GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 26-12-2018, 23:14   #1
ʙᴇᴀᴍ ᴏꜰ ʟᴏᴠᴇ
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2251
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 252887
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 252887

Standart 17 Aralık 2018 RAW | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar : The Purplemaker, Reckless Behaviour, ReQuem, World Class Maniac, Aschentef

RAW 17/12/2018 |Şov İncelemesi

Şirket
: World Wrestling Entertainment
Tarih:17 Aralık 2018
Yer: Sacramento, California,

Raw Theme Song

NoMatch Card Maç Tipi Zaman
1Kurt Angle, Bobby Roode, Chad Gable & Apollo Crews vs. Baron CorbinHandicap Match09:45
2 Finn Balor vs Dolph ZigglerSingle Match09:40
3 Dean Ambrose vs Tyler BreezeSingle Match for WWE Intercontinental Championship07:25
4 The Revival vs The Authors of Pain vs The B-Team vs Lucha House Party Fatal Four Way Tag Team Match 
5 Natalya v Bayley vs Alicia Fox vs Dana Brooke vs Ember Moon vs Mickie James vs Ruby Riott vs Sasha BanksGauntlet Match 52:55

RAW 17/12/2018|İncelemesi

Pyrolar eşliğinde şov başlıyor.Vince McMahon ringe geliyor ardından mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

Vince McMahon : Yuhalama duymak istemiyorum. RAW'da neler oluyor? Eminim bu soruyu siz de sordunuz Ben de bu soruyu kendime sordum. Bu gece cevabını bulacağız. RAW 25 seneyi aşkın süredir yayın hayatını sürdürüyor Bu başarının en büyük nedeni zamanı geldiğinde değişmemiz. Bizimle birlikte zaman da değişiyor Bir adamın zekası olmasaydı bunlar olmazdı. Bir adamın yaratıcılığı.. Bir adamın vizyonu.. Artık tek başıma yapamıyorum. Ama sizsiz yapabilirim. Huzurlarınızda..

Stephanie McMahon & Triple H ardından Shane McMahon ringe geliyorlar.

Stephanie : Bu gece burda olma nedenimiz son dönemde sizin için güzel bir iş çıkarıyor olmamız. Babamın hep bahsettiği 'seyircini' dinle kuralını yerine getiriyoruz. Bu gece her şey değişecek, değişimin başlangıcını bu gece göreceğiz. Yeni bir başlangıca adım atıyoruz.

Triple H : Yönetim boşluğu ile dolu günler son buldu. Bu saatten sonra dördümüz RAW'ı yöneteceğiz.

Shane : Bu Smackdown Live için de geçerli. Çünkü dördümüz de sizlerin en iyi deneyimi yaşamasından sorumluyuz.

Stephanie : Güreşçilerimizi ve sizleri güçlendireceğiz.

Triple H: En önemlisi de sizlere istediğinizi vereceğiz. Yeni ve ferah şeyler Önümüzdeki aylarda yeni yüzler, güreşçiler, maçlar göreceksiniz. Bu saatten sonra otorite sizsiniz.

Vince : WWE bu değişimlerle birlikte eskiye bağlı, yeniye entegre ve sonsuz olacak.

Baron Corbin ringe geliyor ardından söze girişiyor.

Baron Corbin: Bay McMahon. Yeni bir başlangıca benden çok heyecanlı olan birisi daha yok

Stephanie : Bilmem duyuyor musun ama çok sesli yuhalıyorlar

Baron Corbin : Üzgün olduğunuzu anlıyorum.Bütün McMahon ailesinin RAW'ı yönetmesinden dolayı çok heyecanlıyım. Ama burada söylemeyi unuttuğunuz bir söz var. Adalet! Dün gece başıma gelenler adil değildi.Konuşmamız gerek. Bir konuşma, Basit bir konuşma..

Boo tezahüratları yükseliyor.

Baron Corbin : Dediğim gibi, arenadaki azınlık herkesin böyle hissettiği anlamına gelmiyor. Bitirdiniz mi?

Triple H: Eğer böyle yaparsanız konuşamaz.

Baron Corbin: Bunların önünde nasıl kendimi ifade edeyim ki..

Triple H: Lütfen, durun ki konuşsun. Stephanie, onlara sessiz olmasını söyler misin?

Stephanie : Babam biraz yaşlanıyor ve duymakta zorlanıyor, ne diyorsunuz siz?

Boo tezahüratları yükseliyor.

Baron Corbin: Gül gül öldük. Saygınız yok mu sizin?

Shane :Tamam tamam devam et..

Baron Corbin: Diyordum ki,Her gece buraya gelip canımı dişime takıyorum..

Vince : Sende mikrofon var ama onlarda yok.

Baron Corbin: Eğer güreşçiler seviyeme yetişemediyse bu benim suçum değil. Dün geceye geri döneceğim. Braun Strowman orada olmamalıydı. Hazır değildim. Yanında getirdiği adamlara da hazır değildim. Sizce bu adil mi?

Evet tezahüratları yükseliyor.

Triple H:Corbin, dur bir tahmin yapayım. Buraya gelme amacın dün gece yaşananların haksızlık olduğu ve seni RAW genel müdürlüğü için yeniden düşünmemiz. Tahminim doğru mu?

Baron Corbin: Aynen öyle. Bu gece burda olduğunuz için çok memnunum. Apollo Crews, Bobby Roode, Gable, Kurt Angle, Slater ve Balor olmasaydı Braun'u yenerdim. Bu haksızlıkları geride bırakıp beni yeniden RAW genel müdürü. Sadece düşünün bir! Hayır, hayır! Bir düşünün!

Shane : Ben hayır diyorum

Triple H: Ben de hayır diyorum

Stephanie : Babamın giriş müziğinde de dediği gibi, mümkünatı yok.

Baron Corbin: Neden lan peki?

Vince : Bir şartımız var, Bir yolu var.

Triple H: Vince her zamanki gibi dahi ve önemli bir noktaya parmak bastı. Belki de yanılıyoruz. Belki de onlar yanılıyor. Belki de, Belki de RAW genel müdüğü olmak için bir şans hak ediyorsun.

Baron Corbin: Tek ihtiyacım olan bir şans.. Tek bir şans.

Triple H: Ben derim ki Corbin'e bu şansı verelim. Ben diyorum ki Eğer şimdi gerçekleşecek maçını yenersen, RAW'ın kalıcı genel müdürü olacaksın. Tek yapman gereken bu adamı yenmek.

Kurt Angle'ın müziği duyuluyor. Ringe geliyor ardından özel hakem Health Slater'da ringe geliyor, maçımız başlıyor.

Singles Match

Kurt Angle vs Baron Corbin

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Angle maça üstün başlıyor. Şimdi bir reverse ve German Suplex! Corbin dışarı kaçıyor.

Commerical Break

Geri geldik ringdeyiz Corbin Angle'ı yumruklarken Triple H geliyor!

Triple H: Artık bu bir Handicap Tag Team Maçı.

Ringe Takım Şampiyonlarımız ve Apollo Crews geliyor. Corbin onların üstüne koşuyor mal. Üçlü yumrukluyor dışarıda Corbin'i. Ringe atıyorlar şimdi.

Handicap Tag Team Match

Chad Gable & Booby Roode & Apollo Crews & Kurt Angle vs Baron Corbin

Ringe attıktan sonra Angle Corbin'i German Suplex'e boğuyor. Ardından Gable'a tag veriyor. Gable'dan da German Suplex! Roode'a tag veriyor. Şimdi köşeye atıyorlar ve Double Team! Crews'a tag veriyor şimdi Roode. Apollo'dan Enzugiri! Corbin ringden ayrılıp seyircilerden kaçmaya çalışıyor ama takım şampiyonları ve Crews geri getiriyor. Şimdi 4'lü de Corbin'in etrafını sarıyor. Slater'da yalandan arkasını dönüyor. haşhkasşkhşkashşka köşede garip hareketler yapıyor. 4'lü de aynı anda dövüyor. Ardından ringe Shane McMahon geliyor!

Shane McMahon: Bu artık bir No Dq Handicap maçı.

4'lü sandalye almaya giderken Slater'da Corbin'i dövüyor. Krallll.

No Disqualification Handicap Tag Team Match

Booby Roode & Chad Gable & Apollo Crews & Kurt Angle vs Baron Corbin

4'lü sandalye alıp ringe giriyor. Sandalye ile sırayla vurmaya başlıyorlar. Ardından Crews ve Angle geri çekiliyor. Roode Neckbreaker'a çeviriyor ve Gable'dan Avalanche Moonsault! Crews'ta 3. iplere çıkıyor ve Avalanche Frog Splash. Angle'dan da Angle Slam! Tuş denemesi 1..2..3!

Kazanan: Booby Roode & Kurt Angle & Chad Gable & Apollo Crews

4'lü galibiyetini kutluyor ringde. Ardından tekrarlar giriyor. Döndüğümüzde Gable ve Roode ringe masa atıyorlar. Masayı kuruyorlar. Roode, Angle'a asisti veriyor ve Angle'dan masaya Angle Slam! Ardından galibiyet kutlamasına Slater'da dahil oluyor.

Finn Balor vs Dolph Ziggler

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İki isim ringin etrafında dönüyor ve Wrestle Lock bağlıyor Balor. Ziggler iplere sürüyor onu hakem ayırıyor ve birden itiyor Balor'ı. Ziggler Wrestle Lock'a alıyor. Balor onu iplere yollamayı deniyor ama Ziggler bırakmıyor Balor'ı. Balor çok zorlanıyor ama kurtulmasını biliyor ve Ziggler'ı iplere yolluyor ardından Arm Drag ve hemen ardından bir tane daha. İki isimde aynı anda kalkıyor ve yüz yüze geliyorlar. Balor'dan bir tekme yere yatırıyor ve bir tekme daha. Balor ayağa kaldırıyor iplere yolluyor ve Dropkick! Ziggler ring dışına çıkıyor. Ve reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz Balor iplere yolluyor Ziggler'ı ve Basement Dropkick! Balor köşeye çekiliyor Ziggler üstüne doğru koşarken bir tekme. Ziggler vurmayı deniyor ama Balor tutuyor ve bir Chop. Balor Ziggler'ı iplere yollamayı deniyor ama Ziggler yolluyor ve Balor'dan Flying Forearm Smash! Hemen ardından Standing Double Foot Stomp! Balor köşeye çekiliyor ve Shoutgun Dropkick denemesi ama Ziggler yakalıyor ve Roll-Up 1!2! attı Balor. Ziggler'dan bir aparkat. Ziggler iplerden geliyor ve Famouser denemesi ama Balor'dan Headlock Elbow Drop! Tuş denemesi 1!2! attı Ziggler. Balor köşeye çekiliyor ve Shoutgun Dropkick denemesi ama Ziggler'dan Jumping DDT! Tuş denemesi 1!2! atıyor Balor. Ziggler'dan Zig Zag denemesi ama Balor kurtuluyor ve Apron'a geçip Ziggler'a Rope Grip Enziguri! Balor köşeye çıkıyor Coup De Grace denemesi ama Ziggler Balor'ı düşürüyor. Hemen ardından köşeye fırlatıyor ve ZIG ZAG! Tuş denemesi 1!2! attı Balor. Ziggler köşeye çekiliyor ama NE! McIntyre koşarak ringe geliyor. Ziggler'dan bir diz darbesi. Ziggler dışarıya çıkıyor ve ard arda yumrukluyor McIntyre'ı. McIntyre itiyor Ziggler'ı ve Balor'dan TOPE CAN HILO! McIntyre yerde. Ziggler Balor'a saldırıyor ve ringe sokuyor. Ziggler'dan Famouser! Tuş denemesi 1!2! attı Balor. Ziggler kalkıyor ve köşeye çekiliyor. Superkick denemesi Balor'dan Sling Blade! Balor köşeye çekiliyor Shoutgun Dropkick yapacakken McIntyre giriyor ve Balor'a Clothesline!

Kazanan: DQ ile Finn Balor

McIntyre dışarıya atıyor Balor'ı. Ziggler arkadan geliyor ama McIntyre'dan Glasgow Kiss! Yerde ard arda yumrukluyor Ziggler'ı. Ayağa kaldırıyor iplere doğru itiyor Ziggler'ı ve CLAYMORE! Ring dışına çıkıyor ve Balor'a CLAYMORE! McIntyre arka alana doğru gidiyor.

Dean Ambrose ringe geliyor ardından mikrofon alıp konuşmasına başlıyor.

Dean Ambrose : Ne kadar çok şey değişse de aynı kalır. Siz insanlar bana biraz saygı göstermelisiniz! Sizin gibi iğrenç, parazit insanlar şu anda tombul, küçük totosunun üzerine oturup bana karşı diz çökmeli. Çünkü dün gece TLC'de olacağını söylediğim her şey gerçekleşti. Tıpkı size söylediğim gibi oldu, Seth Rollins kontrolden çıktı. Seth Rollins kontrolünü kaybetti, çuvalladı. Dördüncü çeyreğin bitiminde topu düşürdü. (Maçın sonunda kendini kontrol edememesinden bahsediyor.) Başarısız oldu. O kendi başına, sizin için başarısız oldu. Şimdi açık konuşalım tamam mı? Saygıya ihtiyacım yok, sizden hiçbir şeye ihtiyacım yok çünkü ben buna sahibim! Hey üzerinden çok geçmedi, hatırlayın Seth Rollins'in iki kemeri vardı, şimdi hiç yok. Seth Rollins'in hayatından en önemli şeyi aldım ve henüz işim bitmedi. Daha yeni başladım. İşimi bitirdiğimde ise Seth Rollins'in hiçbir şeyi kalmayacak! Hiçbir şeyi! Seth Rollins'in kariyerini, şöhretini, düşündüğünüz o çok iyi adamlığını alıp çamura doğru sürükleyeceğim ve ait olduğu çukura fırlatacağım! Fakat başka bir seçenek daha var çünkü ben WWE'deki en hakiki kişiliğim. Doğru şeyi yapma mecburiyetim var. Seth'e buraya gelip, şahsının adamı olması için fırsat verme mecburiyetim var. Namusu olan bir adamın buraya gelip, benimle yüzleşip bana ve bütün dünyaya benim haklı olduğumu söylemesi için. Buraya gel Seth, yüz yüze herkese söyle. Bilmek yeterli değil, haklı olduğumu bilmek yeterli değil, söylemeni istiyorum, şu anda buraya gelmeni ve adam gibi yüzleşmeni istiyorum. Ben haklıydım sen ise haksızdın!

Spiker: Bu iyi olacak.

