GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-01-2019, 21:55   #1
ʙᴇᴀᴍ ᴏꜰ ʟᴏᴠᴇ
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2255
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 252887
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 252887

Standart 15 Ocak 2019 Smackdown Live | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar : Reckless Behaviour, Aschentef, StephenTrueway, The Rising Generation,

SMACKDOWN 15/1/2019 |Şov İncelemesi

Şirket: World Wrestling Entertainment
Tarih: 15 Ocak 2019
Yer: Legacy Arena at The Birmingham-Jefferson Convention Complex

Smackdown Theme Song

NoMatch Card Maç Tipi Zaman
1Becky Lynch vs Peyton RoyceSingle Match7:45
2Asuka vs Billie Kay Single Match1:14
3Rey Mysterio vs Andrade Cien Almas Single Match18:11
4The Miz vs Sheamus Single Match5:48

SMACKDOWN 15/1/2019|İncelemesi

Then... Now... Forever...

Şovumuzu Becky Lynch ile açıyoruz. Arabasıyla geliyor arenaya. Bir muhabir yaklaşıyor yanına ve sorular yöneltiyor.

Muhabir: Pardon Becky, buraya gelmeni bekliyorduk. Geçen hafta Asuka'ya karşı Royal Rumble'da Smackdown Kadınlar Şampiyonluğu maçı hakkı kazandın. Ve herkesin kafasındaki soru Asuka için hazır olduğuna inanıyor musun?

Becky Lynch: Bana bunu sormak için mi bekliyordun? Bence cevabı biliyorsun. Ama ringe gidip yine de cevabımı vereceğim.

Becky yürüyor biraz. Sonra dönüyor ve elindeki mikrofonu fırlatıyor.

Becky Lynch: İyi yakaladın. (xd)

Sonra kameralarımız başka bir tarafa dönüyor. New Day, Otis Dozovic ve Tucker Knight burada. Dozovic çılgınca protein içeceği hazırlıyor ve Becky'ye uzatıyor. Becky ise bir güzel içiyor proteini. Becky terk ediyor şimdi orayı. Arenaya doğru ilerliyor. Becky Lynch'in müziği duyuluyor. The Man girişte görünüyor ve hızlı adımlarla ringe doğru ilerliyor. The Man Becky Lynch yazılı pankatlar geliyor ekranlara. Becky Lynch giriyor ringe ve bir mikrofon alıyor.

Becky Lynch: İki hafta gibi kısa bir süre içinde Royal Rumble'da bana ait olan SD Kadınlar Şampiyonluğu'nu almak için bir fırsat kazandım. Bu bütün dünyanın hakkında konuştuğu o şampiyonluk. Peki şimdi nerede? Ve şimdi bütün kadro bu yaptıklarımın şans eseri olduğunu düşünüyor. Onlar bütün dünyanın sizi dinlemesini sağlamanızı, insanlarla bağlanmanızı, bir olay yaratmayı, ana olay olmayı, asıl adam olmayı kolay sanıyorlar. Deneyene kadar kolay sanıyorlar. Ve hepsi de deniyor. Erkekler ve kadınlar, hem SmackDown hem RAW, hepsi o ekstra vitesi arıyor. Hepsi ben yıkıp geçtiğimden beri sert adam olmak istiyor. Ve şampiyonumuz Asuka bu divizyonun lideri olmanın ne kadar zor olduğunu görüyor. Şimdi gelelim beni kötülemeye çalışanlara. Benim bir heyecan olduğumu söyleyenlere. Buna rağmen her konuşana ağzının payını veriyorum. Ama gerçekten heyecanla alakalı konuşmak istiyorsanız. Asuka geçen seneki WrestleMania'ya yıkılmaz olarak gitti. Yenilmez. Eğer bu heyecana kapıldıysanız yine de kaybetti. Sadece kaybetmekle kalmadı, en temel ayarları bile bozuldu, herkesin gözünden düştü. Ve buna rağmen Asuka heyecanla alakalı konuşuyor. Ama görünmez Asuka 5 ay arka arkaya dünyanın her tarafında yendiğim kadını yenemezken bana mı hazır olup olmadığımı soruyor?

Asuka'nın müziği duyuluyor! Şampiyon girişte görünüyor ve ringe geliyor.

