GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 06-01-2019, 21:17   #1
(ᴗ˳ᴗ)
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1932
Favori Güreşçisi: Sheamus
Rep Puanı: 187079
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 25 Aralık 2018 Smackdown Live | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar : Reckless Behaviour, Aschentef, StephenTrueway, The Rising Generation, Look! A Wizard

SMACKDOWN 25/12/2018 |Şov İncelemesi

Şirket: World Wrestling Entertainment
Tarih: 25 Aralık 2018
Yer: Save Mart Center, Fresno, California.

Smackdown Theme Song

NoMatch Card Maç Tipi Zaman
1Andre Cien Almas vs Mustafa AliSingle Match 
2SAnitY & The Bar vs The Club vs The Usos Tag Team Match 
3Samoa Joe vs Jeff Hardy Single Match 
4Rusev vs Shinsuke Nakamura USC Championship Match 

SMACKDOWN 25/12/2018|İncelemesi

Then... Now... Forever...

Şovu Carmella & R-truth açıyor. Noel Baba kılığında ringe geliyorlar. Ardından bir kaç bir şeyler söylemeye fırsat bulamadan Daniel Bryan elinde mikrofon ile çıka geliyor.

Daniel Bryan:
WWE Şampiyonunuz olarak, yılbaşını ailemle geçirmek yerine bu arenaya gelmek zorunda kaldım. Ama kabul edemeyeceğim bir şey varsa, bu da şu sahtekar noel baba. Size öyle gelmeyebilir ama bu gerçek noel baba değil. Dönekler, dönekler.. Burada senle ilgili konuşmak için bulunmuyorum. Tıpkı AJ Styles'ın gerçek yüzünü gösterdiğim gibi, gerçek noel babayı da ifşa edeceğim. Sizin gözünüzdeki noel babayı anlıyorum. Hepinizin ucuz tutkularının yansıması.. son 40 yılda bu huyunuz dünyanın sağlığını tehlikeye soktu. Sizin ucuz zevkleriniz, denizleri kirletti. Böyle böyle çevreyi daha da kirlettiniz. Ve noel dayı.. Bu israf neye yol açıyor bilir misin? Deniz seviyesini yükseltiyor, havayı kirletiyor.. 20 yıl sonra Kuzey Kutbu diye bir şey kalmayacak. Noel Baba diye bir şey de olmayacak!

R- Truth : Bayağı sinirli bir elfmiş bu..

Daniel Bryan:
Sana şaka gibi mi geldi? Zaten senden de bu beklenirdi, çünkü R-Truth'un kariyeri de eski bir şaka gibi.

R- Truth : Bu doğru olabilir. Ama dikkat etsen iyi olur, çünkü R-Truth Rumble maçına 30. sıradan girecek. Çünkü bir karma maçlar turnuvasını kazandık. Belki de Rumble'ı kazandıktan sonra WWE Kemerini senden alabilirim.. O zaman son gülen ben olurum. Olur da Wrestlemania'ya şampiyon gidersen..

Daniel Bryan Sahici bir soruyla ilgili bir teorim var. 30'a kadar sayamayan sen nasıl Rumble maçını kazanacaksın?

R- Truth : Ben 30a kadar sayabilirim. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7..

O sırada R-Truth & Carmella dans etmeye başlıyorlar. Daniel Bryan ise R-Truth'a saldırıyor.

Noel temalı SD’nin ilk maçına geçiyoruz. İlk olarak Andrade Almas ve Zelina Vega, sonrasında ise Almas’ın rakibi olan Mustafa Ali geliyor. Ali ringe doğru ilerlerken geçen haftanın ana maçı olan tag team maçından görüntüler izliyoruz, Ali WWE Şampiyonu Bryan’ı tuşlamayı başarmıştı. Ali de ringde ve maç hemen başlıyor.

Andrade ‘Cien’ Almas vs Mustafa Ali

Maç başlar başlamaz Almas Ali’ye seri bir Dropkick vuruyor ve Ali köşeye yapışıyor. Almas onu uzun bir süre stompladıktan sonra chop vuruyor ve kaldırıp Body Slam ile yere yapıştırıyor. Daha sonrasında ise Almas iplerden geriliyor ve bir de Basement Dropkick vuruyor. Almas Ali’ye bir Back Suplex vurduktan sonrasında ise köşeye götürüyor ve Forehand Chop geçiriyor. Ancak Ali Almas’ın bu saldırılarından sonra toparlanmayı başarıyor ve ona yumruklar vurmaya başlıyor. Bunu Almas bir diz darbesi ile durdurduktan sonra onu köşeye atıyor ancak üzerine gittiğinde ise Ali bir Backflip ile kurtuluyor, daha sonrasında ise Hurricanrana ile Almas’ı tamamen yere seriyor. Almas toparlansa da Ali’den bir dirsek yiyor. Bunun üzerine Ali’yi Vega oyalarken Almas da toparlanıyor ve Ali’yi sert biçimde ringin dışına uçuruyor. Ali ringin dışında yatarken reklamlara gidiyoruz.

Commercial Break

Dönüşümüzde Ali bir takla ile içeriye girdikten sonra Almas’a Jumping Sit-out Facebuster vuruyor. Arkasından da tuşa gidiyor. 1... 2... Almas atıyor. Ali yorulsa da devam etmek için Almas’ı kaldırıyor ancak Almas da bir anda Ali’nin arkasına geçiyor. Bir roll-up deneyecek gibi oluyor ancak tuşa gidemiyor. Ali’den bir Knee Lift geliyor ve arkasına da Superkick. Bir kez daha Superkick deniyor ama Almas sıyrılıyor, dönüşünde de Discus Back Elbow. Almas şimdi tuşa gidiyor. 1... 2... Ali atıyor. Almas şimdi Ali’yi köşeye kadar götürüyor ve kendisi de en üst köşeye çıkıyor ama Ali bir Dropkick ile Almas’ı sersemletiyor. Kendisi de en üst köşeye çıkıyor ancak Almas Ali’nin dengesini bozuyor ve onu Tree of Woe’ya alıyor. Arkasından da Diving Double Foot Stomp ve Almas bir kez daha tuşa gidebilir. 1... 2... Ali yine atıyor. Almas ise Ali’yi en üst köşeye atıp kendisi de çıkıyor. Şimdi ise iki taraf arasında köşede yumruklaşmalar devam ediyor. Ali bundan üstünlükle çıkıyor ve Sunset Flip Powerbomb deniyor. Almas ayakta ve kendisi Running Double Knee Strike için koşuyor. Ali son anda aprona doğru çekiliyor ve Almas da boşa hamle yapıyor. Ali şimdi Almas’ın üzerine koşuyor ve Tilt-a-Whirl DDT. Arkasına da Almas’ı köşeye çekip kendisi de en üst köşeye çıkıyor ve 054! Ali Almas’ı tuşluyor. 1... 2... 3!

Kazanan: Mustafa Ali

Kısa ama etkili bir maç ve yine Mustafa Ali galibiyeti. Önce Bryan, sonra da Almas. Ali köşede galibiyetini kutlarken Almas ve Vega da öfkeyle Ali’ye bakıyorlar.

Arka alandayız. Samoa Joe bizlerle.

Samoa Joe : Nasıl gidiyor Jeff? Dürüst olmam gerekir ki umarım ailenle beraber keyifli bir tatil geçiriyorsunuzdur. Yeni anılar oluşturmak her zaman hoştur. Belki mahvettiklerinin yerini bile tutar. Seninle bu gece ringe çıktığım için mutluyum Jeff. Çünkü senin hakkında endişeliydim. Geçen hafta güçlü bir adam olduğunu söyledin ve güçlü olduğun hükmündeydin ama... Gözlerine bakınca gördüm Jeff. Gördüğüm şey birisini değiştirmek için arayışta olan bir adamdı Dürtülerini bir yerlere yerleştirmek isteyen... Arzularını bir yere park etmek isteyen... Ben anladım Jeff. Ben senin yeni bağımlılığınım. Ama ben senin hastalıklarını tedavi etmek için buradayım. Bu gece tüm bu acılar, tüm bu kızgınlıklar, tüm bu öfke... Senin sağlıksız takıntıların benimle beraber gidecekler. Etrafındaki herbir şey... Güven bana... Bu senin iyiliğin için.

The Usos & Gallows & Anderson vs. The Bar & SAnitY

Sheamus ve Anderson başlıyor maça. Sheamus köşeye sıkıştırıyor. Ama Karl'dan ard arda yumruklar geliyor ve Chop! Sheamus Karl'ı iplere yolluyor ama Karl'dan bir tekme. Karl iplerden sekip geliyor ama Sheamus'tan bir tekme. Sheamus Cesaro'ya tag veriyor. Karl'dan Cesaro'ya Spinebuster! Jey Uso'ya tag veriyor. Jey'den Cesaro'ya Hip Attack! Tuş denemesi 1! attı Cesaro. Jey kolundan tutuyor ve Jimmy'e tag veriyor. Jimmy köşeye çıkıyor ve koluna Double Axe Handle! Cesaro'dan bir tekme. Ve Wolfe'e tag veriyor. Wolfe köşeye sıkıştırıyor Dain tag alıyor. Dain'den bir tekme ardından yakalıyor Jimmy'i ama Jimmy kurtuluyor ve bir Chop! Ve bir tane daha ama Dain onu iplere doğru itiyor Jimmy'den Back Elbow! Eric Young arkadan Jimmy'nin dikkatini dağıtıyor Dain'den Running Crossbody! Reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan dönüyoruz Dain headlock bağlamış hemen ardından Wolfe'e tag veriyor. Wolfe'den bir tekme geliyor. Hemen ardından Standing Moonsault! Tuş denemesi 1!2! attı Jimmy. Sheamus tag alıyor. Sheamus'tan Jimmy'e Beats Of The Bodhran! Ardından ring içine alıyor ve headlock bağlıyor. Ama Jimmy kurtuluyor. Sheamus Jey'i ring dışına düşürüyor. Sheamus arkasını dönüyor Jimmy'den bir tekme denemesi Sheamus tutuyor. Jimmy'den Dragon Whip! Sheamus Cesaro'ya tag veriyor. Cesaro'dan Anderson'a bir Big Boot! Cesaro köşeye fırlatıyor Jimmy'i. Jimmy Dain'e vuruyor. Ardından Cesaro'ya bir Samoan Drop! İki isimde tag veriyor. Gallows'tan Wolfe'e iki kez Lariat! Hemen ardından Roundhouse Kick! Sheamus'e saldırıyor. Ve köşede ki Wolfe'e Body Avalanche! Hemen ardından Pumphande Slam! Tuş denemesi 1! Dain kurtarıyor maçı. Anderson'dan Running Necbreaker! Cesaro'dan Aparkat! Gallows dışarıya atıyor Cesaro'yu. Köşede ki Wolfe'nin üzerine doğru koşuyor ama bir tekme. Sheamus tag alıyor. Sheamus'tan Running Knee! White Noise pozisyonuna alıp Cesaro'ya tag veriyor. Cesaro köşeye çıkıyor ve Assited White Noise! Tuş denemesi 1!2! Usos kurtarıyor. Jey'den Dain'e Superkick! Jimmy'den de Wolfe'e Superkick! Ve Eric Young'a DOUBLE SUPERKICK! Shemaus'tan bir Uso'ya Brouge Kick! Uso'dan Superkick! İplerden sekip gelirken Cesaro'dan Pop Up Uppercut! Gallows'tan bir tekme ve Gallows tag veriyor Karl'a. Magic Killer! Tuş denemesi 1!2!3!

Kazanan: The Usos & Gallows & Anderson

Arka alanda Shelton Benjamin, Mustafa Ali'yi tebrik ederken, Daniel Bryan Mustafa Ali'ye saldırıyor.

Miz ile Shane McMahon bizlerle.

The Miz : MizTV'nin özel tatil bölümüne hoş geldin. Geçen hafta benim takım maçını gördün mü?

Shane McMahon : Evet etkileyiciydi...

The Miz : McMahon ailesinin Smackdown Live'a getirdiği yeniliklerden bahset.

Shane McMahon : Hepinizi dinliyoruz, yeni güreşçiler istiyorsunuz, bu isteğiniz yolda, yeni maçlar istiyorsunuz. Zaten yeni maçlar gerçekleşiyor. WWE Evreni artık sizin söylediklerinizi gerçekleştiriyor.

The Miz geçen hafta Mandy Rose ile güzel bir takım olduklarını ve her kim ile takım olursa olsun iyi iş çıkardığını söylüyor. Shane'e de benim takım arkadaşım olur musun diye soruyor. İkili kucaklaşıyor ve kupayı kaldırıyorlar.

Arka alandayız. Rusev & Lana bizlerle.

Rusev : Bugün büyük gün! Noel günü olduğu için değil. Aynı zamanda bu... Benim doğum günüm! Mutlu yıllar bana... Ve doğum günümü kutlamak için, sizlere yeni yakışıklı Birleşik Devletler Şampiyon oluşumu armağan edeceğim. Shinsuke Nakamura'yı yendikten sonra... Bu sadece Noel günü olmayacak, benim doğum günüm de olmayacak... Bu tam anlamıyla bir... RUSEV GÜNÜÜÜÜÜÜÜ...

Samoa Joe geliyor ilk olarak. Ardından rakibi Jeff Hardy girişini gerçekleştiriyor. Ring kenarındaki seyircilerle selamlaştıktan sonra ringe giriyor. Hakem zili çaldırıyor ve maç başlıyor.

Samoa Joe vs. Jeff Hardy

Joe başlarda rakibini köşeye itmeyi başarıyor. Hakem uyarıp sayıyor fakat Joe avantajı kullanmaya devam ediyor. Bu sırada Hardy çekilip köşede kalan rakibine girişiyor. Ardından diğer köşede omzu ile hamleler yapıyor. Geri çekildikten sonra Joe onu tutup yüzünü üst iplere çarpıyor ve ardından rakibini hamleleriyle yere yapıştırıyor. Rakibini kaldırıp hamle yapıyor ama Hardy buna karşılık verip önce köşeye yolluyor, sonra da köşede iplerden sekip yüzüne darbeyi vuruyor tabanları ile. Tuşa gidiyor fakat Joe en alt ipleri tutuyor eliyle. Jeff maçın bu kısımlarında biraz daha üstün taraf. Yavaştan kalkan rakibine iplerden sekip hamle yapacakken Joe’dan bir dirsek ve Hardy yerde. Reklamlara gidiyoruz.

Reklam dönüşü Jeff Hardy üstün olan taraf. Köşede rakibini tekmeliyor. Ardından diğer köşeye yollamak istiyor fakat Joe hareketi tersine çevirip köşeye yolluyor ve sonrasında CCS Enzuigiri yapıyor. Tuşa gidiyor, 1… 2… ama başarısız. Rakibini kaldırıyor ve köşeye çarpıyor. Sonrasında karnına bir tekme Joe’dan. Ardından kilide alıyor. Rakibini ciddi anlamda zorluyor, Jeff kurtuluyor mu derken roll-up ama başarısız. Joe hemen yerdeki rakibine yapıştırıyor. Ardından ringin ortasında kilide alıyor kafasını. Jeff ayağa kalkıp rakibinin karnına doğru hamle yapıyor. Sonrasında üstünlüğü kuruyor ve Atomic Drop ve Dropkick yapıyor. Tuşa gidiyor, 2’de kaldı. Twist of Fate yapmak istiyor ama başarısız, sonrasında iplerden Whisper in the Wind! Tuşa gidiyor, 1… 2… Joe kalkıyor. İki isim de kalkınca Twist of Fate geliyor Hardy’den, hemen peşinden Swanton Bomb mu derken Joe ringden kaçıyor. Hardy iplerin arasından dışarıdaki rakibine hamle yapıyor ve dışarıda onu yıpratmaya başlıyor. Rakibinin yüzüne diz darbelerini vuruyor ve hakem zili çaldırıyor.

Kazanan: Diskalifiye ile Samoa Joe

Hardy rakibine saldırmaya devam ediyor, masaya yolluyor. Tam masada işini bitirmeye hazırlanırken Joe ona Conquina Clutch bağlıyor! Hakemler geliyor ve ikiliyi ayırıyorlar. Joe ayakta kalan taraf oluyor. Hardy ise yere yığılmış halde. Joe yavaş yavaş alanı terk ederken dönüp rakibine bakıyor.

Arka alandayız.

Jey Uso : Büyük galibiyetti be kardeşim. SmackDown'ı kilitledik. Belki biliyorsundur çalışılan başka bir gün kardeşim.

Jimmy Uso: Bilirim tabii. Karımı bulmaya gidiyorum. Sonra tekrar görüşürüz. İyi olalım iyi.Mutlu noeller adamım.

Jey Uso : Sana da mutlu noeller.

Mandy Rose : Bunun ne anlama geldiğini biliyorsundur.

Jimmy Uso: Neydi ya bilmiyorum ki?

Mandy Rose : Jimmy, balım. Neyi kaçırdığını bilmiyorsun.

Naomi : Dur ben sana neyi kaçırdığını göstereyim.

Jimmy Uso: Sakin ol.

Naomi : O bunu denemeye devam ediyor.

Jimmy Uso: Bunun için endişelenmeye gerek yok. Daha önemlisi bana yaptıkları hakkında da endişelenmene gerek yok. Tamam mı? Mutlu noeller.

Naomi : Teşekkür ederim, seni seviyorum.

Shinsuke Nakamura vs Rusev USC Match

Nakamura köşeye sıkıştırıyor ve lock bağlıyor. Ama Rusev ard arda yumruk atıyor. İplerden sekip gelirken Nakamura'dan bir tekme. Rusev iplerden sekiyor ve arm drag! Tuş denemesi 1! attı Nakamura. Rusev köşeye atıyor Nakamura'yı ve Corner Clothesline! Ard arda yapıyor bu hareketi. Kaldırıyor ama Nakamura kolundan yakalıyor ve lock bağlıyor. Rusev hıp hızlı bir şekilde kurtulup ring dışına çıkıyor. NAKAMURA'DAN COMEEEE ONNNN! Reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan döndüğümüzde Nakamura Rusev'i köşeye sıkıştırmış. Headlock bağlıyor Nakamura. Yere düşürüp Knee Drop! ama Rusev kaçıyor. Rusev'den Suplex! Ve kaldırıp bir Suplex daha indiriyor. Rusev yine kaldırıyor Nakamura'yı ve Back Suplex! Tuş denemesi 1!2! attı Nakamura. Rusev köşeye yolluyor Nakamura'yı. Rusev koşarak geliyor ama Nakamura kaçıyor ve bir tekme. Ardından köşeye oturtuyor ve Midsection Knee Lift! Tuş denemesi 1! attı Rusev. Ayaği ile iplere sıkıştırıyor Rusev'i. Rusev'den bir yumruk. İplere yolluyor Nakamura'yı ama bir diz darbesi geliyor. Headlock bağlıyor. Rusev tam kurtulacakken bir de Armbar bağlıyor. Ama Rusev kurtuluyor ve tuş denemesi 1!2! attı Nakamura. Rusev koşarak geliyor ama Nakamura çekiliyor ve Rusev düşecekken iplerden tutunuyor. Rusev Suplex yapacakken Nakamura'dan bir tekme Rusev ring dışına düşüyor. Reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan döndüğümüzde Nakamura diz darbesi indiriyor. Ardından Knee Drop! Tuş denemesi 1!2! attı Rusev. Headlock bağlıyor Nakamura ama Rusev fırlatıyor onu. Nakamura'dan bir diz darbesi ve ard arda Shoot Kick! Bir kez daha deniyor ama Rusev yakalıyor ve Lariat! Ardından bir tane daha. Kaldırıyor Nakamura'yı ve diz darbesi indiriyor ve Fallaway Slam! İplerden sekip geliyor ve Spinning Heel Kick! Tuş denemesi 1!2! attı Nakamura. Rusev kaldırıyor ama Nakamura'dan Elbow Smash! İplerden sekip gelirken Rusev'den Pop-Up Kitchen Sink! Hemen ardından Roundhouse Kick! Tuş denemesi 1!2! attı Nakamura. Accolade yapacakken ring dışına kaçıyor Nakamura. Rusev'de çıkıyor ve bariyerlere fırlatıyor. Ve bir kez daha fırlatıyor. Ringe sokacakken Nakamura'dan bir tekme. Ardından Steel Steps'e fırlatıyor. Ringe sokuyor ve Apron Knee Drop! Nakamura köşeye çıkıyor ve Yakuza Kick! Ardından köşeye geçiyor ve Rusev'in kalkmasını bekliyor. Rusev'den Machka Kick! Tuş denemesi 1!2! attı Nakamura. Rusev'den Accolade! Ama Nakamura kurtuluyor ve lock bağlıyor. Rusev'den Powerbomb! Köşeden Nakamura'ya doğru koşuyor ama Nakamura çekiliyor ve Roll-Up 1!2! attı Rusev. Hemen ardından bir diz. Tuş denemesi 1!2! attı Rusev. Nakamura yine köşeye çekiliyor. Rusev'den Machka Kick! Ama Nakamura kaçıyor ve Axe Kick! Koşarak Rusev'e doğru gelirken Rusev'den LARIAT! Köşeye çekiliyor ve Machka Kick! Tuş denemesi 1!2!3!

Kazanan ve yeni United States Champion Rusev

Arka alandayız. Vince McMahon & AJ Styles bizlerle.

AJ Styles : Beni görmek mi istediniz?

Vince McMahon
: Neyi öğrenmek istiyorum biliyor musun? Senin ismin ne?

AJ Styles : - Benim adım?

Vince McMahon : Evet senin adın. Senin kim olduğunu bilmek istiyorum.

AJ Styles : Olağanüstü olan! 2 kez WWE Şampiyonu! Smackdown Live! AJ Styles'ın kurduğu ev!

Vince McMahon : Onun hakkında düşünüyordum. Eğer bu AJ Styles'ın kurduğu evse neden kendi evinde mücadele etmeye çıkmıyorsun? Neden Daniel Bryan bu akşam senin evinde mücadele ediyor? Neden o kaos çıkarıyor ve sen arkada volta atıp duruyorsun? Tam anlamıyorum. O yeni Daniel Bryan. Ben gerçek AJ Styles'ı görmek istiyorum. Gelip giden yıldızları gördüm. Buraya geliyorlar, şampiyonluklar kazanıyorlar, paralarını kazanıyorlar ilgisizleşip eve dönüyorlar. Biliyorum bu sen değilsin. Çünkü sev veya sevme bizim çok benzer yanlarımız var. Kalbinde bir kara delik var ve ben biliyorum. Ve senin işkence görmüş bir ruhun var. Ve serbest kalmasından korkuyorsun bırakamıyorsun. Neler olacağından korkuyorsun. Hepsini kontrol edemeyince neler olacağından korkuyorsun. Bilmiyorum, sen bilmiyorsun. Buna sahipsen bunu görmek isterim, gerçekten. Çünkü bunun tamamını kullanabilirsen soyunma odasını vahşileştirebilir, seninle ringe gireni korkutabilirsin. Biliyorum. Ama içinde bir hayvan var ve o dışarı çıkmak için sana yalvarıyor. O hayvan, o hayvan seni canlı canlı yiyor.Görünmek mi istiyorsun? Görmek istiyorum! O hayvanı görmek istiyorum! Evet, görmek istiyorum A.J. Görmek istiyorum. Ve göreceğim.

Vince AJ Styles'a tokat vuruyor. AJ Styles'da sert bir tokat atıyor Vince McMahon'a. Hakemler gelip ayırıyor.

Hakem : Efendim iyi misiniz? İyi misiniz?

Vince McMahon :Eh iyiyim heralde.

Bu görüntülerle bu haftanın sonuna geliyoruz.

imza

...

1990s

Before - you suck - me off, - get a - knee pad

- Kindness -

Forumun en iyi üyesi -
Forumun en yardımsever üyesi -
Sheamus - Alicia Fox - Finn Balor - Noam Dar - Rusev - AJ Lee - Kairi Sane - Goldust

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-01-2019, 22:16   #2
Kane's Legacy
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 44
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 21658
Rep Derecesi: Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

5'inizin de eline sağlık. Güzel bir inceleme olmuş.
imza

HAFTANIN PARLAYAN ÜYESİ - 6 OCAK 2019

Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil