GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-01-2019, 11:37   #1
Banned
MG42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bronx, NY
Konular: 1487
Favori Güreşçisi: Luke Harper
RPG Karakteri: Brodie Lee
Rep Puanı: 39074
Rep Derecesi: MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
MG42 MG42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart Be A Booker - Let's Kill the Chairman

Selam. Be A Booker | Güreş Hikâyeleri Yarışması kapsamında 2007 yılındaki meşhur Vince Mcmahon'ın limuzin patlama olayını ve sonrasını anlatmaya çalışacağım bu konuda. Malumunuz Chris Benoit'nin ölümünden dolayı bu olay açıklığa kavuşturulamamıştı. O nedenle diledğim kadar saçmalayacağım. 9 bölümden oluşacak ve hikâye dediğimiz için biraz daha arka plândaki dönen, yaşanan olayları kurgusal bir biçimde değineceğim. İlk bölüm
de hemen yolda.
MG42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2019, 11:40   #2
ERKKKKEKKKKK
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 368
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
RPG Karakteri: John Morrison
Rep Puanı: 52841
Rep Derecesi: Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şuanda  online konumundadır  

O epey hoş konu. Bakarım bi ara.
imza

One day, they will all come to my funeral just to make sure I stay dead,...but today is not that day! I am alive! My heart is still beating, and I am breathing fresh air for the first time in a long time. My name is Jon Moxley, and I am on a mission to reclaim my soul. And I know I’m not the only one who thinks. You know, it’s about time this industry got a facelift!’ So make no mistake about it; this is an official declaration of war tonight to anyone who wants to get in my way, and anybody who stands in AEW’s way. We have a mission: to knock the pillars of this industry on their a**. We ain’t reading history books anymore, baby, we writin’ em! And this is what you’d call a paradigm shift.
AND THAT'S THE BOTTOM LINE CAUSE...

ERKKKKKEEKKKK SAID SO!

RPG: John Morrison
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere)
Ocean's Şampiyonu (2 kere)

Mr.Pacman isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2019, 11:46   #3
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 491
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 97033
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Konu çok güzel. Bölümleri bekliyoruz. Kendi hikayemi tamamladıktan sonra hepsini okumayı planlıyorum.
imza
Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2019, 11:50   #4
Banned

Rep Derecesi: MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Standart Ep. #1

Pilot

11 Haziran 2007, Wilkes-Barre, Pennsylvania

"Hadi çocuklar. Hadi. Daha ring kurumuna geçeceğiz. Şunu şuraya taşıyın. Coachman nerede? Bana onu bulun. Hadi! Tembelliğe yer yok."

Wilkes-Barre'de telaşlı saatler yaşanıyordu. Chairman, bu gece önceki Raw'da her zamanki gibi bütün olayların merkezinde, çalışanlarına komutlar veriyordu. Coachman'ı ararken biricik kızı ile karşılaştı.

-Coachman'ı gördün mü Steph?
-Hayır baba, ne oldu?
-Konuşmam gereken bir konu vardı da neyse... sen ne yapıyorsun?
-Bookingleri onaylamakla meşgulüm. Biliyorsun Shane beyimiz olmadığı için iş yükümüz gayet arttı.
-Sitem seziyorum.
- Hayır aksine memnunum.

Steph'in elini tutuyor.

-Bu hepinizin mirası Steph. Kardeşin olmadığından sen; sen olmadığından da Shane bu iş için koşturacaksınız. Ve şunu asla unutma, ne olursa olsun, ne yaşanırsa yaşansın kardeşinle arana bir şey girmesine asla izin verme.
- Babaaa! Konuşma böyle. Geleceği düşünmekten pek hoşlanmıyorum biliyorsun.
- Tamam mı dedim.
- Düşüneceğim.

Chairman, kızının yanından ayrılırken başına gelmesinden korktuğu şey hakkında bir kez daha çocuklarını öğütlemişti. Üstelik bu kez bunu daha histen söylemişti. Şimdi odasına girdi.

~~~

Aynı Günün Erken Saatleri, Stamford, Connecticut

"Evet hayatım. Şimdi yola çıkacağım. Ben de seni seviyorum."

Telefonu kapattı. Aniden kapı çaldı, girmesine emretti.

- Bay Hunter bir tebligat var.

Elinden aldı. Sekretere gitmesini emretti. Şöyle bir baktı kendisine gelen belgeye. Durumdan memnun kalmamış gibiydi. Masa üzerinde olan çakmak ile ateşe verdi ve çöp kovasına attı. Tebligat küle dönüşene kadar bekledi ve havaalanına gitmek için yola çıktı. Wilkes-Barre'de bu akşam bulunması gereken bir şov vardı.

~~~

Vince Mcmahon iş üstünde evraklarla ilgileniyordu. Kapı açıldı aniden ve John Cena içeri girdi. Direkt Vince'in önündeki kanepeye yayıldı desek pek abartmış olmayız.

- Eee dostum, napıyorsun?
- İşimi yapıyorum John.
- Yani benim hakkında bir plân kuruyorsun.
- Hayır, John yapmıyorum. Bu, başka bir şey.
- Ama senin en önemli işin benim.

Sessizlik oluyor 10-15 saniye.

- Ne yapıyoruz bu şov? Diyorum ki birkaç şov böyle üstün gözükeyim.
- Şampiyon sensin zaten John.
- O zaman?
- O zaman üstün gözükmen hem de birkaç şov, gerek var mı?
- Hah. Gerek var mı? Bunu ben taşıyorum anlıyor musun? Bu kemer değil hayır. Bu, bütün bu olanlar benim sayemde. Senin en büyük para makinen benim. O lanet olası veletlere imza dağıtan, her yardım kuruluşuna bağışlarla manşetleri süsleyen, o testesteron kokulu iğrenç askerlere şov düzenleyen de benim. Bu iş de ben her şeyim.
- Kimse değiştirilemez değildir John. Sen bile; ben bile.
- Peki. Peki. Peki.

Cena kalkıyor ve gidiyor odasından.

~~~

Chairman, odadan çıkıyor Michael Hayes ile.

-Memnuniyet Gecesi adı altında düzenleyeceğiz Michael. Şimdi bütün herkes burada değil mi?
-Evet.
- Kayıtlar da geldi ve kurgulanması kaldı. Bunu şov içerisinde vereceğiz ve ana gösteride de ben çıkacağım.
- Ne konuşacaksın?
- Bilmiyorum söylerim bir şeyler.

Vince'in odasına gelince ayrılıyorlar.

Odaya girince televizyonda ekonomi bülteni açık.

WWE'nin iç pazarda düşüşleri devam ediyor. Yılın ilk çeyreğinden beri dalgalı görünümü devam ederken son 10 yılın hisse senetleri bakımından en dibini gördü. Peki bu bir otorite boşluğundan mı kaynaklanıyor. Mikrofonlarımıza konuşan Linda Mcmahon, gerekirse her önlemi almaya hazırız d-

Televizyonu kapattı. Onu takiple telefon çaldı. "Evet. Gelsin."

~~~

"O ZAMAN BUL!"

Stephanie Mcmahon babasının odasına girdiği sırada babasından duyduğu cümle buydu. Yanında Coachman vardı.

- Steph, otursana.
- Şey... baba Olimpik komiteden müzekkere geldi.
- Tamam geliyorum.

Coachman odadan çıkarken babası ile ilerleyen Steph, sormak istediği soruyu soramadı.

~~~

Vakit geldiğinde şov, memnuniyet gecesi adı altında geçmesi gerekirdi. Fakat bunun haricinde her şeye müsaitti. Hiç kimse Vince Mcmahon hakkında tek bir iyi dilekte bile bulunmadı. Aksine ne kadar kötü söz varsa sarfettiler.

"Evet, tam da öyle yapacağım."

Vince Mcmahon telefonla konuştuktan sonra ana gösteri için ringe doğru ilerliyordu. Arenaya baktı. Herkes yuhalamaya and içmiş gibi bir uğultu oluşturuyordu. Chairman ringe girdi. Yuhalamaların arkası kesilmiyordu. Güldü onlara doğru. Daha sonra hiçbir şey demeden ayrıldı. Arenanın koridorlarından geçiyordu. Çalışanları toplanmış onu izliyordu. Paul London gene gülüyordu. Onlara da hiçbir şey demedi. Ve dışarıda kendisini bekleyen limuzinine bindi. Ve kulakları sağır edercesine patlayan limuzin bu hikâyenin sadece başlangıcıydı.

devam edecek...
Alt 13-01-2019, 23:11   #5
ERKKKKEKKKKK

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 368
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
RPG Karakteri: John Morrison
Rep Derecesi: Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Vay hoş başlamışsın. Biraz spoiler gibi olacak da gerçekte oğlu olması gereken Keneddy'e bağlayacak mısın?
imza

One day, they will all come to my funeral just to make sure I stay dead,...but today is not that day! I am alive! My heart is still beating, and I am breathing fresh air for the first time in a long time. My name is Jon Moxley, and I am on a mission to reclaim my soul. And I know I’m not the only one who thinks. You know, it’s about time this industry got a facelift!’ So make no mistake about it; this is an official declaration of war tonight to anyone who wants to get in my way, and anybody who stands in AEW’s way. We have a mission: to knock the pillars of this industry on their a**. We ain’t reading history books anymore, baby, we writin’ em! And this is what you’d call a paradigm shift.
AND THAT'S THE BOTTOM LINE CAUSE...

ERKKKKKEEKKKK SAID SO!

RPG: John Morrison
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere)
Ocean's Şampiyonu (2 kere)

Mr.Pacman isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2019, 13:38   #6
Banned

Alıntı Mr.Pacman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Vay hoş başlamışsın. Biraz spoiler gibi olacak da gerçekte oğlu olması gereken Keneddy'e bağlayacak mısın?
Her şey mümkün.
Alt 15-01-2019, 22:17   #7
Banned

Standart Ep. #2

Crisis

"İş adamı, bilyoner ve WWE Chairman'ı Vince Mcmahon'ın ölümünün etkisi bütün dünyada sürüyor. Brezilya'da Isa heykelinin yıkılıp Vince Mcmahon'ın heykelinin dikilmesi konuşulurken Hindistan'da Ganj nehrine gıyabi küller döküldü. Türkiye'de ise ülkenin dini ritüellerine uygun olarak merhuma okutulan mevlide binaen sucuk dağıtılıyor. Şimdi de şirketin şampiyonu John Cena'yı yaptığı basın açıklamasını izliyoruz.

'Benim için bir patrondan çok öteydi. İkinci bir babaydı. Her zaman birlikte güler, ağlardık. Tek bir kavgamız dahi olmadı. Gerçekten çok ama çok üzgünüm.'

Peki bu durum WWE'yi nasıl etkileyecek, siyahi hareketlenmeler bu olaya nasıl tepki gösterecek? Karşımda Sinclair Broadcasting genel kâlem müdürü Joe Koff var."

Telefondan izlediği canlı yayını kapattı. Neredeyse olay yerindeydi. Arabayı kullanan çaylak ajan ona bakarak sordu.

- Bayağı zenginmiş.
- Evet.
- Kim yapmış olabilir sence?
- Daha olay yerine varmadık bile.
- Hayır yani nasıl bir nedenden olabilir? Para mı aşk mı vs.
- Bir bulmaca çözmüyoruz Anderson. Benim işim olan şeyler toparlamak.

Araba durdu. Yan koltukta oturan adam indi. Limuzinin patladığı yere gelirken yanına başka bir memur yaklaştı.

- Ajan Wilks. Merhaba ben olay yeri inceleme memuru Mitchell.
- Merhaba Mitchell. Herhangi bir şüphe var mı?
- Hayır efendim. Aracın içine yerleştirilen patlayıcı ile patlamış. Klasik karşılaştığımız türlerden, hareket sensörlü. Arabanın hareketi hâlinde hemen patlamış.
- Peki kim buranın sorumlusu?
- Bir otopark görevlisi var. İfade için sizi bekledik.

Wilks etrafına baktı. Her zamanki gibi olayı bir an önce bitirip kendini eve atmak istiyordu. Bu düşüncelerle ifade için tutulan görevlinin yanına gitti.

- Bay Johns. Federal Ajan Aaron Wilks. Konu hakkında bilginize başvuravağız.
- Evet efendim.
- Dün gece dikkatinizi çeken bir şey oldu mu?
- Limuzin burada duruyordu. Daha sonra saat 10'a yakın bir adam geldi başka bir limuzinle. İçerideki limuzinde bir bakım sorunu olduğu için bunu getirdiğini söyledi.
- Peki hiç üstlerinize sormadınız mı bunun doğrusu var mıdır diye?
- Genelde bu tip şeyler olur efendim. O yüzden pek garipsemedim.
- Adamı görseniz tanır mısınız?
- Yani pek seçebileceğimden emin değilim.
- Peki, arkadaşlara ulaşabileceğimiz telefon numarasını ve adresinizi bırakın.

~~~

Arabanın içinde notlar alıyordu soruşturma ile ilgili. Şoföre gerek duymamıştı Mcmahon ailesinin evine gelmek için. Defterini cebine koydu. Cebinden antidepresan hapını çıkarıp bir doz aldı. Ve malikaneye doğru gitti. Bu kadar önemli bir aile için çok gösterişli bir yer değil. Bunun kendisi için bir yararı olmadığını anlayıp zile bastı Stephanie idi kapıyı açan.

- Federal Ajan Aaron Wilks, babanızın öldürülmesiyle ilgili soruşturmayı ben yönetiyorum. Sizin ve annenizin ifadesini almak istiyorum mümkünse.
- Tabii, buyurun.

Geniş bir salona geçiyorlar.

- Ben anneme haber vereyim.

Birkaç dakika sonra Linda ve Stephanie giriyorlar içeri. Linda bayağı yıpranmış durumda.

- Başınız sağ olsun.

Linda kafasını sallıyor sağ olun anlamında.

- Faillerin bulunması için elimden gelen her şeyi yapacağım buna hiç kuşkunuz olmasın. Bay Mcmahon'ı öldürmek isteyen, kuşkulandığınız birileri var mı?
- Herkes. Herkes yapabilir bunu. Her bakımdan bir hedefti o. Kocama her zaman dedim. O, her zaman fazla sesin bir arada çıkmasını istiyordu. Çılgın bir yapıya sahipti. Ama böyle bir yapının başındaysanız bütün herkesi bir tutmanız gerek. Her şeyin gözü ve kulağı olmalısınız.

Steph annesine bakıyor bir süre.

- İnanın annemin de benim de hiçbir fikrimiz yok. Bu... korkunç. Babam kendi işinde olan bir adamdı. Böyle alçakça bir saldırıyı kim yapmış olabilir?

Wilks, sıradaki soracağı soru için hazırlıyordu zihnini. İki kadına doğru baktı. Hiçbir yüz ifadesini kaçırmamalıydı.

- Dün gece saat 10'a doğru otoparktaki limuzin değiştirilmiş.
- Nasıl, bize sormadan mı?
- Görevli bu tarz şeyler hep olur dedi. Bu konu hakkında bir bilginiz var mı?

İkisi birlikte hayır demişti. Ezbere bir cevap mıydı acaba? Wilks bu kuşkuları üzerinde dursa da kadınların gözünde kuşkuya yer verecek bir şey görememişti.

- Dün, sanırım düzenlediğiniz şovda bir şey söyleye-

Telefon konuşmayı bölmüştü. Arayan Anderson'dı.

İzninizle buna bakmam gerek deyip yan tarafa geçti.

- Evet.
- Ajan Wilks, sanırım bir sorunumuz var.
- Ağzında geveleme.
- Otoparkın kamera kayıtları silinmiş efendim. Hatta o geceki arenanın dahil bütün kamera kayıtları silinmiş.

Wilks alnını sıvazlıyor ve kötü bir şey dememek için zor tutuyordu kendini.

- Şu lanet olası dosyanın kamera kayıtlarının silindiğini bir gün sonra mı anlıyorsunuz?
- Efen-
- Dinle. Emrindeki bütün birimlere söyle arenada ne bulabilirlerse her şeyi bulsunlar. Bütün arena çalışanlarının sorgulanmasını istiyorum. İsterlerse günler sürsün ama o kayıtları sileni bana bulun. Anladın mı Anderson?
- Evet efendim.

Telefonu kapattı. Saatine baktı. Mesai bitimine yarım saat kalmıştı. Başı dayanılamayacak seviyedeydi. Bir antidepresan daha kullandı. Aynada saçını düzeltti ve içeri girdi.

- Özür dilerim. Az önce şunu sormak istiyordum. Bay Mcmahon sanırım şovda bir çeşit açıklamalarda bulunacakmış. Bunun neyle ilgili olduğunu biliyor musunuz?
- Babam şovda her şeyin başı isimdir. Bizim plânını bilmemiz bir şeyi değiştirmez çünkü o ringe çıktığında farklı bir şey düşünüp onu uygulayabilir ana plânın aksine. Sorunuza gelirsek bilmiyordum hayır.
- Ben zaten kocamın güreş işine pek karışmıyorum.

Ajan Wilks bir şey çıkmayacağını anlamıştı bu iki kadından. Kalkmaya hazırlanıyordu. Linda Mcmahon'ın telefonu çalmıştı.

- Ne? Neler söylüyorsun?

Televizyonu açmasını söyledi kızına.

"Flaş! Merhum iş adamı Vince Mcmahon'ın WWE hisselerinin tamamı ismi açıklanmayan bir kişiye devredildi. Ayrıntılar az sonra!

Stephanie Linda şaşkınlık içinde buluyor kendilerini. Wilks bu işin, içinden çıkılmaz bir hâle gelmeye başlayacağını düşünürken kapı açılıyor ve birisi giriyordu içeri.

...devam edecek
Alt 19-01-2019, 12:06   #8
Phillip Jack Brooks

Nereden: -
Konular: 491
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Hikayem bittiğine göre seninkini artık okuyabilirim. (Yayınlaması henüz bitmedi). Beklediğim gibi hikayenin ilk kısmında Vince'in havaya uçtuğu sahne sonda yer almış. Steph, Shane, Coachman, Hunter, Hayes ve Cena gibi isimler ilk bölümde kullanıldığına göre bunlardan birinin yapmış olma ihtimali yüksek. Linda da şüphe uyandırmadı değil. Polisiye romanlar gibi ilerliyor ikinci bölümü. Diğer bölümleri gelmeden net bir tahmin yapmak istemiyorum. Diğer bölümleri görelim. Eline sağlık.
imza
Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2019, 22:45   #9
Banned

Standart Ep. #3

Here Comes the Money

Wilks, Linda, Steph... haberin etkisini atlatamamışken içeri giren kişiye odaklanmışlardı.

"Hisseler bana devredildi"

Dedi bu kişi. Ve bu sözlerin sahibi Shane Mcmahon'dan başkası değildi.

Stephanie olduğu yerde kalmışken Linda biricik oğluna sarılıp ağlamıştı. Uzun süre kaldılar. Wilks ise bu adam hakkında şimdiden sorgu sorularını düşünmeye başlıyordu.

~~~

Shane ve Wilks bahçenin kamelyasındaydılar.

- Babam bir şeylerden şüpheleniyordu. Sık sık konuşuyorduk. Bir beyanname düzenlemişler. Sahte bir satış tasarrufu ile hisselerimi devredecekler diye. Bu yüzden benim almamı istedi. Yaptığımız işin belgesi şu an bende. İsterseniz gösterebilirim.
- Gerekirse ona da bakarım ama benim anlamadığım neden siz?
- Bilmiyorum. Belki annemi ve kardeşimi buradaki tehlikeden uzak tutmak istedi.

Wilks bir şey demedi. Düşündü birkaç saniye. Daha sonra Shane ile şimdilik vedalaşıp ayrıldı. Shane onu uğurlarken Stephanie de arkada onu izliyordu. Onu farkeden Shane evin kuzeyindeki çiçekli alana kadar onu takip etti.

- Babamla birlikte ekerdik burayı. Güller, manolyalar.
- Ve sen her zaman erkeden kaçardın...abi.
- Fakat sen de ben olmadan işi bir türlü yapamazdın.
- En azından ailemi bırakıp uzakdoğuya yelken açtığında işleri batırmadım. Bu seferlik.
- Babam her zaman küçük kardeşine iyi bak derdi Steph. Ben de her zaman öyle olmaya çalıştım. Her zaman.

~~~

Limuzinin havaya uçtuğu ve buna dair elde edilen delillerin ortadan silindiğine ulaşıldı. Aynı zamanda elde edilen bilgilere göre Vince Mcmahon'ın hisselerini satılan öz oğlu Shane Mcmahon'dan başkası değil. Peki bu bir aile içi cinayeti mi? Ayrıntılar az sonra.

Mesainin başlangıcının ilk dakikalarıydı. Başsavcı Perez'in karşısında dikilen Wilks üstünden gelebilecek her türlü azara hazırken bir yandan da bu olayın dışarıya nasıl sızdığına akıl sır erdiremiyordu.

- Ajan Wilks, seninle açık konuşacağım. Bu zamana kadar hiçbir kötü izlenim bırakmadım kariyerimde. Asla hata yapmadım ve her zaman bana karşı gelenlerin payını verdim. İşte bu yüzden de senin gibi bir adamı bu olayın başına atadım. Ama biliyor musun eğer ben bir adama karşı güvenimi yitirirsem o adam da onurunu bana karşı kaybeder. Söyleyebileceğin bütün her şeyi biliyorum o yüzden sana söz hakkı vermeyeceğim sadece şunu iyi anla. Bu tür bir olay asla tekrarlanmasın.

Dışarı çıktı. Diğer olayları unutmuş Shane ile konuşması nasıl sızdırılmıştı bunu bir türlü anlayamıyordu. Fakat yapacağını biliyordu.

~~~

- Bu gerçekten akıl alır gibi değil Bay Wilks. Bu olay hakkında daha farklı şekilde bir şeyler olduğunu düşünüyorum.
- Endişenizi anlıyorum bay Mcmahon...

Shane Mcmahon'ın evindeydi.

- ...ve umarım sizin de benim senedi görme isteğimi de anlarsınız. Eğer sakıncası yoksa hemen bakabilir miyiz? Arkadaşlarımız incelemeye almak istiyor. Zaman bizim için her şeyden önemli.

Başsavcımdan korkuyorum diyemeyecekti tabii ki de.

- Tabii bay Wilks buyurun.

Evin üst katına çıktılar. Shane kendi çalışma odasına girdi. Duvara doğru ilerledi. Parmağını dokundurdu ve duvarın içinden kapı açıldı. İçeride bir kasa duruyordu. Shane şifreyi girip içini açtı. Ama içeride metal kasanın soğukluğundan başka hiçbir şey yoktu.

...devam edecek
Alt 24-01-2019, 22:55   #10
Banned

Standart Ep. #4

Son

18 Haziran 2007 Pazartesi

"Bugün burada sizlerle önemli bir meseleyi paylaşmak için buradayız."

Ken Anderson nam-ı diğer Mr. Kennedy bir basın toplantısı düzenliyordu. Vince Mcmahon'ın ölümünden bir hafta geçmiş soruşturma güç bela ilerlerken bu sabah ajanslara düşen bu toplantı haberi herkesi meraklandırmıştı. Çünkü Anderson yalnız değildi.

"Bayan Linda Mcmahon'a da bu açıklama için doğru zamanın geldiğini söylediğimde onun da bu haberi duyurmamı beklediğini anladım. Ona bunu Vince Mcmahon'ın ölümünün hemen ardından söyledim ve o beni bir anne gibi hemen kucakladı."

Gözleri doldu bir süre. Önünde duran bardaktan bir yudum su aldı.

"Bay Mcmahon her zaman için demişti ki bir aile olmak en önemlisi. Onu ve içindekilerle birlikte yaşamak ve ölmek. Fakat ben bunu yapamadım. Yani birlikte ölmeyi beceremedim. Babamın...yani Vince Mcmahon'ın can verişini gözlerimle izledim ama bir şey yapamadım."

Bu gelen son cümlenin ardından basın mensuplarının hepsi farklı bir ağızdan sorular sormaya başlamıştı. Ken Anderson artık sıradan bir insan değildi.

~~~

Aynı Gün, Stamford, Connecticut

Postacı WWE genel merkezinin içine girmişti. Televizyonda gördüğü onca şovun beyni burasıydı demek. Danışmana doğru ilerledi.

- İyi günler bir tebligat var.
- Kim adına.
- WWE İcra Kurulu adına.

O sırada Michael Hayes çıkıyor ortaya.

- Ne iş için gelmiş.
- Tebligat varmış efendim. İcra Kurulu adına.
- Tamam, sen bana ver.

Hayes tebligatı alıyor. Üstünü okuyor. İflas Bildirimi yazıyor. Şaşırıyor ama pek belli etmiyor. Odasına giderken tebligatı yırtıp çöp kutusuna atıyor koridoru kaydeden kamerayı umursamadan.

~~~

Nasıl yaparsın anne??? Nasıl??

Bu geceki Raw şovunu yapılacağı Richmond'da bir otelin lobisindeydiler. Stephanie, Wilks, Shane ve Linda.

- Bana lütfen onun bizim kardeşimiz olduğuna inandığını söyleme.
- Stephanie, anlamıyorsun. Hiçbir zaman da anlamadın. Baban her zaman kardeşlerine önem vermeni söyledi sana. Her zaman. Ve bir ailenin parçasıysan her şeyin gözü ve kulağı olmalısın. Babanın olamadığı gibi.

Stephanie keskin bir bakış atıyor annesine. Linda bu durumu anlayıp Ajan Wilks'e dönüyor.

- Biliyor musunuz bay Wilks Vince'in o gece söyleyeceği de şey tam da buymuş. Yani Ken'in oğlumuz olduğunu söyleyecekmiş.
- Oğlu olduğunu mu? Peki bu kadar olağan bir olguyu neden şovunuzun ana gösterisinde söylesin ki? Ve neden daha sonradan vazgeçsin.
- Bilemiyorum.
- Belki Ken'i gelebilecek tehlikelerden korumak için. Sonuçta babamın kendisini güvende hissetmediğini biliyoruz.
- Küçük kardeşini bu kadar çabuk mu benimsedin ...abi?

Steph'in Shane üzerinde kurduğu bu cümleden sonraki bakışı ne yapmak istiyorsun der gibiydi. Kısa süreliği sessizliği yanlarına doğru yaklaşmakta olan Cena bozmuştu.

- Hey! Hey! Steph.
- Evet John.
- Bugün bir şampiyonluk maçım var. Hatırladın mı?
- Plân ne?
- Bilmiyorum John. Neden bana soruyorsun ki? Bay Hayes veya Dunn'a sor.
- Stephanie onlara tabii ki sorabilirim ama seninle aynı zamanda geleceğimi konuşmamız lazım. Bu büyük kaslı Amerikan yapımı bebeğin geleceği sizin için çok önemli.

Ajan Wilks sessizce önündeki kahvesini içerken kulağı konuşmaya dikkat kesilmişti.

- Babam öldü John! Patronun öldü. Ya da unuttun mu senin de "baban"dı o. O yüzden senin kemerin ve geleceğin aklıma gelebilecek en son şey!
- Tamam tamam Steph. Sakin ol Steph. Tamam ben... gideyim.

John Cena hızla uzaklaşırken şovun bitimine de saatler kalmıştı.

~~~

Ajan Wilks arenanın içinde Coachman'ın odasını arıyordu. Yanından geçen bir asistana sordu.

- Pardon, Bay Jonathan Coachman'ın odasını arıyordum.
- O izinli bayım.
- İzinli mi? Ne zamandır?
- Sanırım Çarşamba gününden beri.
- Peki, teşekkürler.

Wilks uzaklaştıktan hemen sonra telefonun çevirdi.

- Anderson, Jonathan Coachman'ın ifadesini almış mıydınız?
- Evet efendim alındı.
- Peki. Bu adamla bir de ben konuşmak istiyorum. Arkadaşlara hemen haber ver. Büroya ifade vermeye çağırsınlar. Hatta dur, bizzat gidip büroya getirsinler.
- Baş üstüne efendim.

~~~

18 Haziran Pazartesi, Raw şovunun ana olayı, John Cena vs Randy Orton, WWE Şampiyonluğu Maçı

"...John Cena bayağı üstün bir maç çıkarıyor baylar bayanlar. Belki de son dakikaların içindeyiz. İki ezeli rakip de çok yoruldu. Cena, Orton'u kaldırıyor şimdi. AA denemesi ama Orton inip Clothesline vuruyor iki isimde yerde."

Bu sırada hakem Scott Armstrong kulaklığıyla kenara çekilip bildirimlerini alıyor. Ne, Emin misin, bunu neden- peki tamam.

"...Evet şimdi Orton Suplex vuruyor. İplerden geliyor ama Cena kalkıp sırtlıyor derken Orton yine kurtuldu ve RKO! Hakem hızlıca sayıyor ve Orton Şampiyon! Randy Orton şampiyon!..."

AMAN TANRIM BUNU GÖRDÜN MÜ?

Kuliste bulunan Hayes, Stephanie ve Shane olanlar karşısında afallamışlardı.

- Bu nasıl olur Michael?
- Bilmiyorum Shane bilmiyorum ama ortalık çok karışacak. Ben gidip kontrol edeyim.

Hayes kapıyı kapatıp çıkmıştı. Shane hâla şaşkınlığın içindeydi.

- Artık... bizim şov plânlarımıza da mı karıştılar? Kim bunlar ne istiyorlar bizden Steph?
- Shane...Shane. Cena'nın kemeri kaybetmesi emrini ben verdim.

...devam edecek

Seçenekler Arama
Stil