Asuka: Sen konuşmayı seviyorsun. Heyecanı seviyorsun. Ama, ama, ama anca bu kadar. Ama acı yok. Royal Rumble'dan sonra Charlotte'un gölgesinde olmayacaksın. Benim gölgemde olacaksın!

Bu sırada The IIconics'ın müziği duyuluyor. İkili girişte görünüyorlar. Ellerinde mikrofon var.

Billie Kay: Hayır, hayır, hayır Asuka. Bir şampiyon böyle davranmamalı. Korkunç yüzler yaratıp tehditler savurup şeref nerede, kalite nerede?

Peyton Royce: Ah Asuka'nın kötü olduğunu düşünüyorsun. Oradaki kabadayı Becky'e ne dersin? Kayla'ya nasıl Vale gibi davrandı.

Billie Kay: Çok otoriter, otoriter Becky. Bir adamın tipik davranışı işte.

Peyton Royce: Bu saçmalıklar geçici. Becky veya Asuka'nın kazanması umrumuzda değil çünkü biz Kadınlar Royal Rumble maçını kazanacağız!

Billie Kay: Ve sonra biz ilk Kadınlar Takım Şampiyonları olacağız.

Peyton Royce: Ve daha sonra WrestleMania'ya gidip orayı kesinlikle ikonik yapacağız.

Becky Asuka'ya dönüyor.

Becky Lynch: Olayın ne olduğunu görmek ister misin? Sana bu endüstride neden en tepede olduğumu göstereceğim.

Becky Lynch şimdi ringin dışındaki Billie Kay ve Peyton Royce ikilisine dönüyor.

Becky Lynch: Hanginiz şimdi ringde dayak yemek istiyor? Gerçek adam burada Birmingham, Alabama'da bir örnek versin.

Becky Lynch vs. Peyton Royce

MEl sıkışmaya gidiyor Becky ama yumruğu indiriyor. Peyton ring dışına çıkıyor. Becky onu -geri ringe sokuyor. Roll-Up 1! Attı Peyton ve Becky'den Spinning Back Kick! Dis-Arm-Her bağlıyacakken kaçıyor Peyton. Peyton'ı iplere yolluyor ve Dropkick! Ardından Roll-Up 1!2! attı Peyton ve Becky'den Arm Drag! Ve Dis-Arm-Her! Ama Peyton direniyor. Becky kolunu tekmeliyor. Peyton ring dışına kaçıyor. Becky iplerden sekiyor ve Baseball Slide! Peyton'ı ringe sokuyor. Becky ringe girerken Peyton'dan bir tekme ve ard arda yumrukluyor. Tuş denemesi 1!2! attı Becky. Köşeye sıkıştırıyor Becky'i ve tekmeliyor. Becky'nin üzerine doğru koşuyor ama Becky'den bir diz darbesi ve ard arda yumrukluyor. Ama Peyton onu köşeye yolluyor. Ve Corner Clothesline! Ayağı ile iplere sıkıştırıyor. Ring ortasına çekip yumrukluyor. Ve Headlock bağlıyor. Becky tam kurtulacakken kafasını yere çarptırıyor Peyton. Becky köşeye çekiliyor. Peyton ona doğru koşuyor ama bir tekme ve köşeye çıkıyor. Diving Shoulder Block! Tuş denemesi 1!2! attı Peyton. Peyton yine ring dışına kaçıyor. Billie ona yardım ederken Billie'ye saldırıyor ama Peyton engelliyor ve Becky yerde. Reklamlara gidiyoruz. Reklamlardan döndüğümüzde Peyton lock bağlamış. O sırada Lacey Evans'ı arka alanda görüyoruz. Becky o sırada kurtuluyor ve ard arda yumruklar indiriyor. İplere yolluyor ve Lou Thesz Press! Ardından Bexplorer! Köşede ki Peyton'a doğru koşuyor Peyton çekiliyor ama Becky'den Back Elbow! Ve köşeye çıkıyor. Ama Peyton'dan bir tekme. Tuş denemesi 1!2! attı Becky. Peyton onu kaldırıyor ama bir anda Dis-Arm-Her bağlıyor. Peyton pes ediyor.

Kazanan: Becky Lynch

Asuka giriyor bir anda ringe. Japonca bir şeyle söylüyor ve Billie Kay'e saldırıp ringe sokuyor. Ve Asuka vs Billie Kay maçı başlıyor.

