GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 24-01-2019, 02:35   #1
Ludovico
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Nereden: Hawkins
Mesajlar: 19.515
Konular: 5081
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 580921
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 580921
Mesajlar: 19.515

Standart ROH: Final Battle 2018 | Şov İncelemesi

Hazırlayan: The PurplemakerŞirket: Ring of Honor
Tarih: 14 Aralık 2018, Cuma
Şehir: New York, New York
Mekan: Hammerstein Ballroom


Bu şov 32. Etkinlik haftası etkinliği için incelenmiştir.

Sellamün aleykümmm. 4.30 saatlik ROH'un en büyük yıllık şovuna hoş geldiniz. İlk 30 dakikalık boş boş promolardan sonra şovumuz bir o kadar sönük bir maçla başlıyor.Kenny King: Neden buradasın, ciddiyim, burası New York şehri. Bu Final Battle, neden ringin karşısında benim için duruyorsun? Çünkü olayı bilmiyordun, Jay Lethal'ı pinleyen son adam benim. (Jamukso mudu nedir)ona arka tarafta söyledim, kemer için güreşmeliyim, burada bile olmamalıyım. Anlıyorum, (Elija falan mı adı) adını bilmiyorsanız eğer ki bir çoğunuz bilmiyor. Kendisi ROH Dojo için bir reklam, Dojo hakkında bilmediğin bir şey söylememe izin ver. Yeni nesil berbat. Ben eski stilim. Sen öyle giyinirsin ben böyle falan filan sallamış.

Singles Match
Kenny King vs Eli Isom

Maç başlar başlamaz King saldırıyor mikrofonla vurduktan sonra. Şimdi Eli'yi apron'a yolluyor. Boot vurup dışarı düşürüyor. Kenny şimdi iplere koşuyor ve Twisting Crossbody! Eli ve Kenny dışarıda bir süre münakeşe yaşıyor. Kenny şimdi Eli'yi ringe yolluyor. Kenny ringde de üstünlüğünü devam ettiriyor. Şimdi arka arkaya reverseler geliyor Eli'den ve High Knee ve Dropkick! Şimdi bir tane daha ama Kenny dışarı kaçıyor. Eli iplere koşuyor ve Tope Con Hilo! Eli Kenny'i ringe atıp tuş deniyor fakat başarısız. Eli kilit bağlıyor şimdi. Kenny hemen kurtuluyor ve ardı ardına tekmeler ve Superkick! Ardı ardına başarısız tuş denemeler şimdi. Eli Kenny'nin bağladığı lock'tan kurtuluyor fakat Kenny karşılıyor. Şimdi Neckbreaker ve Reverse Stunner! Tuş denemesi fakat başarısız. Kenny Eli'yi omuzlarına alıyor ama Eli karşılıyor. Şimdi harika bir Elbow geliyor! Üstüne koşan Kenny'den kurtulan Eli'den harika combolar geliyor. Eli şimdi Kenny'i iplere yollamak istese de başarısız oluyor. Kenny Eli'yi iplere yollayıp eğiliyor fakat Eli Kenny'i itiyor ve Belly To Belly Suplex ve Kip Up. Köşedeki Kenny'e Running Elbow vuruyor. Diğer köşeye yolluyor ama Kenny'den bir reverse Twisting Roll Up ama Eli karşılayıp o tuş deniyor. Powerbomb geliyor şimdi. Bir tuş denemesi daha ama başarısız. Eli Kenny'e suplex deniyor ama Kenny karşılıyor ama Eli istediği hareketi yapıyor. Şimdi Eli apron'a çıkıyor ve Slingshot'dan zıplıyor fakat Kenny iplere dokunuyor. Şimdi omuzlarına alıyor ve Fireman's Carry Chincaker ve iplerden ??? yapıyor. Dışarı da düşüyor. Hemen apron'a çıkıyor ve Slingshot Blockbuster! Tuş denemesi ama başarısız. Kenny Eli'yi köşede dövüyor bir süre. Şimdi 3. iplere çıkartıyor ve orada chop'luyor. Ardından Kenny'de yanına çıkıyor. Eli Kenny'i itiyor ama Kenny harika bir şekilde Reverse kip-up yapıp Enzugiri vuruyor. Kenny Eli'yi omuzlarına alıyor ama Eli'den Roll-up tuş denemesi ama başarısız. Eli'den Gory Special! Şimdi lock bağlamayı deniyor ama Kenny tuşa çeviriyor fakat başarısız. Eli Kenny'i iplere atıyor ve yine reverseler yapsa da Kenny karşılıyor ve omuzlarına alıyor. Death Valley Driver! Tuş denemesi başarılı.

Kazanan: Kenny King

Kenny King abimiz kazanıyor. Ardındna galibiyetini kutluyor. Replay'ler araya giriyor sonrasında. Ardından Kenny Eli'ye elini uzatıyor ama geri çekiyor elini ve ringden ayrılıyor.ROH World Television Championship
Jeff Cobb (c) vs. Adam Page

İki güreşçi de ringe geliyor ve maç başlıyor. Hangman baba öldür. Hangman maça çok hızlı başlıyor. Şimdi Cobb'u dışarı fırlatıyor. Apron SSP yapıyor ama Cobb karşılıyor! Cobb şimdi Hangman'i ringe atıyor. Şimdi Running European UPPERCUT VURUYOR. Hangman'i dövüyor Cobb. Şimdi Cobb iplere koşuyor ama Hangman karşılıyor ve Slingshot Asai Moonsault! Tuş denemesi fakat başarısız. Hangman şimdi Cobb'u iplere yakın yerlere yerleştiriyor ve Slingshot Delayed Senton. Şimdi Hangman 3. iplere çıkıyor ama Cobb karşılıyor ve Cobb'ta çıkıyor. Cobb Avalanche German denese de başarısız oluyor. Şimdi Cobb'tan Enzugiri! Cobb Hangman'ın yanına tekrardan çıkıyor ve Avalanche Delayed Superflex! Tuş denemesi fakat başarısız. Cobb'tan Standing Moonsault ve Standing SSP ama Hangman karşılıyor. Hangman'dan şimdi köşedeki Cobb'a Running Dropick ve 3. iplere çıkartıyor. Superflex deniyor ama başarısız. Hangman düşüyor. Cobb'ta Hangman'in üstüne uçuyor ama Page karşılıyor ve Fallaway Slam! Hangman Cobb'u dışarı atıyor. Şimdi iplere koşuyor ve Suicide Dive! Şimdi 3. iplere çıkıyor ve DIVING ASAI MOONSAULT! OHHH. Şimdi Cobb'u ringe atıyor ve Standing SSP! Tuş denemesi ama Cobb atıyor. Şimdi bir tane daha! Tuş denemesi başarısız. Page Cobb'u dövüyor. Şimdi karşılıklı yumruklaşmaya başlıyorlar. Cobb'tan bir chop geliyor şimdi. Page köşeye yığılıyor. Cobb Hangman'i ayağından yakalayıp Torture Of Island deniyor ama Page karşılasa da ŞİMDİ COBB TOMBSTONE PILEDRIVER'A ÇEVİRİYOR. Tuş denemesi fakat başarısız. THIS IS AWESOME BE KARDEŞİM. Page ayaklanıyor. Cobb Page'a şimdi German Suplex DENIYOR AMA PAGE KARŞILIYOR. ŞİMDİ BİR SUPERKICK VE BİR RIPCORD ELBOW. ŞİMDİ BİR TANE DAHA. BİR TANE DAHA DENİYOR AMA COBB HEADBUTT'U GEÇİRİYOR. Page apron'a uçuyor. Cobb HANGMAN'IN ÜSTÜNE KOŞARKEN HANGMAN HARİKA BİR ŞEKİLDE RİNGE GİRİYOR VE RUNNING CLOTHESLINE! Page Right Of Passage deniyor ama Cobb karşılıyor ve omuzlarına alıyor. F-5! Ama arkasına doğru yaptı. Tuş denemesi ama başarısız. Şimdi Page'i iplere yolluyor ve Torture Of The ISLAND AMA PAGE KARŞILIYOR VE TUŞ DENEMESİ! AMA BAŞARISIZ. Page apron'a geçiyor. Şimdi ringe şekilli giriyor ama COBB TORTURE OF ISLAND'IN TADINA BAKTIRIYOR. ŞİMDİ İPLERE YOLLUYOR VE BİR TANE DAHA! BİTTİ.

Kazanan ve hala şampiyon: Jeff Cobb [WON: ****1/4]

Jeff Cobb kazanıyor. Mükemmel maçtı. Gerçekten mükemmeldi. Page'de Elite'cı abilerin yanından gidiyor. Cobb galibiyetini kutlarken Page ringden ayrılıyor. 3. maçımız kadınlar maçı.Four Corner Survival Women of Honor World Championship
Sumie Sakai (c) vs. Madison Rayne vs. Karen Q vs. Kelly Klein

4 abla da ringe geldikten sonra maç başlıyor. Maç başlar başlamaz da kaos başlıyor. Sakai şimdi yargı dağıtmaya başlıyor. Madison ve Sakai ringde yalnız kalıyorlar şimdi. İkisi de dışarıdakilere uçuyor. Sakai ringe yalnız. Madison ringe geri giriyor ve chain wrestling başlıyor. Sakai şimdi Madison'u köşeye atıyor ama Madison karşılıyor ve Avalanche Crossbody. Şimdi Madison'dan Catapult tuş denemesi ama başarısız. Sakai lock bağlıyor ama Karen ringe girip double Walls Of Jericho bağlıyor. Bozuluyor lock. Killer Klein ringe giriyor ve Madison ve Sakai'ye saldırıyor. Kelly Sakai'yi dışarı yolluyor. Karen iş birliği yapak la diyor Killer'da tamam diyor. Madison'u dövüyorlar şimdi. Maçta iş birliği devam ederken Madison eğiliyor ve Karen Kelly'e vuruyor. Şimdi Karen'la ringde yalnız kalıyorlar. Madison'dan bir tuş denemesi ama başarısız. Şimdi Sakai 3. iplere çıkıyor ama Madison yakalıyor onu. Kelly'de ringe giriyor ve Tower Of Doom ama Sumie kalıyor. Kelly'e Avalanche Dropkcik geliyor. Sakai Madison'u düşürüp Kelly'in üstüne koşuyor ama Kelly karşılıyor. Şimdi Karen'a da koşuyor ama Karen karşılayıp Khalls(Bulldogy'e selamlar) vuruyor. Mahal'dan daha iyi vuruyor abla. Karen Boston Crab bağlamak istese de Kelly karşılıyor ve Backslide tuş denemesi ama başarısız. Kelly'den Death Valley Driver! Tuş denemesi ve başarılı.

Elenen: Karen Q Eleyen: Kelly Klein

Kelly Klein ringe girsen Madison'u da omuzlarına alıyor ama Madison karşılayıp elinden tutuyor. Ardından iplerde canbazlık yapıp Tornado DDT vuruyor. Tuş denemesi başarısız. Sakai ringe giriyor. Madison'u hırpalıyor yumruklarıyla. Madison'u iplere yolluyor ama Madison karşılıyor ve Cutter! Tuş denemesi ama başarısız. Madison'dan Rayne Check geliyor! Tuş denemesi ama başarısız. Madison'dan Enzugiri geliyor ama Sakai karşılıyor. Rolling Cutter! Kelly hemen araya giriyor. Madison'a tuş denemesi ve başarılı.

Elenen: Madison Rayne Eleyen: Kelly Klein

İkili yumruklaşıyor karşılıklı olarak. Sakai'den şimdi Armbar geliyor! Bir süre lock'ta kalıyor Kelly. Şimdi Powerbomb ile bozuyor ama Sakai yeniden bağlıyor ama Kelly iplere değiyor. Kelly'den bir reverse ama Sumie izin vermiyor. Üstüne koşan Kelly'e Rolling Cutter! Tuş denemesi ama Kelly hayatta. Sakai Kelly'e Hurricanrana deniyor ama Kelly karşılıyor. Powerbomb geliyor! Tuş denemesi fakat başarısız. Kelly Sakai'yi omuzlarına alıyor ve Death Valley Driver! Tuş denemesi ama başarısız. Kelly Sakai'yi 3. iplere yerleştiriyor. Kendi de çıkıyor. Omuzlarına alıyor ve Avalanche Death Valley Driver! Tuş denemesi ve başarılı!

Kazanan ve yeni şampiyon: Kelly Klein

Kelly ablamız yeni şampiyon oluyor. 70 yaşındaki teyzeyi dövdü ayıp. Galibiyetini kutluyor Kelly. Ardından Sakai ile sarılıyorlar. Kelly ringden ayrılıyor. Sırada Submisson War var!Singles Match
Jonathan Gresham vs Zack Sabre Jr.

İki güreşçi ringe geldikten sonra maçımız başlıyor. Ben Jordynne Grace'in si.. sevdiceği abimizin yanındayım. Maç başlamadan önce ZJSR şerefsizlik yapıp Gresham'ın yüzünü itiyor. Destek büyük ZJSR'a. Zil çalıyor ve maç başlıyor. Teknik güreşten nefret ediyorum ya. Teknik güreş kasarak başlıyorlar maça. Ardından itişmeler, sürtüşmeler yaşanıyor. Ardından chain wrestling ve submisson'lar başlıyor. Abi nefret etsem de teknik güreşin doruğu bu ya. Chain Wrestling devam ediyor. Şimdi harika reverseler geliyor. Teknik güreş devam aga bu ne böyle yav. Bundan nasıl zevk alıyorsunuz. Şimdi Gresham orta parmağını gösteriyor ve tokatlaşmalar başlıyor. Sonunda ayağa kalktılar. ZSJR'dan submisson denemesi ama Gresham harika bir şekilde tuşa çeviriyor. Seyirci neye orgazm oluyorsunuz bu ne la? ZSJR'dan Uppercut geliyor. Şimdi bir tane daha. Bir tane daha. Gresham sinirlenip Dropkick vuruyor. Gresham ZSJR'nın ayağına oynuyor. Lock bağlıyor şimdi. ZJSR tam kurtulacak iken ardı ardı lock'lar ve bir lock daha bağlıyor. ZJSR şimdi köprü kuruyor ama Gresham bozuyor. Gresham'dan bir lock daha şimdi. Tuş denemesi fakat başarısız. ZSJR şimdi karşılıyor ve Dragon Suplex denemesi başarısız. ZSJR şimdi iplere koşuyor ve Octopus Stretch bağlıyor. Gresham bunu başka bir kilide çeviriyor. Allah'ım çıldırıcam bu nasıl güreş ya. Rezalet. ZSJR şimdi başka bir kilide çeviriyor yerde. Gresham iplere dokunarak kurtuluyor. ZSJR Gresham'a tekme atıyor. Bir tane de European Uppercut. Gresham vur la diyor. ZJSR'da vuruyor. Gresham'da karşılık veriyor. ZSJR Gresham'ı yatırıp eline vuruyor. Gresham hemen kalkıyor. Ahh şöyle güreşin işte. İki güreşçiden de tekme ve yumruklar geliyor. Şimdi Gresham'dan bir Enzugiri ve Bridging German Suplex! İplere koşuyor ve Running Elbow Drop! Tuş denemesi ama başarısız. Tekrar koşuyor ama ZSJR karşılıyor. ZSJR iplere koşuyor ama Gresham karşılayıp Single Leg Crob bağlıyor. ZJSR çok geçmeden başka bir kilide çeviriyor. Gresham bir salto atarak kurtuluyor. Şimdi garip bir kilit daha bağlıyor. ZSJR hemen karşılayıp garip bir kilit daha bağla sa da Jonathan baba karşılıyor ve başka bir kilide çeviriyor. Şimdi bir tuş denemesi ama başarısız. ZSJR'dan PK! Tuş denemesi ama başarısız. ZSJR'dan bir PK denemesi ama Gresham ayağından tutuyor ama Gresham'a tokadı çakıyor. Şimdi üst üste reverseler geliyor. Gresham'dan Springboard Moonsault! Şimdi garip garip teknik hareketler yapıyor ama ZSJR karşılıyor. Kendine has tuş denemesini yapıyor ve başarılı.

Kazanan: Zack Sabre Jr. [WON: ****]

ZSJR kazanıyor. Ya bunun nesini seviyorsunuz mal mal kilit yapıyorlar millet cheer falan atıyor tilt oldum. ZSJR orta parmak çekip ringden siktir olup gidiyor. Maçta burada sona eriyor. Sırada Taven babanın tokadı var.Singles Match
Matt Taven (w/TK O'Ryan & Vinny Marseglia) vs Dalton Castle (w/Brandon & Brent)

Taven harika bir giriş yapıyor bee. İki güreşçi de ringe geldikten sonra maçımız başlıyor. Singles Match olmasına rağmen hakemin kemeri kaldırması??? Maç karşılıklı tokat ve yumruklarla başlıyor. Taven dışarı kaçıyor. Dışarıda münakaşeye giriyorlar. Şimdi ringe geri giriyorlar. Ringde de münakeşe devam ediyor. Taven üstünlüğü ele alıyor şimdi. Şimdi ardı ardına reverseler geliyor köşede. Castle en sonunda o meşhur tauntunu yapıyor. Taven'a tokadı gömüyor ve Takedown yapıyor. Taven'ı köşeye atıyor ve orada pataklıyor. Şimdi ringin ortasına getirip orada dövüyor. Power Slam denemesi ama Taven karşılıyor. Üstüne gelen Castle'ı apron'a atıyor. Şimdi iplerden sekiyor ve Dropkick ama Castle dışarı düşmüyor çünkü Boys'lar tutuyor. Castle Taven'ı düşürüp yumruklamaya başlıyor. Back Suplex vuruyor şimdi. Castle Taven'ı köşede chopluyor ve şimdi d iğer köşeye atıyor. Runinng Corner Knee ve Front Facelock Takedown geliyor. Taven iplere sarılıyor. Köşede Taven'ı dövmeye devam ediyor. Şimdi Taven'ı tekrar köşeye yollayıp Running Corner Knee vurmak istiyor ama Taven çekiliyor. Castle dışarı uçuyor. Taven'dan Baseball Dropkick geliyor. Şimdi de Suicide Dive! Tekrar ringe giriyor tekrar uçamak istiyor ama Castle çekiliyor. Castle apron'a geçiyor ve Running Apron Knee geliyor! Dışarıda münakeşe devam ediyor. Taven ringe giriyor şimdi. Kingdom üyelerinden biri Castle'ı ringe atıyor. Taven'dan şimdi bir Backbreaker. Tuş denemesi fakat başarısız. Taven şimdi Castle'ı dövüyor. Köşede chop'luyor. Şimdi tekrar köşeye fırlatıyor. Kilit bağlıyor şimdi ama Castle çevirip Castle bağlıyor. Taven kurtulup tuş deniyor ama başarısız. Şimdi Castle'dan Pumphandle Suplex geliyor! Taven ayağa kalkerken Castle dizi gömüyor ve iplere atıyor fakat Taven karşılayıp harika combolar yapıyor ve DDT! Castle çok iyi sattı. Tuş denemesi fakat başarısız. Taven Castle'a Running Bulldog denemek istiyor ama Castle izin vermiş. Castle'dan harika combolar ve DDT! İki güreşçi doğrulurken Taven hemen Castle'ın üstüne koşmak istiyor ama Castle engel oluyor. Şimdi Hakem Taven ile uğraşırken TK O Ryan Castle'a saldırıyor. The Boys ringe girip yargı dağıtıyor. Boys TK O Ryan'ın üzerine uçuyor ve balonlar çıkıyor. Ardından ringin altından diğer abi çıkıyor ve Boys'u dağıtıyor. Geri giriyor şimdi. Taven'ın elinde kemer var. Taven Castle'a kemerle vuruyor! Tuş denemesi ama Castle atıyor! Ohhh öldür Taven baba hayde. Şimdi Castle'dan bir tuş denemesi fakat başarısız. Bir tane daha deniyor ama Taven izin vermiyor şimdi harika bir Low Kick geliyor! Taven şimdi 3. iplere çıkıyor ama Castle hemen ayaklanıp Taven'ın ayağına vuruyor. Taven Turnbuckle'a düzkoyun bir şekilde yatıyor. Şimdi Castle hemen apron'a geçiyor ve Running Knee! Taven dışarı düşüyor. Castle Taven'ın ringe yollamak istiyor ama Taven yolluyor Castle'ı fakat Dalton apron'dan dönüp Hurricanrana yapıyor! Şimdi üzerine koşan TK O Ryan'a Clothesline vuruyor. Taven'ı yakalıyor ve ring direğine doğru Bangarang! Ringe yolluyor şimdi Castle Taven'ı. Hemen belinden kavrıyor ve Gutwrench Powerbomb! Tuş denemesi ama diğer abi Boys'lardan birini ringe atıyor. Hahahahaha inanılmaz. Hakem TK O Ryan'ı kovuyor. Castle Taven'ın üzerine koşuyor ama Taven izin vermiyor. Şimdi Taven Castle'ın üzerine koşuyor ama Castle karşılıyor ve Backfist Elbow! Taven köşeye çekiliyor ve Castle'dan Corner Running Knee ve Bangarang! Tuş denemesi ama Taven ipleri tutuyor! Taven aldı bile. Castle köşeye kaçan Taven'ı diz yağmuruna tutuyor. Şimdi iplere yolluyor ve bir Bangarang denemesi ama Taven karşılayıp Low Kick'i geçiriyor. Ardından Spike Climax! Tuş denemesi başarılı! Ohh

Kazanan: Matt Taven [WON: ***1/4]

Matt Taven baba kazanıyorrrrr. Çok iyi maç değildi ama keyifliydi. Araya replay'ler giriyor. Ardından Taven galibiyetini kutluyor. Castle yerde yatarken Taven baba galibiyetini kutlamaya devam ediyor. Ardından maçımız burada sona eriyor.ROH World Championship #1 Contendership - (Christopher Daniels Kaybederse ROH'ten Ayrılıyor)
Christopher Daniels vs. Marty Scurll

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Karşılıklı itişmeyle başlıyor maç. Ardından chain wrestling başlıyor. Şimdi ardına reverseler geliyor. Karşılıklı kilitler devam ediyor maçta. Şimdi Scurll Daniels'ın kilidini köşede bozuyor ve chop + European Uppercut darbeleri vuruyor. Marty Daniels'ı diğer köşeye yolluyor ve üstüne koşuyor fakat Daniels üzerinden atlayıp o chop darbeleri vuruyor. Daniels Scurll'u iplere yolluyor ve Tilt A Whirl Backbreaker. Tuş denemesi fakat başarısız. Bir Body Slam şimdi. apron'a geçiyor ve Slingshot Elbow Drop! Tuş denemesi fakat başarısız. Daniels, Scurll'u dövüyor. Şimdi iplere koşuyor ama Scurll'dan European Uppercut. Daniels dışarı kaçıyor. Scurll'da hemen sağ köşeden zıplayıp apron'a geçiyor ve Apron Superkick denemesi fakat Daniels engel oluyor. Daniels şimdi apron'a geçiyor. Daniels'dan Slingshot Arabian Press geliyor! Daniels Scurll'u ringe yollayıp 3. iplere çıkıyor ama Scurll hakemi kullanıyor. Şimdi Scurll 3. iplere çıkıyor ve Superflex! Daniels yine dışarı kaçıyor. Scurll yine sağdan zıplıyor ve Apron Superkick! Seyircilerden birine çatıyor Scurll. Ahahahaha biri what an Asshole diyor. Scurll şimdi Daniels'ı hırpalıyor bir süre. Ringe yolluyor şimdi. Kendi de giriyor. Şimdi ayaklarından tutuyor ve garip bir hareket yapıyor. Yerde olan Daniels'ın üstüne çıkıyor Scurll. Hakem engel oluyor. İkili karşılıklı choplaşıyor. Şimdi Scurll'dan Neckbreaker! Tuş denemesi fakat başarısız. Scurll Daniels'ı dövmeye devam ediyor. Daniels kaçacak köşe arıyor adeta. Daniels biraz toparlanıp Scurll onu köşeye yollayacakken karşılayıp Scurll'u köşeye yolluyor. Üstüne koşuyor ama Marty engel olup 2. iplere çıkıyor ve Diving Shotgun Dropkick! Tuş denemesi fakat başarısız. Scurll lock bağlıyor. Daniels zar zorda olsa kurtuluyor. Şimdi karşılıklı dayamalar sonrası Scurll'dan Dragon Suplex! İplere koşuyor ama Daniels'dan Blue Thunder Bomb geliyor! İkili ayaklandıktan sonra Daniels'dan ardı ardında combolar geliyor. Şimdi Daniels Scurll'u iplere atıyor ama Scurll yolluyor fakat Scurll yolluyor Daniels'ı. Daniels altından geçiyor ve STO! Daniels'dan Running Corner Elbow ve Catapult Facebuster geliyor! Tuş denemesi fakat başarısız. Marty'den ardı ardına Chop'lar geliyor şimdi de. İplere koşuyor ama Daniels karşılıyor. ve Power Slam. Şimdi Springboard Arabian Press! Tuş denemesi fakat başarısız. Daniels Scrull'un parmağından tutuyor. Finger Snap yapmak istiyor ama Scurll engel oluyor. İkili karşılıklı choplaşıyor şimdi. Daniels'dan ardı ardına elbwolar geliyor şimdi. İplere koşuyor ama Scurll'dan Just Kidding geliyor. Scurll iplere koşuyor fakat Daniels karşılayıp iplere koşuyor ama Scurll'dan Ripcord Elbow geliyor. Scrull'dan Back Suplex denemesi ama Daniels karşılayıp Angel's Wings vurmak istiyor fakat Scurll karşılayıp Canadian Destroyer yapmak istiyor ama Daniels tuşa gidiyor. Şimdi Marty'den botchlu bir Package Piledriver. Piledriver'a bak lol. Tuş denemesi fakat başarısız. Scurll klasik tauntunu atıp Chickenweing bağlamak istiyor ama Daniels engel oluyor ama Marty Daniels'ın malca hareketini karşılayıp bağlıyor ama Daniels tuşa çeviriyor ama başarısız. Daniels, Marty'i omuzlarına alıyor ve Burning Hammer! Tuş denemesi fakat başarısız. Daniels şimdi Angel's Wing yapmak istiyor ama Scurll yakalıyor. Daniels iplere tutunuyor ve Marty Tombstone Piledriver yapıyor! Undertaker Style tuş denemesi ama başarısız. Parmağından tutuyor ve ölüm sessizliği oluyor. Finger Snap! Şimdi bir Rolling ve Chickenweing bağlamak istiyor ama Daniels iplere gitmek istiyor. Marty bir parmağından daha yakalayıp ona da Finger Snap yapıyorrr! Ohh. Marty Daniels'ı iplere yollamak istiyor ama Daniels karşılıyor. Angel's Wing denemek istiyor ama parmaklarından dolayı yapamıyor. Marty'den Dirty Pin denemesi fakat başarısız. Marty Piledriver yapmak istiyor ve baş döndüren hareketler izledikten sonra Daniels'dan Angel's Wings! Tuş denemsi fakat başarısız! ŞİMDİİ EN SEVDİĞİM HAREKET İÇİN HAZIRLANIYOR DANIELS. MARTY'İ KÖŞEYE YAKIN BİR YERE ÇEKİYOR VE BEST! MOONSAULT! EVER ama Marty karşılıyor! Marty iplere koşuyor ve Running Clothesline! Marty Daniels'ı kaldırıyor ama Daniels'dan aparkat geliyor. Marty geri geri iplere gidiyor ama Daniels tuşa çeviriyor fakat başarısız. Marty'den 2 Superkick ve Butterfly Spining gibi bir hareket yapıyor. Tuş denemesi ama başarısız. Marty Daniels'ı stomp yağmuruna tutuyor. Kaldırıyor ve Chickenweing bağlıyor. Daniels pes ediyor! Daniels ROH'te artık yok. AEW'ya hoş geldin.

Kazanan: Marty Scurll [WON: ***1/4]

Marty bab ba kazanıyor. Öldüre öldüre dövdü. Daniels'da AEW'ya gidiyor. Marty ringden ayrılıyor. Seyirci Daniels'a teşekkür ediyor. Ama şimdi ringe anadan has ordu çocuğu B*lly Ray köpeği geliyor. Senin ben şekline şemaline sokayım ya. Tipsiz herif. Daniels'a saldırıyor. Elinde mikrofon var.Bully Ray: Flip Gordon, hadi bunu yapalım!

I Quit Match
Bully Ray vs. Flip Gordon

Flip Gordon baba seyircilerin arasından hemen ringe geliyor. Apron'a çıkar çıkmaz Slingshot'dan zıplıyor baba. Gordon baba Bully'i elbow yağmuruna tutuyor ve şimdi bir Superkick vuruyor. Ohh. Single Leg Dropkick geliyor şimdi. Ray'i köşede yumrukluyor ama Ray onu itiyor. Flip hemen toparlanıp Spear'i gömüyor. Muazzam. Bully dışarı kaçıyor. Flip'de dışarı çıkıyor. Flip köşeye Bully'i geçiriyor. Sandalyeyi üzerine atıyor ve Spining Kick! Diğer köşeye yolluyor şimdi. Geriliyor ve Runing Elbow Drop. Flip! Flip! Flip! Ray şimdi Flip'i sıkıştırıp çöp kutusunu kafasına fırlatıyor. Onla vurmaya devam ediyor. ECW! ECW! chantleri yükseliyor. Ray şimdi ringin altından bir şeyler bakıyor. Masayı gözüne kestiriyor ve alıyor. Ringin dışına yerleştiriyor onu. Ray Flip'e masaya doğru Powerbomb yapmak istiyor ama Flip izin vermeyip Superkick'i gömüyor. Flip baba bir masa daha çıkartıyor ve ringe atıyor. Flip Ray'i yumrukluyor. Ray'in tauntunu yapıp vuruyor. Kralll. Ringe giriyor şimdi. Ray'de giriyor. Flip masayı kuruyor. Flip Ray'in üstüne koşuyor ama Ray Back Body Drop yapıyor. Flip'de dışarı düşüyor haliyle. Ray'in elinde zincir var. Zincirle vuruyor. Ray anonsöre saldırıyor. Hakem de ona atar çekiyor. Krallllllllllll. Onu da düşürüyor ordu çocuğu. Ray hemen ringin altından kendo stick çıkartıyor ve masada oturan bir abiye kendo stick'i gösteriyor. Daniels yerden ayaklanıyor! Tam o abiye vuracakken Daniels önüne geçiyor. Daniels'a vuruyor Ray. Şimdi Flip baba Ray'in üstüne uçuyor ringden. Flip şimdi Ray'in üstüne koşuyor ama Ray Back Body Drop ile masaya çakılamıyor çünküü ''I Am The Table!'' Flip'e pes ediyorum mu sorusuna hayır diyor. Ray şimdi seyircilerden gözüne birini kestiyor. La sanırım ya Flip'in sevgilisi ya da karısı. Onu çekip alıyor oradan. Powerbomb vuracakken Flip yapma diyor. Arkadan o abi gelip kendoyla vuruyor. Adammmmmmmmmmmmmm. Bully üzerine yürüyor. Elinden kendo'yu alıyor. O abla da Low Blow'u vuruyor. Krallll. Öpüşüyorlar sonrasında. Flip Ray'i ringe atıyor. Flip bayrağı alıp 3. iplere çıkıyor ve bayrakla kafasına vuruyor. Hahahahahaha öl. USA! USA! USA! Tezahüratları yükseliyor. Flip şimdi Ray'e Amerika bayrağıyla bastırıyor. AMA RİNGE LAST REAL MAN GELİYORRRRRRR. SILAS YOUNG'DAN SPINING FIREMAN'S CARRY CUTTER GELİYORRR. NOLUYOR LAAA. OHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MASAYA BENZİN DÖKTÜ. AMA RİNGE ŞİMDİ Cheeseburger geliyor. Silas'ı biraz pataklasa da Silas ona da Spining Fireman's Carry Cutter vuruyor. Ray masaya benzin dökmeye devam ediyor. ABOOOOOO COLT CABANA KOŞUYOR SPİKERLİKTEN RİNGE. COLT CABANA SILAS'A SALDIRIYOR SANDALYE İLE. ŞİMDİ DE RAY'E. KRAL ADAMSIN VESSELAM. SILAS'I RAY'İN ÜZERİNE YOLLADIKTAN SONRA BACK SUPLEX YAPMAK İSTİYOR AMA SILAS KARŞILAYIP LOW BLOW VURUYOR. CABANA'YI DIŞARI ATIYOR. Silas masaya benzin dökmeye devam ediyor. Ray'de powerbomb pozisyonuna alıyor. Silas cebinden çakmağı çıkartıyor VE MASAYI TAM YAKACAKKEN IŞIKLAR KAPANIYORR! SANDMANNNNNNNN! OHAAAAAAAAAAA! BABA ALANDAAAA! OHAAAA! SANDMAN GELDİ LANNN! ECW! ECW! ECW! SANDMAN BABA KENDOYLA SILAS'I ÖLDÜRÜYOR. ŞİMDİ DE BULLY İLE KENDO STICK KAVGASINA TUTUŞUYORLAR. SANDMAN RAY'İ KARŞILIYOR. ŞİMDİ FLIP AVALANCHE'DEN ZIPLIYOR AMA RAY EĞİLİYOR FAKAT FLIP BABADAN SUPERKIICK! ARDINDAN DA SPRINGBOARD STUNNER GELİYOR! SANDMAN BABA FLIP'E KENDO'YU VERİYOR. VERİYOR GAZİ VERİYOR MARŞI. FLIP BABA 2 KENDOYLA DÖVÜYOR HAHAHAHAHAHA. ACAYİP TATMİN OLDUM. RAY PES EDİYOR! HAHAHAHAHAHAHA.

Kazanan: Flip Gordon [WON: ***3/4]

Mükemmel olaylar döndü mükemmelllllll. Meltzer bu maça 3.25 gibi bir yıldız vermiş Allah belanı versin senin yalaka herif. Flip baba galibiyetini kutluyor. Sandman baba şimdi ona bira veriyor. Şerefe diyip havaya kaldırıyor Flip. Ardından sarılıyorlar. Acayip tatmin oldum. Ray dışarıda mal mal bakıyor. Cabana da geliyor ringe. Gordon'u tebrik eder bir biçimde bakış atıyor ve Amerika bayrağını veriyor. Flip'de sallıyor. Asker selamı veriyor seyircilere. Ardından ringden ayrılıyor.Maç öncesi Cody eline mikrofon alıyor.

Cody: Beni seviyor gibisiniz. Bende sizi. sevdiğimi düşünüyorum. Sizi sevseydim size MSG şovunda kıçımı öptürmeyecek olurdum!

Lethal eline mikrofon alıyor.

Jay Lethal: İki şey söyleyeceğim. Biri, bu benim şirketim ahmak. İkincisi ise, ben bu maçtan ROH şampiyonu olarak ayrılacağım ama bu maçtan sonra da parlak yeni oyuncağın olan şirketin aşağı doğru inecek.

ROH World Championship
Jay Lethal (c) vs. Cody

Maç chain wrestling ile başlıyor. Bir süre de böyle devam ediyor. Şimdi Cody Lethal'ın altından geçecekken dizini tutup yere yığılıyor. Lethal'den tuş denemesi fakat başarısız. Lethal kilit bağlıyor. Hakem araya giriyor şimdi Cody sakat rolü yaptığı için ama Cody gözüne parmak sokuyor. Ardından dışarı çıkıp heel heat kasıyor. Brandi ile yiyişiyorlar. Ringe geri giriyor şimdi ama Lethal Dropkick'i koyuyor. Ringin dışına kaçıyor Cody. Lethal'de kaçıyor. Lethal Cody'i chopluyor. Body Slam geliyor şimdi de. Ringe geri yolluyor. Köşeye yollayıp üstüne koşuyor ve Running Corner Chop ve Snap Suplex. Tuş denemesi fakat başarısız. Lethal, Cody'i dövüyor. Cody karşılık veriyor ve Cody yumruk atmaya başlıyor. Lethal Cody'i iplere yolluyor şimdi. Arm Drag, Salto ve Dropkick! Tuş denemesi fakat başarısız. Lethal köşede Cody'i dövüyor. Şimdi diğer köşeye yollayıp Running Elbow Drop yapıyor. Tekrar iplere yollamak istiyor ama Cody izin vermiyor. Lethal Cody iplere koşmadan Cody'i yakalıyor ve Backbreaker ama Cody Lethal'ı itip köşeye doğru kaçıyor. Lethal üstüne koşuyor ama üstünden atlayıp Power Slam geliyor! Tuş denemesi fakat başarısız. Cody Lethal'ın kolunu tutup ringe vuruyor. Şimdi köşede chopluyor ve koluna oynuyor. Ardından şınav çekmeye başlıyor. Cody Lethal'i dövmeye devam ediyor. Lethal reaksiyon gösterse de Cody Lethal'ı köşede sıkıştırıyor. Şimdi Delayed Vertical Facebuster geliyor! Cody şimdi Super Disaster deniyor ama Lethal karşılayıp Chad Block vuruyor ayağına. Allah'ım ne olur bit artık. Cody apron'a kaçıyor. Lethal'de yanına gidiyor. Şimdi Chad Block yaptığı ayağına oynuyor. Chop vuruyor ve Cody'nin ayağını apron'a vuruyor. Lethal Cody ringe geri girdikten sonra geri giriyor ringe. O Chad Block yaptığı ayağına oynamaya devam ediyor. Cody yine apron'a kaçıyor. Lethal'de ringin dışına inip bacak arasını ring direğinin yakınına getiriyor. Şimdi ayağını tutup direğe vuruyor! Bir kere daha! Şimdi geriliyor ve o ayağına Dropkick vuruyor. Allah kahretsin ne rezil maç bu ya. Cody'i ringe atıyor Lethal. Lethal'de giriyor. Şimdi Knee Breaker geliyor! O hareketi yaptığı ayağına oynamaya devam ediyor. Tuş denemesi fakat başarısız. Allah'ın belası Lethal o ayağına oynamaya, tekme atmaya devam ediyor. Yazacağınız maçı. Cody reaksiyon gösteriyor ama Lethal yumruk atıyor. Tuş denemesi fakat başarısız. Lethal tekme atmaya devam ediyor o ayağa. Şimdi iplerin yanına çekiyor ve ayağını iplere yerleştiriyor. Öyle vurmaya devam ediyor. Şimdi bir tuş denemesi daha fakat başarısız. Lethal Cody'nin ayağını tutup Woo diye bağırıyor ama Cody kurtuluyor. Şimdi Lethal'den Roll-up tuş denemesi ama Brandi apron'a çıkıp hakemi oyalıyor. Lethal Cody'nin ayağına Dropkick vurup hakeme kızıyor. Şimdi Cody'i kaldırıyor Lethal ama Cody lock bağlıyor fakat Lethal hemen bozup Cody'i hakemin yanına yolluyor. Cody hakeme değmiyor. Lethal'den Superkick ama hakeme geliyor! Brandi ringe girip Spear'ı çakıyor. Cody'den Cross Rhodes! Tuş denemesi fakat ölmüyor. Cody köşeye çekilmiş Lethal'ı dövüyor. Tekmeliyor yumrukluyor. Şimdi diğer köşeye yollamak istiyor ama Lethal kolundan tutup onu aynı köşeye geri yolluyor ve yine o ayağına Dropkick. Bir ayağını iplere, diğer ayağını da diğer iplere yerleştiriyor. Goldust'un hareketi bu. Goldust'un tauntunu yapıp vurmak istiyor ama hakem araya giriyor. Şimdi Brandi Lethal'e Spear atmak istiyor ama Cody üstünden zıplıyor. Brandi'de Cody'e çakıyor Spear'ı. Hakem tam diskalifiye edecekken hakemin elini tutuyor. Yapma la diyor. Şimdi Cody'e Superkick vuracakken Cody eğiliyor. Şimdi Cody'nin hareketini karşılayıp iplere koşuyor Lethal ve Lethal Injection ama Brandi'ye vuruyor! Cody şimdi Lethal'ı yakalıyor ve CROSS RHODES! TUŞ DENEMESİ AMA LETHAL HAYATTA. Cody Lethal'e biraz dinlendikten sonra Figure Four Lock bağlıyor. Zil çalıyor ???. Page gelmiş ringe. Kemeri Cody'e veriyor. Ardından da kaçıyor. Hakem kemeri elinden alıyor. Yalnız seyircilerden birinin kağıt fırlatması. Şimdi Lethal Figure bağlayacakken Cody'den tuş denemesi fakat başarısız. Lethal'Den Cross Rhodes geliyorr! Tuş denemesi fakat başarısız. Lethal şimdi 3. iplere çıkıyor ve Diving Elbow Drop ama Cody karşılıyor. Şimdi ardı ardına yumruklar vuruyor. Like a father. Şimdi Cody iplere koşuyor ama Lethal clothesline vurup düşürüyor onu. İplere koşuyor ve Suicide Dive! Tekrar ringe giriyor ve bir tane daha! Bir kere daha giriyor ve bir tane daha! Bir tane daha! Bir tane daha! Bir tane daha! Tekrar uçaacakken Cody gelip suratına bir şey püskürtüyor ve Vertebreaker! Tuş denemesi fakat başarısız. Cody Lethal'i yumrukluyor. Şimdi Lethal reaksiyon verince yanlışlıkla hakeme de geçiriyor. Lethal yerdeki kemeri alıp bacağına geçiriyor. Stardust tauntu yapıp orta parmak yapıyor. Şimdi Supeeeerkick! Bir tane daha! İPLERE KOŞUYOR VEEE L E E T H A L I N J E C T I O N. Bit artık ne olur çok sıkıldım. Şimdi kaldırıyor VE SUPERKICK, SUPERKICK VE TEKRAR KOŞUYOR LETHAL INJECTION AMA CODY ŞİMDİ BELİNDEN TUTUYOR AMA LETHAL ALDANMAYIP FIGURE FOUR BAĞLIYOR. Pes ediyor.

Kazanan ve hala şampiyon: Jay Lethal [WON: ***1/4]

Bu lanet maçı Lethal kazanıyor. Bir an hiç bitmeyecek sandım. Lethal galibyetini kutluyor. Ardından Cody'nin elini sıkıyor. Brandi ve Cody yavaş yavaş RINGDEN AYRILIRKEN MARTYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY OHHHHHHHHH. WOOP WOOP. KEMERİNE GARİP BİR BAKIŞ ATIYOR. NEXT CHAMPION. Aha Nick Aldis geliyor. Gelip alkışlıyor. Ardından geri gidiyor. Marty Lethal'in elinden kemeri alıp sonra geri yolluyor. Sanırım maçtan daha iyiydi. SIRADA LADDER WAR!ROH World Tag Team Championship
Frankie Kazarian & Scorpio Sky (c) vs. The Briscoes vs. The Young Bucks


Bu mükemmel main event 4 takımda geldikten sonra başlıyor. Vahşet var vahşett. Briscoe'lar ringe sandalyeleri yollayıp ortalığı karıştırmak istiyor. Young Bucks ve SCU birbirine giriyor. Şimdi Briscoe'lardan biri Nick'i dışarı alıyor ama Matt hemen araya dahil oluyor. Şimdi Kazarian Hurricanrana yapıyor iplerden zıplayıp. Nick'de Spear yappıyor. Şimdi Nick'den de apron Kick geliyor. Scorpio'da hemen olaya dahil olup Nick'e Apron Cutter vuruyor. Mark'dan da Scorpio'ya Blockbuster geliyor. Mark masa kuruyor. Scorpio'yu masaya yerleştiriyorlar ama Matt şimdi apron'dan zıplıyor ve Mark'a Twisting Apron Cutter. Mark'ı ringe atıp dövüyor. Şimdi Mark'ı köşeye yolluyor ama Jay hemen olaya dahil oluyor ve Matt'in kafasına sandalyeyi yolluyor. Şimdi Jay apron'a geçip Scorpio'ya apron'dan Double Foot Stomp yapıyor. Masa kırılmış hayret. Mark baba da ringe giren Kazarian'a sandalye fırlatıyor. Sandalyeyi de Matt'e fırlatıyor. Jay şimdi dışarıda çöp kutusu ile Nick'i dövüyor. Apron'a çıktıktan sonra o çöp kutusunu Matt'in kafsına atıyor. Şimdi Mark tutuyor, Jay bir de Scorpio'nun kafasına fırlatıyor. Apron'a çıkmak isteyen Nick'e tekrar vuruyor. Jay ringde Matt'i dövüyor. Mark ringe Scorpio'yu atıyor. Kazarian'ı da attı ringe. Jay ringe merdiven de atmış. Mark alıyor merdiveni kafasına koymuş. Önce Scorpio'ya sonra Kazarian'a geçiriyor. Şimdi Young Bucks toparlanıyor ve Double Superkick! Ama şimdi Briscoe babalar yıkıyor onları. Dışarı düşen merdiveni geri getiriyorlar. Mark dışarı çıkıyor. Köşeye yerleştiriyor Jay Briscoe. Jay şimdi Nick'i dışarı yolluyor. Arkadan Matt saldırıyor. Powerbomb pozisyonuna alıyor ve merdivene doğru Powerbomb! Scorpio ringe giriyor şimdi. Scorpio Matt'i iplere yolluyor ama Matt'den Whelbarrow Inverted Facebuster! Nick hemen ringe giriyor ve yerdeki Kazarian'ı iplere yolluyorlar. Double Hip Toss, Double Salto ve Double Dropick! Şimdi Young Bucks aynı anda Briscoe babalara Suicide Dive yapıyor. Ardından Too Sweet çakıyorlar ringde. Nick ringin dışına çıkıp merdiven getiriyor. O sırada SCU ayaklanıp Matt'e saldırıyor. Nick'i dışarı atıyorlar. Matt merdiveni kuruyor ama dayak yiyor akabinde. Şimdi Matt'i köşeye yolluyor. Scorpio'dan Running Corner Dropkick geliyor. Kazarian'da Turnbuckle'dan sekip Matt'e Dropkick vuruyor. Ringe girmek isteyen Briscoe'ları da püskürtüyorlar. Şimdi merdivene tırmanıyorlar ama Young Bucks engel oluyor lnara. Matt ve Nick SCU'yu aynı anda iplere yolluyorlar ama SCU merdivenden tırmanmak istiyor. Young Bucks indiriyor tabii. Şimdi Nick'i iplere yolluyor SCU ama Matt kardeşini merdivene atıyor. SCU hemen olaya dahil oluyor ve Matt'i dışarı atıyor. Merdivenin üstündeki Nick biraz dirense de indirmeyi başarıyorlar. Nick şimdi merdivenin altından geçiyor. Scorpio ve Nick merdivenle top oynuyorlar gibi birbirine atıyorlar. Matt şimdi ringe gerip merdiven altından geçiyor ve Spear'ı çakıyor. Nick merdivene çıkıp kemerleri almaya çok yakınken Scorpio'da çıkıyor. Arkadan da Kazarian indiriyor onu. Şimdi Double Superkick geliyor! Nick ve Matt tekrar çıkacak iken Scorpio Matt'i indiriyor. Nick inmekte diretiyor ama Scorpio Springboard'dan sekiyor ve Codebreaker! Kazarian şimdi tırmanırken Briscoe babalar geliyor ve indiriyor Kazarian'ı. Mark merdiveni kuruyor köşeye. Şimdi Slingshot'tan zıplayan Nick'i tutup merdivenlere gömüyor. Kazarisandalye ile Jay'e saldırıyor. Üstüne koşuyor ama Jay Back Body Drop yapıyor merdivenlerin üzerine. Matt yine tutuyor, Jay'de Scorpio'nun kafasına sandalyeyi gömüyor. Mark köşeye merdiven yerleştiriyor. Scorpio şimdi Jay'in kafasını oraya gömüyor. Mark hemen olaya dahil olup Scorpio'yu iplere yolluyor ama Scorpio'dan Jay'in belinde Dropkick! Young Bucks kardeşler ringe giriyor. Apron'da ki Mark dayıyı Matt ayaklarıyla tutuyor. Nick'de sandalye fırlatıyor. Şimdi Scorpio Mark'ın üzerine Tope Con Hilo yapıyorr. NICK'DE 2 DEFA İPLERDEN SEKİYOR VE İKİSİNİNDE ÜSTÜNE UÇUYOR. MATT'DE UÇMAK İSTİYOR AMA JAY RİNGE GELİP MATT'İ DIŞARI ATIYOR. REPLAY'LERDE GÖRÜYORUZ VE MATT MASAYA DÜŞMÜŞ. HAHAHAHAHA. Jay'in elinde zımba var. Ringdeki Kazrian'ı zımbalayacak ama Kazarian önce yüzünü yumrukluyor ve Low Blow yapıyor. Mark hemen mevzuya dahil oluyor. Kazarian'a saldırıyor. Kazarian apron'a kaçıyor. Şimdi Mark atağa geçecekken Kazarian Mark'ın kafayı iplere yerleştiriyor ve Leg Drop. ŞİMDİ MARK SCORPIO'NUN ÜZERİNE UÇACAKKEN KAZARIAN ZIPLIYOR VE MASAYA CUTTEEEER! KAZARIAN KANLAR İÇİNDE. MATT ringe giriyor ve elinde balyoz var. Jay'e bakıyor. Jay yap diyor. Olm ölecen la. Bırakıyor ve Superkick çakıyor. Şimdi ringe giren Scorpio'ya da Superkick vurmak istiyor ama Scorpio engel oluyor. Şimdi Matt Scorpio'yu iplere yolluyor ve Matt havaya fırlatıyor, Nick'den Spear geliyor! Nick dışarı çıkıyor ve merdiveni iplere yerleştiriyor. Scorpio'yu da iplere yerleştiriyor ama Scorpio kurtuluyor. ŞİMDİ KÖŞEDEKİ NİCK'E DE MERDİVENLERE DOĞRU HURRICANRANA YAPIYOR. Scorpio merdivenleri kaldırmayı denerken Matt hemen dışarı çıkıyor ve merdivene vuruyor. Scorpio mortingen şırtraze. Matt merdiveni kurup tırmanmak istiyor ama Jay girip sandalye ile saldırıyor. Şimdi sandalyeyi kuruyor ve sandalyeye doğru Side Walk Slam geliyor! Arkadan Jay'e Matt saldırıyor. Sandalyeyi yere yerleştiriyor ve Jumping Slingshot Facebuster! Bir Salto ve SCU'nun üstüne uçmak istiyor fakat SCU engel oluyor. Scorpio, Kazarian'ı Matt'in üstüne atıyor ve Tornado DDT! Mark merdivenleri SCU'nun üstüne atıyor. Aahahahahhaha düşüşlere bak. Kazarian Mark'ın ayağını tutuyor ama Mark etkilenmiyor bile merdiveni kuruyor şimdi. SCU ringe giriyor ama ikisini de dövüyor Mark. Merdiveni köşeye koyuyor ve Scorpio'ya Body Slam çakıyor. Şimdi köşedeki merdivene tırmanıyor ama Scorpio'da tırmanıyor. Yumruklaşıyorlar orada. Kazarian yerde yatmış durumda. Matt onun üzerinden zıplayıp Scorpio'ya Spear'ı çakıyor. Jay ringe girip Matt'e saldırmak istiyor ama Matt Indytaker pozisyonuna alıyor. MATT TAM ZIPLAYACAK İKEN MARK MERDİVENDEN CUTTER'I BASIYOR. ŞİMDİ JAY DRILLEEEEEEEEEER! OHHH. Jay apron'da ki Kazarian'ı içeri alıyor ve yumruklamaya başlıyor. Mark ringe yeni merdiven atıyor Onu da kuruyor. Hakemden diğer merdiven istiyor. Onu da kurmuyor Kazarian'a vuruyor ilk. Sonrasında Merdiveni merdiven basamağının birine, diğer köşesini köşeye yerleştiriyor. Kazarian'a sandalye ile vuruyor. Ardından o merdivene doğru Powerbomb'u çakmak istiyor ama Kazarian engel oluyor. Briscoe'lara saldırıyor. Jay merdivenden çıkmak isterken sandalye ile geçiriyor sırtına. Şimdi masaya Powerbomb yapmak istiyor fakat Jay engel oluyor. Kazarian Styles Clash pozisyonuna alıyor ve Styles Clashhh! Hem de sandalyeye. Kazarian tırmanıyor ama Mark da tırmanıyor. Şimdi kafasını ısırıyor. Kazarian'dan arka arkaya YUMRUKLAR VE JAY MERDİVENE DÜŞÜYORRR. KAZARIAN TAM ALACAKKEN KEMERLERİ NICK GELİYOR RİNGE. Şimdi Jay ringe tekrar giriyor ve NICK'İ DIŞARIDAKİ 2 MASAYA ATIYOR. TIRMANIYOR JAY. BİRAZ YUMRUKLUYOR VE KAZARIAN MASAYA DÜŞÜYOR. JAY KEMERLERİ SÖKTÜ ALDI.

Kazanan ve yeni Şampiyonlar: The Briscoes [WON: ****1/2]

Bu vahşeti tabii ki de Briscoe'lar kazanıyor. Müthiş maçtı müthiş. Siz en iyisisiniz. Şovumuz da burada sona eriyor.
imza


Chosen & The Purplemaker & ReQuem

Konu The Purplemaker tarafından (25-01-2019 Saat 22:02 ) değiştirilmiştir.
The Purplemaker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2019, 02:41   #2
Banned
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2015
Mesajlar: 10.417
Konular: 470
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 109887
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 109887
Mesajlar: 10.417

Standart

Eline sağlık, çok beğendim. Font felan gayet yerinde.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2019, 06:24   #3
Banned
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: Suricity
Mesajlar: 16.574
Konular: 984
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 199016
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Man The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 199016
Mesajlar: 16.574

Standart

Hırsız. Tamamen benim düzenimi çalmışsın. Bunu kendin de diyordun xd.
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2019, 09:17   #4
#ApostleOf205
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2016
Nereden: Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Kulübü
Mesajlar: 20.347
Konular: 1518
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 184644
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lunatic Phenomenal Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 184644
Mesajlar: 20.347

Standart

Kardeşim çok iyi inceleme olmuş keşke benim gibi görüşlerini maç sonrasına değil de maçın içine sıkıştırsan ama her türlü güzel yani. Eline sağlık.
imza

rpg: "el toro blanco" rush
Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2019, 19:34   #5
#WTR
BulletClubFedaisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2015
Nereden: İstanbul/Pendik
Mesajlar: 6.781
Konular: 527
Favori Güreşçisi: Naomichi Marufuji
Rep Puanı: 9594
Rep Derecesi: BulletClubFedaisi Royal Rumble maçını kazandın. BulletClubFedaisi Royal Rumble maçını kazandın. BulletClubFedaisi Royal Rumble maçını kazandın. BulletClubFedaisi Royal Rumble maçını kazandın. BulletClubFedaisi Royal Rumble maçını kazandın. BulletClubFedaisi Royal Rumble maçını kazandın. BulletClubFedaisi Royal Rumble maçını kazandın. BulletClubFedaisi Royal Rumble maçını kazandın. BulletClubFedaisi Royal Rumble maçını kazandın. BulletClubFedaisi Royal Rumble maçını kazandın. BulletClubFedaisi Royal Rumble maçını kazandın.
BulletClubFedaisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BulletClubFedaisi BulletClubFedaisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 9594
Mesajlar: 6.781

Standart

Eline sağlık Canbaz. Güzel olmuş senden beklendiği gibi.
imza
PSN Nick: Thalariann
Instagram
Facebook'tan bana ulaşabilirsiniz


Güncel Hikayelerim ve Bookladığım Şovlar

Witcher Hikayeleri: Efsungerlerin Uyanışı
Be a Booker | Tetsujin: Rework
Başarılar
1 Efsanevi BaB Konusu

Devamı gelecek...(Gelmedi...)
IRON from ICE
BulletClubFedaisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2019, 21:47   #6
The Cleaner
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2015
Nereden: Malatya
Mesajlar: 4.259
Konular: 422
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 46211
Rep Derecesi: CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CurbStomp CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 46211
Mesajlar: 4.259

Standart

Eline sağlık kardeşim. Ortalama üzeri güzel bir şovdu sen de aynı güzellikte incelemişsin.
CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2019, 21:50   #7
Banned
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2015
Nereden: Hawkins
Mesajlar: 8.343
Konular: 743
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 163008
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Chosen Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 163008
Mesajlar: 8.343

Standart

Oo eline sağlık Alper. Şovun ME'i çok güzeldi.
Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2019, 21:59   #8
GANBARIMASU
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2016
Nereden: Eskişehir
Mesajlar: 6.936
Konular: 118
Favori Güreşçisi: Act Yasukawa
Rep Puanı: 103546
Rep Derecesi: Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Pipebomb434 Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 103546
Mesajlar: 6.936

Standart

Eline sağlık.
imza
assen na yo

Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2019, 22:07   #9
Banned
Abhaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2014
Nereden: --
Mesajlar: 2.362
Konular: 100
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 51631
Rep Derecesi: Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Abhaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Abhaz Abhaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 51631
Mesajlar: 2.362

Standart

Kanki inceleme ve şov on numara ancak şu yazı boyutunu azıcık büyük yap yav ekrana yumulup okuması zor.
Abhaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.