GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 21-01-2019, 01:41   #1
FRANCHISE
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2011
Nereden: End of the Tracks
Mesajlar: 32.377
Konular: 3856
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 307289
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Sinister Scotsman The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 307289
Mesajlar: 32.377

Standart 11 Ocak 2019 - IMPACT Wrestling | Şov İncelemesi
DAYI OLAY YERİNDE

11 Ocak 2019 - IMPACT Wrestling | Şov İncelemesi

Evet, çocukları karneledik ve 15 tatil şerefine bir kereye mahsus yeniden klavye başındayım. Back to boşness. Özlendi.

Bu arada şov yeni bir kanalda. Homecoming'de patlamalı çatlamalı bir şov yaşamıştık ve onun devamında bir kere daha Asylum'dayız, Jeff Jarrett'ın yıllar önce yaptığı bol sandalye darbeli açılışlardan 16 yıl sonra Johnny Impact'in kemerle açılışına şahidiz. Kemeri korudu ama karı için aynı şeyi söyleyemeyecek durumda olduğu için çok öfkeli.

"Bu kemer önemli ama şu an karımdan daha önemli bir şey yok" diyor, güreşin Gökmen Özdenak'ı karısı için tüm hesapları ödemek için burada.

Homecoming'de olanlardan beridir Kross'a yapacaklarını planladığını söylerken Homecoming'in şaibeli kaybedeni makine ayaklara geliyor. Brian Cage de çok öfkeli çünkü Acun Medya tarafından kemer maçı elinden alınmıştı. Cage yenilgiyi kabul etmiyor. Bu işin bitmediğini belirtiyor. Seyirci onun tarafında. Cage kemerin gerçek sahibi olmalıymış ve hemen bu gece rövanş istiyormuş kendisi. "Karın zerre kadar umrumda değil" diyor. Johnny de kerizlemesine kabul edecekken KILLER KROSS! Homecoming fatihi Kross alanda.

Kross girişte konuşuyor, biraz geri vites. Cage'in onu 10 saniye tuş ettiğini hatırlatıp düz mantıkla 3 kere yendiğini söylüyor. Aralarını iyice bozmak için alttan veriyor küsküyü. Taya geri döndüğünde onu bir daha gönderecekmiş hastaneye. Johnny ona dalacakken Cage araya giriyor. Johnny'den ona Superkick ve Kross'a Suicide Dive! Kross içeri kaçıyor. Cage de gelen Johnny'i gelişine Discus Lariat ile patlatıyor. Kross ve Cage yüzyüze... Kross'tan da ona bir Clothesline ama Cage direk kalkıyor! Kross bunu görünce R'ye takıp gidiyor. Seyirci Terminator Clap yapmaya çalışıyor ama yapamıyor???

Cage kemeri kaldırırken olaylar şimdilik sona eriyor. Özledik IMPACT'in böyle promo ve olayla açılmasını. Güzel oldu o yüzden. Bayağıdır maçla açılıyordu şovlar.Ancak arka alanda Cage ve Impact gene atışıyor. Impact ona rövanş maçını alacağının sözünü veriyor ama önce Kross'u halletmesine izin vermesini söylüyor. Cage ikna oluyor sonunda ama bir daha kazık atmaması konusunda son kez uyarıyor.

RASCALZ! Keratalar tam kadro mekanda. El kol yapıyorlar millete. Trey onları ringe bırakıyor.

Ardından Lucha Bros geliyor, Homecoming'de iyi maç çıkartmışlardı ama sadece iyiliğiyle kalmıştı kaybettikleri için.

Lucha Bros. (Pentagon Jr & Fénix) vs. The Rascalz (Dezmond Xavier & Zachary Wentz)

Dez ve Penta başlıyor. Dez dalgaya alıyor ama Penta onun bir tekmeyle aklını alıyor. Ardından dışarıda ikilye uçarken Wentz araya giriyor. Wentz haleldiyor Penta'yı. Fenix giriyor şimdi de. O da akıl alıyor köşede. Wentz'e bir Flying Headbutt. Ardından Dez müdahil oluyor. Reversallar akıyor. Bir Dropkick. Penta giriyor şimdi ve Dez'i gene tekmeliyor. Köşede Dez bir Enziguri + Dropkick + Bronco Buster buluyorlar ancak FENIX BİRDEN GELİYOR VE DOUBLE CUTTER! Wentz hayvan gibi sattı. Reklam dönüşü devamke. Wentz, Fenix'le devam. Rascalz, Fenix'i araya alıyor. Arka arkaya tekmeler. Wentz bir Double Foot Stomp yapıyor. 1-2-.. Fenix köşede ikisini de tekmelerle hallediyor. Ardından ikisine birden atlıyor kardeşler Suicide Dive ve Somersault Plancha ile. Ardından Dez'e Double Superkick! Muazzam bir Wheelbarrow Buster. 1-2-... Ancak Wentz uçarak bozuyor tuşu. Ringde karşılıklı darbeler. Penta'yı bir Handspring Knee Drop ile hallediyor Wentz ama Fenix köşede kellesini alıyor onun bir Rolling Thrust Kick ile. FENİX BİR ROLLING THUNDER İÇİN GİDERKEN GELİŞİNE DOUBLE OVERHEAD BACK KICK DEZ'DEN. Penta araya giriyor ve Fear Factor deniyor. Wentz'den Roll-up. Ardından bir Enziguri + Ripcord High Knee! Fenix giriyor ve Wentz'e Cutter. Dez onu hallediyor ama Penta geliyor bu kez. Double Superkickler! Penta daha sonra Wentz'i ve DEZMOND'U AYNI ANDA ALIYOR VE BU HAREKETİN BİR AÇIKLAMASI YOK. PENTA AYNI ANDA İKİLİYE GORY BOMB VE FEAR FACTOR YAPARKEN FENIX ÖNCE SUPERKICK SONRA DA CUTTER VURUYOR!?? 1-2-3!

Kazanan: Lucha Bros. | ***3/4 - Gayet iyi maçtı. Rascalz'ı onure ediyor kardeşler sevinmek yerine. Onları tebrik ediyorlar direk. Rascalz kaybetti ama karizmadan bir şey kaybetmedikleri kesin. Güzel bir eşleşmeydi. Şirket adına şanslı hissettiren bir dörtlü vardı ringde.Biz neden ilk Ultimate X maçına döndük ki? Neyse. Kross'un Homecoming'den sonra yaptıklarını hatırlıyoruz. Arka alanda konuşup Johnny'nin yaptığı hilelerden ve onun gerçek yüzünü gösterdiğini anlatıyor kısaca.

Sonra bir de arka alanda dinliyoruz Kross'u. 30 dakikada 16 dakka boyunca Kross'u dinlememiz. En son bir şovda aynı adamı dinlediğimizde Bully Ray, Aces and Eights'e katılmıştı.Rich Swann'ı davet ediyor ringe Josh. Swann, Homecoming'de yeni X-Division şampiyonu olmuştu. Hoşgeldin enerji içeceği adam.

Swann bu binada aldığı başarının hayatındaki en büyük başarılardan biri olduğundan söz ediyor. Biraz X-Division yalaması. X-Division'ın kilo sınırı değil sınırsızlıkla alakalı bir şey olduğundan söz ederken OVE - OHIO VERSUS EVERYTHING! YA NEDEN YA? Callihan neden X-Division güreşçisi taklidi yapıyor abi kendimi tokatlayacağım ya ana kemer feudu acil abi. OFFFFF.

Callihan uzun süre seyirciyle kavga ediyor adeta. Swann ile aralarındaki tarihi kimse öğrenemeyecekmiş şimdi. Aile her şeymiş bunu hatırlatıyor Swann'a ve ona oVe tişörtü vererek gruba katılmasını öneriyor. Rich'in suratına atınca sinirlendiriyor. ÇİKOLATA ŞELALESİİİİİ. Willie Mack ringe gelip Callihan'a saldırıyor! İkili kavga ederken Swann ayrmaya çalışıyor ancak pek başarılı olamıyor. Reklam dönüşü mevzu maça bağlanıyor.