Asuka vs Billie Kay

Asuka ard arda tekmeler indiriyor ama Kay eğiliyor. Asuka'dan Hip Attack! İplerden sekiyor ve Sliding Knee Strike! Tuş denemesi 1!2! attı Kay. Ardından Armbar bağlıyor ve Dis-Arm-Her'e çeviriyor hareketi. Kay'den Roll-Up 1!2! attı Asuka ve hemen Asuka Lock bağlıyor. Kay pes ediyor.

Kazanan: Asuka

Becky hemen ringe giriyor ve yüz yüze geliyorlar ama AJ Styles! Girişte gözüküyor ve ringin etrafından seyircilerin arasına karışıp gidiyor.

Arka alandayız. AJ Styles bizlerle. Fanlar ile birlikte ve satış standının önündeler.

AJ Styles : İşte burada, Daniel Bryan'ın geçen hafta bulunduğu gibi satış standinde bulunuyoruz.Sodamız var, hot dogumuz var, patlamış mısırımız var, siz çocukların istediği her şey burada var.Bunu duyuyor musun?Daniel Bryan bu insanlara sağlıksız yaşadığını söyledi!Bu insanlar burada olmak için paralarını harcıyor, istediklerini yapmalarına izin verelim derim.Hot dog mu istiyorsunuz, o zaman biraz alın! Benim Daniel Bryan'ın kıçını tekmelediğimi görünce Phoenix, Arizona'daki insanlar da buradakilerden farklı olmayacak. WWE Şampiyonluğu'nu kazanacağım. Benim olacak, ve diyorumki bir kutlama yapalım. Kim AJ Styles, tişörtü ister? Eldivenlerimiz var.

Bu sırada Daniel Bryan aradan çıkıp AJ Styles'a saldırıyor.

Spiker : O Daniel Bryan mı? Evet, WWE Şampiyonu, AJ Styles ile kapışıyor. Daniel Bryan, Styles'a bir pusu kurdu. Daniel Bryan geçen hafta açıkça AJ Styles ile dalga geçmişti, ooh! Masaya doğru! İkili arasında büyük bir nefter var. Biri şuraya güvenlik çağırsın! Deniyorlar ama pek işe yarıyormuş gibi durmuyor. Tamamen manyaklık. Bu ikiliden birinin diğerine Royal Rumble'da neler yapabileceğini düşünün.

Arka alandayız. Uso'lar bizlerle.

Jey Uso : Jimmy arkanı dön, güzel..

Bu size geldi.

Jimmy Uso : Sağol adamım Erken yıl dönümü hediyesi mi acaba?

Jey Uso :Aslında yarın yıl dönümümüz. Merak ediyorum.

Jimmy Uso : Bakalım ne yazmış, ben okurum.

Jimmy Uso : Sevgili Jimmy.. Ben çok edepsiz bir kız oldum, beni Uso hapishanesine kapatmanı istiyorum.. Seni bekliyor olacağım. Mandy'den sevgilerle.

Jey Uso : Otel odasının anahtarı bu. Ne yapacaksın?

Jimmy Uso : Öğreneceğiz.

Arka alandayız tekrar. Caruso & Cien Almas ve Zega bizlerle.

Charly Caruso : Bayanlar ve baylar karşınızda konuklarım Zelina Vega ve Andrade. Andrade geçtiğimiz hafta rakibini yendin, bu hafta Rey Mysterio ile takım maçındasın. Hızını bu gecenin ana maçına nasıl taşıyacaksın?

Andrade Cien Almas : Rey Mysterio benim idolüm.Ama geçen hafta onu yendim.Devir değişti. Artık, gelecek benim.2019 senesindeyiz, yeni yıldızlara odaklanmalıyız.

Vega : Andrade bu gece Rey'i yenecek, 29 kişiyi Rumble maçında eleyecek ve Wrestlemania ana maçında WWE Şampiyonluğunu kazanacak.

Samoa Joe ringe geliyor. Ardından Samoa Joe ikili kavga etmeye başlıyorlar. Bayağı bir kavga ediyorlar ve maç bu sebeple başlamıyor. Arka alandayız Mandy Rose bizlerle.

Arka alandayız. Sonya & Mandy bizlerle.

Sonya Deville : Şu an beni cidden geriyorsun, bunu yapacağına emin misin?

Mandy Rose : Evet.

Sonya Deville :Mandy, birisine otel odası anahtarını veriyosun.Bu biraz varoşca.

Mandy Rose :Evet ama amacım da bu.Naomi'ye katlanamıyorum. Onun hayatını biraz olsun sefil kılacaksa neden olmasın? Bu en iyi nasıl yapılır biliyor musun? Evliliklerini bozmak. O yüzden kusura bakma, randevum var.

Tekrar arka alandayız. Caruso & Joe bizlerle.

Charly Caruso : Joe, Mustafa Ali'ye saldırmana sebep olan şey neydi?

Samoa Joe : Saldırı, sence o bir saldırı mıydı?
Bir açıklamaydı.Bu bir bildiriydi. Samoa Joe ilk kez Royal Rumble maçına giriyor, ve ben maçı kazanacağım.Ve diğer 29 Süperstar, bunu anlıyor musunuz?Mustafa Ali'ya gösterdiğim saygı, hepinize göstereceğim ile tamamen aynı.Ve yakında kendini şampiyon olarak belirten herhangi biri... Ben sizi hedef olarak belirleyeceğim.Ve onları uykuya sokacağım.

Rey Mysterio vs Andrade Cien Almas

İki isim lock-up'a girmek istiyorlar ancak bundan çabuk kurtuluyorlar ve tekrardan ringin ortasına geliyorlar. Bu sefer Test of Strength yapıyorlar, bu sırada da akrobatik chainwrestling hareketlerindin sonuncusunda Rey WheelbarrowArmDrag ile Andrade’i savuruyor. Andrade ile Rey tekrardan karşı karşıya geliyor ancak Andrade birden Rey’in arkasına geçip onu yere çalıyor. Sonrasında ise Rey Andrade’den kolayca kurtuluyor. Kısa kısa tuş denemelerinden sonra iki isim tekrardan ayakta. İtişiyorlar, tıpkı Kırkpınar gibi birbirlerine gözdağı veriyorlar. Rey en sonunda bir Side Headlock bağlıyor. Çok uzun bir süre de bırakmıyor, Andrade ise bunun üzerine Rey’i köşeye bıraksa da Rey bir Backflip ile Andrade’nin üzerinden aşıp tekrardan Side Headlock alıyor. Yine bırakmayan Rey’i durdurmak için Andrade bu sefer Rey’in maskesine davranıp onu iplere yolluyor ama dönüşünde Rey üçüncü kez Side Headlock bağlıyor. Andrade son bir hamleyle Rey’i kaldırıyor ve arkaya atıyor. Rey ayakta kalsa da Andrade Rey’in karnına bir tekme atıyor, Rey yerde. Andrade şimdi Rey’i kaldırıyor ve Hammerlock yapıyor. Rey kurtulmaya çalışsa da Andrade onu daha da yukarıya kaldırıyor, iplerden sektiriyor, ama sonunda yine de Hammerlock’a devam ediyor. Rey bu sefer backelbow denese de Andrade Rey’i tutup köşeye fırlatıyor. Daha sonrasında ise Andrade’i hafif bir armbar bağlarken görüyoruz, Rey ayağa kalksa da Andrade devam ediyor, Rey ise bunun üzerine SpringboardHurricanrana yapıyor. Rey bu sefer de iplerden gelip bir Hurricanrana yapıyor, Andrade ringin dışında. Rey hızla koşuyor ama Andrade de ringin içine giriyor. Yine de Rey Andrade’yeWheelbarrowHurricanrana yapıyor ve Andrade iplerde. Rey 619 için koşuyor ama Andrade kurtuluyor, arkasından da Hammerlock DDT deniyor. Rey de bundan kurtuluyor ve tuş deniyor. 1... 2... Bu sefer Andrade bunu çeviriyor ve o da tuşa gidiyor. 1... 2... Bu da başarısız. Rey köşede dinlenirken Andrade de ayağa kalkıyor ve Rey’in üzerine saldırıyor. Bir tekme vurduktan sonra onu iplere atıp Dropkick deniyor ama Rey iplerde kalıyor. Arkasından da bir ShootKick vuruyor ve Andrade tamamen yerde kalıyor. Rey şimdi Springboard ile Andrade’nin omzuna atlıyor ve ElectricChair’e geliyor, arkasından da Andrade’i ringden atıyor ama Andrade hala Rey’i ElectricChair’de tutmaya devam ediyor ve ringin dışında Sit-outPowerbomb. İki isim de yerde yatarken reklamlara gidiyoruz.

Commercial Break

Rey SunsetFlipPowerbomb denese de Andrade ayakta kalıyor ve DoubleKnee Strike deniyor. Ancak bu da başarısız. Rey kendisini aprona atıyor ve Andrade ayağa kalkmışken SpringboardSeatedSenton yapıyor, arkasından da Hurricanrana yapmayı da ihmal etmiyor. En sonunda SpringboardMoonsault denese de Andrade onu omzunda tutuyor. Yine de Rey bunu Tilt-a-Whirl DDT vurarak kendi lehine çeviriyor ve tuşa gidiyor. 1... 2... Andrade atıyor. Rey şimdi Andrade’i arkadan tutmak istiyor ancak Andrade de Rey’e bir BackElbow vurup iplerden geliyor. SunsetFlip denemesi yapıyor ama Rey hala ayakta, bir RoundhouseKick deniyor ama bu sefer de Andrade rahatlıkla kurtuluyor ve ayağa kalkmayı başarıyor. Rey Andrade’nin üzerine koşuyor ama Andrade Rey’i bir ArmDrag benzeri bir hareketle köşeye vurduktan sonra koşuyor ve CornerDoubleKnee Strike. Andrade şimdi tuşa gidiyor. 1... 2... Rey’den bir kick-out geldi. Rey ile Andrade arasında ufak tefek itişmeler sonucunda AndradeHammerlock bağlayacak gibi oluyor ama Rey Andrade’nin üstüne çıkarak bir Hurricanrana daha yapıyor ve Andradeturnbuckle’a yapışıyor. Andrade yere düşünce de Rey en üst köşeye çıkmak istiyor ama Andrade buna da engel oluyor ve Rey’i Tree of Woe’ya alıyor. Kendisi de en üst köşeye çıkıyor ama Rey kurtulup Andrade’iaprona düşürüyor. Bu sefer Rey köşeye çıkmayı başarabiliyor ve DivingHurricanrana ile Andrade’i tamamen ringin dışına fırlatıyor. Rey bu aksiyondan sonra ringin içine girmeyi başarırken Andrade ise hala ringin dışında. Rey şimdi ring post’un da üstüne çıkıyor ve DivingSeatedSenton. Rey toparlanırken bir kez daha reklamlara gidiyoruz.

Commercial Break

Dönüşte Rey iplerden geliyor ve Andrade’e bir Knee Lift vuruyor, arkasından da Rolling YoshiTonic. 1... 2... Andrade son anda atıyor. Rey şimdi Andrade’nin kalkmasını bekleyip iplerden geliyor ve yine bir Hurricanrana deniyor ama Andrade bunu de roll-up'a çevirmeyi başarıyor. 1... 2... Rey atıyor. İki isim de ayakta, Rey bir Step-upEnzugiri vuruyor ancak dönüşünde de Andrade’denDiscusBackElbow görüyoruz. Andrade şimdi Rey’in iki elini de yere çivilercesine tuşa gidiyor. 1... 2... Rey atıyor, Andrade bu sefer amuda kalksa da Rey’in bir ayak hamlesine kurban gidiyor. Rey de ayağa kalkıp Andrade’nin üzerine çıkıyor ama Andrade Rey’i Alabama Slam ile yere vuruyor. Şimdi Andrade en üst köşeye çıkıyor ve Moonsault üzerine Moonsault yapıyor ve şimdi tuşa gidiyor. 1... 2... Rey’den bir kick-out daha. Rey şimdi köşeye geçiyor ve Andrade’nin saldırısını da bir tekme ile savuşturuyor, sonrasında iplerden geliyor, döne döne en üste çıktıktan sonra Canadian Destroyer. Yine geldi. Rey tuşa gidiyor. 1... 2... Almas yine atıyor. Rey son hamle için, 619 için, tauntunu atıyor. Koşuyor ancak Andrade karşılayıp Fireman’sCarry’e alıyor. Rey ise değişik bir hareketle Andrade’i omzundan yere çivileyip tuşa gidiyor. 1... 2... Andrade bir kez daha atmayı başarıyor. Rey üzgün bir şekilde kafasını sallıyor, bir BasementDropkick vuruyor ve Andrade tekrardan iplerde. Rey koşuyor ve 619! Şimdi Rey en üst köşeye çıkıyor ama bu sırada da ZelinaVega hakemi apronda oyalarken Andrade da Rey’in pozisyonunu bozuyor. Arkasından tutuyor ve RopeHungHammerlock DDT! Andrade maçı bitirmek için tuşa gidiyor. 1... 2... 3!

Kazanan:Andrade Cien Almas

Vega ringe giriyor ve Andrade’yi kutlamaya başlıyor. Maçın son anlarını tekrardan izledikten sonra Andrade ve Vega’yı galibiyetlerini kutlarken görüyoruz.

Arka alandayız. Jimmy Uso Mandy Rose'un odasına giriyor. Mandy Rose odada sandalye de seksi bir şekilde oturuyor.

Mandy Rose : Jimmy utanmana gerek yok, yamacıma gel.Dinle, o zamanlar sona erdi.Eee, ne diyorsun? Karın ne der?

Jimmy Uso : Bunu yapamayız. Ben yapamam. Bu iş burda bitmeli.

Mandy Rose: Jimmy, bunu yapabiliriz.

Kameralar gelip fotoğraf çekip gidiyorlar hemen.

Jimmy Uso : Harbiden mi?Bunu mu yaptın? Bu neydi?

Mandy Rose:Seni istediğimi mi sandın? Senle alakalı mı sandın Jimmy? Bunun senle alakası yok, karınla alakası var. Karını küçük düşüreceğim. Naomi mekanın sahibi gibi dolaşıyor. O bir hiç, asla böyle görünemeyecek. Asla benim kadar seksi olamayacak. Sen de, ben de, o da biliyor. Senle benim otel odasındaki fotoğraflarımı görünce hayatı darmadağın olacak.

Jimmy Uso :Benim karım?

Naomi bir anda oradan çıkıyor ve ikili kapışmaya başlıyorlar ve sırada ki maça geçiyoruz.

The Miz vs. Sheamus

Maç başlıyor. Sheamus Miz'i köşeye sıkıştırıyor. Miz yumruklara başlıyor. İplere atıyor ama Sheamus atıyor onu. Üstüne koşuyor. Miz çekiliyor ve Sheamus dışarı uçuyor. Miz iplerden tekme vuruyor. Dışarı çıkıyor. Cesaro'ya artistlik yapıyor. Bu sırada Sheamus yumruk vuruyor. Ringe atıyor. Tekme atıyor. Kafasını köşeye vuruyor. Karnına vuruyor. Koşarak tekme vuruyor şimdi. Miz'in kıyafetini yırtıyor. İplere atıp Beats Of The Bodhrán yapıyor ama 2'de bırakıyor. Ve kafa vurarak dışarı düşürüyor. Miz giriyor. White Noise ama Miz Roll Up alıyor. 1.....2.... olmuyor. Sheamus tekme vuruyor. Miz'in kıyafetini çıkarıp atıyor. Lock Up alıyor. Miz dirsek vuruyor. Üstüne koşuyor Sheamus üstünden atıyor. Scull Crushing Finale! Olmuyor. Sheamus yine üstünden atıyor. Miz köşeye gidiyor. Sheamus üstüne koşuyor ama Miz tekme geçiriyor. 2 tane daha tekme vuruyor. Yumrukluyor. Köşeye atıyor. Ama Sheamus onu atıyor. Üstüne koşuyor. Miz çekiliyor ve kafasını çarpıyor. Dropkick! Bir daha geliyor. Yine geliyor ama Sheamus onu indiriyor. İplere ard arda kafasını çarptırıyor. Hakem Sheamus'u uyarıyor. Bu sırada Cesaro Miz'e vuruyor. Shane geliyor ve onu pastanın olduğu masanın üzerine atıyor. Masa kırılıyor. Sheamus dışarı çıkıyor. Hayır tam çıkacakken Miz Roll Up alıyor tuş 1....2...... 3!

Kazanan: The Miz

Bu haftanın da sonuna geliyoruz.

imza

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-02-2019, 01:20   #2
Banned
Abhaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: --
Konular: 100
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 51631
Rep Derecesi: Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Abhaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Abhaz Abhaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 51631

Sevgili Jimmy.. Ben çok edepsiz bir kız oldum, beni Uso hapishanesine kapatmanı istiyorum.. Seni bekliyor olacağım. Mandy'den sevgilerle.

Usolar anca trafik memurlarına gider yapar abla ne hapishanesi. Bu arada ellerine sağlık.
Abhaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil