GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 26-01-2019, 04:43   #1
ᴊᴏᴀɴɴᴇ
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: İzmir
Mesajlar: 46.019
Konular: 2332
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 262376
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 262376
Mesajlar: 46.019

Standart TLC 2018 | Şov İncelemesi

Hazırlayan: Reckless Behaviour,

Table Ladder Chairs 2018 PPV | Şov İncelemesi
Şirket
: World Wrestling Entertainment
Brand : RAW , Smackdown
Tarih: 16 Aralık 2018
Yer: SAP Center, San Jose, California
Katılım : 13,408TLC Theme Song 2018

NoMatch Card Maç Tipi Zaman
1Buddy Murphy vs Cedric AlexanderWWE Cruiserweight Championship Match10:35
2Elias vs Bobby Lashley (w/Lio Rush)Ladder Match02:31
3Fabulous Truth ( R-Truth & Carmella) vs Mahalicia ( Jinder Mahal & Alicia Fox) Mixed Match Challenge Match05:50
4The Bar vs The New Day vs The Usos WWE Smackdown Tag Team Championship Match12:15
5Braun Strowman vs Baron CorbinTable Ladder Chairs Match 06:18
6 Natalya vs Ruby Riott (Liv Morgan/Sarah Logan)Tables Match12:40
7Finn Balor vs Drew McInytreSingle Match12:20
8 Rey Mysterio vs Randy OrtonChairs Match11:30
9 Ronda Rousey vs Nia Jax (w/Tamina)WWE RAW Womens Championship Match10:50
10Daniel Bryan vs AJ StylesWWE Championship Match23:55
11 Dean Ambrose vs Seth RollinsWWE Intercontinental Championship Match23:00
12Asuka vs Becky Lynch vs Charlotte FlairTriple Threat , Table Ladder Chairs Match for WWE Smackdown Womens Championship21:45
WWE Table Ladder Chairs 2018 PPV|Şov İncelemesi

------------------------------------------------------------------------

- Kick Off -Kick off şovuna başlıyoruz. Video kesitlerinden sonra ekranlardayız. R-truth, David Otunga, Booker T falan var konuşuyorlar. Arka alandayız. Jojo, Heath Slater ve Baron Corbin bizlerle.

Jojo : Bayanlar ve baylar kazanan ve yeni kalıcı RAW'ın genel müdürü olan Baron Corbin.

Baron Corbin : Bu iyiydi ama biraz daha coşkulu söylemen gerekiyor. Heath Slater bu gece ona kadar saydığında ve ben kazandığımda tarihi sonsuza dek değiştirme şansına sahip olacağız. Bu yüzden her şeyin harika olmasını istiyorum.

Charly Caruso yanlarına geliyor.

Charly Caruso : Afedersiniz millet.

Baron Corbin : Charly burada olduğun için minnettarım. Bu gece maçımdan sonra benimle röportaj yapmanı istiyorum ve kalıcı genel müdür olarak nasıl hissettiğimi sormanı istiyorum.

Charly Caruso : Teşekkür ederim bay genel müdür ama burada senin yorumların için bulunuyorum. Biliyorsun Braun Strowman'nun bu gece burada olduğuna ve seninle karşılacağına dair söylentier var.

Baron Corbin : Eğer bu doğru ise onun iyi olan dirseğini de milyon parçaya ayıracağım. Ama Braun bu gece gözükmeyecek. Şimdilik söylentilere cevap vermeyeceğim.

Charly Caruso : Teşekkür ederim.

Baron Corbin : Jojo, sanki işin buna bağlı gibi tekrardan yapalım.

Jojo : Bayanlar ve baylar kazanan ve yeni kalıcı RAW'ın genel müdürü olan Baron Corbin.
Buddy Murphy vs Cedric Alexander - WWE Cruiserweight Championship Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili lock-up yapıyorlar. Cedric Alexander üstün çıkıyor ve Arm Drag. İkili üstün gelme çabası içindeler. Bir o yana, bir bu yana taklalar. Murphy'den bir tekme ama Alexander ayağından yakalıyor. Murphy kurtuluyor iplere gidiyor dönüşte ise Alexander eğilerek kurtuluyor ardından BackFlip Headcissors! Murphy ringin dışına kaçıyor. Murph tekrar ringin içinde. İplere gidiyor dönüşte ise
Alexander'dan Dropkick hemen tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor.Alexander'dan chop vuruşlar, Murphy Alexander'ı kaldırıp aprona bırakıyor. Alexander'dan Forearm ama Murphy'den de diz darbesi. Alexander ringin dışına düşüyor.Tekrar ringin içindeler. Murph ringin köşesine çıkıyor ve Diving Meteora! Tuş deniyor, başarısız bir tuş denemesi. Murphy'den dirsek darbeleri ve tekrar tuş denemesi. Alexander kurtuluyor, Murphy Chin Lock bağlıyor.Alexander yumruk darbeleri atarak kurtuluyor. Murphy ringin köşesinde üzerine doğru koşan Alexander'a Big Boot vuruyor. Alexander Superkick yaparak karşılık veriyor.Alexander'dan şimdi de Springboard Complete Shot! Buddy Murphy ringin dışına düşüyor. Alexander Dropkick vuruyor ardından Murphy'ı tekrar ringin içine sokuyor. Alexander apronda, şimdi de Springboard Clothisline yapıyor. Tuş deniyor ancak Murphy kurtulmayı başarıyor.İkili üstün gelme çabasındalar Murphy'den Rollup pinfall tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. Alexander'dan Suplex ve tuş denemesi. Murphy çabucak kurtuluyor.Alexander'dan yumruk darbesi, Murphy'dan seri tekmeler. Alexander'dan Uppercut ve dirsek darbesi. Alexander ringin köşesinde ve Murphy'den Superkick ardından Powerbomb!Tuş denemesi, tuş denemesi başarısız oluyor. İkili aprondalar, Alexander'dan Suplex! Ringin içine giriyorlar ve Alexander hemen tuş deniyor ancak Murphy kurtulmayı başarıyor.Alexander'dan Lumbarjack! Tuş deniyor, Murphy ayağını ipe koyarak kurtulmayı başarıyor. Murphy'den iplerin üzerine Faceburst! Ardından Running Knee ve Murphy's Law! Tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.
Kazanan : Buddy Murphy
Arka alandayız. Becky Lynch & Kayla Braxton bizlerle.


Kayla Braxton : Afedersin, Becky sakatlığından sonra tekrar aksiyona geri döndün ve bu gece TLC'de üçlü tehdit maçına çıkacaksın. Smackdown'da Asuka'nın acımasızca sopayla saldırdığını düşünürsek bu gece psikolojik ve zihinsel olarak kendini hazır hissediyor musun?


Becky Lynch : Asuka salı günü bana dövüşü getirdi, ve bununla ilgili herhangi bir problemim yok. Onun kafasını gövdesinden ayıracağımı çok iyi biliyor. O ve Charlotte Flair, Onun kafasını da gövdesinden ayıracağım çünkü o Charlotte Flair. Masanın bana karşı istiflendiğini biliyorum ama sektörü yine de değiştiriyorum. Ne zaman bir PPV'de kadınlar kemer maçının ana maç olduğunu gördük? Cevap görmedik. Burada büyük bir maç olacak gibi hissediyoruz ama yalnızca teke tek bir maç olacak.RAW kadınlar şampiyonluk kemer maçı bile yaptığım şey tarafından desteklendi. Nia etrafta gezinip, adımı söylüyor ve umarım onun ilgisini çekecektir. Ronda'da umut ediyor ama onu unuttum, dünyadaki en kötü kadın numarasını yapmaya devam etmeye gidebilir. Düşünüyorum da ; iki brandı da burada göreceğiz ve ben bina etrafında dolaşıp birkaç makbuz dağıtabilirim. ''The Man'' geldiğinde kontrol edilecek çok fazla borç var.


Elias vs Bobby Lashley (w/Lio Rush) - Ladder Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili lock-up yapıyorlar.Lashley üstün çıkıyor iplere gidiyor dönüşte ise Shoulder block! Şimdi Rollins'i kaldırıyor ve Slam! Lashley ringin dışına iniyor merdiveni alıyor tam içeri girecekken Rollins'den Dropkick! Elias'dan seri tekmeler ve Stomp! Ringin içinde iki merdiven sokuyor. Bir merdiveni açıp ortalıyor ve tırmanmaya başlıyor. Lio Rush ringe girip tahrik ediyor. Elias, Lio Rush'ı yakalıyor ancak Lio Rush kaçıyor. Lashley ile Elias yumruklaşmaya başlıyor. Elias diz darbesi vuruyor.Elias diğer merdiveni de ringin köşesine dik bir şekilde kuruyor. Elias'dan chop vuruşlar ardından yumruk darbeleri. Lashley'i ringin köşesine yollamak isterken hareketi tersine çeviren Lashley onu ringin köşesine yolluyor. Merdivene sert bir şekilde çarpıyor Elias.Lashley'den şimdi de Vertical Suplex! Merdiveni kaldırıyor ve Elias'ın üzerine fırlatıyor. Lashley şimdi diğer merdiveni ortayalıp tırmanmaya başlıyor. Elias da diğer merdiveni Lashley'in üzerine atıyor. Elias merdivenle Lashley'e ard arda saldırmaya başlıyor. Elias'dan Clothisline, ardından bir tekme. Lashley karşılık olarak merdiven üzerine Belly to Belly Suplex yapıyor.Lashley şimdi ringin köşesinde Elias'ı yumrukluyor. Merdiveni tekrar ortalıyo ve tırmanmaya başlıyor. Elias'dan yumruk darbeleri ve Lashley'ı omuzluyor ardından merdiven üzerine Powerbomb.Lio Rush & Elias merdivenin üstünde yumruklaşıyorlar.Elias gitarı kolayca alıyor ve maçı kazanıyor.


Kazanan : Elias

Lashley maçtan sonra Elias'a saldırıyor. Lio Rush ringin köşesine çıkarak Frog Splash ile Elias'ın üzerine atlıyor. Lashley'de gitar ile Elias'ın sırtına vuruyor. Gitar paramparça oluyor, Lashley & Lio Rush ise gövde gösterisi yapıyorlar.

Kick off şovunun sonuna geliyoruz. Ana şovda görüşmek üzere.Ana şova hoş geldiniz. Gecenin ilk maçına geçiyoruz. Rakiplerimiz sırasıyla geliyorlar ve maçımıza geçiyoruz.


Fabulous Truth ( R-Truth & Carmella) vs Mahalicia ( Jinder Mahal & Alicia Fox) - Mixed Match Challenge Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor. Lock up yapıyorlar.Mahal üstün çıkıyor ve Headlock bağlıyor. R Truth kurtuluyor, Mahal'ı iplere yolluyor dönüşte Mahal'dan Shoulder Block! Bu sefer R - Truth iplere gidiyor dönüşte Mahal'ın üzerine atlıyor ve tuş deniyor. Mahal kurtuluyor, R-Truth'dan ardı ardına Roll-up pinfall tuş denemeleri. İki tuş denemesi de başarsız oluyor. Alicia Fox & Carmella tag alıyorlar. Carmella & R-Truth'dan takım çalışması Double Hip Toss! R-Truth & Carmella dans etmeye başlıyorlar ama Sing kardeşler de onlara eşlik edip dans etmeye başlıyorlar. R-Truth iki kardeşi de ringin dışına yolluyor.Alicia arkadan gelip Carmella'ya saldırıyor iplere gidiyor dönüşte ise Swinging Neckbreaker! Tuş deniyor ancak Carmella kurtuluyor. Alicia şimdi de Chin Lock bağlıyor. Carmella ayaklanıyor ve Headcsissors!Alicia'yı yumruklamaya başlıyor, Alicia karşılık olarak Northren Light Suplex yapıyor. Tuş deniyor, Carmella kurtuluyor. Alicia tekrar Head Lock bağlıyor. Carmella kurtuluyor ikili birbirlerine Clothisline yapıyorlar.R Truth & Jinder Mahal tag alıyorlar. R Truth'dan Clothisline ardından Heel Kick! Mahal iplere gidiyor dönüşte R Truht'dan Lie Detector! Alicia tag alıyor.Şapkasını istiyor ve şapkasını takıyor. Alicia kaptan benim diyor, R Truth'da Alicia'nın şapkasını takıp alay ediyor. Alicia sinirleniyor ve tekme atıyor iplere gidiyor dönüşte Scissors Kick denemesi. R Truth kurtuluyor bu sırada içeri giren Carmella'dan Superkick! Tuş deniyor Mahal engel oluyor.R Truth ipleri aşağı çekerek Mahal'ı ringin dışına yolluyor. Carmella Singh kardeşlerin birine de Superkick vuruyor. Alicia ayaklanıyor hemen Roll-up pinfall tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor bu sırada Carmella Code Of Silence bağlıyor. Alicia dayanamıyor ve pes ediyor.


Kazanan : Fabulous Truth ( R- Truth & Carmella)


R-Truth & Carmella maçı kazanan taraf oluyorlar ve Royal Rumble'da 30.sıradan girme hakkını sahip oluyorlar. R Truth & Carmella kısa bir röportaj veriyorlar ve tatile gideceklerini söylüyorlar. Paris, Barcelona,Rome R Truth büyük düşün diyor. R Truth'da WWE genel merkezi Stamford Connecticut'a gidiyoruz diyor ve galibiyetlerini kutluyorlar.