Seyirciler: Burn It Down!

Dean Ambrose : Hadi Seth, şöhretin tehlikede arkadaşım! Gel bakayım. Peki. Bir fikrim var, şunu deneyelim; Seth, bir açık meydan okumaya ne dersin? Bunun için değil tabii ki çünkü bunu hak etmiyorsun ama belki dün geceden sonra buraya gelip birkaç kez daha yüzüme yumruğu vurmak istiyorsundur ha? Hadi Seth, gel buraya. Öfkenin, hırsının, hüsranının acısını benden çıkar, haydi! Seyirciler: Burn It Down! Bu size ders olsun, Seth Rollins düşündüğünüz gibi adam değil. O bir kahraman değil! Tamam mı? O tıpkı her biriniz gibi her şeyi kendi yoluyla halletmesi gereken ama işler onun istediği şekilde gitmediğinde parçalarına ayrılan, ufalayan bencil ve dırdır yapan birisi. Seth Rollins dün gece Kıtalararası Şampiyonluğunu kaybetti ve bu yüzden buraya gelip yüzünü bile gösteremiyor. İyi, peki. Hiçbiri işe yaramadı. Yeni bir fikrim var. Madem Seth Rollins'in bu gece buraya gelecek yüreği yok, ben de "Mimar'ın" taktik kitabından bir sayfa çalacağım. Arka alanda ismi Seth Rollins olmayan herhangi biri için Kıtalararası Şampiyonluğu açık meydan okuma maçımız olacak ve bunu tam şu an yapacağız!

Tyler Breeze'in müziği duyuluyor. Ringe geliyor ve maçımız başlıyor.

IC Open Challange
Dean Ambrose (c) vs. Tyler Breeze

Breeze Ambrose'un clothesline'ından sıyrılıp iplerden geriliyor ve foream smash vuruyor. Ambrose'u köşede bir süre terlettikten sonra dropkick vurup üzerinden savuruyor ve clothesline ile de ringin dışına uğurluyor.

Reklamlardan dönüşte Ambrose'un Breeze'in karnını tekmelediğini görüyoruz, ardından da chinlock bağlıyor. Breeze iplere uzanacakken kilidi bozup eline basıyor ve iplere gönderip dirseğiyle yere indiriyor Breeze'i, bu sefer de sleeper hold bağlıyor. Breeze birkaç kez kurtulmaya çalışsa da Ambrose onu yere çarptırıyor sürekli, sonunda da bir knee strike vurup kaldırıyor ama Breeze onun arkasına düşüp enzuigiri vuruyor. Kalkar kalkmaz da hurricanrana'dan tuş deniyor ama başarısız, Ambrose köşede üzerine doğru koşuyor ama direğe çarpınca bir de roll-up... bu da sonuçsuz. Ambrose kalkar kalkmaz Beauty Shot! Breeze köşeye çıkıyor hızlıca, crossbody başarılı ama tuş yok. Ambrose kalkınca hemen superkick ama yine sonuçsuz.

Başarısız tuş girişimlerinin ardından Breeze double underhook'a alıyor ama Ambrose çabuk kurtulup Dirty Deeds ile nokta koyuyor, 3!

Kazanan: Dean Ambrose

Şampiyon ilk sınavından başarıyla ayrılıyor ve hızlı bir tuşla kemerini korumayı başarıyor. Maçtan sonra eline mikrofon alıyor, Rollins'in adını ağzına aldığı gibi Rollins'in müziği duyuluyor...

...ve Rollins maskeli adamlardan biri çıkıyor, Ambrose'un arkasında belirip hızlı bir Superkick vuruyor. Korumaları birer birer ringden atıyor Rollins, son kalana da ikişer Superkick vurup Ambrose'a gözdağı veriyor. Şampiyon ise girişte toparlanmakla meşgul.

Arka alandayız. Charly Caruso & Shane McMahon bizlerle.

Charly : Shane, McMahon ailesi RAW'da temiz bir başlangıç yapacağız dedi. Bu tam olarak ne oluyor?

Shane : Yüzler Charly, fazlasıyla yeni yüzler. Yüzler Charly, fazlasıyla yeni yüzler. RAW ve Smackdown'da fırsat alamamış isimler için fırsat doğdu. Vermem gereken bazı zor kararlar olacak.

Drake ile AOP takımı yanlarına geliyorlar.

Drake Maverick : Drake Maverick - Shane McMahon tanıştığımıza memnun oldum. Size RAW'ın doğru şampiyonlarını tanıtayım. AoP. Ve geçen hafta şampiyonluğun bizden çalındığını da biliyorsunuzdur. Çalındı! Aile olarak geri geldiğinize göre efendim, RAW'da işleri yoluna koyup ve söylediğiniz gibi zor kararlar vereceğinize göre. Ben sizin için en kolay kararı vermenize yardımcı olacağım. AoP'ye Gable&Roode karşısında hak ettiği rövanş maçını vermeye -

Shane : Orda dur bakalım. Bu rövanş hakkı olayının biraz modası geçti. Özellikle bu durumda. Ayrıca Baron Corbin kemerleri size elleriyle verdi. Burda şöyle bir şey yapabiliriz. Sizin için bir fırsat yaratabiliriz.

Drake Maverick : Fırsat mı? Eski şampiyonlara mı? Sen kim oluyorsun da kimden fırsat alıyo-

Shane : Ciddi misin? Bu iş şöyle olacak. Bu akşam o fırsatı istiyorsanız. B-Team'e karşı The Revival'a karşı ve işleri biraz karıştıralım ve Lucha House Party'i dörtlü takımlar maçına ekleyelim! Maçın kazananı gelecekte RAW Takımlar kemeri için bir fırsata sahip olacak. Başarılar beyler.

AOP vs. B Team vs. Lucha House Party vs. The Revival - Fatal-4-Way Match (RAW Tag Team Titles No.1 Contender)

Zil çalıyor ve maç ilk olarak Lince Dorado & Curtis Axel başlıyorlar. Curtis Axel B-team, B-team hadi hadi hadi diye tezahürat yapıyor. Lince Dorado'da Lucha,lucha,lucha diye tezahürat yaparken, Lince Dorado'dan Dropkick, Kalisto tag alıyor. Lince Dorado, Kalisto'yu kaldırıyor ve Kalisto'da Curtis Axel'e Dropkick vuruyor. Dawson tag alıyor. Kalisto'yu tokatlıyor, Kalisto'da karşılık olarak yumruk darbeleri vuruyor. Dawson üstün çıkıyor ve yumruk darbeleri ile rakibini zayıflatmaya devam ediyor. Dawson'dan şimdi bir diz darbesi, ardından chop vuruşlar vuruyor. Kalisto'yu ringin köşesine götürüp, uppercut vuruyor. Dawson'dan bir Snap Suplex, ardından Elbow Drop. Dash tag alıyor, Kalisto'dan bir tekme. Şimdi Kalisto, The Revival takımının üzerine atlıyor ardından ikisine birden double DDT. Lince Dorado tag alıyor. Kalisto iplere gidiyor dönüşte ise Dorado onu kaldırıyor ve Revival takımının üzerine atıyor. Lince Dorado hemen Dash'e tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor. Lince Dorado ringin köşesinde duran Akam'a saldırıyor ardından Dropkick vuruyor. Bu sırada Rezar tag alıyor. Akam, Dorado'yu kaldırıyor ve Rezar'ın üzerine fırlatıyor. Rezar, Dorado'yu yakaladığı gibi ringin köşesine sertçe çarptırıyor. Rezar'dan diz darbeleri gelmeye devam ederken reklamlara gidiyoruz ... Reklamlardan döndüğümüzde, Dorado ve Dash ringin içindeler. Dash Gory Special bağlamış vaziyette, Dorado kurtuluyor bu sırada Curtis Axel tag alıyor. Dorado iplere gidiyor dönüşte ise Handspring Stunner. Kalisto ile Bo Dallas tag alıyorlar. Kalisto üzerine Crossbody yaparak atlıyor ve iplere gidiyor dönüşte ise Corkscrew Crossbody. Kalisto'dandiz darbeleri ve Springboard DDT. Kalisto'dan seri tekmeler geliyor bu sırada Scott Dawson tag alıyor. Dawson, Kalisto'yu ringin dışına fırlatıyor. Bo Dallas'dan yumruk darbeleri ardından Neckbreaker.Tuş deniyor ancak içeri giren Dash tuşa engel oluyor. Bu sırada Kalisto içeri girip Dash'a Hurricanrana yapıyor. Curtis Axel'e de tekme vuruyor. Bu sırada içeri giren Rezar'dan kaçıyor. Bo Dallas ve Dawson, Rezar'ı ringin dışına yolluyor. Akam, Bo Dallas ile Dawson'un üzerine koşarken ikili ipleri aşağı çekerek onu ringin dışına yolluyorlar. Lince Dorado & Kalisto'yu da kaldırıp, ringin dışında duran Akam&Rezar'ın üzerlerine atıyorlar. Dawson'dan Roll-up pinfall tuş denemesi ama Bo Dallas hareketini tersine çeviriyor ve Roll-up pinfall tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor. Dash tag alıyor ve Shatter Machine. Hemen tuş deniyor, tuş denemesi başarılı oluyor. Maçı Dash Wilder & Scott Dawson (The Revival) kazanıyorlar.

Kazanan : The Revival

Arka alandayız. Seth Rollins ile Charly Caruso bizlerle.

Charly Caruso : Seth bu akşam Dean Ambrose'tan biraz intikam alma şansın oldu ama ben sana dün akşam nolduğunu sormak istiyorum.

Seth Rollins : Dün gece... Dün gece rezaletti. Kişisel olarak, profesyonel olarak benim için her şey yanlış gitti. Dean'in kafamın içine girmesine izin verdim. Onun benim Kıtalararası Şampiyonluğumu almasına izin verdim. Her şeyin üstünde dün seyircilerin nasıl inlediğini duydum. Söyledikleri her şeyi duydum. Ve bu benim, benim sorumluluğum ve önüme bakmam lazım. Çünkü bu sadece ring içindeki performansımla alakalı değil. Bu sadece şampiyonlukları kaybetmemle alakalı değil. Bu benim hayatım. Bu benim sevdiğim şey. Bu hayatımdaki herşeyi odakladığım yer. Raydan çıktı, ama bu gemiyi süreceğim ve bu benim Dean Ambrose'u bitirmemle başlayacak.

Baron Corbin yanlarına geliyor.

Baron Corbin : Sana yardımcı olabilir miyim? Biliyor musun, herkes benim genel müdür olarak iyi bir iş yaptığımı düşünüyordu. Ta ki sen bir şeyler diyene kadar. Ve benle TLC maçına çıktın. Braun Strowman'ın beni savunmasız yakalamasının sebebi sensin. Ve bütün soyunma odasını bana karşı hale getirdin. Ve McMahonlar'ın tekrar otoriteye gelmesinin sebebi sensin. Dean Ambrose'un hakkında söyledikleri var ya, onlar doğru. Soyunma odasının yarısı bana saldırdığında Kıtalararası kemerini alırdım. Ah doğru ya Dean Ambrose zaten bunu yaptı.

Seth Rollins : Corbin biliyor musun?

Seth Rollins, Baron Corbin'e saldırıyor ve gecenin son maçına geçiyoruz.

Ronda Rousey ringe geliyor elinde mikrofon konuşma yapacak.

Ronda Rousey : Nia Jax sana sağ elini öpmen gerektiğini söylemiştim, şimdi ise hoşçakalınla gurur duyabilirsin. Charlotte Flair'e bizim hikayemizde ki gelecek bölümü benim yazacağımı söylemiştim. Gelelim Becky Lynch'e dünyada ki son kadın olduğumu kendisine söylemiştim. Buraya yaptığım aksiyonları haklı çıkarmaya gelmedim geçen gece buraya geldim ve gerçek şampiyonu sizlere tanıttım. Şampiyon, gerçek şampiyondan sadece bir kemerden çok daha fazlası. Birisi objenin üzerine adınızı yazıyor ve ellerinde tutuyorsun.Gerçek şampiyon ise, hakemlerin seçimlerinden ve maç kazanmaktan çok daha fazlası.Bunlar bir şampiyonun belirtileri ama gerçek şampiyon
insan potansiyelinin hedef sınırını temsil eder.Fiziki anlamda,manevi olarak ve psikolojik anlamda da en iyisinin de en iyisi. Gerçek şampiyon
İnsan ırkının en iyisi olduğunu sunmak zorundadır.Bu geceki turnuvada gerçek şampiyon burada. Ben buraya dövüş için geldim, ve açık turnuva şimdi hemen başlıyor.

RAW kadın güreşçileri ve Stephanie McMahon rampada yerlerini alıyorlar.

Stephanie McMahon : Ronda tüm bu kadınlar sana karşı bir şampiyonluk maçı istiyor ve hepsi bir tane hak ediyor. Ama sana bir şey söyleyeyim artık benim favorilerimi oynamıyorum. Bu yüzden hepinize kazanmak için bir fırsat veriyorum. Ronda bu gece 8'lı kadın Gaunlet maçının kazananına karşı kemerini savunacaksın ve bu maç şimdi hemen başlıyor. Alicia Fox ve Bayley ile maça başlıyoruz.

Alicia & Bayley ringe geliyorlar ve açık turnuva başlıyor.

8-Woman Gauntlet Match - (RAW Women's Championship No.1 Contender )

Zil çalıyor ve Alicia Fox & Bayley maça başlıyorlar.Bayley hızlı davranıp Roll-up pinfall tuş deniyor ancak başarısız. Lock-up yapıyorlar Bayley üstün çıkıyor ve tekrar Roll-up pinfall tuş denemesi yine başarısız oluyor. Alicia iplerin orada sinmiş bir şekilde üzerine gelen Bayley'i hakem durduruyor. Alicia önümden çekil diye bağırıyor. Alicia'dan bir tekme, ardından Bayley'i yere çarptırıp tuş deniyor. Bayley kurtuluyor, Bayley'in kafasını ringin köşesine çarptırıyor ardından köşede tekmeliyor. Alicia şimdi Headlock bağlıyor, Bayley kurtuluyor. Alicia'dan Scissor Kick denemesi, Bayley kurtulup Back Suplex. Alicia ringin dışına kaçıyor ve reklamlara gidiyoruz. Döndüğümüzde, Alicia'dan tekme ardından yumruk darbeleri. Bayley'i ringin köşesine yolluyor üzerine giderken Bayley kenarı kaçılıyor ve Roll-up pinfall tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor.Alicia Bayley'i iplere fırlatıyor ardından diziyle sırtına bastırıyor. Şimdi Bayley'den ardı ardına kontra ataklar, ama Alicia Bayley'i ringin köşesine sertçe fırlatıyor ve tuş deniyor. Bayley kurtuluyor, Alicia'dan bir tokat üzerine giderken, Bayley onu kaldırıp ringin köşesine fırlatıyor. Alicia'dan sert bir Big Boot ardından tuş denemesi. Ancak Bayley hareketi tersine çeviriyor ve Roll-up pinfall tuş denemesi. Tuş denemesi başarılı oluyor ve Bayley kazanıyor.

İlk elenen : Alicia Fox

Dana Brooke ikinci rakip. Dana ringe geliyor hemen ve Enzugiri vuruyor ardından ringin köşesinde ki Bayley'in üzerine doğru Handspring Back Elbow Drop vuruyor. Hemen tuş deniyor ancak Bayley kurtuluyor.Dana Brooke'dan ardı ardına yumruklar ardından Leg Lock bağlıyor. Bayley kurtuluyor ama Dana Brooke'dan Chop Drop. Ringin köşesinde tekmeliyor ve tuş deniyor. Bayley yine kurtuluyor, Dana şimdi Headlock bağlıyor.Bayley kurtulmaya çalışıyor ama Dana izin vermiyor ve tuş deniyor yine başarısız bir tuş denemesi. Bayley'i ringin köşesinde tekrar tekmelemeye başlıyor. Bayley'den Belly to Belly Suplex! Tuş deniyor ve Bayley maçı kazanıyor.

İkinci elenen : Dana Brooke

Mickie James üçüncü rakip. Micki ringe geliyor, Bayley'den yumruk darbeleri ancak Mickie karnına sertçe diz darbesi vuruyor. Bayley'i ringin köşesine yolluyor üzerine giderken Bayley'den Dropkick yiyiyor. Mickie'den Neckbreaker ve tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. Mickie üstünlüğünü koruyor ve arka arkaya tekmeler vuruyor. İplere gidiyor dönüşte ise Bayley'den Roll-up pinfall tuş denemesi. Mickie kurtuluyor, Bayley'i kaldırıyor ve Faceburst. Mickie ringin köşesine çıkıyor, Bayley'in üzerine atlıyor. Karşılıklı tuş denemeleri oluyor, ama başarısız oluyorlar. Mickie'den yine bir tekme ve tuş denemesi. Bayley çabuk kurtuluyor. Mickie'den Mickie- DT denemesi, Bayley hareketi tersine çevirip Back Suplex yapıyor. Mickie'den bir tekme, Bayley ringin dışına düşüyor. Mickie iplere gidiyor dönüşte ise Baseball Slide denemesi. Bayley kurtuluyor ve yumruk atıyor. Bayley Crossbody yaparak Mickie'nin üzerine atlıyor. Bayley ringin köşesine çıkıyor ve Elbow Drop yaparak Mickie'nin üzerine atlıyor. Tuş deniyor ancak Mickie ayağını iplere koyuyor İkili üstünlük sağlama çabasında, yumruklaşıyorlar. Mickie üstün çıkıyor ve Mickie D-T yapıyor hemen tuş deniyor. Tuş denemesi başarılı oluyor, Mickie James kazanıyor.

Üçüncü elenen : Bayley

Dördüncü rakip Ember Moon. Hemen ringe giriyor, Mickie'den Dropkick ve yerde tekmeliyor. Ringin köşesinde ayağı ile Ember Moon'un boğazına bastırıyor. Hakem araya girip ayırıyor. İkili tokatlaşıyor. Ember iplere gidiyor dönüşte ise Deep Arm Drag, tekrar iplere gidiyor, dönüşte Dropkick denemesi. Ama hayır Mickie kurtuluyor tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor. Mickie'den ardı ardına tekmeler, Ember iplere basıyor Crossbody yaparak Mickie'nin üzerine atlıyor. Tuş deniyor ama başarısız oluyor. Mickie ringin dışına kaçıyor. Ember apronda, Mickie ayağından tutup aşağı düşürüyor. Reklamlara gidiyoruz, döndüğümzde ise ikili yumruklaşıyor. Ember üstün çıkıyor ve tekme vuruyor. Tuş denemesi başarısız oluyor. Mickie'den Roll-up pinfall tuş denemesi ancak bir elini iplere koyduğu için hakem onu uyarıyor. Şimdi Ember Moon'u kaldırıp Faceburst yapıyor. Mickie ringin köşesine çıkıyor ve atlıyor ancak Ember Moon'dan yüzüne tekme yiyiyor. Ember Moon'da ringin köşesine çıkıyor ardından Eclipse! Tuş denemesi başarılı oluyor ve Ember Moon kazanıyor.

Dördüncü elenen : Mickie James

Beşinci rakip Natalya ringe geliyor, Ember'dan Roll-up pinfall tuş denemesi ancak başarısız oluyor. Natalya'dan Sharpshooter denemesi, Ember kurtuluyor ve tekme vuruyor. Tuş deniyor hemen ardından Natalya kurtuluyor. Ember şimdi Chinlock bağlıyor. Natalya dirsek darbeleri atarak kurtuluyor ama Ember Moon tekrar Chinlock bağlıyor. Natalya yine kurtuluyor, Ember Moon'u omuzluyor ancak Ember kurtulup yumruk atıyor. Natalya, Ember Moon'u köşeye yolluyor üzerine giderken Ember'dan Big Boot ardından Suplex. Tuş deniyor başarısız bir tuş denemesi. Ember'dan chop vuruş ardından ringin köşesine çıkıyor. Natalya kurtuluyor ve Clothisline vuruyor. Tuş deniyor, başarısız oluyor. Natalya'dan Sharpshooter denemesi Ember hareketi tersine çevirip Roll-up pinfall tuş deniyor. Başarısız bir tuş denemesi bu sefer Natalya Roll-up pinfall tuş deniyor. Tuş denemesi başarılı oluyor ve Natalya bu maçı kazanıyor.

Beşinci elenen : Ember Moon

Altınca rakip Ruby Riott reklamlara gidiyoruz, döndüğümüze : Ruby Figure Leg lock bağlmaış vaziyette, Natalya zar zor da olsa kurtuluyor. Ruby'i kaldırıp Slam yapıyor ardından birbirlerine Clothisline vuruyorlar. Ruby'den sert bir tekme, Natalya'yı ringin köşesine tekmelemeye başlıyor.Bu sırada Natalya'dan Roll-up pinfall tuş denemesi, başarısız bir tuş denemesi. Ruby Riott'an Clothisline ve tuş denemesi, Natalya kurtuluyor. Ruby Riott Chin Lock bağlıyor. Natalya kurtuluyor ama Ruby'den dirsek darbesi. Ruby Riott tuş deniyor,başarısız bir tuş denemesi. Natalya'dan sert bir tokat, bu sırada Ruby Riott'dan Roll-up pinfall tuş denemesi ancak başarısız oluyor. Natalya'dan bir tekme, ardından dropkick. Natalya üstünlüğünü koruyor ve German Suplex! Ruby'i ringin köşesine yolluyor üzerine giderken Ruby, Natalya'yı yere fırlatıyor. Ruby Riott ringin köşesine çıkıyor ve atlıyor ancak Natalya kenarı çekiliyor ve Ruby poposunun üzerine düşüyor. Bunu fırsat bilen Natalya, Roll-up pinfall tuş deniyor. Tuş denemesi başarılı oluyor.Natalya bu maçı da kazanıyor.

Altıncı elenen : Ruby Riott

Yedinci ve son rakip Sasha Banks. Sasha'dan dirsek darbesi ardından Clothisline. Dropkick vuruyor ve Natalya'ya tokat atıyor. Tuş deniyor ancak başarısız bir tuş denemesi.Natalya ringin köşesinde Sasha'ya dirsek darbeleri vuruyor ardından Roll-up pinfall tuş denemesi.Sasha kurtuluyor iplere gidiyor dönüşte ise DDT! Hemen tuş deniyor ancak başarısız oluyor. Reklamlara gidiyoruz, döndüğümüzde ikili yerde yatıyor hakem sayıyor. Natalya'dan Faceburst ardından iplere gidiyor dönüşte Low Basement Dropkick vuruyor. Natalya tuş deniyor, Sasha kurtuluyor. Natalya'dan Sharpshooter denemesi, Sasha hareketi tersine çevirip Roll-up pinfall tuş deniyor.Tuş denemesi başarısız oluyor, Natalya'dan yine bir Clothisline ve tuş denemesi. Sasha kurtuluyor, Natalya Sharpshooter bağlıyor. sasha acı içinde iplere tutunup kurtulmaya çalışıyor ancak Natalya onu tekrar ringin ortasına çekiyor. Sasha bayağı efor sarfedip kurtulmayı başarıyor.Ardından Half Crusher bağlıyor. Natalya kurtulmaya yakın Sasha Banks Banks Statements bağlıyor. Natalya kurtuluyor ve German Suplex! Üzerine gelen Natalya'ya Big Boot ve dirsek darbesi vuruyor. Ringin köşesine çıkıyor ve Meteora! Tuş deniyor, Natalya kurtuluyor. Bank Statements denemesi, Natalya kurtuluyor ve Faceburst. Ardından Sharpshooter bağlıyor.Sasha daha fazla dayanamayıp pes ediyor.

Yedinci elenen : Sasha Banks

Kazanan : Natalya

Böylelikle maçı kazanan ve RAW Kadınlar şampiyonluğu için birinci aday olmaya hak kazanan Natalya oluyor. Ronda, Natalya'yı tebrik ediyor ve şovun sonuna geliyoruz.

imza

Konu Aschentef tarafından (13-01-2019 Saat 20:57 ) değiştirilmiştir.
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil