümkün değilmiş. Joe Legend'ın şanslı günüymüş. Fakat TPW şovuna Morrison'ın yerine gelen birisi olacakmış. Morrison İstanbul'a gelmeyi uzun zamandır istiyormuş fakat ne yazık ki bu gece burada olamayacak. Bilgehan Demir söze giriyor. Herkes buradaymış ve Morrison yokmuş. Joe Legend ise o zaman görüşürüz diyor. Fakat Bilgehan Demir rakip duyuluyor. Johnny Storm gelecekmiş. Ne? Yusuf Onat Serttek ben bu adamı tanıyorum diyor. Lan nereden tanıyorsun? Sen 2-3 ay önce NXT güreşçilerini tanımıyorsun diye forumdan linç yiyordun? Neyse devam.


TPW Championship Match!
Joe Legend vs. Johnny Storm


''İkili ana kemer için kapışacaklarmış. Storm abimiz zamanında CZW tozunu yutmuş. Maçımız başlıyor. Storm hemen köşeye çıkıyor ve Crossbody. Maçımız hızlı başlıyor. Johnny Storm hızlı tuşlar deniyor. Storm iplerinden üzerinden atlıyor Legend'ın üzerine fakat Legend etkilenmiyor? Ringin dışında alıyor üstünlüğü. Bir süre devam ediyorlar ringin dşında. Storm şimdi chop darbesi vuruyor. İkili ringe giriyorlar. Storm bağırıyor ve köşedeki Legend'ın üzerine koşuyor fakat fake atıyor. Bir tokat yapıştırıyor. Şimdi ise Hurricanrana! Storm şimdi başka bir hareket deniyor fakat beceremiyor neyse toparlıyor ve tuş deniyor fakat Legend atıyor. Maçımız ringin dışına taşınıyor. Legend rakibinin kafasını bariyerlere vuruyor. Sokuyor şimdi ringe. Kendiside giriyor. Kaldırıyor Storm'u ve sert bir yumruk yapıştırıyor. Storm yerde. Seyircilerden Asshole chantleri var. Joe Legend rakibini sert bir şekilde köşeye fırlatıyor. Ardından ise tuş deniyor fakat Johnny Storm atıyor. Joe Legend aldı üstünlüğü eline. Şimdi ise bir Suplex! Tuş denemesi fakat Storm atıyor. Ayaklanıyorlar. Joe Legend geriliyor. Storm'da kalkıyor derken Storm aniden patlatıyor Superkick'i! Güzeldi. İkili yerdeler ve hakem sayıyor. Storm birden Bulldog yapıyor. Joe Legend kalkıyor ve köşede. Storm kavrıyor Legend'ın kafasını ve ayağı ile vuruyor. Bir hurricanrana geliyor. Joe Legend ringin dışında derken Johnny Storm'dan şimdi Suicide Dive geliyor. Ringin dışında üstünlüğü yine Joe Legend alıyor. Storm kardeşim çıkma işte ringin dışına. Giriyorlarç Joe Legend ringin köşesine çıkıyor. Derken Storm kavrıyor onu ve indiriyor ringe. Storm'dan şimdi bir Moonsault geliyor. Tuş denemesi fakat atıyor Joe Legend. Joe Legend bir süre sonra durumu yine çeviriyor durumu tersine. Maç iki tarafa gidip geliyor. Bu sırada Joe Legend çıkıyor ringin dışına ve bir sandalye kapıyor. Giriyor şimdi ringe. Hakem uyarıyor Legend'ı. Joe Legend vuracak gibi yapıyor fakat kapıyor sandalyeyi hakem. Şimdi Johnny Storm hamle yapıyor Hurricanrana ardından tekrar yapıyor hamle fakat Legend hakem'in görmediği bir esnada Storm'un testislerine patlatıyor tekmeyi. Low Blow. Hakem maçı bitiriyor. DQ ile kazanıyor. Bu sırada saldırmak istiyor Joe Legend fakat Johnny Storm gönderiyor onu ringin dışına. Kemer hala boşta. Hakem kaldırıyor Storm'un elini.

Kazanan: Johnny Storm!Joe Legend arka alanda. Kemeri vermiyor. Bir abimiz kemeri istiyor. Joe Legend vermiyor kemeri. Ben DQ falan anlamam diyor.

Ruffa arka alanda hazır olduğunu söylüyor. Kesinlikle hazırmış ve maçı kazanacakmış. röportaj yapan ablamız çok sert olduğundan ve ondan çekindiğini söylüyor. Ruffa elini atıyor omzuna kadının ve ben kadınlara karşı kibarımdır diyor. Fakat diğer iki kişiye karşı kibar olmayacak. Onları yenip çantayı aşağı indirecekmiş.

Tekrar görüntülerini izledik. Arka alanda MVP var. Yıllar önce İstanbul'a geldiğini söylüyor. O günden sonra İstanbul'a ilk defa geliyormuş. TPW Kıtalararası şampiyonluğu ortada olacakmış. MVP gittiği her yerde kemeri almış ve bugün değişmeyecekmiş bu. Röportajı yapan hanım ablamız başarılar diliyor.


TLC Match | Kazanan TPW Kontratı Alır
Ivan Markov vs Doug Williams vs Tom La Ruffa


''Üçlü ringe geliyor. Ardından maç başlıyor! Ruffa dışarı gidip direk sandalye alıyor. Diğer iki güreşçi de dışarı çıkıp üstüne yürüyor. Williams ve Markov Ruffa'yı dövüyor. Ringe atıyorlar. Ardından Markov Williams'a saldırıp Markov'u ringe atıyor. Markov'da ringe giriyor. Markov Ruffa'yı dışarı atıyor. Niye attın o zaman geri ringe? Williams şimdi Markov'u iplere atıyor ve Belly To Belly! Ruffa ringe girip sandalye ile yargı dağıtıyor. İki güreşçi de dışarı kaçıyor. Ruffa Williams'ın yanına gidip sandalye ile vuruyor ama Williams çekiliyor. Ruffa'nın elleri acıyor. Williams şimdi Ruffa'ya sandalye ile saldırıyor. Ardından arkadan Markov geliyor. Markov Williams'ı ringe atıyor. Kafasından tutup ??? yapıyor. Markov dışarı çıkıp merdiven atıyor ringe. Merdiveni kuruyor köşeye ama arkadan Williams saldırıyor. Şimdi Elbow darbeleri vuruyor. Williams merdiveni çekiyor köşeden. Markovu Merdivene yatırıp Running Senton yapıyor ama Markov çekiliyor. Tom La Ruffa ayaklanıp ringe masa atıyor. Köşeye masa kuruyor. Ardından Williams'a bastırıyor ayağıyla. Williams ayaklanıp arka arkaya darbeler ama Ruffa karşılayıp masaya atmayı deniyor fakat başarısız. Williams'da aynısını yapmaya çalışıyor ama başarısız. Tekrar bir ''oyun çevirmeceler oluyor. Ruffa üstüne gelen Markov'u Williams'a yönlendiriyor. Masa Williams'a girdi. Williams dışarı kaçıyor. Ruffa Markov'a merdiven ile saldırıyor. Markov üzerine gelen Ruffa'yı savuşturuyor. Şimdi bir High Kick geliyor. Markov merdiveni kurup çıkmaya çalışıyor ama Ruffa merdiven ile saldırıyor. Şimdi Ruffa merdiveni köşeye kuruyor. Ruffa Markov'u diğer köşeye atıp üstüne koşuyor fakat Markov karşılıyor şimdi. Merdiven üzerine Powerbomb geliyor! Tekrarlar falan araya giriyor. Ruffa toparlanıyor. Şimdi bir Superkick vuruyor. Ruffa masayı kuruyor. ardından merdiveni üzerine atıyor. Merdiveni de kuruyor. Şimdi sandalye ile burnuna vurduruyor. Masaya yerleştiriyor! Merdivenin üzerine çıkıyor. Hakem merdiveni ??? tutuyor ve Ladder'den Splash geliyor!''

Lan maçı sonu nerede? Maçın sonu yok. 12 Ocak gecesi olacaklar ekrana geliyor ??? lan noluyo? Neyse şov böyle sonlanıyor. Maçın yarısını diğer yayında izleyeceğiz galiba. Yani İnşallah

imza


Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Bobby Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-Tommaso Ciampa
-----------------------------------------------------------------Feud İncelemeleri:RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era

Konu Aschentef tarafından (21-12-2018 Saat 23:38 ) değiştirilmiştir.
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-12-2018, 22:13   #2
extraordinary gentleman
Lürsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nereden: OraleTown
Mesajlar: 9.094
Konular: 1175
Favori Güreşçisi: Tenille Dashwood
Rep Puanı: 155309
Rep Derecesi: Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lürsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lürsoy Lürsoy isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 155309
Mesajlar: 9.094

Standart

John Morrison'un maçı için sabırsızlanıyorum.
Lürsoy isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-12-2018, 22:14   #3
Toni Stormculuk Kazanacak
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 16.244
Konular: 1558
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
Rep Puanı: 490820
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 490820
Mesajlar: 16.244

Standart

Alıntı Matt Sydal Guy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
John Morrison'un maçı için sabırsızlanıyorum.
İncelemesi çok zevkli olacak. Bekliyorum kralı valla.
imza


Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Bobby Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-Tommaso Ciampa
-----------------------------------------------------------------Feud İncelemeleri:RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-12-2018, 22:15   #4
Banned
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2015
Nereden: 𝑶 𝑺 𝑴 𝑨 𝑵 𝑰 𝒀 𝑬
Mesajlar: 8.433
Konular: 747
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 177202
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Chosen Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 177202
Mesajlar: 8.433

Standart

Alıntı Aschentef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İncelemesi çok zevkli olacak. Bekliyorum kralı valla.
HAHAHAHAHA
Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-12-2018, 22:16   #5
Fallen King
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2011
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 14.152
Konular: 423
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 42428
Rep Derecesi: ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ErDiBiase ErDiBiase isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 42428
Mesajlar: 14.152

Standart

''Big Boy is out!(x24)'' promosunu kesmişler mi ya? Üzüldüm şuan.
imza
” 1)Maria'nın şirketi hamilelik konusunda yanılttığına dair haberler çıkmıştı geçtiğimiz zamanlarda ve bu olayların üzerine yazılan bu tarz senaryolara yönelik böyle bir sonuca varmam anormal değil ki bu zaten bir düşünce. Kesin argümanlarla iddiada bulunmadım, bu hikayeyi kendimce skandal buldum. Senaryolar uzun soluklu yazıldığı kadar çok kez de değişebiliyor ve son dakika senaryoları yazılabilir. Bu şirkette planlamaların çok uzun soluklu ve önceden yapıldığını bilebilecek durumdayım ki sitede keyfine yazdığım hikayelerimde bile uzun soluklu planlamalar yapan biri olarak çok büyük piyasa değerine sahip profesyonel şirketin basiretli tacir olarak dikkatlice analiz edilmiş uzun soluklu planlar yaptığının farkındayım. Yine de bu son dakika değişiklikleri ve son dakika planlarının olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

2) Hiç kimse ağlamadı diyorsun, ama bu şirkette birçok sorun yaşandı. Ayrılan güreşçilerin birçok aleyhe yorumları mevcut ve arka alanda bizim bilmediğimiz birçok olay döndüğü kadar iş alacakları vs birçok hukuki konuda da ihtilaflar yaşanıyor. Burası bir eğlence sektörü olsa da bir şirket ve kendi hukukunda bağlı oldukları var. Güreşçilerin hepsi şirket ile işçi - işveren ilişkisinde bağlı ve günümüzde yapacakları olumsuz açıklamaların şirketin prestijine zarar verdiği için şirkete haklı nedenle fesih oluşturduğunun da farkındalar. Twitter'da önceden yazdıkları bile önlerine sorun olarak çıkabiliyorken bu insanların sıfır baskı ve mutlulukla çalıştığını iddia edemezsiniz. Sonra bir bakarsınız, CM Punk gibi top isim bile birden şovdan ayrılıp şirketi terk eder. Bağların kopmasıyla da ortaya çıkan birçok gerçeği duyarsınız. Herkesin kahraman olmaya ihtiyacı yok ki çoğu WWE gibi bir şirkette oldukları için bile şanslı hissediyorlar. Bu demek değil ki kendilerine yazılan her senaryoya tepki göstermeyip mutlulukla yapıyorlar.

3)Gerçekten hayret edilesi şu mesajların. Kendi gerekçelerimle bir görüş belirtiyorum. Hemen savunma mekanizmasına geçip üzerine gerilmek, kraldan çok kralcılık gibi saçma argümanlar çıkarıyorsun karşıma. Ben bunu hobi olarak görüyorsam WWE sayesindedir ve başka şirketleri takip etsem de benim için WWE ayrıdır. Ama ben diğer şirketlere saygı duyar ve takip ederim. Objektif yaklaşırım. Burada takım savunur gibi şirketi savunmam. Bu senaryo hiç hoş durmayan bir senaryo. Bu şirkette birçok ağır senaryonun olması bu senaryoyu meşru ve doğru kılmaz. Maria ve Mike bu şirkette aldıkları senaryodan mutlu olabilirler de, olmayabilir de. Ama ben çıkan haberlere, yaşananlara ve akabinde bu ikili hakkında yazılmaya başlayan sistemli ağır senaryolardan dolayı rahatsız olmaya başladım ve kendilerine bu yolla Mobbing uygulandığını düşünmekteyim. Eğer bu ikili memmun olmayıp rahatsız oluyorlarsa ve sırf şirkette kalabilmek için ses çıkarmayıp bu senaryoya katlanıyorlarsa bu bir psikolojik tacizdir. Ülkemizde yaşanan birçok olay ol bilir, yaşam tarzı ve hayat koşulları da sorun olabilir. Ama diğer bütün ülkelerde hiç sorun yaşanmadığını düşünmemek hayalcilikten başka birşey değil. O Mobbing dediğin olay Türkiye'den dolayı değil, uluslararası yaşanan sistemli sorunlardan dolayı kendisine uluslararası hukukta yer bulmuş ve Türkiye'de de artık içtihatlaşmaya başlayan yeni bir kavramdır. Ben kralcılıktan çok kralcılık yapmıyorum, düşüncemi belirtiyorum ve bu şirketin bir izleyicisi olarak belirtiyorum. Eğlence sektörü olduğunun da farkındayım ve sadece izleyip düşüncelerimi belirtiyorum. Senin gibi körü körüne savunup burada insanların dikkatini çekme çabalarına ihtiyacım yok. Canım isteyince girip sohbet edip dönüyorum. Ama sen sevdiğin şeyleri körü körüne savunuyorsun. Avukata Mobbing dersi vermeye de kalkıyorsun. Senin aksine benim için bu forum hayatım demek değil. Bir hobi ve burada olmaktan zevk alıyorum, senin gibi buraya kendimi bağımlı hissetmiyorum. Türkiye'de olmaktan gerildiğimi söyledin, ama ben yurtdışında da yaşayıp birçok ülke gezmiş bir insanım. Türkiye'de kapalı kalan biri değilim. Mesleğimi de elime aldım. Senin girmeye gerileceğin ortamlarda hak savunuyorum. Burada anlattığınız dolu sıkıntılı olayı bizzat deneyimliyorum,insanların hakkını savunmak burada Jinder Mahal savunmaya benzemez. Senin bana anlatmaya çalıştığın Mobbing ile ilgili birçok işçiye dava kazandırdım. Kendinizi göstermeye çalışırken komik oluyorsunuz.Sivil toplum örgütlerinde görev alıp senin Türkiye'de kalıp gerildiğimi iddia ettiğin sırada yurt dışında görev yapıyorum. Beni buraya gelip hayatını foruma adayanlarla, özgüvensiz olup sanal alemden güç toplayıp kendini kandıran insanlarla karıştırma. Benim dengim değilsin.” - Mr. Ekmek
ErDiBiase isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-12-2018, 22:21   #6
El Tigre
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Nereden: Hawkins
Mesajlar: 20.447
Konular: 5337
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 699098
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 699098
Mesajlar: 20.447

Standart

Sea
imza#jöntürkler
The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-12-2018, 22:28   #7
extraordinary gentleman
Lürsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nereden: OraleTown
Mesajlar: 9.094
Konular: 1175
Favori Güreşçisi: Tenille Dashwood
Rep Puanı: 155309
Rep Derecesi: Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lürsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lürsoy Lürsoy isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 155309
Mesajlar: 9.094

Standart

Ekranlara John Morrison geliyor. Joe Legend maçı hakkında konuşmaya başlıyor. Bu maçı kaçırmayın diyor.

Kral biz değil sen kaçırdın bu maçı ???
Lürsoy isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-12-2018, 22:31   #8
AleminHızlıDelikanlısı
Dovahkiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2016
Nereden: Sünnetten
Mesajlar: 5.376
Konular: 107
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 49017
Rep Derecesi: Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Dovahkiin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Dovahkiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Dovahkiin Dovahkiin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 49017
Mesajlar: 5.376

Standart

Az önce kendimi gördüm xD.
imza
Dovahkiin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-12-2018, 22:32   #9
peace begins with a smile
The Vuslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2014
Nereden: Preston, Lancashire
Mesajlar: 14.658
Konular: 638
Favori Güreşçisi: Wade Barrett
Rep Puanı: 16101
Rep Derecesi: The Vuslat Şirketin yüzü artık sensin. The Vuslat Şirketin yüzü artık sensin. The Vuslat Şirketin yüzü artık sensin. The Vuslat Şirketin yüzü artık sensin. The Vuslat Şirketin yüzü artık sensin. The Vuslat Şirketin yüzü artık sensin. The Vuslat Şirketin yüzü artık sensin. The Vuslat Şirketin yüzü artık sensin. The Vuslat Şirketin yüzü artık sensin. The Vuslat Şirketin yüzü artık sensin. The Vuslat Şirketin yüzü artık sensin.
The Vuslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Vuslat The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 16101
Mesajlar: 14.658

Standart

Markova maçının sonucuna odaklanamamıştım buradan bakacağım.
imza


After almost 9 years, today saw my final day with WWE. I made a decision back in August last year not to re-sign once my current contract expired in June 2016, and I’ve now reached an agreement with management to dissolve the contract a few weeks early.
Thank you to everyone who has supported me over the years, especially the guys I’ve shared a ring and locker room with. I will miss them tremendously.
As planned, I an now taking a well-earned break from the wrestling industry in order to expand my horizons,but I’ll be back in the ring when the time is right.
Thanks for the support everyone, I’ll see you all down the road.
Stu Bennett/Wade Barrett


GWA RPG Karakteri
Wade Barrett
Başarılar
World Heavyweight Champion(1Time/118Days)
Leader of Nexus
___________________________

GTW RPG Karakteri
Alberto ''del rio'' Rodriguez
Başarılar
United States Champion (1Time/99Days)
GTW Hardcore Title and United States Title ''Double'' Champion (1Time)
World Heavyweight Champion(1Time/22Days)
Intercontinental Heavyweight Champion(1Time/52Days)
DoR Heavyweight Champion(1Time/43 Days)
GTW Tag Team Champion(1Time/58 Days)
Triple Crown Champion
Grand Slam Champion

The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-12-2018, 22:35   #10
Jen Ledger <3
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2016
Nereden: Parts Unknown
Mesajlar: 4.871
Konular: 141
Favori Güreşçisi: Chris Brookes
Rep Puanı: 25124
Rep Derecesi: ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ETR ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 25124
Mesajlar: 4.871

Standart

Natalia vs. Shanna maçı Crown Jewel'de ki çoğu maçtan iyiydi .d
imza

-----------------------------------
GTR Başarıları
25. Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması 1.si
25. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 3.sü
25. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 3.sü
29. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.si
30. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
32. Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Haxball Turnuvası 3.sü
32. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 2.si
32. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
33. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si

-----------------------------------
Güncel RPG: Chris ''ITA'' Brookes
Başarılar: Henüz Yok

Eski RPG:


Karakter: Will Ospreay
Başarılar: 1x GWA Oceans Champion (69 gün ile en uzun saltanat.)

Karakter: Matanza
Başarılar: 3x Hardcore Champion
1x Days of Rising Television Champion
-----------------------------------

-----------------------------------''Gülmeli yüzüm ve bitmeli hüzün ama bu sıra kapadı yolumu tüm engeller,
Pislik ve çirkin bu sahneye tıkıldım illet ettim ölü düzeylerden,
Bilirim o kara bilet hep bi boka götürür yorulmam bugünü güz eylersem,
Evet onca sene yazdı kalemim hala daha çakamadı sözlerimi yüzeyseller...''


-----------------------------------Ben şiddete meyilliyim yok bunun kibar bi yolu
İçimde ki kin artıyo ve onu içime atmıyorum
Dinlediğiniz rapçilerin samimiyetine inanmıyorum
Benim bi gelecek planım yok ölmeyi planlıyorum
Daha öncede denemiştim ama bununla avunmam
Şimdi tekrar doldurdum bu tabancayı barutla
Bu yüzden bu satırları dinlerken bu lavuklar
Ben bi tabutta olcam kıçıma tıkılı bi pamukla

-----------------------------------
ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.