The Bar vs The New Day vs The Usos - WWE Smackdown Tag Team Championship Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Sheamus & Kofi Kinston lock-up yapıyorlar. Hakem araya girip ikiliyi ayırıyor. Tekrar lock-up Shemus üstün çıkıyor Kofi'yi yere düşürüyor. Kofi kurtuluyor şimdi de, Sheamus iplere gidiyor dönüşte Shoulder Block! Tuş deniyor, başarısız bir tuş denemesi. Sheamus Headlock bağlıyor,Kofi yumruk darbeleri atarak kurtuluyor. Sheamus iplere gidiyor dönüşte Kofi'den Dropkick ve tuş denemesi. Sheamus kurtuluyor, Xavier tag alıyor. Xavier iplere gidiyor dönüşte Elbow Drop vuruyor ve tuş deniyor. İçeri giren Uso'lar & Cesaro tuşa engel oluyorlar.Kofi bir köşede Jimmy ile Cesaro bir köşede Jey ile yumruklaşıyorlar. Uso'lar üstün çıkıyor ve Kofi ile Cesaro'yu ringin dışına yolluyorlar. Jey Uso iplere gidiyor dönüşte aprona çıkan Cesaro'dan Uppercut yiyiyor.Xavier Dropkick ile Cesaro'yu tekrar ringin dışına düşürüyor.Xavier iplere gidiyor dönüşte içeri giren Sheamus'tan Backbreaker ve tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor.Sheamus'tan bir tekme ve ardı ardına yumruk darbeleri hakem ayırıyor.Cesaro tag alıyor, ikili'den Double Kick. Cesaro tag deniyor ancak Xavier kurtulmayı başarıyor.Xavier'den yumruk darbeleri ama Sheamus tag almayı başarıyor. İkili'den tekrar bir takım çalışması ve Double Clothisline. Sheamus'dan seri tekmeler ve Headlock bağlıyor. Xavier acı içinde kıvranırken,yumruk darbeleri atıyor ama Sheamus'dan Shoulder Block! Cesaro tekrar tag alıyor.Cesaro Chin Lock bağlıyor. Xavier kurtuluyor ve Big Boot vuruyor. Sheamus tag alıyor Uso'lara saldırıyor. Ardından Xavier'ı ringin köşesinde yumruklamaya başlıyor. Xavier'de karşılık veriyor ve yumruk darbeleri atıyor. Sheamus iplerde asılı bir şekilde kalırken Xavier'dan Dropkick! Kofi & Cesaro tag alıyorlar. Kofi üstünlüğü ele geçiriyor ve Dropkick vuruyor.Kofi iplere gidiyor dönüşte ise New Day Boom Drop! Kofi'den Trouble In Paradise denemesi ancak Cesaro onu kaldırıp ringin köşesine fırlatıyor.Jimmy Uso tag alıyor. Kofi ringin köşesinden Cesaro'nun üstüne atlıyor. Cesaro onu havaya kaldırıyor bu sırada Jimmy ringin köşesinden Crossbody yaparak atlıyor. Tuş deniyor, tuş denemesi başarısız oluyor.Jimmy Cesaro'ya Superkick vuruyor. Kofi fırsattan istifade Roll-up pinfall tuş deniyor, tuş denemesi başarısız oluyor.Jey Uso tag alıyor. Jey Uso Kofi & Xavier Woods'a Superkick vuruyor.Ringin köşesinden atlayan Cesaro'ya ve apronda duran Sheamus'a da Superkick vuruyorlar.Xavier & Jimmy ringin dışında yumruklaşırken, Jey Uso ringin köşesinden Splash ile Kofi'nin üzerine atlıyor. Cesaro hemen ringe girip Jey Uso'yu ringin köşesine fırlatıyor ve Kofi'ye tuş deniyor. Kofi kurtulmayı başarıyor, Cesaro'dan şimdi de Cesaro Swing!Sharpshooter da bağlıyor, içeri giren Xavier Woods'dan Faceburst. Sheamus'dan da Xavier'e Pump Knee! Sheamus, Jey Uso'yu ringin dışına yolluyor. Sheamus tauntunu yapıyor Broughe Kick denemesi ama Kofi kurtuluyor ve Roll-up pinfall tuş deniyor.Tuş denemes, başarısız oluyor. Kofi'den Double Stomp! Xavier tag alıyor ringin köşesine çıkıyor. Bu sırada Kofi'den Trouble In Paradise!Xavier Elbow Drop yaparak atlıyor. Tuş deniyor ancak içeri giren Cesaro & Jimmy Uso engel oluyor.Cesaro Uso'lara Uppercut vuruyor. Xavier da Cesaro'yu Dropkick ile ringin dışına yolluyor.Kofi ringin köşesine çıkıyor, Usolar & Cesaro'nun üzerlerine atlıyor. Sheamus & Xavier Woods yumruklaşıyor. Xavier aprondan Sheamus'a Enzugiri vuruyor. Bu sırada Cesaro'ya da tekme vuruyor. Xavier tam içeri girerken Sheamus'dan Broughe Kick! Tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.


Kazanan : The Bar ( Sheamus & Cesaro)
Baron Corbin ringe geliyor mikrofon alıyor ve konuşmasına başlıyor. Yuhalamalar duyuluyor arenadan.

Baron Corbin : Bu sıcak karşılamanız için teşekkürler. Tamam tamam sizin umutsuzluğunuzu anlıyorum, Genel müdür olarak performansımla ilgili birazcık şikayet olduğunu anlıyorum. Bunları çok ciddiye alıyorum, hepinizi dinliyorum ve düşündüklerinize saygı duyuyorum. Bu yüzden bunu söylemem gerekiyor bu hakem bugün ona kadar saydığında ve ben Braun Stromwan'ı yenip yeni kalıcı genel müdürünüz olduğumda alışmak çok zor olacak. Zaman öldürmeyi bir kenara bırakalım zili çalın hadi.


Braun Strowman ringe doğru geliyor apronda bekliyor ve konuşmasına başlıyor.


Braun Strowman : Sen dışarıda ağzında sakızı şapırdatırken çok önemli bir şeye değinmeyi unuttun Corbin. Bu TLC maçında hiç bir şekilde diskalifiye olmak gibi bir kural olmadığını unuttun. Eğer bana yardım etmek isteyen biri varsa... Demek istediğim senin gibi boktan bir genel müdürden sıkılan ve yorulan biri varsa bu tamamen yasal olacak.


Braun Strowman vs Baron Corbin - Table Ladder Chairs Match

Apollo Crews, Chad Gable & Bobby, Finn Balor ellerinde sandalyeler ile birlikte ringe giriyorlar. Heath Slater'da hakem üniformasını çıkartıp Baron Corbin'e Clothisline vuruyor.Sırasıyla Finn Balor, Bobby Roode & Chad Gable ve Apollo Crews sandalyeler ile Baron Corbin'in sırtına vuruyorlar.Corbin ringin dışına düşüyor. Corbin tam kaçmaya çalışırken Kurt Angle girişte gözüküyor. Kurt Angle kaptığı bir sandalye ile Corbin'e saldırmaya başlıyor. Corbin acının etksiyle ne yaptığını bilmeden tekrar ringin içine giriyor. Bobby Roode, Corbin'i tutarken Chad Gable ringin köşesine çıkıyor ve Moonsault yaparak atlıyor. Apollo Crews'da ringin köşesine çıkıyor ve Frog Splash yaparak atlıyor. Şimdi sıra Kurt Angle'da. Angle Corbin'i omuzladığı gibi Angle Slam yapıyor. Finn Balor'da ringin köşesine çıkıyor ardından Double Foot Stomp! Heath Slater hakem tişörtünü tekrar giyiyor. Braun Strowman ayağını Baron Corbin'in üzerine koyarak tuş deniyor. Tuş denemesi başarılı oluyor.Braun Strowman maçı kazanan taraf alıyor.


Kazanan : Braun Strowman


Baron Corbin'in genel müdür olma görevi böylece son buluyor herkes rahat bir nefes almıştır umarım...


Natalya vs Ruby Riott (Liv Morgan/Sarah Logan) - Tables Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor.İkili lock-up yapıyorlar Natalya üstün çıkıyor ve Ruby'ı yumrukluyor. Ardından ikili ringin köşesinde birbirlerine giriyorlar. Liv Morgan, Natalya'nın ayağından tutarken Ruby Riott üzerine koşarak Natalya'ya dirsek darbesi vuruyor. Natalya'yı yere fırlatıp bir tekme vuruyor. Natalya'yı aşağılamaya devam ediyor ve Clothisline denemesi ancak Natalya kurtulup German Suplex yapıyor. İkili ringin dışında Natalya Ruby'nin kafasını masaya çarptırıyor.Ruby'den dirsek darbesi ikili apronda Natalya'dan German Suplex denemesi, Ruby Riott iplere tutunarak kurtuluyor. Natalya ringin içine giriyor bu sefer iplere gidiyor ardından apronda duran Ruby Riott'a saldırmak istiyor. Ancak Ruby Riott yerine Liv Morgan hedef oluyor, masanın üzerine düşüyor ve masa paramparça oluyor.Ruby Riott'dan bir tekme geliyor ardından Liv Morgan'ın yanına inip arkadaşına desteğe geliyor. Natalya ringin içinde bitkin bir halde, Ruby onu kaldırıyor ancak Natalya'dan tekrar bir German Suplex!Natalya şimdi de ringin içine masa sokmaya çalışan Sarah Logan'a da Dropkick vurarak engel oluyor.Natalya ile Ruby Riott ringin dışına kavgaya tutuşuyorlar. Natalya üstünlüğünü koruyor ve bir tokat daha yapıştırıyor. Ruby, Natalya'yı ittiriyor. Natalya Ruby,i kaldırıyor ve masanın üzerine Powerbomb denemesi, Ruby Riott yumruk darbeleri atarak kurtuluyor.Natalya, Ruby Riott'u bariyerlere fırlatıyor ardından üzerine doğru gelen Sarah Logan'dan kenarı çekilerek kurtuluyor. Sarah Logan bariyerlere sert bir şekilde çarpıyor.Natalya, Sarah Logan'ı kaldırıp masanın üzerine fırlatıyor, masa kırılıyor. Bu sırada Ruby Riott'dan Faceburst. Ruby Riott Natalya'yı ringin merdivenlerine fırlatıyor. Şimdi de özel Jim Neidhart temalı masasını ringin içine sokuyor.Masayı dik bir şekilde ringin köşesine koyuyor.İkili tekrar ringin içindeler. Ruby Riott, Natalya'yı ringin köşesine yolluyor ancak Natalya kendini son anda frenliyor. Şimdi Natalya'dan German Suplex denemesi, Ruby Riott izin vermiyor.Natalya Sharpshooter bağlıyor, Ruby acı içinde bağırıyor.Ringin köşesinde ki masayı tutarak Natalya'nın kafasına düşürüyor.Ruby Riott masayı şimdi de düz bir şekilde koyuyor. Natalya onu omuzluyor ve Electric Chair!Natalya ringin altından Ruby Riott temalı masa çıkartıyor.Ardından tekrar ringin altından babasının ceketini çıkartıp üzerine giyiyor.Natalya'dan sert bir tekme, ardından Ruby Riott temalı özel masasını kuruyor.Ruby Riott'dan bu sefer sert bir tekme geliyor, Natalya'yı masanın üzerine koyuyor. Ringin köşesine çıkan Ruby Riott'u iplere dokunarak düşmesine engel oluyor Nattie. Ruby'nin kafasını masaya ardı ardına çarptırıyor.Ruby Riott'u masanın üzerine koyuyor ve ringin köşesine çıkıyor. Ama olmuyor Ruby'den bir tekme ve ikili ringin köşesindeler.Üstün gelme çabaları ama Natalya gücünü gösteriyor ve Powerbomb! Ruby Riott kendi özel masasıyla birlikte ringe gömülüyor adeta.

Kazanan : Natalya
Finn Balor vs Drew McInytre - Single Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor.İkili lock up yapıyorlar. Hakem ikiliyi ayırıyor ancak Finn Balor'dan chop vuruş. Drew sinirleniyor ve tekme ardından chop vuruş.Balor'dan sert tekmeler, Drew karşılık olarak Clothisline vuruyor. Drew chop vuruşlarına devam ediyor ve Balor'u ringin köşesine fırlatıyor. Balor'dan Low Dropkick sinirlenen Drew'dan chop vuruşlar. İkili ringin köşesinde, Balor kurtuluyor ve tekme atarak Drew'ı aşağı düşürüyor.Balor'dan ardı ardına tekmeler ve ringin köşesine çıkıyor. Drew onu boğazından yakalıyor ve Belly to Belly Suplex!Drew şimdi Balor'u yerde yumrukluyor, Balor'dan tekmeler geliyor ama yeterli değil.Drew şimdi Balor'u kaldırıyor ve Suplex tuş deniyor ancak Balor kurtuluyor. Drew şimdi Arm Bar bağlıyor, Balor kurtuluyor.Drew pes etmiyor ve Vertical Suplex, ardından tuş denemesi. Başarısız bir tuş denemesi oluyor. Balora tekrar Arm Bar bağlıyor.Balor kurtuluyor ve Big Boot vuruyor. İplere gidiyor ardından Clothisline ama Drew devrilmiyor. İkili üstün gelme yarışı içindeler derken Balor'dan Stomp!Drew ringin köşesinde üzerine giden Balor'dan chop vuruş. Balor iplere gidiyor ardından DDT! Clothisline ile Drew'ı ringin dışına yolluyor. Şimdi tekrar iplere gidiyor dönüşte ise Top Con Hilo! İkili tekrar ringin içindeler Balor'dan Slingblade!Drew'dan şimdi bir Backbreaker ve tuş denemesi, başarısız oluyor.Finn Balor'dan bir tekme ama Drew'den Reverse Alabama Slam denemesi. Balor hareketi tersine çevirip Roll-up pinfall tuş deniyor, başarısız bir deneme.Balor ringin köşesine çıkıyor ama Drew ona engel oluyor. Drew'den chop vuruşlar ardından Balor'u kaldırıyor ve Celtic Cross! Tuş deniyor, Balor kurtuluyor.Drew, Balor'u ringin dışına yolluyor. Balor'dan sert tekmeler, Drew brandanın arasında gözden kayboldu neredeyse. Ama Drew pes etmiyor ve Faceburst, chop vuruşlara devam ediyor.Drew şimdi Balor'u omuzluyor ve ringin içine sokuyor. Hakem Balor ile ilgilenirken Ziggler bir anda ortaya çıkıp Superkick vuruyor.Sandalyeyi kaptığı gibi Drew'ın üzerine gidiyor ancak Drew'dan Big Boot!Drew şimdi Ziggler'ı ringin içine sokuyor ve sandalyeyi eline alıyor. Balor'dan Dropkick ardından ringin köşesine çıkıyor ve Double Foot Stomp! Balor tuş deniyor, tuş denemesi başarılı oluyor.


Kazanan : Finn BalorRey Mysterio vs Randy Orton - Chairs Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Randy Orton'dan bir tekme ve dirsek darbesi ardından Rey Mysterio'yu ringin dışına yolluyor.Orton sandalyeyi alıyor tam saldıracakken Rey engel oluyor. Ardından sandalyeyi kaptığı gibi Orton'un sırtına yapıştırıyor.İkili ringin içindeler, Rey sandalye ile Orton'a saldırmaya devam ediyor. Ardından ringin dışına inip bir sandalye daha alıyor. Sandalyenin üzerine basarak ringin köşesinde ki Orton'un üzerine atlıyor. Orton kaçılıyor,sandalyeyi alıyor ve Rey'in sırtına vuruyor.Şimdi ikili apronda, Rey iplere gidiyor dönüşte ise Dropkick ile Orton'ı ringin dışına yolluyor. Şimdi sandalye ile iplere gidiyor dönüşte ringin dışında ki Orton'un üzerine Splash yaparak atlıyor.Rey sandalye ile tekrar Orton'ın sırtına vuruyor. Ardından Orton'ı sandalyeye oturtup yumruk darbeleri vuruyor. Rey aprondan Orton'ın üzerine atlıyor ancak Orton kurtuluyor.Orton sandalye ile Rey'ın sırtına vuruyor ardından spiker masasının üzerini boşaltıyor. Sandalyeyi spiker masasının üzerine yerleştiriyor.Rey'i kaldırıp sandalye üzerine Faceburst yapıyor. Orton ringin içine atıyor. İkili tekrar ringin içindeler, Orton'dan tuş denemesi, başarısız oluyor. Orton sandalyeyi alıp iplerin arasına yerleştiriyor. Rey'i omuzluyor ama kurtuluyor ve Headcsissors! Orton iplerin arasında ki sandalyeye kafasını çarpıyor.Rey iplere gidiyor dönüşte Orton'dan Powerslam! Tuş deniyor, tuş denemesi başarısız oluyor.Orton şimdi de yere sandalyeleri diziyor. Apronda ki Rey'i yakalıyor ama Rey kurtulmayı başarıyor. İplere gidiyor dönüşte ise Rey'i aprona bırakıyor. Rey ringin köşesine çıkıyor ancak sandalyenin üzerine atlıyor. Fırsatı kaçırmayan Orton, tuş deniyor ancak yine başarısız oluyor.Orton sandalyeyi tekrar iplerin arasına yerleştiriyor.Rey'den bir tekme, ardından Orton'un sırtına sandalye ile vuruyor. Orton iplere asılı bir şekilde, Rey iplere gidiyor dönüşte ise 619! Şimdi ringin köşesine çıkıyor ama Orton iplere dokunuyor.Orton, Rey'in kafasından tutup iplerin arasında duran sandalyeye çarptırıyor. Orton ringin dışına çıkıp dört tane sandalye getiriyor.Sandalyeleri teker teker yan yana diziyor.Rey Mysterio'yu kaldırıyor ve Rko denemesi ancak Rey kurtuluyor.Orton'ı sandalyelerin üzerine fırlatıyor, Orton dik bir şekilde sandalyede oturur vaziyette. Rey Mysterio, Orton'un üzerine atlayarak Roll-up pinfall tuş deniyor. Tuş denemesi başarılı oluyor ve maçı kazanan Rey Mysterio oluyor.


Kazanan : Rey Mysterio

Ronda Rousey vs Nia Jax (w/Tamina) - WWE RAW Womens Championship Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili lock-up yapıyorlar, Nia üstün çıkıyor ve Ronda'yı tuttuğu gibi fırlatıyor.Ronda'dan yumruk darbeleri, Nia'dan hızlı hareketler ile kurtulmayı başarıyor. Ardı ardında seri tekmeler vuruyor ama Nia ayağından yakalıyor. Ronda şimdi de Arm-Bar bağlıyor ama Nia kurtuluyor ve Powerbomb! Tuş deniyor, başarısız oluyor. Nia, Ronda'nın saçlarından tutup savuruyor oradan oraya. İplere gidiyor dönüşte Elbow Drop. Tuş deniyor ancak Ronda kurtulmayı başarıyor. Şimdi Ronda'nın saçlarından tutuyor ve ringin köşesine sert bir şekilde fırlatıyor. Aprona çıkan Nia koşarak Ronda'ya diz darbesi vuruyor. Nia üstünlüğü bırakmaya niyetli değil bir Headbutt iplere gidiyor ve Leg Drop denemesi. Ancak Ronda kurtuluyor ve Arm-Bar denemesi. Nia hareketi tersine çevirmek istiyor ama Ronda tekrar Arm-Bar bağlıyor. Nia ringin dışına çıkarak kurtuluyor ve Ronda'yı bariyerlere fırlatıyor.İkili tekrar ringin içindeler. Nia tuş deniyor, tuş denemesi başarısız oluyor. Nia şimdi de Cobra Clutch bağlıyor. Ronda dirsek darbeleri atarak kurtuluyor.Ringin köşesinde duran Ronda'nın üzerine koşan Nia Jax ringin köşesine çarpıyor.Nia Jax kendini ringin dışında buluyor. Ronda ringin köşesine çıkıyor ardından Nia'nın üzerine Crossbody yaparak atlıyor.İkili tekrar ringin içindeler. Ronda tuş deniyor ancak Nia Jax kurtuluyor. Ronda çıldırıyor ve yumruk kombinasyonu ardından diz darbesi. Tuş deniyor, tuş denemesi başarısız oluyor. Ronda tekrar ringin köşesine çıkıyor,Nia'nın üzerine Crossbody yaparak atlıyor. Nia Jax onu yakalıyor ve Samoan Drop! Hemen tuş deniyor, başarısız bir tuş denemesi.Nia bağırmalarına başlıyor ve Headbutt! Ronda'yı ringin köşesine yolluyor üzerine koşarak Clothisline! Ronda'yı omuzlayarak ringin köşesine çıkıyor. Ronda dirsek darbeleri atarak kurtuluyor ve Nia Jax'ı kaldırıp Powerbomb! Tuş denemesi başarısız oluyor.Ronda'dan tekrar bir Arm-Bar denemesi ancak Tamina engel oluyor. Nia ile Ronda şimdi kapışıyorlar, Ronda üstün çıkıyor arm-bar bağlıyor.Nia kolunu birbirine kitliyor ancak Ronda elini ısırıyor ve Arm-bar bağlamayı sürdürüyor. Nia Jax daha fazla dayanamıyor ve pes ediyor.


Kazanan : Ronda Rousey
Arka alandayız. Nia kolunu tutarak üzgün bir şekilde yürüyor. Charly Caruso yanına geliyor.


Charly Caruso : Nia, maçın hakkında sana bir şey sormak ...

Nia oradan soruları yanıtlamadan ayrılıyor fakat o da ne? Becky Lynch yanında beliriyor.

Becky Lynch : Benim yüzümü dağıttığın zamanı hatırla ...

Becky Lynch, Nia Jax'a saldırıyor ve zaten kırılmış üzün olan dağ gibi kadını yere seriyor.

Becky Lynch : Adımı sende sakla.Daniel Bryan vs AJ Styles - WWE Championship Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor.Daniel Bryan direk ringin dışına kaçıyor. İkili lock-up yapacakken Bryan tekrar ringin dışına kaçıyor. İkili şimdi nihayet lock-up yapıyorlar bu sefer hakem araya girip ayırıyor. Styles'dan chop vuruş, ardından Bryan'ı ringin köşesine götürüp chop vuruşlar vuruyor. Styles Takedown ile Bryan'ı yere fırlatıyor. Bryan'ın kafasını ringin köşesine çarptırıyor ardından omuz darbeleri vuruyor. Üstünlüğünü koruyan Styles'dan bir de tekme. Bryan'ı iplere yolluyor dönüşte Bryan'dan bir tekme. Tekrar iplere gidiyor bu sefer Styles'dan Dropkick.Clothisline ile Bryan'ı ringin dışına yolluyor. Üzerine atlayan Styles'ın karnına bir tekme vuruyor. Ardından Styles'ı bariyelere fırlatıyor.İkili tekrar ringin içindeler, Bryan ringin köşesinde Styles'ı tekmeliyor. İplere gönderiyor dönüşte ise Running Knee! Bryan şimdi de yerde diz darbeleri vuruyor. Bryan şimdi de Romero Speacial bağlıyor. Styles iplere tutunarak kurtuluyor. Bryan'dan Headbutt, ve chop vuruşlar. Styles'da karşılık olarak chop vuruşlar vuruyor.Bryan'dan bir Uppercut ardından tekrar Uppercut. Bryan'dan şimdi seri tekmeler, Styles ringin dışına düşüyor. Styles'dan yumruk darbeleri hakem araya girip ayırıyor. Bryan'dan tekme iplere gidiyor dönüşte Roll-up pinfall tuş denemesi. Başarısız bir tuş denemesi oluyor.Styles ringin köşesinde Bryan üzerine doğru koşarak tekme vuruyor. İkici denemesi de başarılı oluyor. Üçüncü kez aynı şeyi deniyor ancak Styles'dan sert bir Clothisline. İkili yumruklaşıyor, Styles üstün çıkıyor hakem ayırmak zorunda kalıyor. Styles'dan tekrar sert bir Clothisline ve tuş denemesi. Bryan kurtuluyor şimdi Styles seri tekmelere devam ediyor. Bryan ringin dışına kaçıyor peşinden giden Style onu ringin kenarına çarptırıyor. İkili tekrar ringdeler Bryan beklemesini söylüyor. Ama Styles onu kaldırıyor ve Backbreaker! Tuş deniyor ancak Bryan kurtuluyor. Styles'dan Reverse DDT denemesi ancak Bryan dirsek darbeleri atarak kurtuluyor ardından Suplex yapıyor. Bryan tuş deniyor, tuş denemesi başarısız oluyor. Bryan'dan şimdi Yes kicks hemen tuş deniyor. Başarısız bir tuş denemesi daha. Bryan'dan Headbutt, Styles'dan karşılık olarak Enzugiri! Styles aprondan Forearm Smash vuruyor aprondan atlıyor ancak Bryan'dan bir tekme. Şimdi Styles üstünlüğü ele alıyor ve sert bir tekme vuruyor. Ardından Bryan'ın bacağını ringin köşesine çarptırıyor. Styles'dan şimdi de Chop Block! Bryan ayağa kalkmakta zorlanıyor derken Enzugiri! Bryan ringin köşesinde Styles'ı tekmelemeye devam ediyor. Styles'ı ringin köşesine çıkartıyor, Suplex denemesi ama Styles hareketi tersine çevirip Roll-up pinfall tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor, Styles'dan Styles Clash denemesi. Bryan buna izin vermiyor ama Styles Calf Crusher bağlıyor. Bryan hareketi tersine çevirip Yes Lock bağlıyor. İkili karşılıklı birbirlerine Roll-up pinfall tuş deniyor. Tuş denemeleri başarısız oluyor. Bryan'dan bir tekme, Styles'dan da Pele Kick! İkili yumruklaşıyorlar, Bryan'dan tekme kombinasyonu. Styles üzerine doğru koşan Bryan'a Dropkick vuruyor. Styles apronda, springboard 450 yaparak Bryan'ın üzerine atlıyor. Tuş deniyor ancak Bryan kurtuluyor. İkili ringin köşesinde Styles tekrar Calf Crusher bağlıyor. Bryan sonunda iplere tutunarak kurtulmayı başarıyor. İkili ringin dışında yumruklaşıyor Styles barikatların üzerinden Phenemonal Forearm Smash vuruyor. Styles tekrar apronda Bryan'ın üzerine atlıyor ancak Bryan kurtuluyor. Styles'da üzerine doğru koşan Bryan'dan kenarı çekilerek kurtuluyor. Styles'dan Roll-up pinfall tuş denemesi ama Bryan hareketi tersine çeviriyor ve Roll-up pinfall tuş deniyor. Tuş denemesi başarılı oluyor.


Kazanan : Daniel BryanArka alandayız. Natalya & Ronda Rousey bizlerle. Charly Caruso yanlarına geliyor.

Charly Caruso : Afedersiniz hanımlar, bu geceki maçlarınızı kazandığınızdan dolayı sizi tebrik ettiğimi söylemek istiyorum ayrıca Ronda bir saniyen varsa senden bir kaç kelime duymak isterim.

Natalya yanlarından ayrılıyor.

Charly Caruso : Charlotte Flair ile arandaki bir sonraki bölüm Nia Jax'ı geçtikten sonra mı yazılacak?

Ronda Rousey : İntikam acıdır ve Ben gezegende ki en kötüyüm.

Ronda oradan ayrılıyor ve sıradaki maçımıza geçiyoruz.

Dean Ambrose vs Seth Rollins - WWE Intercontinental Championship Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor.Lock-up yapıyorlar, hakem araya girip ayırıyor. Tekrar lock-up yapıyorlar, Dean iplere gidiyor dönüşte Rollins'den Slingblade. Rollins'den yumruk darbeleri hakem araya girip ayırıyor. Bu sırada Dean'den bir tekme ardından Rollins'i aprona bırakıyor. Rollins aprondan Flying Clothisline yaparak atlıyor. Rollins'den dirsek darbeleri Dean ringin dışına kaçıyor.Peşinden gelen Rollins'e kaldırarak spiker masasına Faceburst! Dean'den Elbow Drop'lar ardından tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor. Rollins'in kafasını ringin iplerine bastırıyor, hakem araya girip ayırmak zorunda kalıyor. Dean'den şimdi Suplex ve tuş denemesi. Rollins kurtuluyor, Dean Headlock bağlıyor. Rollins kurtulmayı başarıyor ancak Dean'den diz darbesi. Dean'den tekrar bir tuş denemesi, başarısız bir tuş denemesi daha.Dean şimdi de Arm Bar bağlıyor. Rollins yumruk darbeleria atarak kurtuluyor. Dean'den şimdi de Lariat ve tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. Dean ringin köşesine çıkıyor ve Diving Plancha! Tekrar tuş denemesi, başarısız oluyor. Dean tekrar ringin köşesine çıkıyor, bu sefer Rollins tekme ile karşılık veriyor. Rollins iplere gidiyor dönüşte Dean'den Neckbreaker! Tuş denemesi, başarısız oluyor. Dean şimdi Rollins'i aşağılıyor ve ayağa kalkıp dövüşmesi için onu kışkırtıyor. Dean Ambrose'den ardı ardına yumruk darbeleri ardından Roll-up pinfall tuş denemesi. Başarısız bir tuş denemesi. Rollins ringin köşesinde, Dean iplere gidiyor dönüşte Seth'in ayağına doğru Dropkick vuruyor. Dean şimdi de Cloverleaf bağlıyor. Rollins iplere tutunarak kurtuluyor. Seth apronda üzeirne gelen Dean'ın kafasını iplere bastırıyor. Dean ringin dışında, Seth iplere gidiyor dönüşte Dean'den sert bir yumruk yiyiyor. Dean ringin içine giriyor, Rollins'den Slingblade! Üzerine doğru gelen Dean'e bir de Big Boot vuruyor. Ardından ringin köşesine çıkıyor ve Blockbuster!Rollins Clothisline ile Dean'i ringin dışına yolluyor iplere gidiyor ardından Suicide Dive! Dean ringin içinde, Seth ringin köşesine çıkıyor. Dean ayaklanıyor ve engel oluyor ardından Rollins'den Sunset Flip denemesi başarısız oluyor. Şimdi de Dean'ı kaldırıyor ve ringin diğer köşesine atarak Bucklebomb! Tuş deniyor, başarısız oluyor.İkili karşılıklı yumruklaşıyorlar, Dean'den Headbutt ikili tekrar yumruklaşmaya başlıyorlar. Rollins'den Headbutt, Ambrose'de Faceburst yaparak karşılık veriyor ve tuş deniyor.Tuş denemesi başarısız oluyor. Dean ringin köşesine çıkıyor.Seth hemen onu yakalıyor ancak Dean onu iplere fırlatıyor. Dean tuş deniyor, Seth kurtuluyor.Rollins'den Enzugiri, ardından tuş deniyor, başarısız bir tuş denemesi.Rollins ringin köşesine çıkıyor ve Frog Splash ile atlıyor. Dean hareketi tersine çevirip Roll-up pinfall tuş deniyor. Tuş denemesi başarısız oluyor.Dean şimdi ringin köşesine çıkıyor, Seth onu hemen kavrayıp SuperPlex ardından Falcon Arrow! Tuş deniyor ancak Dean kurtuluyor.Rollins'den yumruk darbesi, istediğin dövüş bu mu diye soruyor Seth Rollins. Dean bitkin halde yumruğunu sıkıyor biz kardeşiz dermişcesine. Ama Rollins buna kanmıyor ve yumruk ardından yüzüne tekmeyi vuruyor. Dean ringin dışına kaçıyor yine.Rollin onu bariyerlere fırlatıyor. Ardından kaldırıyor ve bariyerlere doğru Powerbomb!İkili tekrar ringin içindeler. Rollins şimdi Dean'ı aşağılıyor ve tokadı yapıştırıyor.Rollins üzerine doğru koşuyor ancak Dean'den Dirtydeeds!Tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : Dean AmbroseAsuka vs Becky Lynch vs Charlotte Flair - Triple Threat , Table Ladder Chairs Match for WWE Smackdown Womens Championship

Zil çalıyor ve maç başlıyor.Charlotte, Becky'e tek yaptığın şey konuşmak diye çemkirirken, Becky onu ittiriyor. Bu sırada Asuka ise Becky'e Dropkick vuruyor. Charlotte'a da seri tekmeler vuruyor ve Becky'e de dirsek darbeleri. Asuka kemeri istiyorum diye bağırıken, ringin köşesinde ki Charlotte'un üzerine koşarak Hip Attack!Becky'e de Hip Attack! Becky, Asuka'yı yakalıyor ve dirsek darbeleri. Becky ringin köşesinde Asuka'yı yumrukluyor ardından Suplex! Charlotte Flair'den Big Boot denemesi, Beck kurtuluyor ardından yumruk darbeleri. Becky iplere gidiyor dönüşte Charlotte onu yakalıyor ve Suplex! Charlotte ringe merdiven sokuyor, Asuka da merdiven ile girmek isterken Charlotte ona izin vermiyor. Becky bu sırada masayı ringe sokmaya çalışıyor ama Charlotte ona da izin vermiyor. Charlotte masayı dik bir şekilde ringin köşesine koyuyor. Asuka masaya ardı ardına çarptırıyor. Becky bu sırada merdiveni ortalıyor, Charlotte ona da Big Boot vuruyor. Merdiven dik bir şekilde ringin köşesinde kalırken Asuka & Charlote kapışıyorlar. Asuka üstün çıkıyor, Becky merdiveni Asuka'nın üzerine ittiriyor. Asuka kenarı kaçılarak kurtulmayı başarıyor.Becky ringin köşesine çıkıyor, Asuka'dan yumruk darbeleri. Asuka Becky'i kaldırıyor ve merdivenin üzerine Suplex! Asuka merdiveni ortalıyor ve tırmanmaya başlıyor. Charlotte ayaklanıyor ve Asuka'ya saldırıyor. Charlotte merdivene tırmanmaya başlıyor, Asuka izin vermiyor. Asuka , Charlotte Flair'i omuzlayıp ringin köşesinde duran masanın üzerine doğru atarak Powerbomb yapıyor.Asuka merdivene tırmanmaya başlıyor, Becky ringin köşesinden atlayarak Dropkick yapıyor ve Asuka'ya engel oluyor. ''Becky, Becky tezahüratları yükseliyor''. Becky merdivene tırmanmaya başlıyor ancak Asuka onu ayağından yakalayıp yere düşürüyor.Asuka iplere gidiyor dönüşte ise Hip Attack ile Becky'i ringin dışına yolluyor. Bu sırada Charlotte sandalye ile Asuka'ya saldırıyor.Charlotte ringin köşesine çıkıyor, Moonsault yaparak Becky & Asuka'nın üzerlerine atlıyor.Charlotte şimdi masayı alıp spiker masasının yanına kuruyor. Ancak Becky ayaklanıyor ve bir Charlotte'a bir de Asuka'ya sandalye ile saldırıyor.Charlotte'dan bir tekme ve Becky'i bariyerlere fırlatıyor. Charlotte spiker masaını söküyor ardından Asuka'yı üzerine koyuyor. Becky sandalye ile Charlotte'a saldırıyor.Becky merdiveni daha yakın bir yere kuruyor, ve Charlotte'u da Asuka'nın yanına spiker masasının üzerine koyuyor.Becky merdivene tırmanıyor ve spiker masasının üzerinde ki Asuka & Charlotte Flair'in üzerine atlıyor. Charlotte Flair acı içinde kıvranıyor ve Aman tanrım diyebiliyor.Asuka bu fırsattan istifade ringe girip merdivene tırmanmaya başlıyor.Becky'de ringe girip merdivene tırmanmaya başlıyor ikili yumruklaşıyorlar.Charlotte Flair Kendo Stick ile ikisine birden saldırıyor.Kraliçe'nin gözü dönmüşe benziyor acımadan sopa ile saldırılarına devam ediyor. Asuka acı içinde kendini ringin dışına buluyor.Charlotte Asuka'ya saldırmaya devam ediyor ve pes et bu benim kemerim diyor. Becky yanlarına gelip Charlotte'u kaldırıyor ve Suplex. Şimdi Asuka Mental Crackdown geçiriyor ve çıldırıyor. Becky'e Kendo Stick ile ardı ardına saldırıyor.Charlotte Flair Asuka'nın üzerine koşarak Spear yapıyor. Barikatlar darbenin etkisine daha fazla dayanamıyor.Becky ringin içinde merdivene tırmanmaya başlıyor. Charlotte yetişiyor ve onu oradan çekip alıyor.İkili yumruklaşmaya başlıyor, Becky üstün çıkıyor ve Charlotte'u merdivenin üzerine fırlatarak Faceburst yapıyor. İkili ringin dışında birbirlerine giriyorlar. Charlotte'dan arka arkaya chop vuruşlar,Becky'i spiker masasına çarptırıyor.Charlotte şimdi Becky'i masanın üzerine koyuyor ardından ringin köşesine çıkıyor ve Becky'nin üzerine atlıyor. Masa darbenin etkisiyle paramparça oluyor.Charlotte ringe giriyor ve merdiveni ortalayıp tırmanmaya başlıyor. Asuka'da yetişiyor ve ikili yumruklaşmaya başlıyor. Becky'de yanlarına bir merdiven daha koyuyor. Şimdi de Charlotte ile Becky yumruklaşmaya başlıyorlar.Ronda Rousey ringe geliyor, merdiveni yere düşürüyor ve Charlotte & Becky kendini yerde buluyorlar.Asuka hemen merdivene tırmanıyor ve kemeri alıyor. Asuka maçı kazanıyor ve yeni Smackdown kadınlar şampiyonu oluyor.

Kazanan : Asuka
Bu görüntüler ile bir PPV'nin daha sonuna geliyoruz.
----------------------------------------------------------------


Teşekkürler...

imza𝘼𝙧𝙚 𝙮𝙤𝙪 𝙝𝙖𝙥𝙥𝙮 𝙞𝙣 𝙩𝙝𝙞𝙨 𝙢𝙤𝙙𝙚𝙧𝙣 𝙬𝙤𝙧𝙡𝙙?


Konu Reckless Behaviour tarafından (16-02-2019 Saat 17:12 ) değiştirilmiştir.
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-01-2019, 10:05   #2
est. 1986
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2013
Mesajlar: 37.748
Konular: 8811
Favori Güreşçisi: "The Maharaja" Jinder Mahal
Rep Puanı: 547844
Rep Derecesi: The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Maharaja The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 547844
Mesajlar: 37.748

Standart

Ellerine sağlık yine harika bir inceleme. Şovu genel olarak beğendiğimi söyleyemem.
imza
the greatest, a championship title that your favorite wrestler can only dream of


https://www.reddit.com/user/deluxevitality
The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-01-2019, 13:39   #3
ᴊᴏᴀɴɴᴇ
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: İzmir
Mesajlar: 46.019
Konular: 2332
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 262376
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 262376
Mesajlar: 46.019

Standart

Alıntı The Bulldogy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ellerine sağlık yine harika bir inceleme. Şovu genel olarak beğendiğimi söyleyemem.
Sağol teşekkür ederim.
imza𝘼𝙧𝙚 𝙮𝙤𝙪 𝙝𝙖𝙥𝙥𝙮 𝙞𝙣 𝙩𝙝𝙞𝙨 𝙢𝙤𝙙𝙚𝙧𝙣 𝙬𝙤𝙧𝙡𝙙?

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.