Sami Callihan vs. Willie Mack

Homecoming'de Callihan kazanmıştı. İkili tekme tokat başlıyor maça .Aynı anda Yakuza Kicklerle yerle bir oluyorlar. Mack içeride kontraya getiriyor ama Baseball Slide denerken Callihan onu ringin yanındaki kumaşın arasına alıyor. Mack gene de oradan Lariat vurmayı başarıyor. Apronda bir Uranage ile paketliyor. Callihan hakemi kendine siper edip fırsattan istifade tokatlıyor, ardından basamaklara çarpıyor. Kavga bir süre sonra girişe kadar taşınıyor. Callihan ani bir Eye Rake yaptıktan sonra rampada Piledriver deniyor ve başarılı! Callihan ringde süreye oynuyor. Mack 9'da yetişiyor. Mack köşede tekmelerle karşılık veriyor. İplerden sekiyor ve Flying Elbowlar vuruyor. Ardından köşede bir Bicycle Kick ve Cannonball Senton denerken Callihan tokatlıyor. İplerden sekiyor ama Samoan Drop + Kip Up + Standing Moonsault! 1-2-.. Callihan daha sonra elini ısırıyor Mack'in ve ani bir Hammerlock + Lariat buluyor. 1-2-.. Callihan bir Lariat için daha pusuda. İplerden sekiyor ama Mack'ten Sky High! 1-2-.. Köşedeyken Callihan yakalıyor onu ve ani bir Powerbomb! Ardından Running Knee! 1-2-... Callihan köşede pusuya yatıyor. Mack kalkınca koşuyor ama bir Pop Up Elbow, ardından Flying Corner Hip Attack. Son olarak da bir tekme ve Stunner denerken Callihan'dan Eye Rake. Piledriver denemesi boşa. Karşılıklı roll-uplar da öyle. Callihan ani bir Cactus Piledriver denerken Mack onu omzundan atıyor ve aniden üstüne oturup tuş ediyor!

Kazanan: Willie Mack - ***1/2 | Homecoming'deki maçtan daha derli toplu geçti diyebilirim. Gene iyiydi. Mack'in kazanması işleri nereye götürecek bilmiyorum. Callihan cidden ana kemer dışında her şeyi yaşıyor artık kuduruyorum.Arka alanda LAX ve K-Dawg oturuyor. Gene makara kukara mq. Konnan haksız çıktığını kabul ediyor Homecoming konusunda. Maçın tarihiliği konusunda mutlu olmaları gerektiğini söylüyor. Ardından bir aile kutlaması öneriyor. 5150 asta la muerte y despues.

Ardından oVe arka alanda kendi aralarında çıldırırken LAX onlara denk geliyor. Konnan onlarla dalga geçiyor. Callihan da hemen mevzu istiyor.THE SMOKESHOW! Scarlett Bordeaux alanda. Kıyafete bakılırsa ihale büyük.

Scarlett ilk olarak Talent Search'ü haftaya bitireceğini belirtiyor. Ardından Pursuit'e geçişi kutlamak için gösterisinden söz ediyor. Ki bu değişim için başörtüsüne girmesi falan gerekirdi aslında. Neyse Nashville insanı çok iyi partiler falan hadi soyunalım derken Desi Hit Squad geliyor???

Gama bu gösteriyi burada değil haftaya yetenek avını kazanacak olan kendilerine saklamasını söylüyor. Burada kimsenin Scarlett'ı görmeyi hak etmediğini söylüyor. Ardından çocukları gene bir fırsat bulup tokatlıyor.

SİRENLER ÇALIYOR, ARKA MAHALLEDE ADAMIN BİRİ VURULMUŞA BENZİYOR, ÇÜNKÜ O BURADA, BIG BAD BOOTY DADDY, BIG POPPA PUMP! SCOTT FUCKING STEINER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Müziği kesin. Bu gece buraya IMPACT'in Pursuit'teki debutunu izlemeye geldim. Bu kanal egzotik yerlerde avlanmayı ve balık tutmayı anlatıyor. Eğer benim buraya geldiğimi gördüyseniz biraz topalladığımı görmüş olabilirsiniz çünkü geçen hafta Detroit'te yaptığım safaride 2 dev geyiği tek başıma avlarken kasıklarımda çekme oldu. Ayrıca ucubelerin ucubeliklerini sergilemelerini de yayınlıyorlar. Siz bunu hem benim hem diğer insanlar için bozdunuz bile. Scarlett hala burada ve-"

Rohit onu durdurmak isterken Steiner ikisini de hallediyor. Gama kalp krizi geçiriyor dışarıda. Steiner'den Raj'a bir Flatliner! Rohit'e de Belly to Belly. ARDINDAN DOUBLE STEINER RECLINER! Steiner daha sonra sandalyeyi alıp çöküyor. Scarlett da şova başlıyor. Daha seksi bir ikili görmemiş olabilirim. Steiner daha sonra o mutlulukla "holla if you hear me" diyor ve gidiyor. BAŞKAAAAN.Gail Kim'in Pazar günkü konuşmasını dinliyoruz. O doğru olanı yaptığından ve doğru kadının kemerle ayrıldığından söz ediyor. O diğer hakemlere benzemezmiş, karşılık verirmiş.

UNDENIABLE... FOREVER. Tessa Blanchard ringe geliyor! Kemer yokken onu görmeye alışkın değiliz. Gelişi bile gönülsüz. Rakibi ise OVW'nun kadın güreşçilerinden Cali.

Tessa Blanchard vs. Cali Collins

"Still Our Champ" tezahüratı muazzam. Ben de aynı fikirdeyim. Tessa direk saldırıda. Tessa sağlı sollu hırpalıyor rakibini. Orta iplerde bir Running Dropkick. Ardından Snap Suplex. Ayağıyla tuş deniyor. 1-2-.. Sonrasında bir Buzzsaw DDT mi, hayır bir EAT DEFEAT! Tuş denemesi başarılı.

Kazanan: Tessa Blanchard | Tessa, Gail'in finisherıyla kazanarak mesajı veriyor. Senciyiz senci, ama Gail'ciyiz de. O yüzden bu bir dream match zaten. #StillOurChampArka alanda Eddie Edwards var McKenzie'nin yanında. Edwards yapacağını söylediği şeyi yaptığı için çok mutlu. Bir sonraki aşamaya geçmek için hazırmış. Kendisi ve Kenny hazırmış. Derken Eli Drake geliyor oraya! Drake ikisinin de değişimler yaşadığından söz ediyor. Eddie'ye uzatılan hardcore meşalesinden söz ediyor. "Acaba o meşaleyi alan kişi olmalı mısın" diye aykırı bir soru yöneltip gidiyor. Yeni feudumuz hayırlı olsun.

Bir tabut görüyoruz. Allie ve Su Yung tabutun başında. Bomboş bir ikili ya ne diyebilirim ki. Bir anda tabutun üzerinde bir yazı çıkıyor "gölgede dinlenmek için bir şans daha" yazıyor, Rosemary imzalı.Sırada main event var, ilk olarak gelen isim Homecoming Fatihi, Killer Kross!

Ardından genç kızların yedek manitası Johnny Impact de geliyor ve maç başlıyor. Kemer ortada yok.

Non-Title No Disqualification Match
"World Heavyweight Champion" Johnny Impact vs. Killer Kross

Johnny çok zorlasa da Kross onu bir Suplex ile yok ediyor. Kross etrafta ve dışarıda uzun bir tokat çekme sürecine düşüyor. Johnny onu ani tekme ve yumruklarla durdurup bariyerlerde top gibi sektiriyor. Ardından bir diz darbesi orada. Ringin altından bir masa alıp dışarıda kuruyor. Kross'u oraya atacakken Kross aniden frenliyor ve sandalyeyle gelen rakibine bir yumruk koyup aklını alıyor. Ardından kafasını sandalyeye sıkıştırıp onu köşe demirine vuruyor. Kross dışarıda rakibini bariyerlere oturtuyor bir süre boğmaya çalıştıktan sonra. Ardından sandalyeyi alıyor ve onunla da patlatıyor sırtına. Demir basamakları alıyor. Johnny'nin kafasına onun üstünden sandalyeyle vurmak istiyor. Johnny son anda kurtuluyor! Sandalyeyle cevap vermeye başlıyor. Ardından seyirciden sandalyeler alıp Kross'u bunların altına gömüyor. Basamakların üstüne çıkıyor ve SANDALYE YIĞINININ ÜSTÜNE ELİNDE SANDALYEYLE BİR MOONSAULT VURUYOR! Haydaaa. İbret yaratan bir hareketti. Ancak Johnny etrafla uğraşırken KROSS BİR ANDA YIĞININ ALTINDAN KALKIYOR! Ringe sandalyeleri tek tek atıyorlar. Sonunda içeride çarpışıyor ikili. Johnny üstün geliyor ve yumruklar atıyor. Kurulu sandalyenin üstüne DDT'ler vuruyor. Sonrasında bir Superkickle sandalyeye oturtuyor. Kross gülüyor sadece. Johnny sandalyeyi kafasına fırlatıyor yakın mesafeden. Johnny gene sandalyelerin altına gömüyor onu ve köşede. Ancak Moose geliyor ve onu köşeden masaya itiyor! Moose Krossing yeniden bir arada! Johnny'i ringe atıyor ve Kross Jacket Choke! Maç bitiyor!

Kazanan: Killer Kross - ***1/4 | İkilinin Final Hour maçından çok daha iyiydi. Tür maçı adam etti gerçekten. Kross gayet iyi bir karakter olarak yoluna devam ederken Johnny de güreş yeteneğiyle bir şeyler kattı işte. Eğlendim ben açıkçası. Moose Krossing'in yeniden bir araya gelmesi de güzel oldu, feudun uzaması da.

Ring içine doyduğumuz bir şov oldu. Olay olarak da altta kalmadı. Yeni kanal debutuna uygundu yani. Scott Steiner varsa zaten gerisi traş. Bir sonraki inceleme eğer olursa, görüşürüz.


imza

"we're impact wrestling, the red headed stepchild of this business"The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2019, 01:47   #2
Ludovico
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Nereden: Hawkins
Mesajlar: 19.516
Konular: 5081
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 580921
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 580921
Mesajlar: 19.516

Standart

Özlemişim...
imza


Chosen & The Purplemaker & ReQuem
The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2019, 10:44   #3
Kayıtlı Kullanıcı
rebisser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2018
Nereden: Antalya
Mesajlar: 1.186
Konular: 15
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 11191
Rep Derecesi: rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. rebisser WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
rebisser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
rebisser rebisser isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11191
Mesajlar: 1.186

Standart

Sizin gibi Impact Wrestling gönülden seven ve güzel inceleme yapan keşke çoğalsa çoğu kişi sanki bunu rep için yapıyormuş gibi geliyor.
rebisser isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2019, 11:10   #4
Best In The Universe
Cult of Personality - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2013
Nereden: Gebze.
Mesajlar: 3.188
Konular: 188
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 5932
Rep Derecesi: Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın. Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın. Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın. Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın. Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın. Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın. Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın. Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın. Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın. Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın. Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın.
Cult of Personality - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cult of Personality Cult of Personality isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5932
Mesajlar: 3.188

Standart

Tebrikler... Impact çöker mi? Çökerse ne zaman çöker?
imza


"I WON'T DO WHAT YOU TELL ME!!"

"ANGER IS A GIFT!!"


RPG


Karakter
Erick Rowan
Gimmick
Sosyalist Gerilla
Takım
Brothers of Revolution
Theme Song
"Killing in the Name" - Rage Against the Machine


"Yeryüzünde iyi ve kötü insanlar vardır. Bayanlar ve baylar hiç şüpheniz olmasın ki ben kötülerden biriyim." -CM Punk


"When you think you know the answers I change the questions" -Roddy Piper
Cult of Personality isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2019, 15:59   #5
Banned
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2015
Nereden: Hawkins
Mesajlar: 8.343
Konular: 743
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 163008
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Chosen Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 163008
Mesajlar: 8.343

Standart

Alıntı Cult of Personality Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrikler... Impact çöker mi? Çökerse ne zaman çöker?
Çöktüler zaten...
Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2019, 17:03   #6
Best In The Universe
Cult of Personality - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2013
Nereden: Gebze.
Mesajlar: 3.188
Konular: 188
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 5932
Rep Derecesi: Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın. Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın. Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın. Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın. Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın. Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın. Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın. Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın. Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın. Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın. Cult of Personality Royal Rumble maçını kazandın.
Cult of Personality - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cult of Personality Cult of Personality isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5932
Mesajlar: 3.188

Standart

Alıntı Chosen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çöktüler zaten...
Şimdiki adı ne?
imza


"I WON'T DO WHAT YOU TELL ME!!"

"ANGER IS A GIFT!!"


RPG


Karakter
Erick Rowan
Gimmick
Sosyalist Gerilla
Takım
Brothers of Revolution
Theme Song
"Killing in the Name" - Rage Against the Machine


"Yeryüzünde iyi ve kötü insanlar vardır. Bayanlar ve baylar hiç şüpheniz olmasın ki ben kötülerden biriyim." -CM Punk


"When you think you know the answers I change the questions" -Roddy Piper
Cult of Personality isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2019, 07:43   #7
Ludovico
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Nereden: Hawkins
Mesajlar: 19.516
Konular: 5081
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 580921
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 580921
Mesajlar: 19.516

Standart

Alıntı Chosen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çöktüler zaten...
Çöktük

-IMPACT
imza


Chosen & The Purplemaker & ReQuem
The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.