GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 05-01-2019, 21:54   #1
Kayıtlı Kullanıcı
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: İzmir
Mesajlar: 46.156
Konular: 2346
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 262430
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 262430
Mesajlar: 46.156

Standart 24 Aralık 2018 RAW | Şov İncelemesi -

Hazırlayanlar : The Purplemaker, Reckless Behaviour, ReQuem, Aschentef, The Bulldogy YUKO

RAW 24/12/2018 |Şov İncelemesiŞirket
: World Wrestling Entertainment
Tarih:24 Aralık 2018
Yer: Sacramento, California, Golden 1 Center

Raw Theme Song

NoMatch Card Maç Tipi Zaman
1Elias vs. Bobby Lashley 34th Street Fight Match 
2 Bobby Roode & Chad Gable vs The RevivalWWE RAW Tag Team Championship Match 
3 Finn Balor vs Dolph Ziggler vs Drew McInytreTriple Threat Match 
4 Bayley, Sasha Banks & Ember Moon vs Alicia Fox, Dana Brooke, Mickie JamesTag Team Match 
5 Ronda Rousey vs NatalyaWWE RAW Womens Championship Match 
6 Heath Slater vs Jinder Mahal Single Match 
7 Seth Rollins vs Baron Corbin Single Match 


RAW 24/12/2018|İncelemesi

Pyrolar eşliğinde şov başlıyor.Elias açılışı yapıyor. Gitari ile bize yılbaşı şarkısını çalıyor. Ardından gecenin ilk maçına geçiyoruz.

Miracle On 34th Street Fight Match


Bobby Lashley vs Elias

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Lashley üstün başlıyor maça. Yumruk darbeleri ve Neckbreaker vuruyor. Ardından yumruklamaya devam ediyor. Elias bir reverse toparlanmak istese de Lashley izin vermiyor ve dışarı düşüyor. Lashley eline tabak alıp Elias'ın üstüne yürüyor ama Elias ona çam ağacıyla saldırıyor. Choplamaya başlıyor şimdi. Clothesline geliyor! Eline kendo stick alıyor ama Lio Rush elinden çekiyor. Lashley de üzerine koşuyor fakat Elias çekiliyor Lashley'de kafasını merdivenlere vuruyor.

REKLAMLAR

Geri geldik ringdeyiz Elias Lashley'i dövüyor. Şimdi Elias iplere atıyor Laslhey'i ama Lashley'den Reverse STO geliyor. Lio Rush 3. iplere çıkıp Frog Splash deniyor fakat Elias karşılıyor. Şimdi Elias'dan bir reverse roll up tuş denemesi ama başarısız. Lashley STO slam vuruyor. Ardından Elias'ı dövmeye başlıyor. Dışarı atıyor Elias'ı tekrardan. Orada da pataklmaya devam ediyor. Ardından hediye kutularına düşecek şekilde Power Slam yapıyor. Ringe tekrardan atıyor. Aga seyirci ölü ya. Bir süre pataklamaya devam ediyor. Elias'den bir ayaklanma gelse de Belly To Belly Suplex ile engel alıyor. Lio Lashley'e hediye kutusu veriyor. Lashley içindekileri döküyor. Lego oyuncakları! Lashley şimdi Elias'ı 3. iplere çıkartıyor. Kendisi de çıkıyor. Yumrukluyor orada bir süre Elias'ı. Ardından Lego'ların üstüne hareket yapmak istese de Elias engel oluyor. Lashley Lego'ların üstüne düşüyor! Ahhhh çok acı veriyordur lan. Elias aşağıda bir şeyler arıyor. Lashley biraz toparlanıp Elias'ı saçlarından tutuyor ama yangın tüpüyle sıkıyor Elias! Şimdi ringe giriyor. Sıkmaya devam ediyor ringde de. Lashley'i geri geri iplere itiyor. Apron'da ki Lio masanın üzerine düşüyor. Şimdi bir Jumping Knee! Elias Lashley'i köşeye atıyor. Orada pataklıyor. Ardından ringin dışına çıkıyor. Kutuların içinden Bowling topu alıyor. Lashley daş.. bacaklarını açmış bekliyor adeta. Bowling topu tam isabet gidiyor. Ardından ring dışından bir de keman alıyor. Sırtına gömüyor Lashley'in. Tuş denemesi 1..2..3!

Kazanan:Elias


Elias baba kazanıyor. Galibiyetini kutlarken replay'ler araya giriyor. Geldiğimde Elias Lio'ya bakıyor ardından parmakla gösteriyor. Ağzına bir şeyler sıkıştırıyor Elias'ın. Şimdi yüzüne de ??? fırlatıyor. Ardından ringden ağır adımlarla ayrılıyor.

Geçen hafta RAW şovundan görüntüler izliyoruz ardından gecenin ikinci maçına geçiyoruz.

Bobby Roode & Chad Gable vs. The Revival - Raw Tag Team Championship Match

Roode ve Dash başlıyor maça. Scott Roode'u arkadan çekiyor Roode engelliyor ama Dash'den Roll-Up 1! attı Roode. Roode yakalıyor Dash'i ama Dash bir anda kolundan tutuyor onu ve tag veriyor. Dawson'dan bir tekme hemen ardından Roode'dan bir tekme ve köşeye sıkıştırıp bir Chop! Gable'a tag veriyor. Köşeye yolluyorlar Dawson'ı Gable Roode'u Dawson'a yolluyor. Gable Roode'un üzerinden atlıyor ve Monkey Flip! Tuş denemesi 1! attı Dawson. Ardından kolundan tutup lock bağlıyor. Dawson zorlanıyor ama kurtulmasını biliyor. Köşeye sıkıştırıyor ve bir chop! Diğer köşeye yolluyor Gable diğer köşeden tutunup kaçıyor ama Dawson'dan Shoulder Block! Dawson iplerden sekip geliyor Gable altından geçiyor ve Arm Drag! Hemen ardından Gable'dan Headscissors Takedown! Dash ringe giriyor Gable bir yumruk denemesi ama Gable eğiliyor ve Roode'dan bir yumruk. Gable'dan Arm Drag! Roode ringe giriyor ama hakem onu uyarırken Revival'dan iplerin üzerine Shatter Machine! Tuş denemesi 1!2! attı Gable. Reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan dönüyoruz Dash Gable'a Headlock bağlamış. Dash onu iplere yolluyor ama Gable üstünden kaçıyor Dash Dawson'a tag veriyor. Gable görmüyor. Dawson ringe girip dışarıya atmayı deniyor ama Gable Apron'da kalıyor. Dawson ard arda yumruklar atıyor. Hakem onu ayırırken Dash geliyor ve Clothesline! Ring içine giriyor Gable. Dawson kaldırıyor Gable'i ve Northern Lights Suplex! Tuş denemesi 1!2! attı Gable. Dawson Dash'e tag veriyor. Assisted Leg Drop! Tuş denemesi 1!2! attı Gable. Köşeye sıkıştırıyor Gable'i. Köşeye çıkıyor ama Gable kolundan yakalıyor ve lock bağlıyor. Dash ring dışına düşüyor. Dawson Dash'i içeriye sokuyor. Ve tag alıyor. Gable'ı yakalıyor ringin içinde. Gable'dan Back Suplex! Dawson ve Gable tag veriyor. Roode Dash'e Clothesline hemen ardından bir tane daha ve iplere yolluyor Back Body Drop! Ardından Dawson'a saldırıyor. Dash'e de bir Exploder Suplex! Dawson'a da Spining Uranage Slam! Dash'i de ayağından tutup Dawson'ın üzerine düşürüyor. Dash'e köşede saldırıyor ve Dawson'ı da ringin dışına düşürüyor. Dash'e bir Spinebuster! Tuş denemesi 1!2! attı Dash. Roode Gable'a tag veriyor. Gable köşeye çıkıyor. Roode'da Neckbreaker yapacakken Dash onu tutuyor ve köşeye fırlatıyor. Gable'da boşa atlıyor. Rolling German Suplex Gable'dan. Tuş denemesi 1!2! Dawson kurtarıyor maçı. Dash Dawson'a tag veriyor. Dawson köşeye fırlatıyor Gable'ı ama Gable'dan Roll-Up 1!2! attı Dawson. Bu sefer Dawson'dan Roll-Up 1!2! attı Gable. Gable'dan bu sefer 1!2! kurtuldu Dawson ve Dash'e tag verdi. German Suplex + Uppercut Tuş denemesi 1!2! Roode kurtardı maçı. Dawson ring dışına atıyor Roode'u. Dawson Gable'ı Suplex pozisyonuna getiriyor ama Roode'dan Dash'e Spear! Gable'dan da Roll-Up 1!2!3!

Kazanan ve hala RAW Tag Team Şampiyonları Bobby Roode & Chad Gable
Drew McInytre ringe geliyor ve mikrofon alıp konuşmasına başlıyor.

Drew McInytre : Dağ aslanı doğada iki geyiği gördüğü zaman endişelenir oh hayır tabii ki endileşenmez gülümser çünkü onun için fazladan yemek demektir. Finn & Dolhp bana karşı güçlerini birleştirecek ama o çocukların bir sınırı var. İskoç Psikopatı'nın ise bir sınırı yok. Finn & Dolph'u yendiğimde Royal Rumble'ı kazanacak ve Wrestlemania ana şovunda kaderimi kehanetimi yerine getireceğim.


Triple Threat Match
Finn Balor vs Dolph Ziggler vs Drew McIntyre
Zil çalıyor ve maç başlıyor. Drew maça üstün başlıyor. İki güreşçiyi de dövüyor. Ardından Balor & Ziggler organize bir şekilde Drew'i pataklıyor. Double Clothesline ile dışarı atıyor. Şimdi Ziggler'dan tuş denemesi ama başarısız. Ziggler yumrukluyor Balor'u. Balor bir reaksiyon verse de Ziggler'dan Dropkick geliyor. Ardından Ziggler Balor'u iplere atıyor ve reverse'ler geliyor. Balor Dropkick vuruyor şimdi de. Ziggler'ı dışarı atıyor. İplere koşuyor ama Drew ayağından çekip barikatlara atıyor. Üzerine koşan Ziggler'ı da püskürtüyor.

REKLAMLAR

Geri geldik ringdeyiz, Drew Balor'a lock bağlamış durumda. Balor tam kurtulacak iken Drew Apron'da ki Ziggler'ın üzerine fırlatıyor. Şimdi Ziggler'a Delayed Vertical Suplex vuruyor. Tuş denemesi ama başarısız. Ziggler'ı dövmeye devam ediyor. Ziggler bir reaksyon gösterse de Ziggler'ı dışarı atıyor Drew. Şimdi Balor'dan Apron Sunset Flip Powerbomb ve tuş denemesi ama başarısız. Drew'den bir Running Back Elbow ve tuş denemesi ama başarısız. Drew Balor'a bir şeyler söylüyor ve tekmelemeye başlıyor Balor'u. Balor'u köşeye fırlatırken ringe Ziggler geliyor. Ziggler Drew'ı yıpratmak için yumruklar vursa da Drew'dan Glasgow Kiss geliyor! Ziggler dışarı düşüyor. Şimdi Balor'u Powerbomb pozisyonuna alıyor ama Balor kurtulmayı başarıyor. Şimdi Back Body Drop ve Foot Double Stomp! Şimdi bir de Reverse Shotgun Dropkick! 3. iplere çıkıyor Coup De Grace denemesi ama Drew çekiliyor. Ziggler hemen ringe girip Zig Zag gömüyor! Tuş denemesi ama başarısız. Şimdi bir Superkick denemesi ama başarısız. Şimdi Fame Asser geliyor. Agacım 0 reaksiyon 0 tepki kim la bu seyirci. Şimdi Drew ringe girip Ziggler'ı yakalıyor. Ardından Balor'un üstüne doğru Inverted Alama Slam vuruyor. Tuş denemesi ama başarısız. Drew köşede Clay More'a hazırlanıyor. Balor kalktığında Claymore vurmak istiyor ama Balor'dan Slingblade geliyor. Drew hemen üstüne koşuyor ama Balor püskürtüyor. Şimdi 3. iplere çıkıyor Coup De Grace deneyecek iken Dolph ringe girip DDT deniyor ama Drew'dan reverse gelse de Ziggler'dan Superkick! Tuş denemesi ama Balor Coup De Grace vuruyor. Drew'ı dışarı atıyor. Ziggler'a Shotgun Dropkick! 3. iplere çıkıyor ve Coup De Grace! Tuş denemesi 1..2..3!


Kazanan:Finn Balor

Balor denen vasat kazanıyor. Galibiyetini kutlarken araya replay'ler giriyor. Geri geldiğimizde Balor stage'de Drew'a bakıyor. Drew şimdi sinirli sinirli ringe geri dönüyor. Ziggler'ın yüzünü tutup bir şeyler bağırıyor. Ardından tokat vuruyor. Hakem Drew'a bir şey söylerken Ziggler Zig Zag vuruyor. Ziggler'da ringden ayrılırken maç burada sona eriyor.

Tribute Troops'dan görüntüler izliyoruz. Ardından McMahon Noel Baba kılığında karşımızda. John Cena'nın tekrar RAW & Smackdown şovlarına geri döneceğini ve WWE Kadınlar Takım Şampiyonuk Kemerlerinin de geleceğini bizlere söylüyor. Ayrıca da gelecek hafta RAW'da Dolph Ziggler ile Drew McInytre arasında Kafes maçı olacağını söylüyor ve sırada ki maçımıza geçiyoruz.


Sasha Banks, Bayley & Ember Moon vs. Mickie James, Alicia Fox & Dana Brooke

Moon ve James başlıyor maça. Moon'dan bir Roll-Up 1! attı James. James kolundan yakalıyor Moon'u ama Moon kurtuluyor ve avantajı ele alıyor. Bir tekme indiriyor ve Enzuigiri denemesi ama James eğiliyor ve iplerden sekip bir tekme indiriyor. Tuş denemesi 1! attı Moon. Moon James'i ayağı ile yakalıyor ve fırlatıyor. Moon Dana'ya saldırırken Fox tag alıyor ringe tam girecekken Moon'dan Superkick! Moon iplerden sekip geliyor James'e Suicide Dive! James'i ringe sokuyor ama Fox'tan Apron'da Big Boot! Reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan geri döndüğümüzde Dana Moon'a headlock bağlamış. Dana kafasından tutup yere vuruyor. Dana köşeye sıkıştırıyor ve James'e tag veriyor. James'den bir tekme ve kafasını alıp yere vuruyor. Tuş denemesi 1!2! attı Moon. Bir daha deniyor 1! attı Moon. Ve bir kez daha 1!2! attı Moon. Bir tekme daha indiriyor. Ardından Fox'a tag veriyor. Fox'ta Dana'ya tag veriyor. Dana'dan Moon'a No Hands Cartwheel Splash! Tuş denemesi 1!2! attı Moon. Dana headlock bağlıyor ama Moon kurtuluyor ve tam tag verecekken Dana Sasha'ya saldırıyor. Moon'u köşeye fırlatıyor. Handspring Back Elbow denemesi ama Moon kaçıyor ve Bayley'e tag veriyor. Bayley'den bir tekme ve Back Suplex! Ardından Fox ve James'e saldırıyor. Dana'ya da Corner Shoulder Tackle Hemen ardından Back Elbow vuracakken Dana'dan Clothesline! Dana James'e tag veriyor. James köşeye geçiyor Bayley'nin üzerine doğru koşuyor ama James'i kaldırıp köşeye çarptırıyor ve Sasha tag alıyor. Bir Knee Strike Bayley'den. Bayley ardından Dana'ya saldırıyor. Sasha köşeye çıkıyor ve James'e Diving Meteora! Tuş denemesi 1! Fox kurtardı maçı. Moon köşede ve Fox'a Eclipse! James'den bir tekme Sasha'ya Bayley tag alıyor. Sasha'dan James'e Backstabber hemen ardından Bayley'den Bayley To Belly! Tuş denemesi 1!2!3!

Kazanan: Sasha Banks, Bayley & Ember MoonThe Riot Squad ringe geliyor maçtan sonra ve Sasha, Bayley & Ember Moon'a saldırıyorlar.
Paul Heyman ringe geliyor mikrofon alıyor ve konuşmasına başlıyor.


Paul Heyman :Bayanlar ve baylar ve Kaliforniya'da yaşayan insanlar. Benim adım Paul Heyman, ve ben saltanatını devam ettiren, savunan, tartışmasız Evrensel Ağırsiklet Şampiyonu Brock Lesnar'ın avukatıyım. Bildiğiniz gibi, Royal Rumble'da müvekkilim, Brock Lesnar'a "Monster Among Men" Braun Strowman tarafından meydan okunuldu. Şimdi, Braun Strowman'ın WWE'deki kişisel dosyasına erişimim vardı, Anladığım şey, Braun Strowman henüz küçük bir canavarken, sadece 7-8 yaşında, 6'2'' boylarında, 340-350 pound kilolarında, Canavar ailesinin Noel ağacı tarafından, eğer dua ederse Noel Baba'nın ona kopya bir kemer getireceği söylenmiş. Ve şimdi, Ve şimdi büyümüş canavar, kopya kemeri istemiyor, müvekkilim Brock Lesnar pahasına gerçek bir anlaşma istiyor. Noel gecesinde düşüncemi hemen söylememe izin verin, Braun Strowman, Noel Baba'nın sana Brock Lesnar pahasına gerçek kemeri getirmesinin yolu yok. Kırmızı Burunlu Ren Geyiği Rudolph'un, Brock Lesnar pahasına, Evrensel Kemeri için yol bulmasına imkan yok. Braun Strowman'ın Noel Baba'dan alacağı tek şey, büyük bir çağrı, ve Royal Rumble'da müvekkilim. Mutlu Noeller- Sadece avuaktum, sadece Brock Lesnar'ın avukatıyım.


Braun Strowman ringe geliyor ve burun ve geyik kulakları çıkarıp Paul Heyman'ın suratına yapıştırıyor.


Braun Strowman : Buna göz atar mısınız? eğer minik yaşlı Paul Heyman kırmızı burunlu bir avukat olsaydı, nasıl olurdu? Müvekkiline götürmen için bir mesajım var. Royal Rumble'da, iyileşmiş olacağım, ve Brock Lesnar bu elleri üzerinde bulacak!

Arka alandayız. Natalya bu gece ki maçı için bir şey beklemediğini ama Ronda'dan en iyisini beklediğini, Ronda'nın da kendisinden keza en iyisini beklediğini söylüyor ayrıca da Rousey'ı benden daha iyi kimse tanıyamaz diyor. 2018, Nattie'nin hayatının en zorlu yıllarından biriydi ancak şimdi, odaklanmış ve hazırım ünvanı evime getirmek kendim ve ailem için güzel bir hediye olurdu diyor.Ronda Rousey vs. Natalya - Raw Women's Championship Match

Natalya headlock bağlıyor. Ronda tam kurtulacakken bir kez daha bağlıyor. Kurtuluyor Ronda. Natalya kolundan yakalıyor. Lock bağlıyor ama Ronda avantajı ele alıyor. Natalya kurtuluyor ve headlock bağlıyor. Ronda iplere yolluyor ve Shoulder Block! Tuş denemesi 1!2! attı Natalya. Ronda yerde kolundan tutup lock bağlıyor. Üstünden atlıyor ve Armbar denemesi ama Natalya kolunu saklıyor. Avantajı ele Natalya alıyor. Ama Rousey'den Judo Toss! Tuş denemesi 1!2! attı Natalya. Natalya ayağından yakalıyor ve lock bağlıyor. Ronda kurtuluyor ve tuş denemesi 1!2! attı Natalya. Natalya ayağından yakalıyor ve lock bağlarken tuş denemesi 1!2! attı Ronda. Ronda lock bağlıyor ama Natalya'dan Suplex! Hemen ardından Sharpshooter denemesi ama Ronda bir tekme atıyor Natalya ring dışına düşüyor. Reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan geri dönüyoruz Natalya Ronda'yı köşeye fırlatıyor. Natalya'dan roll-up 1!2! attı Ronda. Natalya bir tekme indiriyor ve Suplex! Tuş denemesi 1!2! attı Ronda. Natalya headlock bağlıyor ama Ronda kurtuluyor. Natalya'dan Clothesline! Tuş denemesi 1!2! attı Ronda. Natalya lock bağlıyor ama Ronda kurtuluyor. Natalya'dan Dropkick! Tuş denemesi 1!2! attı Ronda. Natalya'dan bir Suplex daha. Tuş denemesi 1!2! attı Ronda. Natalya köşede ki Ronda'ya koşuyor ama Ronda kaçıyor ve Clothesline. Köşeye sıkıştırıyor Natalya'yı ve Punching Combo! Ardından Judo Toss! Ve Running Knee Strike! Tuş denemesi 1!2! attı Natalya. Bir kez daha deniyor Ronda ama yakalıyor Natalya ve roll-up 1!2! attı Ronda. Natalya'dan Nattie By Nature! Tuş denemesi 1!2! attı Ronda. Natalya'dan Sharshooter denemesi ama Ronda kurtuluyor ve Samoan Drop! Armbar denemesi ama Natalya kurtuluyor ve Sharpshooter! Ronda çok zorlanıyor ama kurtuluyor ve Armbar bağlıyor. Natalya pes ediyor.

Kazanan ve hala Raw Kadınlar Şampiyonu Ronda Rousey


Dean Ambrose ekranlarda.


Dean Ambrose : Bu yıl istediğin şeyi alamayacaksın. Hayır, benim gibi değilsin. İşte bakın ben hayatımda ilk defa hak ettiğim noel hediyesini aldım. Kıtalararası Şampiyonluğu. Bu gece Baron Corbin'e kaybedersen sahip olacağın rezil noeli düşünebiliyor musun? Dostum.. "Deck The Halls" bebeğim! Senin hak ettiğin şey o.Singles Match

Heath Slater vs. Jinder Mahal (w/Samir Singh & Sunil Singh)

Heath Slater ringde. Şimdi ise Jinder Mahal geliyor. Bütün asaletiyle girişte görünüyor. Singh Brothers tam kadro burada. Sen eskiye dön biz deliye Mahal baba. Zilimiz çalıyor ve maç başlıyor. Lock up ile başlıyorlar. Jinder Mahal hızlı bir şekilde almak istiyor üstünlüğü. Seri yumruklar yapıştırıyor. Kaldırıyor ve bir Suplex. Tuş denemesi fakat başarısız. Jinder Mahal sert bir diz darbesi vuruyor ardından ise kilit bağlıyor. Slater yavaş yavaş ayaklanmaya çalışıyor. Mahal şimdi headlock'a alıyor. Bu sırada neler oluyor? Seyircilerin arasında noel baba var. xd Noel baba kostümlü birisi hediyeler dağıtıyor. Bu Jinder Mahal'ın dikkatini çekiyor. Mahal bağırıyor Slater'ı bırakıp sinirli bir şekilde. Mahal seyircilerin arasında adama bakarken Slater aniden kalkıyor ve şimdi Houston Side Kick! Bir tuş denemesi fakat Singh kardeşler dalıyor ringe ve bozuyor tuşu. Slater'ı tekmelemeye başlıyorlar. Hakem bitirdi maçı.

Kazanan: DQ İle Heath Slater

Mahal ve tayfası Slater'ı hırpalamaya devam ediyor derken Noel baba kostümlü eleman dalıyor ringe. Jinder Mahal Shanti çekiyor. Bu sırada Noel baba saldırıyor üçlüye. Köşeye geçiyor ve Spear! Rhyno burada! Rhyno ve Heath Slater sarılıyorlar. Jinder Mahal ve tayfası ringin dışındalar. Adeta yıkıma uğradılar.


Arka alandayız. Caruso & Seth Rollins bizlerle.


Charly Caruso: Seth, Baron Corbin'le teke teke çıkmak üzeresin, Dean Ambrose'un uğraşmış olduğu tehdit karşısında nasıl odaklanmış bir durumdasın?

Seth Rollins : Charles, hayat dediğin ileriye dönüktür, ve ben odaklanmak zorundayım. Bu gece Baron Corbin'in hakkından son olarak gelmeye odaklanmış durumdayım ve sana da tüm dünyaya da bunun için mutlu noeller dilerim. Ve Dean Ambrose için ise benden istediği her şeyi almak için çabalayabilir, ama benim saygınlığımı ve kalbimi alamaz!Seth Rollins vs Baron Corbin

Zil çalıyor ve Seth maça hızlı başlıyor, Slingblade. Ardından seri yumruk darbeleri, hakem araya girip ikiliyi ayırıyor. Baron Corbin'den diz darbesi, Seth'i iplere yolluyor dönüşte ise Seth'den bir tekme. Clothisline ile Baron Corbin'i ringin dışına yolluyor. İplere gidiyor dönüşte ise Suicide Dive! Baron Corbin'i yumruklamaya devam ediyor. Baron Corbin, Seth Rollins'in sırtına ringin kenarına çarptırıyor. İkili tekrardan ringin içinde, Seth'den bir tekme iplere gidiyor ama Baron Corbin ringin dışına kaçıyor. Seth tekrar iplere gidiyor dönüşte yine Suicide Dive! Baron Corbin'i ringin bariyerlerine fırlatıyor. Tekrar ringin içindeler. Seth'den ardı ardına yumruk darbeleri. Hakem yine araya girip ayırıyor ikiliyi. Seth ringin köşesine çıkıyor, Baron Corbin'den yumruk darbesi. Seth ringin dışına düşüyor ardından reklamlara gidiyoruz. Döndüğümüzde ise; Seth yumruk darbeleri atarak kurtulmaya çalışıyor ama Corbin'den diz darbesi. Seth Rollins'i ringin köşesine yolluyor, ardından Baron Corbin'den Baseball Slide Lariat! Tuş denemesi ancak Seth kurtuluyor. Baron Corbin'den yumruk darbeleri, ardından dirsek darbeleri geliyor. Seth acı içinde kıvranırken, Baron Corbin Nerve Hold bağlıyor. Seth, yumruk darbeleri atarak kurtuluyor, Baron Corbin'den tekrar Baseball Slide Lariat denemesi ancak bu sefer başarısız oluyor. Seth ringin köşesine çıkıyor ve Blockbuster! Seth'den tekrar yumruk darbeleri iplere gidiyor dönüşte ise Slingblade. Baron Corbin'den DDT denemesi ancak Seth diz darbesi ile karşılık veriyor. Seth iplere gidiyor, bu sefer ise Falcon Arrow! Hemen tuş deniyor, Baron Corbin kurtuluyor. Seth'den Superkick ama Baron Corbin Deep Six ile karşılık veriyor. Tuş deniyor ama tuş denemesi başarısız oluyor. İkili ringin köşesindeler, karşılıklı yumruklaşmalar. Seth aprondan, Baron Corbin'in üzerine atlıyor ancak Baron Corbin onu yakalıyor ve Chokebreaker / Moon Blood. Tuş deniyor, Seth kurtulmayı başarıyor. Baron Corbin'den Deep Six denemesi ancak Seth hareketi tersine çevirerek Roll-up pinfall tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor. Seth Rollins'den Superkick ardından Burn It Down Stomp! Tuş deniyor, tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : Seth Rollins


imza

Eğer bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.

Konu Reckless Behaviour tarafından (05-01-2019 Saat 21:59 ) değiştirilmiştir.
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.