GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 04-01-2019, 21:32   #1
Toni Stormculuk Kazanacak
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 15.789
Konular: 1467
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
Rep Puanı: 454605
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 454605
Mesajlar: 15.789

Standart Evolution | Şov İncelemesiHazırlayanlar!Then... Now... Forever...

Şovumuzu kadınlarla ilgili bir promoyla açıyoruz. Stephanie Mcmahon konuşuyor. Ve görüntüler geliyor. Şovumuzu Evolution temalı şarkıyla açıyoruz. Nita Strauss gitarıyla ringde harikalar yaratıyor. Spiker masasında Beth Phoenix, Michael Cole ve Renee Young var.

Tag Team Match
Alicia Fox & Mickie James vs Lita & Trish Stratus

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Chain Wrestling ile başlıyoruz. Şimdi Mickie Lita'yı iplere atıyor ama Lita'dan Hurricanrana. Bir Clothesline ve Jawbreker! Lita yumruk darbeleri vuruyor ama Mickie kurtulmayı başarıp Alicia'ya tag veriyor. Lita onu da parçalıyor Hip Toss'larla. Alicia köşeye kaçıyor. Lita'dan Running Corner Clothesline! Şimdi tekrar köşeye atıp aynısın yapmak istiyor ama gözüne Mickie'yi kestiriyor. Ringe alıyor. Onu da Alicia'nın yanına atıyor. Trish eğiliyor. Lita onun üzerinden zıplayıp Double Running Corner Clothesline yapıyor. Trish'de aynısın yapmak istiyor ama Alicia üstüne koşuyor ama Trish'den reverse geliyor. Ardından Lock-up yapıyorlar bir süre. Alicia kurtulup tuş veriyor. Mickie & Trish yüzleşmesi... Yıl 2018. Mickie Trish'in üstüne yürüyor. Şimdi ikili yumruklaşmaya başlıyor. Trish şimdi seriye bağlıyor ama Mickie iplere atıyor Trish'i fakat Trish'den Lou Thesz Press geliyor! Mickie köşeye çekiliyor, Trish'de üstüne koşuyor fakat Mickie'den Superkick geliyor. Mickie 3. iplere çıkıyor ama Trish onu Stratusphere pozisyonuna alıyor fakat Mickie karşılayıp onu yanına alıyor. Orada münakşeye giriyorlar. Trish'den Avalanche Hurricanrana geliyor! Tuş denemesi 1..2..! Trish Lita'ya tag veriyor. Mickie dışarı kaçıyor. Alicia'da yanına gidiyor. Şimdi Lita & Trish Suicide Dive yapmak istiyor ama geri geri kaçıyor heel taraf. Alicia ve Mickie maçtan kaçmak istiyor ama Lita & Trish geri atıyor ringe. Lita Mickie'yi pataklamak isterken Alicia destursuz Big Boot deniyor ama Lita çekiliyor tabii. Boot'da Mickie'da patlıyor. Lita şimdi Mickie'yi Litasault yapmak istiyor ama Alicia ayağından çekiyor. Mickie Lita'yı dövüyor şimdi. Alicia'ya tag veriyor. Double Team! Alicia Fox Lita'yı kendi köşesine getiriyor. Orada tagleşerek dövüyorlar. Lita'ya bir lock bağlıyor Mickie. Lita kurtulmayı başarıyor ama Mickie'den çok sert bir tekme yiyor. Mickie Trish'e çatıyor. Trish ringe giriyor. Şimdi Lita hemen ringe giriyor ve Double Team Hurricanrana geliyor ama Mickie'ye bir şey olmuyor. Neckbreaker vuruyor. Tuş denemesi 1..2..! Mickie tag veriyor şimdi. Alicia'dan Northern Light Suplex geliyor. Tuş denemesi 1..2..! Alicia'da lock bağlıyor. Lita Inverted DDT ile kurtuluyor. Aynı anda tag veriyor ringdekiler. Trish ringe god mode açarak giriyor. Mickie'yi harap ediyor. Headcrissors Takedown'lar geliyor. Spinebuster şimdi de! Tuş denemesi 1..2..! Trish Mickie'yi köşede pataklıyor. Şimdi diğer köşeye götürüp orada dövüyor. Tekrar güç toplayıp Mickie'nin üstüne koşmak istiyor ama Mickie'den ayağına bir tekme ve tuş denemesi 1..2..! Mickie Trish'i MickieDDT pozisyonuna alıyor ama Trish'den Stratusfaction! Tuş denemesi 1..2.. Alicia geç kalıyor tuşu bozmakta. Normalde üçü geçmişti. Lita şimdi Alicia'ya Twist Of Fate vuruyor. Alicia Mickie yan yana. Lita 3. iplere çıkıyor Double Litasault! Trish'den Roundhouse Kick Mickie'ye! Tuş denemesi 1..2..3!

Kazanan: Trish Stratus & Lita


Lita & Trish ablalar kazanıyor. Ardından galibiyetlerini kutlayıp sarılıyorlar.Kemer Maçı Hakkı Kazanmak İçin 20 Kadınlı Battle Royal!

Herkes ringe gelirken son iki isim kalıyor ve bunlar IIconics. Mikrofonları ile stage'de gözüküyorlar ve ilk kadınlara özel PPV'nin sonunda gerçekleştiğini ve ringde ki isimlere laf atıyorlar. Ringe giriyorlar ve maç başlıyor. Ama bir anda tüm ringde ki isimler IIconics'e saldırıyor ve onları eliyorlar.

Elenen: IIconics

Herkes bir anda duruyor ve birbirleri ile yumruklaşıyorlar. Rose ve Deville Molly Holly'i elemeye çalışıyor. Holly dayanıyor ama Deville'dan bir tekme ve Holly eleniyor.

Elenen: Molly Holly
Eleyen: Sonya Deville

Şimdide ikili Kelly Kelly'i elemeye çalışıyorlar ve eliyorlar.

Elenen: Kelly Kelly
Eleyen: Sonya Deville ve Mandy Rose

Torrie Wilson birden Sonya'ya saldırıyor ve tam Sonya'yı eleyecekken Rose'dan bir diz darbesi ve Torrie Wilson eleniyor.

Elenen: Torrie Wilson
Eleyen: Mandy Rose

Sonya apron'dan taunt atarken Mandy onu itiyor ve Sonya elendi!

Elenen: Sonya Deville
Eleyen: Mandy Rose

Alundra Blayze'den Naomi ve Asuka'ya Clothesline! Jax bir anda geliyor ve Blayze'i yakalıyor. Apron'a doğru götürüyor ve eliyor.

Elenen: Alundra Blayze
Eleyen: Nia Jax

Maria Kanellis arkadan saldırıyor Jax'e ard arda tekmeler indiriyor ve Jax'i elemeye çalışıyor. Ama Tamina yetişiyor ve Jax'i kurtarıyor. Maria birden kurtalıyor Tamina'dan ve Tamina'ya bir Bronco Buster! Ama Jax geliyor ve Maria'yı eliyor.

Elenen: Maria Kanellis
Eleyen: Nia Jax

Vega köşeden geliyor ve Tamina'ya Corner Double Knee Strike! Tamina'yı kaldırmayı deniyor ama Tamina onu birden itiyor ve SUPERKICK! Carmella'dan Tamina'ya Superkick denemesi ama Tamina tutuyor ve Samoan Drop! Jax ve Tamina karşı karşıya geliyor. UAAAAA! Ve birlikte herkese saldırıyorlar. Herkesi indirdikten sonra yüz yüze geliyorlar yine. Ama Lana araya giriyor ve Tamina'ya bir tokat patlatıyor. Jax'e de ard arda tekme indiriyor ama Jax'e işlemiyor. İkiliden Double Headbutt! Tamina Lana'yı kaldırıyor ve eliyor.

Elenen: Lana
Eleyen: Tamina

Jax'den Tamina'ya bir Scoop Slam! Arkadan Asuka geliyor ve ard arda tekmeler indiriyor. Naomi'de geliyor ve Double Suplex denemesi Ama Dana'da geliyor herkes bir anda Suplex pozisyonuna geliyor ve Jax'ın tarafından SUPLEX! Herkes yerde ama Carmella ringe giriyor ve DANCE BREAK! R-Truth coşuyor. Ivory'de katılıyor. Rose arkadan geliyor ve Ivory'i elemeye çalışıyor ama Carmella arkadan gelip Rose'u eliyor.

Elenen: Mandy Rose
Eleyen: Carmella

Moon köşedeyken. Dana Brooke'dan bir Handspring Corner Back Elbow! Moon'u elemeye çalışıyor ama Moon birden onu tutuyor ve eliyor.

Elenen: Dana Brooke
Eleyen: Ember Moon

Carmella iplerden sekiyor ve McCool'a bir Hurricanrana denemesi ama McCool havada yakalıyor onu ve köşeye oturtup bir aparkat indiriyor. Tam eleyecekken Moon ve McCool yüz yüze geliyor. İplerden atlıyor Moon ama McCool'dan Big Boot! Elemeye çalışıyor McCool ama Moon ayağını iplere koyuyor ve McCool'u elemeye çalışıyor McCool direniyor ama Moon'dan bir SUPERKICK! McCool elendi.

Elenen: Michelle McCool
Eleyen: Ember Moon

Asuka ve Naomi Tamina'ya saldırıyor. Asuka'dan bir Double Knee Facebreaker! Naomi'den de bir Dropkick! Naomi koşarak Tamina'nın üzerine giderken Tamina onu üstünden atıyor ve Naomi eleniyor.

Elenen: Naomi
Eleyen: Tamina

Moon'dan Jax'e Tilt A Whirl DDT! Carmella Moon'un kafasını çarptırıyor köşeye. Carmella Moon'un üstüne doğru koşuyor ama Moon onu üstünden atıyor ve bir yumruk indiriyor. Carmella eleniyor.

Elenen: Carmella
Eleyen: Ember Moon

Tamina herkesi indiriyor. Ivory'i elemeye çalışıyor ama Ivory'den Diving Crossbody! Ivory köşeye çıkıp taunt'unu atarken Asuka ona bir yumruk indiriyor. Apron'a düşüyor Ivory. Asuka hemen ardından Tamina'ya bir Roundhouse Kick indiriyor ve Ivory'e de bir Hip Attack! Ivory elendi.

Elenen: Ivory
Eleyen: Asuka

Asuka ve Ember karşı karşıya geliyor. Asuka ard arda tekmeleri indiriyor ve Back Elbow! Hemen ardından Pop-Up Knee Strike! İplere Hip Attack denemesi ama Moon çekiliyor ve SUPERKICK! Hemen ardından Asuka'yı dışarı atıyor.

Elenen: Asuka
Eleyen: Ember Moon

Tamina'dan Moon'a SUPERKICK ama Moon yakalıyor ve Elbow! Hemen ardından iplerden sekiyor ama Tamina yakalıyor ve Spinning Side Slam! Jax geliyor Tamina'yı tutuyor ama Tamina itiyor ve SUPERKICK! Moon geliyor ve Tamina'ya Handspring Splash! Hemen ardından köşeye çıkıyor ve ECLIPSE! Ve eliyor Tamina'yı.

Elenen: Tamina
Eleyen: Ember Moon

Jax'den Ember'a Hairpull Throw! Jax tam Moon'u eleyecekken Vega geliyor ve ikisini de elemeye çalışıyor. Ama iki isimde düşmüyor. Jax birden Vega'yı yakalıyor ve ring dışına Military Press! Vega eleniyor.

Elenen: Zelina Vega
Eleyen: Nia Jax

Moon'dan Jax'e Dropkick! İki kere Clothesline indiriyor ve iplerden sekip gelirken Jax'den Spinebuster! Moon'u kaldırıyor ve eliyor.

Kazanan: Nia Jax


Maç sonrası röportaj veriliyor Nia ile. Charly Caruso, Nia Jax'i tebrik ediyor ve onun tarihi yazdığını söylüyor. Nia Jax de çok mutlu olduğunu dile getiriyor ve bu hakkını kullanarak kemerini yeniden kazanacağını söylüyor. Ardından ringi terk ediyor.
Mae Young Finali
Toni Storm vs Io Shirai


Headlocklarla başlıyoruz, bir o bağlıyor kilidi bir o, en son Toni kafayı kurtarıp elini uzatıyor, baştan başlamış gibi devam ediyoruz. Io’nun Armbar’larından tokatlarla kurtulup Dropkick atıyor, tuş yok. İki yumruktan sonra Io kendini bulup güzel bir Dropkick de o vuruyor. Amuda kalkıp dizleriyle vuruyor bu hareketi seviyorum, ardından da Crucifix Armbar bağlıyor. Ring of Saturn de denebilir sanırım ama baskıyı veremiyor yeterince. İpler sayesinde kurtulduktan sonra bir German Suplex yapıyor, ardından da o meşhur Hip Attack! Köşeye çıkıyor, Leg Drop mu deneyecek? Ama Io ayaklanıyor ve kendisi de üst ipten sekip Dropkick vuruyor, Toni bu tekme ile ring dışına kadar düşüyor. Io durumu değerlendirip Golden Triangle Moonsault ile atlıyor dışarı! Bir süre yerde kaldıktan sonra ikisi de apronda buluyor kendini, Toni apron üzerine Piledriver yapma niyetinde ama Io direniyor. Toni başka yollara başvurup Headbutt’ı geçiriyor ve German Suplex! Vallahi çok sertti habibi. Hakem sayıyor countout bile olabilir. Neyseki 9’da Io da içeri giriyor. Toni yumruk sallarken Io havada engelleyip kendi yumruklarını vuruyor bayağı da acımasızca saldırıyor! Palm Strike vurup koşuyor ama Toni yarı yolda Lariat’ı geçiriyor, hemen Storm Zero’ya alıyor ve, Io kalkıyor 2’de! İlk finisher denemesi tuş getirmedi. Io ipleri kullanarak gaflete düşürüyor rakibini ve 619 yapıyor! Rey Mysterio gururlu. Io bu arada iplerden sekiyor ve Flying Sunset Flip, son anda 2de kalkıyor Toni. Toni kendini köşeye kadar yuvarlıyor ama Io Knee Buster ile darbeyi indirip Moonsault için köşeye çıkıyor. Atlıyor ama Toni ayağını kaldırınca Io kötü zemine düşüyor. Toni tekrar pozisyona alıyor ve Storm Zero! BU SEFER TUŞ! DÜNYANIN EN İYİ KADIN GÜREŞÇİSİ NİHAYET WWE’DE DE BİR TURNUVA KAZANMAYI BAŞARIYOR!

Kazanan: Toni Storm!

Ne kadar gurur duysam azdır. Son 2 senedir güreşin başıma getirdiği en güzel şey kendisi. Geçen sene şunu derdim, ortada bir turnuva varsa kazananı Toni Storm’dur. Bu hipotez WWE’de bile gerçek olduysa daha fazla sorgulanacak bir konu değil demektir. Toni Storm’culuk bu sefer yüzbinlerce izleyicinin karşısında kazanıyor, Aussie severler mutluluktan gözyaşları döküyor (ben mesela). Henüz 23 yaşında WWE kariyeri öncesi yapabileceği neredeyse her şeyi yapıyor Toni. Ringde Triple H, Stephanie McMahon ve Sara Amoto var. Io’ya bir teselli çiçeği, Toni’ye de bir buket çiçek ve galibiyet kupasını takdim ediyorlar. Toni bu yoğun duygular içinde sevinirken şovun da sonuna geliyoruz. Bayanlar ve baylar, MAE YOUNG CLASSIC!
Six Man Tag Team Match
Bayley, Natalya & Sasha Banks vs. The Riott Squad (Liv Morgan, Ruby Riott & Sarah Logan)

Natalya ve Liv Morgan başlıyor maça. Liv köşeye sıkıştırıyor. Liv'den bir tokat geliyor. Liv kaçıyor Natalya'dan ama Natalya yakalıyor ama Liv'den bir tekme ve saçından tutup yere çarptırıyor. Liv iplerden sekip yere yatıyor ama Natalya bir tokatı indiriyor. Hemen ardından Liv'i tutup Sasha'ya tag veriyor. Ve Hart Attack! Liv köşeye doğru sürükleniyor ve Sarah Logan'a tag veriyor. Sasha'dan bir Clothesline denemesi ama Logan'dan Double Knee Strike! Logan Sasha'yı kaldırıyor ama Sasha'dan bir chop! Hemen ardından Springboard Arm Drag! Bir tane de Dropkick! Tuş denemesi 1! attı Logan. Sasha köşeye sıkıştırıyor ve Bayley'e tag veriyor. Bayley'den bir Knee Strike! Sasha'dan da Double Knee! Bayley'den Rope Hung Facelock Cutter! Logan ring dışına düşüyor. Bayley'den Running Baseball Slide! Logan'ı ringe sokuyor. Bayley tam ringe girecekken Riott onu engellemeye çalışıyor Bayley kurtuluyor ve Baseball Slide yaparken Logan'dan bir tekme. Logan tuşa gidiyor 1!2! attı Bayley. Logan Liv'e tag veriyor. Logan Bayley'i tutarken Liv bir tekme indiriyor. Kolundan tutup lock bağlıyor. Bayley kurtulmayı denerken Liv onu köşeye itiyor. Ardından Logan'a tag veriyor. Logan köşede tekmeliyor ve lock bağlıyor. Bayley kurtulmayı deniyor ama olmuyor. Logan Riott'a tag veriyor. Şimdide Logan'a tag veriyor. Riott ayaklarından tutup kaldırıyor ve Logan'dan Forearm! Tuş denemesi 1!2! attı Bayley. Logan köşeye sıkıştırıyor ve tekmeliyor. Ardından Bayley'nin üzerine doğru koşarken Bayley onu köşeye çarptırıyor ardından bir kez daha. Bayley tam tag verecekken Logan yakalıyor. Bayley'i köşeye yollluyor ama Bayley'de onu yollarken Logan Riott'a tag veriyor ve Bayley'i köşeye yolluyor. Bayley'den bir tekme Bayley tam gidecekken Riott ayağından çekip yere yapıştırıyor Bayley'i. Riott ringe giriyor ve Liv'e tag veriyor. Ayağından yine tutuyor ama Bayley'den Liv'e bir Forearm! Yerde oturan Riott'a Sliding Clothesline! Bayley tag vermeye gidiyor. Logan engelliyor ama Bayley onu ring dışına atıyor tam Natalya'ya tag verecekken Logan Natalya'ya saldırıyor. Liv yakalıyor Bayley'i ayağından köşeye çekiyor ve Riott'a tag veriyor. İkili beraber iplere yolluyorlar Bayley'i. Bayley iplerden tutunuyor ve Riott'a tekmeyi indiriyor. Liv'e de indiriyor. Bayley köşede durarken Riott'a Back Elbow! Liv'i de iplere çarptırıyor. Tag verecekken Riott yakalıyor ama Riott'ı itiyor ve Sasha'ya tag! Sasha tüm takımı indiriyor. Riott'a bir Dropkick! Hemen ardından bir tekme. Köşede ki Riott'ın üstüne koşuyor. Riott onu üstünden atıyor ama Sasha'dan Corner Knee! Ardından köşeye çıkıyor ve Diving Meteora! Tuş denemesi 1!2! attı Riott. Kaldırıyor Sasha ama Riott'tan bir tekme Banks'den bir roll-up! 1!2! attı Riott. Hemen ardından Sasha'dan bir Knee Strike! Bank's Statement denemesi ama Riott'tan bir tekme. İplerden sekerken Bayley tag alıyor. Sasha'dan Backstabber! Bayley'den de Bayley To Belly! 1! Sasha'yı Liv itiyor ve Bayley'nin üstüne düşüyor. Bayley Sasha'ya tag veriyor. Riott'da Logan'a. Logan'dan Clothesline denemesi ama Sasha altından geçiyor ve Liv'e saldırıyor. Ve hemen ardından Logan'a Falling Meteora! Ardından iplerden sekip geliyor ve Somersault Plancha ama Riott Squad yakalıyor ve bariyerlere fırlatıyor. Logan ring içine sokuyor ve tuş denemesi 1!2! attı Sasha. Logan ve Liv'den Sasha'ya Reverse Electric Chair + Avalanche Neckbreaker Combo! Liv Riott'a tag veriyor. Riott'ta Logan'a tag veriyor. Assisted Leg Drop! Logan'dan tuş denemesi ama Natalya kurtarıyor maçı. Logan'dan Natalya'ya bir tekme ve ring dışına atıyor. Logan Liv'e tag veriyor. Logan lock bağlarken Liv'den Shining Wizard! Liv Riott'a tag veriyor. Riott köşeye çıkıyor ve ama Bayley Banks'in üzerine geçiyor. Riott'tan WE RIOT! Riott'tan tuş denemesi 1!2! attı Banks. Riott Liv'e tag veriyor. Liv'den Shining Wizard denemesi ama Sasha kaçıyor. Liv Logan'a tag veriyor. Logan'da Riott'a. Assisted Leg Drop denemesi ama Riott boşa atlıyor. Banks Natalya'ya tag veriyor. Nattie By Nature! Hemen ardından Logan'a German Suplex! Natalya Logan'ı iplere yolluyor Logan'dan Back Elbow! Riott tag alıyor. Natalya'dan Logan'a Wheelbarrow Facebuster! Liv Riott'tan tag alıyor. Natalya'dan Riott'a Logan'ın üstüne Michinoku Driver! NATALYA'DAN DOUBLE SHARPSHOOTER! Liv içeri giriyor ve Natalya'ya Tersey Neckbreaker! Tuş denemesi 1!2! attı Natalya. Liv köşede Natalya'nın üzerine koşarken. Natalya onu Powerbomb pozisyonuna getiriyor ve Bayley'den tag alıyor. Bayley köşeye çıkıyor ve Natalya'dan Powerbomb! Bayley'den de Diving Elbow Drop! Ardından Logan'a Suicide Dive! Sasha Banks köşede ve Liv'e FROG SPLASH! Tuş denemesi 1!2!3!

Kazanan: Sasha Banks&Bayley&NatalyaWWE NXT Women's Title Match
Kairi Sane (c) vs. Shayna Baszler

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Shayna'dan bir tekme geliyor ardından ikili lock-up yapıyorlar. Shayna üstün çıkıyor, Kairi Sane'yi ringin köşesine götürüyor. Hakem ayırıyor ama Shayna'den tekme. Üzerine koşuyor ama Kairi kenarı kaçılıyor ve şimdi de o sert bir tekme vuruyor. Shayna'dan bir tekme denemesi, Kairi bacağından yakalayıp yere yapıştırıyor. Kairi'den Leg Drop denemesi, Shayna kurtuluyor. Kairi iplere gidiyor dönüşte bir Back Elbow ardından Neckbreaker. Kairi tauntunu yapıyor iplere gidiyor ve Sliding Clothisline. İkili ringin dışındalar. Kairi'den sert bir tokat, sinirlenen Shayna, Kairi'yi ringin merdivenlerine fırlatıyor.İkili tekrar ringin içindeler. Shayna, Kairi'yi kaldırıp ringin köşesine yolluyor ardından üzerine giderek Big Boot vuruyor ardından Faceburst ve tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. Shayna Arm Lock bağlıyor. Kairi Sane acılar içinde kıvranarak iplere tutunuyor ve hakem ikiliyi ayırıyor.Shayna tuş deniyor tekrar, Kairi kurtuluyor. Shayna tekrar Arm Lock bağlıyor. Kairi hareketi tersine çevirerek Roll-up pinfall tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor.Shayna tekrar Kairi Sane'nin omzuna ve kollarına darbe vurmaya devam ediyor. Kairi sinirleniyor ve Shayna'ya sert bir tokat vuruyor. İkil karşılıklı yumruklaşıyor. Kairi sane iplere gidiyor dönüşte Shayna'dan Running Knee. Bu sefer Shayna iplere gidiyor dönüşte ise Kairi'den Back Elbow Drop. Kairi şimdi Anchor Lock bağlıyor. Shayna tekme atarak kurtuluyor.Kairi, Shayna'yı ringin köşesine götürüyor ve ardı ardına yumrukluyor. Hakem Kairi'yi zor ayırıyor. Şimdi Shayna, Kairi'yi ringin köşesine yolluyor ama arkasını döndüğünde Kairi'den Spear geliyor.Kairi Sane tauntunu yapıyor ardından Elbow Smash ve iplere gidiyor dönüşte ise Neckbreaker.Tuş deniyor ancak tuş denemesi başarısız oluyor. Kairi şimdi Shayna'yı kaldırıyor ve Slam yapıyor. Ardından ringin köşesine çıkmak isterken, Shayna Kairi'yi kolundan yakalıyor ve Arm Lock bağlıyor. Hakem ayırmak zorunda kalıyor. Kairi acı içinde ringin dışında buluyor kendini. İkili tekrar ringin içindeler.Shayna, Kairi'yi omuzlamak isterken, Kairi üstün geliyor ve DDT. Hemen ringin köşesine çıkıyor, ama Shayna ringin dışına kaçıyor. Kairi'yi bu kararından vazgeçirtmiyor ve Shayna'nın üzerine Diving Crossbody yaparak atlıyor. Shayna, Kairi'yi ringin bariyerlerine fırlatıyor. Üzerine giderken Kairi onu kaldırıyor ve orada duran arkadaşlarının üzerine fırlatıyor. Sinirlenen arkadaşlarına da iki üç yumruk geçiriyor.İkili ringin içindeler. Kairi ringin köşesine çıkıyor. Ama arkadaşlarından biri müdahele etmeye yelteniyor, Kairi ona da Elbow Smash vuruyor. Bu sırada hakem olanları görmemezlikten geliyor tabii ki. Shayna fırsatı değerlendiriyor ve Avalanche Kirifuda Clutch bağlıyor.Kairi kurtuluyor ve tuş deniyor. Ama tuş denemesi başarısız oluyor. Ama bu sefer arkadaşlarından biri Kairi'ye tekme vuruyor. Sersemleyen Kairi'yi Shayna affetmiyor ve tekrar Avalanche Kirifuda Clutch bağlıyor. Kairi daha fazla dayanamıyor ve pes ediyor. Shayna maçı kazanıyor ve yeni NXT kadınlar şampiyonu oluyor.

Kazanan: Shayna Baszler


Yeni NXT Kadınlar Şampiyonu Shayna Baszler, MMA Four Horsewomen'dan arkadaşları Marina Shafir ve Jessamyn Duke tarafından arka alana götürülüyor. Kairi Sane ise ringde ben nasıl yenilirim diye şok geçirmeye devam ediyor. Ardından Ember Moon, Ata Johnson (The Rock'ın annesi), Vickie Guerrero ve Maryse gibi isimlerden Evolution şovunun kadınlar güreşi için büyük önem taşıdığını belirten kısa görüntüler izliyoruz. Kadınlar güreşinin bu tarz şovlarla daha üst mertebelere ulaşacağına inanıyorlar.

Bu görüntüleri izledikten sonra birazdan başlayacak olan Becky Lynch vs. Charlotte Flair maçıyla ilgili kısa bir tanıtım videosu izliyoruz. Tanıtım videosu tamamlandıktan sonra ikili ringde Last Woman Standing maçı için sahne alacak ve karşılıklı kozlarını paylaşacaklar.
SmackDown Women's Championship
Last Woman Standing Match

Becky Lynch (c) vs. Charlotte Flair

Şampiyon Becky ve rakibi Charlotte sırayla ringe geliyorlar. Bu akşam taraftarlar Becky'nin arkasında gibi kendisine muhteşem bir destek var. Charlotte'a ise insanlar negatif reaksiyonlarda bulunuyorlar. JoJo her iki ismi de ringde tanıtıyor. Charlotte'ın ismi tanıtılırken insanlar kendisini yuhalıyor. Becky'nin ismi tanıtılıyor ve kendisine "Becky! Becky! Becky!" diye tezahüratlar ve yoğun destek alıyor taraftarlardan. Hakem SmackDown Kadınlar Kemerini havaya kaldırıyor ve teslim edip maçı başlatıyor.

"LETS GO BECKY" sesleriyle başlıyoruz. Becky, Charlotte'ın üzerine koşuyor ama Charlotte eğilerek kurtuluyor ve art arda chop darbeleri vurmaya çalışıyor ama Becky'de eğilerek kurtuluyor sonrasında ikili çarpışıyorlar. Becky kendini işaret ederek "IT'S MY TIME" demeye başlıyor ama Charlotte, Becky'i iterek yere düşürüyor. Ardından babası Ric Flair'ı andıran yürüyüşü yapıyor "Woooo" sesleri eşliğinde ve Becky'e gel gel diyor. Becky, Charlotte'ın üzerine koşuyor ama Charlotte, Becky'i omzuna alıyor derken Becky hemen kurtuluyor ve Charlotte'ı sert bir clothesline darbesiyle yere seriyor. Last Woman Standing kuralları geçerli olduğu için 10'a kadar saymaya başlıyor hakem ama Charlotte 2'de ayağa kalkıyor. Becky şimdi iplerden destek alıyor ve Charlotte'a shoulder block vuruyor ve tekrar iplerden destek alıyor bu seferde leg drop vurup o da Ric Flair'ın yürüyüşünü komik bir şekilde taklit ediyor ve art arda elbow drop darbeleri indiriyor Charlotte'ın göğsüne doğru. Becky tekrar iplere yöneliyor ve big leg drop indiriyor o sırada hakem saymaya başlıyor ama Charlotte 4'de ayağa kalkıyor. Becky şimdi art arda uppercut darbeleri indirerek Charlotte'ı köşeye doğru yolluyor ama Charlotte kendine has hareketiyle köşeye giderken takla açıyor ve kendisini apron bölgesine alıyor ve Becky'e gelişi güzel bir tane indiriyor ardından apron bölgesinde yürüyerek diğer köşeye geçiyor ve üste tırmanıyor ama Becky, Charlotte'ın üzerine koşuyor ve Charlotte'ı tuttuğu gibi üst kısımdan ring zeminine seriyor. Hakem saymaya tekrardan başlıyor ama Charlotte yine 4'de kurtuluyor ve ayağa kalktığı sırada Becky hızlı davranıyor ve Charlotte'ı bu seferde exploder suplex ile yere seriyor. Hakem tekrar saymaya başlıyor fakat Charlotte 3'de ayaklanıyor derken Becky üzerine koşuyor ama Charlotte çekilince köşe minderlerine çarpıyor ve saldırmaya çalışınca da Charlotte'dan dirsek darbesi yiyor ama hemen kendisini toparlayıp Charlotte'a tokat atıp köşeye çıkıyor ve Charlotte'ın üzerine atlıyor ama Charlotte çekilince Becky kendini yerde buluyor ve hemen toparlanıyor ama Charlotte'dan big boot'u yiyor suratına. Hakem bu sefer Becky için sayıyor ama Becky köşe minderlerine tutarak 4'de ayağa kalkmasını başarıyor. Charlotte şimdi Becky'nin üzerine doğru gidiyor ama Becky, Charlotte'ın kafasından tutarak köşe minderlerine vuruyor ve ardından da tuttuğu gibi ringden aşağıya yolluyor. Hakem, ring dışında Charlotte için sayıyor Charlotte 5'de ayağa kalkmasını başarıyor ama o sırada Becky, Charlotte'a kendo stick ile girişmeye başlıyor ve art arda aşırı sert kendo stick darbeleri indiriyor. Michael Cole, bu sırada maçın Last Woman Standing türünde olduğu için bu tür darbelerin yasal olduğunu izleyenlere hatırlatıyor.


Becky, Charlotte'a kendo stick darbeleri indirmeye devam ederken bir anda Charlotte sinirleniyor ve kendo stick'i tutuyor ama Becky, Charlotte'ın karnına sert bir tekme darbesi vurup Charlotte'ı yere düşürüyor. Seyirciler "WE WANT TABLES" tezahüratlarında bulunuyor ama Becky onlara kapayın çenenizi deyip sandalye çıkartıyor ve ringe atıyor. Charlotte'da o sırada ayaklanmış ve ringin altından sandalye çıkartıyor ve o da ringe fırlatıyor. Bunun üzerine Becky, Charlotte'a öfkeli bir biçimde bakarak daha fazla sandalye fırlatmaya başlıyor ve Charlotte'da ona aynı şekilde bakarak o da üçer beşer sandalye fırlatmaya başlıyor. Bu sırada "ECW" tezahüratları patlak veriyor. Charlotte ardından masa çıkartıyor ve ringin dışında kurma hazırlığı yaparken tehlikeyi fark eden Becky, Charlotte'ın üzerine doğru koşuyor ve çelik basamaklara basarak Charlotte'ın suratına yumruğu geçiriyor ve onu yere düşürüyor. Becky, Charlotte'ın saçından tutarak ayağa kaldırıyor ama Charlotte hızlı davranıp Becky'i exploder suplex ile yere seriyor. Hakem, Becky'nin yanına gidiyor ve saymaya başlıyor Becky 6'da kalkmayı başarıyor ve koşarak apronda duran bir sandalyeyi eline alıyor ve doğrudan Charlotte'ın yanına giderek arkası dönük masa ile uğraşan Charlotte'a sandalye darbesini indiriyor. Ardından seri sandalye darbeleri indirdikten sonra Charlotte'ı ringe sokuyor Becky ve hakem Charlotte için saymaya başlıyor 4'e kadar sayıyor ama Becky, Charlotte'ın kafasından tutarak Charlotte'ın sandalyelerin yığılı olduğu yere sertçe fırlatıyor ve Charlotte acı içinde belini tutmaya başlıyor. Hakem Charlotte için sayarken Becky bir yanda sandalyeleri bir araya topluyor. Ardından Becky, Charlotte'ı sandalyelerin üzerine exploder suplex ile atmaya çalışırken Charlotte art arda Becky'nin kafasına dirsek darbeleri indirerek kurtuluyor ve sandalyelerin üzerine doğru Becky'i back suplex ile gömüyor! Hakem yerdeki iki isim içinde saymaya başlıyor. Charlotte 7'de ayaklanıyor ve hemen kendini ringin dışına yuvarlıyor ve bu sırada Becky'de iplerden destek alarak zar zor 8'de kalkıyor ve kendisine gelmeye çalışıyor.


Charlotte ringin dışında yeni bir masa kurma hazırlığı yapıyor. Bu sırada az önce Charlotte'ın Becky'i sandalyelerin üzerine back suplex ile gömdüğü görüntülerinin replay'ini izliyoruz. Charlotte, ringe masa sokuyor ve ringe girmeye çalışıyor ama apron bölgesindeyken Becky iplere basıyor ve tekmeyle Charlotte'ı ringden aşağıya postalıyor yine. Becky ringde masayı kuruyor ve Charlotte sinsice Becky'nin arkasından saldırmak isterken, Becky tehlikeyi seziyor ve Charlotte'ın karnına döner tekmeyi indiriyor ve ardından da Charlotte'ı side slam ile yığılı sandalyelerin üzerine gömüyor! Hakem Charlotte için sayıyor ama Charlotte 8'de ayağa kalkıyor. Becky ona art arda yumruk ve tekme darbeleri indirip masanın üzerine koyuyor ve köşeye çıkıyor ama Charlotte, Becky'i düşürüyor ve yerde tekmelemeye başlıyor. Seyirciler bu olanlardan sonra Charlotte'ı yuhalamaya başlıyorlar. Charlotte, Becky'nin kafasından tutarak yerden kaldırıyor ve masaya koyuyor ve masada yatan Becky'nin kafasına art arda yumruk darbeleri vuruyor ve ringin köşesine çıkarak moonsault yapıyor ve tam isabet ediyor ama masa kırılmıyor! İki kadında acı içinde yerde kıvranırken hakem saymaya başlıyor. Hakem 6'ya geliyor ve Charlotte hemen ayaklanarak kırılmayan masayı yerden kaldırıyor ve zemine tekrar sabitliyor. Sonrasında Becky'i yerden kaldırıyor ve tekrar masanın üzerine koyup wooooo sesleriyle köşeye çıkıyor ve bu sefer de senton flip yaparak Becky'nin üzerine düşüyor ve masa kırılıyor! Hakem iki ismi kontrol ettikten sonra tekrar saymaya başlıyor. İki isimde zar zor yerden 9'da kalkmayı başarıyor ama tekrar yere düşüyorlar. Charlotte kendini ringin dışına alıyor, Becky ise köşede oturuyor. Charlotte'ın yaptığı senton flip replay olarak tekrar gösteriliyor. Bu sırada Charlotte ringin altından merdiven çıkartıyor ve merdiveni ringe sokuyor ardından kendisi de ringe giriyor. Ringde kırılmış masa, etrafa dağılmış sandalyeler ve bir de merdiven bulunuyor. Charlotte, merdiveni ringin ortasında açmaya çalışırken Becky bir anda ayaklanıp Charlotte'a arkadan saldırıyor ve yere düşürüyor. Ardından merdiveni de itekleyerek merdiveni yere düşürüyor. "THIS IS AWESOME" tezahüratlarını dinlerken Becky, Charlotte'ı yerden kaldırıyor ve merdivenin üstüne scoop slam ile gömüyor!


Charlotte acı içinde belini tutmaya başlıyor ve bu sırada hakem Charlotte için sayıyor ama Becky, Charlotte'ı tutarak ayağa kaldırıyor ve tekrar scoop slam ile merdiven gömmek isterken Charlotte, Becky'nin omuzlarından sıyrılıyor ve arkadan ayağına doğru chop block geçirerek Becky'i yere düşürüyor ve sol ayağına seri tekme darbeleriyle çalışmaya başlıyor ve ardından Becky'i yerde sürükleyerek merdivenin yanına kadar getiriyor ve merdiveni düzelterek Becky'nin ayağını merdivenin basamaklarının arasına geçiriyor ve art arda ayağı merdivenlerinin basamaklarının arasına kısılan Becky'e tekme darbeleri indiriyor. Şimdi de Charlotte'dan Figure Eight izliyoruz! Becky'nin ayakları hem merdivenin arasında kısılı kaldı hem de Charlotte'dan Figure Eight acısını tadıyor! Becky pes ediyor ama maçın kurallarında pes etmeye yer yok! Becky bir süre acı çektikten sonra yanındaki sandalyeyi fark ediyor ve ona uzanmaya çalışarak akıllıca bir harekette bulunup sandalyeyi eline alıyor ve Charlotte'ın diz kapağına vurarak Figure Eight'i bozuyor. "LETS GO BECKY" tezahüratlarını dinlerken hakem Becky'nin yanına gidiyor ve onun için saymaya başlıyor. Becky 7'de kendini ringin dışına alıyor ve hakem saymayı kesiyor. Ardından Charlotte'ı kontrol ediyor. Her iki isimde ringin dışında şimdi. Becky, Charlotte'ı tutarak çelik basamaklara çarptırıyor ve Charlotte kendini yerde buluyor. Becky, Charlotte'a "STAY DOWN BITCH" diye bağırıyor. Ardından Charlotte'ın kafasından tutarak kafasını ringin köşe demirlerine çarptırıyor ve hakem Charlotte için saymaya başlıyor. Hakem 7'deyken Charlotte ayaklanıyor ama Becky kemerini alıp seyircilerin arasından gidiyor. Nereye gidiyorsun reis? Becky, topallaya topallaya olay yerinden uzaklaşmaya çalışıyor ama Charlotte, Becky'nin arkasından yetişiyor ve art arda chop darbeleri indiriyor Becky'nin göğsüne göğsüne ve seyirciler buna woooo diye tepki gösteriyor. Şimdi her iki isim karşılıklı birbirlerine chop darbeleri indiriyor. Ringin dışında ortalık resmen karışmış vaziyette. İki isimde birbirine gavura vururmuş gibi chop darbeleri ve yumruk darbeleri vuruyor. Seyirciler Becky! Becky! diye tezahüratlarda bulunmaya başlıyorlar. Charlotte, Becky'e art arda chop darbeleri vurarak onu spikerlerin olduğu yere kadar getiriyor ve şimdi de spiker masasının üzerindekileri yere fırlatıp gelecek bir hareket için hazırlık yapıyor. Charlotte, masanın üzerini temizledikten sonra Becky'i kafasından tutuyor ve diğer spiker masasına çarptırıyor ve ardından ringin altından merdiven çıkartarak spiker masasının yanına kuruyor! Becky bu sırada arkadan Charlotte'a şampiyonluk kemeriyle saldırıyor ve kemerimi benden alamayacaksın, beni anladın mı diyor ve kafasından tutarak spiker masasına çarptırıyor. Becky ardından Charlotte'ı spiker masasının üzerine yatırıyor ve merdivene tırmanıyor. Charlotte ise hâlâ spiker masasında ve BAH GAWD!!! Spiker masası paramparça!

Becky vakit kaybetmeden ayaklanıyor ve yerde yatan Charlotte'a art arda yumruk darbeleri vuruyor ve spikerlerin oturduğu ofis sandalyelerini Charlotte'ın üzerine atıyor ve ardından ringden de birkaç tane sandalye getirip boşlukları kapatıyor. Son olarak masada getiriyor ve onu da Charlotte'ın üstüne atıp hakeme say diye belirtiyor ve kendisi aprona oturarak olanları izliyor. Hakem, Charlotte için saymaya başlıyor fakat Charlotte son anda üzerindekileri devirerek ayağa kalkmasını başarıyor! Becky olanlara inanamıyor ve şaşkın şaşkın bakıyor. Charlotte, resmen Becky'e ateş püskürürcesine ayağa kalkıyor ve Becky'nin üzerine yavaş yavaş sinirli bir biçimde yürüyor. Becky dur gelme dercesine Charlotte'a yalvarıyor ve Charlotte yerde duran kendo stick'i kaptığı gibi aniden Becky'nin üzerine koşuyor ve art arda sert bir şekilde kendo darbelerini Becky'e indiriyor. Kendo sesleri insanların woooo sesleriyle birlikte arenada yankılanıyor. Charlotte, kendo darbelerini kesiyor ve kendo stick'i Becky'nin kafasına fırlatıyor ve ardından da koşarak Spear'ı geçiriyor. Charlotte şimdi Becky'i yerde sürükleyerek dışarıda kurulu olan masanın yanına kadar getiriyor ve masayı düzeltiyor. Charlotte, Becky'nin kafasını masaya vuruyor ve ardından da Becky'i masaya yatırıyor. Charlotte ringin köşesine doğru çıkıyor ama Becky, Charlotte'ı kendi tuzağına düşürüyor ve ayaklanarak Charlotte'ı bacaklarından tuttuğu gibi masanın üzerine powerbomb hareketiyle fırlatıyor ve masada Charlotte'ın beli de kırılıyor! Charlotte acı içerisinde yerde kıvranırken hakem saymaya başlıyor ve 10 oluyor! Charlotte cevap veremiyor ve maç sona eriyor! Maçın kazananı Becky oluyor! NE MAÇTI AMA!

Kazanan ve hâlâ SmackDown Kadınlar Şampiyonu: Becky Lynch!

Maçtan hemen sonra, seyirciler Becky'i tezahüratlara boğuyorlar ve Becky kemeriyle birlikte seviniyor. Spikerler maçtan övgü dolu sözlerle bahsediyorlar. Maçı yöneten hakem Mike Chioda, arka alandan sağlık görevlileri çağırıyor Charlotte'ın durumunu kontrol etmeleri için. Becky ise o sırada kemerini havaya kaldırarak arka alana gururla yavaş yavaş gidiyor. Bu sırada maçta yaşanan extreme anlara dair replay görüntüleri izliyoruz. Kendo stick darbeleri, Becky'nin spiker masasında yatan Charlotte'a merdivenin tepesinden leg drop yaparak atlayışı ve masayı kırışı ve maçta Becky'e galibiyeti getiren son powerbomb hareketi, Charlotte'ın beliyle masanın kırılışı gibi. Replay görüntülerini izledikten sonra Becky giriş kısmında "I AM THE MAN" diye bağırmaya ve gururla kemerini kaldırmaya devam ediyor ve Charlotte ise oldukça üzgün bir durumda, gözleri yaşlı bir şekilde dizlerinin üzerine çökmüş öylece duruyor.

Ardından Cuma günü Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da gerçekleşecek olan WWE Crown Jewel ile ilgili tanıtım videosu izliyoruz. Seyirciler fena halde tanıtım videosunu yuhalıyorlar ama WWE büyük adamlık göstererek seyircilerin sesini uzaktan kısıyor.

Sonrasında da gecenin main event mücadelesine doğru yavaş yavaş yol alıyor ve Ronda Rousey vs. Nikki Bella maçıyla ilgili kısa bir tanıtım videosu izliyoruz. Tanıtım videosunu izledikten sonra kameralar tekrar ringe bağlanacak ve ikili arasındaki gecenin son karşılaşması başlamış olacak.
WWE RAW Women's Title Match!
Ronda Rousey (c) vs. Nikki Bella (w/Brie Bella)

Ronda'dan Judo Toss! Maç hızlı başladı. Nikki ayağa kalkıyor ve bir tane daha Judo Toss! Ronda Armbar yapacaktı ama yapmıyor ve Nikki'nin ayağa kalkmasını istiyor. Resmen dalga geçiyor Ronda. Nikki birden saldırıyor ama Ronda Headlock bağlıyor. Ardından bırakıyor. Nikki'ye bir kez daha Judo Toss! Nikki ring dışına çıkıyor. Ronda'da çıkıyor ama Brie dikkatini dağıtıyor. Nikki köşeye fırlatıyor onu. Nikki ringe girip dışarıda ki Ronda'nın saçını çekiyor hakem ayırırken Brie'de köşeye fırlatıyor Ronda'yı. Nikki içeri sokuyor Ronda'yı. Tuş denemesi 1! attı Ronda. Nikki headlock bağlıyor. Ardından ring dışına atıyor. Bariyerlere fırlatıyor hemen ardından. Ronda'nın kafasını tutuyor ve apron'a vuruyor. Ring içine sokuyor tuş denemesi 1! attı Ronda. Nikki headlock bağlıyor ama Ronda kurtuluyor. Nikki ayağından yakalıyor Ronda'yı. Ronda onu itiyor ama Brie ona bir yumruk atıyor. Nikki köşede saldırıyor Ronda'ya. Tuş denemesi 1!2! attı Ronda. Nikki lock bağlıyor. Çok zorlanıyor Ronda ama kurtulmasını biliyor. Ronda Nikki'ye doğru koşuyor Nikki'den Back Elbow! Nikki'den Springboard Shin Kick! Tuş denemesi 1!2! attı Ronda. Nikki köşeye oturtuyor Ronda'yı. Superplex denemesi ama Ronda yumrukluyor ve Nikki düşüyor. Ronda'dan Diving Crossbody denemesi ama boşa atlıyor Nikki kaçıyor. Nikki'den Baseball Slide denemesi ama Ronda kaçıyor. Nikki ringe giriyor ve Ronda'ya tekme atıyor ama Ronda ayağından yakalıyor yere düşürüyor ve üstünden sekip Samoan Drop pozisyonuna getiriyor. Brie Nikki'nin kolundan yakalıyor. Ronda Brie'yi de yakalıyor Aman Tanrım! Double Samoan Drop! Nikki ayaklanıyor ama Ronda'dan bir tekme ve köşeye yapışıyor. Ronda'dan Punching Combo! Ronda üstünden sektiriyor Nikki'yi ve ard arda yumrukluyor. Hemen ardından bir Judo Toss! Ve bir kez daha. Nikki'yi kaldırıyor ve Back Suplex! Nikki ring dışına çıkıyor ve kaçmayı deniyor ama Ronda yakalıyor. Ringe sokuyor Brie'den bir yumruk. Brie bir daha vuracakken Ronda tutuyor ve spiker masasına fırlatıyor. Ronda ringe giriyor. Nikki'den Alabama Slam! Tuş denemesi 1!2! attı Ronda. Ronda ayaklanıp Nikki'nin üstüne koşuyor ama köşeye yapışıyor. Nikki'den Rack Attack! Tuş denemesi 1!2! attı Ronda. Nikki köşeye çıkıyor ama Ronda'dan bir yumruk. Ronda üstünden sektiriyor ve Armbar! Nikki pes etti.

Kazanan ve hâlâ RAW Kadınlar Şampiyonu: Ronda Rousey!

Ronda Rousey kazanıyor ve kemerini koruyor. Nikki Bella acı içinde ringin dışına çıkıyor. Ronda Rousey'in elini kaldırıyor hakem. Ronda Rousey şimdi köşeye çıkıyor ve kemerini havaya kaldırıyor. Ringin dışına çıkıyor ve bir adamla öpüşüyor. Sevgilisi veya kocasıdır herhalde, tanımıyorum geç. Maçın tekrar görüntülerini izliyoruz. Ronda Rousey seyirciler tokalaşıyorlar. Suratı aynı Lesnar gibi kıpkırmızı oldu. Bu UFC tayfa neden böyle kızarıyor? Bu sırada tüm kadınlar stage'de toplanmışlar. Poz veriyorlar. Muazzam bir görüntü var. Toni Storm'u arıyor gözlerim. Fakat göremedim, bir dakika! Gördük kainatın en iyi güreşçisi Toni Storm orada. Neyse konumuz bu değil. Şovumuz kadınların girişteki neşe dolu sesleri ile son buluyor.

imza


Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Bobby Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-Tommaso Ciampa
-----------------------------------------------------------------


Rakip Bile Değiliz
"Adı geçenlerin pek çoğuyla rakip bile değiliz. Aynı şeyleri hiç yaşamadık, aynı yoldan yürümedik, aynı yollardan geçmedik. Benzer başarılarımız da yok. Üstüne üstelik, rütbemiz de farklı. İnancımızı daha çok artıranlara tekrardan geçmiş olsun. Şu an içinde bulundukları durum zaten çok acı. Ben daha fazla konuşarak acıyı daha fazla artırmak istemiyorum."
Feud İncelemeleri:RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-01-2019, 21:35   #2
Kane’s Legacy
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Nereden: İzmir
Mesajlar: 5.124
Konular: 66
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 32315
Rep Derecesi: Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Devil Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 32315
Mesajlar: 5.124

Standart

Eline sağlık Fatih. Çok emek verilen bir yazı olmuş. Repini verdim.
imza
Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-01-2019, 21:59   #3
YUKO
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Nereden: Glasgow
Mesajlar: 16.626
Konular: 3435
Favori Güreşçisi: Baron Corbin
Rep Puanı: 785198
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 785198
Mesajlar: 16.626

Standart

Ellerimize sağlık çok iyi bir şovdu. Herkesin emeğine sağlık verdim repini.
imza


Chosen & The Purplemaker & ReQuem
ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-01-2019, 22:04   #4
Beast Slayer
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2018
Nereden: Helheim
Mesajlar: 8.338
Konular: 510
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 121541
Rep Derecesi: Maestro isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Maestro Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 121541
Mesajlar: 8.338

Standart

Kadınların son zamanlarda gördüğüm en iyi işleriydi cidden sağlam PPV idi güzel de incelenmiş ellerinize sağlık.
imza
8.pngRPG: Sami Zayn
Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.