GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-01-2019, 22:46   #1
Kayıtlı Kullanıcı
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2355
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 284088
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 284088

Standart 31 Aralık 2018 RAW | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar : The Purplemaker, Reckless Behaviour, ReQuem, Aschentef, The Bulldogy YUKO

RAW 31/12/2018 |Şov İncelemesi

Şirket
: World Wrestling Entertainment
Tarih:31 Aralık 2018
Yer: Little Caesars Arena, Detroit, Michigan

Raw Theme Song

NoMatch Card Maç Tipi Zaman
1Drew McInytre vs. Dolph Ziggler Steel Cage Match 
2 Apollo Crews vs Baron Corbin vs Bo Dallas vs Curt Hawkins vs Curtis Axel vs Finn Balor vs Grand Metaliks vs Kalisto vs Konnor vs Lince Dorado vs Mojo Rawley vs No Way Jose vs Titus O'Neil vs Viktor vs Zack RyderWWE Intercontinental Championship Batte Royal Match 
3 Bayley, Ember Moon & Sasha Banks vs The Riott SquadTag Team Match 
4 Bobby Lashley vs Seth RollinsSingle Match 
5 Jinder Mahal & The Singh Brothers vs Heath Slater & Ryhno2 on 1 Handicap Match 
6 Dean Ambrose vs Apollo Crews WWE Intercontinental Championship Match 
7 Natalya & Ronda Rousey vs Nia Jax & Tamina Tag Team Match 

RAW 31/12/2018|İncelemesi

Pyrolar eşliğinde şov başlıyor.Dolph Ziggler açılışı yapıyor. Drew McInytre'da yerini alıyor ve Ardından gecenin ilk maçına geçiyoruz.

Drew McIntyre vs Dolph Ziggler Steel Cage Match

Ziggler hızlı başlıyor maça. Drew'a saldırıyor ve hemen tırmanmaya
çalışıyor ama Drew Powerbomb pozisyonuna getiriyor. Ziggler ard arda yumrukluyor ve yeniden tırmanmayı deniyor. Drew yakalıyor ringe düşürüyor ve bir Chop! Ziggler'ı kaldırıyor ve bir Suplex! Yerde bir de Chop indiriyor. Ziggler iplere doğru gidiyor ve Ziggler'dan Back Elbow! Ard arda yumruklar indiriyor ama Drew köşeye itiyor ve Chop! Kaldırıyor ve köşeye oturtuyor. Bir Chop geliyor. Ziggler bir tokat indiriyor ve hemen ardından tekme atıyor. VE DIVING DDT! Ziggler kaldırıyor ve Chop indiriyor ama Drew
onu itiyor. Ziggler iplerden sekiyor ve ard arda yumrukluyor. Bir tekme ve Superkick! Ama Drew'dan Glasgow Kiss! Drew tırmanıyor ama Dolph yakalıyor. İkili iplerde tutunuyor ve Dolph Drew'ın kafasını ard arda kafese vuruyor. Drew'dan bir tekme Dolph iplerin üstüne düşüyor. Dolph'da Drew'ın ayağını çekiyor ve Drew'da düşüyor. Ve reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan döndüğümüz de Dolph ard arda yumruklar indiriyor ama Drew onu köşeye itiyor ve üzerine doğru koşarken Dolph çekiliyor ve FAMOUSER! Tuş denemesi 1!2! attı Drew. Ziggler'dan Superkick! Ama Drew yakalıyor ve Reverse Alabama Slam! NE! Dolph'tan Roll-Up 1!2! attı Drew. Drew üstüne
doğru koşuyor Dolph'un ama Dolph kafese fırlatıyor Drew'ı. Ardından bir kez daha fırlatıyor. VE SUPERKICK! Tuş denemesi 1!2! attı Drew. Kapı açılıyor Dolph tam çıkacakken Drew koşarak yetişiyor ve Dolph'ı ringe doğru çekip GLASGOW KISS! İki isimde yerde. Yine tam çıkacakken Drew yakalıyor ama Dolph kafasını kafesin kapısına vuruyor Drew'ın. Dolph'tan FAMOUSER! Tuş denemesi 1!2! attı Drew. Reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan döndüğümüzde. Dolph ve Drew kafesin köşesinde. Drew onu yakalıyor ve SUPLEX! Drew kaldırıyor onu ve kafese fırlatıyor. Ardından kafese doğru Suplex! Dolph'tan bir tekme ve ZIG-ZAG! Tuş denemesi 1!2! attı Drew. Dolph köşeye çekiliyor ve Superkick yapacakken CLAYMORE! Drew köşeye çekiliyor ve CLAYMORE! MAMMMAAA MIAAAAA! Tuş denemesi
1!2!3!

Kazanan: Drew McIntyre

Drew kafesin dışına çıkıyor ve bir sandalye kapıp ringe giriyor. Sandalyeyi Dolph'un yüzüne koyuyor ve CLAYMORE! Kafesin dışına çıkıyor ve mikrofon kapıp Ziggler'ın bir hiç olduğunu ve Ziggler'ın kendisini hak etmediğini
söylüyor. Drew, WWE'nin kralı olduğunu ve Rumble maçını ve Universal kemerini kazanacağını söylüyor. Bu görüntülerle maçımız sona
eriyor.

Arka alandayız. Limuzinden Shane McMahon & Triple H iniyorlar.Büyük bir cheer alıyorlar. Seth Rollins ringe geliyor elinde mikrofon var ve konuşmasına başlıyor.

Seth Rollins : Detroit bu akşam yanıyor bebeğim! Sizinle dürüst olacağım. Yeni yıl kararlarında çok iyi değilim. Çok benlik değil. Hayat çok hızlı ilerliyor, özellikle burada WWE'de. Her hafta, her pazartesi yeni bir yıl gibi. Her gün yeni bir başlangıç için bir şans. Ama ben doğru vaktin gelmesini beklemekle ilgilenmiyorum. Ben partinin şimdi başlamasını istiyorum! Ben Kıtalararası Kemeri için Dean Ambrose ile bir rövanş maçına sahibim! Ve bunu hemen şimdi yapmak istiyorum!

Triple H'in müziği duyuluyor ringe geliyor ardından konuşmasına başlıyor.

Triple H : Uzun süre oldu Seth. İlginç bir şey söyledin. Yeni başlangıç. Bak uyandığın her gün yeni bir başlangıç için bir fırsatın var. İstediğini yapabilmen için hayatta yeni bir başlangıç. Burada WWE'de hiçbir zaman olmadığı kadar doğru oldu. Artık kimsenin ellerine bir şey verilmeyecek. Artık otomatik bir şey olmayacak. İşte bu yüzden olacağını düşündüğün Kıtalararası Kemeri için otomatik rövanş hakkının olmadığını söylemek için buradayım. Ve Seth, seninle dürüst olmam lazım. Bir rövanş hakkı hak ettiğini düşünmüyorum. Ve emin ol bunu söylerken zevk almıyorum, Ben senin en sesi çıkan destekçindim, sana inanıyordum-

Seth Rollins : Boş konuşmayı kes Hunter! Bana inandın çünkü senin kuklandım.

Triple H : Bu senin düşüncen. Sana inandım çünkü sana inanmamı sağladın. Bana Pazartesi Akşamı RAW'ın yüzü olacağını söylediğinde benim inanmamı sağladın. Buraların adamı olacağını söylediğinde benim inanmamı sağladın! Sen her şeyi aldın! İstediğin her şeyi aldın çünkü sana inanmamı sağladın! Sana inanmadığım kısa an içinde beni en büyük sahneye Wrestlemania'ya aldın. Bütün dünyanın önünde sana tekrar inanana kadar kıçımı tekmeledin! Ee, o adam nerede? İstediğini alan adam nerede? Tek gördüğüm karşımda durum bir şeyler için zırlayan birisi.

Seth Rollins : İstemek? Ben hiç bir şey istemiyorum. Son 12 aydır şovu izliyor musun? Pazartesi Akşamı RAW'ı son bir senedir sırtımda taşıyorum! Ve biliyor musun Brock Lesnar kendi kafasına göre takılırken ben napıyordum? Ben buradaydım! Her bir hafta bu ringdeydim! Finn Balor'la, Dolph Ziggler'la ve Mojo Rawley'le bile! Ve benim bir şeyler istediğimi mi düşünüyorsun? Biliyor musun bir şeyleri vermediğin için mutluyum. Çünkü kendi fırsatlarımı kendim kazanmak istiyorum. Ne istiyorsun? O acımasız adi herifi mi istiyorsun? Her istediğini elde etmek için ruhsuz adamın tekini mi istiyorsun?

Triple H : Evet. Tam olarak istediğim şey bu! Bu akşam başlamasını istiyorum! Hepsini baştan aşağı yakmanı istiyorum! Bu akşamdan başlayarak, kudretli Bobby Lashley'e karşı!

Seth Rollins : Tamam, Bobby Lashley'i baştan aşağı yakacağım! Problem yok! Verebileceği her şeyi alacağım. Aynı şekilde Dean Ambrose'tan da her şeyi alacağım ve kemeri de alacağım. Sonra da önüme kim çıkarsa ondan her şeyini alacağım. Eğer Brock Lesnar yoluma çıkarsa bende Brock Lesnar'ı indireceğim. Eğer Universal Şampiyonluğu yoluma çıkarsa onu da alacağım! Eğer senin kahrolası ailen yoluma çıkarsa senin kahrolası aileni de indireceğim!

Shane McMahon ringe geliyor ardından konuşmasına başlıyor.

Shane McMahon : Hunter, bu adamı delirtip bütün salonu yakmadan önce biraz durabilir miyiz? Teşekkürler. Hatırlatma olarak senin de Bobby Lashley ile olan maçına hazırlanman lazım. Sana da hatırlatma olarak bu akşam biri Kıtalararası Şampiyonu Dean Ambrose ile bu ringde karşılaşacak. Ve bu maçın diğer ismini yeni başlangıç Battle-Royal maçı belirleyecek. Bu yüzden ringden çıkmamız lazım çünkü beyler bu maç şimdi başlıyor!

WWE Intercontinental Title #1 Contendership Battle Royal Match

Herkes yerini alıyor maç için. Zil çalıyor ve kaos başlıyor. Baron Corbin
elenecek iken kurtuluyor ve Balor'u elemeye çalışıyor ama nafile. O kadar çok açı giriyor ki maçta. No Way Jose Viktor'a Airplane Spin yapıyor ama şimdi Apollo No Way Jose'yi eliyor.

Elenen: No Way Jose Eleyen: Apollo Crews

Şimdi Crews Viktor'u da eliyor.

Elenen: Viktor
Eleyen: Apollo Crews

Şimdi B Team Apollo Crews'a saldırıyor ama savuşturuyor onları. Şimdi Konnor'un karnına vuruyor ve üstünden atlıyor. Dropkick! Onu da elemeyi deniyor. Kaos devam ediyor ringde. Balor'u çok fazla kişi elemeye çalışıyor ama başarısız. 3 kişi Balor'u pataklıyorlar köşede. LHP'nin 2 üyesi Hawkins'i elemeyi deniyor. Balor aynı anda 3 kişiyi dövüyor. Aga çok ??? devam ediyor maç. Titus'dan Kalisto'ya çok sert bir chop geliyor. Ardından Kalisto'yu elemeye çalışıyor ama LHP kürt gibi birden 3 kişi oluyor ve
Titus'u eliyor.

Elenen: Titus O'Neil Eleyen: Lucha House Party.

REKLAMLAR

Geri geliyoruz. Maç çok hızlı başlıyor. Metalik Enzugiri vuruyor Balor'a. İplerde cambazcılık yaparken Balor ittiriyor ve eleniyor.

Elenen: Gran Metalik Eleyen: Finn Balor

Balor kalan 2 kürdü de iplere atıyor. Önce Kalisto'yu sonra Dorado'yu eliyor.

Elenenler: Kalisto & Lince Dorado Eleyen: Finn Balor

Corbin ve Balor kavgası başlıyor. Corbin Balor'a clothesline'lar vuruyor. Son kez koşacakken Balor çekiliyor ve Corbin kafasını ring post'a çarpıyor. Şimdi
Crews Bo Dallas'ı omzularına alıyor ama Axel Dallas'ı kurtarıyor. Crews'i apron'a yolluyor. B Team Crews'in üstüne koşuyor ama Crews ikisini de eliyor!

Elenenler: B-Team Eleyen: Apollo Crews

Şimdi Konnor'a bir Superkick Crews'dan! Konnor'da gidiyor. Üstüne koşan
Mojo'yu da eliyor Crews!

Elenen: Mojo Rawley Eleyen: Mojo Rawley

Crews ringe yargı dağıtmaya devam ediyor. Şimdi Tyler Breeze'i
elenenlerin üzerine atıyor.

Elenen: Tyler Breeze Eleyen: Apollo Crews

Şimdi Corbin'den Crews'a Chokeslam geliyor ama Balor ayaklanıp
Slingblade vuruyor. Şimdi Hawkins'e Running Chop! Corbin'e de Shotgun Dropkick! Hawkins'e Inverted DDT! Ryder'ı yere indiriyor. Double Foot Stomp! Amaaa Allah'ın adaleti şaşmıyor ve Corbin eliyor Balor'u.

Elenen: Finn Balor Eleyen: Baron Corbin

Zack Ryder Corbin'e saldırıyor falan. Köşeye yatırıyor. Woo woo diye bağırıp Corbin'in üstüne koşuyor fakat Corbin üzerinden atıyor.

Elenen: Zack Ryder Eleyen: Baron Corbin

Hawkins, Crews, Corbin son üçe kalıyor. Hawkins seyirci desteğiyle Corbin'in üzerine saldırıyor ama Corbin kısa sürede püskürtüp apron'a atıyor fakat şimdi Hawkins Corbin'i tutup elemeye çalışıyor ama Corbin eliyor Hawkins'i!

Elenen: Curt Hawkins Eleyen: Baron Corbin

Corbin hemen Crews'a saldırıp apron'a atıyor ama Corbin'i püskürtüyor. Şimdi 3. iplerden zıplıyor ama Corbin çekiliyor. Şimdi Corbin'den Chokeslam denemesi ama Crews harika bir şekilde karşılıyor. Şimdi Corbin 1. iplerden ringe çıkıp geri giriyor. Crews'dan bir Enzugiri! Bir tane daha! Corbin eleniyor!

Kazanan: Apollo Crews

Apollo Crews baba kazanıyor. Ardından replay'ler giriyor. Crews vs Ambrose olacak!

Maç sonrası mikrofon uzatılan Crews ben yeni Intercontinental Champion
olacağım diyor. Ardından galibiyetini kutlamaya devam ediyor. Arka alana gidiyoruz.

Arka alandayız. Natalya'ya 2018'in son günündeyiz ve 2019 nasıl geçecek diye soruyor. Natalya ise 2018'de babasını kaybettiği için biraz üzücü bir yıl olduğunu ama Evolution'ın bir parçası olup en iyi arkadaşı ile çalışmak iyiydi diyor. Geçen hafta Ronda Rousey ile yaptığım maçta limitleri zorladık diyor. Wrestlemania'da tekrar yapmayı dört gözle bekliyorum ayrıca Royal Rumble'da da olacağım diyor. Nia Jax yanlarına geliyor ve Ronda Rousey Wrestlemania'da şampiyon değilse ne olacak diyor ? Bu sırada Tamina, Natalya'ya arkadan saldırıyor...

Baron Corbin ringe geliyor ve konuşmasına başlıyor.

Baron Corbin : Battle Royal maçını benim kazanmam lazımdı. Hiç kimse yeni bir başlangıcı benden daha fazla hak etmiyor. Her hafta burada sizleri memnun etmeye çalışıyorum ama yaptığınız tek şey boo! İşimin ne kadar zor olduğu hakkında hiçbir fikriniz yok. Egolar ve primadonnalar ile uğraşmak zorunda kalıyorum. McMahonlar ve sponsorlarla uğraşmak zorunda kalıyorum bence ben bir ödülü hak ediyorum.

Elias ringin girişinde gözüküyor kendisini tanıtıyor ve konuşmasına başlıyor.

Elias : Kim Elias ile yürümek ister?Baron’un vakti doldu ve Elias ile birlikte yılbaşı gecesin'in zamanı geldi. Kaybedenleri davet etmediğim için Baron'un gitmesi gerekiyor.Baron'un Raw'u Detroit gibi bir şehre getirmek istemiyor. Kid Rock ile konuştum ve o da bana katılıyor. Boş konuşmak Yılbaşı gecesini kutlamanın yolu değil.Bu şehir bir geri dönüş geçiriyor.

Elias bu sırada şarkı söylemeye başlıyor ama Baron Corbin üzerine doğru atılınca Elias'da yeriden kalkıyor. İkili karşılıklı yumruklaşıyor ve Elias üstün çıkıyor ardından gecenin diğer maçına geçiyoruz.

Sasha Banks, Bayley & Ember Moon vs. The Riott Squad

Bayley'den Liv'e Lou Thesz Press! Liv hemen kalıyor ve kafasını
yere çarptırıyor. Liv Logan'a tag veriyor. Logan ve Liv beraber saldırıyorlar Bayley'e ama Bayley direniyor. İplerden sekip geliyor ve Double Running Crossbody! Sasha tag almış. Sasha'dan Logan'a Running Meteora! Tuş denemesi 1! attı Logan. Sasha köşede tekmeliyor. Logan'ı kolundan tutup çekiyor ama Logan'dan bir yumruk darbesi. Ardından köşeye fırlatıyor. Sasha'nın üstüne doğru koşuyor ama Sasha iplere geçiyor ve kafasını köşeye çarptırıyor Logan'ın. Ardından diğer köşeye çarptırıyor. Bayley'e tag veriyor. Bayley'den bir Elbow Drop! Tuş denemesi 1! attı Logan. Logan'ın kolundan tutuyor ve Moon'a tag veriyor. Ama Logan kurtuluyor ve Ruby'e tag veriyor. Ember'dan Ruby'e School Girl! 1! attı Ruby. Ember bir kez daha deniyor. 1! attı Ruby. Moon iplerden sekiyor ve bir Arm Drag! Hemen ardından Dropkick! Tuş denemesi 1!2! attı Ruby. Headlock bağlıyor Moon ama Ruby iplere yolluyor onu. Moon tutunuyor. Ruby
koşarak geliyor Moon'un üstüne. Liv tag alıyor o sırada. Moon'dan Roll-Up! Ama Liv'den bir tekme. Tuş denemesi 1! attı Moon. Liv köşeye sıkıştırıyor Moon'u ve tag veriyor Logan'a. Logan ard arda tekmeliyor ve Ruby'e tag veriyor. Ruby'de ard arda tekmeliyor ve Liv'e tag veriyor. Liv'de Logan'a tag veriyor. Logan'da Ruby'e. Üçü de ard arda tekmeliyor Moon'u. Ama Bayley ve Sasha saldırıyor. Ringin dışına çıkarıyorlar ve kurtarıyorlar Moon'u. Reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan döndüğümüzde Bayley'den Ruby'e Arm Drag! Ardından kolundan tutup lock bağlıyor ama Ruby kurtuluyor ve köşeye fırlatıyor. Bayley yerde. Yerde ki Bayley bir tekme indiriyor Ruby'e. Liv tag alıyor. Bayley'den Arm Drag! Kolundan tutuyor ve Sasha'ya tag veriyor. Sasha'da Moon'a tag veriyor. İkili köşeye yapıştırıyor Liv'i. Moon'dan Running Corner Hip Attack! Ardından Roll-Up 1!2! attı Liv. Moon Sasha'ya tag veriyor. Sasha'dan Roll-Up 1!2! attı Liv. Köşeye yolluyor Liv'i. Ama Liv'den bir dirsek. Liv'i ayağından yakalıyor ve Double Knee Stomp! Ama boşa düşüyor Sasha. Ruby çekiyor oradan Liv'i. İplerden atlıyor ve bir Stomp! Tuş denemesi 1!2! attı Sasha. Liv Ruby'e tag veriyor. Ruby ve Liv yerdeki Sasha'yı aynı anda tekmeliyorlar. Ruby'den tuş denemesi 1!2! attı Sasha. Ruby lock bağlıyor ama Sasha'dan Roll-Up 1!2! attı Ruby. Ruby'den bir dirsek. Tuş denemesi 1!2! attı Sasha. Ruby Logan'a tag veriyor. Assisted Senton! Tuş denemesi 1!2! attı Sasha. Logan'dan bir tekme denemesi ama Sasha kaçıyor. Logan kafasını yere çarptırıyor Sasha'nın. Ardından bir Knee Strike! Tuş denemesi 1!2! attı Sasha. Logan Liv'e tag veriyor. Liv'den Blue Face! Tuş denemesi 1!2! attı Sasha. Bir kez daha deniyor. 1!2! attı Sasha. Ve bir kez daha 1!2! yine attı Sasha. Liv headlock bağlıyor. Sasha'dan Roll-Up 1! attı Liv ve Sasha'dan bir tekme. Liv Logan'a tag veriyor. Sasha tam tag verecekken Logan yakalıyor. Back Suplex denemesi ama Sasha koşarak gelirken Logan'dan Pop Up Headbutt! Moon' saldırıyor Logan. Liv ve Ruby'den Sasha'ya Double STO! Logan'dan tuş denemesi 1!2! Moon kurtarıyor maçı. Logan'dan Bayley'e Dropkick! Moon'dan Ruby ve Liv'e Triangle Plancha! Sasha'dan Roll-Up 1!2! attı Logan. Tam tag verecekken Logan yakalıyor. İplere yolluyor ama Sasha kolundan yakalıyor Logan iplere ittiriyor onu Bayley tag alıyor o sırada. Bayley ve Sasha'dan Backstabber and Diving Elbow Drop Combo! Tuş denemesi 1!2!3!

Kazanan: Sasha Banks, Bayley & Ember Moon

Bobby Lashley (/w Lio Rush) vs Seth Rollins

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Seth Rollins'den Dropkick ardından ringin köşesinde Bobby
Lashley'i yumrukluyor. Hakem araya girip ayırıyor. Bobby'den Slam ardından Seth Rollins'i ringin köşesine fırlatıyor. Seth Rollins'i ringin köşesinde yumruklamaya devam ediyor. Rollins'den karşılık olarak chop vuruşlar ardından bir Superkick de vuruyor. Rollins iplere gidiyor dönüşte Bobby Lashley'i ringin dışına fırlatıyor. İplere tutunarak üzerine de atlıyor. Aprondan atlayan Seth'i boğazından yakalıyor ve Slam. Ardından tuş deniyor ancak Seth Rollins kurtuluyor. Bobby dirsek darbeleri vuruyor. Rollins kurtulmaya çalışıyor ancak Bobby Lashley'den Clothisline. Seth Rollins'i ringin dışına fırlatıyor. Bu sırada Lio Rush, Seth Rollinse saldırıyor ardından reklamlara gidiyoruz. Döndüğümüzde Bobby Lashley üstünlüğü elin almış. Seth'den chop vuruşlar, ama Bobby Lashley üstünlüğünü koruyor. Seth Rollins'i sertçe ringin köşesine fırlatıyor. Tuş deniyor ama tuş denemesi başarısız oluyor. Bobby Lashley'den yumruk darbeleri, Seth Rollins'i kaldırıyor ancak Rollins kurtuluyor. Üzerine doğru koşan Bobby Lashley'e Big Boot vuruyor. Seth Rollins'den chop vuruşlar gelmeye devam ediyor iplere gidiyor, dönüşte ise Slingblade. Clothisline ile Bobby Lashley'i ringin dışına yolluyor. İplere
gidiyor ve Suicide Dive yaparak Lashley'in üzerine atlıyor. Bobby Lashley ringin içinde tekrar, Seth aprondan Flying Clothisline yaparak atlıyor. Seth'den bir tekme iplere gidiyor ancak Lio Rush ayağından tutup çekiyor. Bunu fırsat bilen Bobby Lashley'den
Spinebuster! Tuş deniyor, tuş denemesi başarısız oluyor. Üzerine doğru koşan Bobby Lashley'den kaçıyor ve Roll-up pinfall tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor. Seth Rollins'den sert bir tekme daha geliyor. Ringin köşesine çıkıyor ancak Lio Rush tahrik
etmeye devam ediyor. Seth ile Lio Rush adeta köşe kapmaca oynarlarken Seth sonunda Lio Rush'ı yakalıyor. Bir Clothisline vurarak yere seriyor. Lio Rush'ı kaldırarak bariyerlere fırlatıyor. Bu sırada Bobby Lashley, Seth Rollins'i bariyerlere fırlatıyor. Sinirlenen Seth Rollins köşede duran sandalyeyi alıp Bobby Lashley'in sırtına geçiriyor. Zil çalıyor, ancak Seth saldırmaya devam ediyor. Lio Rush'a da
sandalye ile saldırıyor. Maçı diskalifiye ile Bobby Lashley kazanıyor.

Kazanan : Bobby Lashley

Heath Slater & Rhyno vs. Jinder Mahal & The Singh Brothers - 2-on-3 Handicap Match

Slater ve Mahal başlıyor maça.
Slater köşeye sıkıştırıyor. Hakem ayırıyor. Slater ard arda yumrukluyor ve tekme atıyor. İplerden sekiyor ve bir tekme. Mahal'dan Clothesline! Köşeye sıkıştırıyor ve ard arda darbeler indiriyor. Samir tag alıyor. Samir ard arda tekmeliyor ve Sunil'e tag veriyor. Sunil'de ard arda tekmeliyor ve Samir'e tag veriyor. Slater'a Double Suplex! Tuş denemesi 1!2! attı Slater. Samir iplerden sekip geliyor ama Slater'Dan Jumping Calf Kick! İki isimde aynı anda tag veriyor. Rhyno'dan Sunil'e Shoulder Block! Samir'i de köşeye fırlatıyor ve köşede saldırıyor ona. Sunil'i Samir'e fırlatıyor. Ve Turnbuckle Thrust! Ardından Double Belly-To Belly! Mahal tag alıyor. Rhyno'ya saldırmayı deniyor ama Rhyno engelliyor ve iplere yolluyor. Spinebuster! Köşeye geçiyor ama Samir ayağından tutup çekiyor. Slater saldırıyor Samir'e. Mahal'dan Rhyno'ya Khalas! Tuş denemesi 1!2!3!

Kazanan: Jinder Mahal & The Singh Brothers

Dean Ambrose vs Apollo Crews - WWE Intercontinental Championship

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Apollo Crews hızlı davranıp dropkick
vuruyor. Dean Ambrose'yi ringin köşesinde yumrukluyor ardından ringin diğer köşesine yollamak isterken, Dean hareketi tersine çevirip kendisini yolluyor. Apollo takla atarak kurtuluyor.Dean Ambrose'dan yumruk darbeleri, Apollo'yu iplere yolluyor dönüşte Apollo Roll-up pinfall tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor. Clothisline ile Dean Ambrose'yu ringin dışına yolluyor. Ardından aprondan Moonsault yaparak üzerine atlıyor. İkili tekrar ringin içindeler. Dean Ambrose hemen ringin dışına kaçıyor. Reklamlara gidiyoruz, döndüğümüzde ise Dean Ambrose, Apollo Crews'i yerde tekmeliyor. Dean Ambrose'dan Clothisline ardından tuş denemesi. Tuş
denemesi başarısız oluyor. Dean Ambrose şimdi de Chin Lock bağlıyor. Ardından Apollo Crews'i kaldırıyor ancak Apollo Crews kurtuluyor. Üzerine doğru gelen Dean Ambrose'yi ipleri aşağı çekerek ringin dışına yolluyor. Dean tekrar ringin içinde, Apollo hemen
Roll-up pinfall tuş deniyor. Dean Ambrose kurtuluyor, ikili iplere gidiyor dönüşte ise birbirlerine Clothisline vuruyorlar. Apollo Crews'den seri tekmeler ardından Clothisline vuruyor. Dean Ambrose'yi kaldırıyor ve Samoan Drop! Tuş deniyor, tuş denemesi
başarısız oluyor. İkili üstünlük sağlama çabasındalar, Apollo Crews'den dirsek darbesi ardından ringin köşesine çıkıyor. Crossbody yaparak Dean Ambrose'nin üzerine atlıyor. Tuş deniyor ancak Dean kurtuluyor. Apollo Crews'den Shooting Star Press! Hemen tuş
deniyor Dean yine kurtuluyor. Apollo Crews'den bir de Suplex geliyor. Apollo'dan şimdi de Enzugiri, ardından Sit-out Powerbomb. Tuş deniyor, tuş denemesi başarısız oluyor. Apollo Crews ringin köşesine çıkıyor, Frog Splash yaparak atlıyor ancak Dean kenarı çekilerek kurtuluyor. Dean hemen hızlı davranıp Dirty Deeds vuruyor, tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : Dean Ambrose

Arka alandayız. Alexa Bliss bizlerle.

Alexa Bliss : RAW'da bir çok şeyin değiştiğini gördünüz. McMahon ailesinin geri döndüğünü de tabii ki. Kadınlar divizyonunu yönetmeyi özledim ama beni suçlaya bilirmisin? Kısa sürede olsa ben bir tarih yazdım her zaman yaptığım gibi. McMahon ailesine teşekkürler, Gelecek hafta benim talk show'um A Moment of Bliss'in ilk gösterimi olacak. İlk konuğum ise Ronda Rousey olacak. Ronda, Roddy Piper'a nasıl taptığını biliyorum ama benim şovumda uygun giyinmelisin.

Gecenin son maçına geçiyoruz. Rakipler sırasıyla ringe geliyorlar ve maçımız başlıyor.

Ronda Rousey & Natalya vs. Nia Jax & Tamina

Rousey ve Natalya ringe girer girmez saldırıyorlar. Tamina ve Rousey
başlıyor. Tamina Rousey'e doğru koşuyor ve Judo Toss! Ard arda diz darbeleri indiriyor ve Arm Drag! Jax tag alıyor. Rousey üstünden sektiriyor Jax'i ve lock bağlıyor. Ama Jax kurtuluyor. Jax köşeye sıkıştırıyor. Saçından tutup diğer köşeye fırlatıyor. Ardından Body Avalanche! Jax'ten Body Slam! Jax'ten Cannonbal Senton denemesi ama Rousey kaçıyor. İki isimde tag veriyor. Natalya'dan Tamina'ya Dropkick! Ardından Suplex! Ve bir kez daha. Tuş denemesi 1!2! attı Tamina. Natalya köşeye sıkıştırıyor. Tamina'ya bir Body Slam! Tuş denemesi 1!2! attı Tamina. Ayağından tutuyor Natalya ama Jax dışarıya çekiyor Tamina'yı. Rousey köşeden üstlerine atlıyor. Reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan dönüyoruz. Tamina ve Jax'ten Natalya'ya Double Shoulder Block! Jax köşeye sıkıştırıyor Natalya'yı ve tag veriyor. Tamina ard arda tekmeliyor ve tag veriyor. Natalya direniyor ve ard arda yumruklar indiriyor. Jax'ten Body Slam!
Natalya'yı köşeye yapıştırıyor. Tuş denemesi 1!2! attı Natalya. Headlock bağlıyor ama Natalya'dan Stunner! Jax onu köşeye itiyor ve Tamina'ya tag veriyor. Tamina'da headlock bağlıyor. Natalya kurtuluyor ve iplerden sekip geliyor ama Tamina yakalıyor. Samoan Drop denemesi ama Natalya kurtuluyor ve iplerden sekip Running Crossbody! Natalya tam tag verecekken Tamina yakalıyor. Natalya kurtuluyor ve tag. Tamina'da tag veriyor. Rousey'den Jax'e ard arda yumruklar. Ardından Arm Drag! Ve Step Up Knee Strike! Bir tane de Judo Toss! Tuş denemesi 1!2! attı Jax. Rousey Jax'in ayağa kalkmasını bekliyor ve Step Up Knee Strike! Tuş denemesi 1!2! attı Jax.
Rousey yine kalkmasını bekliyor ama bir anda yakalıyor Jax. Ve Military Press Slam! Tuş denemesi 1!2! attı Rousey. Jax kaldırıyor Rousey'i ve köşeye Samoan Drop pozisyonunda çıkarıyor. Rousey kurtuluyor ama Tamina o sırada tag alıyor. Tamina'dan Superkick! Tuş denemesi 1!2! attı Rousey. Tamina iplerden sekip geliyor ve Body Splash ama Rousey kaçıyor. Ve Armbar! Tamina pes edecek gibi ama
Jax'ten Leg Drop! Natalya'da Jax'e saldırıyor. Ve Nattie By Nature! Tamina'dan Natalya'ya Superkick! Rousey'e tuş denemesi 1!2! attı Rousey. Tamina köşeye çıkıyor atlıyor ama Rousey'den Armbar! Pes ediyor Tamina.

Kazananlar: Ronda Rousey & Natalya

imza

Konu Reckless Behaviour tarafından (12-01-2019 Saat 22:56 ) değiştirilmiştir.
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil